Logo

Výsledky závodu: Česká Kanada 2016 - E5

Kategorie: H21A

Datum:
14.08.2016
Místo konání:
Kunžak u Jindřichova Hradce, autokemp Zvůle
Pořadatel:
PGP - SK Praga
Mapa:
Ředitel závodu:
Sysel Ctibor - R3
Hlavní rozhodčí:
Stavitel tratí:

H21A 8.81 km, 310 m, 24 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0.08, PB: 8111

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Čech Radovan TBM7835 KOS TJ Tesla Brno 54:57 8380
2. Mokrý Ondřej ABM9410 KOB Moira Brno 56:22 + 1:25 8163
3. Fučík Karel 57:59 + 3:02
4. Ehl Jiří TBM7701 KOS TJ Tesla Brno 59:11 + 4:14 7748
5. Vodrážka Ondřej VPM7702 KOS Slavia VŠ Plzeň 60:33 + 5:36 7539
6. Justa Pavel PHK8701 OK 99 Hradec Králové 60:54 + 5:57 7476
7. Jirků Roman SJI8309 OK Jihlava 60:54 + 5:57 7462
8. Kazda Ondřej SJC8202 Sportcentrum Jičín 61:05 + 6:08 7423
9. Kobr Tomáš VLI8901 Slavia Liberec orienteering 61:44 + 6:47 7318
10. Henek Michal RBK8605 SK Radioklub Blansko 62:11 + 7:14 7241
11. Janda Martin DOB8002 KOB Dobruška 62:54 + 7:57 7127
12. Lazák Tomáš LTU9102 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 63:02 + 8:05 7095
13. Vedra David TBM7402 KOS TJ Tesla Brno 63:19 + 8:22 7042
14. Slováček Tomáš TZL8002 SKOB Zlín 63:34 + 8:37 6994
15. Kapal Tomáš KAM9402 OK Kamenice 63:51 + 8:54 6942
16. Henych Petr VLI6001 Slavia Liberec orienteering 63:56 + 8:59 6917
17. Hájek Adam KAM9202 OK Kamenice 64:14 + 9:17 6863
18. Novotný Jiří TZL8001 SKOB Zlín 64:16 + 9:19 6845
19. Doucha Jiří SNA7105 TJ START Náchod 64:59 + 10:02 6733
20. Kelbl Vladimír ZBM9711 SK Žabovřesky Brno 65:26 + 10:29 6659
21. Klaška Pavel DKP9301 Oddíl OB Kotlářka 65:38 + 10:41 6618
22. Kříž Lukáš TTR8201 OOB Třebíč 66:08 + 11:11 6537
23. Jílek Jakub KSU9202 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 66:12 + 11:15 6516
24. Šmaus Jan TJN9700 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 66:21 + 11:24 6483
25. Mazal Zdeněk VBM8103 VSK Mendelu Brno 66:36 + 11:39 6436
26. Držka Štěpán LPU7604 OK Lokomotiva Pardubice 67:47 + 12:50 6263
27. Peterka Vojtěch LLI7502 TJ Loko Liberec 67:50 + 12:53 6244
28. Přikryl Petr ZBM6708 SK Žabovřesky Brno 67:56 + 12:59 6218
29. Pelc Václav CST6702 OB Strakonice 68:54 + 13:57 6075
30. Klimeš Petr KRE7701 OOB TJ Sokol Křemže 69:16 + 14:19 6014
31. Šafka Daniel KAM9105 OK Kamenice 69:30 + 14:33 5971
32. Gregor Martin CTB7701 SK OB Chotěboř 69:40 + 14:43 5937
33. Brabec Jaroslav ZBM8242 SK Žabovřesky Brno 71:08 + 16:11 5728
34. Pidrman Milan EKP8310 VŠTJ Ekonom Praha 72:58 + 18:01 5471
35. Benda Lukáš EKP7705 VŠTJ Ekonom Praha 73:07 + 18:10 5440
36. Domín Nikolas EKP8806 VŠTJ Ekonom Praha 73:29 + 18:32 5380
37. Bořánek Petr VSP7000 USK Praha 74:13 + 19:16 5272
38. Šafařík Ivo CST7401 OB Strakonice 76:20 + 21:23 4979
39. Hrouda Martin FSP7612 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 77:06 + 22:09 4868
40. Yagami Yosuke 13J8300 Tokiwa Forest Runners 77:32 + 22:35
41. Krejsa Martin CHT9001 OOB SK Chrast 78:33 + 23:36 4666
42. Korecký Miroslav CHT7901 OOB SK Chrast 79:46 + 24:49 4495
43. Bauer Lukáš SKV7701 TJ Slovan Karlovy Vary 81:01 + 26:04 4321
44. Ota Takahiro 14J8600 michinokai 82:13 + 27:16
45. Čech Viktor VBM8001 VSK Mendelu Brno 89:06 + 34:09 3245
46. Veselý Ondřej PHK8505 OK 99 Hradec Králové 90:01 + 35:04 3118
47. Kořan Pavel VBM7401 VSK Mendelu Brno 93:30 + 38:33 2653
48. Matějka Zbyněk DKP8403 Oddíl OB Kotlářka 98:33 + 43:36 1985
Frýba Dominik SJI9702 OK Jihlava DISK 0
Vávra Jaroslav LPU7308 OK Lokomotiva Pardubice DISK 0