Výsledky závodu: Cena východních Čech

Datum:
26.08.2016
Místo konání:
Radvanice
Pořadatel:
PHK - OK 99 Hradec Králové
Mapa:
Závora
Ředitel závodu:
Balcar Aleš - R3
Hlavní rozhodčí:
Kunart Tomáš - R2
Stavitel tratí:
Protokol:
Závod proběhl bez závad, nebyl podán žádný protest. Hl. rozhodčí schvaluje výsledky v plném rozsahu. Během závodů byla řešena drobná poranění a jedno vážnější poranění kotníku.
Kategorie:
D10N     D10C     D12A     D12B     D14A     D14B     D16B     D18B     D21E     D21A     D21B     D35B     D35C     D40B     D40C     D45B     D45C     D50B     D50C     D55     D60     D65     H10N     H10C     H12A     H12B     H14A     H14B     H16B     H18B     H21E     H21A     H21B     H21C     H35B     H35C     H40B     H40C     H45B     H45C     H50B     H50C     H55B     H55C     H60     H65     H70     H75     HDR     P     T    
D10N
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Chlupáčová Anežka OB T.J. Sokol Žamberk 93:02
2. Tichá Alexandra LPU0757 OK Lokomotiva Pardubice 93:20 + 0:18
3. Čivrná Eliška VRL0851 OOS TJ Spartak Vrchlabí 98:09 + 5:07
4. Chrástová Barbora STH0851 SK Studenec 98:14 + 5:12
5. Votočková Amélie JIL0750 OK Jilemnice 98:22 + 5:20
6. Rotková Veronika ZBM0854 SK Žabovřesky Brno 98:33 + 5:31
7. Švíglerová Kateřina LPU0752 OK Lokomotiva Pardubice 102:55 + 9:53
8. Hanušová Markéta VRL0852 OOS TJ Spartak Vrchlabí 116:06 + 23:04
9. Kucharska Julia 2FP0650 Biały Szkwał 118:12 + 25:10
10. Zakouřilová Klára VSP0850 USK Praha 124:55 + 31:53
11. Skřivanková Anna 1XC0800 Skřivankovi 131:01 + 37:59
12. Mácová Natálie 81C0750 Cirkus Čakovice 133:03 + 40:01
13. Strýčková Bára ADA0852 OOB Spartak Adamov 145:53 + 52:51
14. Hájková Lucie CET0751 TJ Loko Česká Třebová 147:17 + 54:15
15. Pavlíková Rozárie LIT0851 KOB Chemopetrol Litvínov 351:18 + 258:16
Pokorná Ema PGP0950 SK Praga DISK
Kucharska Karolina 2FP0950 Biały Szkwał DISK
Kutlvašrová Pavla VRL0951 OOS TJ Spartak Vrchlabí DISK
D10C
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hlaváčová Lucie TBM0660 KOS TJ Tesla Brno 86:46
2. Haasová Klára LPU0655 OK Lokomotiva Pardubice 97:52 + 11:06
3. Rychlá Karolína KRN0757 KOS TJ Lokomotiva Krnov 117:11 + 30:25
4. Netuková Anežka SHK0750 OK Slavia Hradec Králové 118:01 + 31:15
5. Vodičková Veronika LPU0651 OK Lokomotiva Pardubice 119:09 + 32:23
6. Petrásová Michaela LPU0680 OK Lokomotiva Pardubice 128:37 + 41:51
7. Zitková Andrea LPU0751 OK Lokomotiva Pardubice 131:51 + 45:05
8. Mácová Štěpánka 81C0650 Cirkus Čakovice 133:11 + 46:25
9. Pipková Karolína LPU0756 OK Lokomotiva Pardubice 135:37 + 48:51
10. Seidenglanzová Johana SSU0650 SK Severka Šumperk 176:51 + 90:05
Pitrmucová Lucie JIL0651 OK Jilemnice DISK
Neumannová Alžběta PHK0650 OK 99 Hradec Králové DISK
Pattermanová Magdalena KSU0660 Klub vytrvalostních sportů Šumperk DISK
Voláková Viktorie BRU Ulita-HOBRA Orienteering Broumov DISK
Stryková Karolína KSU0656 Klub vytrvalostních sportů Šumperk DISK
D12A
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Metelková Michaela PHK0550 OK 99 Hradec Králové 87:00
2. Randáková Adéla VRL0452 OOS TJ Spartak Vrchlabí 94:49 + 7:49
3. Procházková Doubravka ADA0651 OOB Spartak Adamov 98:41 + 11:41
4. Chrástová Magdaléna STH0551 SK Studenec 101:22 + 14:22
5. Kopecká Valentýna VSP0453 USK Praha 103:15 + 16:15
6. Chvátilová Johana PHK0450 OK 99 Hradec Králové 105:01 + 18:01
7. Rotková Markéta ZBM0455 SK Žabovřesky Brno 105:08 + 18:08
8. Knobová Agáta VRL0453 OOS TJ Spartak Vrchlabí 110:33 + 23:33
9. Hanušová Kateřina VRL0455 OOS TJ Spartak Vrchlabí 114:42 + 27:42
10. Beranová Hana VSP0455 USK Praha 114:45 + 27:45
11. Batani Valentina TZL0551 SKOB Zlín 124:51 + 37:51
12. Batani Valeria TZL0550 SKOB Zlín 134:34 + 47:34
13. Vorlová Eva ASU0499 Magnus Orienteering 139:48 + 52:48
14. Licková Štěpánka LTU0452 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 147:08 + 60:08
15. Hošková Kateřina LTU0451 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 156:23 + 69:23
16. Matochová Adéla TZL0552 SKOB Zlín 170:37 + 83:37
Čapková Anna PHK0451 OK 99 Hradec Králové DISK
Junková Anna OOB TJ Lokomotiva Trutnov DISK
D12B
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Navrátilová Marie ASU0599 Magnus Orienteering 101:46
2. Matěásková Šárka JIL0551 OK Jilemnice 107:05 + 5:19
3. Kubcová Anna DOB0550 KOB Dobruška 110:59 + 9:13
4. Gottsteinová Ema JIL0451 OK Jilemnice 113:23 + 11:37
5. Cachová Mirka LPU0555 OK Lokomotiva Pardubice 114:09 + 12:23
6. Kadaníková Tereza LPU0552 OK Lokomotiva Pardubice 114:21 + 12:35
7. Mrskočová Markéta LPU0553 OK Lokomotiva Pardubice 117:50 + 16:04
8. Chrbolková Klára LPU0454 OK Lokomotiva Pardubice 118:04 + 16:18
9. Kociánová Hana SHK0453 OK Slavia Hradec Králové 119:10 + 17:24
10. Neradová Natálie BOR0452 OK Jiskra Nový Bor 137:37 + 35:51
11. Blažková Simona ASU0498 Magnus Orienteering 141:56 + 40:10
12. Drozdová Anna ASU0497 Magnus Orienteering 144:07 + 42:21
13. Pokorná Nela PGP0552 SK Praga 203:07 + 101:21
14. Lacinová Monika OK Lokomotiva Pardubice 245:28 + 143:42
Moskvová Agáta ZLH0550 OOB TJ Zlaté Hory DISK
Oujeská Simona ADA0551 OOB Spartak Adamov DISK
Samohýl Richard PGP2800 SK Praga DISK
Výchová Veronika KOR0550 OB DDM Kostelec nad Orlicí DISK
D14A
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vandasová Adéla PHK0255 OK 99 Hradec Králové 99:37
2. Chrástová Tereza STH0251 SK Studenec 99:38 + 0:01
3. Thýnová Martina SHK0350 OK Slavia Hradec Králové 99:39 + 0:02
4. Kovářová Jana CET0251 TJ Loko Česká Třebová 99:43 + 0:06
5. Koberová Kateřina LPU0352 OK Lokomotiva Pardubice 105:05 + 5:28
6. Karlová Anna JIL0352 OK Jilemnice 106:47 + 7:10
7. Chabiera Lena 28P0351 UNTS Warszawa 107:39 + 8:02
8. Fejfarová Tereza LPU0360 OK Lokomotiva Pardubice 108:30 + 8:53
9. Titzová Adéla VSP0250 USK Praha 115:23 + 15:46
10. Holečková Petra SHK0250 OK Slavia Hradec Králové 115:59 + 16:22
11. Vávrová Vanda HOR0350 TJ Jiskra Hořice 120:35 + 20:58
12. Starková Terezie CHT0251 OOB SK Chrast 120:41 + 21:04
13. Šritrová Lenka TUV0252 SOK TJ Turnov 124:41 + 25:04
14. Růžičková Vendula CHA0252 OK Chrastava 128:33 + 28:56
15. Raková Petra SHK0251 OK Slavia Hradec Králové 133:56 + 34:19
16. Greschnerová Tereza ASU0299 Magnus Orienteering 135:11 + 35:34
17. Nitsch Aleksandra 28P0352 UNTS Warszawa 135:59 + 36:22
18. Smolková Sabina STE0250 SK SKI-OB Šternberk 137:14 + 37:37
19. Binarová Adéla UOL0452 SOB Olomouc 139:27 + 39:50
20. Petrásová Hana LPU0380 OK Lokomotiva Pardubice 153:14 + 53:37
21. Janečková Josefína EKP0351 VŠTJ Ekonom Praha 172:41 + 73:04
22. Kinclová Natálie LTU0350 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 192:51 + 93:14
Pató Johanna SHK0356 OK Slavia Hradec Králové DISK
Kodytková Denisa SHK0252 OK Slavia Hradec Králové DISK
Pušová Bára LPU0357 OK Lokomotiva Pardubice DISK
D14B
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bednaříková Emma VLI0359 Slavia Liberec orienteering 101:18
2. Vodičková Johana LPU0354 OK Lokomotiva Pardubice 116:58 + 15:40
3. Pitrmucová Antonie JIL0251 OK Jilemnice 119:19 + 18:01
4. Randáková Alžběta VRL0252 OOS TJ Spartak Vrchlabí 119:48 + 18:30
5. Bártová Adéla LPU0353 OK Lokomotiva Pardubice 127:20 + 26:02
6. Brožíková Barbora SHK0358 OK Slavia Hradec Králové 169:36 + 68:18
7. Morávková Barbora SHK0352 OK Slavia Hradec Králové 182:15 + 80:57
8. Stohanzlová Kristýna LPU0356 OK Lokomotiva Pardubice 200:06 + 98:48
