Výsledky závodu: Cena východních Čech - E2

Datum:
27.08.2016
Místo konání:
Radvanice
Pořadatel:
PHK - OK 99 Hradec Králové
Mapa:
Závora
Ředitel závodu:
Balcar Aleš - R3
Hlavní rozhodčí:
Kubíček Radek - R3
Stavitel tratí:
Panchártek Jan - R3
Kategorie:
D10N     D10C     D12A     D12B     D14A     D14B     D16B     D18B     D21E     D21A     D21B     D35B     D35C     D40B     D40C     D45B     D45C     D50B     D50C     D55     D60     D65     H10N     H10C     H12A     H12B     H14A     H14B     H16B     H18B     H21E     H21A     H21B     H21C     H35B     H35C     H40B     H40C     H45B     H45C     H50B     H50C     H55B     H55C     H60     H65     H70     H75     HDR     P     T    
D10N
1.47 km, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tichá Alexandra LPU0757 OK Lokomotiva Pardubice 36:05
2. Votočková Amélie JIL0750 OK Jilemnice 36:50 + 0:45
3. Chrástová Barbora STH0851 SK Studenec 38:01 + 1:56
4. Švíglerová Kateřina LPU0752 OK Lokomotiva Pardubice 38:14 + 2:09
5. Chlupáčová Anežka OB T.J. Sokol Žamberk 39:14 + 3:09
6. Čivrná Eliška VRL0851 OOS TJ Spartak Vrchlabí 40:47 + 4:42
7. Rotková Veronika ZBM0854 SK Žabovřesky Brno 41:43 + 5:38
8. Skřivanková Anna 1XC0800 Skřivankovi 47:34 + 11:29
9. Kucharska Julia 2FP0650 Biały Szkwał 49:27 + 13:22
10. Hanušová Markéta VRL0852 OOS TJ Spartak Vrchlabí 49:29 + 13:24
11. Kucharska Karolina 2FP0950 Biały Szkwał 57:11 + 21:06
12. Zakouřilová Klára VSP0850 USK Praha 59:35 + 23:30
13. Mácová Natálie 81C0750 Cirkus Čakovice 59:51 + 23:46
14. Hájková Lucie CET0751 TJ Loko Česká Třebová 63:33 + 27:28
15. Strýčková Bára ADA0852 OOB Spartak Adamov 71:23 + 35:18
16. Pokorná Ema PGP0950 SK Praga 76:15 + 40:10
17. Pavlíková Rozárie LIT0851 KOB Chemopetrol Litvínov 145:09 + 109:04
D10C
2.26 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hlaváčová Lucie TBM0660 KOS TJ Tesla Brno 29:52
2. Haasová Klára LPU0655 OK Lokomotiva Pardubice 34:15 + 4:23
3. Neumannová Alžběta PHK0650 OK 99 Hradec Králové 36:02 + 6:10
4. Vodičková Veronika LPU0651 OK Lokomotiva Pardubice 40:19 + 10:27
5. Pipková Karolína LPU0756 OK Lokomotiva Pardubice 43:00 + 13:08
6. Rychlá Karolína KRN0757 KOS TJ Lokomotiva Krnov 43:39 + 13:47
7. Netuková Anežka SHK0750 OK Slavia Hradec Králové 46:44 + 16:52
8. Petrásová Michaela LPU0680 OK Lokomotiva Pardubice 52:09 + 22:17
9. Zitková Andrea LPU0751 OK Lokomotiva Pardubice 56:13 + 26:21
10. Mácová Štěpánka 81C0650 Cirkus Čakovice 57:08 + 27:16
11. Pattermanová Magdalena KSU0660 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 58:08 + 28:16
12. Seidenglanzová Johana SSU0650 SK Severka Šumperk 85:36 + 55:44
Pitrmucová Lucie JIL0651 OK Jilemnice DISK
D12A
2.95 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Metelková Michaela PHK0550 OK 99 Hradec Králové 35:03
2. Randáková Adéla VRL0452 OOS TJ Spartak Vrchlabí 35:54 + 0:51
3. Chrástová Magdaléna STH0551 SK Studenec 39:12 + 4:09
4. Chvátilová Johana PHK0450 OK 99 Hradec Králové 40:19 + 5:16
5. Procházková Doubravka ADA0651 OOB Spartak Adamov 42:15 + 7:12
6. Kopecká Valentýna VSP0453 USK Praha 42:59 + 7:56
7. Knobová Agáta VRL0453 OOS TJ Spartak Vrchlabí 45:20 + 10:17
8. Licková Štěpánka LTU0452 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 45:55 + 10:52
9. Beranová Hana VSP0455 USK Praha 46:29 + 11:26
10. Rotková Markéta ZBM0455 SK Žabovřesky Brno 48:26 + 13:23
11. Vorlová Eva ASU0499 Magnus Orienteering 52:17 + 17:14
12. Hanušová Kateřina VRL0455 OOS TJ Spartak Vrchlabí 52:32 + 17:29
13. Batani Valentina TZL0551 SKOB Zlín 53:00 + 17:57
14. Batani Valeria TZL0550 SKOB Zlín 55:50 + 20:47
15. Hošková Kateřina LTU0451 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 55:54 + 20:51
16. Matochová Adéla TZL0552 SKOB Zlín 73:33 + 38:30
17. Čapková Anna PHK0451 OK 99 Hradec Králové 74:51 + 39:48
D12B
2.26 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Navrátilová Marie ASU0599 Magnus Orienteering 30:40
2. Mrskočová Markéta LPU0553 OK Lokomotiva Pardubice 34:54 + 4:14
3. Cachová Mirka LPU0555 OK Lokomotiva Pardubice 35:35 + 4:55
4. Matěásková Šárka JIL0551 OK Jilemnice 36:09 + 5:29
5. Kadaníková Tereza LPU0552 OK Lokomotiva Pardubice 38:44 + 8:04
6. Gottsteinová Ema JIL0451 OK Jilemnice 39:50 + 9:10
7. Kociánová Hana SHK0453 OK Slavia Hradec Králové 41:27 + 10:47
8. Chrbolková Klára LPU0454 OK Lokomotiva Pardubice 45:00 + 14:20
9. Kubcová Anna DOB0550 KOB Dobruška 45:36 + 14:56
10. Moskvová Agáta ZLH0550 OOB TJ Zlaté Hory 46:54 + 16:14
11. Drozdová Anna ASU0497 Magnus Orienteering 49:44 + 19:04
12. Blažková Simona ASU0498 Magnus Orienteering 55:47 + 25:07
13. Pokorná Nela PGP0552 SK Praga 57:29 + 26:49
14. Neradová Natálie BOR0452 OK Jiskra Nový Bor 58:20 + 27:40
15. Lacinová Monika OK Lokomotiva Pardubice 64:01 + 33:21
Oujeská Simona ADA0551 OOB Spartak Adamov DISK
Samohýl Richard PGP2800 SK Praga 133:31 + 102:51
D14A
3.32 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Titzová Adéla VSP0250 USK Praha 45:38
2. Thýnová Martina SHK0350 OK Slavia Hradec Králové 46:12 + 0:34
3. Chrástová Tereza STH0251 SK Studenec 46:13 + 0:35
4. Chabiera Lena 28P0351 UNTS Warszawa 46:30 + 0:52
5. Koberová Kateřina LPU0352 OK Lokomotiva Pardubice 47:47 + 2:09
6. Karlová Anna JIL0352 OK Jilemnice 47:52 + 2:14
7. Fejfarová Tereza LPU0360 OK Lokomotiva Pardubice 47:54 + 2:16
8. Vandasová Adéla PHK0255 OK 99 Hradec Králové 48:32 + 2:54
9. Kovářová Jana CET0251 TJ Loko Česká Třebová 49:15 + 3:37
10. Vávrová Vanda HOR0350 TJ Jiskra Hořice 52:45 + 7:07
11. Růžičková Vendula CHA0252 OK Chrastava 54:32 + 8:54
12. Holečková Petra SHK0250 OK Slavia Hradec Králové 54:42 + 9:04
13. Šritrová Lenka TUV0252 SOK TJ Turnov 54:48 + 9:10
14. Starková Terezie CHT0251 OOB SK Chrast 55:14 + 9:36
15. Binarová Adéla UOL0452 SOB Olomouc 58:17 + 12:39
16. Smolková Sabina STE0250 SK SKI-OB Šternberk 61:02 + 15:24
17. Nitsch Aleksandra 28P0352 UNTS Warszawa 63:53 + 18:15
18. Petrásová Hana LPU0380 OK Lokomotiva Pardubice 64:46 + 19:08
19. Raková Petra SHK0251 OK Slavia Hradec Králové 67:53 + 22:15
20. Greschnerová Tereza ASU0299 Magnus Orienteering 70:49 + 25:11
21. Janečková Josefína EKP0351 VŠTJ Ekonom Praha 73:31 + 27:53
22. Kinclová Natálie LTU0350 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 73:47 + 28:09
Pató Johanna SHK0356 OK Slavia Hradec Králové DISK
Kodytková Denisa SHK0252 OK Slavia Hradec Králové DISK
D14B
3.07 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bednaříková Emma VLI0359 Slavia Liberec orienteering 49:53
2. Pitrmucová Antonie JIL0251 OK Jilemnice 55:30 + 5:37
3. Vodičková Johana LPU0354 OK Lokomotiva Pardubice 55:34 + 5:41
4. Randáková Alžběta VRL0252 OOS TJ Spartak Vrchlabí 64:15 + 14:22
5. Ďoubalíková Lenka CHT0351 OOB SK Chrast 67:41 + 17:48
6. Bártová Adéla LPU0353 OK Lokomotiva Pardubice 70:01 + 20:08
7. Brožíková Barbora SHK0358 OK Slavia Hradec Králové 73:22 + 23:29
8. Morávková Barbora SHK0352 OK Slavia Hradec Králové 78:58 + 29:05
9. Gillich Luca 58H0250 Tatai Tömegsport és Tájfutó HSE 85:34 + 35:41
