Výsledky závodu: Česká Kanada 2016 - E4

Kategorie: H21E

Datum:
13.08.2016
Místo konání:
Stoječín
Pořadatel:
PGP - SK Praga
Mapa:
Ředitel závodu:
Sysel Ctibor - R3
Hlavní rozhodčí:
Stavitel tratí:
H21E
10.40 km, 320 m, 26 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 9232
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Horák Patrik TUR9502 OOB TJ Turnov 58:36 9342
2. Kettner Vojtěch KAM9601 OK Kamenice 59:25 + 0:49 9215
3. Chromý Adam ZBM8841 SK Žabovřesky Brno 59:54 + 1:18 9139
4. Fürst Matouš LLI9603 TJ Loko Liberec 61:44 + 3:08 8854
5. Minakov Alexander 11R8200 Orienta-MosCompass 61:51 + 3:15
6. Prášil Marek SJI7313 OK Jihlava 62:16 + 3:40 8771
7. Hubáček Jonáš LCE9501 OOB TJ Slovan Luhačovice 62:28 + 3:52 8740
8. Mokrý Stanislav ZBM9202 SK Žabovřesky Brno 62:45 + 4:09 8696
9. Navrátil Boris AOP9202 Orientační Běh Opava 63:33 + 4:57 8571
10. Rzenca Krzysztof 38P9600 UKS Orientus Lodz 63:49 + 5:13
11. Ondráček Radim EKP7414 VŠTJ Ekonom Praha 64:43 + 6:07 8389
12. Semík Ondřej KAM9401 OK Kamenice 64:52 + 6:16 8366
13. Janata Martin DKP8306 Oddíl OB Kotlářka 64:57 + 6:21 8353
14. Argaláš Michal TRI9301 TJ TŽ Třinec 65:33 + 6:57 8260
15. Novotný Ondřej ABM9211 KOB Moira Brno 65:41 + 7:05 8239
16. Bravený Vít ZBM9102 SK Žabovřesky Brno 65:45 + 7:09 8229
17. Komanec Václav SHK8406 OK Slavia Hradec Králové 65:54 + 7:18 8205
18. Windsor Ben 15G9000 DRONGO 66:10 + 7:34
19. Kovář Miroslav SJC8104 Sportcentrum Jičín 66:31 + 7:55 8109
20. Nejc Zorman 2FS950x OK Komenda 66:39 + 8:03
21. Krejčík Jiří TZL8301 SKOB Zlín 66:40 + 8:04 8086
22. Čech Jan SJI9601 OK Jihlava 67:11 + 8:35 8006
23. Kolín Jan DKP7701 Oddíl OB Kotlářka 67:13 + 8:37 8000
24. Semrád Ladislav CHC9701 K.O.B. Choceň 67:31 + 8:55 7954
25. Kettner Lukáš KAM9403 OK Kamenice 68:08 + 9:32 7858
26. Plohn Markus 32A8200 HSV OL Wiener Neustadt 68:25 + 9:49
27. Luštický Martin TUR8700 OOB TJ Turnov 68:44 + 10:08 7764
28. Jirásek Michal SHK8901 OK Slavia Hradec Králové 68:54 + 10:18 7738
29. Bukovac Maroš ZBM7605 SK Žabovřesky Brno 69:15 + 10:39 7684
30. Henek Vladan VBM8002 VSK Mendelu Brno 69:28 + 10:52 7650
31. Grundman Vojtěch CHC8801 K.O.B. Choceň 69:35 + 10:59 7632
32. Šurgan Štefan TUR7900 OOB TJ Turnov 69:47 + 11:11 7601
33. Paszyński Piotr 38P810x UKS Orientus Lodz 70:14 + 11:38
34. Čermák Jan LPU9301 OK Lokomotiva Pardubice 70:21 + 11:45 7513
35. Falta Ondřej DKP8502 Oddíl OB Kotlářka 71:10 + 12:34 7385
36. Burda Matěj BOR9608 OK Jiskra Nový Bor 71:45 + 13:09 7295
37. Pryjma Fryderyk JPV9803 Oddíl OS SK Prostějov 72:18 + 13:42 7209
38. Azeb Karim PHK9110 OK 99 Hradec Králové 73:08 + 14:32 7079
39. Turczer Petr KSU7945 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 73:58 + 15:22 6950
40. Illner Vojtěch DKP9600 Oddíl OB Kotlářka 75:13 + 16:37 6755
41. Klusáček Matěj ZBM8923 SK Žabovřesky Brno 75:23 + 16:47 6729
42. Vozda Vojtěch KSU9043 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 75:28 + 16:52 6716
43. Sklenář Martin AOP9501 Orientační Běh Opava 76:00 + 17:24 6633
44. Stevens Ben 15G8701 DRONGO 76:27 + 17:51
45. Pašek František KAM7600 OK Kamenice 76:32 + 17:56 6550
46. Novák Pavel CTB7001 SK OB Chotěboř 77:25 + 18:49 6413
47. Mašata Matěj PHK9601 OK 99 Hradec Králové 78:35 + 19:59 6231
48. Čechlovský Jan CHA9300 OK Chrastava 79:20 + 20:44 6114
49. Polášek Jan TZL8601 SKOB Zlín 81:17 + 22:41 5811
50. Zajíc Vítězslav TAP8610 KOB TRETRA Praha 82:13 + 23:37 5665
51. Charuba Łukasz 38P900x UKS Orientus Lodz 84:05 + 25:29
52. Červák Jan LCE8001 OOB TJ Slovan Luhačovice 85:05 + 26:29 5219
53. Glonek Jakub AOP9602 Orientační Běh Opava 90:31 + 31:55 4373
54. Jurica Jan LPU9611 OK Lokomotiva Pardubice 91:10 + 32:34 4272
55. Waněk Adam LPU9505 OK Lokomotiva Pardubice 97:18 + 38:42 3317
56. Měrka Roman VIC8308 OB Vizovice 98:17 + 39:41 3164
57. Gyimesi Zoltán 41H7201 HUN-Mix 104:55 + 46:19
Hadač Filip AOP9301 Orientační Běh Opava DISK 0
Grundmann Jan LPU9410 OK Lokomotiva Pardubice DISK 0
Kamenický Jeroným OSN9549 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě DISK 0
Kamenický Tobiáš OSN9339 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě DISK 0
Koštejn Vít DOK9800 OK Doksy DISK 0