Gillich Luca 58H0250 Tatai Tömegsport és Tájfutó HSE DISK
Ďoubalíková Lenka CHT0351 OOB SK Chrast DISK
Slámová Taťána OSN0250 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě DISK
D16B
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Korpasová Lucie TBM0151 KOS TJ Tesla Brno 118:43
2. Hlaváčová Anežka TBM0199 KOS TJ Tesla Brno 119:54 + 1:11
3. Šklíbová Veronika SRK0153 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 120:20 + 1:37
4. Vejražková Róza SJC0151 Sportcentrum Jičín 124:46 + 6:03
5. Nechanická Klára OSN0050 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 133:06 + 14:23
6. Špringlová Kamila TBM0050 KOS TJ Tesla Brno 135:21 + 16:38
7. Nováková Světlana NPA0151 SK LOB Nová Paka 143:14 + 24:31
8. Mianowska Julia 28P0150 UNTS Warszawa 143:37 + 24:54
9. Hápová Petra PHK0051 OK 99 Hradec Králové 143:51 + 25:08
10. Horáková Barbora VSP0150 USK Praha 152:37 + 33:54
11. Olszanka Gabriela 23P0151 OK!Sport Warszawa 153:06 + 34:23
12. Jeřábková Nina BOR0151 OK Jiskra Nový Bor 155:46 + 37:03
13. Kroniková Štěpánka SHK0150 OK Slavia Hradec Králové 160:21 + 41:38
14. Zimová Barbora SHK0151 OK Slavia Hradec Králové 161:27 + 42:44
15. Foltýnová Eva SJI0051 OK Jihlava 172:08 + 53:25
16. Piwko Gabiela 88P0050 MKS Paulinum Jelenia Góra 181:55 + 63:12
17. Glowacz Julia 28P0050 UNTS Warszawa 185:32 + 66:49
18. Stará Tereza VRL0051 OOS TJ Spartak Vrchlabí 208:19 + 89:36
19. Staszak Alicja 28P0151 UNTS Warszawa 208:58 + 90:15
20. Müllerová Erika OTK0050 OOB TJ Jiskra Otrokovice 233:19 + 114:36
21. Čížková Eliška ADA0051 OOB Spartak Adamov 243:25 + 124:42
22. Vacková Anna CHT0051 OOB SK Chrast 297:06 + 178:23
Dvořáková Anna JIL0154 OK Jilemnice DISK
Hlaváčková Petra PHK0052 OK 99 Hradec Králové DISK
Ďoubalíková Marie CHT OOB SK Chrast DISK
D18B
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Korpasová Tereza LBM9898 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 147:13
2. Staňová Karolína BOR9853 OK Jiskra Nový Bor 157:33 + 10:20
3. Kubíčková Jana PHK9999 OK 99 Hradec Králové 166:21 + 19:08
4. Kopecká Johana VSP9950 USK Praha 177:10 + 29:57
5. Nechutová Aneta PZR9951 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 178:04 + 30:51
6. Marek Wiktoria 28P9950 UNTS Warszawa 187:04 + 39:51
7. Pilcová Sabina JPV9898 Oddíl OS SK Prostějov 199:46 + 52:33
8. Jeřábková Ema BOR9957 OK Jiskra Nový Bor 280:36 + 133:23
9. Zurynková Michaela EKP9850 VŠTJ Ekonom Praha 329:54 + 182:41
Gillich Dóra 58H9950 Tatai Tömegsport és Tájfutó HSE DISK
Semrádová Jana CHC9951 K.O.B. Choceň DISK
Matoušová Kateřina VRL9955 OOS TJ Spartak Vrchlabí DISK
Antonowicz Anna Maria 28P9850 UNTS Warszawa DISK
D21E
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hrušková Barbora ZBM9354 SK Žabovřesky Brno 169:22
2. Kabáthová Eva ZBM8966 SK Žabovřesky Brno 175:56 + 6:34
3. Zvěřinová Martina LPU8357 OK Lokomotiva Pardubice 178:13 + 8:51
4. Teplá Karolína SHK9251 OK Slavia Hradec Králové 181:07 + 11:45
5. Hermanová Zuzana LPU8752 OK Lokomotiva Pardubice 190:42 + 21:20
6. Kociánová Lenka VBM8553 VSK Mendelu Brno 200:36 + 31:14
7. Szeliga Malgorzata STB9399 TJ Stadion Nový Bor 210:50 + 41:28
8. Tesařová Markéta ZBM9456 SK Žabovřesky Brno 211:54 + 42:32
9. Tužilová Magdaléna ZBM9452 SK Žabovřesky Brno 212:16 + 42:54
10. Kopcová Michaela KRN8456 KOS TJ Lokomotiva Krnov 221:16 + 51:54
11. Čermáková Magdalena LCE9155 OOB TJ Slovan Luhačovice 221:29 + 52:07
12. Koporová Petra ZBM9353 SK Žabovřesky Brno 235:05 + 65:43
Kubicka Zuzanna 28P9350 UNTS Warszawa DISK
Myslivcová Pavla SHK9352 OK Slavia Hradec Králové DISK
Kolínová Kristýna DKP8450 Oddíl OB Kotlářka DISK
Mrázková Romana SJC8351 Sportcentrum Jičín DISK
Fenclová Marta LPU7667 OK Lokomotiva Pardubice DISK
D21A
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Chmelařová Michaela SHK9151 OK Slavia Hradec Králové 168:05
2. Randáková Helena VRL7452 OOS TJ Spartak Vrchlabí 185:03 + 16:58
3. Šmidrkalová Monika NPA9051 SK LOB Nová Paka 192:25 + 24:20
4. Drągowska Maria 23P9550 OK!Sport Warszawa 195:01 + 26:56
5. Fundová Eliška SHK9351 OK Slavia Hradec Králové 198:34 + 30:29
6. Matrasová Kateřina CHT8353 OOB SK Chrast 200:45 + 32:40
7. Korecká Lenka CHT8053 OOB SK Chrast 201:56 + 33:51
8. Štáfková Jitka PGP8056 SK Praga 217:00 + 48:55
9. Kameníková Andrea BOR9751 OK Jiskra Nový Bor 243:33 + 75:28
10. Pavlíková Klára LIT7451 KOB Chemopetrol Litvínov 244:20 + 76:15
Panchártková Tereza LTU8950 OOB TJ Lokomotiva Trutnov DISK
Rychlá Pavlína KRN8559 KOS TJ Lokomotiva Krnov DISK
Muselíková Vladislava ABM9151 KOB Moira Brno DISK
Píšová Monika NPA8151 SK LOB Nová Paka DISK
Rešová Kateřina ASU9090 Magnus Orienteering DISK
Píšová Monika NPA2151 SK LOB Nová Paka DISK
D21B
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Veljačiková Hana PGP9756 SK Praga 145:28
2. Pekárková Eva TZL7653 SKOB Zlín 145:41 + 0:13
3. Horčičková Eva UOL7051 SOB Olomouc 152:12 + 6:44
4. Žaloudková Klára LPU9461 OK Lokomotiva Pardubice 177:44 + 32:16
5. Matrasová Vendula CHT8251 OOB SK Chrast 183:59 + 38:31
6. Vlažná Lucie LCE8751 OOB TJ Slovan Luhačovice 186:32 + 41:04
7. Kondělková Radka HOS7951 TJ Tatran Hostinné 188:09 + 42:41
8. Voleská Alice KAM8050 OK Kamenice 194:37 + 49:09
9. Janečková Dagmar EKP6550 VŠTJ Ekonom Praha 198:11 + 52:43
10. Králová Iveta JHB8952 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 198:40 + 53:12
11. Křenková Geislerová Blanka LLI8450 TJ Loko Liberec 207:05 + 61:37
12. Besedová Petra CHT7654 OOB SK Chrast 213:06 + 67:38
13. Vrbatová Petra HOS8551 TJ Tatran Hostinné 215:50 + 70:22
14. Štěpánková Petra LBM8651 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 218:06 + 72:38
15. Burešová Lenka DKP8351 Oddíl OB Kotlářka 222:20 + 76:52
16. Fencíková Vladislava JHB6553 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 230:01 + 84:33
17. Uhrová Zuzana VSP8050 USK Praha 234:39 + 89:11
18. Čížková Markéta ADA9652 OOB Spartak Adamov 239:35 + 94:07
19. Fidrmucová Linda UOL8650 SOB Olomouc 243:56 + 98:28
20. Chvílová Hana 6ZX9500 Hana Chvílová 244:33 + 99:05
21. Krejsová Martina CHT8152 OOB SK Chrast 246:39 + 101:11
22. Maliňáková Petra SVS8751 Orientklub Vsetín 257:11 + 111:43
23. Müllerová Petra VAM9098 OOB Vamberk 272:05 + 126:37
24. Davidová Anežka JIL9752 OK Jilemnice 276:12 + 130:44
25. Zurynková Jana EKP7053 VŠTJ Ekonom Praha 283:22 + 137:54
26. Binková Jana CHT8651 OOB SK Chrast 372:46 + 227:18
Hrušková Kristýna ZBM9156 SK Žabovřesky Brno DISK
Andršová Jana SRK8756 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. DISK
Pokorná Kristýna EKP8351 VŠTJ Ekonom Praha DISK
Wylezok Dominika MKS Paulinum Jelenia Góra DISK
Tesařová Eva RBK9253 SK Radioklub Blansko DISK
Švábková Anna TUR9352 OOB TJ Turnov DISK
Kalata Agnieszka 88P8950 MKS Paulinum Jelenia Góra DISK
Nešetřil Tomáš JHB9160 TJ Jiskra Havlíčkův Brod DISK
Rochlová Kateřina SRK8751 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. DISK
Beranová Kristína TZL8553 SKOB Zlín DISK
Fátorová Barbora DOB7878 KOB Dobruška DISK
D35B
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Městková Lucie TEP7850 Tempo Praha 142:34
2. Grycová Petra TBM7467 KOS TJ Tesla Brno 148:37 + 6:03
3. Milánová Jindřiška TBM7475 KOS TJ Tesla Brno 150:14 + 7:40
4. Vlastníková Lucie JIL7554 OK Jilemnice 160:34 + 18:00
5. Vandasová Markéta VAM7250 OOB Vamberk 160:35 + 18:01
6. Mrskočová Dana LPU7356 OK Lokomotiva Pardubice 168:37 + 26:03
