Výsledky závodu: West cup - E1

Datum:
26.08.2016
Místo konání:
Pořadatel:
NEJ - TJ Jiskra Nejdek
Mapa:
Ředitel závodu:
Hlavní rozhodčí:
Stavitel tratí:
Nádeníček Josef
Kategorie:
D10C     D12B     D14B     D16B     D18B     D21B     D35C     D45C     D55C     D65C     H10C     H12B     H14B     H16B     H18B     H21B     H35C     H45C     H55C     H65C     HD10L     HDR     P3     T5    
D10C
1.90 km, 40 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vlašímská Bára SKV0651 TJ Slovan Karlovy Vary 19:18
2. Gelnerová Anna KRL0653 Kometa Kralovice 20:27 + 1:09
3. Kožíšková Kateřina LPM0652 OK Lokomotiva Plzeň 20:57 + 1:39
4. Holíková Petra NEJ0651 TJ Jiskra Nejdek 21:45 + 2:27
5. Hofhanzlová Štěpánka RUZ0650 TJ Růžená 23:02 + 3:44
6. Bauerová Aneta SKV0752 TJ Slovan Karlovy Vary 24:26 + 5:08
7. Mišeková Kateřina KAM0756 OK Kamenice 28:50 + 9:32
8. Oranyová Sylva SJI0751 OK Jihlava 29:05 + 9:47
9. Vítková Hana SJI0750 OK Jihlava 29:56 + 10:38
10. Kohoutková Klára BSO0650 KOB Baník Sokolov 30:52 + 11:34
11. Bartalošová Anežka PGP0853 SK Praga 33:11 + 13:53
12. Gelnerová Markéta KRL0952 Kometa Kralovice 38:07 + 18:49
13. Řeháková Mirka SKV0652 TJ Slovan Karlovy Vary 40:43 + 21:25
14. Pastuszková Laura VSP0654 USK Praha 43:09 + 23:51
15. Peřinová Eliška SKV1650 TJ Slovan Karlovy Vary 58:56 + 39:38
D12B
2.00 km, 30 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šauli Kateřina VPM0456 KOS Slavia VŠ Plzeň 16:37
2. Holíková Simona NEJ0551 TJ Jiskra Nejdek 18:36 + 1:59
3. Pavlíčková Hana KPY0450 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 22:46 + 6:09
4. Kulová Laura ONO0552 SKOB Ostrov 28:12 + 11:35
5. Bartošová Marie MLA0451 MLOK Mariánské Lázně 29:52 + 13:15
6. Nejedlá Klára ONO0450 SKOB Ostrov 31:36 + 14:59
7. Zmarzláková Olga KRL0552 Kometa Kralovice 33:05 + 16:28
8. Peřinová Anna SKV1652 TJ Slovan Karlovy Vary 33:23 + 16:46
9. Peřinová Zuzana SKV1651 TJ Slovan Karlovy Vary 37:49 + 21:12
Křížková Marie MAS0450 KČT Aš DISK
MS Smolíková Zuzana SKV1659 TJ Slovan Karlovy Vary 63:37 + 47:00
D14B
2.60 km, 30 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Chernykh Zoya 17R0250 Club by name Gorelov 23:20
2. Neumann Lena 31D0350 SV Lengefeld 26:41 + 3:21
3. Nádeníčková Iva NEJ0350 TJ Jiskra Nejdek 32:29 + 9:09
4. Fišarová Eliška KRL0351 Kometa Kralovice 39:09 + 15:49
5. Richtrová Kamila VPM0451 KOS Slavia VŠ Plzeň 40:20 + 17:00
6. Křížová Daniela MAS0250 KČT Aš 41:23 + 18:03
7. Marešová Klára NEJ0250 TJ Jiskra Nejdek 45:59 + 22:39
8. Kovářová Lucie VPM0350 KOS Slavia VŠ Plzeň 47:59 + 24:39
9. Lillová Marie BSO0351 KOB Baník Sokolov 49:56 + 26:36
10. Zierhutová Michaela LCV0250 TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov 66:59 + 43:39
Ziebová Veronika NEJ0450 TJ Jiskra Nejdek DISK
D16B
2.70 km, 30 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Biersaková Dagmar KRL0051 Kometa Kralovice 27:01
2. Nádeníčková Pavla NEJ0150 TJ Jiskra Nejdek 27:20 + 0:19