10. Stohanzlová Kristýna LPU0356 OK Lokomotiva Pardubice 113:28 + 63:35
D16B
4.06 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Korpasová Lucie TBM0151 KOS TJ Tesla Brno 45:20
2. Hlaváčová Anežka TBM0199 KOS TJ Tesla Brno 46:12 + 0:52
3. Šklíbová Veronika SRK0153 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 46:14 + 0:54
4. Vejražková Róza SJC0151 Sportcentrum Jičín 49:01 + 3:41
5. Špringlová Kamila TBM0050 KOS TJ Tesla Brno 52:13 + 6:53
6. Nováková Světlana NPA0151 SK LOB Nová Paka 54:25 + 9:05
7. Mianowska Julia 28P0150 UNTS Warszawa 57:55 + 12:35
8. Jeřábková Nina BOR0151 OK Jiskra Nový Bor 58:24 + 13:04
9. Hápová Petra PHK0051 OK 99 Hradec Králové 58:34 + 13:14
10. Horáková Barbora VSP0150 USK Praha 60:20 + 15:00
11. Nechanická Klára OSN0050 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 60:44 + 15:24
12. Kroniková Štěpánka SHK0150 OK Slavia Hradec Králové 61:27 + 16:07
13. Dvořáková Anna JIL0154 OK Jilemnice 62:39 + 17:19
14. Olszanka Gabriela 23P0151 OK!Sport Warszawa 63:38 + 18:18
15. Zimová Barbora SHK0151 OK Slavia Hradec Králové 64:38 + 19:18
16. Glowacz Julia 28P0050 UNTS Warszawa 68:16 + 22:56
17. Piwko Gabiela 88P0050 MKS Paulinum Jelenia Góra 70:33 + 25:13
18. Foltýnová Eva SJI0051 OK Jihlava 76:32 + 31:12
19. Stará Tereza VRL0051 OOS TJ Spartak Vrchlabí 84:59 + 39:39
20. Staszak Alicja 28P0151 UNTS Warszawa 88:16 + 42:56
21. Hlaváčková Petra PHK0052 OK 99 Hradec Králové 88:39 + 43:19
22. Müllerová Erika OTK0050 OOB TJ Jiskra Otrokovice 105:01 + 59:41
23. Čížková Eliška ADA0051 OOB Spartak Adamov 108:50 + 63:30
24. Ďoubalíková Marie CHT OOB SK Chrast 119:28 + 74:08
25. Vacková Anna CHT0051 OOB SK Chrast 121:27 + 76:07
D18B
5.42 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Staňová Karolína BOR9853 OK Jiskra Nový Bor 62:34
2. Korpasová Tereza LBM9898 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 65:28 + 2:54
3. Matoušová Kateřina VRL9955 OOS TJ Spartak Vrchlabí 71:39 + 9:05
4. Zurynková Michaela EKP9850 VŠTJ Ekonom Praha 73:40 + 11:06
5. Kubíčková Jana PHK9999 OK 99 Hradec Králové 75:44 + 13:10
6. Kopecká Johana VSP9950 USK Praha 77:07 + 14:33
7. Nechutová Aneta PZR9951 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 78:41 + 16:07
8. Marek Wiktoria 28P9950 UNTS Warszawa 87:43 + 25:09
9. Pilcová Sabina JPV9898 Oddíl OS SK Prostějov 99:46 + 37:12
10. Antonowicz Anna Maria 28P9850 UNTS Warszawa 106:14 + 43:40
11. Jeřábková Ema BOR9957 OK Jiskra Nový Bor 130:44 + 68:10
Gillich Dóra 58H9950 Tatai Tömegsport és Tájfutó HSE DISK
D21E
7.71 km, 17 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 9089
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Hrušková Barbora ZBM9354 SK Žabovřesky Brno 69:06 9451
2. Kabáthová Eva ZBM8966 SK Žabovřesky Brno 72:57 + 3:51 8964
3. Zvěřinová Martina LPU8357 OK Lokomotiva Pardubice 73:50 + 4:44 8853
4. Teplá Karolína SHK9251 OK Slavia Hradec Králové 78:20 + 9:14 8284
5. Kolínová Kristýna DKP8450 Oddíl OB Kotlářka 78:49 + 9:43 8223
6. Hermanová Zuzana LPU8752 OK Lokomotiva Pardubice 80:32 + 11:26 8006
7. Kociánová Lenka VBM8553 VSK Mendelu Brno 86:49 + 17:43 7213
8. Kopcová Michaela KRN8456 KOS TJ Lokomotiva Krnov 88:40 + 19:34 6979
9. Tesařová Markéta ZBM9456 SK Žabovřesky Brno 89:20 + 20:14 6895
10. Čermáková Magdalena LCE9155 OOB TJ Slovan Luhačovice 90:03 + 20:57 6804
11. Szeliga Malgorzata STB9399 TJ Stadion Nový Bor 93:26 + 24:20 6377
12. Tužilová Magdaléna ZBM9452 SK Žabovřesky Brno 95:06 + 26:00 6167
13. Koporová Petra ZBM9353 SK Žabovřesky Brno 108:07 + 39:01 4522
Kubicka Zuzanna 28P9350 UNTS Warszawa DISK
Myslivcová Pavla SHK9352 OK Slavia Hradec Králové DISK 0
D21A
6.34 km, 17 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7044
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Chmelařová Michaela SHK9151 OK Slavia Hradec Králové 61:36 7795
2. Matrasová Kateřina CHT8353 OOB SK Chrast 72:31 + 10:55 6679
3. Šmidrkalová Monika NPA9051 SK LOB Nová Paka 72:43 + 11:07 6659
4. Panchártková Tereza LTU8950 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 77:04 + 15:28 6215
5. Randáková Helena VRL7452 OOS TJ Spartak Vrchlabí 77:17 + 15:41 6192
6. Fundová Eliška SHK9351 OK Slavia Hradec Králové 77:52 + 16:16 6133
7. Píšová Monika NPA2151 SK LOB Nová Paka 78:28 + 16:52
8. Drągowska Maria 23P9550 OK!Sport Warszawa 79:01 + 17:25
9. Korecká Lenka CHT8053 OOB SK Chrast 84:16 + 22:40 5479
10. Štáfková Jitka PGP8056 SK Praga 89:25 + 27:49 4953
11. Muselíková Vladislava ABM9151 KOB Moira Brno 91:04 + 29:28 4784
12. Rychlá Pavlína KRN8559 KOS TJ Lokomotiva Krnov 91:38 + 30:02 4726
13. Kameníková Andrea BOR9751 OK Jiskra Nový Bor 103:09 + 41:33 3549
14. Pavlíková Klára LIT7451 KOB Chemopetrol Litvínov 106:24 + 44:48 3217
D21B
4.93 km, 10 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 6102
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Veljačiková Hana PGP9756 SK Praga 55:15 6157
2. Horčičková Eva UOL7051 SOB Olomouc 55:16 + 0:01 6156
3. Pekárková Eva TZL7653 SKOB Zlín 56:45 + 1:30 5993
4. Zurynková Jana EKP7053 VŠTJ Ekonom Praha 59:50 + 4:35 5656
5. Andršová Jana SRK8756 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 62:46 + 7:31 5335
6. Vlažná Lucie LCE8751 OOB TJ Slovan Luhačovice 66:22 + 11:07 4941
7. Voleská Alice KAM8050 OK Kamenice 66:31 + 11:16 4924
8. Švábková Anna TUR9352 OOB TJ Turnov 67:21 + 12:06 4833
9. Kalata Agnieszka 88P8950 MKS Paulinum Jelenia Góra 68:54 + 13:39
10. Matrasová Vendula CHT8251 OOB SK Chrast 69:23 + 14:08 4611
11. Žaloudková Klára LPU9461 OK Lokomotiva Pardubice 70:20 + 15:05 4507
12. Kondělková Radka HOS7951 TJ Tatran Hostinné 71:28 + 16:13 4383
13. Pokorná Kristýna EKP8351 VŠTJ Ekonom Praha 71:44 + 16:29 4353
14. Králová Iveta JHB8952 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 73:15 + 18:00 4187
15. Štěpánková Petra LBM8651 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 74:16 + 19:01 4076
16. Burešová Lenka DKP8351 Oddíl OB Kotlářka 75:39 + 20:24 3925
17. Vrbatová Petra HOS8551 TJ Tatran Hostinné 78:01 + 22:46 3666
18. Janečková Dagmar EKP6550 VŠTJ Ekonom Praha 78:27 + 23:12 3618
19. Besedová Petra CHT7654 OOB SK Chrast 79:03 + 23:48 3553
20. Chvílová Hana 6ZX9500 Hana Chvílová 82:20 + 27:05
21. Tesařová Eva RBK9253 SK Radioklub Blansko 82:29 + 27:14 3177
22. Křenková Geislerová Blanka LLI8450 TJ Loko Liberec 83:25 + 28:10 3075
23. Hrušková Kristýna ZBM9156 SK Žabovřesky Brno 87:17 + 32:02 2652
24. Uhrová Zuzana VSP8050 USK Praha 87:21 + 32:06 2644
25. Beranová Kristína TZL8553 SKOB Zlín 89:50 + 34:35 2372
26. Fidrmucová Linda UOL8650 SOB Olomouc 90:04 + 34:49 2347
27. Davidová Anežka JIL9752 OK Jilemnice 91:43 + 36:28 2166
28. Fencíková Vladislava JHB6553 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 92:34 + 37:19 2073
29. Maliňáková Petra SVS8751 Orientklub Vsetín 93:30 + 38:15 1971
30. Müllerová Petra VAM9098 OOB Vamberk 99:30 + 44:15 1315
31. Čížková Markéta ADA9652 OOB Spartak Adamov 101:03 + 45:48 1145
32. Krejsová Martina CHT8152 OOB SK Chrast 111:43 + 56:28 0
