Výsledky závodu: Cena východních Čech - E1

Datum:
26.08.2016
Místo konání:
Radvanice
Pořadatel:
PHK - OK 99 Hradec Králové
Mapa:
Závora
Ředitel závodu:
Balcar Aleš - R3
Hlavní rozhodčí:
Kunart Tomáš - R2
Stavitel tratí:
Vítek Tomáš - R1
Kategorie:
D10N     D10C     D12A     D12B     D14A     D14B     D16B     D18B     D21E     D21A     D21B     D35B     D35C     D40B     D40C     D45B     D45C     D50B     D50C     D55     D60     D65     H10N     H10C     H12A     H12B     H14A     H14B     H16B     H18B     H21E     H21A     H21B     H21C     H35B     H35C     H40B     H40C     H45B     H45C     H50B     H50C     H55B     H55C     H60     H65     H70     H75     HDR     P     T    
D10N
1.78 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Chlupáčová Anežka OB T.J. Sokol Žamberk 26:45
2. Tichá Alexandra LPU0757 OK Lokomotiva Pardubice 29:03 + 2:18
3. Čivrná Eliška VRL0851 OOS TJ Spartak Vrchlabí 31:02 + 4:17
4. Rotková Veronika ZBM0854 SK Žabovřesky Brno 32:41 + 5:56
5. Chrástová Barbora STH0851 SK Studenec 32:49 + 6:04
6. Zakouřilová Klára VSP0850 USK Praha 34:38 + 7:53
7. Hanušová Markéta VRL0852 OOS TJ Spartak Vrchlabí 35:13 + 8:28
8. Švíglerová Kateřina LPU0752 OK Lokomotiva Pardubice 35:25 + 8:40
9. Mácová Natálie 81C0750 Cirkus Čakovice 35:51 + 9:06
10. Skřivanková Anna 1XC0800 Skřivankovi 37:11 + 10:26
11. Votočková Amélie JIL0750 OK Jilemnice 37:41 + 10:56
12. Strýčková Bára ADA0852 OOB Spartak Adamov 38:40 + 11:55
13. Kucharska Julia 2FP0650 Biały Szkwał 44:41 + 17:56
14. Hájková Lucie CET0751 TJ Loko Česká Třebová 46:08 + 19:23
15. Kucharska Karolina 2FP0950 Biały Szkwał 50:48 + 24:03
16. Kutlvašrová Pavla VRL0951 OOS TJ Spartak Vrchlabí 58:15 + 31:30
17. Pavlíková Rozárie LIT0851 KOB Chemopetrol Litvínov 71:37 + 44:52
Pokorná Ema PGP0950 SK Praga DISK
D10C
1.85 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hlaváčová Lucie TBM0660 KOS TJ Tesla Brno 25:45
2. Pitrmucová Lucie JIL0651 OK Jilemnice 27:17 + 1:32
3. Pipková Karolína LPU0756 OK Lokomotiva Pardubice 27:28 + 1:43
4. Haasová Klára LPU0655 OK Lokomotiva Pardubice 29:18 + 3:33
5. Vodičková Veronika LPU0651 OK Lokomotiva Pardubice 33:24 + 7:39
6. Netuková Anežka SHK0750 OK Slavia Hradec Králové 36:03 + 10:18
7. Zitková Andrea LPU0751 OK Lokomotiva Pardubice 37:59 + 12:14
8. Petrásová Michaela LPU0680 OK Lokomotiva Pardubice 38:04 + 12:19
9. Rychlá Karolína KRN0757 KOS TJ Lokomotiva Krnov 42:11 + 16:26
10. Mácová Štěpánka 81C0650 Cirkus Čakovice 44:05 + 18:20
11. Seidenglanzová Johana SSU0650 SK Severka Šumperk 63:01 + 37:16
12. Voláková Viktorie BRU Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 69:29 + 43:44
D12A
2.19 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Metelková Michaela PHK0550 OK 99 Hradec Králové 20:35
2. Procházková Doubravka ADA0651 OOB Spartak Adamov 25:59 + 5:24
3. Rotková Markéta ZBM0455 SK Žabovřesky Brno 28:18 + 7:43
4. Randáková Adéla VRL0452 OOS TJ Spartak Vrchlabí 28:49 + 8:14
5. Kopecká Valentýna VSP0453 USK Praha 30:54 + 10:19
6. Chrástová Magdaléna STH0551 SK Studenec 31:30 + 10:55
7. Hanušová Kateřina VRL0455 OOS TJ Spartak Vrchlabí 32:02 + 11:27
8. Beranová Hana VSP0455 USK Praha 33:20 + 12:45
9. Batani Valentina TZL0551 SKOB Zlín 34:14 + 13:39
10. Knobová Agáta VRL0453 OOS TJ Spartak Vrchlabí 35:42 + 15:07
11. Chvátilová Johana PHK0450 OK 99 Hradec Králové 36:23 + 15:48
12. Batani Valeria TZL0550 SKOB Zlín 38:09 + 17:34
13. Junková Anna OOB TJ Lokomotiva Trutnov 38:31 + 17:56
14. Čapková Anna PHK0451 OK 99 Hradec Králové 42:10 + 21:35
15. Matochová Adéla TZL0552 SKOB Zlín 42:34 + 21:59
16. Vorlová Eva ASU0499 Magnus Orienteering 43:25 + 22:50
17. Licková Štěpánka LTU0452 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 44:02 + 23:27
18. Hošková Kateřina LTU0451 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 46:17 + 25:42
D12B
2.08 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mrskočová Markéta LPU0553 OK Lokomotiva Pardubice 33:26
2. Gottsteinová Ema JIL0451 OK Jilemnice 33:41 + 0:15
3. Matěásková Šárka JIL0551 OK Jilemnice 34:15 + 0:49
4. Navrátilová Marie ASU0599 Magnus Orienteering 35:27 + 2:01
5. Moskvová Agáta ZLH0550 OOB TJ Zlaté Hory 35:53 + 2:27
6. Chrbolková Klára LPU0454 OK Lokomotiva Pardubice 36:08 + 2:42
7. Kadaníková Tereza LPU0552 OK Lokomotiva Pardubice 36:39 + 3:13
8. Kubcová Anna DOB0550 KOB Dobruška 37:16 + 3:50
9. Kociánová Hana SHK0453 OK Slavia Hradec Králové 38:06 + 4:40
10. Neradová Natálie BOR0452 OK Jiskra Nový Bor 42:09 + 8:43
11. Cachová Mirka LPU0555 OK Lokomotiva Pardubice 47:05 + 13:39
12. Blažková Simona ASU0498 Magnus Orienteering 50:38 + 17:12
13. Drozdová Anna ASU0497 Magnus Orienteering 60:05 + 26:39
14. Lacinová Monika OK Lokomotiva Pardubice 89:32 + 56:06
15. Pokorná Nela PGP0552 SK Praga 104:09 + 70:43
Oujeská Simona ADA0551 OOB Spartak Adamov DISK
D14A
2.47 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Chrástová Tereza STH0251 SK Studenec 23:57
2. Vandasová Adéla PHK0255 OK 99 Hradec Králové 25:43 + 1:46
3. Kovářová Jana CET0251 TJ Loko Česká Třebová 25:45 + 1:48
4. Koberová Kateřina LPU0352 OK Lokomotiva Pardubice 26:05 + 2:08
5. Fejfarová Tereza LPU0360 OK Lokomotiva Pardubice 27:43 + 3:46
6. Karlová Anna JIL0352 OK Jilemnice 28:00 + 4:03
7. Thýnová Martina SHK0350 OK Slavia Hradec Králové 28:58 + 5:01
8. Chabiera Lena 28P0351 UNTS Warszawa 29:07 + 5:10
9. Starková Terezie CHT0251 OOB SK Chrast 29:24 + 5:27
10. Titzová Adéla VSP0250 USK Praha 30:17 + 6:20
11. Greschnerová Tereza ASU0299 Magnus Orienteering 31:08 + 7:11
12. Holečková Petra SHK0250 OK Slavia Hradec Králové 31:38 + 7:41
13. Raková Petra SHK0251 OK Slavia Hradec Králové 31:46 + 7:49
14. Smolková Sabina STE0250 SK SKI-OB Šternberk 33:17 + 9:20
15. Šritrová Lenka TUV0252 SOK TJ Turnov 34:00 + 10:03
16. Nitsch Aleksandra 28P0352 UNTS Warszawa 34:54 + 10:57
17. Vávrová Vanda HOR0350 TJ Jiskra Hořice 35:03 + 11:06
18. Kodytková Denisa SHK0252 OK Slavia Hradec Králové 35:52 + 11:55
19. Janečková Josefína EKP0351 VŠTJ Ekonom Praha 36:31 + 12:34
20. Binarová Adéla UOL0452 SOB Olomouc 36:49 + 12:52
21. Růžičková Vendula CHA0252 OK Chrastava 38:19 + 14:22
22. Petrásová Hana LPU0380 OK Lokomotiva Pardubice 38:32 + 14:35
23. Kinclová Natálie LTU0350 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 57:23 + 33:26
24. Pató Johanna SHK0356 OK Slavia Hradec Králové 68:27 + 44:30
D14B
2.14 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bednaříková Emma VLI0359 Slavia Liberec orienteering 23:55
2. Randáková Alžběta VRL0252 OOS TJ Spartak Vrchlabí 25:55 + 2:00
3. Slámová Taťána OSN0250 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 26:15 + 2:20
4. Bártová Adéla LPU0353 OK Lokomotiva Pardubice 28:27 + 4:32
