Výsledky závodu: Česká Kanada 2016 - E5

Datum:
14.08.2016
Místo konání:
Kunžak u Jindřichova Hradce, autokemp Zvůle
Pořadatel:
PGP - SK Praga
Mapa:
Ředitel závodu:
Sysel Ctibor - R3
Hlavní rozhodčí:
Stavitel tratí:
Kategorie:
D10L     D10     D12A     D12B     D14A     D14B     D16     D18     D20     D21E     D21A     D21B     D21C     D35A     D35B     D40A     D40B     D45A     D45B     D50A     D50B     D55     D60     D65     D70     D75     H10L     H10     H12A     H12B     H14A     H14B     H16     H18     H20     H21E     H21A     H21B     H21C     H35A     H35B     H40A     H40B     H45A     H45B     H50A     H50B     H55A     H55B     H60     H65     H70     H75     H80     HDR     P     T1     T2    
D10L
1.94 km, 75 m, 5 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pipková Karolína LPU0756 OK Lokomotiva Pardubice 24:25
2. Kopencová Anna SJH0752 SJH Jindřichův Hradec 27:28 + 3:03
3. Čivrná Eliška VRL0851 OOS TJ Spartak Vrchlabí 27:45 + 3:20
4. Čechová Johana TBM0888 KOS TJ Tesla Brno 29:35 + 5:10
5. Hančová Karolína VRL0952 OOS TJ Spartak Vrchlabí 30:44 + 6:19
6. Urbanová Anna SJH0753 SJH Jindřichův Hradec 31:18 + 6:53
7. Baracsi Lena 49H0750 Hóbagoly 31:31 + 7:06
8. Štoková Sofie DKP0750 Oddíl OB Kotlářka 31:42 + 7:17
9. Lilli Stadler 46A065x OL Naturfreunde Linz 32:19 + 7:54
10. Šimůnková Michaela TAP0851 KOB TRETRA Praha 35:28 + 11:03
11. DELAUME Charlotte 85F0750 AVON OK 35:52 + 11:27
12. Reichlová Pavla KSU0888 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 38:14 + 13:49
13. Svobodová Andrea 39:47 + 15:22
14. Rozsívalová Adéla KON0760 KOB Konice 40:01 + 15:36
15. Ptáčková Julie TBM0980 KOS TJ Tesla Brno 41:38 + 17:13
16. Rotková Veronika ZBM0854 SK Žabovřesky Brno 41:41 + 17:16
17. Sobotová Kateřina VPM0851 KOS Slavia VŠ Plzeň 45:02 + 20:37
18. Reichlová Lucie KSU0850 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 45:17 + 20:52
19. Kalinová Ella EKP0961 VŠTJ Ekonom Praha 47:30 + 23:05
20. Bubeníková Denisa SJH0852 SJH Jindřichův Hradec 48:08 + 23:43
21. Bubeníková Nicol SJH0853 SJH Jindřichův Hradec 55:45 + 31:20
22. Nowak Zofia 97P0850 KS Hades Poznań 56:02 + 31:37
Pokorná Ema PGP0950 SK Praga DISK
D10
2.30 km, 55 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Doušková Hana TBM0659 KOS TJ Tesla Brno 20:03
2. Doleželová Anna PZR0651 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 23:24 + 3:21
3. Ehlová Martina TBM0655 KOS TJ Tesla Brno 25:11 + 5:08
4. Doušková Kateřina TBM0679 KOS TJ Tesla Brno 26:23 + 6:20
5. Bulířová Žofie TAP0850 KOB TRETRA Praha 26:39 + 6:36
6. Urbánková Eva ONO0650 SKOB Ostrov 29:32 + 9:29
7. Gönczi Zsuzsa 56H0650 Gonczi 30:11 + 10:08
8. Kubáňová Tereza TBM0756 KOS TJ Tesla Brno 30:46 + 10:43
9. Hlaváčová Lucie TBM0660 KOS TJ Tesla Brno 30:54 + 10:51
10. Gelnerová Anna KRL0653 Kometa Kralovice 30:55 + 10:52
11. Eva Baldriánová VSB0751 32:49 + 12:46
12. Fuchsová Ema TBM0653 KOS TJ Tesla Brno 33:27 + 13:24
13. Kudrnáčová Marta KAM0754 OK Kamenice 33:53 + 13:50
14. Kotenová Markéta RIC0651 OB Říčany 34:09 + 14:06
15. Vlašímská Bára SKV0651 TJ Slovan Karlovy Vary 35:37 + 15:34
16. Gregorová Julie RUZ0750 TJ Růžená 37:06 + 17:03
17. Benešová Michaela SJH0651 SJH Jindřichův Hradec 38:11 + 18:08
18. Janošíková Marie VCB0752 OB České Budějovice 38:38 + 18:35
19. Čadková Marcela KRL0654 Kometa Kralovice 39:36 + 19:33
20. Gelnerová Markéta KRL0952 Kometa Kralovice 40:59 + 20:56
21. Gajdová Michaela VSP0752 USK Praha 42:46 + 22:43
22. Malečková Pavlína PGP0850 SK Praga 43:30 + 23:27
23. Komárková Zbyňka SJH0751 SJH Jindřichův Hradec 44:14 + 24:11
24. Balcarová Marie LLI0652 TJ Loko Liberec 44:39 + 24:36
25. Priehodová Nela PGP0655 SK Praga 46:20 + 26:17
26. Křístková Viktorie ROZ0651 OK Roztoky 48:15 + 28:12
27. Křístková Veronika ROZ0650 OK Roztoky 53:05 + 33:02
28. Kotuliaková Lea 27S0750 Farmaceut Bratislava 56:01 + 35:58
29. Bauerová Aneta SKV0752 TJ Slovan Karlovy Vary 56:56 + 36:53
30. Good Julie SBR0750 SKOB Bruntál 83:47 + 63:44
31. Roučková Karolína KRL0656 Kometa Kralovice 87:36 + 67:33
D12A
2.58 km, 70 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Chvátilová Johana PHK0450 OK 99 Hradec Králové 24:07
2. Mellanová Judita TUV0559 SOK TJ Turnov 24:37 + 0:30
3. Lili Lantai 44H0500 Veszprémi Honvéd SE 27:11 + 3:04
4. Binarová Adéla UOL0452 SOB Olomouc 28:28 + 4:21
5. Čechmánková Anna PGP0452 SK Praga 29:17 + 5:10
6. Víšková Veronika KAM0452 OK Kamenice 30:40 + 6:33
7. Malečková Hana PGP0550 SK Praga 31:00 + 6:53
8. Dušková Tereza TBM0554 KOS TJ Tesla Brno 34:08 + 10:01
9. Kripulevičiute Vytaute 18L0450 SM Gaja 34:52 + 10:45
10. Miková Lenka TBM0460 KOS TJ Tesla Brno 36:08 + 12:01
11. Licková Štěpánka LTU0452 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 39:14 + 15:07
12. Hájková Tereza TUV0558 SOK TJ Turnov 39:15 + 15:08
13. Hošková Kateřina LTU0451 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 41:37 + 17:30
14. Ziebová Veronika NEJ0450 TJ Jiskra Nejdek 43:12 + 19:05
15. Machová Anna LME0451 SK Los Mělník 46:23 + 22:16
16. Kirchmeir Yolanda 32A0450 HSV OL Wiener Neustadt 59:41 + 35:34
17. Blažková Veronika SJH0551 SJH Jindřichův Hradec 63:24 + 39:17
18. Skundaite Auguste 18L0550 SM Gaja 65:45 + 41:38
D12B
2.29 km, 75 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Lukašáková Sára STE0450 SK SKI-OB Šternberk 18:49
2. Kubáková Nela SJH0451 SJH Jindřichův Hradec 25:22 + 6:33
3. Cincibusová Lenka FSP0450 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 27:56 + 9:07
4. Zmarzláková Olga KRL0552 Kometa Kralovice 31:25 + 12:36
5. Teringlová Vendula VCB0451 OB České Budějovice 33:44 + 14:55
6. Rotková Markéta ZBM0455 SK Žabovřesky Brno 34:17 + 15:28
7. Ševčíková Anežka ONO0550 SKOB Ostrov 35:25 + 16:36
8. Dítková Markéta SKV0451 TJ Slovan Karlovy Vary 35:54 + 17:05
9. Janošíková Eva VCB0552 OB České Budějovice 36:49 + 18:00
10. Kotenová Barbora RIC0452 OB Říčany 37:31 + 18:42
11. Švecová Karolína ZVO0557 OB SK Zvole 38:13 + 19:24
12. Trešlová Veronika KAM0457 OK Kamenice 43:00 + 24:11
13. Kramlová Barbora ZVO0452 OB SK Zvole 44:06 + 25:17
14. Komárková Jindra SJH0453 SJH Jindřichův Hradec 46:56 + 28:07
15. Novotná Tereza 51:47 + 32:58
16. Zemková Pavlína SLA0551 SKOB Slaný 84:01 + 65:12
17. Pokorná Nela PGP0552 SK Praga 85:32 + 66:43
18. Good Eliška SBR0550 SKOB Bruntál 106:13 + 87:24
19. Baracsi Hanna 49H0550 Hóbagoly 113:56 + 95:07
D14A
3.90 km, 100 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Blažková Kateřina SJH0252 SJH Jindřichův Hradec 32:52
2. Bejvlová Karolína LME0250 SK Los Mělník 35:03 + 2:11
3. Hankovcová Helena KAM0350 OK Kamenice 35:49 + 2:57
4. Semíková Lucie KAM0250 OK Kamenice 35:50 + 2:58
5. Kuchařová Rozálie SJC0251 Sportcentrum Jičín 36:52 + 4:00
6. Chaloupková Hana KAM0252 OK Kamenice 37:09 + 4:17
7. Štreglová Zuzana VRL0251 OOS TJ Spartak Vrchlabí 37:56 + 5:04
8. Bednaříková Sára LCE0252 OOB TJ Slovan Luhačovice 38:54 + 6:02
9. Hubáčková Dagmar LCE0351 OOB TJ Slovan Luhačovice 39:16 + 6:24
10. Vedrová Ela TBM0357 KOS TJ Tesla Brno 41:32 + 8:40
11. Pataki Virág Lara BBM0250 BETA URSUS Orienteering 42:55 + 10:03
12. Bulířová Ema TAP0452 KOB TRETRA Praha 44:54 + 12:02
13. Budská Anna TJN0253 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 45:58 + 13:06
14. Nádeníčková Iva NEJ0350 TJ Jiskra Nejdek 48:36 + 15:44
15. Bednaříková Emma VLI0359 Slavia Liberec orienteering 49:20 + 16:28
16. Janků Anna SJC0252 Sportcentrum Jičín 50:26 + 17:34
17. Block Amelia 38P025x UKS Orientus Lodz 52:03 + 19:11
18. Řadová Lucie DKP0251 Oddíl OB Kotlářka 64:07 + 31:15
19. Nowak Maria 97P0350 KS Hades Poznań 70:41 + 37:49
20. Nevěřilová Kateřina LCE0254 OOB TJ Slovan Luhačovice 70:58 + 38:06
21. Kinclová Natálie LTU0350 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 74:59 + 42:07
22. Gola Martyna 38P035x UKS Orientus Lodz 77:01 + 44:09
Ceulemans Lisse 27B-050 TROL Belgium DISK
D14B
3.30 km, 100 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Fišarová Eliška KRL0351 Kometa Kralovice 35:53
2. Boróka Lantai 44H0202 Veszprémi Honvéd SE 36:35 + 0:42
3. Starková Terezie CHT0251 OOB SK Chrast 39:17 + 3:24
4. Votavová Žofie KNC0250 Sokol Kostelec n. Č. l. 40:48 + 4:55
5. Baracsi Luca 49H0350 Hóbagoly 40:54 + 5:01
6. Švecová Anežka ZVO0352 OB SK Zvole 44:07 + 8:14
7. Kramlová Kateřina ZVO0353 OB SK Zvole 61:30 + 25:37
8. Richterová Julie ADA0351 OOB Spartak Adamov 68:23 + 32:30
9. Kándlová Ema DCE0351 KOB Dobřichovice 68:44 + 32:51
10. Černá Aneta PGP0254 SK Praga 76:21 + 40:28
11. Štěpánková Ema KAM0255 OK Kamenice 77:05 + 41:12
12. Filipová Lucie SRK0351 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 81:11 + 45:18
13. Jelínková Adéla RUZ0251 TJ Růžená 98:10 + 62:17
Křístková Magdalena ROZ0350 OK Roztoky DISK
Lara Zupan 2FS025x OK Komenda DISK
D16
4.68 km, 140 m, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hojná Eliška SJH0052 SJH Jindřichův Hradec 40:59
2. Aschermannová Karolína KAM0051 OK Kamenice 42:31 + 1:32
3. Tokárová Regina NEJ0151 TJ Jiskra Nejdek 43:48 + 2:49
4. Filipová Tereza LPU0050 OK Lokomotiva Pardubice 44:15 + 3:16
5. Dominika Mérő 44H0150 Veszprémi Honvéd SE 45:23 + 4:24
6. Zeiner Elena 19A0050 OLC Graz 45:33 + 4:34
7. Auerműllerová Anna ZBM0060 SK Žabovřesky Brno 46:30 + 5:31
8. Peterová Jana LPU0057 OK Lokomotiva Pardubice 48:25 + 7:26
9. Nádeníčková Pavla NEJ0150 TJ Jiskra Nejdek 48:57 + 7:58
10. Golová Tereza VIC0162 OB Vizovice 49:09 + 8:10
11. Vejražková Róza SJC0151 Sportcentrum Jičín 50:40 + 9:41
12. Kubíčková Iva LPU0157 OK Lokomotiva Pardubice 51:49 + 10:50
13. Deptulska Maria 1CP0050 UKS Siódemka Rumia 53:23 + 12:24
14. Nika Poljanšek 91S006x OK Azimut 56:42 + 15:43
15. Kalousková Marie DKP0151 Oddíl OB Kotlářka 56:44 + 15:45
16. Machová Marie LME0050 SK Los Mělník 57:24 + 16:25
17. Halamová Barbora TAP0150 KOB TRETRA Praha 60:49 + 19:50
18. Zeiner Dora 19A0150 OLC Graz 61:10 + 20:11
19. Držková Berenika LPU0151 OK Lokomotiva Pardubice 61:44 + 20:45
20. Vankevich Darya 31B0150 КСО Березино BLR 61:50 + 20:51
21. Novotná Tereza ZLH0051 OOB TJ Zlaté Hory 62:39 + 21:40
22. Rusá Vendula DCE0150 KOB Dobřichovice 63:21 + 22:22
23. Pavlová Martina LTP0151 OOB TJ Lokomotiva Teplice 63:52 + 22:53
24. Kováčiková Jolana KNC0051 Sokol Kostelec n. Č. l. 67:05 + 26:06
25. Míchalová Šárka KPY0050 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 69:12 + 28:13
26. Straková Veronika SLA0051 SKOB Slaný 73:32 + 32:33
27. Patricija Primožič 2FS005x OK Komenda 73:32 + 32:33
28. Zatloukalová Hana SSU0158 SK Severka Šumperk 81:42 + 40:43
29. Sadílková Iva VIC0151 OB Vizovice 92:35 + 51:36
30. Vacková Anna CHT0051 OOB SK Chrast 98:04 + 57:05
31. Vallová Kristýna ZVO0152 OB SK Zvole 119:23 + 78:24
32. Zielińska Magdalena 97P0050 KS Hades Poznań 119:31 + 78:32
D18
5.02 km, 170 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Firešová Markéta ZBM9951 SK Žabovřesky Brno 44:30
2. Kopecká Anna LPU9958 OK Lokomotiva Pardubice 45:16 + 0:46