33. Binková Jana CHT8651 OOB SK Chrast 118:11 + 62:56 0
34. Rochlová Kateřina SRK8751 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 129:40 + 74:25 0
Nešetřil Tomáš JHB9160 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 82:13 + 26:58 0
D35B
5.00 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Milánová Jindřiška TBM7475 KOS TJ Tesla Brno 57:04
2. Grycová Petra TBM7467 KOS TJ Tesla Brno 58:05 + 1:01
3. Pokorná Magdaléna PGP7562 SK Praga 59:52 + 2:48
4. Vandasová Markéta VAM7250 OOB Vamberk 61:34 + 4:30
5. Vlastníková Lucie JIL7554 OK Jilemnice 62:56 + 5:52
6. Městková Lucie TEP7850 Tempo Praha 65:51 + 8:47
7. Mrskočová Dana LPU7356 OK Lokomotiva Pardubice 68:11 + 11:07
8. Šklíbová Jana SRK7651 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 75:05 + 18:01
9. Ďoubalíková Veronika CHT7351 OOB SK Chrast 76:28 + 19:24
10. Procházková Lucie ADA7651 OOB Spartak Adamov 77:56 + 20:52
11. Cicvárková Lucie ZBM7651 SK Žabovřesky Brno 78:26 + 21:22
12. Bukovacová Alena ZBM7454 SK Žabovřesky Brno 78:34 + 21:30
13. Janků Renata STE7251 SK SKI-OB Šternberk 80:59 + 23:55
Růžičková Jana KSU7797 Klub vytrvalostních sportů Šumperk DISK
D35C
4.01 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šimková Markéta LME7755 SK Los Mělník 62:15
2. Karlová Kateřina JIL7553 OK Jilemnice 62:18 + 0:03
3. Kameníková Kateřina BOR7758 OK Jiskra Nový Bor 63:43 + 1:28
4. Bednaříková Daniela VLI7759 Slavia Liberec orienteering 67:01 + 4:46
5. Votýpková Zuzana BOR7958 OK Jiskra Nový Bor 67:48 + 5:33
6. Černá Petra ALB7450 OOB Albrechtice nad Orlicí 68:26 + 6:11
7. Vacková Petra CHT7852 OOB SK Chrast 70:24 + 8:09
8. Suchardová Jana JIL7555 OK Jilemnice 71:17 + 9:02
9. Švidrnochová Hana OOP7751 TJ Opava 74:12 + 11:57
10. Baldrianová Barbora VSP7850 USK Praha 75:49 + 13:34
11. Štáblová Michaela KSU7787 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 75:51 + 13:36
12. Navrátilová Helena ASU7799 Magnus Orienteering 76:16 + 14:01
13. Haasová Renata LPU7960 OK Lokomotiva Pardubice 76:23 + 14:08
14. Pattermanová Ivana KSU7551 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 95:05 + 32:50
15. Neradová Zuzana BOR7950 OK Jiskra Nový Bor 121:41 + 59:26
D40B
4.01 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Batani Hana TZL7351 SKOB Zlín 47:59
2. Trnková Dana VSP7351 USK Praha 50:08 + 2:09
3. Kovářová Anna CET7552 TJ Loko Česká Třebová 53:08 + 5:09
4. Zakouřilová Helena VSP7453 USK Praha 53:39 + 5:40
5. Włodarczyk-Szymańska Anna Paulinum J.G. 53:45 + 5:46
6. Hájková Ludmila CET7554 TJ Loko Česká Třebová 57:19 + 9:20
7. Chovancová Jana TZL7352 SKOB Zlín 58:35 + 10:36
8. Pipková Táňa LPU7156 OK Lokomotiva Pardubice 59:27 + 11:28
9. Zlesáková Stáňa CHT7352 OOB SK Chrast 59:40 + 11:41
10. Rusinová Alena BRU7152 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 59:53 + 11:54
11. Petrásová Simona LPU7556 OK Lokomotiva Pardubice 65:43 + 17:44
12. Horáková Lenka VSP7255 USK Praha 66:40 + 18:41
13. Korpasová Ivana LBM7362 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 67:13 + 19:14
14. Semíková Iva KAM6850 OK Kamenice 67:36 + 19:37
15. Ježková Dana VŠTJ Ekonom Praha 78:50 + 30:51
Beranová Iva VSP7150 USK Praha DISK
D40C
3.64 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Čivrná Karolína VRL7355 OOS TJ Spartak Vrchlabí 66:30
2. Kubcová Lenka DOB7451 KOB Dobruška 67:27 + 0:57
3. Pavlicová Anna SKOB Kobra Vsetín 73:28 + 6:58
4. Moskvová Jitka ZLH7551 OOB TJ Zlaté Hory 73:32 + 7:02
5. Hlaváčová Šárka TBM7258 KOS TJ Tesla Brno 74:21 + 7:51
6. Obrátilová Naďa ABM6654 KOB Moira Brno 74:33 + 8:03
7. Šišmová Hana TYN6850 OOB SK Týniště nad Orlicí 74:47 + 8:17
8. Strachotová Eva ASU6099 Magnus Orienteering 82:40 + 16:10
9. Finstrlová Alena ZBM7550 SK Žabovřesky Brno 84:24 + 17:54
10. Junková Petra STH7451 SK Studenec 88:14 + 21:44
11. Licková Dana LTU7350 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 90:32 + 24:02
12. Urbánková Lenka Neregistrovaná - Urbánková 99:33 + 33:03
13. Urbanová Edita STE7454 SK SKI-OB Šternberk 101:31 + 35:01
14. Jeřábková Tereza BOR7563 OK Jiskra Nový Bor 103:18 + 36:48
15. Stará Petra VRL7354 OOS TJ Spartak Vrchlabí 129:16 + 62:46
16. Christodoulou Iva ASU7599 Magnus Orienteering 132:17 + 65:47
Klangová Bohumila ZBM7676 SK Žabovřesky Brno DISK
Federics Eva 58H7250 Tatai Tömegsport és Tájfutó HSE DISK
D45B
3.64 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hiršová Marcela VBM7079 VSK Mendelu Brno 50:09
2. Gornicka-Antonowicz Anna 28P6850 UNTS Warszawa 52:56 + 2:47
3. Jemelíková Lada VBM6555 VSK Mendelu Brno 56:25 + 6:16
4. Kosová Michaela SRK6752 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 59:56 + 9:47
5. Novotná Neyrinck Markéta VSP7051 USK Praha 60:34 + 10:25
6. Müllerová Zorka 3XX6700 POT 60:56 + 10:47
7. Kostková Jana AOP7151 Orientační Běh Opava 75:14 + 25:05
8. Kavalírová Zuzana PHK6950 OK 99 Hradec Králové 86:11 + 36:02
9. Hrušková Lenka ZBM6251 SK Žabovřesky Brno 87:28 + 37:19
10. Bendáková Jitka LTU6951 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 97:26 + 47:17
11. Tesařová Jitka RBK6451 SK Radioklub Blansko 145:11 + 95:02
D45C
3.46 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Machová Iveta NPA6851 SK LOB Nová Paka 61:35
2. Wysocka Joanna 49P7150 DFS Wrocław 76:21 + 14:46
3. Lazáková Šárka LTU6952 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 82:20 + 20:45
4. Valachová Jana LPU6654 OK Lokomotiva Pardubice 89:14 + 27:39
5. Nadera Agata CX-80 NEREG 93:05 + 31:30
6. Tomanová Elena ABM6666 KOB Moira Brno 109:34 + 47:59
7. Suchá Helena ABM6664 KOB Moira Brno 145:15 + 83:40
D50B
3.46 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Wurzelová Dana CHT6654 OOB SK Chrast 45:19
2. Hlavová Miroslava KON6389 KOB Konice 47:54 + 2:35
3. Thýnová Ivana SHK6651 OK Slavia Hradec Králové 51:24 + 6:05
4. Šedivá Miroslava EKP5750 VŠTJ Ekonom Praha 51:38 + 6:19
5. Němečková Jarmila VSP6650 USK Praha 54:05 + 8:46
6. Veljačiková Markéta SCP6451 OK Sparta Praha 54:12 + 8:53
7. Vlachová Hana VRL6251 OOS TJ Spartak Vrchlabí 88:08 + 42:49
D50C
3.29 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Syslová Iva TTR6151 OOB Třebíč 48:46
2. Víchová Ladislava LPU5851 OK Lokomotiva Pardubice 50:41 + 1:55
3. Ostřanská Iveta SSU6591 SK Severka Šumperk 60:50 + 12:04
4. Kábrtová Iva PEN6350 OK RECO Sport 70:43 + 21:57
D55
3.29 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Horynová Eva TZL5254 SKOB Zlín 54:56
2. Vlažná Mirka LCE5852 OOB TJ Slovan Luhačovice 55:14 + 0:18
3. Hušková Eva NPA5754 SK LOB Nová Paka 60:27 + 5:31
4. Nýdrlová Eva VRL5451 OOS TJ Spartak Vrchlabí 62:29 + 7:33
5. Kynčlová Miroslava JIL5851 OK Jilemnice 62:56 + 8:00
6. Smičková Eva KON5887 KOB Konice 73:48 + 18:52
7. Řezníčková Hana CHT6051 OOB SK Chrast 78:24 + 23:28
8. Jansová Alena CHT5852 OOB SK Chrast 80:49 + 25:53
Bláhová Luba SHK5852 OK Slavia Hradec Králové DISK
Jelínková Dagmar TZL5757 SKOB Zlín DISK
D60
2.84 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Horová Magda VSP5450 USK Praha 41:55
