Výsledky závodu: Česká Kanada 2016 - E3

Kategorie: H21E

Datum:
12.08.2016
Místo konání:
Stoječín
Pořadatel:
PGP - SK Praga
Mapa:
Ředitel závodu:
Sysel Ctibor - R3
Hlavní rozhodčí:
Stavitel tratí:
H21E
6.13 km, 135 m, 26 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 9232
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Chromý Adam ZBM8841 SK Žabovřesky Brno 32:47 9437
2. Hubáček Jonáš LCE9501 OOB TJ Slovan Luhačovice 33:25 + 0:38 9262
3. Horák Patrik TUR9502 OOB TJ Turnov 34:23 + 1:36 8996
4. Navrátil Boris AOP9202 Orientační Běh Opava 34:53 + 2:06 8859
5. Kettner Vojtěch KAM9601 OK Kamenice 34:57 + 2:10 8840
6. Fürst Matouš LLI9603 TJ Loko Liberec 35:36 + 2:49 8661
7. Mokrý Stanislav ZBM9202 SK Žabovřesky Brno 35:56 + 3:09 8569
8. Minakov Alexander 11R8200 Orienta-MosCompass 36:14 + 3:27
9. Čech Jan SJI9601 OK Jihlava 36:24 + 3:37 8441
10. Argaláš Michal TRI9301 TJ TŽ Třinec 36:36 + 3:49 8386
11. Semík Ondřej KAM9401 OK Kamenice 36:45 + 3:58 8345
12. Rusý Tomáš KAM9301 OK Kamenice 36:46 + 3:59 8340
13. Komanec Václav SHK8406 OK Slavia Hradec Králové 37:04 + 4:17 8257
14. Janata Martin DKP8306 Oddíl OB Kotlářka 37:24 + 4:37 8166
15. Kettner Lukáš KAM9403 OK Kamenice 37:26 + 4:39 8156
16. Bravený Vít ZBM9102 SK Žabovřesky Brno 37:33 + 4:46 8124
17. Čermák Jan LPU9301 OK Lokomotiva Pardubice 37:48 + 5:01 8055
18. Kolín Jan DKP7701 Oddíl OB Kotlářka 37:51 + 5:04 8042
19. Schulhof Jan TUR8900 OOB TJ Turnov 37:53 + 5:06 8033
20. Grundmann Jan LPU9410 OK Lokomotiva Pardubice 38:25 + 5:38 7886
21. Luštický Martin TUR8700 OOB TJ Turnov 38:32 + 5:45 7854
22. Ondráček Radim EKP7414 VŠTJ Ekonom Praha 38:32 + 5:45 7854
23. Rzenca Krzysztof 38P9600 UKS Orientus Lodz 38:34 + 5:47
24. Henek Vladan VBM8002 VSK Mendelu Brno 39:20 + 6:33 7633
25. Jirásek Michal SHK8901 OK Slavia Hradec Králové 39:34 + 6:47 7569
26. Šurgan Štefan TUR7900 OOB TJ Turnov 39:51 + 7:04 7491
27. Krejčík Jiří TZL8301 SKOB Zlín 40:01 + 7:14 7445
28. Burda Matěj BOR9608 OK Jiskra Nový Bor 40:11 + 7:24 7399
29. Semrád Ladislav CHC9701 K.O.B. Choceň 40:22 + 7:35 7349
30. Bukovac Maroš ZBM7605 SK Žabovřesky Brno 40:25 + 7:38 7335
31. Turczer Petr KSU7945 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 40:40 + 7:53 7266
32. Kovář Miroslav SJC8104 Sportcentrum Jičín 40:59 + 8:12 7179
33. Illner Vojtěch DKP9600 Oddíl OB Kotlářka 41:49 + 9:02 6949
34. Novák Pavel CTB7001 SK OB Chotěboř 41:51 + 9:04 6940
35. Falta Ondřej DKP8502 Oddíl OB Kotlářka 42:20 + 9:33 6807
36. Pryjma Fryderyk JPV9803 Oddíl OS SK Prostějov 42:27 + 9:40 6775
37. Glonek Jakub AOP9602 Orientační Běh Opava 42:35 + 9:48 6738
38. Nejc Zorman 2FS950x OK Komenda 42:36 + 9:49
39. Polášek Jan TZL8601 SKOB Zlín 43:06 + 10:19 6596
40. Kamaryt Tomáš VPM8807 KOS Slavia VŠ Plzeň 43:24 + 10:37 6514
41. Kamenický Jeroným OSN9549 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 43:48 + 11:01 6403
42. Stevens Ben 15G8701 DRONGO 44:11 + 11:24
43. Novotný Ondřej ABM9211 KOB Moira Brno 44:20 + 11:33 6257
44. Azeb Karim PHK9110 OK 99 Hradec Králové 44:22 + 11:35 6247
45. Grundman Vojtěch CHC8801 K.O.B. Choceň 44:26 + 11:39 6229
46. Klusáček Matěj ZBM8923 SK Žabovřesky Brno 44:28 + 11:41 6220
47. Pašek František KAM7600 OK Kamenice 44:29 + 11:42 6215
48. Paszyński Piotr 38P810x UKS Orientus Lodz 45:34 + 12:47
49. Červák Jan LCE8001 OOB TJ Slovan Luhačovice 46:15 + 13:28 5729
50. Čechlovský Jan CHA9300 OK Chrastava 46:29 + 13:42 5665
51. Mašata Matěj PHK9601 OK 99 Hradec Králové 46:56 + 14:09 5541
52. Waněk Adam LPU9505 OK Lokomotiva Pardubice 47:30 + 14:43 5385
53. Charuba Łukasz 38P900x UKS Orientus Lodz 48:39 + 15:52
54. Zajíc Vítězslav TAP8610 KOB TRETRA Praha 48:56 + 16:09 4990
55. Kočíb Jan TJN9303 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 49:30 + 16:43 4834
56. Jurica Jan LPU9611 OK Lokomotiva Pardubice 49:36 + 16:49 4806
57. Kamenický Tobiáš OSN9339 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 49:37 + 16:50 4802
58. Gyimesi Zoltán 41H7201 HUN-Mix 61:16 + 28:29
59. Měrka Roman VIC8308 OB Vizovice 67:33 + 34:46 0