Výsledky závodu: West cup - E3, oblastní žebříček

Datum:
28.08.2016
Místo konání:
Pořadatel:
NEJ - TJ Jiskra Nejdek
Mapa:
Ředitel závodu:
Hlavní rozhodčí:
Stavitel tratí:
Zieba Jaroslav - R3
Kategorie:
D10C     D12B     D14B     D16B     D18B     D21B     D35C     D45C     D55C     D65C     H10C     H12B     H14B     H16B     H18B     H21B     H35C     H45C     H55C     H65C     HD10L     HDR     P3     T5    
D10C
2.00 km, 85 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kožíšková Kateřina LPM0652 OK Lokomotiva Plzeň 17:24
2. Hofhanzlová Štěpánka RUZ0650 TJ Růžená 21:29 + 4:05
3. Gelnerová Anna KRL0653 Kometa Kralovice 25:09 + 7:45
4. Vlašímská Bára SKV0651 TJ Slovan Karlovy Vary 25:35 + 8:11
5. Vítková Hana SJI0750 OK Jihlava 25:44 + 8:20
6. Bartalošová Anežka PGP0853 SK Praga 28:40 + 11:16
7. Oranyová Sylva SJI0751 OK Jihlava 31:44 + 14:20
8. Bauerová Aneta SKV0752 TJ Slovan Karlovy Vary 33:24 + 16:00
9. Holíková Petra NEJ0651 TJ Jiskra Nejdek 34:31 + 17:07
10. Mišeková Kateřina KAM0756 OK Kamenice 35:03 + 17:39
11. Česáková Alice 1BC0758 Ski klub Karlovy Vary 35:51 + 18:27
12. Gelnerová Markéta KRL0952 Kometa Kralovice 41:03 + 23:39
13. Peřinová Eliška SKV1650 TJ Slovan Karlovy Vary 44:47 + 27:23
14. Pastuszková Laura VSP0654 USK Praha 46:13 + 28:49
15. Kohoutková Klára BSO0650 KOB Baník Sokolov 49:13 + 31:49
D12B
2.20 km, 100 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šauli Kateřina VPM0456 KOS Slavia VŠ Plzeň 21:42
2. Kulová Laura ONO0552 SKOB Ostrov 23:39 + 1:57
3. Holíková Simona NEJ0551 TJ Jiskra Nejdek 24:19 + 2:37
4. Nejedlá Klára ONO0450 SKOB Ostrov 24:44 + 3:02
5. Bartošová Marie MLA0451 MLOK Mariánské Lázně 26:33 + 4:51
6. Peřinová Anna SKV1652 TJ Slovan Karlovy Vary 27:35 + 5:53
7. Pavlíčková Hana KPY0450 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 29:29 + 7:47
8. Postránská Adéla MLA0551 MLOK Mariánské Lázně 31:37 + 9:55
9. Zmarzláková Olga KRL0552 Kometa Kralovice 33:03 + 11:21
10. Česáková Eliška 1BC0459 Ski klub Karlovy Vary 44:11 + 22:29
11. Peřinová Zuzana SKV1651 TJ Slovan Karlovy Vary 45:09 + 23:27
12. Dítková Markéta SKV0451 TJ Slovan Karlovy Vary 47:56 + 26:14
13. Křížková Marie MAS0450 KČT Aš 59:02 + 37:20
14. Česáková Ivana 1BC0559 Ski klub Karlovy Vary 63:00 + 41:18
MS Smolíková Zuzana SKV1659 TJ Slovan Karlovy Vary 42:41 + 20:59
D14B
2.90 km, 180 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Chernykh Zoya 17R0250 Club by name Gorelov 27:29
2. Marešová Klára NEJ0250 TJ Jiskra Nejdek 38:29 + 11:00
3. Neumann Lena 31D0350 SV Lengefeld 39:40 + 12:11
4. Lillová Marie BSO0351 KOB Baník Sokolov 41:29 + 14:00
5. Nádeníčková Iva NEJ0350 TJ Jiskra Nejdek 43:54 + 16:25
6. Kovářová Lucie VPM0350 KOS Slavia VŠ Plzeň 43:58 + 16:29
7. Ziebová Veronika NEJ0450 TJ Jiskra Nejdek 60:23 + 32:54