2. Kabáthová Jitka ZBM5582 SK Žabovřesky Brno 43:59 + 2:04
3. Procházková Helena TBM5351 KOS TJ Tesla Brno 51:40 + 9:45
4. Kalibánová Jiřina NPA5351 SK LOB Nová Paka 56:10 + 14:15
5. Kolaříková Věra SBK5251 KOB Start Blansko 57:41 + 15:46
6. Fejlková Alice SHK5351 OK Slavia Hradec Králové 60:36 + 18:41
7. Nováková Jana NPA5552 SK LOB Nová Paka 60:48 + 18:53
8. Doležalová Vlasta PGP5550 SK Praga 62:49 + 20:54
9. Bartoňová Marie BOR5351 OK Jiskra Nový Bor 64:16 + 22:21
10. Zlesáková Vlasta JIL5362 OK Jilemnice 64:44 + 22:49
11. Salajková Věra LBM5558 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 70:12 + 28:17
12. Štáblová Jitka HSU5350 Horizont klub Šumperk 74:52 + 32:57
13. Klimplová Alena LPU5551 OK Lokomotiva Pardubice 75:43 + 33:48
14. Lennerová Eva LPU5653 OK Lokomotiva Pardubice 83:17 + 41:22
Kosińska Halina 2FP5550 Biały Szkwał DISK
D65
2.84 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kupcová Věroslava HSU4850 Horizont klub Šumperk 55:10
2. Bogdálková Věra LBM4858 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 80:45 + 25:35
H10N
1.47 km, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Světnický Antonín STE0800 SK SKI-OB Šternberk 27:03
2. Junek Matouš STH0801 SK Studenec 35:06 + 8:03
3. Kadaník Petr LPU0802 OK Lokomotiva Pardubice 35:18 + 8:15
4. Třešňák Matěj JIL0701 OK Jilemnice 35:30 + 8:27
5. Pernička Martin TZL0800 SKOB Zlín 40:35 + 13:32
6. Junek Šimon STH1001 SK Studenec 45:58 + 18:55
7. Švestka Štěpán SKOB Kobra Vsetín 47:08 + 20:05
8. Mrkvica Václav ZLH0800 OOB TJ Zlaté Hory 49:36 + 22:33
9. Kunt Martin OB T.J. Sokol Žamberk 111:12 + 84:09
H10C
2.26 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hanuš Filip VRL0604 OOS TJ Spartak Vrchlabí 25:08
2. Cicvárek Radim ZBM0601 SK Žabovřesky Brno 29:04 + 3:56
3. Horák Martin VSP0601 USK Praha 34:38 + 9:30
4. Votoček Michal JIL0601 OK Jilemnice 38:26 + 13:18
5. Gasienica-Samek Adam 28P0601 UNTS Warszawa 38:30 + 13:22
6. Metelka Tomáš PHK0801 OK 99 Hradec Králové 41:49 + 16:41
7. Folprecht Matyáš TBM0606 KOS TJ Tesla Brno 43:10 + 18:02
8. Pernička Václav TZL0602 SKOB Zlín 45:53 + 20:45
9. Navrátil Pavel ASU0747 Magnus Orienteering 49:40 + 24:32
10. Hájek Dominik CET0601 TJ Loko Česká Třebová 52:02 + 26:54
11. Macek Vojtěch ASU0748 Magnus Orienteering 54:05 + 28:57
12. Oujeský Dan ADA0701 OOB Spartak Adamov 57:44 + 32:36
Pavelec Michal NPA0801 SK LOB Nová Paka DISK
Král Ondřej ASU0746 Magnus Orienteering DISK
Golinowski Piotr HKS Azymut Mochy DISK
H12A
3.07 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Antonowicz Jan 28P0600 UNTS Warszawa 36:58
2. Pompach Lukáš PHK0500 OK 99 Hradec Králové 38:30 + 1:32
3. Štábl Patrik KSU0606 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 38:43 + 1:45
4. Haas Filip LPU0401 OK Lokomotiva Pardubice 38:46 + 1:48
5. Neumann Matěj PHK0400 OK 99 Hradec Králové 39:09 + 2:11
6. Hustý Adam TZL0403 SKOB Zlín 40:11 + 3:13
7. Zakouřil Matyáš VSP0400 USK Praha 40:15 + 3:17
8. Novosad Pavel TZL0404 SKOB Zlín 40:53 + 3:55
9. Kolář Šimon HOR0400 TJ Jiskra Hořice 41:10 + 4:12
10. Zřídkaveselý Adam ZBM0505 SK Žabovřesky Brno 42:10 + 5:12
11. Gryc Ondřej TBM0406 KOS TJ Tesla Brno 45:21 + 8:23
12. Pekárek Tobias TZL0502 SKOB Zlín 47:32 + 10:34
13. Wójtowicz Krzysztof 28P0401 UNTS Warszawa 48:41 + 11:43
14. Strýček Jan ADA0503 OOB Spartak Adamov 49:29 + 12:31
15. Bukovác Filip ZBM0501 SK Žabovřesky Brno 49:40 + 12:42
16. Černík Adam SHK0404 OK Slavia Hradec Králové 52:55 + 15:57
17. Janků Martin STE0404 SK SKI-OB Šternberk 52:57 + 15:59
18. Dohnálek Tomáš SHK0403 OK Slavia Hradec Králové 53:39 + 16:41
19. Pirožek Vojtěch LTU OOB TJ Lokomotiva Trutnov 57:14 + 20:16
20. Štoudek Martin ASU0448 Magnus Orienteering 59:59 + 23:01
21. Wołek Stanisław 28P0400 UNTS Warszawa 62:19 + 25:21
22. Lazák Jan LTU0500 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 62:34 + 25:36
23. Kasza Tomáš ZBM0512 SK Žabovřesky Brno 79:26 + 42:28
24. Šedivka Pavel LTU0401 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 85:20 + 48:22
H12B
2.95 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Choutka Matěj NPA0402 SK LOB Nová Paka 33:49
2. Novák Stanislav NPA0404 SK LOB Nová Paka 37:48 + 3:59
3. Typlt Tomáš NPA0406 SK LOB Nová Paka 40:39 + 6:50
4. Rak Tomáš SHK0400 OK Slavia Hradec Králové 41:24 + 7:35
5. Čivrný Jan VRL0501 OOS TJ Spartak Vrchlabí 43:12 + 9:23
6. Pavelec Matěj NPA0501 SK LOB Nová Paka 46:53 + 13:04
7. Sucharda Tomáš JIL0502 OK Jilemnice 50:57 + 17:08
8. Fajfer Filip NPA0401 SK LOB Nová Paka 51:34 + 17:45
9. Bednařík Vilém VLI0509 Slavia Liberec orienteering 52:34 + 18:45
10. Prusinski Kacper 28P0404 UNTS Warszawa 59:53 + 26:04
11. Kodytek Adam SHK0402 OK Slavia Hradec Králové 61:00 + 27:11
12. Koblic Jan VAM0400 OOB Vamberk 63:36 + 29:47
13. Stohanzl Patrik LPU0510 OK Lokomotiva Pardubice 66:19 + 32:30
14. Jach Bartha Jan 28P0411 UNTS Warszawa 67:43 + 33:54
15. Juška Michal LPU0504 OK Lokomotiva Pardubice 68:42 + 34:53
16. Bartášek Tomáš ASU0447 Magnus Orienteering 69:00 + 35:11
17. Drosik Oskar 28P0407 UNTS Warszawa 71:56 + 38:07
18. Kobylka David ASU0546 Magnus Orienteering 73:24 + 39:35
19. Tesař Zdeněk SJC0401 Sportcentrum Jičín 76:23 + 42:34
20. Vališ Vojtěch LPU0512 OK Lokomotiva Pardubice 77:34 + 43:45
21. Kovář Radim CET0501 TJ Loko Česká Třebová 80:32 + 46:43
22. Urbankiewicz Kacper 28P0405 UNTS Warszawa 81:46 + 47:57
23. Pavlík Matěj LIT0401 KOB Chemopetrol Litvínov 81:56 + 48:07
24. Oujeský Lukáš ADA0504 OOB Spartak Adamov 84:41 + 50:52
25. Kurka Jaroslav SHK0501 OK Slavia Hradec Králové 85:11 + 51:22
26. Greschner Adam ASU0547 Magnus Orienteering 85:58 + 52:09
27. Lacina Marek OK Lokomotiva Pardubice 101:11 + 67:22
Wieczorek Hubert 28P0505 UNTS Warszawa DISK
Sádovský Jáchym LPU0508 OK Lokomotiva Pardubice DISK
H14A
5.30 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mareček Šimon OSN0201 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 46:54
2. Milán Jakub TBM0411 KOS TJ Tesla Brno 49:33 + 2:39
3. Světnický František STE0204 SK SKI-OB Šternberk 49:34 + 2:40
4. Macek Ondřej LPU0209 OK Lokomotiva Pardubice 55:36 + 8:42
5. Štregl Matyáš VRL0301 OOS TJ Spartak Vrchlabí 58:11 + 11:17
6. Fábera David SHK0305 OK Slavia Hradec Králové 58:40 + 11:46
7. Waněk Hubert LPU0309 OK Lokomotiva Pardubice 58:56 + 12:02
8. Chovanec Václav TZL0201 SKOB Zlín 59:16 + 12:22
9. Kostka Jiří AOP0201 Orientační Běh Opava 61:01 + 14:07
10. Lička Adam TBM0326 KOS TJ Tesla Brno 66:24 + 19:30
11. Seidenglanz Jáchym SSU0202 SK Severka Šumperk 68:00 + 21:06
12. Pipek Ondřej LPU0203 OK Lokomotiva Pardubice 69:09 + 22:15
13. Štábl Adam KSU0401 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 69:31 + 22:37
14. Hecl František KSU0201 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 75:36 + 28:42
15. Mrskoč Marek LPU0205 OK Lokomotiva Pardubice 78:35 + 31:41
16. Rusin Vojtěch BRU0301 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 83:09 + 36:15