3. Pataki Réka Dalida BBM9951 BETA URSUS Orienteering 47:18 + 2:48
4. Thořová Markéta TUR9952 OOB TJ Turnov 49:10 + 4:40
5. Albrechtová Iveta KAM9950 OK Kamenice 50:00 + 5:30
6. Nováková Lucie BOR9854 OK Jiskra Nový Bor 51:57 + 7:27
7. Zlámalová Nikola SJC9951 Sportcentrum Jičín 52:17 + 7:47
8. Hájková Eliška KAM9851 OK Kamenice 54:55 + 10:25
9. Waňková Martina LPU9959 OK Lokomotiva Pardubice 55:26 + 10:56
10. Zimmerová Kateřina KAM9850 OK Kamenice 55:31 + 11:01
11. Fürstová Anna LLI9854 TJ Loko Liberec 55:47 + 11:17
12. Odehnalová Klára ZBM9956 SK Žabovřesky Brno 55:56 + 11:26
13. Hanáková Lenka KRL9951 Kometa Kralovice 56:16 + 11:46
14. Zurynková Michaela EKP9850 VŠTJ Ekonom Praha 58:12 + 13:42
15. Polona Jezeršek 2FS985x OK Komenda 59:05 + 14:35
16. Malivánková Eva ZBM9952 SK Žabovřesky Brno 59:13 + 14:43
17. Zatloukalová Romana SSU9950 SK Severka Šumperk 59:47 + 15:17
18. Doležalová Dorotka VPM9950 KOS Slavia VŠ Plzeň 64:42 + 20:12
19. Novotná Klára ZLH9851 OOB TJ Zlaté Hory 66:40 + 22:10
20. Dambrauskaite Ieva 18L9950 SM Gaja 66:53 + 22:23
21. Hauerlandová Natálie LCE9851 OOB TJ Slovan Luhačovice 70:34 + 26:04
22. Kyselová Nela ROU9951 SKOB Roudnice nad Labem 74:51 + 30:21
23. Pejšková Eva JHB9953 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 81:32 + 37:02
24. Čiháková Barbora KNC9950 Sokol Kostelec n. Č. l. 95:38 + 51:08
25. Lišková Hana KPY9951 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 104:53 + 60:23
D20
6.46 km, 200 m, 20 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0.08, PB: 7234
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Čechová Tereza SJI9852 OK Jihlava 52:27 7679
2. Gorczyca Maria 53:29 + 1:02
3. Gineikaite Ugne 18L9850 SM Gaja 57:25 + 4:58
4. Odehnalová Tereza ZBM9757 SK Žabovřesky Brno 57:34 + 5:07 6965
5. Hanáková Magda KRL9651 Kometa Kralovice 57:38 + 5:11 6906
6. Hiršová Gabriela ZBM9651 SK Žabovřesky Brno 59:25 + 6:58 6629
7. Šimůnková Gabriela TAP9755 KOB TRETRA Praha 61:19 + 8:52 6341
8. Linková Alena TUR9751 OOB TJ Turnov 62:02 + 9:35 6204
9. Jansová Doubravka LPU9750 OK Lokomotiva Pardubice 70:15 + 17:48 5140
10. Nikitczenko Natasza 38P975x UKS Orientus Lodz 75:35 + 23:08
11. Nedbálková Hana ZBM9755 SK Žabovřesky Brno 77:11 + 24:44 4249
12. Balcarová Barbora LLI9751 TJ Loko Liberec 79:08 + 26:41 3979
13. Koporová Lenka ZBM9753 SK Žabovřesky Brno 92:36 + 40:09 2319
14. Gottfriedová Adéla VCB9755 OB České Budějovice 94:58 + 42:31 2017
15. Náhlíková Erika HCE9750 TJ Hostivice 97:49 + 45:22 1661
D21E
7.46 km, 260 m, 20 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0.08, PB: 8892
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Kolínová Kristýna DKP8450 Oddíl OB Kotlářka 58:17 8966
2. Štičková Anna LLI9651 TJ Loko Liberec 58:45 + 0:28 8840
3. Gregorová Kamila CTB8151 SK OB Chotěboř 59:17 + 1:00 8706
4. Zvěřinová Martina LPU8357 OK Lokomotiva Pardubice 60:01 + 1:44 8543
5. Vyhnálková Barbora RIC9850 OB Říčany 60:40 + 2:23 8393
6. Kociánová Lenka VBM8553 VSK Mendelu Brno 62:14 + 3:57 8111
7. Kašková Kateřina CHA7850 OK Chrastava 62:39 + 4:22 7998
8. Krafková Lucie TUR8650 OOB TJ Turnov 64:06 + 5:49 7737
9. Teplá Karolína SHK9251 OK Slavia Hradec Králové 67:22 + 9:05 7218
10. Procházková Marie KAM9554 OK Kamenice 67:49 + 9:32 7107
11. Vozdová Aneta KSU9394 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 69:48 + 11:31 6779
12. Benešová Jana SJH9451 SJH Jindřichův Hradec 70:42 + 12:25 6607
13. Procházková Klára LPU9451 OK Lokomotiva Pardubice 71:40 + 13:23 6428
14. Plochová Dominika DKP8651 Oddíl OB Kotlářka 71:52 + 13:35 6358
15. Stevens Victoria 15G8951 DRONGO 74:28 + 16:11
16. Stankiewicz Agata 38P9450 UKS Orientus Lodz 85:16 + 26:59
Doleželová Kateřina LPU9558 OK Lokomotiva Pardubice DISK 0
Hlubučková Kristýna KAM9551 OK Kamenice DISK 0
Doležalová Monika KAM8851 OK Kamenice DISK 0
D21A
6.13 km, 210 m, 20 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0.08, PB: 7145
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Aschermannová Petra KAM9354 OK Kamenice 52:41 7336
2. Margoldová Barbora DKP8654 Oddíl OB Kotlářka 54:03 + 1:22 7140
3. Janatová Lucie DKP8154 Oddíl OB Kotlářka 55:39 + 2:58 6914
4. Jiřištová Zuzana DKP8254 Oddíl OB Kotlářka 55:46 + 3:05 6884
5. Vodrážková Kateřina VPM7995 KOS Slavia VŠ Plzeň 57:36 + 4:55 6629
6. Paulíčková Renata SJI8057 OK Jihlava 58:37 + 5:56 6482
7. Korecká Lenka CHT8053 OOB SK Chrast 59:06 + 6:25 6405
8. Svobodová Jitka VSP7450 USK Praha 59:11 + 6:30 6380
9. Sramkova Vendula 26N8450 Hemsedal IL 59:35 + 6:54
10. Burdová Adéla BOR9161 OK Jiskra Nový Bor 59:58 + 7:17 6264
11. Kopcová Michaela KRN8456 KOS TJ Lokomotiva Krnov 61:21 + 8:40 6071
12. Křížová Lenka TTR8551 OOB Třebíč 61:28 + 8:47 6043
13. Kovářová Lenka LTP9750 OOB TJ Lokomotiva Teplice 61:38 + 8:57 6008
14. Kazdová Lenka SJC8484 Sportcentrum Jičín 61:53 + 9:12 5963
15. Šrámková Michaela SJH9352 SJH Jindřichův Hradec 62:01 + 9:20 5932
16. Polednová Hana RUZ8051 TJ Růžená 62:14 + 9:33 5891
17. Fundová Eliška SHK9351 OK Slavia Hradec Králové 62:32 + 9:51 5840
18. Straková Andrea KAM9152 OK Kamenice 64:00 + 11:19 5640
19. Rusá Šárka KAM9157 OK Kamenice 65:40 + 12:59 5415
20. Matrasová Vendula CHT8251 OOB SK Chrast 65:50 + 13:09 5382
21. Janů Hana KSU9393 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 66:43 + 14:02 5258
22. Křístková Hana ROZ7450 OK Roztoky 67:10 + 14:29 5189
23. Kubínová Romana SKV9452 TJ Slovan Karlovy Vary 68:26 + 15:45 5018
24. Setínková Eva SJC8765 Sportcentrum Jičín 68:40 + 15:59 4977
25. Kudrnáčová Lucie HCE8850 TJ Hostivice 68:59 + 16:18 4926
26. Choutková Magdaléna SOB8851 SOBSA 69:19 + 16:38 4873
27. Kovářová Julie LTP8854 OOB TJ Lokomotiva Teplice 71:41 + 19:00 4567
28. Lesová Markéta VPM8494 KOS Slavia VŠ Plzeň 72:47 + 20:06 4419
29. Doležalová Barbora VPM9252 KOS Slavia VŠ Plzeň 73:54 + 21:13 4270
30. Matějková Hana DKP8954 Oddíl OB Kotlářka 74:21 + 21:40 4205
31. Krpatová Klára TJN9353 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 74:41 + 22:00 4154
32. Macková Lucia KAM9151 OK Kamenice 75:32 + 22:51 4039
33. Collis Blanka 15G8200 DRONGO 75:36 + 22:55
34. Gorčicová Eliška CHA9150 OK Chrastava 81:43 + 29:02 3268
35. Fujáková Katka HAV8550 OB Havířov 87:58 + 35:17 2493
36. Albrechtová Eva KAM7850 OK Kamenice 88:27 + 35:46 2428
37. Chmelíková Zuzana VBM9353 VSK Mendelu Brno 88:32 + 35:51 2412
38. Rickmeyer Tina 71D8650 USV TU Dresden 90:00 + 37:19
39. Smoradová Barbora ZBM9053 SK Žabovřesky Brno 90:55 + 38:14 2116
40. Králová Vanda BZP8750 Báječné ženy v orientačním běhu 120:00 + 67:19 0
41. Přívozníková Pavla BZP8650 Báječné ženy v orientačním běhu 120:01 + 67:20 0
Dambrauskaite Egle 18L9250 SM Gaja DISK
D21B
5.79 km, 200 m, 18 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0.08, PB: 5954
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Krtičková Michaela CHA7952 OK Chrastava 56:49 6011
2. Ebnerová Eva KON8277 KOB Konice 57:29 + 0:40 5925
3. Urbánková Kateřina ONO9250 SKOB Ostrov 57:48 + 0:59 5875
4. Janošíková Lenka UOL7651 SOB Olomouc 58:21 + 1:32 5802
5. Vernerová Radka VBM8558 VSK Mendelu Brno 59:22 + 2:33 5681
6. Veselá Anna VPM9250 KOS Slavia VŠ Plzeň 63:33 + 6:44 5237
7. Kozumplíková Alice RBK8151 SK Radioklub Blansko 63:44 + 6:55 5203
8. Janečková Dagmar EKP6550 VŠTJ Ekonom Praha 64:23 + 7:34 5121
9. Zurynková Jana EKP7053 VŠTJ Ekonom Praha 64:43 + 7:54 5073
10. Kršáková Marie VIC9191 OB Vizovice 64:46 + 7:57 5053
11. Līgate Kitija 21L8350 ZVOC 65:55 + 9:06
12. Rydlová Eva FSP8989 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 68:30 + 11:41 4662
13. Habigerová Radka KSU9559 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 68:47 + 11:58 4619
14. Kašparová Šárka AOP7251 Orientační Běh Opava 69:01 + 12:12 4582
15. Držková Markéta LPU7670 OK Lokomotiva Pardubice 69:25 + 12:36 4529
16. Štoková Mariana DKP8158 Oddíl OB Kotlářka 69:42 + 12:53 4487
17. Křenková Geislerová Blanka LLI8450 TJ Loko Liberec 70:32 + 13:43 4391
18. Zamrzlová Eva SJC8759 Sportcentrum Jičín 72:43 + 15:54 4162
19. Kršáková Veronika VIC9090 OB Vizovice 72:57 + 16:08 4126
20. Uhrová Zuzana VSP8050 USK Praha 74:06 + 17:17 4001
21. Sýkorová Daniela CHC8851 K.O.B. Choceň 75:59 + 19:10 3804
22. Čechová Jitka VBM8353 VSK Mendelu Brno 77:06 + 20:17 3683
23. Kučerková Romana STB8196 TJ Stadion Nový Bor 77:14 + 20:25 3659
24. Fencíková Vladislava JHB6553 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 79:08 + 22:19 3463
25. Baldrianová Barbora VSP7850 USK Praha 80:56 + 24:07 3278
26. Klinkerová Tereza ROZ9350 OK Roztoky 82:03 + 25:14 3160
27. Kubešová Eva RUZ8151 TJ Růžená 83:57 + 27:08 2967
28. Karbanová Vendula DKP8350 Oddíl OB Kotlářka 84:51 + 28:02 2871
29. Pluháčková Markéta MLA8750 MLOK Mariánské Lázně 88:08 + 31:19 2548
30. Binková Jana CHT8651 OOB SK Chrast 108:58 + 52:09 551
Benešová Iveta SJH9351 SJH Jindřichův Hradec DISK 0
D21C
5.69 km, 190 m, 16 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0.08, PB: 3929
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Bauerová Kateřina SKV7751 TJ Slovan Karlovy Vary 60:06 4088
2. Pekárková Monika RBK9252 SK Radioklub Blansko 62:59 + 2:53 3891
3. Ouhrabková Radka EKP8151 VŠTJ Ekonom Praha 64:49 + 4:43 3760
4. Krausová Martina TJP9350 TJ Sokol Troja 66:23 + 6:17 3647
5. Weislová Eva TJP6750 TJ Sokol Troja 66:35 + 6:29 3619
6. Jarošová Klára DCE7950 KOB Dobřichovice 67:11 + 7:05 3567
7. Šponarová Lucie ZAM9151 OB T.J. Sokol Žamberk 68:09 + 8:03 3493
8. Hejtmánková Kateřina TAP8462 KOB TRETRA Praha 68:57 + 8:51 3429
9. Dušková Pavla KOR9050 OB DDM Kostelec nad Orlicí 69:47 + 9:41 3363
10. Venclová Veronika ZAM8251 OB T.J. Sokol Žamberk 71:57 + 11:51 3218
11. Ksandrová Marie EKP9262 VŠTJ Ekonom Praha 72:47 + 12:41
12. Hausmannová Klára EKP8651 VŠTJ Ekonom Praha 74:40 + 14:34 3041
13. Fidrmucová Linda UOL8650 SOB Olomouc 77:34 + 17:28 2854
14. Dulovcová Michaela KRE8850 OOB TJ Sokol Křemže 80:16 + 20:10
15. Mikanová Kateřina EKP8461 VŠTJ Ekonom Praha 80:38 + 20:32 2659
16. Kalinová Markéta EKP8259 VŠTJ Ekonom Praha 86:03 + 25:57 2326
17. Hanzlíčková Martina EKP8452 VŠTJ Ekonom Praha 88:03 + 27:57 2197
18. Jakubková Vendula ABM9262 KOB Moira Brno 88:17 + 28:11
19. Hríbiková Andrea 51S8450 ŠK Hadveo Banská Bystrica 89:08 + 29:02
20. Černá Eliška SCP9050 OK Sparta Praha 94:21 + 34:15 1817
21. Müllerová Petra VAM9098 OOB Vamberk 96:30 + 36:24 1683
22. Jurgová Martina 46X8800 Krutě Kruté Krůty 96:48 + 36:42
23. Weislová Adéla TJP9750 TJ Sokol Troja 98:40 + 38:34 1549
24. Smolíková Lucie SKV9551 TJ Slovan Karlovy Vary 101:38 + 41:32
25. Hašková Arina 5DX8650 Neregistrovaní - Haškovi 104:35 + 44:29
26. Badis Anissa 54H8750 Dva Kuku Orienteering 111:56 + 51:50
27. Kršková Lenka KTA8851 SK Kotnov Tábor 127:25 + 67:19 0
28. Zemanová Alena KTA6351 SK Kotnov Tábor 129:22 + 69:16 0
Peterková Viktorie LLI7551 TJ Loko Liberec DISK 0
D35A
5.27 km, 220 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ptáčková Veronika TBM7374 KOS TJ Tesla Brno 45:47
