Logo

Výsledky závodu: Pěkné prázdniny (s OB v Českém ráji) - E1

Kategorie: D21E

Datum:
19.08.2016
Místo konání:
Pořadatel:
TUR - OOB TJ Turnov
Mapa:
Ředitel závodu:
Wolf Daniel - R1
Hlavní rozhodčí:
Baier Martin - R2
Stavitel tratí:
Omová Jana - R3, Omová Michaela
Protokol:
Závod proběhl bez závad. V cíli bylo ošetřeno několik drobných zranění.

D21E 3.92 km, 21 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8985

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Hermanová Zuzana LPU8752 OK Lokomotiva Pardubice 51:53 9157
2. Horová Pavla LPU9457 OK Lokomotiva Pardubice 52:50 + 0:57 8996
3. Gregorová Kamila CTB8151 SK OB Chotěboř 53:59 + 2:06 8801
4. Štičková Anna LLI9651 TJ Loko Liberec 54:02 + 2:09 8792
5. Karochová Simona DKP8853 Oddíl OB Kotlářka 54:13 + 2:20 8761
6. Novotná Markéta PHK9451 OK 99 Hradec Králové 55:38 + 3:45 8521
7. Jakobová Adélka PGP9056 SK Praga 56:08 + 4:15 8436
8. Procházková Klára LPU9451 OK Lokomotiva Pardubice 56:18 + 4:25 8407
9. Kolínová Kristýna DKP8450 Oddíl OB Kotlářka 58:21 + 6:28 8059
10. Straube Hanka 31D7350 SV Lengefeld 59:32 + 7:39
11. Teplá Karolína SHK9251 OK Slavia Hradec Králové 62:17 + 10:24 7391
12. Bochenková Ivana SJC8952 Sportcentrum Jičín 63:44 + 11:51 7145
13. Flechsig Theresa 71D9400 USV TU Dresden 64:31 + 12:38
14. Drągowska Maria 23P9550 OK!Sport Warszawa 64:32 + 12:39
15. Bochenková Martina DKP8758 Oddíl OB Kotlářka 65:48 + 13:55 6794
16. Plochová Dominika DKP8651 Oddíl OB Kotlářka 66:16 + 14:23 6715
17. Kopcová Michaela KRN8456 KOS TJ Lokomotiva Krnov 66:23 + 14:30 6695
18. Procházková Marie KAM9554 OK Kamenice 68:58 + 17:05 6256
19. Szeliga Małgorzata 19P9350 UKS "Orientpark.pl" Iwiny 70:29 + 18:36
20. Müller Dorothea TUR9758 OOB TJ Turnov 70:47 + 18:54 5947
21. Bořánková Karolína KAM9550 OK Kamenice 71:02 + 19:09 5905
22. Randáková Helena VRL7452 OOS TJ Spartak Vrchlabí 71:09 + 19:16 5885
23. Dlouhá Marie DKP8756 Oddíl OB Kotlářka 74:51 + 22:58 5257
24. Döllgast Nina 47D9300 Team Saarland 79:33 + 27:40
25. Tesařová Marcela AOP9450 Orientační Běh Opava 87:59 + 36:06 3026
26. Rickmeyer Tina 71D8650 USV TU Dresden 101:21 + 49:28
27. Svobodná Šárka DKP8850 Oddíl OB Kotlářka 105:45 + 53:52 8