17. Fejfar Lukáš LPU0310 OK Lokomotiva Pardubice 83:23 + 36:29
18. Stryk Štěpán KSU0306 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 88:01 + 41:07
19. Šitina Tomáš LTU0300 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 89:00 + 42:06
20. Šišma Vojtěch LPU0204 OK Lokomotiva Pardubice 91:52 + 44:58
21. Tichý Lubomír SHK0303 OK Slavia Hradec Králové 118:53 + 71:59
H14B
3.52 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Novák Adam LPU0320 OK Lokomotiva Pardubice 41:43
2. Šabata Radek SRK0202 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 46:13 + 4:30
3. Procinger Jakub VRL0305 OOS TJ Spartak Vrchlabí 47:34 + 5:51
4. Klíma Robert OTK0202 OOB TJ Jiskra Otrokovice 48:14 + 6:31
5. Jończy Jakub 88P0300 MKS Paulinum Jelenia Góra 49:58 + 8:15
6. Patterman Prokop KSU0333 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 50:09 + 8:26
7. Trnka Martin jun VSP0300 USK Praha 50:35 + 8:52
8. Juška Jiří LPU0304 OK Lokomotiva Pardubice 52:49 + 11:06
9. Vébr Tomáš HAV0200 OB Havířov 59:09 + 17:26
10. Vlastník Matouš JIL0201 OK Jilemnice 60:59 + 19:16
11. Vališ Jan LPU0210 OK Lokomotiva Pardubice 70:33 + 28:50
12. Kamil Omri SK Haná orienteering 73:01 + 31:18
13. Švestka Jakub SKOB Kobra Vsetín 74:25 + 32:42
14. Lacina Jindřich LPU0211 OK Lokomotiva Pardubice 75:47 + 34:04
David Chen SK Haná orienteering DISK
Gorsky Kiril SK Haná orienteering DISK
H16B
5.88 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pierzchala Michal 28P0101 UNTS Warszawa 56:30
2. Rusin Jan LPU0008 OK Lokomotiva Pardubice 57:57 + 1:27
3. Milán Tomáš TBM0111 KOS TJ Tesla Brno 61:01 + 4:31
4. Rücker Jan HOR0201 TJ Jiskra Hořice 63:47 + 7:17
5. Zur Amir SK Haná orienteering 64:00 + 7:30
6. Gryc Vojtěch TBM0106 KOS TJ Tesla Brno 65:14 + 8:44
7. Ježek Jakub JIL0104 OK Jilemnice 65:46 + 9:16
8. Semík Jakub VSP0000 USK Praha 70:37 + 14:07
9. Gottstein Jonáš JIL0107 OK Jilemnice 72:03 + 15:33
10. Samek Tomáš OK 99 Hradec Králové 74:39 + 18:09
11. Tichý Radomír SHK0000 OK Slavia Hradec Králové 75:19 + 18:49
12. Burket Vojtěch JIL0105 OK Jilemnice 80:10 + 23:40
13. Yarden Gilad SK Haná orienteering 87:10 + 30:40
14. Kaprál Jan SSU0000 SK Severka Šumperk 90:12 + 33:42
15. Uzan Dror SK Haná orienteering 93:15 + 36:45
16. Kučera Jan PHK0100 OK 99 Hradec Králové 94:44 + 38:14
17. Šitina Jakub LTU0001 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 98:38 + 42:08
18. Kynčl Vojtěch JIL0101 OK Jilemnice 99:06 + 42:36
19. Porkert Jan SHK0100 OK Slavia Hradec Králové 101:37 + 45:07
20. Procinger Jan VRL0102 OOS TJ Spartak Vrchlabí 115:32 + 59:02
21. Kovář Lukáš CET0102 TJ Loko Česká Třebová 138:47 + 82:17
Pawłowicz Bruno 88P0000 MKS Paulinum Jelenia Góra DISK
Hašek Patrik LTU0000 OOB TJ Lokomotiva Trutnov DISK
Shavit Yuval SK Haná orienteering DISK
Salomon Noam SK Haná orienteering DISK
H18B
7.00 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šabata Milan SRK9904 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 67:24
2. Maňák Michal PHK9801 OK 99 Hradec Králové 67:56 + 0:32
3. Burket Tomáš JIL9805 OK Jilemnice 76:40 + 9:16
4. Vlastník Šimon JIL9904 OK Jilemnice 80:13 + 12:49
5. Šklíba Michal SRK9900 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 82:06 + 14:42
6. Ježek Vít JIL9903 OK Jilemnice 88:47 + 21:23
7. Kučera Kryšpín PHK9900 OK 99 Hradec Králové 101:49 + 34:25
Švestka Vít SKOB Kobra Vsetín DISK
Juhász Matěj LTU9900 OOB TJ Lokomotiva Trutnov DISK
H21E
10.87 km, 23 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 9335
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Chromý Adam ZBM8841 SK Žabovřesky Brno 77:29 9490
2. Kubelka Tomáš LPU9307 OK Lokomotiva Pardubice 78:21 + 0:52 9387
3. Kolovský František LPM9202 OK Lokomotiva Plzeň 80:33 + 3:04 9127
4. Mokrý Stanislav ZBM9202 SK Žabovřesky Brno 81:07 + 3:38 9059
5. Komanec Václav SHK8406 OK Slavia Hradec Králové 82:12 + 4:43 8931
6. Zvěřina Petr LPU8208 OK Lokomotiva Pardubice 82:53 + 5:24 8850
7. Hájek Daniel ZBM8919 SK Žabovřesky Brno 83:48 + 6:19 8742
8. Schuster Marek AOP9303 Orientační Běh Opava 85:16 + 7:47 8568
9. Valeš Jiří LPM9502 OK Lokomotiva Plzeň 85:31 + 8:02 8538
10. Dlabaja Štěpán TZL8508 SKOB Zlín 87:32 + 10:03 8299
11. Dragowski Kuba TUR9003 OOB TJ Turnov 87:53 + 10:24 8258
12. Kopec Tomáš KRN8203 KOS TJ Lokomotiva Krnov 94:30 + 17:01 7474
13. Hruška Jakub ZBM9515 SK Žabovřesky Brno 95:25 + 17:56 7365
14. Dwojak Wojciech SHK8101 OK Slavia Hradec Králové 95:57 + 18:28 7302
15. Turczer Petr KSU7945 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 97:00 + 19:31 7178
16. Křivda Martin CHC9501 K.O.B. Choceň 99:15 + 21:46 6911
17. Zháňal Jan ZBM8721 SK Žabovřesky Brno 99:41 + 22:12 6860
18. Pachnik Wojciech STB9101 TJ Stadion Nový Bor 100:14 + 22:45 6795
19. Kolín Jan DKP7701 Oddíl OB Kotlářka 100:55 + 23:26 6714
20. Kos Tomáš LPU9303 OK Lokomotiva Pardubice 101:08 + 23:39 6688
21. Bencúr Juraj LCE7701 OOB TJ Slovan Luhačovice 102:35 + 25:06 6516
22. Rychlý Pavel KRN8505 KOS TJ Lokomotiva Krnov 102:43 + 25:14 6501
23. Valenta Jiří LCE9201 OOB TJ Slovan Luhačovice 103:43 + 26:14 6382
24. Pokorný Ondřej PGP7506 SK Praga 106:36 + 29:07 6041
25. Janda Martin DOB8002 KOB Dobruška 111:18 + 33:49 5484
26. Kolárik Jan TZL9003 SKOB Zlín 114:48 + 37:19 5069
27. Kafka Miloš LPU8608 OK Lokomotiva Pardubice 115:44 + 38:15 4959
28. Strachota Petr TJN8700 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 119:00 + 41:31 4572
29. Krejsa Martin CHT9001 OOB SK Chrast 121:19 + 43:50 4297
30. Vávra Jaroslav LPU7308 OK Lokomotiva Pardubice 122:26 + 44:57 4165
31. Krejsa Jan CHT8701 OOB SK Chrast 123:45 + 46:16 4009
Červinka Jan OKP8901 SK OK 24 Praha DISK 0
Gazda Viktor TRI9203 TJ TŽ Třinec DISK 0
Grundmann Jan LPU9410 OK Lokomotiva Pardubice DISK 0
Lenner Miroslav LPU8605 OK Lokomotiva Pardubice DISK 0
Benroth Martin TZL9206 SKOB Zlín DISK 0
H21A
9.26 km, 19 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 6939
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Remeš Petr SHK9403 OK Slavia Hradec Králové 80:55 6974
2. Přikryl Petr ZBM6708 SK Žabovřesky Brno 80:59 + 0:04 6968
3. Kolárik Tomáš TZL9302 SKOB Zlín 82:04 + 1:09 6876
4. Bukovac Maroš ZBM7605 SK Žabovřesky Brno 83:30 + 2:35 6754
5. Mrkvica Petr ZLH7800 OOB TJ Zlaté Hory 84:13 + 3:18 6692
6. Hlaváč Jiří TBM6116 KOS TJ Tesla Brno 87:10 + 6:15 6441
7. Janas Petr PGP7106 SK Praga 87:31 + 6:36 6411
8. Bořil Tomáš ZBM8833 SK Žabovřesky Brno 89:09 + 8:14 6271
9. Haas Karel LPU7304 OK Lokomotiva Pardubice 91:08 + 10:13 6102
10. Skřivanek Marcel JPV7713 Oddíl OS SK Prostějov 93:37 + 12:42 5890
11. Finstrle Luděk ZBM7902 SK Žabovřesky Brno 94:34 + 13:39 5809
12. Dvorský Vojtěch SKM9401 KOB Směr Kroměříž 102:21 + 21:26 5145
13. Vlažný Jakub LCE9102 OOB TJ Slovan Luhačovice 103:24 + 22:29 5055
14. Rohan Tomáš ASU9009 Magnus Orienteering 109:41 + 28:46 4519
15. Procházka Jiří ADA7512 OOB Spartak Adamov 110:41 + 29:46 4434
16. Matras Tomáš CHT8001 OOB SK Chrast 114:04 + 33:09 4145
17. Korecký Miroslav CHT7901 OOB SK Chrast 115:52 + 34:57 3992