5. Pitrmucová Antonie JIL0251 OK Jilemnice 31:02 + 7:07
6. Vodičková Johana LPU0354 OK Lokomotiva Pardubice 33:20 + 9:25
7. Gillich Luca 58H0250 Tatai Tömegsport és Tájfutó HSE 35:19 + 11:24
8. Stohanzlová Kristýna LPU0356 OK Lokomotiva Pardubice 37:47 + 13:52
9. Brožíková Barbora SHK0358 OK Slavia Hradec Králové 43:55 + 20:00
10. Morávková Barbora SHK0352 OK Slavia Hradec Králové 53:24 + 29:29
D16B
2.67 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Korpasová Lucie TBM0151 KOS TJ Tesla Brno 27:14
2. Šklíbová Veronika SRK0153 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 28:41 + 1:27
3. Nechanická Klára OSN0050 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 29:27 + 2:13
4. Vejražková Róza SJC0151 Sportcentrum Jičín 31:49 + 4:35
5. Mianowska Julia 28P0150 UNTS Warszawa 33:15 + 6:01
6. Hlaváčová Anežka TBM0199 KOS TJ Tesla Brno 33:34 + 6:20
7. Hápová Petra PHK0051 OK 99 Hradec Králové 34:32 + 7:18
8. Špringlová Kamila TBM0050 KOS TJ Tesla Brno 34:54 + 7:40
9. Zimová Barbora SHK0151 OK Slavia Hradec Králové 35:28 + 8:14
10. Horáková Barbora VSP0150 USK Praha 35:32 + 8:18
11. Kroniková Štěpánka SHK0150 OK Slavia Hradec Králové 36:11 + 8:57
12. Nováková Světlana NPA0151 SK LOB Nová Paka 36:23 + 9:09
13. Foltýnová Eva SJI0051 OK Jihlava 37:01 + 9:47
14. Olszanka Gabriela 23P0151 OK!Sport Warszawa 38:05 + 10:51
15. Jeřábková Nina BOR0151 OK Jiskra Nový Bor 38:31 + 11:17
16. Piwko Gabiela 88P0050 MKS Paulinum Jelenia Góra 38:49 + 11:35
17. Dvořáková Anna JIL0154 OK Jilemnice 38:58 + 11:44
18. Staszak Alicja 28P0151 UNTS Warszawa 46:49 + 19:35
19. Hlaváčková Petra PHK0052 OK 99 Hradec Králové 47:46 + 20:32
20. Müllerová Erika OTK0050 OOB TJ Jiskra Otrokovice 49:46 + 22:32
21. Stará Tereza VRL0051 OOS TJ Spartak Vrchlabí 50:46 + 23:32
22. Glowacz Julia 28P0050 UNTS Warszawa 57:02 + 29:48
23. Čížková Eliška ADA0051 OOB Spartak Adamov 57:10 + 29:56
24. Vacková Anna CHT0051 OOB SK Chrast 66:52 + 39:38
D18B
2.72 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Matoušová Kateřina VRL9955 OOS TJ Spartak Vrchlabí 32:54
2. Korpasová Tereza LBM9898 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 34:58 + 2:04
3. Staňová Karolína BOR9853 OK Jiskra Nový Bor 36:51 + 3:57
4. Nechutová Aneta PZR9951 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 38:20 + 5:26
5. Kubíčková Jana PHK9999 OK 99 Hradec Králové 41:39 + 8:45
6. Marek Wiktoria 28P9950 UNTS Warszawa 42:18 + 9:24
7. Kopecká Johana VSP9950 USK Praha 43:47 + 10:53
8. Pilcová Sabina JPV9898 Oddíl OS SK Prostějov 44:11 + 11:17
9. Gillich Dóra 58H9950 Tatai Tömegsport és Tájfutó HSE 53:53 + 20:59
10. Jeřábková Ema BOR9957 OK Jiskra Nový Bor 65:32 + 32:38
11. Antonowicz Anna Maria 28P9850 UNTS Warszawa 82:26 + 49:32
12. Zurynková Michaela EKP9850 VŠTJ Ekonom Praha 173:41 + 140:47
D21E
4.07 km, 19 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 9089
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Kabáthová Eva ZBM8966 SK Žabovřesky Brno 41:26 9258
2. Teplá Karolína SHK9251 OK Slavia Hradec Králové 42:21 + 0:55 9060
3. Hrušková Barbora ZBM9354 SK Žabovřesky Brno 42:52 + 1:26 8949
4. Hermanová Zuzana LPU8752 OK Lokomotiva Pardubice 43:04 + 1:38 8906
5. Kolínová Kristýna DKP8450 Oddíl OB Kotlářka 44:00 + 2:34 8705
6. Zvěřinová Martina LPU8357 OK Lokomotiva Pardubice 45:04 + 3:38 8476
7. Tužilová Magdaléna ZBM9452 SK Žabovřesky Brno 47:50 + 6:24 7880
8. Tesařová Markéta ZBM9456 SK Žabovřesky Brno 49:42 + 8:16 7478
9. Szeliga Malgorzata STB9399 TJ Stadion Nový Bor 50:05 + 8:39 7396
10. Kociánová Lenka VBM8553 VSK Mendelu Brno 50:49 + 9:23 7238
11. Kubicka Zuzanna 28P9350 UNTS Warszawa 50:57 + 9:31
12. Mrázková Romana SJC8351 Sportcentrum Jičín 51:28 + 10:02 7098
13. Kopcová Michaela KRN8456 KOS TJ Lokomotiva Krnov 55:16 + 13:50 6280
14. Koporová Petra ZBM9353 SK Žabovřesky Brno 56:36 + 15:10 5992
15. Čermáková Magdalena LCE9155 OOB TJ Slovan Luhačovice 56:45 + 15:19 5960
16. Myslivcová Pavla SHK9352 OK Slavia Hradec Králové 66:03 + 24:37 3958
D21A
3.28 km, 14 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7044
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Chmelařová Michaela SHK9151 OK Slavia Hradec Králové 44:52 7176
2. Šmidrkalová Monika NPA9051 SK LOB Nová Paka 45:15 + 0:23 7117
3. Randáková Helena VRL7452 OOS TJ Spartak Vrchlabí 47:03 + 2:11 6840
4. Drągowska Maria 23P9550 OK!Sport Warszawa 47:04 + 2:12
5. Fundová Eliška SHK9351 OK Slavia Hradec Králové 47:29 + 2:37 6773
6. Pavlíková Klára LIT7451 KOB Chemopetrol Litvínov 50:41 + 5:49 6280
7. Píšová Monika NPA8151 SK LOB Nová Paka 51:15 + 6:23 6193
8. Korecká Lenka CHT8053 OOB SK Chrast 51:48 + 6:56 6108
9. Kameníková Andrea BOR9751 OK Jiskra Nový Bor 54:08 + 9:16 5749
10. Štáfková Jitka PGP8056 SK Praga 58:58 + 14:06 5004
11. Rychlá Pavlína KRN8559 KOS TJ Lokomotiva Krnov 60:22 + 15:30 4788
12. Panchártková Tereza LTU8950 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 60:39 + 15:47 4744
13. Matrasová Kateřina CHT8353 OOB SK Chrast 63:33 + 18:41 4298
14. Rešová Kateřina ASU9090 Magnus Orienteering 113:44 + 68:52 0
D21B
2.98 km, 14 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 6102
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Pekárková Eva TZL7653 SKOB Zlín 37:59 6544
2. Horčičková Eva UOL7051 SOB Olomouc 41:51 + 3:52 5968
3. Veljačiková Hana PGP9756 SK Praga 43:01 + 5:02 5794
4. Andršová Jana SRK8756 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 48:37 + 10:38 4960
4. Vlažná Lucie LCE8751 OOB TJ Slovan Luhačovice 48:37 + 10:38 4960
6. Matrasová Vendula CHT8251 OOB SK Chrast 50:02 + 12:03 4748
7. Křenková Geislerová Blanka LLI8450 TJ Loko Liberec 50:29 + 12:30 4681
8. Žaloudková Klára LPU9461 OK Lokomotiva Pardubice 52:18 + 14:19 4411
9. Besedová Petra CHT7654 OOB SK Chrast 53:15 + 15:16 4269
10. Kondělková Radka HOS7951 TJ Tatran Hostinné 53:43 + 15:44 4200
11. Janečková Dagmar EKP6550 VŠTJ Ekonom Praha 54:18 + 16:19 4113
12. Voleská Alice KAM8050 OK Kamenice 55:48 + 17:49 3889
13. Králová Iveta JHB8952 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 56:30 + 18:31 3785
14. Burešová Lenka DKP8351 Oddíl OB Kotlářka 58:32 + 20:33 3482
15. Fencíková Vladislava JHB6553 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 58:48 + 20:49 3442
16. Čížková Markéta ADA9652 OOB Spartak Adamov 59:26 + 21:27 3348
17. Fátorová Barbora DOB7878 KOB Dobruška 60:22 + 22:23 3209
18. Uhrová Zuzana VSP8050 USK Praha 61:01 + 23:02 3112
19. Maliňáková Petra SVS8751 Orientklub Vsetín 62:22 + 24:23 2911
20. Štěpánková Petra LBM8651 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 62:24 + 24:25 2906
21. Krejsová Martina CHT8152 OOB SK Chrast 62:25 + 24:26 2903
22. Wylezok Dominika MKS Paulinum Jelenia Góra 62:48 + 24:49
23. Hrušková Kristýna ZBM9156 SK Žabovřesky Brno 66:37 + 28:38 2277