8. Křížová Daniela MAS0250 KČT Aš 63:19 + 35:50
9. Zierhutová Michaela LCV0250 TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov 68:04 + 40:35
10. Fišarová Eliška KRL0351 Kometa Kralovice 74:39 + 47:10
11. Turčinová Anna 1BC0250 Ski klub Karlovy Vary 94:58 + 67:29
D16B
3.90 km, 145 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tokárová Regina NEJ0151 TJ Jiskra Nejdek 39:09
2. Charlotte Leonhardt 1ND0051 Berlin O-Team 47:03 + 7:54
3. Šlechtová Tereza KRL0152 Kometa Kralovice 48:27 + 9:18
4. Biersaková Dagmar KRL0051 Kometa Kralovice 48:48 + 9:39
5. Nádeníčková Pavla NEJ0150 TJ Jiskra Nejdek 50:14 + 11:05
6. Staňková Markéta VPM0153 KOS Slavia VŠ Plzeň 67:27 + 28:18
D18B
5.20 km, 185 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Malinová Apolena SHK9952 OK Slavia Hradec Králové 44:47
2. Thýnová Nikola SHK0051 OK Slavia Hradec Králové 49:14 + 4:27
3. Větříčková Andrea SHK9951 OK Slavia Hradec Králové 56:21 + 11:34
4. Hanáková Lenka KRL9951 Kometa Kralovice 61:43 + 16:56
5. Marešová Saša NEJ9950 TJ Jiskra Nejdek 73:54 + 29:07
6. Pelcová Tereza MAS9853 KČT Aš 76:56 + 32:09
7. Doležalová Dorotka VPM9950 KOS Slavia VŠ Plzeň 77:06 + 32:19
8. Kolářová Johana SLA9950 SKOB Slaný 87:57 + 43:10
9. Koldinská Veronika 61X9850 koldi 112:01 + 67:14
D21B
6.20 km, 260 m, 19 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 6314
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Hrstková Vladěna ZBM8787 SK Žabovřesky Brno 61:18 6529
2. Chvalová Věra LPM9452 OK Lokomotiva Plzeň 62:26 + 1:08 6416
3. Straube Hanka 31D7350 SV Lengefeld 65:09 + 3:51
4. Petrushko Maria 17R9550 Club by name Gorelov 66:14 + 4:56
5. Křížová Lenka TTR8551 OOB Třebíč 66:38 + 5:20 5998
6. Červená Adéla SHK9755 OK Slavia Hradec Králové 69:14 + 7:56 5739
7. Uhlíková Tereza PGP9162 SK Praga 70:10 + 8:52 5646
8. Urbánková Kateřina ONO9250 SKOB Ostrov 85:09 + 23:51 4155
9. Procházková Zuzana KPY8650 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 87:02 + 25:44 3968
10. Bohunkova Veronika NNN0059 Neregistrovaní (NNN) 94:33 + 33:15
11. Bartalošová Jana PGP8154 SK Praga 96:29 + 35:11 3028
12. Doležalová Barbora VPM9252 KOS Slavia VŠ Plzeň 97:35 + 36:17 2918
13. Rydlová Eva FSP8989 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 102:43 + 41:25 2407
14. Ondrová Kateřina SKV8951 TJ Slovan Karlovy Vary 103:13 + 41:55 2358
15. Jarošová Klára DCE7950 KOB Dobřichovice 105:20 + 44:02 2147
16. Smolíková Lucie SKV9551 TJ Slovan Karlovy Vary 106:26 + 45:08
17. Studničná Lenka 7QX8650 Neregistrovaní - Studničná 115:02 + 53:44
18. Černá Eliška SCP9050 OK Sparta Praha 131:08 + 69:50 0
19. Gottliebová Petra KPY8752 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 149:39 + 88:21 0
Kohlová Zuzana KPY8852 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. DISK 0