18. Vodička Oldřich LPU7715 OK Lokomotiva Pardubice 118:24 + 37:29 3775
19. Kořan Pavel VBM7401 VSK Mendelu Brno 122:01 + 41:06 3467
20. Krajcar Ivo SKM9501 KOB Směr Kroměříž 124:28 + 43:33 3258
21. Dvorský Petr SKM9601 KOB Směr Kroměříž 124:41 + 43:46 3239
22. Oujeský Tomáš ADA7433 OOB Spartak Adamov 140:16 + 59:21 1910
H21B
7.78 km, 17 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 6107
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Kalata Michał 88P8901 MKS Paulinum Jelenia Góra 68:36
2. Moskva Roman ZLH7501 OOB TJ Zlaté Hory 74:38 + 6:02 6203
3. Polák Vlastimil VRL7702 OOS TJ Spartak Vrchlabí 75:49 + 7:13 6108
4. Zikmund Zdeněk NPA6705 SK LOB Nová Paka 77:02 + 8:26 6010
5. Pokorný David SRK9701 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 78:21 + 9:45 5904
6. Semík Luboš KAM6201 OK Kamenice 83:57 + 15:21 5453
7. Kočí Martin VBM8702 VSK Mendelu Brno 84:35 + 15:59 5402
8. Leštínský Tomáš DOB7801 KOB Dobruška 85:20 + 16:44 5342
9. Frýba Dominik SJI9702 OK Jihlava 87:52 + 19:16 5138
10. Bubela Tomáš ASU8101 Magnus Orienteering 87:55 + 19:19 5134
11. Šedivý Jiří EKP5500 VŠTJ Ekonom Praha 88:33 + 19:57 5083
12. Horčička Petr UOL7007 SOB Olomouc 89:59 + 21:23 4967
13. Pavlík Libor LIT7605 KOB Chemopetrol Litvínov 91:03 + 22:27 4881
14. Kulich Martin ZBM9009 SK Žabovřesky Brno 91:43 + 23:07 4828
15. Obrátil Štěpán ABM9409 KOB Moira Brno 94:49 + 26:13 4578
16. Filičko Marek LPU7102 OK Lokomotiva Pardubice 96:18 + 27:42 4458
17. Pitra Martin CHT9204 OOB SK Chrast 97:53 + 29:17 4331
18. Kala Matěj OOL8901 SK Haná orienteering 101:51 + 33:15 4011
19. Vašíček Michal ABM8908 KOB Moira Brno 105:11 + 36:35 3743
20. Bouzek Petr SVS7901 Orientklub Vsetín 112:45 + 44:09 3133
21. Křenek Tomáš LLI8300 TJ Loko Liberec 113:42 + 45:06 3057
22. Důrek Milan NNN9102 Neregistrovaní (NNN) 114:04 + 45:28
23. Voleský Leoš KAM7900 OK Kamenice 127:17 + 58:41 1963
24. Toman Viktor 1ZS9300 Neregistrovaní SVK 156:05 + 87:29
Cupák Jiří VRL7201 OOS TJ Spartak Vrchlabí DISK 0
H21C
6.16 km, 16 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 3351
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Ostřanský Filip ASU9243 Magnus Orienteering 63:40 3687
2. Goldner Yakir SK Haná orienteering 64:00 + 0:20
3. Krunčík Pavel SRK8501 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 70:52 + 7:12 3346
4. Jirčák Ondřej SRK8805 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 77:45 + 14:05 3020
5. Štěpán Pavel PHK9201 OK 99 Hradec Králové 79:51 + 16:11 2921
6. Andrš Petr ZAM8401 OB T.J. Sokol Žamberk 87:39 + 23:59 2551
7. Kutálek Jan TAP8301 KOB TRETRA Praha 89:39 + 25:59 2457
8. Panovec Jan VIC8931 OB Vizovice 90:08 + 26:28 2434
9. Kavan Tomáš TBM8603 KOS TJ Tesla Brno 101:49 + 38:09 1880
10. Beran Pavel TZL7920 SKOB Zlín 104:12 + 40:32 1768
11. Nesrovnal Jaroslav 71X8300 Hoši Planá 108:33 + 44:53
12. Knotek Vojtěch NNN9203 Neregistrovaní (NNN) 110:36 + 46:56
13. Seitler Milan ASU9148 Magnus Orienteering 116:10 + 52:30 1201
14. Sombota Jiří LTU OOB TJ Lokomotiva Trutnov 125:13 + 61:33
Procházka Martin LTU8101 OOB TJ Lokomotiva Trutnov DISK 0
Hyka Jan TUR9002 OOB TJ Turnov DISK 0
H35B
7.96 km, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Janků Marek STE7102 SK SKI-OB Šternberk 72:47
2. Milán Pavel TBM7227 KOS TJ Tesla Brno 75:20 + 2:33
3. Golinowski Paweł HKS Azymut Mochy 75:52 + 3:05
4. Junek Petr STH7801 SK Studenec 76:23 + 3:36
5. Svoboda Ondřej SHK7605 OK Slavia Hradec Králové 78:56 + 6:09
6. Toužil Karel SHK7602 OK Slavia Hradec Králové 79:32 + 6:45
7. Šklíba Jan SRK7501 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 85:27 + 12:40
8. Binar Robert UOL7500 SOB Olomouc 88:18 + 15:31
9. Vébr Radek HAV7103 OB Havířov 89:59 + 17:12
10. Boudný Jan SCP7417 OK Sparta Praha 90:31 + 17:44
11. Rigó Marek ODR7101 SKOB Odry 93:31 + 20:44
12. Rotek Pavel ZBM7704 SK Žabovřesky Brno 93:46 + 20:59
13. Cicvárek Ivo ZBM7504 SK Žabovřesky Brno 95:18 + 22:31
14. Vrbata Alan HOS7801 TJ Tatran Hostinné 97:13 + 24:26
15. Beneš Michal TJP7800 TJ Sokol Troja 99:12 + 26:25
16. Slovák Miroslav SHK7704 OK Slavia Hradec Králové 103:38 + 30:51
17. Čížek Petr ADA7101 OOB Spartak Adamov 104:40 + 31:53
18. Václavek Jan LPU7816 OK Lokomotiva Pardubice 151:55 + 79:08
H35C
5.99 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hecl Miloš KSU7601 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 67:03
2. Bercha Šimon TEP7700 Tempo Praha 75:27 + 8:24
3. Seidenglanz Marek SSU7401 SK Severka Šumperk 101:15 + 34:12
4. Pavelka Martin KSU7503 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 107:26 + 40:23
5. Pitrmuc Jan JIL7703 OK Jilemnice 109:17 + 42:14
6. Tejkl Jiří 81C7700 Cirkus Čakovice 110:49 + 43:46
7. Štábl Roman KSU7501 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 111:23 + 44:20
H40B
7.71 km, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Horák Pavel (Starosta) VSP7305 USK Praha 76:03
2. Pekárek Evžen TZL7007 SKOB Zlín 80:38 + 4:35
3. Chrást Tomáš STH7401 SK Studenec 90:56 + 14:53
4. Rusin Jan BRU7601 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 90:59 + 14:56
5. Kaplan Jan LPU6401 OK Lokomotiva Pardubice 93:11 + 17:08
6. Fencl Petr LPU6901 OK Lokomotiva Pardubice 100:07 + 24:04
7. Volák Pavel BRU7001 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 100:55 + 24:52
8. Kolář Viktor HOR7300 TJ Jiskra Hořice 106:41 + 30:38
9. Švestka Vítězslav KVS7301 SKOB Kobra Vsetín 108:32 + 32:29
10. Slavík Pavel SNA7349 TJ START Náchod 111:07 + 35:04
11. Zlesák Martin CHT7302 OOB SK Chrast 112:42 + 36:39
12. Koblic Jan VAM7601 OOB Vamberk 113:20 + 37:17
13. Müller Kamil VAM7501 OOB Vamberk 117:02 + 40:59
14. Klvaňa Milan CHT7500 OOB SK Chrast 117:16 + 41:13
15. Belej Jiří LPU7421 OK Lokomotiva Pardubice 133:12 + 57:09
16. Ježek Zdenek JIL7301 OK Jilemnice 152:16 + 76:13
17. Pipek Kamil LPU7310 OK Lokomotiva Pardubice 173:55 + 97:52
Vacek František CHT7001 OOB SK Chrast DISK
Pernička Petr TZL7336 SKOB Zlín DISK
H40C
5.42 km, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tesař Zdeněk SJC7401 Sportcentrum Jičín 72:01
2. Jirous Jiří TAP7201 KOB TRETRA Praha 79:18 + 7:17
3. Novosad Pavel 5QC7400 Zlínské Prašivky 80:54 + 8:53
4. Müller Libor OTK7201 OOB TJ Jiskra Otrokovice 82:06 + 10:05
5. Harazin Martin VLI7400 Slavia Liberec orienteering 82:41 + 10:40
6. Bartášek Jiří ASU7448 Magnus Orienteering 84:38 + 12:37
7. Macek Karel ASU7102 Magnus Orienteering 88:10 + 16:09
8. Sedlák Radek LIP7500 SOS Mamuti z Lipovky 90:15 + 18:14
9. Navrátil Martin ASU7449 Magnus Orienteering 90:40 + 18:39
10. Bednařík Aleš VLI7309 Slavia Liberec orienteering 104:54 + 32:53
11. Kunt Stanislav OB T.J. Sokol Žamberk 105:14 + 33:13
12. Šišma Pavel TYN6901 OOB SK Týniště nad Orlicí 121:08 + 49:07
13. Zlesák Ondřej JIL7601 OK Jilemnice 131:14 + 59:13
H45B
5.99 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mareček Petr OSN6900 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 61:42
2. Gillich György 58H6800 Tatai Tömegsport és Tájfutó HSE 61:49 + 0:07