24. Vrbatová Petra HOS8551 TJ Tatran Hostinné 70:50 + 32:51 1649
25. Fidrmucová Linda UOL8650 SOB Olomouc 73:59 + 36:00 1180
26. Müllerová Petra VAM9098 OOB Vamberk 79:18 + 41:19 387
27. Davidová Anežka JIL9752 OK Jilemnice 79:54 + 41:55 298
28. Chvílová Hana 6ZX9500 Hana Chvílová 81:58 + 43:59
29. Binková Jana CHT8651 OOB SK Chrast 151:01 + 113:02 0
30. Zurynková Jana EKP7053 VŠTJ Ekonom Praha 166:08 + 128:09 0
D35B
2.35 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Městková Lucie TEP7850 Tempo Praha 31:44
2. Grycová Petra TBM7467 KOS TJ Tesla Brno 33:54 + 2:10
3. Kutlvašrová Vlaďka VRL7752 OOS TJ Spartak Vrchlabí 34:29 + 2:45
4. Vandasová Markéta VAM7250 OOB Vamberk 39:30 + 7:46
5. Vlastníková Lucie JIL7554 OK Jilemnice 42:23 + 10:39
6. Milánová Jindřiška TBM7475 KOS TJ Tesla Brno 45:32 + 13:48
7. Mrskočová Dana LPU7356 OK Lokomotiva Pardubice 46:38 + 14:54
8. Šklíbová Jana SRK7651 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 46:50 + 15:06
9. Bukovacová Alena ZBM7454 SK Žabovřesky Brno 52:02 + 20:18
10. Cicvárková Lucie ZBM7651 SK Žabovřesky Brno 52:08 + 20:24
11. Pokorná Magdaléna PGP7562 SK Praga 67:39 + 35:55
12. Procházková Lucie ADA7651 OOB Spartak Adamov 77:47 + 46:03
Janků Renata STE7251 SK SKI-OB Šternberk DISK
D35C
2.43 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kameníková Kateřina BOR7758 OK Jiskra Nový Bor 43:55
2. Haasová Renata LPU7960 OK Lokomotiva Pardubice 48:29 + 4:34
3. Karlová Kateřina JIL7553 OK Jilemnice 57:18 + 13:23
4. Švidrnochová Hana OOP7751 TJ Opava 59:03 + 15:08
5. Bednaříková Daniela VLI7759 Slavia Liberec orienteering 59:15 + 15:20
6. Vacková Petra CHT7852 OOB SK Chrast 61:17 + 17:22
7. Suchardová Jana JIL7555 OK Jilemnice 63:52 + 19:57
8. Votýpková Zuzana BOR7958 OK Jiskra Nový Bor 65:40 + 21:45
9. Navrátilová Helena ASU7799 Magnus Orienteering 73:25 + 29:30
10. Černá Petra ALB7450 OOB Albrechtice nad Orlicí 80:38 + 36:43
11. Neradová Zuzana BOR7950 OK Jiskra Nový Bor 109:17 + 65:22
12. Šimková Markéta LME7755 SK Los Mělník 116:36 + 72:41
D40B
3.04 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Trnková Dana VSP7351 USK Praha 41:19
2. Batani Hana TZL7351 SKOB Zlín 42:29 + 1:10
3. Kovářová Anna CET7552 TJ Loko Česká Třebová 47:13 + 5:54
4. Pipková Táňa LPU7156 OK Lokomotiva Pardubice 50:49 + 9:30
5. Włodarczyk-Szymańska Anna Paulinum J.G. 51:25 + 10:06
6. Rusinová Alena BRU7152 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 52:35 + 11:16
7. Korpasová Ivana LBM7362 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 52:48 + 11:29
8. Chovancová Jana TZL7352 SKOB Zlín 56:01 + 14:42
9. Hájková Ludmila CET7554 TJ Loko Česká Třebová 60:25 + 19:06
10. Beranová Iva VSP7150 USK Praha 63:03 + 21:44
11. Horáková Lenka VSP7255 USK Praha 64:38 + 23:19
12. Semíková Iva KAM6850 OK Kamenice 67:07 + 25:48
13. Petrásová Simona LPU7556 OK Lokomotiva Pardubice 67:26 + 26:07
14. Zlesáková Stáňa CHT7352 OOB SK Chrast 70:49 + 29:30
D40C
2.42 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Čivrná Karolína VRL7355 OOS TJ Spartak Vrchlabí 39:07
2. Pavlicová Anna SKOB Kobra Vsetín 48:56 + 9:49
3. Šišmová Hana TYN6850 OOB SK Týniště nad Orlicí 50:10 + 11:03
4. Kubcová Lenka DOB7451 KOB Dobruška 50:14 + 11:07
5. Moskvová Jitka ZLH7551 OOB TJ Zlaté Hory 52:09 + 13:02
6. Hlaváčová Šárka TBM7258 KOS TJ Tesla Brno 53:26 + 14:19
7. Finstrlová Alena ZBM7550 SK Žabovřesky Brno 55:54 + 16:47
8. Jeřábková Tereza BOR7563 OK Jiskra Nový Bor 56:56 + 17:49
9. Junková Petra STH7451 SK Studenec 58:22 + 19:15
10. Federics Eva 58H7250 Tatai Tömegsport és Tájfutó HSE 59:36 + 20:29
11. Obrátilová Naďa ABM6654 KOB Moira Brno 61:12 + 22:05
12. Strachotová Eva ASU6099 Magnus Orienteering 66:42 + 27:35
13. Licková Dana LTU7350 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 71:46 + 32:39
14. Urbanová Edita STE7454 SK SKI-OB Šternberk 73:55 + 34:48
15. Stará Petra VRL7354 OOS TJ Spartak Vrchlabí 75:04 + 35:57
16. Urbánková Lenka Neregistrovaná - Urbánková 77:55 + 38:48
17. Christodoulou Iva ASU7599 Magnus Orienteering 88:49 + 49:42
Klangová Bohumila ZBM7676 SK Žabovřesky Brno DISK
D45B
2.72 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hiršová Marcela VBM7079 VSK Mendelu Brno 36:19
2. Kosová Michaela SRK6752 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 39:11 + 2:52
3. Gornicka-Antonowicz Anna 28P6850 UNTS Warszawa 41:26 + 5:07
4. Kostková Jana AOP7151 Orientační Běh Opava 42:19 + 6:00
5. Jemelíková Lada VBM6555 VSK Mendelu Brno 43:21 + 7:02
6. Hrušková Lenka ZBM6251 SK Žabovřesky Brno 50:06 + 13:47
7. Müllerová Zorka 3XX6700 POT 52:50 + 16:31
8. Kavalírová Zuzana PHK6950 OK 99 Hradec Králové 74:37 + 38:18
9. Novotná Neyrinck Markéta VSP7051 USK Praha 96:59 + 60:40
D45C
2.15 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Machová Iveta NPA6851 SK LOB Nová Paka 51:21
2. Lazáková Šárka LTU6952 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 57:08 + 5:47
3. Valachová Jana LPU6654 OK Lokomotiva Pardubice 62:28 + 11:07
4. Suchá Helena ABM6664 KOB Moira Brno 88:27 + 37:06
5. Tomanová Elena ABM6666 KOB Moira Brno 89:54 + 38:33
D50B
2.42 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Němečková Jarmila VSP6650 USK Praha 40:41
2. Wurzelová Dana CHT6654 OOB SK Chrast 41:57 + 1:16
3. Šedivá Miroslava EKP5750 VŠTJ Ekonom Praha 47:04 + 6:23
4. Hlavová Miroslava KON6389 KOB Konice 47:33 + 6:52
5. Veljačiková Markéta SCP6451 OK Sparta Praha 54:59 + 14:18
6. Vlachová Hana VRL6251 OOS TJ Spartak Vrchlabí 55:27 + 14:46
7. Thýnová Ivana SHK6651 OK Slavia Hradec Králové 63:15 + 22:34
D50C
2.45 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Víchová Ladislava LPU5851 OK Lokomotiva Pardubice 34:54
2. Syslová Iva TTR6151 OOB Třebíč 36:47 + 1:53
3. Jašková Monika TBM6363 KOS TJ Tesla Brno 38:34 + 3:40
4. Ostřanská Iveta SSU6591 SK Severka Šumperk 39:19 + 4:25
5. Kábrtová Iva PEN6350 OK RECO Sport 49:19 + 14:25
D55
2.45 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hušková Eva NPA5754 SK LOB Nová Paka 34:26
2. Horynová Eva TZL5254 SKOB Zlín 39:10 + 4:44
3. Jansová Alena CHT5852 OOB SK Chrast 40:30 + 6:04
4. Vlažná Mirka LCE5852 OOB TJ Slovan Luhačovice 43:56 + 9:30
5. Smičková Eva KON5887 KOB Konice 45:32 + 11:06
6. Bláhová Luba SHK5852 OK Slavia Hradec Králové 46:00 + 11:34
7. Řezníčková Hana CHT6051 OOB SK Chrast 46:33 + 12:07
8. Kynčlová Miroslava JIL5851 OK Jilemnice 49:58 + 15:32
9. Nýdrlová Eva VRL5451 OOS TJ Spartak Vrchlabí 50:16 + 15:50
10. Svobodová Hana SMB5951 SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 64:48 + 30:22
11. Jelínková Dagmar TZL5757 SKOB Zlín 125:05 + 90:39
D60
2.29 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Horová Magda VSP5450 USK Praha 34:03