2. Biolik Agnieszka 46P7700 Trackcourse 47:04 + 1:17
3. Minakova Ekaterina 11R8050 Orienta-MosCompass 48:24 + 2:37
4. Pachnerová Dominika CHA7750 OK Chrastava 48:27 + 2:40
5. Lošťáková Ivana LTP7758 OOB TJ Lokomotiva Teplice 48:56 + 3:09
6. Teringlová Martina VCB7851 OB České Budějovice 50:25 + 4:38
7. Matějů Kateřina VLI8054 Slavia Liberec orienteering 51:14 + 5:27
8. Sullivan Rachel 34G7850 RAFO (Royal Air Force Orienteering) 51:49 + 6:02
9. Rotzler Mirjam 5GX7850 OLG Aesch 54:41 + 8:54
10. Ondráčková Veronika EKP7850 VŠTJ Ekonom Praha 58:37 + 12:50
11. Bukovacová Alena ZBM7454 SK Žabovřesky Brno 58:55 + 13:08
12. Bultrowicz Agnieszka 97P9750 KS Hades Poznań 60:18 + 14:31
13. Zbroja-Nowak Justyna 97P8050 KS Hades Poznań 65:57 + 20:10
14. Dlouhá Marta BZP7851 Báječné ženy v orientačním běhu 67:52 + 22:05
15. Pecharová Michaela TJP6550 TJ Sokol Troja 79:21 + 33:34
16. Asterová Jana SLA7451 SKOB Slaný 85:00 + 39:13
Gajdová Kristina VSP7752 USK Praha DISK
D35B
4.62 km, 170 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Městková Lucie TEP7850 Tempo Praha 46:37
2. Farkas Fruzsina 49H7750 Hóbagoly 47:55 + 1:18
3. Sobotová Jana VPM7250 KOS Slavia VŠ Plzeň 48:11 + 1:34
4. Lux Andrea 49H7500 Hóbagoly 48:51 + 2:14
5. Rydlová Jana VIC7752 OB Vizovice 50:11 + 3:34
6. Urbánková Jana ONO7851 SKOB Ostrov 50:31 + 3:54
7. Fišáková Hana MLA7750 MLOK Mariánské Lázně 52:20 + 5:43
8. Zbraňková Magda STE7352 SK SKI-OB Šternberk 53:14 + 6:37
9. Kučerová Berenika DCE8050 KOB Dobřichovice 55:54 + 9:17
10. Vellechová Radka AOV8050 OOB TJ Baník Ostrava 56:05 + 9:28
11. Dítkova Jitka SKV7752 TJ Slovan Karlovy Vary 56:37 + 10:00
12. Kotásková Jana JES7451 OK Rakovník 57:18 + 10:41
13. Giuganino Barbara 33I8150 CO2 57:43 + 11:06
14. Savičová Gabriela SKV7952 TJ Slovan Karlovy Vary 58:06 + 11:29
15. Ehlová Pavla TBM7377 KOS TJ Tesla Brno 58:53 + 12:16
16. Ševčíková Olga ONO7650 SKOB Ostrov 60:44 + 14:07
17. Good Ludmila SBR8050 SKOB Bruntál 65:08 + 18:31
18. Holubová Eva SBR8051 SKOB Bruntál 66:52 + 20:15
19. Doušková Klára TBM7761 KOS TJ Tesla Brno 67:24 + 20:47
20. Beranová Jana SJH7851 SJH Jindřichův Hradec 68:12 + 21:35
21. Krausová Marcela LCV7351 TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov 68:20 + 21:43
22. Poláková Veronika CHA8150 OK Chrastava 72:18 + 25:41
23. Trhlíková 73:19 + 26:42
24. Smolíková Kateřina KSU7793 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 74:21 + 27:44
25. Ježková Dana SNA7850 TJ START Náchod 74:33 + 27:56
26. Kurfürstová Magdalena FSP7852 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 76:32 + 29:55
27. Macúchová Zuzana 78:33 + 31:56
28. Křížová Lenka KRL7951 Kometa Kralovice 79:16 + 32:39
29. Hladká Petra KOR7950 OB DDM Kostelec nad Orlicí 80:07 + 33:30
30. Müllerová Marie KOR7650 OB DDM Kostelec nad Orlicí 89:15 + 42:38
31. Irena Hacin Kolner 2FS815x OK Komenda 107:29 + 60:52
32. Ječmenová Věra ONO8050 SKOB Ostrov 111:27 + 64:50
D40A
4.87 km, 205 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Filipová Ivana SRK7373 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 47:13
2. Škvorová Zuzana KAM7350 OK Kamenice 49:44 + 2:31
3. Čechová Marcela TBM7659 KOS TJ Tesla Brno 52:14 + 5:01
4. Schwabová Kateřina TBM7371 KOS TJ Tesla Brno 53:02 + 5:49
5. Kubáňová Jana TBM7275 KOS TJ Tesla Brno 55:43 + 8:30
6. Bejvlová Martina LME7350 SK Los Mělník 56:51 + 9:38
7. Balusková Ida OKP7350 SK OK 24 Praha 62:21 + 15:08
8. Chvátilová Pavlína PHK7450 OK 99 Hradec Králové 63:00 + 15:47
9. Pospíšilová Štěpánka BZP7650 Báječné ženy v orientačním běhu 68:56 + 21:43
10. Mellanová Veronika TUV7251 SOK TJ Turnov 69:09 + 21:56
11. Hájková Magdalena TUV7351 SOK TJ Turnov 69:23 + 22:10
12. Frenzel Frieda 23D7500 ESV Lok Berlin-Schöneweide 71:10 + 23:57
13. Rohanová Markéta PVP7251 VSS Přírodověda Praha 92:26 + 45:13
D40B
3.94 km, 160 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kubečková Zdena PHK7551 OK 99 Hradec Králové 45:02
2. Pipková Táňa LPU7156 OK Lokomotiva Pardubice 47:10 + 2:08
3. Waňková Dita LPU7158 OK Lokomotiva Pardubice 49:54 + 4:52
4. Tršová Daniela PBM7375 TJ Spartak 1. Brněnská 50:06 + 5:04
5. Hlaváčová Šárka TBM7258 KOS TJ Tesla Brno 50:13 + 5:11
6. Čivrná Karolína VRL7355 OOS TJ Spartak Vrchlabí 50:18 + 5:16
7. Ostřanská Iveta SSU6591 SK Severka Šumperk 50:18 + 5:16
8. Krčová Martina KSU7272 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 51:11 + 6:09
9. Pelcová Pavla CST7454 OB Strakonice 51:16 + 6:14
10. Borovičková Lenka FSP7350 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 51:21 + 6:19
11. Chládková Eva ZAM7051 OB T.J. Sokol Žamberk 52:02 + 7:00
12. Krpatová Zuzana LPU7558 OK Lokomotiva Pardubice 55:08 + 10:06
13. Richterová Nataša ADA7451 OOB Spartak Adamov 55:29 + 10:27
14. Rusinová Alena BRU7152 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 59:37 + 14:35
15. Janků Radka SJC7353 Sportcentrum Jičín 60:37 + 15:35
16. Švancárová Helena KSU7252 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 61:13 + 16:11
17. Riby Kateřina LTP7252 OOB TJ Lokomotiva Teplice 62:18 + 17:16
18. Miková Iva TBM7071 KOS TJ Tesla Brno 62:40 + 17:38
19. Paurová lenka LTU6452 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 62:41 + 17:39
20. Licková Dana LTU7350 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 64:02 + 19:00
21. Halamová Anna TAP7350 KOB TRETRA Praha 66:38 + 21:36
22. Dejnožková Blanka TJN7651 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 66:45 + 21:43
23. Romana Zupan 2FS765x OK Komenda 66:59 + 21:57
24. Kándlová Adéla DCE7550 KOB Dobřichovice 67:12 + 22:10
25. Kotuliaková Petra 27S7551 Farmaceut Bratislava 67:23 + 22:21
26. Moskvová Jitka ZLH7551 OOB TJ Zlaté Hory 68:33 + 23:31
27. Blažková Markéta SJH7550 SJH Jindřichův Hradec 69:07 + 24:05
28. Katka Hájková 69:12 + 24:10
29. Kotenová Klára RIC7252 OB Říčany 69:43 + 24:41
30. Zemková Helena SLA7450 SKOB Slaný 72:48 + 27:46
31. Matoušková Markéta SLA7352 SKOB Slaný 73:52 + 28:50
32. Krunková Bohuslava SNA7053 TJ START Náchod 79:48 + 34:46
33. Hartmann Meike 2BD7400 TGV Horn 80:43 + 35:41
34. Kašparová Marie ZAK7250 OK Netopýr Zákupy 83:55 + 38:53
35. Marholdová Martina ZVO7451 OB SK Zvole 112:29 + 67:27
D45A
4.63 km, 190 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Wengrin Ágnes 12H6951 Tipo Orienteering Club 46:05
2. Sieglová Dagmar MFP7050 VŠSK MFF UK Praha 47:46 + 1:41
3. Jemelíková Lada VBM6555 VSK Mendelu Brno 48:21 + 2:16
4. Hiršová Marcela VBM7079 VSK Mendelu Brno 50:14 + 4:09
5. Čiháková Lenka KNC6750 Sokol Kostelec n. Č. l. 52:59 + 6:54
6. Antoine-Delaume Sophie 85F7000 AVON OK 53:35 + 7:30
7. Németh Zsoltné 44H6850 Veszprémi Honvéd SE 53:47 + 7:42
8. Kosová Michaela SRK6752 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 53:57 + 7:52
9. Jirková Renata ZPV6553 KOB ZPV Prostějov 54:35 + 8:30
10. Benešová Iva SJH7051 SJH Jindřichův Hradec 55:03 + 8:58
11. Hudečková Helena KTA6951 SK Kotnov Tábor 56:17 + 10:12
12. Vričanová Sylva HAV6751 OB Havířov 57:47 + 11:42
13. Lisá Monika ONO6750 SKOB Ostrov 57:58 + 11:53
14. Hojná Tereza SJH6951 SJH Jindřichův Hradec 59:56 + 13:51
15. Macková Lenka KAM7051 OK Kamenice 60:49 + 14:44
16. Aschacher Angelika 32A6950 HSV OL Wiener Neustadt 60:53 + 14:48
17. Klašková Kateřina DKP6750 Oddíl OB Kotlářka 62:11 + 16:06
18. Hankovcová Lenka KAM7053 OK Kamenice 62:21 + 16:16
19. Komersová Jana KNC6550 Sokol Kostelec n. Č. l. 62:39 + 16:34
20. Posseltová Romana TJN7050 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 62:40 + 16:35
21. Illnerová Daniela DKP6651 Oddíl OB Kotlářka 64:56 + 18:51
22. Németh Ágnes 12H6950 Tipo Orienteering Club 66:57 + 20:52
23. Mokrá Regina ABM6854 KOB Moira Brno 67:40 + 21:35
24. Kaděrová Barbora HAV7051 OB Havířov 68:02 + 21:57
25. Kavalírová Kateřina PHK6756 OK 99 Hradec Králové 68:09 + 22:04
26. Hrdličková Ludmila SLA6950 SKOB Slaný 75:21 + 29:16
27. Magyari Orsolya 56H7050 Gonczi 78:37 + 32:32
28. Krotilová Magdaléna BZP7150 Báječné ženy v orientačním běhu 80:40 + 34:35
29. Pretnar Irma 2BS6950 Kamniški orientacijski klub 93:30 + 47:25
30. Šimůnková Martina TAP6851 KOB TRETRA Praha 102:01 + 55:56
D45B
4.24 km, 160 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sadílková Lenka VIC7055 OB Vizovice 48:49
2. Ebinger Mónika 12H7050 Tipo Orienteering Club 50:48 + 1:59
3. Pechová Iva LPM6151 OK Lokomotiva Plzeň 52:03 + 3:14
4. Časnochová Tatiana 51S7050 ŠK Hadveo Banská Bystrica 52:28 + 3:39
5. Bendáková Jitka LTU6951 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 55:41 + 6:52
6. Lázničková Marcela TZL6751 SKOB Zlín 56:07 + 7:18
7. Kubínová Jana SKV6751 TJ Slovan Karlovy Vary 57:38 + 8:49
8. Burdová Simona LDC6851 KOB Děčín 57:47 + 8:58
9. Žandová Marie SKV6551 TJ Slovan Karlovy Vary 61:40 + 12:51
10. Doušková Vlasta TBM7060 KOS TJ Tesla Brno 65:50 + 17:01
11. Azebová Martina PHK6757 OK 99 Hradec Králové 66:47 + 17:58
12. Bártová Pavla ZVO7152 OB SK Zvole 69:41 + 20:52
13. Lazáková Šárka LTU6952 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 71:00 + 22:11
14. Hlubučková Šárka KAM6851 OK Kamenice 73:43 + 24:54
15. Maňáková Silvie PHK7151 OK 99 Hradec Králové 74:33 + 25:44
16. Ženčáková Marie 47C6850 ASPV OA Šumperk 76:28 + 27:39
17. Wagner Birgit 46A685x OL Naturfreunde Linz 76:41 + 27:52
18. Tokárová Regina NEJ6950 TJ Jiskra Nejdek 77:24 + 28:35
19. Gottfriedová Marcela VCB7055 OB České Budějovice 79:30 + 30:41
20. Kováčiková Lenka KNC0002 Sokol Kostelec n. Č. l. 79:49 + 31:00
21. Douchová Jaroslava SNA7155 TJ START Náchod 88:25 + 39:36
22. Novotná Jitka ZLH7050 OOB TJ Zlaté Hory 90:20 + 41:31
23. Kyselová Jana ROU7050 SKOB Roudnice nad Labem 91:14 + 42:25
24. Štorková Simona JPV6556 Oddíl OS SK Prostějov 92:05 + 43:16
25. Zatloukalová Eva SSU7050 SK Severka Šumperk 92:09 + 43:20
Dobešová Monika KNC7151 Sokol Kostelec n. Č. l. DISK
D50A
3.95 km, 170 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hubáčková Dagmar LCE6569 OOB TJ Slovan Luhačovice 36:34
2. Vavrysová Iva LCE6359 OOB TJ Slovan Luhačovice 40:05 + 3:31
3. Ferdusová Eva LCE6461 OOB TJ Slovan Luhačovice 41:15 + 4:41
4. Hlavová Miroslava KON6389 KOB Konice 42:01 + 5:27
5. Müller Anke 18D6650 Post SV Dresden 43:33 + 6:59
6. Neumannová Renata PVP6650 VSS Přírodověda Praha 44:39 + 8:05
7. Pavlíková Pavla CHA6551 OK Chrastava 45:38 + 9:04
8. Zalabová Martina SJC6657 Sportcentrum Jičín 46:18 + 9:44
9. Chroustová Petra VBM6655 VSK Mendelu Brno 46:34 + 10:00
10. Gollmann Birgit 12A6450 Naturfreunde Wien 47:40 + 11:06
11. Poklopová Ivana UOL6451 SOB Olomouc 47:45 + 11:11
12. Gorčicová Ivana CHA6550 OK Chrastava 47:51 + 11:17
13. Jermanová Eva TJN6150 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 49:02 + 12:28
14. Košková Vlasta LLI6351 TJ Loko Liberec 50:40 + 14:06
15. Dittrichová Lenka KON6285 KOB Konice 50:46 + 14:12
16. Jelínková Jana TZL6556 SKOB Zlín 52:25 + 15:51
17. Hindráková Martina LTU6451 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 52:29 + 15:55