7. Šklíbová Jana SRK7651 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 179:49 + 37:15
8. Pokorná Magdaléna PGP7562 SK Praga 181:30 + 38:56
9. Bukovacová Alena ZBM7454 SK Žabovřesky Brno 191:20 + 48:46
10. Cicvárková Lucie ZBM7651 SK Žabovřesky Brno 208:32 + 65:58
11. Procházková Lucie ADA7651 OOB Spartak Adamov 218:10 + 75:36
Kutlvašrová Vlaďka VRL7752 OOS TJ Spartak Vrchlabí DISK
Janků Renata STE7251 SK SKI-OB Šternberk DISK
Ďoubalíková Veronika CHT7351 OOB SK Chrast DISK
Růžičková Jana KSU7797 Klub vytrvalostních sportů Šumperk DISK
D35C
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kameníková Kateřina BOR7758 OK Jiskra Nový Bor 158:37
2. Karlová Kateřina JIL7553 OK Jilemnice 180:41 + 22:04
3. Haasová Renata LPU7960 OK Lokomotiva Pardubice 181:03 + 22:26
4. Bednaříková Daniela VLI7759 Slavia Liberec orienteering 181:24 + 22:47
5. Švidrnochová Hana OOP7751 TJ Opava 191:48 + 33:11
6. Votýpková Zuzana BOR7958 OK Jiskra Nový Bor 192:00 + 33:23
7. Suchardová Jana JIL7555 OK Jilemnice 192:09 + 33:32
8. Černá Petra ALB7450 OOB Albrechtice nad Orlicí 202:20 + 43:43
9. Navrátilová Helena ASU7799 Magnus Orienteering 213:54 + 55:17
10. Šimková Markéta LME7755 SK Los Mělník 233:38 + 75:01
11. Neradová Zuzana BOR7950 OK Jiskra Nový Bor 350:26 + 191:49
Vacková Petra CHT7852 OOB SK Chrast DISK
Baldrianová Barbora VSP7850 USK Praha DISK
Štáblová Michaela KSU7551 Klub vytrvalostních sportů Šumperk DISK
Štáblová Michaela KSU7787 Klub vytrvalostních sportů Šumperk DISK
D40B
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Batani Hana TZL7351 SKOB Zlín 140:05
2. Trnková Dana VSP7351 USK Praha 145:31 + 5:26
3. Kovářová Anna CET7552 TJ Loko Česká Třebová 158:03 + 17:58
4. Hájková Ludmila CET7554 TJ Loko Česká Třebová 174:13 + 34:08
5. Pipková Táňa LPU7156 OK Lokomotiva Pardubice 174:56 + 34:51
6. Włodarczyk-Szymańska Anna Paulinum J.G. 176:30 + 36:25
7. Rusinová Alena BRU7152 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 177:52 + 37:47
8. Chovancová Jana TZL7352 SKOB Zlín 178:02 + 37:57
9. Korpasová Ivana LBM7362 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 190:33 + 50:28
10. Horáková Lenka VSP7255 USK Praha 194:30 + 54:25
11. Zlesáková Stáňa CHT7352 OOB SK Chrast 194:40 + 54:35
12. Petrásová Simona LPU7556 OK Lokomotiva Pardubice 196:42 + 56:37
13. Semíková Iva KAM6850 OK Kamenice 224:07 + 84:02
Beranová Iva VSP7150 USK Praha DISK
Ježková Dana VŠTJ Ekonom Praha DISK
Zakouřilová Helena VSP7453 USK Praha DISK
Švíglerová Pavla LPU7658 OK Lokomotiva Pardubice DISK
D40C
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Čivrná Karolína VRL7355 OOS TJ Spartak Vrchlabí 146:45
2. Pavlicová Anna SKOB Kobra Vsetín 166:18 + 19:33
3. Kubcová Lenka DOB7451 KOB Dobruška 166:26 + 19:41
4. Šišmová Hana TYN6850 OOB SK Týniště nad Orlicí 166:31 + 19:46
5. Hlaváčová Šárka TBM7258 KOS TJ Tesla Brno 167:21 + 20:36
6. Moskvová Jitka ZLH7551 OOB TJ Zlaté Hory 173:44 + 26:59
7. Finstrlová Alena ZBM7550 SK Žabovřesky Brno 188:14 + 41:29
8. Junková Petra STH7451 SK Studenec 193:19 + 46:34
9. Obrátilová Naďa ABM6654 KOB Moira Brno 193:55 + 47:10
10. Jeřábková Tereza BOR7563 OK Jiskra Nový Bor 214:34 + 67:49
11. Licková Dana LTU7350 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 217:21 + 70:36
12. Strachotová Eva ASU6099 Magnus Orienteering 236:26 + 89:41
13. Urbanová Edita STE7454 SK SKI-OB Šternberk 240:29 + 93:44
14. Urbánková Lenka Neregistrovaná - Urbánková 249:15 + 102:30
15. Stará Petra VRL7354 OOS TJ Spartak Vrchlabí 260:55 + 114:10
16. Christodoulou Iva ASU7599 Magnus Orienteering 302:11 + 155:26
Klangová Bohumila ZBM7676 SK Žabovřesky Brno DISK
Federics Eva 58H7250 Tatai Tömegsport és Tájfutó HSE DISK
Stryková Vlasta KSU7667 Klub vytrvalostních sportů Šumperk DISK
D45B
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Gornicka-Antonowicz Anna 28P6850 UNTS Warszawa 133:34
2. Hiršová Marcela VBM7079 VSK Mendelu Brno 136:37 + 3:03
3. Kosová Michaela SRK6752 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 152:09 + 18:35
4. Müllerová Zorka 3XX6700 POT 165:44 + 32:10
5. Kostková Jana AOP7151 Orientační Běh Opava 178:46 + 45:12
6. Hrušková Lenka ZBM6251 SK Žabovřesky Brno 205:42 + 72:08
7. Novotná Neyrinck Markéta VSP7051 USK Praha 216:59 + 83:25
Kavalírová Zuzana PHK6950 OK 99 Hradec Králové DISK
Jemelíková Lada VBM6555 VSK Mendelu Brno DISK
Tesařová Jitka RBK6451 SK Radioklub Blansko DISK
Bendáková Jitka LTU6951 OOB TJ Lokomotiva Trutnov DISK
Bendáková Jitka LTU6951 OOB TJ Lokomotiva Trutnov DISK
D45C
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Machová Iveta NPA6851 SK LOB Nová Paka 179:35
2. Lazáková Šárka LTU6952 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 197:53 + 18:18
3. Valachová Jana LPU6654 OK Lokomotiva Pardubice 205:24 + 25:49
4. Tomanová Elena ABM6666 KOB Moira Brno 287:25 + 107:50
Wysocka Joanna 49P7150 DFS Wrocław DISK
Suchá Helena ABM6664 KOB Moira Brno DISK
Nadera Agata CX-80 NEREG DISK
D50B
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Wurzelová Dana CHT6654 OOB SK Chrast 131:43
2. Hlavová Miroslava KON6389 KOB Konice 143:16 + 11:33
3. Šedivá Miroslava EKP5750 VŠTJ Ekonom Praha 146:12 + 14:29
4. Němečková Jarmila VSP6650 USK Praha 146:34 + 14:51
5. Thýnová Ivana SHK6651 OK Slavia Hradec Králové 169:22 + 37:39
6. Veljačiková Markéta SCP6451 OK Sparta Praha 170:26 + 38:43
7. Vlachová Hana VRL6251 OOS TJ Spartak Vrchlabí 195:01 + 63:18
Denysenko Tamara 38S6150 VZA Žilina DISK
Pološčuková Monika SMB6551 SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav DISK
D50C
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Syslová Iva TTR6151 OOB Třebíč 122:08
2. Víchová Ladislava LPU5851 OK Lokomotiva Pardubice 122:16 + 0:08
3. Ostřanská Iveta SSU6591 SK Severka Šumperk 131:18 + 9:10
4. Kábrtová Iva PEN6350 OK RECO Sport 159:13 + 37:05
Jašková Monika TBM6363 KOS TJ Tesla Brno DISK
Vondráčková Zdeňka SNA6251 TJ START Náchod DISK
D55
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Horynová Eva TZL5254 SKOB Zlín 145:28
2. Vlažná Mirka LCE5852 OOB TJ Slovan Luhačovice 151:02 + 5:34
3. Hušková Eva NPA5754 SK LOB Nová Paka 154:04 + 8:36
4. Nýdrlová Eva VRL5451 OOS TJ Spartak Vrchlabí 176:47 + 31:19
5. Kynčlová Miroslava JIL5851 OK Jilemnice 176:48 + 31:20
6. Řezníčková Hana CHT6051 OOB SK Chrast 180:01 + 34:33
7. Jansová Alena CHT5852 OOB SK Chrast 180:08 + 34:40
8. Smičková Eva KON5887 KOB Konice 190:12 + 44:44
Svobodová Hana SMB5951 SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav DISK
Jelínková Dagmar TZL5757 SKOB Zlín DISK
Bláhová Luba SHK5852 OK Slavia Hradec Králové DISK
D60
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Horová Magda VSP5450 USK Praha 113:15
2. Procházková Helena TBM5351 KOS TJ Tesla Brno 131:38 + 18:23
3. Doležalová Vlasta PGP5550 SK Praga 145:16 + 32:01
4. Kolaříková Věra SBK5251 KOB Start Blansko 148:10 + 34:55
5. Kabáthová Jitka ZBM5582 SK Žabovřesky Brno 148:12 + 34:57
6. Kalibánová Jiřina NPA5351 SK LOB Nová Paka 148:30 + 35:15
7. Fejlková Alice SHK5351 OK Slavia Hradec Králové 163:21 + 50:06
8. Nováková Jana NPA5552 SK LOB Nová Paka 163:23 + 50:08
9. Salajková Věra LBM5558 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 169:39 + 56:24
10. Bartoňová Marie BOR5351 OK Jiskra Nový Bor 170:37 + 57:22
11. Štáblová Jitka HSU5350 Horizont klub Šumperk 173:44 + 60:29
12. Klimplová Alena LPU5551 OK Lokomotiva Pardubice 194:50 + 81:35
13. Lennerová Eva LPU5653 OK Lokomotiva Pardubice 233:16 + 120:01