2. Procházková Helena TBM5351 KOS TJ Tesla Brno 38:00 + 3:57
3. Kalibánová Jiřina NPA5351 SK LOB Nová Paka 39:59 + 5:56
4. Doležalová Vlasta PGP5550 SK Praga 40:32 + 6:29
5. Zlesáková Vlasta JIL5362 OK Jilemnice 43:01 + 8:58
6. Kolaříková Věra SBK5251 KOB Start Blansko 44:04 + 10:01
7. Štáblová Jitka HSU5350 Horizont klub Šumperk 48:12 + 14:09
8. Fejlková Alice SHK5351 OK Slavia Hradec Králové 48:50 + 14:47
8. Salajková Věra LBM5558 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 48:50 + 14:47
10. Kabáthová Jitka ZBM5582 SK Žabovřesky Brno 50:53 + 16:50
11. Nováková Jana NPA5552 SK LOB Nová Paka 51:17 + 17:14
12. Klimplová Alena LPU5551 OK Lokomotiva Pardubice 52:16 + 18:13
13. Bartoňová Marie BOR5351 OK Jiskra Nový Bor 57:08 + 23:05
14. Lennerová Eva LPU5653 OK Lokomotiva Pardubice 72:38 + 38:35
Kosińska Halina 2FP5550 Biały Szkwał DISK
D65
1.75 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bogdálková Věra LBM4858 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 48:13
2. Kupcová Věroslava HSU4850 Horizont klub Šumperk 74:42 + 26:29
H10N
1.78 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Světnický Antonín STE0800 SK SKI-OB Šternberk 25:11
2. Pernička Martin TZL0800 SKOB Zlín 29:02 + 3:51
3. Švestka Štěpán SKOB Kobra Vsetín 32:15 + 7:04
4. Kadaník Petr LPU0802 OK Lokomotiva Pardubice 32:54 + 7:43
5. Junek Matouš STH0801 SK Studenec 36:14 + 11:03
6. Junek Šimon STH1001 SK Studenec 40:19 + 15:08
7. Mrkvica Václav ZLH0800 OOB TJ Zlaté Hory 49:25 + 24:14
8. Kunt Martin OB T.J. Sokol Žamberk 74:02 + 48:51
Třešňák Matěj JIL0701 OK Jilemnice DISK
H10C
1.85 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hanuš Filip VRL0604 OOS TJ Spartak Vrchlabí 19:54
2. Votoček Michal JIL0601 OK Jilemnice 26:29 + 6:35
3. Cicvárek Radim ZBM0601 SK Žabovřesky Brno 27:48 + 7:54
4. Metelka Tomáš PHK0801 OK 99 Hradec Králové 30:51 + 10:57
5. Hájek Dominik CET0601 TJ Loko Česká Třebová 33:53 + 13:59
6. Gasienica-Samek Adam 28P0601 UNTS Warszawa 34:15 + 14:21
7. Navrátil Pavel ASU0747 Magnus Orienteering 35:18 + 15:24
8. Horák Martin VSP0601 USK Praha 36:06 + 16:12
9. Macek Vojtěch ASU0748 Magnus Orienteering 36:23 + 16:29
10. Golinowski Piotr HKS Azymut Mochy 43:35 + 23:41
11. Folprecht Matyáš TBM0606 KOS TJ Tesla Brno 46:51 + 26:57
12. Král Ondřej ASU0746 Magnus Orienteering 50:21 + 30:27
Pernička Václav TZL0602 SKOB Zlín DISK
Oujeský Dan ADA0701 OOB Spartak Adamov DISK
Pavelec Michal NPA0801 SK LOB Nová Paka DISK
H12A
2.64 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Antonowicz Jan 28P0600 UNTS Warszawa 26:10
2. Dohnálek Tomáš SHK0403 OK Slavia Hradec Králové 26:23 + 0:13
3. Gryc Ondřej TBM0406 KOS TJ Tesla Brno 28:05 + 1:55
4. Černík Adam SHK0404 OK Slavia Hradec Králové 28:24 + 2:14
5. Hustý Adam TZL0403 SKOB Zlín 28:25 + 2:15
6. Haas Filip LPU0401 OK Lokomotiva Pardubice 29:02 + 2:52
7. Strýček Jan ADA0503 OOB Spartak Adamov 29:36 + 3:26
8. Zakouřil Matyáš VSP0400 USK Praha 30:17 + 4:07
9. Zřídkaveselý Adam ZBM0505 SK Žabovřesky Brno 32:36 + 6:26
10. Novosad Pavel TZL0404 SKOB Zlín 32:38 + 6:28
11. Kolář Šimon HOR0400 TJ Jiskra Hořice 32:40 + 6:30
12. Pekárek Tobias TZL0502 SKOB Zlín 34:39 + 8:29
13. Bukovác Filip ZBM0501 SK Žabovřesky Brno 35:17 + 9:07
14. Pompach Lukáš PHK0500 OK 99 Hradec Králové 35:49 + 9:39
15. Wójtowicz Krzysztof 28P0401 UNTS Warszawa 36:59 + 10:49
16. Wołek Stanisław 28P0400 UNTS Warszawa 37:11 + 11:01
17. Šedivka Pavel LTU0401 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 37:26 + 11:16
18. Janků Martin STE0404 SK SKI-OB Šternberk 44:40 + 18:30
19. Štoudek Martin ASU0448 Magnus Orienteering 46:35 + 20:25
20. Lazák Jan LTU0500 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 46:56 + 20:46
21. Pirožek Vojtěch LTU OOB TJ Lokomotiva Trutnov 51:06 + 24:56
22. Kasza Tomáš ZBM0512 SK Žabovřesky Brno 54:51 + 28:41
23. Kunt Stanislav ZAM0401 OB T.J. Sokol Žamberk 62:49 + 36:39
H12B
2.08 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Novák Stanislav NPA0404 SK LOB Nová Paka 21:33
2. Typlt Tomáš NPA0406 SK LOB Nová Paka 21:49 + 0:16
3. Fajfer Filip NPA0401 SK LOB Nová Paka 25:23 + 3:50
4. Bednařík Vilém VLI0509 Slavia Liberec orienteering 25:52 + 4:19
5. Čivrný Jan VRL0501 OOS TJ Spartak Vrchlabí 26:52 + 5:19
6. Sucharda Tomáš JIL0502 OK Jilemnice 27:18 + 5:45
7. Wieczorek Hubert 28P0505 UNTS Warszawa 27:29 + 5:56
8. Choutka Matěj NPA0402 SK LOB Nová Paka 27:32 + 5:59
9. Rak Tomáš SHK0400 OK Slavia Hradec Králové 27:47 + 6:14
10. Kodytek Adam SHK0402 OK Slavia Hradec Králové 30:01 + 8:28
11. Pavelec Matěj NPA0501 SK LOB Nová Paka 30:28 + 8:55
12. Drosik Oskar 28P0407 UNTS Warszawa 32:19 + 10:46
13. Bartášek Tomáš ASU0447 Magnus Orienteering 32:30 + 10:57
14. Juška Michal LPU0504 OK Lokomotiva Pardubice 32:48 + 11:15
15. Jach Bartha Jan 28P0411 UNTS Warszawa 32:54 + 11:21
16. Kurka Jaroslav SHK0501 OK Slavia Hradec Králové 33:32 + 11:59
17. Kovář Radim CET0501 TJ Loko Česká Třebová 34:59 + 13:26
18. Oujeský Lukáš ADA0504 OOB Spartak Adamov 37:00 + 15:27
19. Tesař Zdeněk SJC0401 Sportcentrum Jičín 37:57 + 16:24
20. Koblic Jan VAM0400 OOB Vamberk 40:43 + 19:10
21. Stohanzl Patrik LPU0510 OK Lokomotiva Pardubice 45:05 + 23:32
22. Sádovský Jáchym LPU0508 OK Lokomotiva Pardubice 47:45 + 26:12
23. Pavlík Matěj LIT0401 KOB Chemopetrol Litvínov 52:11 + 30:38
24. Serafin Kacper 28P0408 UNTS Warszawa 54:55 + 33:22
25. Kobylka David ASU0546 Magnus Orienteering 54:57 + 33:24
26. Prusinski Kacper 28P0404 UNTS Warszawa 58:00 + 36:27
27. Vališ Vojtěch LPU0512 OK Lokomotiva Pardubice 68:10 + 46:37
28. Lacina Marek OK Lokomotiva Pardubice 113:11 + 91:38
Greschner Adam ASU0547 Magnus Orienteering DISK
Urbankiewicz Kacper 28P0405 UNTS Warszawa DISK
H14A
2.67 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Milán Jakub TBM0411 KOS TJ Tesla Brno 22:13
2. Světnický František STE0204 SK SKI-OB Šternberk 22:33 + 0:20
3. Štregl Matyáš VRL0301 OOS TJ Spartak Vrchlabí 24:32 + 2:19
4. Waněk Hubert LPU0309 OK Lokomotiva Pardubice 25:07 + 2:54
5. Pipek Ondřej LPU0203 OK Lokomotiva Pardubice 25:12 + 2:59
6. Lička Adam TBM0326 KOS TJ Tesla Brno 26:17 + 4:04
7. Macek Ondřej LPU0209 OK Lokomotiva Pardubice 26:32 + 4:19
8. Mareček Šimon OSN0201 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 26:48 + 4:35
9. Fejfar Lukáš LPU0310 OK Lokomotiva Pardubice 28:20 + 6:07
10. Kostka Jiří AOP0201 Orientační Běh Opava 28:33 + 6:20
11. Chovanec Václav TZL0201 SKOB Zlín 29:45 + 7:32
12. Tichý Lubomír SHK0303 OK Slavia Hradec Králové 30:26 + 8:13
13. Rusin Vojtěch BRU0301 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 30:27 + 8:14
14. Fábera David SHK0305 OK Slavia Hradec Králové 31:44 + 9:31
15. Mrskoč Marek LPU0205 OK Lokomotiva Pardubice 33:12 + 10:59
