Logo

Výsledky závodu: Eduard 2016 - E1

Kategorie: H21A

Datum:
29.07.2016
Místo konání:
Sportovní areál EDUARD
Pořadatel:
ONO - SKOB Ostrov
EKP - VŠTJ Ekonom Praha
Mapa:
Eliáš
Ředitel závodu:
Kalina Miroslav
Hlavní rozhodčí:
Ondráček Radim - R1
Stavitel tratí:
Zurynková Jana, Pecková Ivana
JURY:
Bašus Petr, Fujáčková Ivana, Hlava Miroslav

H21A 6.30 km, 190 m, 23 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 9237

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Horvát Petr ASU9447 R Magnus Orienteering 41:37 9328
2. Rusý Tomáš KAM9301 C OK Kamenice 42:10 + 0:33 9207
3. Škoda Jakub VLI8800 R Slavia Liberec orienteering 42:19 + 0:42 9174
4. Luštický Martin TUR8700 R OOB TJ Turnov 42:28 + 0:51 9141
5. Semík Ondřej KAM9401 E OK Kamenice 42:38 + 1:01 9105
6. Zimmermann Štěpán ZBM9101 E SK Žabovřesky Brno 43:36 + 1:59 8892
7. Dlabaja Tomáš TUR8303 E OOB TJ Turnov 44:05 + 2:28 8786
8. Makovský Jakub TAP8511 C KOB TRETRA Praha 44:07 + 2:30 8779
9. Kamaryt Tomáš VPM8807 C KOS Slavia VŠ Plzeň 44:37 + 3:00 8669
10. Zimmermann Jakub ZBM8928 C SK Žabovřesky Brno 45:53 + 4:16 8391
11. Argaláš Michal TRI9301 C TJ TŽ Třinec 46:06 + 4:29 8343
12. Laciga Radek PGP8202 C SK Praga 47:46 + 6:09 7977
13. Kořínek Jindřich TUR8406 C OOB TJ Turnov 48:42 + 7:05 7772
14. Kučera Jan VSP7302 C USK Praha 49:22 + 7:45 7625
15. Paclík Roman SHK7801 C OK Slavia Hradec Králové 49:24 + 7:47 7618
16. Klech Richard VRB7201 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. 50:03 + 8:26 7475
17. Skripnik Štěpán FSP7909 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 50:10 + 8:33 7449
18. Kozák Petr KAM6501 C OK Kamenice 50:35 + 8:58 7358
19. Bravený Adam VBM8801 C VSK Mendelu Brno 50:40 + 9:03 7339
20. Novotný Jiří TZL8001 C SKOB Zlín 51:48 + 10:11 7090
21. Ďoubal Jan DOB8600 C KOB Dobruška 52:21 + 10:44 6970
22. Slováček Tomáš TZL8002 C SKOB Zlín 52:29 + 10:52 6940
23. Fujáček Jan SCP7506 C OK Sparta Praha 52:59 + 11:22 6830
24. Zajíc Vítězslav TAP8610 C KOB TRETRA Praha 53:08 + 11:31 6797
25. Schulhof Jan TUR8900 C OOB TJ Turnov 53:26 + 11:49 6732
26. Pidrman Milan EKP8310 C VŠTJ Ekonom Praha 53:42 + 12:05 6673
27. Uhlík Michal SJC8007 C Sportcentrum Jičín 53:58 + 12:21 6614
28. Hošek Radim DOB8737 C KOB Dobruška 54:55 + 13:18 6406
29. Hrouda Martin FSP7612 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 56:02 + 14:25 6160
30. Doucha Jiří SNA7105 C TJ START Náchod 58:31 + 16:54 5614
31. Černý Martin TAP8902 C KOB TRETRA Praha 59:40 + 18:03 5362
32. Junek Vladimír TJP8400 C TJ Sokol Troja 64:40 + 23:03 4263
33. Domín Nikolas EKP8806 C VŠTJ Ekonom Praha 66:51 + 25:14 3783
34. Beneš Miroslav PGP8108 C SK Praga 67:47 + 26:10 3578
35. Tůma Martin 69X8200 C HO Humanita 67:54 + 26:17
36. Kalina Miroslav EKP8211 C VŠTJ Ekonom Praha 73:15 + 31:38 2377
Koucký Roman EKP6301 C VŠTJ Ekonom Praha DISK 0
Benda Lukáš EKP7705 C VŠTJ Ekonom Praha DISK 0
Pašek František KAM7600 C OK Kamenice DISK 0
Ransdorf Jakub TAP9805 B KOB TRETRA Praha DISK 0