D35C
5.20 km, 170 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dítkova Jitka SKV7752 TJ Slovan Karlovy Vary 54:22
2. Hrstková Dana SJI6051 OK Jihlava 59:36 + 5:14
3. Kavková Dana SCP6150 OK Sparta Praha 61:08 + 6:46
4. Pechová Iva LPM6151 OK Lokomotiva Plzeň 67:32 + 13:10
5. Šauli Iva VPM7852 KOS Slavia VŠ Plzeň 68:06 + 13:44
6. Pecharová Michaela TJP6550 TJ Sokol Troja 68:19 + 13:57
7. Bartošová Jana MLA7051 MLOK Mariánské Lázně 69:15 + 14:53
8. Ševčíková Olga ONO7650 SKOB Ostrov 69:42 + 15:20
9. Turčinová Kamila 1BC7651 Ski klub Karlovy Vary 69:50 + 15:28
10. Bredlerová Tereza SKV7551 TJ Slovan Karlovy Vary 71:27 + 17:05
11. Kolovská Ilona LPM6352 OK Lokomotiva Plzeň 71:40 + 17:18
12. Postránská Radka MLA7450 MLOK Mariánské Lázně 73:34 + 19:12
13. Skobová Tereza VIP7855 SK VIPrahlo 76:37 + 22:15
14. Asterová Jana SLA7451 SKOB Slaný 83:22 + 29:00
15. Martínková Kateřina KPY7350 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 95:21 + 40:59
16. Váchová Ilona 1BC7751 Ski klub Karlovy Vary 102:44 + 48:22
Krausová Marcela LCV7351 TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov DISK
Ledererová Kamila LPM7352 OK Lokomotiva Plzeň DISK
D45C
3.90 km, 125 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kamarytová Martina MLA6651 MLOK Mariánské Lázně 39:53
2. Staňková Marcela VPM6951 KOS Slavia VŠ Plzeň 40:08 + 0:15
3. Kuleva Angelina 2HD5750 Angy OL 40:59 + 1:06
4. Lisá Monika ONO6750 SKOB Ostrov 42:22 + 2:29
5. Kubínová Jana SKV6751 TJ Slovan Karlovy Vary 52:19 + 12:26
6. Šoupová Jana LPM6850 OK Lokomotiva Plzeň 52:36 + 12:43
7. Tenglerová Helena MLA6551 MLOK Mariánské Lázně 53:28 + 13:35
8. Freyová Michaela KPY6050 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 57:28 + 17:35
9. Netuková Hana SHK7052 OK Slavia Hradec Králové 57:37 + 17:44
10. Šplinarová Jana SKV6451 TJ Slovan Karlovy Vary 59:07 + 19:14
11. Žandová Marie SKV6551 TJ Slovan Karlovy Vary 59:23 + 19:30
12. Zierhutová Michaela LCV7151 TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov 67:31 + 27:38
D55C
3.40 km, 135 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jahnová Helena SCP5550 OK Sparta Praha 50:18
2. Štrossová Jiřina DCE5650 KOB Dobřichovice 50:19 + 0:01
3. Tvrdková Eva TUR5151 OOB TJ Turnov 54:40 + 4:22
4. Mrázová Pavla DCE5550 KOB Dobřichovice 55:20 + 5:02
5. Sládková Eva TEH5751 Sokol Tehov 56:17 + 5:59
6. Gabrielová Šárka ONO5950 SKOB Ostrov 59:08 + 8:50
7. Eremiášová Jana TBM5451 KOS TJ Tesla Brno 60:26 + 10:08
8. Zavadilová Naďa SCP5450 OK Sparta Praha 60:42 + 10:24
9. Mágrová Ivana LCV5550 TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov 62:44 + 12:26
10. Dlouhá Lenka MAS5150 KČT Aš 66:32 + 16:14
11. Doležalová Liběna VPM5950 KOS Slavia VŠ Plzeň 81:08 + 30:50
Kohlová Alena KPY6051 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. DISK