18. Čechlovská Jana CHA6250 OK Chrastava 55:00 + 18:26
19. Kirchmeir Elisabeth 32A6650 HSV OL Wiener Neustadt 56:05 + 19:31
20. Petrželová Alena LTU6351 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 56:13 + 19:39
21. Tihonová Jindra TAP6253 KOB TRETRA Praha 60:53 + 24:19
22. Mutinská Zdeňka KUO6499 KOB Ústí nad Orlicí 61:45 + 25:11
23. Veljačiková Markéta SCP6451 OK Sparta Praha 62:04 + 25:30
24. Zimmerová Lenka ZVO6451 OB SK Zvole 62:56 + 26:22
25. Peřinková Irena BBM6550 BETA URSUS Orienteering 64:58 + 28:24
26. Šplinarová Jana SKV6451 TJ Slovan Karlovy Vary 67:33 + 30:59
27. Kočibová Ivana TJN6354 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 73:13 + 36:39
28. Zeiner Elisabeth 19A6550 OLC Graz 79:05 + 42:31
Teo Dóra 41H1650 HUN-Mix DISK
D50B
4.03 km, 150 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jašková Monika TBM6363 KOS TJ Tesla Brno 48:37
2. Cincibusová Ivana FSP6651 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 52:40 + 4:03
3. Syslová Iva TTR6151 OOB Třebíč 54:39 + 6:02
4. Roudná Eva LPU6554 OK Lokomotiva Pardubice 71:27 + 22:50
5. Sklenářová Jana MLA6258 MLOK Mariánské Lázně 72:41 + 24:04
6. Krejčová Vlasta SKV6351 TJ Slovan Karlovy Vary 76:27 + 27:50
7. Schreiber Hannelore 72A6300 HSV Langenlebarn 77:26 + 28:49
8. Kábrtová Iva PEN6350 OK RECO Sport 77:54 + 29:17
9. Silvia Pietsch 66A635x NF Wien 78:38 + 30:01
10. Záveská Anna CET6450 TJ Loko Česká Třebová 83:43 + 35:06
11. Svobodová Lenka ROU6650 SKOB Roudnice nad Labem 85:05 + 36:28
12. Rusá Lenka DCE6452 KOB Dobřichovice 100:37 + 52:00
13. Choutková Lenka SOB6350 SOBSA 108:02 + 59:25
Miturová Radka MLA6552 MLOK Mariánské Lázně DISK
Votavová Renata KNC6452 Sokol Kostelec n. Č. l. DISK
D55
3.57 km, 135 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kavková Dana SCP6150 OK Sparta Praha 39:44
2. Voltrová Svatava ROZ6150 OK Roztoky 40:17 + 0:33
3. Vlažná Mirka LCE5852 OOB TJ Slovan Luhačovice 42:34 + 2:50
4. Havlíčková Jindra KNC6150 Sokol Kostelec n. Č. l. 47:38 + 7:54
5. Dokoupilová Zuzana VBM5754 VSK Mendelu Brno 47:44 + 8:00
6. Mrázová Pavla DCE5550 KOB Dobřichovice 49:19 + 9:35
7. Potěšilová Vladimíra VBM5655 VSK Mendelu Brno 50:03 + 10:19
8. Benešová Iva SJC6151 Sportcentrum Jičín 50:13 + 10:29
9. Czaschová Irena SBR6150 SKOB Bruntál 50:58 + 11:14
10. Černíková Zdeňka OSN5964 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 53:54 + 14:10
11. Bravená Alexandra VBM6155 VSK Mendelu Brno 55:02 + 15:18
12. Stackeová Anna LCE5551 OOB TJ Slovan Luhačovice 55:42 + 15:58
13. Brettschneider Gudrun 13D6050 Kaulsdorfer OLV Berlin 55:49 + 16:05
14. Klusáčková Jitka TTR6152 OOB Třebíč 55:54 + 16:10
15. Gazdačková Jana SHK5851 OK Slavia Hradec Králové 56:19 + 16:35
16. Procházková Miluše DCE5450 KOB Dobřichovice 56:57 + 17:13
17. Pokorná Eva TCB5751 SK Technik České Budějovice 60:51 + 21:07
18. Večeřová Ivana TJN6052 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 61:30 + 21:46
19. Doležalová Liběna VPM5950 KOS Slavia VŠ Plzeň 61:59 + 22:15
20. Smičková Eva KON5887 KOB Konice 66:15 + 26:31
21. Chloupková Jana SLP5951 OOB Slavia Praha 67:30 + 27:46
22. Felklová Jarmila 47C6050 ASPV OA Šumperk 71:45 + 32:01
23. Kadavá Eva CHA5750 OK Chrastava 74:05 + 34:21
24. Šabatková Zdena SHK5652 OK Slavia Hradec Králové 112:52 + 73:08
Deredos Nina 38P615x UKS Orientus Lodz DISK
D60
3.36 km, 130 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Horynová Eva TZL5254 SKOB Zlín 43:39
2. Hejzlarová Vladimíra VCB5651 OB České Budějovice 44:04 + 0:25
3. Vajcová Hana CHA5651 OK Chrastava 44:50 + 1:11
4. Novotná Jiřina LPU5654 OK Lokomotiva Pardubice 46:07 + 2:28
5. Májová Paulína 39S5351 KOBRA Bratislava 46:29 + 2:50
6. Nováková Svatava SKV5351 TJ Slovan Karlovy Vary 47:10 + 3:31
7. Bradnová Věra CHA5550 OK Chrastava 47:23 + 3:44
8. Dambrauskiene Genovaite 18L5650 SM Gaja 48:35 + 4:56
9. Ševčíková Alena CHA5351 OK Chrastava 49:08 + 5:29
10. Hardy Jan 62A5350 Australopers Tasmania 52:42 + 9:03
11. Margit Jenei 27H5450 BÖF 56:06 + 12:27
12. Wolkerová Dagmar TJP5250 TJ Sokol Troja 56:41 + 13:02
13. Hejtmánková Alena TAP5452 KOB TRETRA Praha 56:48 + 13:09
14. Klimplová Alena LPU5551 OK Lokomotiva Pardubice 56:52 + 13:13
15. Ponweiser Christine 32A5650 HSV OL Wiener Neustadt 56:57 + 13:18
16. Procházková Helena TBM5351 KOS TJ Tesla Brno 58:59 + 15:20
17. Lusková Olga CHA5650 OK Chrastava 61:50 + 18:11
18. Orálková Libuše TTR5351 OOB Třebíč 62:28 + 18:49
19. Kubátová Lenka SKV5551 TJ Slovan Karlovy Vary 63:26 + 19:47
20. Langrová Eva SNA5351 TJ START Náchod 68:27 + 24:48
21. Dlasková Anna DKP5350 Oddíl OB Kotlářka 68:45 + 25:06
22. Lenkei Erzsébet 46H5650 Hidegkúti Spartacus 69:22 + 25:43
23. Jelínková Jana RUZ5552 TJ Růžená 71:11 + 27:32
24. Henková Svatava RBK5454 SK Radioklub Blansko 75:29 + 31:50
25. Ildikó Keszthelyi 27H5050 BÖF 76:14 + 32:35
26. Heider Anna 76:14 + 32:35
D65
3.32 km, 110 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šaffková Zuzana CHA5150 OK Chrastava 48:27
2. Kohoutová Jitřenka UVP4850 Slovan Praha 54:30 + 6:03
3. Městková Eva TEP4851 Tempo Praha 59:07 + 10:40
4. Kutáčková Stanislava LTU4751 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 59:12 + 10:45
5. Oudin Marie-Reine 48F495x C.O.Colmar 69:25 + 20:58
6. Sikorová Marie BOV4852 TJ Baník Ostrava OKD 77:40 + 29:13
7. Pachnerová Jaroslava VLI5152 Slavia Liberec orienteering 81:10 + 32:43
Ryšavá Lubomíra TJP4750 TJ Sokol Troja DISK
D70
2.89 km, 95 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Lemnitzer Erika 13D4250 Kaulsdorfer OLV Berlin 39:55
2. Wagner Elfi 46A465x OL Naturfreunde Linz 52:40 + 12:45
3. Kašková Eva CHA4650 OK Chrastava 56:27 + 16:32
4. Nejezchlebová Věra KAS4551 KOB Kamenický Šenov 62:54 + 22:59
5. Zenkerová Miluše LCV4550 TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov 65:07 + 25:12
6. Lohrová Jarmila SCP4650 OK Sparta Praha 69:58 + 30:03
7. Boučková Ludmila OCB4351 OC České Budějovice 81:17 + 41:22
8. Hudečková Alena KTA4351 SK Kotnov Tábor 92:13 + 52:18
9. Jankovcová 3950 140:51 + 100:56
D75
2.70 km, 80 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Schubert Gisela 82D4150 OLV Weimar 64:09
2. Ehlová Iva SRK3951 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 74:26 + 10:17
Eulitz Ilse 82D3950 OLV Weimar DISK
H10L
1.94 km, 75 m, 5 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Drahoňovský Tomáš TUR0701 OOB TJ Turnov 19:19
2. Novák Richard AOV0800 OOB TJ Baník Ostrava 23:45 + 4:26
3. Holub Ivan SBR0800 SKOB Bruntál 24:37 + 5:18
4. Světnický Antonín STE0800 SK SKI-OB Šternberk 26:53 + 7:34
5. Janačík Tadeáš 28:22 + 9:03
6. Vodrážka Štěpán VPM0802 KOS Slavia VŠ Plzeň 28:38 + 9:19
7. Stacke Václav LCE0703 OOB TJ Slovan Luhačovice 30:02 + 10:43
8. Machar Matěj DKP0604 Oddíl OB Kotlářka 30:06 + 10:47
9. Havlín Prokop DKP0705 Oddíl OB Kotlářka 30:33 + 11:14
10. Zielinski Tomasz 97P0700 KS Hades Poznań 32:06 + 12:47
11. Machar Eda DKP0803 Oddíl OB Kotlářka 32:45 + 13:26
12. Hájek Štěpán TBM0804 KOS TJ Tesla Brno 34:09 + 14:50
13. Doušek Vilém TBM0904 KOS TJ Tesla Brno 35:00 + 15:41
14. Macka Sebastian 36:15 + 16:56
15. Gajda Petr VSP0903 USK Praha 38:47 + 19:28
16. Bláha Šimon SJP0700 KČT Slavoj Praha 40:57 + 21:38
17. Matics Marcell MAFC2008 42:59 + 23:40
18. Škorpil Marek 44:10 + 24:51
19. Míchal Jakub 45:23 + 26:04
20. Vlach Antonín AOV0700 OOB TJ Baník Ostrava 59:36 + 40:17
Novák Viktor AOV0801 OOB TJ Baník Ostrava DISK
Polák Tomáš CHA0801 OK Chrastava DISK
Molnar Agoston 49H0800 Hóbagoly DISK
H10
1.99 km, 50 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Gergő Bálint 44H0600 Veszprémi Honvéd SE 16:41
2. Ptáček Jonáš TBM0717 KOS TJ Tesla Brno 16:46 + 0:05
3. Dejnožka Martin TJN0600 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 17:09 + 0:28
4. Čechmánek Václav PVP0600 VSS Přírodověda Praha 17:46 + 1:05
5. Pelc Tadeáš CST0601 OB Strakonice 17:59 + 1:18
6. Mudrák Daniel TBM0629 KOS TJ Tesla Brno 18:40 + 1:59
7. Bultrowicz Tymoteusz 97P0600 KS Hades Poznań 20:00 + 3:19
8. Folprecht Matyáš TBM0606 KOS TJ Tesla Brno 20:06 + 3:25
9. Čech Radan TBM0611 KOS TJ Tesla Brno 20:08 + 3:27
10. Bárta Viktor ZVO0601 OB SK Zvole 20:21 + 3:40
11. Novák Matyáš CTB0601 SK OB Chotěboř 20:49 + 4:08
12. Rok Bogataj 91S060x OK Azimut 21:13 + 4:32
13. Biersak Petr KRL0701 Kometa Kralovice 22:32 + 5:51
14. Kosák Eliáš PGP0704 SK Praga 23:29 + 6:48
15. Janoch Mikuláš MLA0700 MLOK Mariánské Lázně 23:49 + 7:08
16. Fuchs Marek TBM0603 KOS TJ Tesla Brno 24:06 + 7:25
17. Teringl Vojtěch VCB0702 OB České Budějovice 25:34 + 8:53
18. Střelba Antonín PGP0605 SK Praga 27:41 + 11:00
19. Čech Adam ROZ0601 OK Roztoky 27:54 + 11:13
20. Matyšek Ondřej PGP0703 SK Praga 28:26 + 11:45
21. Škrle Michael KRL0702 Kometa Kralovice 28:26 + 11:45
22. Kutáček Ondřej LTU0700 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 28:58 + 12:17
23. Hanák Matěj LTU0701 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 29:38 + 12:57
24. Ječmen Matyáš ONO0600 SKOB Ostrov 30:01 + 13:20
25. Richter Rudolf ADA0601 OOB Spartak Adamov 30:49 + 14:08
26. Kosák Jonáš PGP0603 SK Praga 31:02 + 14:21
27. Schwab Filip TBM0710 KOS TJ Tesla Brno 31:58 + 15:17
28. Paloncý Jan KSU0808 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 32:28 + 15:47
29. Eliáš Vojtěch TBM0604 KOS TJ Tesla Brno 34:45 + 18:04
30. Denemarek Max TBM0800 KOS TJ Tesla Brno 35:04 + 18:23
31. Zápotocký Jiří SLA0800 SKOB Slaný 36:28 + 19:47
32. Urválek Jan TBM0707 KOS TJ Tesla Brno 37:54 + 21:13
33. Pobuda Jan SJH0603 SJH Jindřichův Hradec 40:59 + 24:18
34. Termer Štěpán LTU0800 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 42:55 + 26:14
35. Bejvančický Josef KRL0703 Kometa Kralovice 42:55 + 26:14
36. Riby Philip LTP0702 OOB TJ Lokomotiva Teplice 45:10 + 28:29
37. Hladký Radovan KOR0900 OB DDM Kostelec nad Orlicí 46:54 + 30:13
38. Cveček Jan SSU0701 SK Severka Šumperk 53:53 + 37:12
H12A
2.94 km, 115 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Doušek Tomáš TBM0401 KOS TJ Tesla Brno 21:06
2. Peterka Jakub LLI0404 TJ Loko Liberec 21:39 + 0:33
3. Štěrba Marek SKV0401 TJ Slovan Karlovy Vary 22:13 + 1:07
4. Bukovác Filip ZBM0501 SK Žabovřesky Brno 26:55 + 5:49
5. Kolář Šimon HOR0400 TJ Jiskra Hořice 27:50 + 6:44
6. Krpata Michal LPU0403 OK Lokomotiva Pardubice 29:38 + 8:32
7. Pelc Matyáš CST0401 OB Strakonice 29:51 + 8:45
8. Dundáček Karel SJH0401 SJH Jindřichův Hradec 29:58 + 8:52
9. Čtrnáct František PGP0401 SK Praga 30:05 + 8:59
10. Kukurugya Šimon 43S0402 ŠK Sandberg Bratislava 30:11 + 9:05
11. Ehl Ondřej TBM0404 KOS TJ Tesla Brno 30:25 + 9:19
12. Ádám Bálint 44H0400 Veszprémi Honvéd SE 30:51 + 9:45
13. Bejvl Marek LME0400 SK Los Mělník 32:28 + 11:22
14. Pirožek Vojtěch LTU0400 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 36:46 + 15:40
15. Jíra Filip ROZ0500 OK Roztoky 37:23 + 16:17
16. Lazák Jan LTU0500 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 38:52 + 17:46
17. Gineika Julius 18L0501 SM Gaja 40:12 + 19:06