3. Smolka Martin STE7100 SK SKI-OB Šternberk 63:43 + 2:01
4. Křivda Ivan 2PC6700 Sportovní klub hasičů Královéhradeckého kraje 64:00 + 2:18
5. Vlastník Zdeněk JIL6901 OK Jilemnice 64:21 + 2:39
6. Gryc Jan TBM6709 KOS TJ Tesla Brno 65:45 + 4:03
7. Votoček Tomáš JIL7041 OK Jilemnice 69:46 + 8:04
8. Šritr Martin TUV6802 SOK TJ Turnov 70:28 + 8:46
9. Kubec Martin DOB7002 KOB Dobruška 71:41 + 9:59
10. Nadera Dariusz CX-80 NEREG 76:53 + 15:11
11. Valenta Jiří SSU6301 SK Severka Šumperk 78:38 + 16:56
12. Janeček Jura EKP6701 VŠTJ Ekonom Praha 79:44 + 18:02
13. Szczygieł Marcin 49P7100 DFS Wrocław 81:14 + 19:32
14. Kohout Josef SHK6902 OK Slavia Hradec Králové 84:07 + 22:25
15. Láznička Robert TZL6309 SKOB Zlín 90:39 + 28:57
16. Galík Svatopluk TZL6301 SKOB Zlín 91:27 + 29:45
17. Sláma Jaroslav OSN6901 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 100:56 + 39:14
18. Kresta Aleš Krestovi 106:24 + 44:42
H45C
4.58 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Lazák Jan LTU6900 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 59:08
2. Wysocki Romuald 49P6800 DFS Wrocław 66:34 + 7:26
3. Vališ Jan LPU7104 OK Lokomotiva Pardubice 72:21 + 13:13
4. Beseda Pavel CHT6910 OOB SK Chrast 75:14 + 16:06
5. Jeřábek Petr BOR7105 OK Jiskra Nový Bor 79:39 + 20:31
6. Kasza Ladislav ZBM7100 SK Žabovřesky Brno 91:46 + 32:38
7. Strýček Jiří ADA6701 OOB Spartak Adamov 110:30 + 51:22
H50B
5.42 km, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Němeček Jan VSP6201 USK Praha 57:50
2. Vandas Luděk VAM6601 OOB Vamberk 60:48 + 2:58
3. Semík Jan VSP6507 USK Praha 61:48 + 3:58
4. Krejčí Jaroslav BOR6302 OK Jiskra Nový Bor 63:30 + 5:40
5. Grepl Ladislav KON6111 KOB Konice 64:42 + 6:52
6. Vávra Martin HOR6302 TJ Jiskra Hořice 66:50 + 9:00
7. Neumann Jaroslav STE5902 SK SKI-OB Šternberk 67:28 + 9:38
8. Petržela Pavel LTU6301 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 68:29 + 10:39
9. Veljačik Pavel SCP6200 OK Sparta Praha 71:31 + 13:41
10. Kniebugl Anton 39S6401 KOBRA Bratislava 72:42 + 14:52
11. Valach Petr LPU6505 OK Lokomotiva Pardubice 73:17 + 15:27
12. Bendák Petr LTU6500 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 77:27 + 19:37
13. Vávra Radek HOR6301 TJ Jiskra Hořice 79:17 + 21:27
14. Starý Pavel VRL6301 OOS TJ Spartak Vrchlabí 79:38 + 21:48
15. Dokoupil Vojtěch ZPV6425 KOB ZPV Prostějov 87:16 + 29:26
16. Peřinka Jan AOP6301 Orientační Běh Opava 97:21 + 39:31
17. Petráček Aleš SJI6301 OK Jihlava 109:20 + 51:30
18. Čivrný Pavel VRL6306 OOS TJ Spartak Vrchlabí 127:43 + 69:53
H50C
4.43 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Chmelař Miroslav JPV6217 Oddíl OS SK Prostějov 61:15
2. Žemlík Radim KVS6401 SKOB Kobra Vsetín 65:52 + 4:37
3. Jašek Milan TBM6201 KOS TJ Tesla Brno 66:13 + 4:58
4. Vydra Pavel PEN6200 OK RECO Sport 69:07 + 7:52
5. Imlauf Martin SNA6301 TJ START Náchod 70:53 + 9:38
6. Šimek Miroslav LME6300 SK Los Mělník 74:17 + 13:02
7. Hlava Miroslav KON6515 KOB Konice 74:29 + 13:14
8. Světnický Alexandr STE6333 SK SKI-OB Šternberk 77:31 + 16:16
9. Sysel Svatobor TTR6202 OOB Třebíč 82:26 + 21:11
10. Zákravský Zdeněk SNA5702 TJ START Náchod 82:50 + 21:35
11. Hruška Tomáš ZBM6401 SK Žabovřesky Brno 90:26 + 29:11
12. Rücker Petr HOR6500 TJ Jiskra Hořice 92:52 + 31:37
H55B
4.43 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Škorpil Martin HOR5700 TJ Jiskra Hořice 43:00
2. Zdráhal Robert OOL5707 SK Haná orienteering 48:16 + 5:16
3. Zeman Jaroslav SJI5901 OK Jihlava 54:36 + 11:36
4. Kopáček Miroslav CHT6049 OOB SK Chrast 55:29 + 12:29
5. Korpas Jaroslav LBM6113 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 60:21 + 17:21
6. Drągowski Robert 23P5900 OK!Sport Warszawa 60:51 + 17:51
7. Ryšavý Jiří OOP5803 TJ Opava 61:16 + 18:16
8. Jeřábek Luboš JPV6112 Oddíl OS SK Prostějov 62:02 + 19:02
9. Konopáč Jiří TUR5803 OOB TJ Turnov 62:22 + 19:22
10. Tomášek Pavel OTK5800 OOB TJ Jiskra Otrokovice 64:15 + 21:15
11. Hirš Libor VBM6000 VSK Mendelu Brno 64:23 + 21:23
12. Wurzel Břetislav OSN6005 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 64:44 + 21:44
13. Červinka Jaroslav OKP5803 SK OK 24 Praha 68:00 + 25:00
14. Skryja Bořivoj PZR6106 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 71:09 + 28:09
15. Černý Petr ALB6000 OOB Albrechtice nad Orlicí 83:57 + 40:57
Janů Zdeněk KSU5749 Klub vytrvalostních sportů Šumperk DISK
H55C
3.29 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kršák Karel VIC5902 OB Vizovice 44:55
2. Mutina Vlastimil BFM5701 SKOB Frýdek - Místek 54:46 + 9:51
3. Klimpl Petr LPU5401 OK Lokomotiva Pardubice 55:30 + 10:35
4. Svoboda Slavomír SMB5801 SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 56:01 + 11:06
5. Grivalský Michal PGP5900 SK Praga 57:34 + 12:39
6. Pilc Oldřich ZPV5100 KOB ZPV Prostějov 58:22 + 13:27
7. Karel Miloš JIL6004 OK Jilemnice 58:59 + 14:04
8. Jelínek Roman ADA5506 OOB Spartak Adamov 75:38 + 30:43
H60
3.29 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rychlý Miloš OOP5302 TJ Opava 37:57
2. Hrouza Jan KRN5401 KOS TJ Lokomotiva Krnov 40:24 + 2:27
3. Koudelný Jiří TTR5401 OOB Třebíč 41:52 + 3:55
4. Robotka Libor PBM5303 TJ Spartak 1. Brněnská 42:36 + 4:39
5. Hrbas Vladimír KVS5301 SKOB Kobra Vsetín 43:40 + 5:43
6. Kalibán Jaroslav NPA5101 SK LOB Nová Paka 44:05 + 6:08
7. Kolařík Zdeněk SBK5406 KOB Start Blansko 45:42 + 7:45
8. Třasák Milan LPU5206 OK Lokomotiva Pardubice 46:14 + 8:17
9. Matras Jaroslav CHT5301 OOB SK Chrast 46:47 + 8:50
10. Erlebach Josef JIL5201 OK Jilemnice 50:58 + 13:01
11. Kynčl Stanislav JIL5401 OK Jilemnice 52:22 + 14:25
12. Maliňák Josef SVS5501 Orientklub Vsetín 53:40 + 15:43
13. Štěpánek Jiří LBM5401 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 55:10 + 17:13
14. Kosiński Leszek 2FP5500 Biały Szkwał 93:58 + 56:01
H65
3.29 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pospíšil Jaromír PZR4417 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 36:03
2. Uher Petr VSP5001 USK Praha 37:23 + 1:20
3. Farář Jaroslav VRL5002 OOS TJ Spartak Vrchlabí 41:23 + 5:20
4. Jelínek Vít TZL5102 SKOB Zlín 44:03 + 8:00
5. Hrobař Rudolf SRK4702 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 44:56 + 8:53
6. Hora Vladimír VSP5100 USK Praha 46:12 + 10:09
7. Buriánek Jaromír SCP4700 OK Sparta Praha 47:06 + 11:03
7. Čípa Jiří CET5002 TJ Loko Česká Třebová 47:06 + 11:03
9. Štregl Tomáš VRL5001 OOS TJ Spartak Vrchlabí 52:26 + 16:23
10. Pilgr Bohuslav CET5101 TJ Loko Česká Třebová 52:30 + 16:27
11. Šponar Josef ZAM4701 OB T.J. Sokol Žamberk 52:51 + 16:48
12. Rejmont Milan LTU4801 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 54:55 + 18:52
13. Novák Karel NPA5001 SK LOB Nová Paka 57:51 + 21:48
14. Jadviščok Ladislav UOL5101 SOB Olomouc 63:31 + 27:28
15. Zlesák Zdeněk JIL4701 OK Jilemnice 65:51 + 29:48
16. Procházka Jiří LTU4802 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 67:02 + 30:59
17. Starka František CHT4801 OOB SK Chrast 67:58 + 31:55
18. Ševčík Břetislav OOP5001 TJ Opava 72:18 + 36:15
H70
