Logo

Výsledky závodu: Pěkné prázdniny (s OB v Českém ráji) - E1

Kategorie: H21C

Datum:
19.08.2016
Místo konání:
Pořadatel:
TUR - OOB TJ Turnov
Mapa:
Ředitel závodu:
Wolf Daniel - R1
Hlavní rozhodčí:
Baier Martin - R2
Stavitel tratí:
Omová Jana - R3, Omová Michaela
Protokol:
Závod proběhl bez závad. V cíli bylo ošetřeno několik drobných zranění.

H21C 2.78 km, 14 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 4745

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Zavrtálek Petr NNN Neregistrovaní (NNN)
2. Semerád Antonín DKP9801 Oddíl OB Kotlářka 32:59 + 32:59 5344
3. Goldner Yakir Israel Orienteering 34:38 + 34:38
4. Král Aleš MFP7808 VŠSK MFF UK Praha 37:47 + 37:47 4741
5. Blahuta Marek MFP7301 VŠSK MFF UK Praha 42:29 + 42:29 4150
6. Besta Lukáš KNC8101 Sokol Kostelec n. Č. l. 46:38 + 46:38 3628
7. Sojka Lukáš ALB8500 OOB Albrechtice nad Orlicí 47:48 + 47:48 3482
8. Eiselt Jan LTP8801 OOB TJ Lokomotiva Teplice 48:55 + 48:55 3341
9. Mokrý Pavel VLI7501 Slavia Liberec orienteering 50:52 + 50:52 3096
10. Vlach Jan JPV8237 Oddíl OS SK Prostějov 52:52 + 52:52 2845
11. Vaněk Petr ZBP7302 OOB SK Zbraslav 53:38 + 53:38 2748
12. Laga Miroslav ZBP7900 OOB SK Zbraslav 54:06 + 54:06 2690
13. Kolaja Jan VLI8100 Slavia Liberec orienteering 55:25 + 55:25 2524
14. Macl Jan LPU9102 OK Lokomotiva Pardubice 60:04 + 60:04 1940
15. Hulha Lukáš LTP9405 OOB TJ Lokomotiva Teplice 65:07 + 65:07 1305
16. Kadečka Adam JEN9601 OB Jenišovice 68:27 + 68:27 886
17. Nebeský Daniel KAM9404 OK Kamenice 70:57 + 70:57
18. Bejdák Martin 47S9605 Rapid Bratislava 76:29 + 76:29
19. Vríčan Peter 86S8900 Outsiterz Bratislava 78:34 + 78:34
20. Hudeček Tomáš OOP8201 TJ Opava 79:04 + 79:04 0
21. Yates Codey 22N9000 Counties Manukau Orienteering Club 81:30 + 81:30
22. Řezáč Pavel VLI6900 Slavia Liberec orienteering 81:41 + 81:41 0
23. Tuček Michal DKP8202 Oddíl OB Kotlářka 106:28 + 106:28 0
24. Emingr Jakub 6SX8900 Orientační běh Louny 114:47 + 114:47
25. Moutvička Ondřej LIT8301 KOB Chemopetrol Litvínov 128:42 + 128:42 0
26. Štubňa Philip 47S9304 Rapid Bratislava 146:56 + 146:56
Přeček Zdeněk SCP5200 OK Sparta Praha DISK 0
Zoubek Petr ZBP7602 OOB SK Zbraslav DISK 0
Lexa Lukáš VTA9301 SC vebr-sport DISK