18. Ráž Miloslav PGP0406 SK Praga 40:15 + 19:09
19. Kasza Tomáš ZBM0512 SK Žabovřesky Brno 42:33 + 21:27
20. Baldrian Tomáš VSP0405 USK Praha 44:09 + 23:03
21. Doucha Martin SNA0501 TJ START Náchod 44:55 + 23:49
22. Cionoiu Daniel 52D0500 TV Coburg-Neuses 49:15 + 28:09
23. Šimkunas Edvinas 18L0500 SM Gaja 57:38 + 36:32
24. Kotuliak Viktor 27S0400 Farmaceut Bratislava 62:42 + 41:36
25. Tilen Zupan 2FS040x OK Komenda 77:10 + 56:04
26. Šedivka Pavel LTU0401 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 126:17 + 105:11
Milán Jakub TBM0411 KOS TJ Tesla Brno DISK
H12B
2.38 km, 60 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Štorek Jan JPV0505 Oddíl OS SK Prostějov 23:46
2. Bláha Matyáš SJP0500 KČT Slavoj Praha 24:18 + 0:32
3. Janoch Samuel MLA0502 MLOK Mariánské Lázně 25:29 + 1:43
4. Bláha Vojtěch SJP0501 KČT Slavoj Praha 25:49 + 2:03
5. Bednařík Vilém VLI0509 Slavia Liberec orienteering 26:02 + 2:16
6. Jelínek Filip RUZ0500 TJ Růžená 26:19 + 2:33
7. Marhold Václav ZVO0501 OB SK Zvole 26:25 + 2:39
8. Vaněček Tomáš SJH0404 SJH Jindřichův Hradec 27:04 + 3:18
9. Gregor Jáchym RUZ0400 TJ Růžená 27:05 + 3:19
10. Dlouhý Aleš PGP0502 SK Praga 27:15 + 3:29
11. Bauer Matyáš SKV0402 TJ Slovan Karlovy Vary 30:00 + 6:14
12. Sobota Ondřej VPM0502 KOS Slavia VŠ Plzeň 31:25 + 7:39
13. Čivrný Jan VRL0501 OOS TJ Spartak Vrchlabí 32:27 + 8:41
14. Holub Mikuláš SBR0500 SKOB Bruntál 34:20 + 10:34
15. Bednařík Sebastián LCE0401 OOB TJ Slovan Luhačovice 34:52 + 11:06
16. Langr Jakub KOR0401 OB DDM Kostelec nad Orlicí 39:29 + 15:43
17. Novák Igor AOV0501 OOB TJ Baník Ostrava 45:31 + 21:45
18. Molnar Vince 49H0500 Hóbagoly 71:36 + 47:50
H14A
4.41 km, 120 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Gajda Martin KAM0405 OK Kamenice 35:30
2. Pipek Ondřej LPU0203 OK Lokomotiva Pardubice 36:10 + 0:40
3. Hojný Jáchym SJH0301 SJH Jindřichův Hradec 36:26 + 0:56
4. Tokár Radim NEJ0300 TJ Jiskra Nejdek 36:48 + 1:18
5. Škvor Adam KAM0202 OK Kamenice 36:59 + 1:29
6. Dejnožka Vojtěch TJN0300 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 37:22 + 1:52
7. Waněk Hubert LPU0309 OK Lokomotiva Pardubice 37:26 + 1:56
8. Kovářík Tomáš KAM0300 OK Kamenice 37:51 + 2:21
9. Kožina Štěpán PGP0300 SK Praga 38:10 + 2:40
10. Štregl Matyáš VRL0301 OOS TJ Spartak Vrchlabí 38:14 + 2:44
11. Světnický František STE0204 SK SKI-OB Šternberk 38:34 + 3:04
12. Gönczi Péter 56H0300 Gonczi 39:30 + 4:00
13. Hájek Kryštof TUV0203 SOK TJ Turnov 39:46 + 4:16
14. Rusin Vojtěch BRU0301 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 40:31 + 5:01
15. Chaloupka Viktor KAM0301 OK Kamenice 41:37 + 6:07
16. Pobuda Vojtěch SJH0302 SJH Jindřichův Hradec 42:52 + 7:22
17. Bartos Zbigniew 38P030x UKS Orientus Lodz 43:02 + 7:32
18. Spěváček Vojtěch VPM0205 KOS Slavia VŠ Plzeň 43:19 + 7:49
19. Hankovec Hugo KAM0201 OK Kamenice 47:25 + 11:55
20. Oncirk Jan ONO0301 SKOB Ostrov 48:13 + 12:43
21. Benedek Bálint 44H0200 Veszprémi Honvéd SE 50:00 + 14:30
22. Słomczyński Ignacy 38P030y UKS Orientus Lodz 54:00 + 18:30
23. Tichý Lubomír SHK0303 OK Slavia Hradec Králové 56:33 + 21:03
24. Milota Břetislav MLA0300 MLOK Mariánské Lázně 58:44 + 23:14
25. Dániel Angyal 44H0300 Veszprémi Honvéd SE 59:17 + 23:47
26. Jirka Matyáš ZPV0201 KOB ZPV Prostějov 63:36 + 28:06
27. Hřivna Jakub PGP0305 SK Praga 66:40 + 31:10
28. Šitina Tomáš LTU0300 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 70:37 + 35:07
29. Kovacs Peter 41H0200 HUN-Mix 83:24 + 47:54
Mellan Jonáš TUV0308 SOK TJ Turnov DISK
H14B
3.41 km, 90 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Štorek David JPV0202 Oddíl OS SK Prostějov 31:48
2. Hejsek Filip KAM0204 OK Kamenice 34:07 + 2:19
3. Procinger Jakub VRL0305 OOS TJ Spartak Vrchlabí 34:23 + 2:35
4. Jelínek Kryštof RUZ0301 TJ Růžená 34:29 + 2:41
5. Hejna Hynek LLI0300 TJ Loko Liberec 36:23 + 4:35
6. Grundman Viktor CHC0301 K.O.B. Choceň 36:28 + 4:40
7. Průša Jan DKL0201 KOB Kladno 41:36 + 9:48
8. Albrecht Adam KAM0203 OK Kamenice 42:52 + 11:04
9. Marhold Přemysl ZVO0301 OB SK Zvole 44:35 + 12:47
10. Novotný Erik ZLH0301 OOB TJ Zlaté Hory 45:44 + 13:56
11. Renda Michal KAM0207 OK Kamenice 47:50 + 16:02
12. Biolik Emil 46P0300 Trackcourse 48:19 + 16:31
13. Haller Jiří KRL0202 Kometa Kralovice 62:42 + 30:54
14. Riby Thomas LTP0202 OOB TJ Lokomotiva Teplice 65:20 + 33:32
15. Bence Vass 44H0301 Veszprémi Honvéd SE 67:55 + 36:07
16. Termer Václav LTU0202 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 73:17 + 41:29
17. Ševčík Daniel ONO0200 SKOB Ostrov 74:32 + 42:44
18. Müller Matěj KOR0302 OB DDM Kostelec nad Orlicí 87:06 + 55:18
H16
5.48 km, 180 m, 20 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Roudný Martin LPU0002 OK Lokomotiva Pardubice 35:28
2. Čech Petr SJI0001 OK Jihlava 36:55 + 1:27
3. Matic Blaž 2FS000x OK Komenda 37:01 + 1:33
4. Gajda Jan KAM0105 OK Kamenice 37:57 + 2:29
5. Melichar Petr LLI0001 TJ Loko Liberec 39:51 + 4:23
6. Roudný Václav LPU0001 OK Lokomotiva Pardubice 43:16 + 7:48
7. Šmaus Antonín TJN0001 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 44:33 + 9:05
8. Jirka Mikuláš STE0000 SK SKI-OB Šternberk 44:33 + 9:05
9. Matoušek Matěj KSU0005 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 46:19 + 10:51
10. Žan Ravnikar 2FS001x OK Komenda 46:24 + 10:56
11. Panovec Kryštof LCE0011 OOB TJ Slovan Luhačovice 46:28 + 11:00
12. Zalaba Tomáš SJC0101 Sportcentrum Jičín 46:56 + 11:28
13. Zentrich Dušan LCE0012 OOB TJ Slovan Luhačovice 47:31 + 12:03
14. Rzenca Piotr 38P0102 UKS Orientus Lodz 51:50 + 16:22
15. Deredos Bruno 38P010y UKS Orientus Lodz 53:00 + 17:32
16. Gönczi Keve 56H0100 Gonczi 56:11 + 20:43
17. MONTEMONT Lucas 84F0100 ORIENTALP 56:31 + 21:03
18. Šafář Martin KSU0105 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 58:29 + 23:01
19. Valášek Václav KAM0100 OK Kamenice 58:52 + 23:24
20. Víšek Martin KAM0102 OK Kamenice 58:57 + 23:29
21. Klaška Martin DKP0100 Oddíl OB Kotlářka 59:42 + 24:14
22. Blaha Petr KAM0104 OK Kamenice 60:31 + 25:03
23. Hašek Patrik LTU0000 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 60:38 + 25:10
24. Tichý Radomír SHK0000 OK Slavia Hradec Králové 61:11 + 25:43
25. Bálint Tokai-Kiss 44H0000 Veszprémi Honvéd SE 63:10 + 27:42
26. Bartos Grzegorz 38P010x UKS Orientus Lodz 64:42 + 29:14
27. Kaděra Vojta HAV0000 OB Havířov 66:13 + 30:45
28. Šitina Jakub LTU0001 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 66:37 + 31:09
29. Procinger Jan VRL0102 OOS TJ Spartak Vrchlabí 70:12 + 34:44
30. Staněk Ondra HAV0002 OB Havířov 70:35 + 35:07
31. Budský Ondřej TJN0105 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 71:32 + 36:04
32. Marhold Ondřej ZVO0101 OB SK Zvole 73:07 + 37:39
33. András Etlinger 44H0100 Veszprémi Honvéd SE 80:10 + 44:42
34. Rosenbaum Ondřej JES0001 OK Rakovník 97:26 + 61:58
35. Gottfried Adam VCB0005 OB České Budějovice 109:51 + 74:23
36. Rusz Rostislav KUN0101 TJ Sokol Kunvald 121:49 + 86:21
37. Čtrnáct Šimon PGP0001 SK Praga 184:07 + 148:39
Jirásek Kryštof ROZ0101 OK Roztoky DISK
H18
7.88 km, 220 m, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vandas Daniel PHK9805 OK 99 Hradec Králové 49:34
2. Bendák Jan PHK9800 OK 99 Hradec Králové 51:47 + 2:13
3. Müller Jonáš KSU9906 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 53:42 + 4:08
4. Chvátil Šimon PHK9908 OK 99 Hradec Králové 54:02 + 4:28
5. Kavalír Jáchym PHK9901 OK 99 Hradec Králové 54:51 + 5:17
6. Fencl Jonáš LPU9902 OK Lokomotiva Pardubice 55:07 + 5:33
7. Mark Bogataj 91S980x OK Azimut 55:11 + 5:37
8. Semerád Antonín DKP9801 Oddíl OB Kotlářka 55:28 + 5:54
9. Škvor Ota KAM9900 OK Kamenice 55:32 + 5:58
10. Starý Ondra VRL9802 OOS TJ Spartak Vrchlabí 55:54 + 6:20
11. Thoř Tomáš TUR9904 OOB TJ Turnov 56:23 + 6:49
12. Hlaváč Ondřej ZBM9901 SK Žabovřesky Brno 60:50 + 11:16
13. Jíra Tomáš KAM9802 OK Kamenice 63:29 + 13:55
14. Šrámek Ondřej KSU9909 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 66:14 + 16:40
15. Žák Jan LPU9802 OK Lokomotiva Pardubice 67:45 + 18:11
16. Jílek Ondřej KSU9908 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 68:09 + 18:35
17. Dechtiar Viktoras 18L9900 SM Gaja 72:42 + 23:08
18. Kašpar Ludvík BOR9805 OK Jiskra Nový Bor 74:58 + 25:24
19. Novotný Marek TJN9901 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 75:18 + 25:44
20. Kovacs Robert 41H9900 HUN-Mix 75:47 + 26:13
21. Košek Jan LLI9801 TJ Loko Liberec 75:48 + 26:14
22. Vopařil Jan LCE9911 OOB TJ Slovan Luhačovice 77:20 + 27:46
23. Zieba Jakub NEJ9800 TJ Jiskra Nejdek 78:02 + 28:28
24. Čermák Jiří CTB9903 SK OB Chotěboř 84:36 + 35:02
25. Novák Pavel AOV9801 OOB TJ Baník Ostrava 86:59 + 37:25
26. Borovička Tomáš FSP9801 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 88:39 + 39:05
27. Janeček Mirek TJN9804 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 89:28 + 39:54
28. Karatsiolis Kryštof TUR9901 OOB TJ Turnov 91:39 + 42:05
29. Zuchmański Przemysław 38P980x UKS Orientus Lodz 114:31 + 64:57
Gedeon Dominik KSU9900 Klub vytrvalostních sportů Šumperk DISK
Brantner Niklas 32A9800 HSV OL Wiener Neustadt DISK
H20
8.64 km, 290 m, 23 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0.08, PB: 0
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Kubelka Stefan 74A9600 Leibnitzer Athletik Club 68:05
2. Gremmel Richard 28A9700 HSV PINKAFELD 68:09 + 0:04
3. Braun jun Emanuel 32A9701 HSV OL Wiener Neustadt 70:58 + 2:53
4. Zlámal David SJC9603 Sportcentrum Jičín 77:11 + 9:06 0
5. Zschaeckel Robin 21D9700 SV IHW Alex 78 e. V. 78:34 + 10:29
6. Kováčik Jurko KNC0001 Sokol Kostelec n. Č. l. 85:19 + 17:14
7. Sadílek Jan TZL9601 SKOB Zlín 88:29 + 20:24 0
8. Jochec Michal VIC9704 OB Vizovice 91:56 + 23:51
H21E
10.46 km, 375 m, 30 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0.08, PB: 9232
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Chromý Adam ZBM8841 SK Žabovřesky Brno 63:17 9338
2. Mokrý Stanislav ZBM9202 SK Žabovřesky Brno 63:37 + 0:20 9270
3. Semík Ondřej KAM9401 OK Kamenice 65:09 + 1:52 9030
4. Horák Patrik TUR9502 OOB TJ Turnov 65:22 + 2:05 8980
5. Kettner Vojtěch KAM9601 OK Kamenice 66:19 + 3:02 8825
6. Kettner Lukáš KAM9403 OK Kamenice 66:35 + 3:18 8768
7. Minakov Alexander 11R8200 Orienta-MosCompass 66:37 + 3:20
8. Luštický Martin TUR8700 OOB TJ Turnov 67:00 + 3:43 8690
9. Hubáček Jonáš LCE9501 OOB TJ Slovan Luhačovice 67:55 + 4:38 8542
10. Janata Martin DKP8306 Oddíl OB Kotlářka 68:51 + 5:34 8391
11. Jirásek Michal SHK8901 OK Slavia Hradec Králové 69:26 + 6:09 8291
12. Bravený Vít ZBM9102 SK Žabovřesky Brno 69:30 + 6:13 8263
13. Semrád Ladislav CHC9701 K.O.B. Choceň 69:39 + 6:22 8224
14. Ondráček Radim EKP7414 VŠTJ Ekonom Praha 70:26 + 7:09 8097
15. Argaláš Michal TRI9301 TJ TŽ Třinec 70:47 + 7:30 8030
16. Rzenca Krzysztof 38P9600 UKS Orientus Lodz 70:57 + 7:40
17. Kovář Miroslav SJC8104 Sportcentrum Jičín 71:38 + 8:21 7894
18. Henek Vladan VBM8002 VSK Mendelu Brno 72:43 + 9:26 7725
19. Kolín Jan DKP7701 Oddíl OB Kotlářka 73:20 + 10:03 7623