Kosińska Halina 2FP5550 Biały Szkwał DISK
Zlesáková Vlasta JIL5362 OK Jilemnice DISK
D65
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kupcová Věroslava HSU4850 Horizont klub Šumperk 170:26
2. Bogdálková Věra LBM4858 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 188:10 + 17:44
Suchánková Libuše SOP4851 OOB TJ Slezan Opava DISK
H10N
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Světnický Antonín STE0800 SK SKI-OB Šternberk 77:53
2. Pernička Martin TZL0800 SKOB Zlín 96:30 + 18:37
3. Junek Matouš STH0801 SK Studenec 97:10 + 19:17
4. Kadaník Petr LPU0802 OK Lokomotiva Pardubice 105:07 + 27:14
5. Švestka Štěpán SKOB Kobra Vsetín 116:09 + 38:16
6. Mrkvica Václav ZLH0800 OOB TJ Zlaté Hory 137:28 + 59:35
7. Junek Šimon STH1001 SK Studenec 139:21 + 61:28
8. Kunt Martin OB T.J. Sokol Žamberk 258:02 + 180:09
Třešňák Matěj JIL0701 OK Jilemnice DISK
Merhulík Aleš NPA0803 SK LOB Nová Paka DISK
H10C
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hanuš Filip VRL0604 OOS TJ Spartak Vrchlabí 68:10
2. Cicvárek Radim ZBM0601 SK Žabovřesky Brno 82:33 + 14:23
3. Metelka Tomáš PHK0801 OK 99 Hradec Králové 99:10 + 31:00
4. Gasienica-Samek Adam 28P0601 UNTS Warszawa 100:18 + 32:08
5. Horák Martin VSP0601 USK Praha 106:35 + 38:25
6. Folprecht Matyáš TBM0606 KOS TJ Tesla Brno 121:04 + 52:54
7. Navrátil Pavel ASU0747 Magnus Orienteering 122:04 + 53:54
8. Hájek Dominik CET0601 TJ Loko Česká Třebová 131:30 + 63:20
9. Macek Vojtěch ASU0748 Magnus Orienteering 133:59 + 65:49
Votoček Michal JIL0601 OK Jilemnice DISK
Pernička Václav TZL0602 SKOB Zlín DISK
Oujeský Dan ADA0701 OOB Spartak Adamov DISK
Král Ondřej ASU0746 Magnus Orienteering DISK
Pavelec Michal NPA0801 SK LOB Nová Paka DISK
Golinowski Piotr HKS Azymut Mochy DISK
Volkov Maksym 38S0700 VZA Žilina DISK
H12A
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Antonowicz Jan 28P0600 UNTS Warszawa 92:43
2. Hustý Adam TZL0403 SKOB Zlín 100:29 + 7:46
3. Haas Filip LPU0401 OK Lokomotiva Pardubice 100:32 + 7:49
4. Zakouřil Matyáš VSP0400 USK Praha 100:46 + 8:03
5. Zřídkaveselý Adam ZBM0505 SK Žabovřesky Brno 101:03 + 8:20
6. Novosad Pavel TZL0404 SKOB Zlín 101:05 + 8:22
7. Gryc Ondřej TBM0406 KOS TJ Tesla Brno 101:23 + 8:40
8. Kolář Šimon HOR0400 TJ Jiskra Hořice 102:12 + 9:29
9. Strýček Jan ADA0503 OOB Spartak Adamov 107:29 + 14:46
10. Černík Adam SHK0404 OK Slavia Hradec Králové 109:34 + 16:51
11. Dohnálek Tomáš SHK0403 OK Slavia Hradec Králové 109:38 + 16:55
12. Pekárek Tobias TZL0502 SKOB Zlín 109:49 + 17:06
13. Bukovác Filip ZBM0501 SK Žabovřesky Brno 118:15 + 25:32
14. Wójtowicz Krzysztof 28P0401 UNTS Warszawa 119:02 + 26:19
15. Janků Martin STE0404 SK SKI-OB Šternberk 135:12 + 42:29
16. Wołek Stanisław 28P0400 UNTS Warszawa 135:57 + 43:14
17. Štoudek Martin ASU0448 Magnus Orienteering 142:10 + 49:27
18. Lazák Jan LTU0500 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 147:47 + 55:04
19. Šedivka Pavel LTU0401 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 159:35 + 66:52
20. Pirožek Vojtěch LTU OOB TJ Lokomotiva Trutnov 161:55 + 69:12
21. Kasza Tomáš ZBM0512 SK Žabovřesky Brno 179:52 + 87:09
Pompach Lukáš PHK0500 OK 99 Hradec Králové DISK
Kunt Stanislav ZAM0401 OB T.J. Sokol Žamberk DISK
Štábl Patrik KSU0606 Klub vytrvalostních sportů Šumperk DISK
Neumann Matěj PHK0400 OK 99 Hradec Králové DISK
H12B
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Novák Stanislav NPA0404 SK LOB Nová Paka 81:46
2. Choutka Matěj NPA0402 SK LOB Nová Paka 83:39 + 1:53
3. Typlt Tomáš NPA0406 SK LOB Nová Paka 84:09 + 2:23
4. Rak Tomáš SHK0400 OK Slavia Hradec Králové 95:29 + 13:43
5. Čivrný Jan VRL0501 OOS TJ Spartak Vrchlabí 95:31 + 13:45
6. Bednařík Vilém VLI0509 Slavia Liberec orienteering 100:12 + 18:26
7. Sucharda Tomáš JIL0502 OK Jilemnice 103:22 + 21:36
8. Fajfer Filip NPA0401 SK LOB Nová Paka 103:31 + 21:45
9. Pavelec Matěj NPA0501 SK LOB Nová Paka 105:22 + 23:36
10. Kodytek Adam SHK0402 OK Slavia Hradec Králové 117:15 + 35:29
11. Jach Bartha Jan 28P0411 UNTS Warszawa 128:54 + 47:08
12. Drosik Oskar 28P0407 UNTS Warszawa 133:29 + 51:43
13. Juška Michal LPU0504 OK Lokomotiva Pardubice 137:06 + 55:20
14. Bartášek Tomáš ASU0447 Magnus Orienteering 138:14 + 56:28
15. Stohanzl Patrik LPU0510 OK Lokomotiva Pardubice 138:34 + 56:48
16. Prusinski Kacper 28P0404 UNTS Warszawa 153:21 + 71:35
17. Koblic Jan VAM0400 OOB Vamberk 154:37 + 72:51
18. Kurka Jaroslav SHK0501 OK Slavia Hradec Králové 157:04 + 75:18
19. Tesař Zdeněk SJC0401 Sportcentrum Jičín 160:12 + 78:26
20. Kovář Radim CET0501 TJ Loko Česká Třebová 160:15 + 78:29
21. Oujeský Lukáš ADA0504 OOB Spartak Adamov 162:42 + 80:56
22. Pavlík Matěj LIT0401 KOB Chemopetrol Litvínov 167:17 + 85:31
23. Kobylka David ASU0546 Magnus Orienteering 184:04 + 102:18
24. Vališ Vojtěch LPU0512 OK Lokomotiva Pardubice 197:20 + 115:34
25. Lacina Marek OK Lokomotiva Pardubice 254:31 + 172:45
Sádovský Jáchym LPU0508 OK Lokomotiva Pardubice DISK
Wieczorek Hubert 28P0505 UNTS Warszawa DISK
Urbankiewicz Kacper 28P0405 UNTS Warszawa DISK
Greschner Adam ASU0547 Magnus Orienteering DISK
Serafin Kacper 28P0408 UNTS Warszawa DISK
Merhulík Mikuláš NPA0503 SK LOB Nová Paka DISK
Janas Adam PGP0404 SK Praga DISK
H14A
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mareček Šimon OSN0201 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 100:04
2. Milán Jakub TBM0411 KOS TJ Tesla Brno 100:12 + 0:08
3. Světnický František STE0204 SK SKI-OB Šternberk 105:06 + 5:02
4. Waněk Hubert LPU0309 OK Lokomotiva Pardubice 114:34 + 14:30
5. Macek Ondřej LPU0209 OK Lokomotiva Pardubice 115:44 + 15:40
6. Štregl Matyáš VRL0301 OOS TJ Spartak Vrchlabí 115:51 + 15:47
7. Kostka Jiří AOP0201 Orientační Běh Opava 120:12 + 20:08
8. Chovanec Václav TZL0201 SKOB Zlín 120:13 + 20:09
9. Pipek Ondřej LPU0203 OK Lokomotiva Pardubice 126:53 + 26:49
10. Fábera David SHK0305 OK Slavia Hradec Králové 132:07 + 32:03
11. Lička Adam TBM0326 KOS TJ Tesla Brno 136:14 + 36:10
12. Mrskoč Marek LPU0205 OK Lokomotiva Pardubice 148:03 + 47:59
13. Rusin Vojtěch BRU0301 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 148:53 + 48:49
14. Fejfar Lukáš LPU0310 OK Lokomotiva Pardubice 148:58 + 48:54
15. Šišma Vojtěch LPU0204 OK Lokomotiva Pardubice 182:58 + 82:54
16. Šitina Tomáš LTU0300 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 186:43 + 86:39
17. Tichý Lubomír SHK0303 OK Slavia Hradec Králové 188:21 + 88:17
18. Seidenglanz Jáchym SSU0202 SK Severka Šumperk 204:40 + 104:36
Štábl Adam KSU0401 Klub vytrvalostních sportů Šumperk DISK
Hecl František KSU0201 Klub vytrvalostních sportů Šumperk DISK
Stryk Štěpán KSU0306 Klub vytrvalostních sportů Šumperk DISK
Kruk Wojtek NEG NEREG DISK
H14B
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šabata Radek SRK0202 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 93:18
2. Novák Adam LPU0320 OK Lokomotiva Pardubice 93:37 + 0:19
3. Procinger Jakub VRL0305 OOS TJ Spartak Vrchlabí 99:30 + 6:12
4. Trnka Martin jun VSP0300 USK Praha 104:43 + 11:25
5. Jończy Jakub 88P0300 MKS Paulinum Jelenia Góra 105:54 + 12:36
6. Vlastník Matouš JIL0201 OK Jilemnice 111:33 + 18:15
7. Vébr Tomáš HAV0200 OB Havířov 113:36 + 20:18
8. Klíma Robert OTK0202 OOB TJ Jiskra Otrokovice 126:45 + 33:27
9. Juška Jiří LPU0304 OK Lokomotiva Pardubice 129:49 + 36:31
10. Švestka Jakub SKOB Kobra Vsetín 140:26 + 47:08
