Výsledky závodu: Česká Kanada 2016 - E5

Kategorie: D21A

Datum:
14.08.2016
Místo konání:
Kunžak u Jindřichova Hradce, autokemp Zvůle
Pořadatel:
PGP - SK Praga
Mapa:
Ředitel závodu:
Sysel Ctibor - R3
Hlavní rozhodčí:
Stavitel tratí:
D21A
6.13 km, 210 m, 20 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0.08, PB: 7145
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Aschermannová Petra KAM9354 OK Kamenice 52:41 7336
2. Margoldová Barbora DKP8654 Oddíl OB Kotlářka 54:03 + 1:22 7140
3. Janatová Lucie DKP8154 Oddíl OB Kotlářka 55:39 + 2:58 6914
4. Jiřištová Zuzana DKP8254 Oddíl OB Kotlářka 55:46 + 3:05 6884
5. Vodrážková Kateřina VPM7995 KOS Slavia VŠ Plzeň 57:36 + 4:55 6629
6. Paulíčková Renata SJI8057 OK Jihlava 58:37 + 5:56 6482
7. Korecká Lenka CHT8053 OOB SK Chrast 59:06 + 6:25 6405
8. Svobodová Jitka VSP7450 USK Praha 59:11 + 6:30 6380
9. Sramkova Vendula 26N8450 Hemsedal IL 59:35 + 6:54
10. Burdová Adéla BOR9161 OK Jiskra Nový Bor 59:58 + 7:17 6264
11. Kopcová Michaela KRN8456 KOS TJ Lokomotiva Krnov 61:21 + 8:40 6071
12. Křížová Lenka TTR8551 OOB Třebíč 61:28 + 8:47 6043
13. Kovářová Lenka LTP9750 OOB TJ Lokomotiva Teplice 61:38 + 8:57 6008
14. Kazdová Lenka SJC8484 Sportcentrum Jičín 61:53 + 9:12 5963
15. Šrámková Michaela SJH9352 SJH Jindřichův Hradec 62:01 + 9:20 5932
16. Polednová Hana RUZ8051 TJ Růžená 62:14 + 9:33 5891
17. Fundová Eliška SHK9351 OK Slavia Hradec Králové 62:32 + 9:51 5840
18. Straková Andrea KAM9152 OK Kamenice 64:00 + 11:19 5640
19. Rusá Šárka KAM9157 OK Kamenice 65:40 + 12:59 5415
20. Matrasová Vendula CHT8251 OOB SK Chrast 65:50 + 13:09 5382
21. Janů Hana KSU9393 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 66:43 + 14:02 5258
22. Křístková Hana ROZ7450 OK Roztoky 67:10 + 14:29 5189
23. Kubínová Romana SKV9452 TJ Slovan Karlovy Vary 68:26 + 15:45 5018
24. Setínková Eva SJC8765 Sportcentrum Jičín 68:40 + 15:59 4977
25. Kudrnáčová Lucie HCE8850 TJ Hostivice 68:59 + 16:18 4926
26. Choutková Magdaléna SOB8851 SOBSA 69:19 + 16:38 4873
27. Kovářová Julie LTP8854 OOB TJ Lokomotiva Teplice 71:41 + 19:00 4567
28. Lesová Markéta VPM8494 KOS Slavia VŠ Plzeň 72:47 + 20:06 4419
29. Doležalová Barbora VPM9252 KOS Slavia VŠ Plzeň 73:54 + 21:13 4270
30. Matějková Hana DKP8954 Oddíl OB Kotlářka 74:21 + 21:40 4205
31. Krpatová Klára TJN9353 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 74:41 + 22:00 4154
32. Macková Lucia KAM9151 OK Kamenice 75:32 + 22:51 4039
33. Collis Blanka 15G8200 DRONGO 75:36 + 22:55
34. Gorčicová Eliška CHA9150 OK Chrastava 81:43 + 29:02 3268
35. Fujáková Katka HAV8550 OB Havířov 87:58 + 35:17 2493
36. Albrechtová Eva KAM7850 OK Kamenice 88:27 + 35:46 2428
37. Chmelíková Zuzana VBM9353 VSK Mendelu Brno 88:32 + 35:51 2412
38. Rickmeyer Tina 71D8650 USV TU Dresden 90:00 + 37:19
39. Smoradová Barbora ZBM9053 SK Žabovřesky Brno 90:55 + 38:14 2116
40. Králová Vanda BZP8750 Báječné ženy v orientačním běhu 120:00 + 67:19 0
41. Přívozníková Pavla BZP8650 Báječné ženy v orientačním běhu 120:01 + 67:20 0
Dambrauskaite Egle 18L9250 SM Gaja DISK