Patáková Mária KSH5751 OB Kašperské Hory DISK
D65C
2.50 km, 120 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Haňkovská Jana PGP4050 SK Praga 39:41
2. Kubátová Milada PGP4750 SK Praga 42:02 + 2:21
3. Krausová Marie LLI4451 TJ Loko Liberec 43:27 + 3:46
4. Zenkerová Miluše LCV4550 TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov 62:16 + 22:35
H10C
2.00 km, 85 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Louša Vojtěch KPY0600 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 20:27
2. Stehlík Jakub LPM0700 OK Lokomotiva Plzeň 21:45 + 1:18
3. Biersak Petr KRL0701 Kometa Kralovice 24:50 + 4:23
4. Kouřil Vojta KPY0700 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 26:34 + 6:07
5. Donda Jakub ONO0700 SKOB Ostrov 26:51 + 6:24
6. Ječmen Matyáš ONO0600 SKOB Ostrov 27:29 + 7:02
7. Pávek Štěpán NEJ0700 TJ Jiskra Nejdek 37:49 + 17:22
H12B
2.50 km, 115 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kurz Ondřej VPM0503 KOS Slavia VŠ Plzeň 19:44
2. Štěrba Marek SKV0401 TJ Slovan Karlovy Vary 22:29 + 2:45
3. Prášil Tomáš TTR0501 OOB Třebíč 24:10 + 4:26
4. Orany Vojtěch SJI0401 OK Jihlava 27:19 + 7:35
5. Vítek Matěj SJI0500 OK Jihlava 28:37 + 8:53
6. Stehlík Šimon LPM0501 OK Lokomotiva Plzeň 32:59 + 13:15
7. Donda Jiří ONO0403 SKOB Ostrov 34:37 + 14:53
8. Turčin Jan 1BC0400 Ski klub Karlovy Vary 35:24 + 15:40
9. Bartaloš Matyáš PGP0503 SK Praga 35:31 + 15:47
10. Michálek Michal KPY0500 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 40:47 + 21:03
11. Šoupa Martin LPM0500 OK Lokomotiva Plzeň 43:09 + 23:25
12. Vejražka David KPY0401 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 67:08 + 47:24
13. Fruhauf Matyáš SKV0501 TJ Slovan Karlovy Vary 72:47 + 53:03
Košina Tobiáš SKV TJ Slovan Karlovy Vary DISK
MS Bauer Matyáš SKV0402 TJ Slovan Karlovy Vary 33:17 + 13:33
H14B
3.90 km, 145 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Chernykh Misha 17R0200 Club by name Gorelov 35:09
2. Šauli Filip VPM0301 KOS Slavia VŠ Plzeň 36:40 + 1:31
3. Kurz Šimon VPM0208 KOS Slavia VŠ Plzeň 38:12 + 3:03
4. Tokár Radim NEJ0300 TJ Jiskra Nejdek 38:23 + 3:14
5. Oncirk Jan ONO0301 SKOB Ostrov 44:12 + 9:03
6. Mayer Šimon KSH0202 OB Kašperské Hory 46:35 + 11:26
7. Lill Petr BSO0203 KOB Baník Sokolov 50:46 + 15:37
8. Henrik Rudert 1ND0001 Berlin O-Team 51:15 + 16:06
9. Kohoutek Oldřich BSO0301 KOB Baník Sokolov 53:07 + 17:58
10. Křížek Josef MAS0201 KČT Aš 55:41 + 20:32
11. Jirka Matyáš ZPV0201 KOB ZPV Prostějov 56:35 + 21:26
12. Čepička Ladislav 1BC0309 Ski klub Karlovy Vary 64:22 + 29:13
13. Weissar Samuel LPM0300 OK Lokomotiva Plzeň 77:02 + 41:53
14. Křížek Filip MAS0301 KČT Aš 78:22 + 43:13
Dlabač Marek 1BC0300 Ski klub Karlovy Vary DISK
H16B
5.80 km, 200 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Solomko Adam BSO0002 KOB Baník Sokolov 70:29