11. Vališ Jan LPU0210 OK Lokomotiva Pardubice 147:41 + 54:23
12. Kamil Omri SK Haná orienteering 152:46 + 59:28
13. Lacina Jindřich LPU0211 OK Lokomotiva Pardubice 167:52 + 74:34
Gorsky Kiril SK Haná orienteering DISK
David Chen SK Haná orienteering DISK
Patterman Prokop KSU0333 Klub vytrvalostních sportů Šumperk DISK
H16B
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rusin Jan LPU0008 OK Lokomotiva Pardubice 119:39
2. Pierzchala Michal 28P0101 UNTS Warszawa 130:12 + 10:33
3. Milán Tomáš TBM0111 KOS TJ Tesla Brno 136:20 + 16:41
4. Rücker Jan HOR0201 TJ Jiskra Hořice 140:52 + 21:13
5. Gryc Vojtěch TBM0106 KOS TJ Tesla Brno 147:28 + 27:49
6. Zur Amir SK Haná orienteering 149:21 + 29:42
7. Ježek Jakub JIL0104 OK Jilemnice 165:15 + 45:36
8. Gottstein Jonáš JIL0107 OK Jilemnice 167:06 + 47:27
9. Samek Tomáš OK 99 Hradec Králové 167:33 + 47:54
10. Semík Jakub VSP0000 USK Praha 171:49 + 52:10
11. Burket Vojtěch JIL0105 OK Jilemnice 178:50 + 59:11
12. Yarden Gilad SK Haná orienteering 184:54 + 65:15
13. Kučera Jan PHK0100 OK 99 Hradec Králové 197:49 + 78:10
14. Kaprál Jan SSU0000 SK Severka Šumperk 199:00 + 79:21
15. Šitina Jakub LTU0001 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 199:08 + 79:29
16. Kynčl Vojtěch JIL0101 OK Jilemnice 211:08 + 91:29
17. Uzan Dror SK Haná orienteering 216:49 + 97:10
18. Procinger Jan VRL0102 OOS TJ Spartak Vrchlabí 228:11 + 108:32
19. Porkert Jan SHK0100 OK Slavia Hradec Králové 245:07 + 125:28
20. Kovář Lukáš CET0102 TJ Loko Česká Třebová 363:45 + 244:06
Pawłowicz Bruno 88P0000 MKS Paulinum Jelenia Góra DISK
Shavit Yuval SK Haná orienteering DISK
Salomon Noam SK Haná orienteering DISK
Tichý Radomír SHK0000 OK Slavia Hradec Králové DISK
Hašek Patrik LTU0000 OOB TJ Lokomotiva Trutnov DISK
Beri Yakir SK Haná orienteering DISK
Paleček Ondřej SRK0103 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. DISK
H18B
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šabata Milan SRK9904 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 167:46
2. Vlastník Šimon JIL9904 OK Jilemnice 176:24 + 8:38
3. Šklíba Michal SRK9900 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 199:06 + 31:20
4. Burket Tomáš JIL9805 OK Jilemnice 209:14 + 41:28
5. Ježek Vít JIL9903 OK Jilemnice 215:26 + 47:40
6. Kučera Kryšpín PHK9900 OK 99 Hradec Králové 216:53 + 49:07
Švestka Vít SKOB Kobra Vsetín DISK
Juhász Matěj LTU9900 OOB TJ Lokomotiva Trutnov DISK
Maňák Michal PHK9801 OK 99 Hradec Králové DISK
H21E
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Chromý Adam ZBM8841 SK Žabovřesky Brno 188:29
2. Hájek Daniel ZBM8919 SK Žabovřesky Brno 189:48 + 1:19
3. Kubelka Tomáš LPU9307 OK Lokomotiva Pardubice 190:01 + 1:32
4. Kolovský František LPM9202 OK Lokomotiva Plzeň 192:45 + 4:16
5. Mokrý Stanislav ZBM9202 SK Žabovřesky Brno 196:41 + 8:12
6. Schuster Marek AOP9303 Orientační Běh Opava 201:00 + 12:31
7. Komanec Václav SHK8406 OK Slavia Hradec Králové 201:30 + 13:01
8. Zvěřina Petr LPU8208 OK Lokomotiva Pardubice 206:55 + 18:26
9. Valeš Jiří LPM9502 OK Lokomotiva Plzeň 212:39 + 24:10
10. Dlabaja Štěpán TZL8508 SKOB Zlín 212:41 + 24:12
11. Hruška Jakub ZBM9515 SK Žabovřesky Brno 224:57 + 36:28
12. Dragowski Kuba TUR9003 OOB TJ Turnov 229:30 + 41:01
13. Kopec Tomáš KRN8203 KOS TJ Lokomotiva Krnov 230:29 + 42:00
14. Valenta Jiří LCE9201 OOB TJ Slovan Luhačovice 231:28 + 42:59
15. Rychlý Pavel KRN8505 KOS TJ Lokomotiva Krnov 244:10 + 55:41
16. Zháňal Jan ZBM8721 SK Žabovřesky Brno 244:41 + 56:12
17. Kos Tomáš LPU9303 OK Lokomotiva Pardubice 246:13 + 57:44
18. Pachnik Wojciech STB9101 TJ Stadion Nový Bor 250:02 + 61:33
19. Křivda Martin CHC9501 K.O.B. Choceň 254:12 + 65:43
20. Pokorný Ondřej PGP7506 SK Praga 270:13 + 81:44
21. Krejsa Martin CHT9001 OOB SK Chrast 287:13 + 98:44
22. Janda Martin DOB8002 KOB Dobruška 290:34 + 102:05
23. Strachota Petr TJN8700 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 293:16 + 104:47
24. Kolárik Jan TZL9003 SKOB Zlín 301:23 + 112:54
Gazda Viktor TRI9203 TJ TŽ Třinec DISK
Bencúr Juraj LCE7701 OOB TJ Slovan Luhačovice DISK
Červinka Jan OKP8901 SK OK 24 Praha DISK
Grundmann Jan LPU9410 OK Lokomotiva Pardubice DISK
Benroth Martin TZL9206 SKOB Zlín DISK
Krejsa Jan CHT8701 OOB SK Chrast DISK
Kafka Miloš LPU8608 OK Lokomotiva Pardubice DISK
Vávra Jaroslav LPU7308 OK Lokomotiva Pardubice DISK
Lenner Miroslav LPU8605 OK Lokomotiva Pardubice DISK
Kolín Jan DKP7701 Oddíl OB Kotlářka DISK
Dwojak Wojciech SHK8101 OK Slavia Hradec Králové DISK
Mrázek Jan SJC8102 Sportcentrum Jičín DISK
Turczer Petr KSU7945 Klub vytrvalostních sportů Šumperk DISK
Čermák Jan LPU9301 OK Lokomotiva Pardubice DISK
Dzioba Mateusz 88P9500 MKS Paulinum Jelenia Góra DISK
Horyna Roman LCE7602 OOB TJ Slovan Luhačovice DISK
Jílek Jakub KSU9202 Klub vytrvalostních sportů Šumperk DISK
H21A
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bukovac Maroš ZBM7605 SK Žabovřesky Brno 194:24
2. Přikryl Petr ZBM6708 SK Žabovřesky Brno 194:41 + 0:17
3. Kolárik Tomáš TZL9302 SKOB Zlín 196:44 + 2:20
4. Mrkvica Petr ZLH7800 OOB TJ Zlaté Hory 208:38 + 14:14
5. Bořil Tomáš ZBM8833 SK Žabovřesky Brno 214:34 + 20:10
6. Remeš Petr SHK9403 OK Slavia Hradec Králové 215:17 + 20:53
7. Hlaváč Jiří TBM6116 KOS TJ Tesla Brno 215:50 + 21:26
8. Skřivanek Marcel JPV7713 Oddíl OS SK Prostějov 224:18 + 29:54
9. Dvorský Vojtěch SKM9401 KOB Směr Kroměříž 239:20 + 44:56
10. Haas Karel LPU7304 OK Lokomotiva Pardubice 241:55 + 47:31
11. Finstrle Luděk ZBM7902 SK Žabovřesky Brno 254:19 + 59:55
12. Procházka Jiří ADA7512 OOB Spartak Adamov 262:52 + 68:28
13. Vodička Oldřich LPU7715 OK Lokomotiva Pardubice 265:28 + 71:04
14. Korecký Miroslav CHT7901 OOB SK Chrast 266:03 + 71:39
15. Matras Tomáš CHT8001 OOB SK Chrast 272:58 + 78:34
16. Kořan Pavel VBM7401 VSK Mendelu Brno 289:44 + 95:20
17. Krajcar Ivo SKM9501 KOB Směr Kroměříž 331:33 + 137:09
Vlažný Jakub LCE9102 OOB TJ Slovan Luhačovice DISK
Dvorský Petr SKM9601 KOB Směr Kroměříž DISK
Oujeský Tomáš ADA7433 OOB Spartak Adamov DISK
Rohan Tomáš ASU9009 Magnus Orienteering DISK
Janas Petr PGP7106 SK Praga DISK
Kočí Martin VBM8702 VSK Mendelu Brno DISK
Parfianowicz Piotr 28P9400 UNTS Warszawa DISK
H21B
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pokorný David SRK9701 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 177:38
2. Semík Luboš KAM6201 OK Kamenice 179:19 + 1:41
3. Leštínský Tomáš DOB7801 KOB Dobruška 186:42 + 9:04
4. Moskva Roman ZLH7501 OOB TJ Zlaté Hory 191:09 + 13:31
5. Bubela Tomáš ASU8101 Magnus Orienteering 192:43 + 15:05
6. Frýba Dominik SJI9702 OK Jihlava 199:00 + 21:22
7. Šedivý Jiří EKP5500 VŠTJ Ekonom Praha 199:27 + 21:49
8. Kulich Martin ZBM9009 SK Žabovřesky Brno 205:39 + 28:01
9. Pavlík Libor LIT7605 KOB Chemopetrol Litvínov 207:14 + 29:36
10. Obrátil Štěpán ABM9409 KOB Moira Brno 213:08 + 35:30
11. Horčička Petr UOL7007 SOB Olomouc 218:07 + 40:29
12. Filičko Marek LPU7102 OK Lokomotiva Pardubice 224:32 + 46:54
13. Pitra Martin CHT9204 OOB SK Chrast 238:22 + 60:44
14. Křenek Tomáš LLI8300 TJ Loko Liberec 263:40 + 86:02
15. Voleský Leoš KAM7900 OK Kamenice 272:47 + 95:09
16. Bouzek Petr SVS7901 Orientklub Vsetín 287:44 + 110:06
Toman Viktor 1ZS9300 Neregistrovaní SVK DISK
Kala Matěj OOL8901 SK Haná orienteering DISK
Zikmund Zdeněk NPA6705 SK LOB Nová Paka DISK
Cupák Jiří VRL7201 OOS TJ Spartak Vrchlabí DISK
Kalata Michał 88P8901 MKS Paulinum Jelenia Góra DISK
Vašíček Michal ABM8908 KOB Moira Brno DISK