16. Seidenglanz Jáchym SSU0202 SK Severka Šumperk 36:14 + 14:01
17. Šitina Tomáš LTU0300 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 40:07 + 17:54
18. Kruk Wojtek NEG NEREG 46:44 + 24:31
19. Šišma Vojtěch LPU0204 OK Lokomotiva Pardubice 48:19 + 26:06
H14B
2.14 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šabata Radek SRK0202 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 19:53
2. Novák Adam LPU0320 OK Lokomotiva Pardubice 23:37 + 3:44
3. Trnka Martin jun VSP0300 USK Praha 24:00 + 4:07
4. Procinger Jakub VRL0305 OOS TJ Spartak Vrchlabí 24:03 + 4:10
5. Vlastník Matouš JIL0201 OK Jilemnice 25:16 + 5:23
6. Vébr Tomáš HAV0200 OB Havířov 25:41 + 5:48
7. Jończy Jakub 88P0300 MKS Paulinum Jelenia Góra 26:37 + 6:44
8. Švestka Jakub SKOB Kobra Vsetín 26:52 + 6:59
9. Juška Jiří LPU0304 OK Lokomotiva Pardubice 27:26 + 7:33
10. Kamil Omri SK Haná orienteering 29:38 + 9:45
11. Klíma Robert OTK0202 OOB TJ Jiskra Otrokovice 30:19 + 10:26
12. Vališ Jan LPU0210 OK Lokomotiva Pardubice 33:37 + 13:44
13. Lacina Jindřich LPU0211 OK Lokomotiva Pardubice 47:51 + 27:58
14. Gorsky Kiril SK Haná orienteering 78:06 + 58:13
H16B
2.92 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rusin Jan LPU0008 OK Lokomotiva Pardubice 25:23
2. Milán Tomáš TBM0111 KOS TJ Tesla Brno 28:26 + 3:03
3. Pierzchala Michal 28P0101 UNTS Warszawa 29:47 + 4:24
4. Gryc Vojtěch TBM0106 KOS TJ Tesla Brno 30:23 + 5:00
5. Rücker Jan HOR0201 TJ Jiskra Hořice 34:28 + 9:05
6. Ježek Jakub JIL0104 OK Jilemnice 34:49 + 9:26
7. Zur Amir SK Haná orienteering 36:44 + 11:21
8. Gottstein Jonáš JIL0107 OK Jilemnice 37:39 + 12:16
9. Samek Tomáš OK 99 Hradec Králové 38:11 + 12:48
10. Kučera Jan PHK0100 OK 99 Hradec Králové 38:39 + 13:16
11. Hašek Patrik LTU0000 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 40:27 + 15:04
12. Pawłowicz Bruno 88P0000 MKS Paulinum Jelenia Góra 41:05 + 15:42
13. Šitina Jakub LTU0001 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 42:18 + 16:55
14. Yarden Gilad SK Haná orienteering 42:56 + 17:33
15. Semík Jakub VSP0000 USK Praha 45:17 + 19:54
16. Burket Vojtěch JIL0105 OK Jilemnice 46:39 + 21:16
17. Procinger Jan VRL0102 OOS TJ Spartak Vrchlabí 47:25 + 22:02
18. Kaprál Jan SSU0000 SK Severka Šumperk 52:53 + 27:30
19. Kynčl Vojtěch JIL0101 OK Jilemnice 52:56 + 27:33
20. Porkert Jan SHK0100 OK Slavia Hradec Králové 57:21 + 31:58
21. Salomon Noam SK Haná orienteering 65:15 + 39:52
22. Uzan Dror SK Haná orienteering 71:18 + 45:55
23. Kovář Lukáš CET0102 TJ Loko Česká Třebová 104:19 + 78:56
24. Shavit Yuval SK Haná orienteering 112:15 + 86:52
Tichý Radomír SHK0000 OK Slavia Hradec Králové DISK
Beri Yakir SK Haná orienteering DISK
H18B
3.60 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vlastník Šimon JIL9904 OK Jilemnice 41:51
2. Kučera Kryšpín PHK9900 OK 99 Hradec Králové 44:56 + 3:05
3. Šabata Milan SRK9904 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 45:01 + 3:10
4. Ježek Vít JIL9903 OK Jilemnice 49:17 + 7:26
5. Šklíba Michal SRK9900 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 51:37 + 9:46
6. Burket Tomáš JIL9805 OK Jilemnice 66:02 + 24:11
7. Švestka Vít SKOB Kobra Vsetín 72:38 + 30:47
Juhász Matěj LTU9900 OOB TJ Lokomotiva Trutnov DISK
H21E
5.52 km, 27 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 9335
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Hájek Daniel ZBM8919 SK Žabovřesky Brno 45:19 9528
2. Chromý Adam ZBM8841 SK Žabovřesky Brno 46:34 + 1:15 9276
3. Schuster Marek AOP9303 Orientační Běh Opava 46:57 + 1:38 9199
4. Kubelka Tomáš LPU9307 OK Lokomotiva Pardubice 47:23 + 2:04 9112
5. Kolovský František LPM9202 OK Lokomotiva Plzeň 47:47 + 2:28 9031
6. Mokrý Stanislav ZBM9202 SK Žabovřesky Brno 48:44 + 3:25 8839
7. Komanec Václav SHK8406 OK Slavia Hradec Králové 49:43 + 4:24 8641
8. Zvěřina Petr LPU8208 OK Lokomotiva Pardubice 50:08 + 4:49 8557
9. Valenta Jiří LCE9201 OOB TJ Slovan Luhačovice 50:49 + 5:30 8419
10. Dragowski Kuba TUR9003 OOB TJ Turnov 52:46 + 7:27 8026
11. Krejsa Jan CHT8701 OOB SK Chrast 53:55 + 8:36 7794
12. Valeš Jiří LPM9502 OK Lokomotiva Plzeň 53:58 + 8:39 7784
13. Kolín Jan DKP7701 Oddíl OB Kotlářka 54:30 + 9:11 7676
14. Kopec Tomáš KRN8203 KOS TJ Lokomotiva Krnov 54:46 + 9:27 7622
15. Čermák Jan LPU9301 OK Lokomotiva Pardubice 56:08 + 10:49 7347
16. Hruška Jakub ZBM9515 SK Žabovřesky Brno 56:46 + 11:27 7219
17. Dlabaja Štěpán TZL8508 SKOB Zlín 59:41 + 14:22 6631
18. Křivda Martin CHC9501 K.O.B. Choceň 59:43 + 14:24 6624
19. Rychlý Pavel KRN8505 KOS TJ Lokomotiva Krnov 60:08 + 14:49 6540
20. Janda Martin DOB8002 KOB Dobruška 61:45 + 16:26 6214
21. Benroth Martin TZL9206 SKOB Zlín 64:26 + 19:07 5672
22. Zháňal Jan ZBM8721 SK Žabovřesky Brno 64:59 + 19:40 5562
23. Grundmann Jan LPU9410 OK Lokomotiva Pardubice 66:37 + 21:18 5232
24. Bencúr Juraj LCE7701 OOB TJ Slovan Luhačovice 67:01 + 21:42 5151
25. Kos Tomáš LPU9303 OK Lokomotiva Pardubice 67:33 + 22:14 5044
26. Krejsa Martin CHT9001 OOB SK Chrast 69:50 + 24:31 4583
27. Pachnik Wojciech STB9101 TJ Stadion Nový Bor 70:59 + 25:40 4351
28. Vávra Jaroslav LPU7308 OK Lokomotiva Pardubice 73:38 + 28:19 3817
29. Pokorný Ondřej PGP7506 SK Praga 76:25 + 31:06 3255
30. Strachota Petr TJN8700 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 77:08 + 31:49 3111
31. Červinka Jan OKP8901 SK OK 24 Praha 79:06 + 33:47 2714
32. Gazda Viktor TRI9203 TJ TŽ Třinec 79:42 + 34:23 2593
33. Kolárik Jan TZL9003 SKOB Zlín 82:49 + 37:30 1964
Mrázek Jan SJC8102 Sportcentrum Jičín DISK 0
H21A
5.16 km, 23 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 6833
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Kolárik Tomáš TZL9302 SKOB Zlín 49:12 7195
2. Bukovac Maroš ZBM7605 SK Žabovřesky Brno 52:57 + 3:45 6702
3. Bořil Tomáš ZBM8833 SK Žabovřesky Brno 53:43 + 4:31 6601
4. Hlaváč Jiří TBM6116 KOS TJ Tesla Brno 54:43 + 5:31 6470
5. Přikryl Petr ZBM6708 SK Žabovřesky Brno 55:54 + 6:42 6314
6. Remeš Petr SHK9403 OK Slavia Hradec Králové 56:40 + 7:28 6213
7. Matras Tomáš CHT8001 OOB SK Chrast 58:02 + 8:50 6034
8. Dvorský Vojtěch SKM9401 KOB Směr Kroměříž 59:13 + 10:01 5878
9. Mrkvica Petr ZLH7800 OOB TJ Zlaté Hory 59:25 + 10:13 5852
10. Skřivanek Marcel JPV7713 Oddíl OS SK Prostějov 60:50 + 11:38 5665
11. Haas Karel LPU7304 OK Lokomotiva Pardubice 63:00 + 13:48 5380
12. Vodička Oldřich LPU7715 OK Lokomotiva Pardubice 65:25 + 16:13 5063
13. Procházka Jiří ADA7512 OOB Spartak Adamov 66:39 + 17:27 4900
14. Korecký Miroslav CHT7901 OOB SK Chrast 66:42 + 17:30 4894
15. Kořan Pavel VBM7401 VSK Mendelu Brno 73:01 + 23:49 4063
16. Rohan Tomáš ASU9009 Magnus Orienteering 74:46 + 25:34 3833
17. Dvorský Petr SKM9601 KOB Směr Kroměříž 77:33 + 28:21 3467
18. Finstrle Luděk ZBM7902 SK Žabovřesky Brno 79:52 + 30:40 3162