2. Newiak Nick NEJ0101 TJ Jiskra Nejdek 84:02 + 13:33
3. Křiklava Jakub 1BC0100 Ski klub Karlovy Vary 145:46 + 75:17
Bartoš Václav PGP0105 SK Praga DISK
H18B
6.80 km, 265 m, 20 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pek Daniel SHK9803 OK Slavia Hradec Králové 52:42
2. Gebrt Jan SHK9801 OK Slavia Hradec Králové 58:59 + 6:17
3. Bräuer Dennis 31D9900 SV Lengefeld 59:37 + 6:55
Hasal Martin PGP9804 SK Praga DISK
H21B
8.90 km, 350 m, 24 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7285
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Prášil Marek SJI7313 OK Jihlava 71:24 8030
2. Stehlík Petr LPM7903 OK Lokomotiva Plzeň 83:32 + 12:08 6919
3. Ritter Aleš ONO7401 SKOB Ostrov 83:40 + 12:16 6907
4. Henych Petr VLI6001 Slavia Liberec orienteering 84:20 + 12:56 6846
5. Robin Zschaeckel 1ND0002 Berlin O-Team 87:27 + 16:03
6. Kříž Lukáš TTR8201 OOB Třebíč 89:43 + 18:19 6353
7. Vodrážka Ondřej VPM7702 KOS Slavia VŠ Plzeň 89:49 + 18:25 6343
8. Kohl Ondřej KPY8600 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 93:32 + 22:08 6003
9. Šafka Daniel KAM9105 OK Kamenice 94:06 + 22:42 5951
10. Hrouda Martin FSP7612 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 97:31 + 26:07 5638
11. Sebastian Fleiß 1ND0003 Berlin O-Team 98:58 + 27:34
12. Leo Graumann 1ND0004 Berlin O-Team 99:28 + 28:04
13. Václavík Jan VPM8701 KOS Slavia VŠ Plzeň 102:31 + 31:07 5180
14. Hýbl Lukáš PGP7504 SK Praga 105:37 + 34:13 4896
15. Procházka Vít KPY8000 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 105:44 + 34:20 4885
16. Koldinský Jan KPY8506 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 106:55 + 35:31 4777
17. Aster Tomáš PGP9604 SK Praga 107:42 + 36:18 4705
18. Frank Jiří MAS9600 KČT Aš 109:26 + 38:02 4547
19. Bartaloš Tomáš PGP8010 SK Praga 113:23 + 41:59 4185
20. Kameník Jan KPY7900 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 123:17 + 51:53 3278
21. Lohr Ivo SCP6801 OK Sparta Praha 124:24 + 53:00 3176
22. Schimm Petr BSO8202 KOB Baník Sokolov 133:04 + 61:40 2382
Malinovskij Stephan 17R9200 Club by name Gorelov DISK
Pavlíček Lubomír KPY7800 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. DISK 0
Procházka Jan PGP8206 SK Praga DISK 0
Vrabec Tomáš SCP8700 OK Sparta Praha DISK 0
H35C
7.50 km, 285 m, 20 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vítek Jaroslav SJI7201 OK Jihlava 63:31
2. Prošek Michal SJI7823 OK Jihlava 65:03 + 1:32
3. Vlašímský Robert SKV7201 TJ Slovan Karlovy Vary 69:58 + 6:27
4. Leibiger Jens 18D5900 Post SV Dresden 71:35 + 8:04
5. Kurz Zdeněk VPM6301 KOS Slavia VŠ Plzeň 71:36 + 8:05
6. Sebastian Groß 95D7400 SV Wissenschaft Quedlinburg 74:10 + 10:39
7. Hasman Jan VPM6901 KOS Slavia VŠ Plzeň 74:22 + 10:51
8. Hájek Jiří ONO6400 SKOB Ostrov 76:19 + 12:48