Důrek Milan NNN9102 Neregistrovaní (NNN) DISK
Polák Vlastimil VRL7702 OOS TJ Spartak Vrchlabí DISK
Kočí Martin VBM8702 VSK Mendelu Brno DISK
H21C
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ostřanský Filip ASU9243 Magnus Orienteering 171:59
2. Goldner Yakir SK Haná orienteering 179:05 + 7:06
3. Jirčák Ondřej SRK8805 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 202:08 + 30:09
4. Krunčík Pavel SRK8501 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 207:25 + 35:26
5. Kutálek Jan TAP8301 KOB TRETRA Praha 223:12 + 51:13
6. Andrš Petr ZAM8401 OB T.J. Sokol Žamberk 233:42 + 61:43
7. Kavan Tomáš TBM8603 KOS TJ Tesla Brno 272:54 + 100:55
8. Nesrovnal Jaroslav 71X8300 Hoši Planá 323:47 + 151:48
9. Knotek Vojtěch NNN9203 Neregistrovaní (NNN) 342:26 + 170:27
Štěpán Pavel PHK9201 OK 99 Hradec Králové DISK
Sombota Jiří LTU OOB TJ Lokomotiva Trutnov DISK
Zlámal Aleš OOB TJ Lokomotiva Trutnov DISK
Procházka Martin LTU8101 OOB TJ Lokomotiva Trutnov DISK
Hyka Jan TUR9002 OOB TJ Turnov DISK
Panovec Jan VIC8931 OB Vizovice DISK
Beran Pavel TZL7920 SKOB Zlín DISK
Seitler Milan ASU9148 Magnus Orienteering DISK
Kuban Jiří CHT8401 OOB SK Chrast DISK
H35B
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Milán Pavel TBM7227 KOS TJ Tesla Brno 168:08
2. Janků Marek STE7102 SK SKI-OB Šternberk 168:10 + 0:02
3. Junek Petr STH7801 SK Studenec 172:26 + 4:18
4. Golinowski Paweł HKS Azymut Mochy 179:31 + 11:23
5. Toužil Karel SHK7602 OK Slavia Hradec Králové 192:43 + 24:35
6. Šklíba Jan SRK7501 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 197:51 + 29:43
7. Binar Robert UOL7500 SOB Olomouc 198:14 + 30:06
8. Vrbata Alan HOS7801 TJ Tatran Hostinné 217:49 + 49:41
9. Boudný Jan SCP7417 OK Sparta Praha 218:17 + 50:09
10. Svoboda Ondřej SHK7605 OK Slavia Hradec Králové 218:28 + 50:20
11. Rigó Marek ODR7101 SKOB Odry 221:24 + 53:16
12. Beneš Michal TJP7800 TJ Sokol Troja 225:50 + 57:42
13. Slovák Miroslav SHK7704 OK Slavia Hradec Králové 232:19 + 64:11
14. Cicvárek Ivo ZBM7504 SK Žabovřesky Brno 234:12 + 66:04
15. Čížek Petr ADA7101 OOB Spartak Adamov 236:48 + 68:40
Rotek Pavel ZBM7704 SK Žabovřesky Brno DISK
Václavek Jan LPU7816 OK Lokomotiva Pardubice DISK
Vébr Radek HAV7103 OB Havířov DISK
Dvořák Pavel LPM7805 OK Lokomotiva Plzeň DISK
Růžička Lukáš KSU7849 Klub vytrvalostních sportů Šumperk DISK
Šitra Vladimír LPM7904 OK Lokomotiva Plzeň DISK
Kubát Petr 81C7800 Cirkus Čakovice DISK
H35C
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bercha Šimon TEP7700 Tempo Praha 177:36
2. Pitrmuc Jan JIL7703 OK Jilemnice 267:50 + 90:14
Seidenglanz Marek SSU7401 SK Severka Šumperk DISK
Pavelka Martin KSU7503 Klub vytrvalostních sportů Šumperk DISK
Hecl Miloš KSU7601 Klub vytrvalostních sportů Šumperk DISK
Štábl Roman KSU7501 Klub vytrvalostních sportů Šumperk DISK
Tejkl Jiří 81C7700 Cirkus Čakovice DISK
Volkov Alexander 38S8000 VZA Žilina DISK
H40B
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Horák Pavel (Starosta) VSP7305 USK Praha 169:27
2. Pekárek Evžen TZL7007 SKOB Zlín 175:30 + 6:03
3. Kaplan Jan LPU6401 OK Lokomotiva Pardubice 200:17 + 30:50
4. Chrást Tomáš STH7401 SK Studenec 206:44 + 37:17
5. Rusin Jan BRU7601 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 215:02 + 45:35
6. Fencl Petr LPU6901 OK Lokomotiva Pardubice 217:51 + 48:24
7. Volák Pavel BRU7001 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 221:15 + 51:48
8. Koblic Jan VAM7601 OOB Vamberk 226:11 + 56:44
9. Švestka Vítězslav KVS7301 SKOB Kobra Vsetín 232:18 + 62:51
10. Klvaňa Milan CHT7500 OOB SK Chrast 242:31 + 73:04
11. Zlesák Martin CHT7302 OOB SK Chrast 267:11 + 97:44
12. Belej Jiří LPU7421 OK Lokomotiva Pardubice 279:43 + 110:16
13. Müller Kamil VAM7501 OOB Vamberk 281:41 + 112:14
14. Ježek Zdenek JIL7301 OK Jilemnice 311:14 + 141:47
15. Pipek Kamil LPU7310 OK Lokomotiva Pardubice 333:36 + 164:09
Pernička Petr TZL7336 SKOB Zlín DISK
Slavík Pavel SNA7349 TJ START Náchod DISK
Kolář Viktor HOR7300 TJ Jiskra Hořice DISK
Kutlvašr Ruda VRL7601 OOS TJ Spartak Vrchlabí DISK
Zakouřil Václav VSP7401 USK Praha DISK
Vacek František CHT7001 OOB SK Chrast DISK
H40C
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tesař Zdeněk SJC7401 Sportcentrum Jičín 172:42
2. Jirous Jiří TAP7201 KOB TRETRA Praha 178:34 + 5:52
3. Bartášek Jiří ASU7448 Magnus Orienteering 201:41 + 28:59
4. Müller Libor OTK7201 OOB TJ Jiskra Otrokovice 201:45 + 29:03
5. Sedlák Radek LIP7500 SOS Mamuti z Lipovky 211:20 + 38:38
6. Novosad Pavel 5QC7400 Zlínské Prašivky 215:23 + 42:41
7. Navrátil Martin ASU7449 Magnus Orienteering 223:49 + 51:07
8. Bednařík Aleš VLI7309 Slavia Liberec orienteering 241:55 + 69:13
9. Macek Karel ASU7102 Magnus Orienteering 255:48 + 83:06
10. Šišma Pavel TYN6901 OOB SK Týniště nad Orlicí 266:23 + 93:41
11. Zlesák Ondřej JIL7601 OK Jilemnice 299:22 + 126:40
Kunt Stanislav OB T.J. Sokol Žamberk DISK
Harazin Martin VLI7400 Slavia Liberec orienteering DISK
H45B
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Gryc Jan TBM6709 KOS TJ Tesla Brno 157:10
2. Křivda Ivan 2PC6700 Sportovní klub hasičů Královéhradeckého kraje 157:45 + 0:35
3. Vlastník Zdeněk JIL6901 OK Jilemnice 162:17 + 5:07
4. Smolka Martin STE7100 SK SKI-OB Šternberk 164:12 + 7:02
5. Mareček Petr OSN6900 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 167:29 + 10:19
6. Šritr Martin TUV6802 SOK TJ Turnov 180:12 + 23:02
7. Janeček Jura EKP6701 VŠTJ Ekonom Praha 180:28 + 23:18
8. Kubec Martin DOB7002 KOB Dobruška 180:39 + 23:29
9. Valenta Jiří SSU6301 SK Severka Šumperk 198:19 + 41:09
10. Szczygieł Marcin 49P7100 DFS Wrocław 198:54 + 41:44
11. Votoček Tomáš JIL7041 OK Jilemnice 204:57 + 47:47
12. Láznička Robert TZL6309 SKOB Zlín 217:37 + 60:27
13. Kohout Josef SHK6902 OK Slavia Hradec Králové 224:08 + 66:58
14. Sláma Jaroslav OSN6901 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 225:07 + 67:57
Müller Robert 3XX6900 POT DISK
Galík Svatopluk TZL6301 SKOB Zlín DISK
Gillich György 58H6800 Tatai Tömegsport és Tájfutó HSE DISK
Nadera Dariusz CX-80 NEREG DISK
Kresta Aleš Krestovi DISK
H45C
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Lazák Jan LTU6900 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 182:05
2. Beseda Pavel CHT6910 OOB SK Chrast 196:30 + 14:25
3. Jeřábek Petr BOR7105 OK Jiskra Nový Bor 205:57 + 23:52
4. Kasza Ladislav ZBM7100 SK Žabovřesky Brno 242:53 + 60:48
5. Vališ Jan LPU7104 OK Lokomotiva Pardubice 282:45 + 100:40
Wysocki Romuald 49P6800 DFS Wrocław DISK
Strýček Jiří ADA6701 OOB Spartak Adamov DISK
Antonowicz Jerzy 28P6800 UNTS Warszawa DISK
H50B
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vandas Luděk VAM6601 OOB Vamberk 135:20
2. Němeček Jan VSP6201 USK Praha 135:51 + 0:31
3. Semík Jan VSP6507 USK Praha 146:08 + 10:48
4. Krejčí Jaroslav BOR6302 OK Jiskra Nový Bor 146:40 + 11:20
5. Grepl Ladislav KON6111 KOB Konice 146:41 + 11:21
6. Vávra Martin HOR6302 TJ Jiskra Hořice 161:49 + 26:29
7. Neumann Jaroslav STE5902 SK SKI-OB Šternberk 166:06 + 30:46
8. Valach Petr LPU6505 OK Lokomotiva Pardubice 167:29 + 32:09
9. Veljačik Pavel SCP6200 OK Sparta Praha 171:39 + 36:19
10. Petržela Pavel LTU6301 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 171:48 + 36:28
11. Kniebugl Anton 39S6401 KOBRA Bratislava 178:49 + 43:29
12. Vávra Radek HOR6301 TJ Jiskra Hořice 184:57 + 49:37
13. Dokoupil Vojtěch ZPV6425 KOB ZPV Prostějov 185:47 + 50:27