20. Pryjma Fryderyk JPV9803 Oddíl OS SK Prostějov 73:24 + 10:07 7597
21. Klusáček Matěj ZBM8923 SK Žabovřesky Brno 74:00 + 10:43 7497
22. Novotný Ondřej ABM9211 KOB Moira Brno 74:02 + 10:45 7476
23. Bukovac Maroš ZBM7605 SK Žabovřesky Brno 74:05 + 10:48 7453
24. Komanec Václav SHK8406 OK Slavia Hradec Králové 74:52 + 11:35 7328
25. Plohn Markus 32A8200 HSV OL Wiener Neustadt 74:58 + 11:41
26. Paszyński Piotr 38P810x UKS Orientus Lodz 75:57 + 12:40
27. Nejc Zorman 2FS950x OK Komenda 76:53 + 13:36
28. Windsor Ben 15G9000 DRONGO 78:06 + 14:49
29. Pašek František KAM7600 OK Kamenice 78:38 + 15:21 6794
30. Stevens Ben 15G8701 DRONGO 79:33 + 16:16
31. Navrátil Boris AOP9202 Orientační Běh Opava 79:48 + 16:31 6619
32. Krejčík Jiří TZL8301 SKOB Zlín 79:54 + 16:37 6591
33. Vozda Vojtěch KSU9043 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 80:54 + 17:37 6439
34. Sklenář Martin AOP9501 Orientační Běh Opava 80:56 + 17:39 6420
35. Turczer Petr KSU7945 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 81:05 + 17:48 6386
36. Fürst Matouš LLI9603 TJ Loko Liberec 81:19 + 18:02 6340
37. Čech Jan SJI9601 OK Jihlava 81:23 + 18:06 6317
38. Polášek Jan TZL8601 SKOB Zlín 81:32 + 18:15 6282
39. Novák Pavel CTB7001 SK OB Chotěboř 84:51 + 21:34 5821
40. Šurgan Štefan TUR7900 OOB TJ Turnov 85:30 + 22:13 5720
41. Illner Vojtěch DKP9600 Oddíl OB Kotlářka 90:55 + 27:38 4981
42. Čermák Jan LPU9301 OK Lokomotiva Pardubice 94:05 + 30:48 4545
43. Červák Jan LCE8001 OOB TJ Slovan Luhačovice 95:03 + 31:46 4406
44. Azeb Karim PHK9110 OK 99 Hradec Králové 96:45 + 33:28 4169
45. Charuba Łukasz 38P900x UKS Orientus Lodz 99:54 + 36:37
46. Burda Matěj BOR9608 OK Jiskra Nový Bor 106:14 + 42:57 2899
47. Měrka Roman VIC8308 OB Vizovice 107:03 + 43:46 2784
48. Gyimesi Zoltán 41H7201 HUN-Mix 113:42 + 50:25
Grundman Vojtěch CHC8801 K.O.B. Choceň DISK 0
Hadač Filip AOP9301 Orientační Běh Opava DISK 0
Schulhof Jan TUR8900 OOB TJ Turnov DISK 0
Falta Ondřej DKP8502 Oddíl OB Kotlářka DISK 0
Čechlovský Jan CHA9300 OK Chrastava DISK 0
Koštejn Vít DOK9800 OK Doksy DISK 0
Waněk Adam LPU9505 OK Lokomotiva Pardubice DISK 0
Jurica Jan LPU9611 OK Lokomotiva Pardubice DISK 0
H21A
8.81 km, 310 m, 24 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0.08, PB: 8111
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Čech Radovan TBM7835 KOS TJ Tesla Brno 54:57 8380
2. Mokrý Ondřej ABM9410 KOB Moira Brno 56:22 + 1:25 8163
3. Fučík Karel 57:59 + 3:02
4. Ehl Jiří TBM7701 KOS TJ Tesla Brno 59:11 + 4:14 7748
5. Vodrážka Ondřej VPM7702 KOS Slavia VŠ Plzeň 60:33 + 5:36 7539
6. Justa Pavel PHK8701 OK 99 Hradec Králové 60:54 + 5:57 7476
7. Jirků Roman SJI8309 OK Jihlava 60:54 + 5:57 7462
8. Kazda Ondřej SJC8202 Sportcentrum Jičín 61:05 + 6:08 7423
9. Kobr Tomáš VLI8901 Slavia Liberec orienteering 61:44 + 6:47 7318
10. Henek Michal RBK8605 SK Radioklub Blansko 62:11 + 7:14 7241
11. Janda Martin DOB8002 KOB Dobruška 62:54 + 7:57 7127
12. Lazák Tomáš LTU9102 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 63:02 + 8:05 7095
13. Vedra David TBM7402 KOS TJ Tesla Brno 63:19 + 8:22 7042
14. Slováček Tomáš TZL8002 SKOB Zlín 63:34 + 8:37 6994
15. Kapal Tomáš KAM9402 OK Kamenice 63:51 + 8:54 6942
16. Henych Petr VLI6001 Slavia Liberec orienteering 63:56 + 8:59 6917
17. Hájek Adam KAM9202 OK Kamenice 64:14 + 9:17 6863
18. Novotný Jiří TZL8001 SKOB Zlín 64:16 + 9:19 6845
19. Doucha Jiří SNA7105 TJ START Náchod 64:59 + 10:02 6733
20. Kelbl Vladimír ZBM9711 SK Žabovřesky Brno 65:26 + 10:29 6659
21. Klaška Pavel DKP9301 Oddíl OB Kotlářka 65:38 + 10:41 6618
22. Kříž Lukáš TTR8201 OOB Třebíč 66:08 + 11:11 6537
23. Jílek Jakub KSU9202 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 66:12 + 11:15 6516
24. Šmaus Jan TJN9700 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 66:21 + 11:24 6483
25. Mazal Zdeněk VBM8103 VSK Mendelu Brno 66:36 + 11:39 6436
26. Držka Štěpán LPU7604 OK Lokomotiva Pardubice 67:47 + 12:50 6263
27. Peterka Vojtěch LLI7502 TJ Loko Liberec 67:50 + 12:53 6244
28. Přikryl Petr ZBM6708 SK Žabovřesky Brno 67:56 + 12:59 6218
29. Pelc Václav CST6702 OB Strakonice 68:54 + 13:57 6075
30. Klimeš Petr KRE7701 OOB TJ Sokol Křemže 69:16 + 14:19 6014
31. Šafka Daniel KAM9105 OK Kamenice 69:30 + 14:33 5971
32. Gregor Martin CTB7701 SK OB Chotěboř 69:40 + 14:43 5937
33. Brabec Jaroslav ZBM8242 SK Žabovřesky Brno 71:08 + 16:11 5728
34. Pidrman Milan EKP8310 VŠTJ Ekonom Praha 72:58 + 18:01 5471
35. Benda Lukáš EKP7705 VŠTJ Ekonom Praha 73:07 + 18:10 5440
36. Domín Nikolas EKP8806 VŠTJ Ekonom Praha 73:29 + 18:32 5380
37. Bořánek Petr VSP7000 USK Praha 74:13 + 19:16 5272
38. Šafařík Ivo CST7401 OB Strakonice 76:20 + 21:23 4979
39. Hrouda Martin FSP7612 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 77:06 + 22:09 4868
40. Yagami Yosuke 13J8300 Tokiwa Forest Runners 77:32 + 22:35
41. Krejsa Martin CHT9001 OOB SK Chrast 78:33 + 23:36 4666
42. Korecký Miroslav CHT7901 OOB SK Chrast 79:46 + 24:49 4495
43. Bauer Lukáš SKV7701 TJ Slovan Karlovy Vary 81:01 + 26:04 4321
44. Ota Takahiro 14J8600 michinokai 82:13 + 27:16
45. Čech Viktor VBM8001 VSK Mendelu Brno 89:06 + 34:09 3245
46. Veselý Ondřej PHK8505 OK 99 Hradec Králové 90:01 + 35:04 3118
47. Kořan Pavel VBM7401 VSK Mendelu Brno 93:30 + 38:33 2653
48. Matějka Zbyněk DKP8403 Oddíl OB Kotlářka 98:33 + 43:36 1985
Frýba Dominik SJI9702 OK Jihlava DISK 0
Vávra Jaroslav LPU7308 OK Lokomotiva Pardubice DISK 0
H21B
7.72 km, 270 m, 21 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0.08, PB: 5953
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Pova Ondřej KRL9304 Kometa Kralovice 55:38 6346
2. Matyšek Radoslav PLU8007 TJ SOKOL Plumlov 61:15 + 5:37 5765
3. Fišer Jiří SLP8503 OOB Slavia Praha 61:48 + 6:10 5691
4. László David ROZ9502 OK Roztoky 63:00 + 7:22 5554
5. Mlateček Jiří TYN9501 OOB SK Týniště nad Orlicí 64:48 + 9:10 5357
6. Krtička Jan PLU7931 TJ SOKOL Plumlov 65:02 + 9:24 5316
7. Ptáček Pavel 66:26 + 10:48
8. Eiselt Jan LTP8801 OOB TJ Lokomotiva Teplice 68:04 + 12:26 5001
9. Pitra Martin CHT9204 OOB SK Chrast 68:34 + 12:56 4935
10. Giles Samuel 34G9400 RAFO (Royal Air Force Orienteering) 68:45 + 13:07
11. Brettschneider Moritz 13D8600 Kaulsdorfer OLV Berlin 68:47 + 13:09
12. Trávníček Jan UOL7501 SOB Olomouc 70:03 + 14:25 4774
13. Kalina Miroslav EKP8211 VŠTJ Ekonom Praha 71:05 + 15:27 4658
14. Hladký Viktor VAM8201 OOB Vamberk 72:08 + 16:30 4540
15. Gorčica Pavel CHA6200 OK Chrastava 73:58 + 18:20 4348
16. Nouza Petr ml. SJH9300 SJH Jindřichův Hradec 74:24 + 18:46 4291
17. Vlach Oldřich AOV7700 OOB TJ Baník Ostrava 76:14 + 20:36 4101
18. Komárek Arnošt SJH7702 SJH Jindřichův Hradec 77:08 + 21:30 4001
19. Mikan Albert EKP8606 VŠTJ Ekonom Praha 77:27 + 21:49 3957
20. Jurga Václav 46X8900 Krutě Kruté Krůty 78:27 + 22:49
21. Kaplan Martin LPU9609 OK Lokomotiva Pardubice 79:12 + 23:34 3778
22. Brettschneider Max 13D8400 Kaulsdorfer OLV Berlin 80:39 + 25:01
23. Verner Tomáš VBM8204 VSK Mendelu Brno 82:16 + 26:38 3475
24. Střelba Ondřej KTA7501 SK Kotnov Tábor 84:10 + 28:32 3284
25. Lohr Ivo SCP6801 OK Sparta Praha 85:35 + 29:57 3140
26. Culka Josef JHB8607 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 85:53 + 30:15 3101
27. Ptáček Martin SRK9509 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 86:18 + 30:40 3051
28. Nishina Keishi 13J8900 Tokiwa Forest Runners 87:54 + 32:16
29. Zelinka Jan LPU9405 OK Lokomotiva Pardubice 88:44 + 33:06 2815
30. Ligats Janis 21L8200 ZVOC 89:53 + 34:15
31. Rudolf Laták 27H7400 BÖF 94:55 + 39:17
32. Posselt Martin TJN9501 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 100:06 + 44:28 1756
33. Evans Thomas 34G8900 RAFO (Royal Air Force Orienteering) 102:41 + 47:03
34. Hromádka Miroslav SUL6000 OOB TJ Slavoj Severotuk Ústí n. L. 125:23 + 69:45 0
Stannett Scott 34G8700 RAFO (Royal Air Force Orienteering) DISK
H21C
6.14 km, 240 m, 17 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0.08, PB: 4031
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Svoboda Jakub ROU9301 SKOB Roudnice nad Labem 51:58 4104
2. Lenkei Ákos 52:51 + 0:53
3. Picek Štěpán TJN9601 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 53:19 + 1:21 3982
4. Randík Jan SOB8703 SOBSA 53:29 + 1:31 3951
5. Vrabec Tomáš SCP8700 OK Sparta Praha 56:41 + 4:43 3692
6. Lepšík Petr SJC8203 Sportcentrum Jičín 59:26 + 7:28 3469
7. Věžník Roman TTR7901 OOB Třebíč 59:58 + 8:00 3412
8. Peterek Vít AOP8600 Orientační Běh Opava 62:22 + 10:24 3218
9. Schimm Petr BSO8202 KOB Baník Sokolov 64:42 + 12:44 3031
10. Šedivý Ondřej KNC9103 Sokol Kostelec n. Č. l. 66:00 + 14:02 2921
11. Rusin Jan BRU7601 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 68:14 + 16:16 2743
12. Smolka Ondřej TJP9401 TJ Sokol Troja 69:43 + 17:45 2622
13. Tsiak Aliksander 31B8500 КСО Березино BLR 70:25 + 18:27
14. Kučerka Jan LIT8002 KOB Chemopetrol Litvínov 70:46 + 18:48 2534
15. Knotek Kamil OLP8501 PSK Olymp Praha 72:40 + 20:42 2384
16. Kavan Tomáš TBM8603 KOS TJ Tesla Brno 75:11 + 23:13 2193
17. Hríbik Miroslav 51S8500 ŠK Hadveo Banská Bystrica 75:13 + 23:15
18. Krška Vojtěch KTA8901 SK Kotnov Tábor 77:14 + 25:16 2036
19. Sveikauskas Julius 18L8900 SM Gaja 81:39 + 29:41
20. Kalousek Tomáš ZAM8901 OB T.J. Sokol Žamberk 81:42 + 29:44 1709
21. Bednařík Aleš VLI7309 Slavia Liberec orienteering 89:12 + 37:14 1172
22. Otrusina David VBM8205 VSK Mendelu Brno 99:36 + 47:38 438
23. Nebeský Daniel KAM9404 OK Kamenice 103:40 + 51:42
H35A
7.30 km, 260 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Matějů Michal VLI7702 Slavia Liberec orienteering 52:47
2. Marek Martin VIC7624 OB Vizovice 53:44 + 0:57
3. Nehasil David BOR7713 OK Jiskra Nový Bor 57:09 + 4:22
4. Polák Jaroslav CHA7500 OK Chrastava 57:11 + 4:24
5. Vyoral Jan VIC7615 OB Vizovice 57:22 + 4:35
6. Hašek Jakub 5DX8000 Neregistrovaní - Haškovi 58:15 + 5:28
7. Mašata Roman PHK7107 OK 99 Hradec Králové 58:41 + 5:54
8. Ptáček Ondřej TBM7120 KOS TJ Tesla Brno 58:47 + 6:00
9. Blaž Kolner 2FS810x OK Komenda 60:35 + 7:48
10. Dargacz Piotr 1ID7700 Gymnasion Offenbach 61:30 + 8:43
11. Procházka Antonín DCE5500 KOB Dobřichovice 62:19 + 9:32
12. Ševčík Petr ONO7200 SKOB Ostrov 62:36 + 9:49
13. Les Martin VPM7906 KOS Slavia VŠ Plzeň 65:23 + 12:36
14. Doušek Robert TBM7911 KOS TJ Tesla Brno 65:24 + 12:37
15. Beran Pavel 67:50 + 15:03
16. Hofer Michael 5GX8100 OLG Aesch 68:02 + 15:15
17. Weibl Zoltán 54H7700 Dva Kuku Orienteering 69:05 + 16:18
18. Brambilla Stefano 33I6700 CO2 70:02 + 17:15
19. Bednařík Radek LCE7125 OOB TJ Slovan Luhačovice 71:52 + 19:05
20. Collis Mark 15G7700 DRONGO 78:19 + 25:32
21. Dominik Zalewski 79P810x zielonkacup.com 79:25 + 26:38
22. Žitný Tomáš SMB6401 SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 83:00 + 30:13
23. Biolik Grzegorz 46P7600 Trackcourse 84:13 + 31:26
24. Ječmen Vladimír ONO7900 SKOB Ostrov 84:59 + 32:12
25. Hájek Ondřej TBM7511 KOS TJ Tesla Brno 98:37 + 45:50