9. Hofhanzl Abrahám RUZ7300 TJ Růžená 78:12 + 14:41
10. Milota Josef MLA5801 MLOK Mariánské Lázně 80:41 + 17:10
11. Fišar Miroslav KRL7201 Kometa Kralovice 80:49 + 17:18
12. Ševčík Petr ONO7200 SKOB Ostrov 81:28 + 17:57
13. Orany Tomáš SJI7311 OK Jihlava 83:05 + 19:34
14. Dítko Jan SKV7301 TJ Slovan Karlovy Vary 83:54 + 20:23
15. Uwe Röhner 1ND0005 Berlin O-Team 88:00 + 24:29
16. Kolář Tomáš SLA7103 SKOB Slaný 90:17 + 26:46
17. Nejedlý Ladislav ONO7501 SKOB Ostrov 96:55 + 33:24
18. Kroupa Štěpán VPM6904 KOS Slavia VŠ Plzeň 116:00 + 52:29
19. Louša Ladislav KPY7300 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 120:45 + 57:14
Hill Richard 21G7600 Airienteers DISK
Křížek Filip MAS7800 KČT Aš DISK
H45C
6.70 km, 230 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Raik Zschaeckel 1ND0006 Berlin O-Team 56:42
2. Netuka Jan SHK7001 OK Slavia Hradec Králové 67:16 + 10:34
3. Pilař Karel MAS5501 KČT Aš 67:52 + 11:10
4. Chernykh Sergey 17R6200 Club by name Gorelov 70:59 + 14:17
5. Kovář Jindřich MAS6800 KČT Aš 72:49 + 16:07
6. Weissar Petr LPM7020 OK Lokomotiva Plzeň 73:30 + 16:48
7. Kamaryt Miloš MLA6404 MLOK Mariánské Lázně 75:16 + 18:34
8. Kavka Jiří SCP5900 OK Sparta Praha 76:58 + 20:16
9. Bartoš Luděk MLA6701 MLOK Mariánské Lázně 77:51 + 21:09
10. Mayer Tomáš KSH6900 OB Kašperské Hory 79:36 + 22:54
11. Kohl Jiří KPY6201 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 83:07 + 26:25
12. Kohoutek Oldřich BSO7100 KOB Baník Sokolov 88:17 + 31:35
13. Šoupa Karel LPM6900 OK Lokomotiva Plzeň 88:36 + 31:54
14. Hrstka Vladislav JHB5702 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 89:23 + 32:41
15. Aster Vladimír SLA6500 SKOB Slaný 97:11 + 40:29
H55C
4.70 km, 115 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hořínek Jaroslav VSP5000 USK Praha 49:05
2. Jaroš Vladimír DCE5400 KOB Dobřichovice 49:44 + 0:39
3. Peterka František TJP4900 TJ Sokol Troja 51:30 + 2:25
4. Blažek Jiří VPM5009 KOS Slavia VŠ Plzeň 62:21 + 13:16
5. Jirásek Jaroslav DCH4701 Radioelektronika Cheb 62:26 + 13:21
6. Chotětický Václav MAS5200 KČT Aš 64:11 + 15:06
7. Jahn Pavel SCP5500 OK Sparta Praha 66:59 + 17:54
8. Švec Zdeněk SLA4700 SKOB Slaný 69:53 + 20:48
9. Pech Jiří LPM5402 OK Lokomotiva Plzeň 75:00 + 25:55
10. Hojný Oldřich SCP5201 OK Sparta Praha 78:50 + 29:45
Doležal Jan VPM5701 KOS Slavia VŠ Plzeň DISK
H65C
3.40 km, 135 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vlach Oldřich BOV4403 TJ Baník Ostrava OKD 44:49
2. Tvrdek Vojtěch TUR4949 OOB TJ Turnov 45:38 + 0:49
3. Fišák Jan MLA4401 MLOK Mariánské Lázně 49:54 + 5:05
4. Frey Jaromír NEJ4100 TJ Jiskra Nejdek 51:09 + 6:20
5. Procházka Zdenko DKP4300 Oddíl OB Kotlářka 52:37 + 7:48
6. Sklenář Jan MLA4201 MLOK Mariánské Lázně 52:51 + 8:02
7. Paul Josef DCE4401 KOB Dobřichovice 53:11 + 8:22