14. Bendák Petr LTU6500 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 187:40 + 52:20
15. Starý Pavel VRL6301 OOS TJ Spartak Vrchlabí 188:09 + 52:49
16. Peřinka Jan AOP6301 Orientační Běh Opava 197:37 + 62:17
17. Petráček Aleš SJI6301 OK Jihlava 238:25 + 103:05
18. Čivrný Pavel VRL6306 OOS TJ Spartak Vrchlabí 293:25 + 158:05
H50C
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Chmelař Miroslav JPV6217 Oddíl OS SK Prostějov 160:35
2. Žemlík Radim KVS6401 SKOB Kobra Vsetín 175:59 + 15:24
3. Vydra Pavel PEN6200 OK RECO Sport 188:06 + 27:31
4. Sysel Svatobor TTR6202 OOB Třebíč 188:15 + 27:40
5. Šimek Miroslav LME6300 SK Los Mělník 203:20 + 42:45
6. Rücker Petr HOR6500 TJ Jiskra Hořice 231:38 + 71:03
7. Hruška Tomáš ZBM6401 SK Žabovřesky Brno 247:36 + 87:01
Jašek Milan TBM6201 KOS TJ Tesla Brno DISK
Světnický Alexandr STE6333 SK SKI-OB Šternberk DISK
Imlauf Martin SNA6301 TJ START Náchod DISK
Rykala Karel VAM6401 OOB Vamberk DISK
Hlava Miroslav KON6515 KOB Konice DISK
Zákravský Zdeněk SNA5702 TJ START Náchod DISK
H55B
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zdráhal Robert OOL5707 SK Haná orienteering 135:08
2. Škorpil Martin HOR5700 TJ Jiskra Hořice 136:30 + 1:22
3. Zeman Jaroslav SJI5901 OK Jihlava 147:14 + 12:06
4. Ryšavý Jiří OOP5803 TJ Opava 151:32 + 16:24
5. Kopáček Miroslav CHT6049 OOB SK Chrast 155:55 + 20:47
6. Drągowski Robert 23P5900 OK!Sport Warszawa 156:17 + 21:09
7. Konopáč Jiří TUR5803 OOB TJ Turnov 158:08 + 23:00
8. Hirš Libor VBM6000 VSK Mendelu Brno 158:39 + 23:31
9. Wurzel Břetislav OSN6005 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 163:43 + 28:35
10. Skryja Bořivoj PZR6106 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 168:27 + 33:19
11. Jeřábek Luboš JPV6112 Oddíl OS SK Prostějov 169:51 + 34:43
12. Červinka Jaroslav OKP5803 SK OK 24 Praha 174:46 + 39:38
13. Korpas Jaroslav LBM6113 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 175:36 + 40:28
Černý Petr ALB6000 OOB Albrechtice nad Orlicí DISK
Tomášek Pavel OTK5800 OOB TJ Jiskra Otrokovice DISK
Janů Zdeněk KSU5749 Klub vytrvalostních sportů Šumperk DISK
H55C
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kršák Karel VIC5902 OB Vizovice 134:23
2. Mutina Vlastimil BFM5701 SKOB Frýdek - Místek 162:06 + 27:43
3. Karel Miloš JIL6004 OK Jilemnice 163:38 + 29:15
4. Svoboda Slavomír SMB5801 SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 164:06 + 29:43
5. Klimpl Petr LPU5401 OK Lokomotiva Pardubice 166:37 + 32:14
6. Pilc Oldřich ZPV5100 KOB ZPV Prostějov 176:34 + 42:11
7. Grivalský Michal PGP5900 SK Praga 194:44 + 60:21
Jelínek Roman ADA5506 OOB Spartak Adamov DISK
Andrš Milan ZAM5801 OB T.J. Sokol Žamberk DISK
H60
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rychlý Miloš OOP5302 TJ Opava 127:50
2. Hrouza Jan KRN5401 KOS TJ Lokomotiva Krnov 128:03 + 0:13
3. Kolařík Zdeněk SBK5406 KOB Start Blansko 132:41 + 4:51
4. Kalibán Jaroslav NPA5101 SK LOB Nová Paka 137:46 + 9:56
5. Robotka Libor PBM5303 TJ Spartak 1. Brněnská 137:50 + 10:00
6. Hrbas Vladimír KVS5301 SKOB Kobra Vsetín 138:32 + 10:42
7. Koudelný Jiří TTR5401 OOB Třebíč 138:49 + 10:59
8. Třasák Milan LPU5206 OK Lokomotiva Pardubice 139:00 + 11:10
9. Erlebach Josef JIL5201 OK Jilemnice 141:50 + 14:00
10. Matras Jaroslav CHT5301 OOB SK Chrast 148:37 + 20:47
11. Kynčl Stanislav JIL5401 OK Jilemnice 153:25 + 25:35
12. Štěpánek Jiří LBM5401 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 158:23 + 30:33
13. Maliňák Josef SVS5501 Orientklub Vsetín 159:58 + 32:08
14. Kosiński Leszek 2FP5500 Biały Szkwał 250:28 + 122:38
H65
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Uher Petr VSP5001 USK Praha 108:49
2. Pospíšil Jaromír PZR4417 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 116:46 + 7:57
3. Farář Jaroslav VRL5002 OOS TJ Spartak Vrchlabí 129:44 + 20:55
4. Hrobař Rudolf SRK4702 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 129:50 + 21:01
5. Jelínek Vít TZL5102 SKOB Zlín 136:45 + 27:56
6. Čípa Jiří CET5002 TJ Loko Česká Třebová 136:51 + 28:02
7. Pilgr Bohuslav CET5101 TJ Loko Česká Třebová 142:55 + 34:06
8. Rejmont Milan LTU4801 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 143:03 + 34:14
9. Hora Vladimír VSP5100 USK Praha 143:34 + 34:45
10. Buriánek Jaromír SCP4700 OK Sparta Praha 145:05 + 36:16
11. Šponar Josef ZAM4701 OB T.J. Sokol Žamberk 164:27 + 55:38
12. Štregl Tomáš VRL5001 OOS TJ Spartak Vrchlabí 167:05 + 58:16
13. Novák Karel NPA5001 SK LOB Nová Paka 169:28 + 60:39
14. Jadviščok Ladislav UOL5101 SOB Olomouc 181:24 + 72:35
15. Procházka Jiří LTU4802 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 181:27 + 72:38
16. Ševčík Břetislav OOP5001 TJ Opava 188:00 + 79:11
17. Zlesák Zdeněk JIL4701 OK Jilemnice 196:41 + 87:52
18. Starka František CHT4801 OOB SK Chrast 214:56 + 106:07
Procházka Jan TBM4907 KOS TJ Tesla Brno DISK
H70
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Švadlena Jiří CHC4601 K.O.B. Choceň 105:14
2. Fridrich Jaroslav LPU4501 OK Lokomotiva Pardubice 124:14 + 19:00
3. Havlík Jaroslav SJC3601 Sportcentrum Jičín 129:09 + 23:55
4. Ostřanský Josef SSU4302 SK Severka Šumperk 129:42 + 24:28
5. Šidla Antonín OTK4601 OOB TJ Jiskra Otrokovice 150:56 + 45:42
6. Mrkvica Miroslav ZLH4600 OOB TJ Zlaté Hory 198:34 + 93:20
H75
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šidla Jiří OTK4001 OOB TJ Jiskra Otrokovice 199:42
2. Máslo Miroslav SHK4001 OK Slavia Hradec Králové 484:33 + 284:51
HDR
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Lička Jakub VSK Mendelu Brno 66:12
2. Bercha Matouš TEP0800 Tempo Praha 76:29 + 10:17
3. Bercha Jonáš TEP1000 Tempo Praha 79:44 + 13:32
4. Mácová Barbora 81C1050 Cirkus Čakovice 83:13 + 17:01
5. Belžíková Nelly SKOB Kobra Vsetín 84:46 + 18:34
6. Moskva Vojtěch ZLH0802 OOB TJ Zlaté Hory 87:04 + 20:52
7. Kubec Adam DOB0900 KOB Dobruška 91:18 + 25:06
8. Švec Jakub SKOB Kobra Vsetín 95:46 + 29:34
9. Kynčlová Anna JIL0852 OK Jilemnice 100:22 + 34:10
10. Matěásko Marek OK Jilemnice 100:27 + 34:15
11. Zitková Veronika LPU1051 OK Lokomotiva Pardubice 104:37 + 38:25
12. Pavlica Bedřich SKOB Kobra Vsetín 106:23 + 40:11
13. Salajka Viktor LBM1000 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 107:30 + 41:18
14. Panáčková Alžběta 8MC0850 Papiyon 108:51 + 42:39
15. Pekárek David TZL1000 SKOB Zlín 110:28 + 44:16
16. Folprecht Mia Jelínková 113:14 + 47:02
17. Kurka Antonín SHK0700 OK Slavia Hradec Králové 115:19 + 49:07
18. Švestka Patrik SKOB Kobra Vsetín 120:59 + 54:47
19. Rémiš Štěpán SHK0802 OK Slavia Hradec Králové 126:28 + 60:16
20. Rémiš Šimon SHK0801 OK Slavia Hradec Králové 127:09 + 60:57
21. Procházka Ferdinand ADA1001 OOB Spartak Adamov 128:11 + 61:59
22. Salajka Michal LBM0701 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 128:45 + 62:33
23. Machková Berenika SHK0751 OK Slavia Hradec Králové 130:38 + 64:26
24. Škorpil Marek Sportcentrum Jičín 135:51 + 69:39
25. Košková Martina SHK0652 OK Slavia Hradec Králové 137:15 + 71:03
26. Morávková Alžběta SHK0653 OK Slavia Hradec Králové 141:24 + 75:12
27. Novosadová Klára 5QC0950 Zlínské Prašivky 147:18 + 81:06
28. Musilová Anna NER NEREG 161:39 + 95:27
29. Viktor Baláž SHK0803 OK Slavia Hradec Králové 162:06 + 95:54
30. Sedláková Anna LIP1550 SOS Mamuti z Lipovky 163:19 + 97:07
31. Čečka Vojtěch SHK0804 OK Slavia Hradec Králové 166:02 + 99:50
32. Lhotský Lukáš SHK OK Slavia Hradec Králové 171:03 + 104:51