3. Šlechtová Tereza KRL0152 Kometa Kralovice 28:00 + 0:59
4. Charlotte Leonhardt 1ND0051 Berlin O-Team 31:19 + 4:18
5. Staňková Markéta VPM0153 KOS Slavia VŠ Plzeň 41:45 + 14:44
D18B
3.50 km, 70 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Větříčková Andrea SHK9951 OK Slavia Hradec Králové 34:48
2. Malinová Apolena SHK9952 OK Slavia Hradec Králové 37:41 + 2:53
3. Thýnová Nikola SHK0051 OK Slavia Hradec Králové 38:18 + 3:30
4. Hanáková Lenka KRL9951 Kometa Kralovice 45:47 + 10:59
5. Kolářová Johana SLA9950 SKOB Slaný 49:29 + 14:41
6. Doležalová Dorotka VPM9950 KOS Slavia VŠ Plzeň 49:47 + 14:59
7. Marešová Saša NEJ9950 TJ Jiskra Nejdek 51:02 + 16:14
Koldinská Veronika 61X9850 koldi DISK
Pelcová Tereza MAS9853 KČT Aš DISK
D21B
4.30 km, 85 m, 17 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 6487
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Chvalová Věra LPM9452 OK Lokomotiva Plzeň 37:33 6784
2. Straube Hanka 31D7350 SV Lengefeld 38:34 + 1:01
3. Hrstková Vladěna ZBM8787 SK Žabovřesky Brno 38:46 + 1:13 6583
4. Červená Adéla SHK9755 OK Slavia Hradec Králové 41:44 + 4:11 6094
5. Urbánková Kateřina ONO9250 SKOB Ostrov 44:36 + 7:03 5622
6. Kohlová Zuzana KPY8852 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 48:56 + 11:23 4907
7. Křížová Lenka TTR8551 OOB Třebíč 52:19 + 14:46 4349
8. Doležalová Barbora VPM9252 KOS Slavia VŠ Plzeň 53:29 + 15:56 4157
9. Jarošová Klára DCE7950 KOB Dobřichovice 54:52 + 17:19 3929
10. Rydlová Eva FSP8989 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 66:05 + 28:32 2080
11. Ondrová Kateřina SKV8951 TJ Slovan Karlovy Vary 66:29 + 28:56 2014
12. Procházková Zuzana KPY8650 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 70:30 + 32:57 1352
13. Bartalošová Jana PGP8154 SK Praga 74:55 + 37:22 624
14. Kučerková Romana STB8196 TJ Stadion Nový Bor 78:57 + 41:24 0
15. Černá Eliška SCP9050 OK Sparta Praha 94:34 + 57:01 0
16. Studničná Lenka 7QX8650 Neregistrovaní - Studničná 95:59 + 58:26
17. Gottliebová Petra KPY8752 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 101:01 + 63:28 0
Petrushko Maria 17R9550 Club by name Gorelov DISK
D35C
3.90 km, 80 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ševčíková Petra ONO7450 SKOB Ostrov 49:14
2. Hrstková Dana SJI6051 OK Jihlava 52:18 + 3:04
3. Kavková Dana SCP6150 OK Sparta Praha 53:37 + 4:23
4. Bauerová Kateřina SKV7751 TJ Slovan Karlovy Vary 55:28 + 6:14
5. Dítkova Jitka SKV7752 TJ Slovan Karlovy Vary 55:48 + 6:34
6. Ševčíková Olga ONO7650 SKOB Ostrov 62:31 + 13:17
7. Šauli Iva VPM7852 KOS Slavia VŠ Plzeň 62:46 + 13:32
8. Kaválková Jana ONO7551 SKOB Ostrov 66:14 + 17:00
9. Pechová Iva LPM6151 OK Lokomotiva Plzeň 66:54 + 17:40
10. Ječmenová Věra ONO8050 SKOB Ostrov 68:56 + 19:42
11. Bredlerová Tereza SKV7551 TJ Slovan Karlovy Vary 71:22 + 22:08
12. Richtrová Lucie VPM7451 KOS Slavia VŠ Plzeň 71:24 + 22:10
13. Skobová Tereza VIP7855 SK VIPrahlo 71:49 + 22:35
14. Asterová Jana SLA7451 SKOB Slaný 72:39 + 23:25
