Logo

Výsledky závodu: Eduard 2016 - E3

Kategorie: H21A

Datum:
31.07.2016
Místo konání:
Sportovní areál EDUARD
Pořadatel:
ONO - SKOB Ostrov
EKP - VŠTJ Ekonom Praha
Mapa:
Svornost
Ředitel závodu:
Kalina Miroslav
Hlavní rozhodčí:
Ondráček Radim - R1
Stavitel tratí:
Fantová Libuše - R1
JURY:
Bašus Petr, Fujáčková Ivana, Hlava Miroslav

H21A 8.10 km, 315 m, 26 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0.08, PB: 9237

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Dlabaja Tomáš TUR8303 E OOB TJ Turnov 49:39 9324
2. Semík Ondřej KAM9401 E OK Kamenice 49:59 + 0:20 9242
3. Horvát Petr ASU9447 R Magnus Orienteering 50:44 + 1:05 9085
4. Škoda Jakub VLI8800 R Slavia Liberec orienteering 51:56 + 2:17 8845
5. Zimmermann Štěpán ZBM9101 E SK Žabovřesky Brno 52:51 + 3:12 8658
6. Luštický Martin TUR8700 R OOB TJ Turnov 54:28 + 4:49 8345
7. Makovský Jakub TAP8511 C KOB TRETRA Praha 54:48 + 5:09 8266
8. Kozák Petr KAM6501 C OK Kamenice 55:13 + 5:34 8172
9. Rusý Tomáš KAM9301 C OK Kamenice 56:31 + 6:52 7919
10. Grundman Vojtěch CHC8801 C K.O.B. Choceň 59:24 + 9:45 7380
11. Kamaryt Tomáš VPM8807 C KOS Slavia VŠ Plzeň 59:44 + 10:05 7304
12. Zimmermann Jakub ZBM8928 C SK Žabovřesky Brno 60:49 + 11:10 7093
13. Ďoubal Jan DOB8600 C KOB Dobruška 62:13 + 12:34 6826
14. Laciga Radek PGP8202 C SK Praga 62:28 + 12:49 6766
15. Argaláš Michal TRI9301 C TJ TŽ Třinec 62:34 + 12:55 6733
16. Fujáček Jan SCP7506 C OK Sparta Praha 62:39 + 13:00 6703
17. Novotný Jiří TZL8001 C SKOB Zlín 63:01 + 13:22 6623
18. Kučera Jan VSP7302 C USK Praha 63:17 + 13:38 6561
19. Pidrman Milan EKP8310 C VŠTJ Ekonom Praha 63:56 + 14:17 6431
20. Zajíc Vítězslav TAP8610 C KOB TRETRA Praha 64:47 + 15:08 6266
21. Pašek František KAM7600 C OK Kamenice 65:20 + 15:41 6155
22. Skripnik Štěpán FSP7909 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 65:25 + 15:46 6127
23. Slováček Tomáš TZL8002 C SKOB Zlín 65:53 + 16:14 6031
24. Paclík Roman SHK7801 C OK Slavia Hradec Králové 65:57 + 16:18 6006
25. Kořínek Jindřich TUR8406 C OOB TJ Turnov 67:23 + 17:44 5741
26. Klech Richard VRB7201 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. 67:32 + 17:53 5702
27. Benda Lukáš EKP7705 C VŠTJ Ekonom Praha 70:02 + 20:23 5254
28. Doucha Jiří SNA7105 C TJ START Náchod 71:30 + 21:51 4988
29. Uhlík Michal SJC8007 C Sportcentrum Jičín 72:10 + 22:31 4861
30. Šafka Daniel KAM9105 C OK Kamenice 72:23 + 22:44 4812
31. Hrouda Martin FSP7612 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 74:08 + 24:29 4500
32. Bravený Adam VBM8801 C VSK Mendelu Brno 74:57 + 25:18 4349
33. Černý Martin TAP8902 C KOB TRETRA Praha 75:07 + 25:28 4310
34. Domín Nikolas EKP8806 C VŠTJ Ekonom Praha 76:31 + 26:52 4061
35. Junek Vladimír TJP8400 C TJ Sokol Troja 76:34 + 26:55 4043
36. Tůma Martin 69X8200 C HO Humanita 77:27 + 27:48
37. Beneš Miroslav PGP8108 C SK Praga 78:41 + 29:02 3673
38. Martínek Robert VPM7700 C KOS Slavia VŠ Plzeň 88:01 + 38:22 2078
39. Mikan Albert EKP8606 C VŠTJ Ekonom Praha 98:04 + 48:25 369
Schulhof Jan TUR8900 C OOB TJ Turnov DISK 0
Ransdorf Jakub TAP9805 B KOB TRETRA Praha DISK 0