33. Mrkvica Jan OOB TJ Zlaté Hory 172:14 + 106:02
34. Baláž Samuel OK Slavia Hradec Králové 190:25 + 124:13
35. Junek Kryštof STH1201 SK Studenec 191:17 + 125:05
36. Neyrinck Nina USK Praha 197:25 + 131:13
37. Aleš Mikuláš ZBM1017 SK Žabovřesky Brno 209:17 + 143:05
38. Alešová Anna ZBM1077 SK Žabovřesky Brno 212:27 + 146:15
39. Matys Richard OK Slavia Hradec Králové 251:44 + 185:32
Zvěřinová Nina LPU1253 OK Lokomotiva Pardubice DISK
Vítková Eliška OK 99 Hradec Králové DISK
Michalina Wysocka 49P0451 DFS Wrocław DISK
Balcar Jiří SHK0600 OK Slavia Hradec Králové DISK
Kutlvašr Vláďa VRL1002 OOS TJ Spartak Vrchlabí DISK
Matys Eduard OK Slavia Hradec Králové DISK
Bouzek David SVS8151 Orientklub Vsetín DISK
Veljačik Jonáš SCP0800 OK Sparta Praha DISK
Besedová Barborka CHT1051 OOB SK Chrast DISK
Svatoň David NER NEREG DISK
Robotková Tereza PBM TJ Spartak 1. Brněnská DISK
Baldrian Josef VSP1100 USK Praha DISK
Růžička Matěj KSU0901 Klub vytrvalostních sportů Šumperk DISK
Korecká Eva CHT1054 OOB SK Chrast DISK
Fojtík Martin Los Brňos DISK
Fojtíková Petra Los Brňos DISK
Kubeček Antonín LIP08 SOS Mamuti z Lipovky DISK
Tejklová Stela NEREG DISK
Ehlerová Michaela USK Praha DISK
Kunartová Dominika OK 99 Hradec Králové DISK
Kunart Lukáš OK 99 Hradec Králové DISK
Tejkalová Anna NEREG DISK
Termer Štěpán OOB TJ Lokomotiva Trutnov DISK
Fojtíková Petra Los Brňos DISK
Kresta Tomáš Krestovi DISK
Krestová Ema Krestovi DISK
Tejkl Štěpán 81C0800 Cirkus Čakovice DISK
Unicorn NEREG DISK
Štábl Vít KSU1100 Klub vytrvalostních sportů Šumperk DISK
Zahradník Václav Neregistrovaní DISK
Janků Michaela STE SK SKI-OB Šternberk DISK
Krumphanzl Šimon NER NEREG DISK
Mrázková Berta SJC1151 Sportcentrum Jičín DISK
Harazinová Zuzana VLI0650 Slavia Liberec orienteering DISK
Harazinová Tereza VLI0850 Slavia Liberec orienteering DISK
Kubát Jan 81C1200 Cirkus Čakovice DISK
Kubátová Marie 81C0802 Cirkus Čakovice DISK
Volkova Maja 38S0950 VZA Žilina DISK
Valyavka Viktoriya 38S0850 VZA Žilina DISK
P
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hauptfleisch Filip Kociánová 82:58
2. Strachota Jaroslav ASU5600 Magnus Orienteering 88:05 + 5:07
3. Zdráhalová de Oliveira Pavla OOL SK Haná orienteering 96:11 + 13:13
4. Mácová Martina 81C0050 Cirkus Čakovice 97:35 + 14:37
5. Koláriková Lucie Koláriková 98:35 + 15:37
6. Kociánová Barbora Kociánová 103:36 + 20:38
7. Belžík Karel SKOB Kobra Vsetín 110:04 + 27:06
8. Ježková Romana JIL7552 OK Jilemnice 115:13 + 32:15
9. Greshner Luboš ASU7848 Magnus Orienteering 118:28 + 35:30
10. Lacina Martin OK Lokomotiva Pardubice 129:07 + 46:09
11. Strýčková Monika ADA7454 OOB Spartak Adamov 129:36 + 46:38
12. Koblicová Milena VAM7651 OOB Vamberk 131:08 + 48:10
13. Jaromír Rémiš OK Slavia Hradec Králové 135:55 + 52:57
14. Pavlica Jiří SKOB Kobra Vsetín 136:24 + 53:26
15. Řeháková Jana BFM7152 SKOB Frýdek - Místek 143:59 + 61:01
16. Opravil Daniel ASU Magnus Orienteering 146:45 + 63:47
17. Hrabicová Iva OOP6150 TJ Opava 146:49 + 63:51
18. Hanuš Vladimír VRL7508 OOS TJ Spartak Vrchlabí 148:19 + 65:21
19. Jelinkova Irena Jelínková 148:47 + 65:49
20. Švestka Jiří SKOB Kobra Vsetín 149:24 + 66:26
21. Kynčlová Dagmar OK Jilemnice 150:28 + 67:30
22. Juríček Jakub Koláriková 151:01 + 68:03
23. Golinowska Ela HKS Azymut Mochy 153:56 + 70:58
24. Švestková Jana SKOB Kobra Vsetín 160:08 + 77:10
25. Třešňák Miloš OK Jilemnice 172:25 + 89:27
26. Karlík Jan NER NEREG 175:04 + 92:06
27. Bendáková Eliška NER NEREG 187:59 + 105:01
28. Vodičková Lenka LPU7357 OK Lokomotiva Pardubice 194:09 + 111:11
29. Vébrová Šárka HAV7050 OB Havířov 194:34 + 111:36
30. Král Martin OTK0100 OOB TJ Jiskra Otrokovice 238:19 + 155:21
31. Králová Věra OOB TJ Jiskra Otrokovice 245:45 + 162:47
32. Procingerová Ilona VRL7053 OOS TJ Spartak Vrchlabí 259:10 + 176:12
Hanušová Monika VRL7654 OOS TJ Spartak Vrchlabí DISK
Robotková Lenka PBM5451 TJ Spartak 1. Brněnská DISK
Pitrmucová Šárka JIL7852 OK Jilemnice DISK
Doubravová Blanka ASU7499 Magnus Orienteering DISK
Špinková Markéta TJP8550 TJ Sokol Troja DISK
Třešňáková Blanka OK Jilemnice DISK
Metelka Jiří 9CC8600 NEREG DISK
Chejn Aleš OK Lokomotiva Pardubice DISK
Volencová Ivana NEREG DISK
Procházka Jiří OOB Spartak Adamov DISK
Lacinová Renata OK Lokomotiva Pardubice DISK
Hudečková Petra OOP TJ Opava DISK
Sedláčková Dagmar NEREG DISK
Pásková Pavlína CHT OOB SK Chrast DISK
Matěásko Dušan OK JIL OK Jilemnice DISK
Junková Iva OOB TJ Lokomotiva Trutnov DISK
Junková Anna LTU0453 OOB TJ Lokomotiva Trutnov DISK
Skonieczny Andrzej 29P5701 Paulinum J.G. DISK
Trnka Marek VSP0402 USK Praha DISK
Pleskač Jiří OOB TJ Lokomotiva Trutnov DISK
Romportl Dušan Romportl DISK
Kobylka Roman Magnus Orienteering DISK
Kukolová Alena LCE OOB TJ Slovan Luhačovice DISK
Novotný Michal Neregistrovaný - Novotný DISK
Procházka Jan TBM4907 KOS TJ Tesla Brno DISK
Samohýl Richard PGP2800 SK Praga DISK
Kopecká Alena VSP USK Praha DISK
Navrátilová Anna OK Slavia Hradec Králové DISK
Augusta Jiří VSP USK Praha DISK
Handlová Andrea NER NEREG DISK
Suchá Simona OK Slavia Hradec Králové DISK
Kurz Vlastimil NEREG DISK
Zlesák Matyáš OOB SK Chrast DISK
Křížová Zdenka PZR5051 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou DISK
Kříž Pavel PZR4800 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou DISK
Remešová Alena DOB KOB Dobruška DISK
Kresta Aleš Krestovi DISK
Zahradník Jakub 6YC8600 Neregistrovaní DISK
Pleskač Jiří OOB TJ Lokomotiva Trutnov DISK
Kubeček Josef LIP04 SOS Mamuti z Lipovky DISK
Kuban Jiří CHT8401 OOB SK Chrast DISK
Matěásková Eva SKOB Zlín DISK
Hančová Alice OOS TJ Spartak Vrchlabí DISK
Šabatková Zdena SHK5652 OK Slavia Hradec Králové DISK
Neyrinck Noel VSP7012 USK Praha DISK
Chejnová Dorota OK Lokomotiva Pardubice DISK
Vých Luboš KOR7300 OB DDM Kostelec nad Orlicí DISK
Janasová Barbora PGP7152 SK Praga DISK
T
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Titz Pavel VSP7400 USK Praha 172:04
2. Musil Radek NER NEREG 230:19 + 58:15
3. Folprecht Jaroslav Jelínková 243:12 + 71:08
4. Botiková Daniela OOB TJ Slovan Luhačovice 279:34 + 107:30
5. Šváb Jan VSP 5801 USK Praha 314:43 + 142:39
6. Jireš František 3IX5900 Zelenkovi 343:38 + 171:34
7. Zelenková Lenka 3IX6150 Zelenkovi 368:43 + 196:39
8. Jadviščok Ladislav UOL7700 SOB Olomouc 383:29 + 211:25
Killar Marek LTU6801 OOB TJ Lokomotiva Trutnov DISK
Chmelař Martin ASU9505 Magnus Orienteering DISK
Tauchmanová Ivana NPA7852 SK LOB Nová Paka DISK
Chromá Adéla ZBM8870 SK Žabovřesky Brno DISK
Kratochvílová Silvie Kratochvílová DISK
Souček Karel SHK6601 OK Slavia Hradec Králové DISK
Skryja Ondřej PZR9502 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou DISK
Bohuš Peter Farmaceut Bratislava DISK
Grundmannová Hana LTU9251 OOB TJ Lokomotiva Trutnov DISK
Pánek Tomáš NER NEREG DISK
Tejkal Jan ADA8110 OOB Spartak Adamov DISK
Kochová Nikola TUR9358 OOB TJ Turnov DISK
Máca Petr Cirkus Čakovice DISK
Rešová Kateřina ASU9090 Magnus Orienteering DISK
Termerová Jana OOB TJ Lokomotiva Trutnov DISK
Bogulak Adam MKS Paulinum Jelenia Góra DISK
Šabatka Jan SHK9001 OK Slavia Hradec Králové DISK
Šmídová Stanislava CHT8751 OOB SK Chrast DISK
Filip Aleš OK Slavia Hradec Králové DISK
Hanč Jaroslav OOS TJ Spartak Vrchlabí DISK
Maliňáková Dana SVS Orientklub Vsetín DISK
Rohan Tomáš ASU9009 Magnus Orienteering DISK
Petrželová Alena LTU6351 OOB TJ Lokomotiva Trutnov DISK
Fejlek Vojtěch SHK OK Slavia Hradec Králové DISK