15. Pecharová Michaela TJP6550 TJ Sokol Troja 73:40 + 24:26
16. Bartošová Jana MLA7051 MLOK Mariánské Lázně 76:37 + 27:23
17. Krausová Marcela LCV7351 TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov 80:12 + 30:58
18. Martínková Kateřina KPY7350 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 96:54 + 47:40
Křížková Jitka MAS8050 KČT Aš DISK
D45C
3.30 km, 80 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kuleva Angelina 2HD5750 Angy OL 41:02
2. Lisá Monika ONO6750 SKOB Ostrov 41:05 + 0:03
3. Staňková Marcela VPM6951 KOS Slavia VŠ Plzeň 42:52 + 1:50
4. Kamarytová Martina MLA6651 MLOK Mariánské Lázně 48:23 + 7:21
5. Žandová Marie SKV6551 TJ Slovan Karlovy Vary 49:23 + 8:21
6. Freyová Michaela KPY6050 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 51:19 + 10:17
7. Tenglerová Helena MLA6551 MLOK Mariánské Lázně 53:27 + 12:25
8. Šoupová Jana LPM6850 OK Lokomotiva Plzeň 54:36 + 13:34
9. Netuková Hana SHK7052 OK Slavia Hradec Králové 57:53 + 16:51
10. Kubínová Jana SKV6751 TJ Slovan Karlovy Vary 59:04 + 18:02
11. Šplinarová Jana SKV6451 TJ Slovan Karlovy Vary 77:34 + 36:32
12. Zierhutová Michaela LCV7151 TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov 82:32 + 41:30
Jelínková Radka MLA6951 MLOK Mariánské Lázně DISK
D55C
2.50 km, 20 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kohlová Alena KPY6051 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 31:11
2. Mrázová Pavla DCE5550 KOB Dobřichovice 31:32 + 0:21
3. Jahnová Helena SCP5550 OK Sparta Praha 33:14 + 2:03
4. Eremiášová Jana TBM5451 KOS TJ Tesla Brno 35:35 + 4:24
5. Gabrielová Šárka ONO5950 SKOB Ostrov 35:36 + 4:25
6. Zavadilová Naďa SCP5450 OK Sparta Praha 37:37 + 6:26
7. Tvrdková Eva TUR5151 OOB TJ Turnov 39:29 + 8:18
8. Sládková Eva TEH5751 Sokol Tehov 39:55 + 8:44
9. Štrossová Jiřina DCE5650 KOB Dobřichovice 42:11 + 11:00
10. Mágrová Ivana LCV5550 TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov 42:54 + 11:43
11. Dlouhá Lenka MAS5150 KČT Aš 50:01 + 18:50
12. Doležalová Liběna VPM5950 KOS Slavia VŠ Plzeň 52:45 + 21:34
13. Patáková Mária KSH5751 OB Kašperské Hory 65:11 + 34:00
D65C
2.20 km, 30 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Haňkovská Jana PGP4050 SK Praga 43:28
2. Krausová Marie LLI4451 TJ Loko Liberec 50:41 + 7:13
3. Kubátová Milada PGP4750 SK Praga 52:50 + 9:22
4. Zenkerová Miluše LCV4550 TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov 56:13 + 12:45
Brabcová Jindra LCV4750 TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov DISK
H10C
1.90 km, 40 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Stehlík Jakub LPM0700 OK Lokomotiva Plzeň 21:00
2. Biersak Petr KRL0701 Kometa Kralovice 23:17 + 2:17
3. Ječmen Matyáš ONO0600 SKOB Ostrov 27:09 + 6:09
4. Louša Vojtěch KPY0600 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 30:33 + 9:33
5. Donda Jakub ONO0700 SKOB Ostrov 37:23 + 16:23
6. Kouřil Vojta KPY0700 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 44:31 + 23:31