26. Cionoiu Gheorghe 52D6100 TV Coburg-Neuses 120:05 + 67:18
H35B
6.34 km, 240 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kubáň Pavel TBM7506 KOS TJ Tesla Brno 58:23
2. Cveček Martin PVP7400 VSS Přírodověda Praha 69:19 + 10:56
3. Rotek Pavel ZBM7704 SK Žabovřesky Brno 74:24 + 16:01
4. Klemen Kenda 91S811x OK Azimut 76:09 + 17:46
5. Kříž Dušan KRL7800 Kometa Kralovice 85:08 + 26:45
6. Good Martin SBR7800 SKOB Bruntál 94:36 + 36:13
7. Ehrreich Rudolf 71A8100 Ehrreich Family 107:10 + 48:47
8. Nečas David TBM7611 KOS TJ Tesla Brno 108:28 + 50:05
9. Tőzsér András 54H7600 Dva Kuku Orienteering 112:11 + 53:48
H40A
6.61 km, 250 m, 23 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Drahoňovský Aleš TUR7201 OOB TJ Turnov 52:57
2. Ellis Geoffrey 34G7600 RAFO (Royal Air Force Orienteering) 53:12 + 0:15
3. Nowak Remigiusz 97P7200 KS Hades Poznań 54:18 + 1:21
4. WITTBERGER Georg 44A7000 FSPV Erste Bank 54:43 + 1:46
5. Marston Neil 26N7200 Hemsedal IL 54:44 + 1:47
6. Pachner Pavel CHA7501 OK Chrastava 55:56 + 2:59
7. Kocsik Arpad 49H7300 Hóbagoly 63:11 + 10:14
8. Kolář Viktor HOR7300 TJ Jiskra Hořice 64:52 + 11:55
9. Gyula Matics 52H755x MAFC 66:53 + 13:56
10. Hill Richard 21G7600 Airienteers 67:57 + 15:00
11. Janošík Radek VCB7402 OB České Budějovice 68:37 + 15:40
12. Matoušek Milan KSU6701 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 69:12 + 16:15
13. Novotný Dušan TJN7002 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 72:09 + 19:12
14. Chvátil Jiří PHK7200 OK 99 Hradec Králové 72:10 + 19:13
15. Vlašímský Robert SKV7201 TJ Slovan Karlovy Vary 72:31 + 19:34
16. Moskva Roman ZLH7501 OOB TJ Zlaté Hory 73:47 + 20:50
17. Molnar Domokos 49H7501 Hóbagoly 74:07 + 21:10
18. Posselt Martin TJN6802 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 74:43 + 21:46
19. Johnston-Davis Philip 34G7300 RAFO (Royal Air Force Orienteering) 75:40 + 22:43
20. Liston John 34G7100 RAFO (Royal Air Force Orienteering) 76:07 + 23:10
21. Dítko Jan SKV7301 TJ Slovan Karlovy Vary 85:29 + 32:32
22. Byrne Wayne 34G8000 RAFO (Royal Air Force Orienteering) 85:45 + 32:48
23. Hall Ian 34G7200 RAFO (Royal Air Force Orienteering) 90:20 + 37:23
24. Dejnožka Jiří TJN7503 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 91:41 + 38:44
25. Thunwall Mats 1HS7300 SK Trim/Virsbo 121:35 + 68:38
Gálus Igor LDC7302 KOB Děčín DISK
Gönczi Róbert 56H7200 Gonczi DISK
H40B
5.36 km, 230 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sokolář Zdeněk SNA7201 TJ START Náchod 48:06
2. Gregor Petr RUZ7500 TJ Růžená 49:21 + 1:15
3. Janeček Jura EKP6701 VŠTJ Ekonom Praha 51:05 + 2:59
4. Vítek Pavel CHT7501 OOB SK Chrast 51:41 + 3:35
5. Péter Sági 52H760x MAFC 51:42 + 3:36
6. Klvaňa Milan CHT7500 OOB SK Chrast 53:29 + 5:23
7. Matoušek Martin SLA7100 SKOB Slaný 54:38 + 6:32
8. Gregor Zupan 2FS760x OK Komenda 54:45 + 6:39
9. Bence Bálint 44H7500 Veszprémi Honvéd SE 55:03 + 6:57
10. Blažek Petr SJH7402 SJH Jindřichův Hradec 55:55 + 7:49
11. Švec Karel ZVO7601 OB SK Zvole 60:35 + 12:29
12. Pipek Kamil LPU7310 OK Lokomotiva Pardubice 61:52 + 13:46
13. Žebrák Zbyněk LOV7101 lepus.cz 62:59 + 14:53
14. Bradáč Stanislav LLI7201 TJ Loko Liberec 63:32 + 15:26
15. Kovacs Robert 41H7300 HUN-Mix 63:36 + 15:30
16. Kándl Filip DCE7400 KOB Dobřichovice 66:35 + 18:29
17. Sedlák Radek LIP7500 SOS Mamuti z Lipovky 67:07 + 19:01
18. Koten Pavel RIC7200 OB Říčany 67:36 + 19:30
19. Vacek František CHT7001 OOB SK Chrast 69:37 + 21:31
20. Nekvapil Ondřej LPU7403 OK Lokomotiva Pardubice 74:39 + 26:33
21. Szentgyörgyi Zsolt 41H7200 HUN-Mix 81:15 + 33:09
22. Boštjan Bogataj 91S761x OK Azimut 82:50 + 34:44
23. Balej Jiří KAM7201 OK Kamenice 85:54 + 37:48
24. Rusz Roman KUN7201 TJ Sokol Kunvald 86:25 + 38:19
25. Dušek Vladimír TBM7400 KOS TJ Tesla Brno 87:02 + 38:56
26. Kotuliak Ivan 27S7400 Farmaceut Bratislava 89:23 + 41:17
Jirásek Vít 66C7301 Amateri DISK
H45A
6.30 km, 250 m, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Stockmayer Michael 32A6801 HSV OL Wiener Neustadt 42:59
2. Schmiedeberg Nils 21D6701 SV IHW Alex 78 e. V. 43:09 + 0:10
3. Filip Libor SRK7101 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 44:05 + 1:06
4. Pretnar Janez 2BS6700 Kamniški orientacijski klub 46:05 + 3:06
5. Zschaeckel Raik 21D6700 SV IHW Alex 78 e. V. 46:28 + 3:29
6. Sadílek Martin VIC6901 OB Vizovice 46:30 + 3:31
7. Illner Jakub DKP6601 Oddíl OB Kotlářka 47:13 + 4:14
8. DELAUME Jean-Marc 85F7100 AVON OK 48:33 + 5:34
9. Siegfried Stadler 46A690x OL Naturfreunde Linz 49:45 + 6:46
10. Škvor Martin KAM6700 OK Kamenice 51:05 + 8:06
11. Baracsi Gabor 49H7100 Hóbagoly 51:08 + 8:09
12. Buytaert Frank 27B7100 TROL Belgium 52:30 + 9:31
13. Fürst Aleš LLI6801 TJ Loko Liberec 52:44 + 9:45
14. Pataki Gabor BBM6702 BETA URSUS Orienteering 54:17 + 11:18
15. Brantner Martin 32A6901 HSV OL Wiener Neustadt 54:32 + 11:33
16. Beneš Jan SJH7001 SJH Jindřichův Hradec 55:09 + 12:10
17. Ženčák Jaroslav 47C6100 ASPV OA Šumperk 57:04 + 14:05
18. Bejvl Jakub LME7100 SK Los Mělník 57:41 + 14:42
19. Dvořáček Petr TBM7013 KOS TJ Tesla Brno 57:49 + 14:50
20. Klaška Jan 3ZX710x Klaška 58:22 + 15:23
21. Tibor Vass 44H6900 Veszprémi Honvéd SE 58:44 + 15:45
22. Szabolcs Tornai 25H710x Tabáni Spartacus 61:37 + 18:38
23. Šritr Martin TUV6802 SOK TJ Turnov 63:52 + 20:53
24. Zieliński Paweł 97P6800 KS Hades Poznań 65:37 + 22:38
25. Mokrý Jan ABM6611 KOB Moira Brno 66:26 + 23:27
26. Kabát Jan EKP6912 VŠTJ Ekonom Praha 68:22 + 25:23
27. Pecka Jan EKP6800 VŠTJ Ekonom Praha 68:30 + 25:31
28. Hojný Jaroslav SJH7002 SJH Jindřichův Hradec 70:50 + 27:51
29. Gola Miroslav VIC6808 OB Vizovice 72:56 + 29:57
30. Pavel Petr LTP6806 OOB TJ Lokomotiva Teplice 73:07 + 30:08
31. Gorczyca Jacek 97P7100 KS Hades Poznań 73:55 + 30:56
32. Láznička Libor TZL6701 SKOB Zlín 74:09 + 31:10
33. Sklenář Josef SBR6601 SKOB Bruntál 74:27 + 31:28
34. Kubičko Petr SJH6901 SJH Jindřichův Hradec 75:37 + 32:38
35. Woods Robert 34G6901 RAFO (Royal Air Force Orienteering) 78:05 + 35:06
36. Collins Steven 34G6700 RAFO (Royal Air Force Orienteering) 79:47 + 36:48
37. Klaška Pavel DKP6500 Oddíl OB Kotlářka 80:40 + 37:41
38. Lipphart-Kirchmeir Harald 32A6700 HSV OL Wiener Neustadt 83:21 + 40:22
39. Liška Jindřich KPY6700 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 83:25 + 40:26
40. Hošek Ladislav SCP6001 OK Sparta Praha 84:07 + 41:08
41. Holec Honza MOV6701 SKOB Ostrava 93:06 + 50:07
42. Müller Rico 71D6400 USV TU Dresden 93:45 + 50:46
43. Kovář Boris LTP6710 OOB TJ Lokomotiva Teplice 94:05 + 51:06
44. Aster Vladimír SLA6500 SKOB Slaný 98:58 + 55:59
45. Poole Christopher 34G6100 RAFO (Royal Air Force Orienteering) 108:02 + 65:03
46. Barker-Pilsworth Andrew 34G7000 RAFO (Royal Air Force Orienteering) 117:00 + 74:01
Dobeš Václav KPY5701 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. DISK
H45B
5.66 km, 215 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Allwinger Herwig 1DS6700 Mariborski OK 47:38
2. Hasman Jan VPM6901 KOS Slavia VŠ Plzeň 48:38 + 1:00
3. Novotný Tomáš ZLH7001 OOB TJ Zlaté Hory 52:49 + 5:11
4. Aleš Poljanšek 91S710x OK Azimut 52:51 + 5:13
5. Bláha Jan SJP6800 KČT Slavoj Praha 53:13 + 5:35
6. Straka Lukáš SLA7002 SKOB Slaný 58:23 + 10:45
7. Paloncý Pavel KSU6349 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 58:28 + 10:50
8. Levý Tomáš ZAM6801 OB T.J. Sokol Žamberk 60:38 + 13:00
9. Zentrich David OTK7101 OOB TJ Jiskra Otrokovice 61:16 + 13:38
10. Urbánek Lumír ONO6701 SKOB Ostrov 61:56 + 14:18
11. Dankó István 12H6901 Tipo Orienteering Club 62:40 + 15:02
12. Faggyas László 12H6600 Tipo Orienteering Club 64:37 + 16:59
13. Ipsics László 12H6800 Tipo Orienteering Club 65:37 + 17:59
14. Bulíř Jiří 44C6801 Neregistrovaní 66:49 + 19:11
15. Hlava Miroslav KON6515 KOB Konice 67:14 + 19:36
16. Mentler Balázs 54H6800 Dva Kuku Orienteering 68:06 + 20:28
17. Kalousek Jiří DKP6901 Oddíl OB Kotlářka 68:22 + 20:44
18. Molnár Attila 12H7001 Tipo Orienteering Club 69:56 + 22:18
19. Zatloukal Tomáš SSU6700 SK Severka Šumperk 75:25 + 27:47
20. Čivrný Pavel VRL6306 OOS TJ Spartak Vrchlabí 75:59 + 28:21
21. Malinowski Zbigniew 76P6800 Rodzina z Teresina 79:04 + 31:26
22. Hejna Stanislav LLI6900 TJ Loko Liberec 80:06 + 32:28
23. Pap László 12H5600 Tipo Orienteering Club 83:26 + 35:48
24. Hanč Jaroslav VRL6702 OOS TJ Spartak Vrchlabí 84:19 + 36:41
25. Mikyska Alan VAM7149 OOB Vamberk 84:48 + 37:10
26. BAECHLER Olivier 34C6800 OLC SKOG Fribourg 86:06 + 38:28
27. Kraml Martin ZVO7102 OB SK Zvole 87:08 + 39:30
28. Mika Ladislav TBM6801 KOS TJ Tesla Brno 90:58 + 43:20
29. Valla Zdeněk ZVO6501 OB SK Zvole 91:03 + 43:25
30. Štorek Petr JPV6505 Oddíl OS SK Prostějov 92:31 + 44:53
31. Lukašák Štefan STE6700 SK SKI-OB Šternberk 92:49 + 45:11
32. Lazák Jan LTU6900 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 96:00 + 48:22
33. Vališ Jan LPU7104 OK Lokomotiva Pardubice 96:17 + 48:39
34. Kasza Ladislav ZBM7100 SK Žabovřesky Brno 102:36 + 54:58
35. Květoň Vladimír KSU6800 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 106:03 + 58:25
36. Gyula Lantai 44H7100 Veszprémi Honvéd SE 123:29 + 75:51
37. Skalka Michal LTU6702 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 143:07 + 95:29
Kaděra Pavel HAV7100 OB Havířov DISK
H50A
5.27 km, 215 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Müller Matthias 18D6200 Post SV Dresden 40:16
2. Teringl Radek VCB6502 OB České Budějovice 41:09 + 0:53
3. Novák Ivo OKP6200 SK OK 24 Praha 41:34 + 1:18
4. Urválek Jiří TBM6107 KOS TJ Tesla Brno 41:43 + 1:27
5. Vavrys Petr LCE6413 OOB TJ Slovan Luhačovice 42:13 + 1:57
6. Braun Emanuel 32A6601 HSV OL Wiener Neustadt 43:53 + 3:37
7. Grepl Ladislav KON6111 KOB Konice 44:01 + 3:45
8. Wolfgang Kradischnig 46A630x OL Naturfreunde Linz 44:10 + 3:54
9. GROTE Andreas 34C6400 OLC SKOG Fribourg 45:10 + 4:54
10. Werner Pietsch 66A660x NF Wien 45:36 + 5:20
11. Pilař Karel MAS5501 KČT Aš 45:48 + 5:32
12. Kavalír Karel PHK6503 OK 99 Hradec Králové 47:36 + 7:20
13. Mezník Vladimír LBE6400 TJ Lokomotiva Beroun 51:24 + 11:08
14. Fencl Jiří LPU6301 OK Lokomotiva Pardubice 51:50 + 11:34
15. Veljačik Pavel SCP6200 OK Sparta Praha 52:03 + 11:47
16. Hermann Claus 32A5901 HSV OL Wiener Neustadt 54:15 + 13:59
17. Kniebugl Anton 39S6401 KOBRA Bratislava 55:22 + 15:06
18. Kellner Gerhard 32A6200 HSV OL Wiener Neustadt 57:47 + 17:31
19. Šimek Tomáš FSP6304 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 57:48 + 17:32
20. Mutinský Viktor KUO6501 KOB Ústí nad Orlicí 57:58 + 17:42
21. Bruner Luboš LTP6501 OOB TJ Lokomotiva Teplice 58:21 + 18:05
22. Hájek Jiří ONO6400 SKOB Ostrov 61:59 + 21:43
23. Hlaváček Lubomír PHK6401 OK 99 Hradec Králové 62:25 + 22:09
24. Petržela Pavel LTU6301 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 64:32 + 24:16
25. Pšenička Jiří TCB6301 SK Technik České Budějovice 64:57 + 24:41
26. Pulec Pavel VBM6201 VSK Mendelu Brno 65:56 + 25:40
27. Zeiner Harald 19A6300 OLC Graz 67:02 + 26:46