8. Fiala Miloš KSH4801 OB Kašperské Hory 54:59 + 10:10
9. Kraus Jan LLI4501 TJ Loko Liberec 58:10 + 13:21
10. Nykles Vladimír VPM4702 KOS Slavia VŠ Plzeň 60:25 + 15:36
11. Mágr Zdeněk LCV5000 TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov 61:07 + 16:18
12. Novák Miloš SCP4600 OK Sparta Praha 62:13 + 17:24
13. Lisý Jan ONO4201 SKOB Ostrov 63:09 + 18:20
Schimm Dieter BSO4401 KOB Baník Sokolov DISK
HD10L
2.60 km, 50 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bauer David SKV1601 TJ Slovan Karlovy Vary 15:50
2. Zázvorková Anika 7SX0551 TJ Radon Vysoká Pec 19:35 + 3:45
3. Tříska Lukáš LPM0800 OK Lokomotiva Plzeň 20:47 + 4:57
4. Vejražková Anna KPY0750 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 22:57 + 7:07
5. Hofhanzl Antonín RUZ0902 TJ Růžená 23:18 + 7:28
6. Stehlíková Tereza LPM0951 OK Lokomotiva Plzeň 23:32 + 7:42
7. Kožíšek Tomáš LPM8888 OK Lokomotiva Plzeň 24:05 + 8:15
8. Vodrážka Štěpán VPM0802 KOS Slavia VŠ Plzeň 24:33 + 8:43
9. Mayerová Daniela KSH0852 OB Kašperské Hory 26:10 + 10:20
10. Smrt Vojtěch ONO0601 SKOB Ostrov 29:59 + 14:09
11. Mišeková Lucie KAM1050 OK Kamenice 31:06 + 15:16
12. Vlašímská Karolína SKV0851 TJ Slovan Karlovy Vary 38:10 + 22:20
13. Dřízhalová Klára MLA0751 MLOK Mariánské Lázně 42:44 + 26:54
14. Kule Oliver SKV TJ Slovan Karlovy Vary 59:03 + 43:13
15. Stiborová Jolana SKV TJ Slovan Karlovy Vary 62:04 + 46:14
Měchurová Zuzana 7SX0552 TJ Radon Vysoká Pec DISK
HDR
2.60 km, 50 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kopecký Oldřich KPY0900 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 16:06
2. Kříž Matěj 7SX0700 TJ Radon Vysoká Pec 18:47 + 2:41
2. Vaněček Aleš 7SX0800 TJ Radon Vysoká Pec 18:47 + 2:41
4. Měchurová Karina 7SX0951 TJ Radon Vysoká Pec 18:55 + 2:49
5. Klouša Vítek KPY SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 19:02 + 2:56
6. Andrš Matěj 7SX0600 TJ Radon Vysoká Pec 19:49 + 3:43
7. Štěrba Lukáš SKV1001 TJ Slovan Karlovy Vary 19:57 + 3:51
8. Mála Matyáš MAS0800 KČT Aš 20:14 + 4:08
9. Fruhaufová Julie SKV1655 TJ Slovan Karlovy Vary 21:15 + 5:09
10. Kučerka Radek STB1101 TJ Stadion Nový Bor 21:31 + 5:25
11. Hill Daisy 21G0950 Airienteers 22:51 + 6:45
12. Melková Eliška 7SX0952 TJ Radon Vysoká Pec 23:05 + 6:59
13. Natálie Frantová 7SX TJ Radon Vysoká Pec 23:07 + 7:01
14. Prášil Šimon TTR0901 OOB Třebíč 23:17 + 7:11
15. Šebestová Barbora 7SX0950 TJ Radon Vysoká Pec 23:24 + 7:18
15. Vodrážková Barbora VPM1050 KOS Slavia VŠ Plzeň 23:24 + 7:18
17. Bartalošová Ada PGP1050 SK Praga 24:09 + 8:03
18. Lerpší Tadeáš NEJ TJ Jiskra Nejdek 25:33 + 9:27
19. Ritterová Lída 1BC0850 Ski klub Karlovy Vary 26:26 + 10:20
20. Křížek Ivo MAS0801 KČT Aš 26:38 + 10:32
21. Soukupová Silvie SKV1654 TJ Slovan Karlovy Vary 26:42 + 10:36