7. Pávek Štěpán NEJ0700 TJ Jiskra Nejdek 57:19 + 36:19
H12B
2.40 km, 60 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Štěrba Marek SKV0401 TJ Slovan Karlovy Vary 21:19
2. Prášil Tomáš TTR0501 OOB Třebíč 24:11 + 2:52
3. Kurz Ondřej VPM0503 KOS Slavia VŠ Plzeň 25:19 + 4:00
4. Donda Jiří ONO0403 SKOB Ostrov 28:35 + 7:16
5. Orany Vojtěch SJI0401 OK Jihlava 29:34 + 8:15
6. Stehlík Šimon LPM0501 OK Lokomotiva Plzeň 29:37 + 8:18
7. Bauer Matyáš SKV0402 TJ Slovan Karlovy Vary 33:29 + 12:10
8. Bartaloš Matyáš PGP0503 SK Praga 40:30 + 19:11
9. Vítek Matěj SJI0500 OK Jihlava 55:46 + 34:27
10. Michálek Michal KPY0500 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 69:31 + 48:12
Vejražka David KPY0401 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. DISK
Košina Tobiáš SKV TJ Slovan Karlovy Vary DISK
H14B
3.40 km, 55 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kurz Šimon VPM0208 KOS Slavia VŠ Plzeň 28:07
2. Chernykh Misha 17R0200 Club by name Gorelov 29:39 + 1:32
3. Tokár Radim NEJ0300 TJ Jiskra Nejdek 29:41 + 1:34
4. Richtr Lukáš VPM0204 KOS Slavia VŠ Plzeň 30:53 + 2:46
5. Šauli Filip VPM0301 KOS Slavia VŠ Plzeň 32:09 + 4:02
6. Mayer Šimon KSH0202 OB Kašperské Hory 35:26 + 7:19
7. Henrik Rudert 1ND0001 Berlin O-Team 36:16 + 8:09
8. Oncirk Jan ONO0301 SKOB Ostrov 37:57 + 9:50
9. Lill Petr BSO0203 KOB Baník Sokolov 39:23 + 11:16
10. Kohoutek Oldřich BSO0301 KOB Baník Sokolov 40:19 + 12:12
11. Jirka Matyáš ZPV0201 KOB ZPV Prostějov 41:25 + 13:18
12. Křížek Filip MAS0301 KČT Aš 43:21 + 15:14
13. Milota Břetislav MLA0300 MLOK Mariánské Lázně 49:21 + 21:14
14. Křížek Josef MAS0201 KČT Aš 54:08 + 26:01
15. Ševčík Adam ONO0300 SKOB Ostrov 72:08 + 44:01
16. Weissar Samuel LPM0300 OK Lokomotiva Plzeň 75:35 + 47:28
H16B
4.10 km, 120 m, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Newiak Nick NEJ0101 TJ Jiskra Nejdek 58:06
2. Solomko Adam BSO0002 KOB Baník Sokolov 60:29 + 2:23
3. Bartoš Václav PGP0105 SK Praga 64:41 + 6:35
4. Dellinger Mikuláš NEJ0100 TJ Jiskra Nejdek 66:32 + 8:26
H18B
4.60 km, 95 m, 21 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Gebrt Jan SHK9801 OK Slavia Hradec Králové 43:34
2. Hasal Martin PGP9804 SK Praga 50:42 + 7:08
3. Pek Daniel SHK9803 OK Slavia Hradec Králové 50:44 + 7:10
4. Bräuer Dennis 31D9900 SV Lengefeld 60:47 + 17:13
H21B
5.30 km, 135 m, 21 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8013
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Prášil Marek SJI7313 OK Jihlava 35:28 9064
2. Malinovskij Stephan 17R9200 Club by name Gorelov 40:48 + 5:20
3. Pospíšil Vítek PGP6803 SK Praga 43:30 + 8:02 7487
3. Procházka Jan PGP8206 SK Praga 43:30 + 8:02 7487
5. Henych Petr VLI6001 Slavia Liberec orienteering 47:15 + 11:47 6751
6. Ritter Aleš ONO7401 SKOB Ostrov 49:27 + 13:59 6319
7. Aster Tomáš PGP9604 SK Praga 49:40 + 14:12 6277
8. Leo Graumann 1ND0004 Berlin O-Team 50:26 + 14:58
9. Stehlík Petr LPM7903 OK Lokomotiva Plzeň 50:33 + 15:05 6104
10. Hrouda Martin FSP7612 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 51:09 + 15:41 5986
11. Kohl Ondřej KPY8600 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 53:42 + 18:14 5485
12. Kříž Lukáš TTR8201 OOB Třebíč 53:45 + 18:17 5475
13. Frank Jiří MAS9600 KČT Aš 54:17 + 18:49 5371
14. Robin Zschaeckel 1ND0002 Berlin O-Team 54:18 + 18:50
15. Sebastian Fleiß 1ND0003 Berlin O-Team 55:08 + 19:40
16. Hýbl Lukáš PGP7504 SK Praga 55:34 + 20:06 5119
17. Koldinský Jan KPY8506 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 55:51 + 20:23 5063
18. Fruhauf Ladislav SKV TJ Slovan Karlovy Vary 56:05 + 20:37
19. Procházka Vít KPY8000 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 58:48 + 23:20 4484
20. Václavík Jan VPM8701 KOS Slavia VŠ Plzeň 62:51 + 27:23 3689
21. Vrabec Tomáš SCP8700 OK Sparta Praha 65:04 + 29:36 3254
22. Lohr Ivo SCP6801 OK Sparta Praha 67:11 + 31:43 2839
23. Bartaloš Tomáš PGP8010 SK Praga 69:04 + 33:36 2469
24. Schimm Petr BSO8202 KOB Baník Sokolov 69:47 + 34:19 2328
25. Pavlíček Lubomír KPY7800 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 76:01 + 40:33 1105
26. Kameník Jan KPY7900 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 80:33 + 45:05 215
H35C
4.80 km, 130 m, 20 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hofhanzl Abrahám RUZ7300 TJ Růžená 41:41
2. Hasman Jan VPM6901 KOS Slavia VŠ Plzeň 42:47 + 1:06
3. Prošek Michal SJI7823 OK Jihlava 44:10 + 2:29
4. Vítek Jaroslav SJI7201 OK Jihlava 44:49 + 3:08
5. Kurz Zdeněk VPM6301 KOS Slavia VŠ Plzeň 44:53 + 3:12
6. Orany Tomáš SJI7311 OK Jihlava 49:57 + 8:16
7. Leibiger Jens 18D5900 Post SV Dresden 52:42 + 11:01
8. Vlašímský Robert SKV7201 TJ Slovan Karlovy Vary 52:56 + 11:15
9. Milota Josef MLA5801 MLOK Mariánské Lázně 53:18 + 11:37
10. Hájek Jiří ONO6400 SKOB Ostrov 54:04 + 12:23
11. Fišar Miroslav KRL7201 Kometa Kralovice 57:05 + 15:24
12. Ječmen Vladimír ONO7900 SKOB Ostrov 57:08 + 15:27
13. Sebastian Groß 95D7400 SV Wissenschaft Quedlinburg 59:04 + 17:23
14. Dítko Jan SKV7301 TJ Slovan Karlovy Vary 59:25 + 17:44
15. Richtr Aleš VPM6601 KOS Slavia VŠ Plzeň 59:40 + 17:59
16. Ševčík Petr ONO7200 SKOB Ostrov 61:16 + 19:35
17. Procházka Zdenek TEH7800 Sokol Tehov 62:00 + 20:19
18. Kolář Tomáš SLA7103 SKOB Slaný 64:29 + 22:48
19. Nejedlý Ladislav ONO7501 SKOB Ostrov 66:13 + 24:32
20. Balej Jiří KAM7201 OK Kamenice 70:56 + 29:15
21. Fišer Pavel NXNH35 72:42 + 31:01
22. Uwe Röhner 1ND0005 Berlin O-Team 72:55 + 31:14
23. Kroupa Štěpán VPM6904 KOS Slavia VŠ Plzeň 73:06 + 31:25
24. Hill Richard 21G7600 Airienteers 76:20 + 34:39
25. Řehák Miroslav KAD7101 Originální Vivalín Team Kadaň 83:03 + 41:22
26. Louša Ladislav KPY7300 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 99:28 + 57:47
27. Vejražka Jiří KPY7400 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 99:43 + 58:02
28. Černý Marcel MAS7201 KČT Aš 102:44 + 61:03
29. Kaválek Daniel ONO7202 SKOB Ostrov 119:27 + 77:46
H45C
3.80 km, 65 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Raik Zschaeckel 1ND0006 Berlin O-Team 34:17
2. Netuka Jan SHK7001 OK Slavia Hradec Králové 36:43 + 2:26
3. Pilař Karel MAS5501 KČT Aš 37:29 + 3:12
4. Bartoš Luděk MLA6701 MLOK Mariánské Lázně 46:52 + 12:35
5. Kovář Jindřich MAS6800 KČT Aš 48:28 + 14:11
6. Kavka Jiří SCP5900 OK Sparta Praha 50:46 + 16:29
7. Kohoutek Oldřich BSO7100 KOB Baník Sokolov 53:58 + 19:41
8. Mayer Tomáš KSH6900 OB Kašperské Hory 54:58 + 20:41
9. Chernykh Sergey 17R6200 Club by name Gorelov 55:58 + 21:41
10. Weissar Petr LPM7020 OK Lokomotiva Plzeň 58:33 + 24:16
11. Aster Vladimír SLA6500 SKOB Slaný 63:02 + 28:45
12. Šoupa Karel LPM6900 OK Lokomotiva Plzeň 63:25 + 29:08
13. Kamaryt Miloš MLA6404 MLOK Mariánské Lázně 83:49 + 49:32
14. Kozelka Jan LCV7000 TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov 89:34 + 55:17
Hrstka Vladislav JHB5702 TJ Jiskra Havlíčkův Brod DISK
H55C
3.50 km, 65 m, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jaroš Vladimír DCE5400 KOB Dobřichovice 37:51
2. Jirka Jiří ZPV5501 KOB ZPV Prostějov 42:08 + 4:17
3. Peterka František TJP4900 TJ Sokol Troja 44:01 + 6:10
4. Hořínek Jaroslav VSP5000 USK Praha 46:01 + 8:10
5. Valter Petr KBP4500 KBP Praha 49:02 + 11:11
6. Jahn Pavel SCP5500 OK Sparta Praha 52:26 + 14:35
7. Jirásek Jaroslav DCH4701 Radioelektronika Cheb 53:51 + 16:00
8. Švec Zdeněk SLA4700 SKOB Slaný 57:38 + 19:47
9. Pech Jiří LPM5402 OK Lokomotiva Plzeň 64:39 + 26:48
10. Doležal Jan VPM5701 KOS Slavia VŠ Plzeň 76:23 + 38:32
11. Hojný Oldřich SCP5201 OK Sparta Praha 81:16 + 43:25
H65C
2.60 km, 45 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vlach Oldřich BOV4403 TJ Baník Ostrava OKD 38:21
2. Fiala Miloš KSH4801 OB Kašperské Hory 39:36 + 1:15
3. Tvrdek Vojtěch TUR4949 OOB TJ Turnov 39:56 + 1:35
4. Novák Miloš SCP4600 OK Sparta Praha 42:09 + 3:48
5. Fišák Jan MLA4401 MLOK Mariánské Lázně 42:39 + 4:18
6. Frey Jaromír NEJ4100 TJ Jiskra Nejdek 43:29 + 5:08
7. Sklenář Jan MLA4201 MLOK Mariánské Lázně 44:16 + 5:55
8. Procházka Zdenko DKP4300 Oddíl OB Kotlářka 46:37 + 8:16
9. Schimm Dieter BSO4401 KOB Baník Sokolov 46:46 + 8:25
10. Kraus Jan LLI4501 TJ Loko Liberec 50:58 + 12:37
11. Lisý Jan ONO4201 SKOB Ostrov 51:28 + 13:07
12. Mágr Zdeněk LCV5000 TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov 52:51 + 14:30
13. Paul Josef DCE4401 KOB Dobřichovice 53:01 + 14:40
HD10L
3.00 km, 35 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mayerová Daniela KSH0852 OB Kašperské Hory 25:03
2. Bauer David SKV1601 TJ Slovan Karlovy Vary 30:55 + 5:52
3. Hofhanzl Antonín RUZ0902 TJ Růžená 32:01 + 6:58
4. Vlašímská Karolína SKV0851 TJ Slovan Karlovy Vary 41:50 + 16:47
5. Stehlíková Tereza LPM0951 OK Lokomotiva Plzeň 47:53 + 22:50
6. Smrt Vojtěch ONO0601 SKOB Ostrov 50:11 + 25:08
7. Vejražková Anna KPY0750 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 51:08 + 26:05
8. Tříska Lukáš LPM0800 OK Lokomotiva Plzeň 51:47 + 26:44
9. Dřízhalová Klára MLA0751 MLOK Mariánské Lázně 54:15 + 29:12
10. Mišeková Lucie KAM1050 OK Kamenice 58:19 + 33:16
11. Bartalošová Ada PGP1050 SK Praga 67:35 + 42:32
HDR
3.00 km, 35 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ječmenová Veronika ONO0950 SKOB Ostrov 20:06
2. Kučerka Radek STB1101 TJ Stadion Nový Bor 22:03 + 1:57
3. Prášil Šimon TTR0901 OOB Třebíč 23:17 + 3:11
4. Štěrba Lukáš SKV1001 TJ Slovan Karlovy Vary 29:34 + 9:28
5. Křížek Vilém MAS1000 KČT Aš 31:38 + 11:32
6. Křížek Ivo MAS0801 KČT Aš 31:50 + 11:44
7. Klouša Vítek KPY SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 32:10 + 12:04
8. Mála Matyáš MAS0800 KČT Aš 33:44 + 13:38
9. Ševčík Vít ONO1100 SKOB Ostrov 35:31 + 15:25
10. Kučerková Adéla STB1450 TJ Stadion Nový Bor 35:37 + 15:31
11. Fiveber Michal NXN 35:52 + 15:46
12. Fiedler Filip NXN 35:59 + 15:53
13. Fiveberová Markéta NXN 36:31 + 16:25
14. Fiedlerová Eliška NXN 37:19 + 17:13
15. Hill Daisy 21G0950 Airienteers 40:37 + 20:31
16. Nduwimana Lisa 17R Club by name Gorelov 40:50 + 20:44
17. Nduwimana Ania 17R Club by name Gorelov 42:08 + 22:02
18. Kříž Jan TTR1201 OOB Třebíč 51:52 + 31:46
19. Pastuszek Lukáš VSP1000 USK Praha 53:08 + 33:02
20. Dřízhalová Anna MLA1051 MLOK Mariánské Lázně 56:46 + 36:40
21. Freyová Sára NEJ1150 TJ Jiskra Nejdek 60:54 + 40:48
22. Procházková Elena TEH1459 Sokol Tehov 78:58 + 58:52
Fiedlerová Elizabeth NXN DISK
P3
2.70 km, 90 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Nduwimana Eva 17R Club by name Gorelov 23:09
2. Řehořek Jaroš SKV TJ Slovan Karlovy Vary 23:43 + 0:34
3. Frey Jaromír NEJ6300 TJ Jiskra Nejdek 26:52 + 3:43
4. Fiveberová Jana NXN 34:14 + 11:05
5. Stehlíková Kateřina LPM0059 OK Lokomotiva Plzeň 34:34 + 11:25
6. Savičová Gabriela SKV7952 TJ Slovan Karlovy Vary 36:18 + 13:09
7. Brendlerová Gabriela SKV TJ Slovan Karlovy Vary 41:36 + 18:27
8. Píchová Barbora 44C0059 Neregistrovaní 43:01 + 19:52
9. Peřina Jan SKV1600 TJ Slovan Karlovy Vary 44:10 + 21:01
10. Mišeková Martina KAM7851 OK Kamenice 44:14 + 21:05
11. Horák FJPŠ NEJ TJ Jiskra Nejdek 50:23 + 27:14
12. Martínek Jaroslav KPY0300 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 53:59 + 30:50
13. Študlarová Simca NXN 56:16 + 33:07
14. Hendrich Ladislav 37C7901 Bez registrace 56:17 + 33:08
15. Študlarová Zuzana NXN 57:07 + 33:58
16. McMahon Anežka 7LX0200 Mahoni 60:48 + 37:39
17. Mišek Michal KAM7202 OK Kamenice 66:17 + 43:08
18. Pivec Jan BSO KOB Baník Sokolov 70:28 + 47:19
19. Hronová Katarína VSP7570 USK Praha 73:38 + 50:29
T5
5.70 km, 135 m, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pivec Lukáš BSO KOB Baník Sokolov 75:46
2. Kamaryt Michal MLA9205 MLOK Mariánské Lázně 75:53 + 0:07
3. Novotný František PUL4200 OOB USK Slavie Ústí n.L. 109:29 + 33:43
4. Bína Pavel MLA6708 MLOK Mariánské Lázně 112:17 + 36:31
5. Bínová Kathrin MLA6754 MLOK Mariánské Lázně 123:27 + 47:41
Žabenský Josef 6KC8701 Neregistrovaný DISK