28. Bendák Petr LTU6500 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 68:52 + 28:36
29. Betlach Miroslav DKP6300 Oddíl OB Kotlářka 71:35 + 31:19
30. Constantin Banu 14R6200 USAMVBT TIMISOARA 72:45 + 32:29
31. Zsolt Németh 44H6500 Veszprémi Honvéd SE 72:56 + 32:40
32. Árpád Magyari 25H660x Tabáni Spartacus 80:50 + 40:34
33. Molnár Tibor 41H6300 HUN-Mix 84:28 + 44:12
34. Deredos Andrzej 38P630x UKS Orientus Lodz 94:01 + 53:45
H50B
5.16 km, 190 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ptáček Pavel BBM6508 BETA URSUS Orienteering 53:40
2. Cincibus Pavel FSP6605 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 57:22 + 3:42
3. Havlík Milan SJH6201 SJH Jindřichův Hradec 58:19 + 4:39
4. Picek Jan TJN6500 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 60:49 + 7:09
5. Švarc Jiří 8YC6200 NNNN 61:52 + 8:12
6. Rykala Karel VAM6401 OOB Vamberk 62:16 + 8:36
7. Funda Jiří API6401 OK Andante Písek 62:19 + 8:39
8. Jordanov Nikolaj VBM6501 VSK Mendelu Brno 63:48 + 10:08
9. Semrád Pavel CHC6602 K.O.B. Choceň 64:55 + 11:15
10. Světnický Alexandr STE6333 SK SKI-OB Šternberk 66:09 + 12:29
11. Nouza Petr SJH6501 SJH Jindřichův Hradec 68:59 + 15:19
12. Chládek Josef ZAM5901 OB T.J. Sokol Žamberk 69:04 + 15:24
13. Jašek Milan TBM6201 KOS TJ Tesla Brno 69:34 + 15:54
14. Kavka Jiří SCP5900 OK Sparta Praha 70:01 + 16:21
15. Sysel Svatobor TTR6202 OOB Třebíč 74:04 + 20:24
16. Melichar Jaromír LLI6301 TJ Loko Liberec 78:16 + 24:36
17. Jelínek Roman CHC6301 K.O.B. Choceň 83:07 + 29:27
18. Votava Petr KNC6602 Sokol Kostelec n. Č. l. 93:30 + 39:50
19. Záveský Richard CET6301 TJ Loko Česká Třebová 97:05 + 43:25
20. Mellan Martin TUV6304 SOK TJ Turnov 103:36 + 49:56
Melichar Igor PHK6504 OK 99 Hradec Králové DISK
Vydra Pavel PEN6200 OK RECO Sport DISK
Lux Zdeněk KUN6201 TJ Sokol Kunvald DISK
H55A
5.09 km, 175 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Škorpil Martin HOR5700 TJ Jiskra Hořice 39:55
2. Hejzlar Josef VCB5601 OB České Budějovice 40:19 + 0:24
3. Milota Josef MLA5801 MLOK Mariánské Lázně 41:25 + 1:30
4. Köck Erwin 32A6100 HSV OL Wiener Neustadt 41:59 + 2:04
5. Andreas Spengler 2ND610x ESV Lok Dessau 42:48 + 2:53
6. Šrámek Jaromír KSU5801 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 43:00 + 3:05
7. Zeman Jaroslav SJI5901 OK Jihlava 45:26 + 5:31
8. Novotný Otakar TJN5604 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 45:42 + 5:47
9. Gazdačko Milan SHK5702 OK Slavia Hradec Králové 46:12 + 6:17
10. Roudný Václav LPU6102 OK Lokomotiva Pardubice 46:23 + 6:28
11. MONTEMONT Patrice 84F6100 ORIENTALP 46:25 + 6:30
12. Kovář Karel LTP6102 OOB TJ Lokomotiva Teplice 47:54 + 7:59
13. Szlatényi Ferenc 41H6100 HUN-Mix 50:05 + 10:10
14. Konopáč Jiří TUR5803 OOB TJ Turnov 50:20 + 10:25
15. HEDIGER Rolf 34C5900 OLC SKOG Fribourg 51:02 + 11:07
16. Zapletal Josef 66A5900 NF Wien 51:03 + 11:08
17. Hirš Libor VBM6000 VSK Mendelu Brno 53:55 + 14:00
18. Kaška Rudolf CHA5500 OK Chrastava 57:57 + 18:02
19. Beneš Josef SJC5801 Sportcentrum Jičín 59:05 + 19:10
20. Le Calvez Jeno 82F570x Individuel 61:20 + 21:25
21. Varga József 41H6000 HUN-Mix 63:31 + 23:36
22. Tihon Jaroslav TAP6102 KOB TRETRA Praha 63:48 + 23:53
23. Čechlovský Josef CHA5900 OK Chrastava 64:05 + 24:10
24. Janů Zdeněk KSU5749 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 64:40 + 24:45
25. Hejtmánek Vladimír TAP5802 KOB TRETRA Praha 67:11 + 27:16
26. Lenkei Győző 46H5700 Hidegkúti Spartacus 69:06 + 29:11
27. Borovička Milan FSP6104 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 70:03 + 30:08
28. Kraus Ota TJP5700 TJ Sokol Troja 70:40 + 30:45
29. Mayer Ewald 32A5700 HSV OL Wiener Neustadt 71:35 + 31:40
30. Romanovský Alois SJH6101 SJH Jindřichův Hradec 73:06 + 33:11
31. Janovič Ondřej SKV5901 TJ Slovan Karlovy Vary 100:23 + 60:28
H55B
4.20 km, 160 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Grundman Martin CHC5801 K.O.B. Choceň 48:09
2. Kršák Karel VIC5902 OB Vizovice 48:16 + 0:07
3. Novotný Miroslav LPU5905 OK Lokomotiva Pardubice 57:07 + 8:58
4. Knotek Kamil OLP5701 PSK Olymp Praha 57:18 + 9:09
5. Klimpl Petr LPU5401 OK Lokomotiva Pardubice 57:31 + 9:22
6. Pšenička Miloslav TCB6101 SK Technik České Budějovice 59:38 + 11:29
7. Košek Ladislav LLI5903 TJ Loko Liberec 60:33 + 12:24
8. Felkl Luděk 47C6000 ASPV OA Šumperk 68:14 + 20:05
9. Potěšil Václav VBM5613 VSK Mendelu Brno 73:46 + 25:37
10. Pross Josef KOR6100 OB DDM Kostelec nad Orlicí 81:59 + 33:50
11. Šabatka Petr SHK5703 OK Slavia Hradec Králové 88:17 + 40:08
12. Doležal Jan VPM5701 KOS Slavia VŠ Plzeň 116:35 + 68:26
13. Lewandowski Krzysztof 38P580x UKS Orientus Lodz 127:52 + 79:43
H60
3.90 km, 150 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hickethier Manfred VLI5201 Slavia Liberec orienteering 35:08
2. Farář Václav LPU5201 OK Lokomotiva Pardubice 38:06 + 2:58
3. Schweifer Erwin 32A5200 HSV OL Wiener Neustadt 38:21 + 3:13
4. Slováček Rudolf TZL5402 SKOB Zlín 38:23 + 3:15
5. Robotka Libor PBM5303 TJ Spartak 1. Brněnská 38:49 + 3:41
6. Trydzenski Henadzi 21B5500 Peleng-Vimpel BLR 39:06 + 3:58
7. Hanzl Vlastimil VBM5329 VSK Mendelu Brno 39:07 + 3:59
8. Koudelný Jiří TTR5401 OOB Třebíč 41:05 + 5:57
9. Špičák Aleš DKP5500 Oddíl OB Kotlářka 43:34 + 8:26
10. Gurka Jiří TUV4601 SOK TJ Turnov 43:45 + 8:37
11. Jaroš Vladimír DCE5400 KOB Dobřichovice 44:15 + 9:07
12. Jirka Jiří ZPV5501 KOB ZPV Prostějov 47:11 + 12:03
13. Wald František FSP5300 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 48:26 + 13:18
14. Orálek Miroslav TTR5201 OOB Třebíč 48:57 + 13:49
15. Klusáček Martin TTR5601 OOB Třebíč 49:18 + 14:10
16. Pidner Valentin 32A5600 HSV OL Wiener Neustadt 49:19 + 14:11
17. Seiner Siegfried 34A5500 Orienteering Klosterneuburg 50:29 + 15:21
18. Brettschneider Gerhard 13D5400 Kaulsdorfer OLV Berlin 50:58 + 15:50
19. Máj Štefan 39S5201 KOBRA Bratislava 51:04 + 15:56
20. Elson Robert 62A5200 Australopers Tasmania 51:06 + 15:58
21. József Bugár 27H5300 BÖF 51:13 + 16:05
22. Oudin Bernard 48F520x C.O.Colmar 51:18 + 16:10
23. Kubálek Zdeněk RUZ5306 TJ Růžená 52:09 + 17:01
24. Langr Stanislav SNA5403 TJ START Náchod 53:49 + 18:41
25. Pavlík Milan CHA5400 OK Chrastava 55:21 + 20:13
26. Horák Petr TJN5602 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 55:48 + 20:40
27. Tore Öhman 32S560x OK Grip 56:14 + 21:06
28. Adrián Petr EKP5600 VŠTJ Ekonom Praha 56:23 + 21:15
29. Dambrauskas Algimantas 18L5300 SM Gaja 57:06 + 21:58
30. Ptáček Ladislav BBM5300 BETA URSUS Orienteering 57:13 + 22:05
31. Kubát Jaroslav SKV5203 TJ Slovan Karlovy Vary 57:39 + 22:31
32. Henek Milan RBK5307 SK Radioklub Blansko 58:33 + 23:25
33. Hauerland Jaroslav LCE5501 OOB TJ Slovan Luhačovice 60:01 + 24:53
34. Šroler Zdeněk KUN5201 TJ Sokol Kunvald 60:35 + 25:27
35. Herold Rudolf 13D5200 Kaulsdorfer OLV Berlin 65:21 + 30:13
36. János Magyar 27H5200 BÖF 66:48 + 31:40
37. Poklop Lubomír UOL5601 SOB Olomouc 68:03 + 32:55
38. Mertz André 48F510x C.O.Colmar 68:34 + 33:26
39. Pech Jiří LPM5402 OK Lokomotiva Plzeň 70:05 + 34:57
40. Pohl Zdeněk SRK5301 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 72:20 + 37:12
41. Paszyński Józef 38P530x UKS Orientus Lodz 73:36 + 38:28
42. Novák Miroslav 3AC5500 NER - Novakovi 78:41 + 43:33
Genevois Frederic 12A5500 Naturfreunde Wien DISK
Krmášek Bohdan AOP5301 Orientační Běh Opava DISK
H65
3.77 km, 140 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Uher Petr VSP5001 USK Praha 34:22
2. Farář Jaroslav VRL5002 OOS TJ Spartak Vrchlabí 35:31 + 1:09
3. Hořínek Jaroslav VSP5000 USK Praha 35:32 + 1:10
4. Ponweiser Franz 32A5100 HSV OL Wiener Neustadt 39:41 + 5:19
5. Peterka František TJP4900 TJ Sokol Troja 41:11 + 6:49
6. Chmelík Aleš VBM4732 VSK Mendelu Brno 41:39 + 7:17
7. Jelínek Petr TZL4902 SKOB Zlín 42:20 + 7:58
8. Štregl Tomáš VRL5001 OOS TJ Spartak Vrchlabí 45:04 + 10:42
9. Babický Tomáš RUM5001 ZOOB Rumburk 45:45 + 11:23
10. Lukaseder Hubert 72A4900 HSV Langenlebarn 46:30 + 12:08
11. Ševčík Milan CHA5003 OK Chrastava 46:47 + 12:25
12. Komárek Jaromír KSU4900 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 47:14 + 12:52
13. Peter Stadler 46A480x OL Naturfreunde Linz 50:13 + 15:51
14. Vítek Zdeněk SRK4701 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 53:26 + 19:04
15. Kodys Václav RUZ5105 TJ Růžená 53:29 + 19:07
16. Peterka Josef LLI4702 TJ Loko Liberec 54:03 + 19:41
17. SCHWANITZ Juergen 59D4900 OLA TSV Deggendorf 55:10 + 20:48
18. Blecha Ladislav FJI5106 SK FREE Jihlava 55:15 + 20:53
19. Sikora Miroslav BOV4802 TJ Baník Ostrava OKD 55:57 + 21:35
20. Paulíček Jiří SJI4911 OK Jihlava 57:26 + 23:04
21. Jelínek Vít TZL5102 SKOB Zlín 58:06 + 23:44
22. Denemarek Oldřich BBM5100 BETA URSUS Orienteering 61:59 + 27:37
23. Szűcs B. Levente 46H5000 Hidegkúti Spartacus 65:18 + 30:56
24. Procházka Jan TBM4907 KOS TJ Tesla Brno 68:34 + 34:12
25. Liljeström Åge 21F4700 Helsingin Suunnistajat 68:40 + 34:18
26. Dokoupil Vladimír VBM4806 VSK Mendelu Brno 71:26 + 37:04
27. Ryšavý Vít TJP4700 TJ Sokol Troja 75:13 + 40:51
28. Lusk Karel CHA5002 OK Chrastava 75:50 + 41:28
29. Soviš Ivan SBR4601 SKOB Bruntál 85:34 + 51:12
30. Kadavý Zdeněk CHA4901 OK Chrastava 87:05 + 52:43
Richter Rudolf ADA5113 OOB Spartak Adamov DISK
Pokorný Karel TCB4701 SK Technik České Budějovice DISK
H70
3.67 km, 120 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pospíšil Jaromír PZR4417 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 38:40
2. Lux Ivan 49H4600 Hóbagoly 46:07 + 7:27
3. Fišák Jan MLA4401 MLOK Mariánské Lázně 47:56 + 9:16
4. Čadil Jan FSP4300 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 48:49 + 10:09
5. Bauer Emil VBM4410 VSK Mendelu Brno 49:09 + 10:29
6. Dufek Jan TBM4231 KOS TJ Tesla Brno 49:26 + 10:46
7. Ostřanský Josef SSU4302 SK Severka Šumperk 50:53 + 12:13
8. Sklenář Jan MLA4201 MLOK Mariánské Lázně 56:22 + 17:42
9. Seidl Karel SRK4301 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 56:47 + 18:07
10. Sokolář Zdeněk SNA4501 TJ START Náchod 59:31 + 20:51
11. Gřunděl Ivan SJH4201 SJH Jindřichův Hradec 62:10 + 23:30
12. Paul Josef DCE4401 KOB Dobřichovice 62:21 + 23:41
13. Novotný František PUL4200 OOB USK Slavie Ústí n.L. 62:21 + 23:41
14. Nejezchleba Jiří KAS4600 KOB Kamenický Šenov 64:00 + 25:20
15. Matějů Ivan UVP4600 Slovan Praha 68:57 + 30:17
16. Schimm Dieter BSO4401 KOB Baník Sokolov 84:39 + 45:59
17. Hlavatý Karel SJP4200 KČT Slavoj Praha 106:36 + 67:56
Rakovec Miloš SCP4500 OK Sparta Praha DISK
H75
2.88 km, 105 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Frey Jaromír NEJ4100 TJ Jiskra Nejdek 36:48
2. Kohout Tomáš UVP3700 Slovan Praha 38:44 + 1:56
3. Wagner Max 46A380x OL Naturfreunde Linz 39:05 + 2:17
4. Novotný Petr PHK3802 OK 99 Hradec Králové 39:47 + 2:59
5. Bouček Václav OCB4101 OC České Budějovice 41:41 + 4:53
6. Fuchs Franz 46A400x OL Naturfreunde Linz 64:23 + 27:35
7. Lemnitzer Eberhard 13D3750 Kaulsdorfer OLV Berlin 97:24 + 60:36
H80
2.77 km, 90 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub