Logo

Výsledky závodu: Pěkné prázdniny (s OB v Českém ráji) - E1

Kategorie: H21E

Datum:
19.08.2016
Místo konání:
Pořadatel:
TUR - OOB TJ Turnov
Mapa:
Ředitel závodu:
Wolf Daniel - R1
Hlavní rozhodčí:
Baier Martin - R2
Stavitel tratí:
Omová Jana - R3, Omová Michaela
Protokol:
Závod proběhl bez závad. V cíli bylo ošetřeno několik drobných zranění.

H21E 4.43 km, 24 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 9429

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Semík Ondřej KAM9401 OK Kamenice 39:40 9874
2. Horáček Michal VLI7700 Slavia Liberec orienteering 42:20 + 2:40 9270
3. Fürst Matouš LLI9603 TJ Loko Liberec 42:54 + 3:14 9142
4. Kettner Lukáš KAM9403 OK Kamenice 42:59 + 3:19 9123
5. Gösswein Csaba 11H8500 Budai Osforrás 43:19 + 3:39
6. Döllgast Moritz TUR9504 OOB TJ Turnov 43:42 + 4:02 8961
7. Döhler Erik 47D9800 Team Saarland 43:52 + 4:12
8. Kolín Jan DKP7701 Oddíl OB Kotlářka 44:21 + 4:41 8813
9. Janata Martin DKP8306 Oddíl OB Kotlářka 44:36 + 4:56 8757
10. Mrázek Jan SJC8102 Sportcentrum Jičín 44:38 + 4:58 8749
10. Kubelka Tomáš LPU9307 OK Lokomotiva Pardubice 44:38 + 4:58 8749
12. Komanec Václav SHK8406 OK Slavia Hradec Králové 44:40 + 5:00 8742
13. Hubáček Michal LCE9301 OOB TJ Slovan Luhačovice 44:50 + 5:10 8704
14. Procházka David LPU9113 OK Lokomotiva Pardubice 46:02 + 6:22 8432
15. Losman Petr PHK7901 OK 99 Hradec Králové 46:09 + 6:29 8406
16. Sysel Ctibor PGP8700 SK Praga 46:12 + 6:32 8394
17. Kozák Petr KAM6501 OK Kamenice 46:41 + 7:01 8285
18. Flašar Jan PGP8610 SK Praga 46:52 + 7:12 8243
19. Bugár Gergely 11H9200 Budai Osforrás 47:40 + 8:00
20. Leideck Karsten 71D8600 USV TU Dresden 48:26 + 8:46
21. Malý Aleš JIL8702 OK Jilemnice 48:29 + 8:49 7877
22. Pek Daniel SHK9803 OK Slavia Hradec Králové 48:52 + 9:12 7790
23. Grätsch Markus TUR9603 OOB TJ Turnov 49:02 + 9:22
24. Pospíšil Vítek PGP6803 SK Praga 49:06 + 9:26 7738
25. Hepner David SHK7601 OK Slavia Hradec Králové 49:11 + 9:31 7719
26. Slezák Zdeněk LCE8902 OOB TJ Slovan Luhačovice 49:13 + 9:33 7711
27. Dragowski Kuba TUR9003 OOB TJ Turnov 49:54 + 10:14 7556
28. Zakouřil Tomáš TUV7500 SOK TJ Turnov 50:26 + 10:46 7436
29. Illner Vojtěch DKP9600 Oddíl OB Kotlářka 51:40 + 12:00 7156
30. Henek Vladan VBM8002 VSK Mendelu Brno 52:16 + 12:36 7020
31. Čermák Jan LPU9301 OK Lokomotiva Pardubice 53:24 + 13:44 6764
32. Slezák Jiří LCE9001 OOB TJ Slovan Luhačovice 53:51 + 14:11 6662
33. Habán Ivo VLI7707 Slavia Liberec orienteering 53:54 + 14:14 6651
34. Nývlt Martin DKP8200 Oddíl OB Kotlářka 54:17 + 14:37 6564
35. Lenner Miroslav LPU8605 OK Lokomotiva Pardubice 55:09 + 15:29 6368
36. Landovský Tomáš PGP9103 SK Praga 55:21 + 15:41 6322
37. Šabatka Zdeněk PHK8900 OK 99 Hradec Králové 55:22 + 15:42 6318
38. Pachnik Wojciech 19P9100 UKS "Orientpark.pl" Iwiny 55:29 + 15:49
39. Pokorný Ondřej PGP7506 SK Praga 55:57 + 16:17 6186
40. Panchártek Jan PHK8802 OK 99 Hradec Králové 56:20 + 16:40 6100
41. Kopec Tomáš KRN8203 KOS TJ Lokomotiva Krnov 56:34 + 16:54 6047
42. Janovský Tomáš PGP6401 SK Praga 57:46 + 18:06 5775
43. Remeš Petr SHK9403 OK Slavia Hradec Králové 58:18 + 18:38 5654
44. Nožka Radek LPU9005 OK Lokomotiva Pardubice 58:31 + 18:51 5605
45. Kovář Miroslav SJC8104 Sportcentrum Jičín 59:03 + 19:23 5484
46. Kobr Tomáš VLI8901 Slavia Liberec orienteering 59:59 + 20:19 5273
46. Dittmann Robert 19D7901 SSV Planeta Radebeul 59:59 + 20:19
48. Pospíšil Ondřej DKP8717 Oddíl OB Kotlářka 60:35 + 20:55 5137
49. Švadlena Pavel CHC7502 K.O.B. Choceň 61:13 + 21:33 4994
50. Zelenka Tomáš PHK9001 OK 99 Hradec Králové 61:19 + 21:39 4971
51. Janda Martin DOB8002 KOB Dobruška 61:42 + 22:02 4884
52. Sysel Ondřej PGP8302 SK Praga 61:50 + 22:10 4854
53. Hlaváč Jiří TBM6116 KOS TJ Tesla Brno 62:20 + 22:40 4741
54. Franco Paulo 1CP8101 UKS Siódemka Rumia 63:14 + 23:34
55. Gregor Martin CTB7701 SK OB Chotěboř 63:31 + 23:51 4473
56. Prášil Ondřej SJC8401 Sportcentrum Jičín 64:06 + 24:26 4341
57. Benroth Martin TZL9206 SKOB Zlín 65:20 + 25:40 4061
Flechsig Florian 71D9200 USV TU Dresden DISK
Veselý Jakub PGP9503 SK Praga DISK 0