19. Krajcar Ivo SKM9501 KOB Směr Kroměříž 84:14 + 35:02 2588
20. Oujeský Tomáš ADA7433 OOB Spartak Adamov 92:01 + 42:49 1564
H21B
3.68 km, 17 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 6107
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Zikmund Zdeněk NPA6705 SK LOB Nová Paka 37:57 6494
2. Semík Luboš KAM6201 OK Kamenice 39:18 + 1:21 6291
3. Bubela Tomáš ASU8101 Magnus Orienteering 44:18 + 6:21 5537
4. Leštínský Tomáš DOB7801 KOB Dobruška 45:02 + 7:05 5426
5. Pokorný David SRK9701 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 47:49 + 9:52 5007
6. Šedivý Jiří EKP5500 VŠTJ Ekonom Praha 49:11 + 11:14 4801
7. Horčička Petr UOL7007 SOB Olomouc 50:14 + 12:17 4643
8. Cupák Jiří VRL7201 OOS TJ Spartak Vrchlabí 50:54 + 12:57 4542
9. Kulich Martin ZBM9009 SK Žabovřesky Brno 50:58 + 13:01 4532
10. Frýba Dominik SJI9702 OK Jihlava 51:04 + 13:07 4517
11. Obrátil Štěpán ABM9409 KOB Moira Brno 53:30 + 15:33 4150
12. Pitra Martin CHT9204 OOB SK Chrast 54:34 + 16:37 3989
13. Bouzek Petr SVS7901 Orientklub Vsetín 54:37 + 16:40 3982
14. Moskva Roman ZLH7501 OOB TJ Zlaté Hory 55:41 + 17:44 3821
15. Pavlík Libor LIT7605 KOB Chemopetrol Litvínov 56:42 + 18:45 3668
16. Důrek Milan NNN9102 Neregistrovaní (NNN) 60:17 + 22:20
17. Filičko Marek LPU7102 OK Lokomotiva Pardubice 60:25 + 22:28 3108
18. Křenek Tomáš LLI8300 TJ Loko Liberec 60:32 + 22:35 3090
19. Voleský Leoš KAM7900 OK Kamenice 75:42 + 37:45 804
20. Toman Viktor 1ZS9300 Neregistrovaní SVK 80:01 + 42:04
H21C
4.01 km, 18 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 3164
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Ostřanský Filip ASU9243 Magnus Orienteering 46:23 3711
2. Goldner Yakir SK Haná orienteering 51:48 + 5:25
3. Zlámal Aleš OOB TJ Lokomotiva Trutnov 58:40 + 12:17
4. Procházka Martin LTU8101 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 60:50 + 14:27 2896
5. Jirčák Ondřej SRK8805 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 61:04 + 14:41 2883
6. Kutálek Jan TAP8301 KOB TRETRA Praha 63:54 + 17:31 2723
7. Krunčík Pavel SRK8501 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 76:16 + 29:53 2026
8. Andrš Petr ZAM8401 OB T.J. Sokol Žamberk 79:13 + 32:50 1860
9. Štěpán Pavel PHK9201 OK 99 Hradec Králové 79:17 + 32:54 1856
10. Kavan Tomáš TBM8603 KOS TJ Tesla Brno 90:03 + 43:40 1249
11. Nesrovnal Jaroslav 71X8300 Hoši Planá 92:12 + 45:49
12. Knotek Vojtěch NNN9203 Neregistrovaní (NNN) 130:02 + 83:39
Sombota Jiří LTU OOB TJ Lokomotiva Trutnov DISK
Kuban Jiří CHT8401 OOB SK Chrast DISK 0
H35B
3.25 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Junek Petr STH7801 SK Studenec 34:04
2. Milán Pavel TBM7227 KOS TJ Tesla Brno 34:51 + 0:47
3. Toužil Karel SHK7602 OK Slavia Hradec Králové 37:06 + 3:02
4. Janků Marek STE7102 SK SKI-OB Šternberk 37:49 + 3:45
5. Rigó Marek ODR7101 SKOB Odry 40:28 + 6:24
6. Binar Robert UOL7500 SOB Olomouc 41:08 + 7:04
7. Šklíba Jan SRK7501 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 42:32 + 8:28
8. Vrbata Alan HOS7801 TJ Tatran Hostinné 43:40 + 9:36
9. Václavek Jan LPU7816 OK Lokomotiva Pardubice 43:53 + 9:49
10. Beneš Michal TJP7800 TJ Sokol Troja 43:56 + 9:52
11. Golinowski Paweł HKS Azymut Mochy 44:02 + 9:58
12. Slovák Miroslav SHK7704 OK Slavia Hradec Králové 45:47 + 11:43
13. Vébr Radek HAV7103 OB Havířov 45:53 + 11:49
14. Svoboda Ondřej SHK7605 OK Slavia Hradec Králové 46:52 + 12:48
15. Boudný Jan SCP7417 OK Sparta Praha 46:57 + 12:53
16. Čížek Petr ADA7101 OOB Spartak Adamov 53:17 + 19:13
17. Cicvárek Ivo ZBM7504 SK Žabovřesky Brno 56:05 + 22:01
18. Rotek Pavel ZBM7704 SK Žabovřesky Brno 56:11 + 22:07
H35C
2.46 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bercha Šimon TEP7700 Tempo Praha 40:58
2. Pitrmuc Jan JIL7703 OK Jilemnice 50:14 + 9:16
3. Seidenglanz Marek SSU7401 SK Severka Šumperk 79:36 + 38:38
H40B
3.25 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pekárek Evžen TZL7007 SKOB Zlín 34:19
2. Horák Pavel (Starosta) VSP7305 USK Praha 36:26 + 2:07
3. Kaplan Jan LPU6401 OK Lokomotiva Pardubice 38:57 + 4:38
4. Pernička Petr TZL7336 SKOB Zlín 43:08 + 8:49
5. Chrást Tomáš STH7401 SK Studenec 43:41 + 9:22
6. Koblic Jan VAM7601 OOB Vamberk 44:26 + 10:07
7. Fencl Petr LPU6901 OK Lokomotiva Pardubice 45:47 + 11:28
8. Slavík Pavel SNA7349 TJ START Náchod 46:31 + 12:12
9. Belej Jiří LPU7421 OK Lokomotiva Pardubice 48:46 + 14:27
10. Volák Pavel BRU7001 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 49:46 + 15:27
11. Švestka Vítězslav KVS7301 SKOB Kobra Vsetín 50:23 + 16:04
12. Rusin Jan BRU7601 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 50:50 + 16:31
13. Kolář Viktor HOR7300 TJ Jiskra Hořice 52:32 + 18:13
14. Klvaňa Milan CHT7500 OOB SK Chrast 53:09 + 18:50
15. Kutlvašr Ruda VRL7601 OOS TJ Spartak Vrchlabí 55:15 + 20:56
16. Ježek Zdenek JIL7301 OK Jilemnice 57:28 + 23:09
17. Müller Kamil VAM7501 OOB Vamberk 60:58 + 26:39
18. Zlesák Martin CHT7302 OOB SK Chrast 63:24 + 29:05
19. Pipek Kamil LPU7310 OK Lokomotiva Pardubice 63:54 + 29:35
20. Vacek František CHT7001 OOB SK Chrast 68:59 + 34:40
Zakouřil Václav VSP7401 USK Praha DISK
H40C
2.98 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jirous Jiří TAP7201 KOB TRETRA Praha 43:58
2. Tesař Zdeněk SJC7401 Sportcentrum Jičín 50:35 + 6:37
3. Sedlák Radek LIP7500 SOS Mamuti z Lipovky 51:09 + 7:11
4. Bartášek Jiří ASU7448 Magnus Orienteering 51:15 + 7:17
5. Novosad Pavel 5QC7400 Zlínské Prašivky 57:09 + 13:11
6. Müller Libor OTK7201 OOB TJ Jiskra Otrokovice 57:43 + 13:45
7. Bednařík Aleš VLI7309 Slavia Liberec orienteering 61:34 + 17:36
8. Navrátil Martin ASU7449 Magnus Orienteering 61:55 + 17:57
9. Šišma Pavel TYN6901 OOB SK Týniště nad Orlicí 65:04 + 21:06
10. Zlesák Ondřej JIL7601 OK Jilemnice 70:48 + 26:50
11. Macek Karel ASU7102 Magnus Orienteering 97:21 + 53:23
Kunt Stanislav OB T.J. Sokol Žamberk DISK
H45B
2.97 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Gryc Jan TBM6709 KOS TJ Tesla Brno 40:28
2. Vlastník Zdeněk JIL6901 OK Jilemnice 40:46 + 0:18
3. Křivda Ivan 2PC6700 Sportovní klub hasičů Královéhradeckého kraje 42:36 + 2:08
4. Janeček Jura EKP6701 VŠTJ Ekonom Praha 42:52 + 2:24
5. Smolka Martin STE7100 SK SKI-OB Šternberk 43:12 + 2:44
6. Valenta Jiří SSU6301 SK Severka Šumperk 49:16 + 8:48
7. Kubec Martin DOB7002 KOB Dobruška 49:50 + 9:22
8. Gillich György 58H6800 Tatai Tömegsport és Tájfutó HSE 49:58 + 9:30
9. Šritr Martin TUV6802 SOK TJ Turnov 50:40 + 10:12
10. Szczygieł Marcin 49P7100 DFS Wrocław 51:52 + 11:24
11. Mareček Petr OSN6900 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 52:36 + 12:08
12. Kohout Josef SHK6902 OK Slavia Hradec Králové 53:31 + 13:03
13. Sláma Jaroslav OSN6901 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 54:56 + 14:28