22. Ritter Jakub 1BC1000 Ski klub Karlovy Vary 26:46 + 10:40
23. Mišek Michal KAM OK Kamenice 27:46 + 11:40
24. Michálek Daniel KPY0802 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 28:05 + 11:59
25. Křížek Vilém MAS1000 KČT Aš 28:16 + 12:10
26. Pastuszek Lukáš VSP1000 USK Praha 31:16 + 15:10
27. Šebestová Sára 7SX1150 TJ Radon Vysoká Pec 31:34 + 15:28
28. Postránský Adam MLA0900 MLOK Mariánské Lázně 31:57 + 15:51
29. Vaculovičová Alžběta DCE KOB Dobřichovice 32:18 + 16:12
30. Vaculovič Matěj NXN 32:37 + 16:31
31. Vaculovičová Eliška NXN 32:38 + 16:32
32. Stiborová Apolena SKV TJ Slovan Karlovy Vary 35:32 + 19:26
33. Dřízhalová Anna MLA1051 MLOK Mariánské Lázně 35:51 + 19:45
34. Bauerová Lucie SKV TJ Slovan Karlovy Vary 41:30 + 25:24
35. Kříž Jan TTR1201 OOB Třebíč 41:57 + 25:51
36. Kučerková Adéla STB1450 TJ Stadion Nový Bor 46:07 + 30:01
37. Čepička Antonín 1BC Ski klub Karlovy Vary 51:06 + 35:00
38. Procházková Elena TEH1459 Sokol Tehov 63:35 + 47:29
39. Vlašimská Anna SKV TJ Slovan Karlovy Vary 76:39 + 60:33
P3
3.10 km, 65 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Řehořek Jaroš SKV TJ Slovan Karlovy Vary 24:00
2. Nduwimana Eva 17R Club by name Gorelov 27:01 + 3:01
3. Dobřichovický NXN 27:22 + 3:22
4. Kožíšek Petr LPM9999 OK Lokomotiva Plzeň 31:55 + 7:55
5. Savičová Gabriela SKV7952 TJ Slovan Karlovy Vary 36:44 + 12:44
6. Hendrich Ladislav 37C7901 Bez registrace 38:59 + 14:59
7. Stehlíková Kateřina LPM0059 OK Lokomotiva Plzeň 39:24 + 15:24
8. Křížková Jitka MAS8059 KČT Aš 43:02 + 19:02
9. Soukupová Petra SKV TJ Slovan Karlovy Vary 44:17 + 20:17
10. McMahon Anežka 7LX0200 Mahoni 45:01 + 21:01
11. Peřina Jan SKV1600 TJ Slovan Karlovy Vary 49:21 + 25:21
12. Reischigová Růžena SKV TJ Slovan Karlovy Vary 51:37 + 27:37
13. Mišeková Martina KAM7851 OK Kamenice 52:01 + 28:01
14. Hronová Katarína VSP7570 USK Praha 54:00 + 30:00
15. Michálková Michaela KPY7352 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 54:41 + 30:41
16. Křiklavová Petra 1BC8050 Ski klub Karlovy Vary 61:49 + 37:49
17. Martínek Jaroslav KPY0300 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 61:52 + 37:52
18. Ondrová Jana SKV TJ Slovan Karlovy Vary 68:49 + 44:49
19. Mišek Michal KAM7202 OK Kamenice 69:54 + 45:54
20. Brendlerová Gabriela SKV TJ Slovan Karlovy Vary 81:42 + 57:42
21. Šilhavá Lucie LPM OK Lokomotiva Plzeň 85:42 + 61:42
22. Koldinská Petr NXN 95:32 + 71:32
23. Koldinská Michaela 61X9350 koldi 125:13 + 101:13
24. Vyšohlíd Roman 125:16 + 101:16
Zinkerová Regina NXN DISK
T5
5.40 km, 155 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kamaryt Michal MLA9205 MLOK Mariánské Lázně 58:47
2. Žabenský Josef 6KC8701 Neregistrovaný 62:43 + 3:56
3. Stibor Miroslav SKV TJ Slovan Karlovy Vary 108:48 + 50:01
4. Trop Vladimír SKV TJ Slovan Karlovy Vary 140:07 + 81:20