14. Láznička Robert TZL6309 SKOB Zlín 55:22 + 14:54
15. Votoček Tomáš JIL7041 OK Jilemnice 59:17 + 18:49
16. Galík Svatopluk TZL6301 SKOB Zlín 60:28 + 20:00
17. Müller Robert 3XX6900 POT 64:05 + 23:37
H45C
2.18 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jeřábek Petr BOR7105 OK Jiskra Nový Bor 42:55
2. Beseda Pavel CHT6910 OOB SK Chrast 49:36 + 6:41
3. Lazák Jan LTU6900 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 54:46 + 11:51
4. Kasza Ladislav ZBM7100 SK Žabovřesky Brno 66:33 + 23:38
5. Strýček Jiří ADA6701 OOB Spartak Adamov 83:49 + 40:54
6. Vališ Jan LPU7104 OK Lokomotiva Pardubice 102:36 + 59:41
H50B
2.98 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vandas Luděk VAM6601 OOB Vamberk 28:37
2. Němeček Jan VSP6201 USK Praha 33:50 + 5:13
3. Grepl Ladislav KON6111 KOB Konice 35:27 + 6:50
4. Semík Jan VSP6507 USK Praha 36:07 + 7:30
5. Valach Petr LPU6505 OK Lokomotiva Pardubice 37:49 + 9:12
6. Veljačik Pavel SCP6200 OK Sparta Praha 38:01 + 9:24
7. Vávra Martin HOR6302 TJ Jiskra Hořice 38:25 + 9:48
8. Bendák Petr LTU6500 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 38:35 + 9:58
9. Krejčí Jaroslav BOR6302 OK Jiskra Nový Bor 39:00 + 10:23
10. Petržela Pavel LTU6301 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 41:37 + 13:00
11. Vávra Radek HOR6301 TJ Jiskra Hořice 42:05 + 13:28
12. Dokoupil Vojtěch ZPV6425 KOB ZPV Prostějov 42:20 + 13:43
13. Peřinka Jan AOP6301 Orientační Běh Opava 43:31 + 14:54
14. Neumann Jaroslav STE5902 SK SKI-OB Šternberk 43:50 + 15:13
15. Starý Pavel VRL6301 OOS TJ Spartak Vrchlabí 45:58 + 17:21
16. Kniebugl Anton 39S6401 KOBRA Bratislava 47:46 + 19:09
17. Petráček Aleš SJI6301 OK Jihlava 49:40 + 21:03
18. Čivrný Pavel VRL6306 OOS TJ Spartak Vrchlabí 68:40 + 40:03
H50C
2.72 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Chmelař Miroslav JPV6217 Oddíl OS SK Prostějov 34:58
2. Sysel Svatobor TTR6202 OOB Třebíč 41:17 + 6:19
3. Rykala Karel VAM6401 OOB Vamberk 42:49 + 7:51
4. Žemlík Radim KVS6401 SKOB Kobra Vsetín 44:05 + 9:07
5. Hlava Miroslav KON6515 KOB Konice 45:28 + 10:30
6. Vydra Pavel PEN6200 OK RECO Sport 48:43 + 13:45
7. Šimek Miroslav LME6300 SK Los Mělník 48:57 + 13:59
8. Rücker Petr HOR6500 TJ Jiskra Hořice 56:37 + 21:39
9. Hruška Tomáš ZBM6401 SK Žabovřesky Brno 61:25 + 26:27
10. Světnický Alexandr STE6333 SK SKI-OB Šternberk 61:39 + 26:41
11. Jašek Milan TBM6201 KOS TJ Tesla Brno 63:21 + 28:23
Imlauf Martin SNA6301 TJ START Náchod DISK
H55B
2.72 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Škorpil Martin HOR5700 TJ Jiskra Hořice 31:13
2. Zeman Jaroslav SJI5901 OK Jihlava 35:45 + 4:32
3. Zdráhal Robert OOL5707 SK Haná orienteering 37:40 + 6:27
4. Hirš Libor VBM6000 VSK Mendelu Brno 38:05 + 6:52
5. Ryšavý Jiří OOP5803 TJ Opava 38:32 + 7:19
5. Kopáček Miroslav CHT6049 OOB SK Chrast 38:32 + 7:19
7. Skryja Bořivoj PZR6106 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 38:37 + 7:24
8. Konopáč Jiří TUR5803 OOB TJ Turnov 41:04 + 9:51
9. Tomášek Pavel OTK5800 OOB TJ Jiskra Otrokovice 41:38 + 10:25
10. Jeřábek Luboš JPV6112 Oddíl OS SK Prostějov 41:40 + 10:27
11. Červinka Jaroslav OKP5803 SK OK 24 Praha 41:48 + 10:35
12. Wurzel Břetislav OSN6005 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 43:34 + 12:21
13. Drągowski Robert 23P5900 OK!Sport Warszawa 45:36 + 14:23
14. Korpas Jaroslav LBM6113 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 51:24 + 20:11
15. Černý Petr ALB6000 OOB Albrechtice nad Orlicí 54:52 + 23:39
H55C
2.78 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kršák Karel VIC5902 OB Vizovice 40:32
2. Svoboda Slavomír SMB5801 SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 49:38 + 9:06
3. Mutina Vlastimil BFM5701 SKOB Frýdek - Místek 49:54 + 9:22
4. Klimpl Petr LPU5401 OK Lokomotiva Pardubice 50:22 + 9:50
5. Karel Miloš JIL6004 OK Jilemnice 53:31 + 12:59
6. Pilc Oldřich ZPV5100 KOB ZPV Prostějov 53:41 + 13:09
7. Grivalský Michal PGP5900 SK Praga 62:02 + 21:30
8. Jelínek Roman ADA5506 OOB Spartak Adamov 91:06 + 50:34
H60
2.78 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rychlý Miloš OOP5302 TJ Opava 33:26
2. Kynčl Stanislav JIL5401 OK Jilemnice 38:19 + 4:53
3. Hrouza Jan KRN5401 KOS TJ Lokomotiva Krnov 39:13 + 5:47
4. Robotka Libor PBM5303 TJ Spartak 1. Brněnská 39:30 + 6:04
5. Erlebach Josef JIL5201 OK Jilemnice 40:37 + 7:11
6. Kolařík Zdeněk SBK5406 KOB Start Blansko 40:44 + 7:18
7. Třasák Milan LPU5206 OK Lokomotiva Pardubice 42:06 + 8:40
8. Štěpánek Jiří LBM5401 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 42:36 + 9:10
9. Maliňák Josef SVS5501 Orientklub Vsetín 43:36 + 10:10
10. Kalibán Jaroslav NPA5101 SK LOB Nová Paka 43:43 + 10:17
11. Hrbas Vladimír KVS5301 SKOB Kobra Vsetín 44:41 + 11:15
12. Matras Jaroslav CHT5301 OOB SK Chrast 46:35 + 13:09
13. Koudelný Jiří TTR5401 OOB Třebíč 46:44 + 13:18
14. Kosiński Leszek 2FP5500 Biały Szkwał 76:29 + 43:03
H65
2.78 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Uher Petr VSP5001 USK Praha 36:35
2. Farář Jaroslav VRL5002 OOS TJ Spartak Vrchlabí 38:20 + 1:45
3. Čípa Jiří CET5002 TJ Loko Česká Třebová 40:24 + 3:49
4. Pospíšil Jaromír PZR4417 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 40:51 + 4:16
5. Hrobař Rudolf SRK4702 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 42:28 + 5:53
6. Rejmont Milan LTU4801 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 42:36 + 6:01
7. Hora Vladimír VSP5100 USK Praha 44:53 + 8:18
8. Pilgr Bohuslav CET5101 TJ Loko Česká Třebová 47:19 + 10:44
9. Jelínek Vít TZL5102 SKOB Zlín 48:55 + 12:20
10. Štregl Tomáš VRL5001 OOS TJ Spartak Vrchlabí 55:22 + 18:47
11. Buriánek Jaromír SCP4700 OK Sparta Praha 56:08 + 19:33
12. Jadviščok Ladislav UOL5101 SOB Olomouc 57:58 + 21:23
13. Novák Karel NPA5001 SK LOB Nová Paka 58:04 + 21:29
14. Šponar Josef ZAM4701 OB T.J. Sokol Žamberk 58:56 + 22:21
15. Ševčík Břetislav OOP5001 TJ Opava 59:34 + 22:59
16. Procházka Jiří LTU4802 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 59:41 + 23:06
17. Zlesák Zdeněk JIL4701 OK Jilemnice 69:54 + 33:19
18. Starka František CHT4801 OOB SK Chrast 71:59 + 35:24
19. Procházka Jan TBM4907 KOS TJ Tesla Brno 83:42 + 47:07
H70
2.29 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Švadlena Jiří CHC4601 K.O.B. Choceň 28:31
2. Havlík Jaroslav SJC3601 Sportcentrum Jičín 36:41 + 8:10
3. Fridrich Jaroslav LPU4501 OK Lokomotiva Pardubice 41:30 + 12:59
4. Ostřanský Josef SSU4302 SK Severka Šumperk 41:35 + 13:04
5. Šidla Antonín OTK4601 OOB TJ Jiskra Otrokovice 46:08 + 17:37
6. Mrkvica Miroslav ZLH4600 OOB TJ Zlaté Hory 63:53 + 35:22
H75
1.75 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šidla Jiří OTK4001 OOB TJ Jiskra Otrokovice 44:03
2. Máslo Miroslav SHK4001 OK Slavia Hradec Králové 109:34 + 65:31
HDR
1.84 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bercha Matouš TEP0800 Tempo Praha 22:06
2. Lička Jakub VSK Mendelu Brno 23:32 + 1:26
3. Kynčlová Anna JIL0852 OK Jilemnice 24:33 + 2:27
4. Bercha Jonáš TEP1000 Tempo Praha 24:49 + 2:43
5. Švec Jakub SKOB Kobra Vsetín 28:37 + 6:31
6. Belžíková Nelly SKOB Kobra Vsetín 28:43 + 6:37
7. Mácová Barbora 81C1050 Cirkus Čakovice 29:29 + 7:23
8. Kubec Adam DOB0900 KOB Dobruška 31:42 + 9:36
9. Moskva Vojtěch ZLH0802 OOB TJ Zlaté Hory 31:46 + 9:40
10. Zitková Veronika LPU1051 OK Lokomotiva Pardubice 32:49 + 10:43
11. Salajka Viktor LBM1000 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 33:59 + 11:53
12. Panáčková Alžběta 8MC0850 Papiyon 34:29 + 12:23
13. Folprecht Mia Jelínková 35:19 + 13:13
14. Rémiš Šimon SHK0801 OK Slavia Hradec Králové 35:42 + 13:36
15. Rémiš Štěpán SHK0802 OK Slavia Hradec Králové 35:43 + 13:37
16. Košková Martina SHK0652 OK Slavia Hradec Králové 36:05 + 13:59
17. Matěásko Marek OK Jilemnice 36:51 + 14:45
18. Pekárek David TZL1000 SKOB Zlín 36:52 + 14:46
19. Besedová Barborka CHT1051 OOB SK Chrast 37:02 + 14:56
20. Morávková Alžběta SHK0653 OK Slavia Hradec Králové 37:16 + 15:10
21. Salajka Michal LBM0701 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 37:24 + 15:18
22. Pavlica Bedřich SKOB Kobra Vsetín 37:38 + 15:32
23. Balcar Jiří SHK0600 OK Slavia Hradec Králové 37:46 + 15:40
24. Škorpil Marek Sportcentrum Jičín 37:55 + 15:49
25. Švestka Patrik SKOB Kobra Vsetín 38:55 + 16:49
26. Machková Berenika SHK0751 OK Slavia Hradec Králové 39:01 + 16:55
27. Kurka Antonín SHK0700 OK Slavia Hradec Králové 41:43 + 19:37
28. Krumphanzl Šimon NEREG 46:52 + 24:46
29. Musilová Anna NER NEREG 47:32 + 25:26
30. Janků Michaela STE SK SKI-OB Šternberk 48:28 + 26:22
31. Mrkvica Jan OOB TJ Zlaté Hory 49:32 + 27:26
32. Procházka Ferdinand ADA1001 OOB Spartak Adamov 49:47 + 27:41
33. Svatoň David NEREG 50:02 + 27:56
34. Zvěřinová Nina LPU1253 OK Lokomotiva Pardubice 50:09 + 28:03
35. Korecká Eva CHT1054 OOB SK Chrast 53:43 + 31:37
36. Baláž Samuel OK Slavia Hradec Králové 55:38 + 33:32
37. Sedláková Anna LIP1550 SOS Mamuti z Lipovky 58:09 + 36:03
38. Čečka Vojtěch SHK0804 OK Slavia Hradec Králové 59:07 + 37:01
39. Viktor Baláž SHK0803 OK Slavia Hradec Králové 59:16 + 37:10
40. Neyrinck Nina USK Praha 60:20 + 38:14
41. Junek Kryštof STH1201 SK Studenec 60:30 + 38:24
42. Novosadová Klára 5QC0950 Zlínské Prašivky 60:48 + 38:42
43. Mrázková Berta SJC1151 Sportcentrum Jičín 61:25 + 39:19
44. Kutlvašr Vláďa VRL1002 OOS TJ Spartak Vrchlabí 62:10 + 40:04
45. Lhotský Lukáš SHK OK Slavia Hradec Králové 62:31 + 40:25
46. Matys Richard OK Slavia Hradec Králové 62:34 + 40:28
47. Aleš Mikuláš ZBM1017 SK Žabovřesky Brno 74:42 + 52:36
48. Alešová Anna ZBM1077 SK Žabovřesky Brno 75:09 + 53:03
49. Bouzek David SVS8151 Orientklub Vsetín 107:17 + 85:11
Matys Eduard OK Slavia Hradec Králové DISK
Vítková Eliška OK 99 Hradec Králové DISK
Veljačik Jonáš SCP0800 OK Sparta Praha DISK
P
2.02 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Koláriková Lucie Koláriková 19:48
2. Mácová Martina 81C0050 Cirkus Čakovice 21:29 + 1:41
3. Hauptfleisch Filip Kociánová 21:57 + 2:09
4. Zdráhalová de Oliveira Pavla OOL SK Haná orienteering 22:09 + 2:21
5. Strachota Jaroslav ASU5600 Magnus Orienteering 22:59 + 3:11
6. Romportl Dušan Romportl 23:21 + 3:33
7. Kociánová Barbora Kociánová 23:52 + 4:04
8. Belžík Karel SKOB Kobra Vsetín 23:58 + 4:10
9. Pitrmucová Šárka JIL7852 OK Jilemnice 25:05 + 5:17
10. Lacina Martin OK Lokomotiva Pardubice 28:24 + 8:36
11. Kynčlová Dagmar OK Jilemnice 28:45 + 8:57
12. Novotný Michal Neregistrovaný - Novotný 28:59 + 9:11
13. Ježková Romana JIL7552 OK Jilemnice 29:06 + 9:18
13. Švestka Jiří SKOB Kobra Vsetín 29:06 + 9:18
15. Jaromír Rémiš OK Slavia Hradec Králové 29:12 + 9:24
16. Greshner Luboš ASU7848 Magnus Orienteering 29:13 + 9:25
17. Opravil Daniel ASU Magnus Orienteering 30:06 + 10:18
18. Křížová Zdenka PZR5051 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 30:41 + 10:53
19. Strýčková Monika ADA7454 OOB Spartak Adamov 30:45 + 10:57
20. Golinowska Ela HKS Azymut Mochy 31:35 + 11:47
21. Koblicová Milena VAM7651 OOB Vamberk 31:38 + 11:50
22. Matěásko Dušan OK JIL OK Jilemnice 32:14 + 12:26
23. Švestková Jana SKOB Kobra Vsetín 32:15 + 12:27
24. Pleskač Jiří OOB TJ Lokomotiva Trutnov 32:45 + 12:57
25. Jelinkova Irena Jelínková 33:49 + 14:01
26. Kříž Pavel PZR4800 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 34:08 + 14:20
27. Pavlica Jiří SKOB Kobra Vsetín 34:27 + 14:39
28. Hrabicová Iva OOP6150 TJ Opava 35:50 + 16:02
29. Hanuš Vladimír VRL7508 OOS TJ Spartak Vrchlabí 36:13 + 16:25
30. Vodičková Lenka LPU7357 OK Lokomotiva Pardubice 36:56 + 17:08
31. Hanušová Monika VRL7654 OOS TJ Spartak Vrchlabí 37:11 + 17:23
32. Procházka Jiří OOB Spartak Adamov 38:17 + 18:29
33. Třešňák Miloš OK Jilemnice 38:43 + 18:55
34. Juríček Jakub Koláriková 40:24 + 20:36
35. Řeháková Jana BFM7152 SKOB Frýdek - Místek 40:41 + 20:53
36. Třešňáková Blanka OK Jilemnice 41:38 + 21:50
37. Vébrová Šárka HAV7050 OB Havířov 48:24 + 28:36
38. Pásková Pavlína CHT OOB SK Chrast 48:41 + 28:53
39. Bendáková Eliška NER NEREG 48:57 + 29:09
40. Karlík Jan NER NEREG 50:01 + 30:13
41. Doubravová Blanka ASU7499 Magnus Orienteering 58:29 + 38:41
42. Procingerová Ilona VRL7053 OOS TJ Spartak Vrchlabí 61:57 + 42:09
43. Špinková Markéta TJP8550 TJ Sokol Troja 62:54 + 43:06
44. Chejn Aleš OK Lokomotiva Pardubice 62:57 + 43:09
45. Král Martin OTK0100 OOB TJ Jiskra Otrokovice 65:42 + 45:54
46. Lacinová Renata OK Lokomotiva Pardubice 66:24 + 46:36
47. Králová Věra OOB TJ Jiskra Otrokovice 69:26 + 49:38
Suchá Simona OK Slavia Hradec Králové DISK
Samohýl Richard PGP2800 SK Praga DISK
T
2.96 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Killar Marek NEREG 35:26
2. Titz Pavel VSP7400 USK Praha 40:26 + 5:00
3. Chmelař Martin ASU9505 Magnus Orienteering 43:44 + 8:18
4. Chromá Adéla ZBM8870 SK Žabovřesky Brno 44:36 + 9:10
5. Bohuš Peter Farmaceut Bratislava 45:06 + 9:40
6. Musil Radek NER NEREG 45:20 + 9:54
7. Kratochvílová Silvie Kratochvílová 57:25 + 21:59
8. Fejlek Vojtěch SHK OK Slavia Hradec Králové 60:45 + 25:19
9. Souček Karel SHK6601 OK Slavia Hradec Králové 62:57 + 27:31
10. Šváb Jan VSP 5801 USK Praha 63:10 + 27:44
11. Folprecht Jaroslav Jelínková 65:17 + 29:51
12. Jireš František 3IX5900 Zelenkovi 66:39 + 31:13
13. Skryja Ondřej PZR9502 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 71:52 + 36:26
14. Zelenková Lenka 3IX6150 Zelenkovi 83:25 + 47:59
15. Jadviščok Ladislav UOL7700 SOB Olomouc 85:14 + 49:48
16. Botiková Daniela OOB TJ Slovan Luhačovice 89:33 + 54:07
17. Tauchmanová Ivana NPA7852 SK LOB Nová Paka 89:56 + 54:30