2.84 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Švadlena Jiří CHC4601 K.O.B. Choceň 43:27
2. Fridrich Jaroslav LPU4501 OK Lokomotiva Pardubice 46:28 + 3:01
3. Ostřanský Josef SSU4302 SK Severka Šumperk 54:48 + 11:21
4. Havlík Jaroslav SJC3601 Sportcentrum Jičín 55:25 + 11:58
5. Šidla Antonín OTK4601 OOB TJ Jiskra Otrokovice 57:57 + 14:30
6. Mrkvica Miroslav ZLH4600 OOB TJ Zlaté Hory 85:31 + 42:04
H75
2.84 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šidla Jiří OTK4001 OOB TJ Jiskra Otrokovice 101:18
2. Máslo Miroslav SHK4001 OK Slavia Hradec Králové 226:33 + 125:15
HDR
1.78 km, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Lička Jakub VSK Mendelu Brno 20:34
2. Kynčlová Anna JIL0852 OK Jilemnice 26:07 + 5:33
3. Mácová Barbora 81C1050 Cirkus Čakovice 26:34 + 6:00
4. Bercha Matouš TEP0800 Tempo Praha 26:59 + 6:25
5. Bercha Jonáš TEP1000 Tempo Praha 27:16 + 6:42
6. Moskva Vojtěch ZLH0802 OOB TJ Zlaté Hory 27:48 + 7:14
7. Kubec Adam DOB0900 KOB Dobruška 28:06 + 7:32
8. Kurka Antonín SHK0700 OK Slavia Hradec Králové 28:54 + 8:20
9. Belžíková Nelly SKOB Kobra Vsetín 30:08 + 9:34
10. Kubeček Antonín LIP08 SOS Mamuti z Lipovky 30:52 + 10:18
11. Tejkl Štěpán 81C0800 Cirkus Čakovice 31:23 + 10:49
12. Harazinová Zuzana VLI0650 Slavia Liberec orienteering 32:01 + 11:27
12. Harazinová Tereza VLI0850 Slavia Liberec orienteering 32:01 + 11:27
14. Švec Jakub SKOB Kobra Vsetín 32:46 + 12:12
15. Pekárek David TZL1000 SKOB Zlín 33:26 + 12:52
16. Procházka Ferdinand ADA1001 OOB Spartak Adamov 34:59 + 14:25
17. Salajka Viktor LBM1000 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 35:24 + 14:50
18. Panáčková Alžběta 8MC0850 Papiyon 36:18 + 15:44
19. Michalina Wysocka 49P0451 DFS Wrocław 36:29 + 15:55
20. Matěásko Marek OK Jilemnice 37:30 + 16:56
21. Pavlica Bedřich SKOB Kobra Vsetín 37:59 + 17:25
22. Zitková Veronika LPU1051 OK Lokomotiva Pardubice 38:37 + 18:03
23. Tejkalová Anna NEREG 39:37 + 19:03
24. Švestka Patrik SKOB Kobra Vsetín 40:12 + 19:38
25. Kresta Tomáš Krestovi 40:56 + 20:22
26. Korecká Eva CHT1054 OOB SK Chrast 42:58 + 22:24
27. Novosadová Klára 5QC0950 Zlínské Prašivky 43:20 + 22:46
28. Sedláková Anna LIP1550 SOS Mamuti z Lipovky 44:11 + 23:37
29. Fojtík Martin Los Brňos 44:44 + 24:10
30. Folprecht Mia Jelínková 45:05 + 24:31
31. Škorpil Marek Sportcentrum Jičín 48:25 + 27:51
32. Ehlerová Michaela USK Praha 50:57 + 30:23
33. Veljačik Jonáš SCP0800 OK Sparta Praha 51:29 + 30:55
34. Růžička Matěj KSU0901 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 51:42 + 31:08
35. Machková Berenika SHK0751 OK Slavia Hradec Králové 52:57 + 32:23
36. Rémiš Štěpán SHK0802 OK Slavia Hradec Králové 53:11 + 32:37
37. Rémiš Šimon SHK0801 OK Slavia Hradec Králové 53:54 + 33:20
38. Fojtíková Petra Los Brňos 54:25 + 33:51
39. Baldrian Josef VSP1100 USK Praha 55:04 + 34:30
40. Baláž Samuel OK Slavia Hradec Králové 57:31 + 36:57
41. Zvěřinová Nina LPU1253 OK Lokomotiva Pardubice 57:41 + 37:07
42. Svatoň David NER NEREG 58:15 + 37:41
43. Mrkvica Jan OOB TJ Zlaté Hory 59:00 + 38:26
44. Salajka Michal LBM0701 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 60:48 + 40:14
45. Viktor Baláž SHK0803 OK Slavia Hradec Králové 61:17 + 40:43
46. Musilová Anna NER NEREG 62:36 + 42:02
47. Junek Kryštof STH1201 SK Studenec 62:56 + 42:22
48. Čečka Vojtěch SHK0804 OK Slavia Hradec Králové 66:09 + 45:35
49. Košková Martina SHK0652 OK Slavia Hradec Králové 67:14 + 46:40
50. Zahradník Václav Neregistrovaní 67:28 + 46:54
51. Lhotský Lukáš SHK OK Slavia Hradec Králové 67:59 + 47:25
52. Aleš Mikuláš ZBM1017 SK Žabovřesky Brno 68:00 + 47:26
53. Alešová Anna ZBM1077 SK Žabovřesky Brno 68:23 + 47:49
54. Morávková Alžběta SHK0653 OK Slavia Hradec Králové 69:22 + 48:48
55. Robotková Tereza PBM TJ Spartak 1. Brněnská 80:46 + 60:12
56. Tejklová Stela NEREG 83:11 + 62:37
57. Neyrinck Nina USK Praha 85:45 + 65:11
58. Matys Richard OK Slavia Hradec Králové 141:40 + 121:06
Matys Eduard OK Slavia Hradec Králové DISK
Balcar Jiří SHK0600 OK Slavia Hradec Králové DISK
P
2.96 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hauptfleisch Filip Kociánová 35:46
2. Strachota Jaroslav ASU5600 Magnus Orienteering 38:31 + 2:45
3. Zdráhalová de Oliveira Pavla OOL SK Haná orienteering 44:41 + 8:55
4. Matěásko Dušan OK JIL OK Jilemnice 44:43 + 8:57
5. Mácová Martina 81C0050 Cirkus Čakovice 45:33 + 9:47
6. Kociánová Barbora Kociánová 46:18 + 10:32
7. Skonieczny Andrzej 29P5701 Paulinum J.G. 47:25 + 11:39
8. Belžík Karel SKOB Kobra Vsetín 47:55 + 12:09
9. Koláriková Lucie Koláriková 49:02 + 13:16
10. Ježková Romana JIL7552 OK Jilemnice 49:13 + 13:27
11. Handlová Andrea NER NEREG 50:25 + 14:39
12. Greshner Luboš ASU7848 Magnus Orienteering 51:14 + 15:28
13. Strýčková Monika ADA7454 OOB Spartak Adamov 54:08 + 18:22
14. Zahradník Jakub 6YC8600 Neregistrovaní 55:19 + 19:33
15. Koblicová Milena VAM7651 OOB Vamberk 56:24 + 20:38
16. Pavlica Jiří SKOB Kobra Vsetín 57:32 + 21:46
17. Hudečková Petra OOP TJ Opava 58:18 + 22:32
18. Jaromír Rémiš OK Slavia Hradec Králové 59:06 + 23:20
19. Řeháková Jana BFM7152 SKOB Frýdek - Místek 59:42 + 23:56
20. Hrabicová Iva OOP6150 TJ Opava 60:20 + 24:34
21. Pleskač Jiří OOB TJ Lokomotiva Trutnov 60:41 + 24:55
22. Sedláčková Dagmar NEREG 61:22 + 25:36
23. Lacina Martin OK Lokomotiva Pardubice 64:37 + 28:51
24. Hanuš Vladimír VRL7508 OOS TJ Spartak Vrchlabí 66:18 + 30:32
25. Pásková Pavlína CHT OOB SK Chrast 66:30 + 30:44
26. Opravil Daniel ASU Magnus Orienteering 67:37 + 31:51
27. Novotný Michal Neregistrovaný - Novotný 68:15 + 32:29
28. Jelinkova Irena Jelínková 69:00 + 33:14
29. Karlík Jan NER NEREG 69:05 + 33:19
30. Golinowska Ela HKS Azymut Mochy 69:16 + 33:30
31. Kukolová Alena LCE OOB TJ Slovan Luhačovice 72:04 + 36:18
32. Juríček Jakub Koláriková 73:04 + 37:18
33. Kopecká Alena VSP USK Praha 73:49 + 38:03
34. Junková Anna LTU0453 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 74:07 + 38:21
35. Hanušová Monika VRL7654 OOS TJ Spartak Vrchlabí 74:21 + 38:35
36. Junková Iva OOB TJ Lokomotiva Trutnov 75:13 + 39:27
37. Kuban Jiří CHT8401 OOB SK Chrast 76:29 + 40:43
38. Robotková Lenka PBM5451 TJ Spartak 1. Brněnská 76:58 + 41:12
39. Kobylka Roman Magnus Orienteering 78:10 + 42:24
40. Kynčlová Dagmar OK Jilemnice 78:23 + 42:37
41. Švestková Jana SKOB Kobra Vsetín 78:28 + 42:42
42. Třešňák Miloš OK Jilemnice 80:09 + 44:23
43. Bendáková Eliška NER NEREG 81:05 + 45:19
44. Třešňáková Blanka OK Jilemnice 81:11 + 45:25
45. Švestka Jiří SKOB Kobra Vsetín 82:05 + 46:19
46. Augusta Jiří VSP USK Praha 83:13 + 47:27
47. Metelka Jiří 9CC8600 NEREG 85:55 + 50:09
48. Šabatková Zdena SHK5652 OK Slavia Hradec Králové 88:25 + 52:39
49. Vébrová Šárka HAV7050 OB Havířov 89:02 + 53:16
50. Kubeček Josef LIP04 SOS Mamuti z Lipovky 89:41 + 53:55
51. Volencová Ivana NEREG 94:59 + 59:13
52. Hančová Alice OOS TJ Spartak Vrchlabí 102:05 + 66:19
53. Král Martin OTK0100 OOB TJ Jiskra Otrokovice 104:30 + 68:44
54. Králová Věra OOB TJ Jiskra Otrokovice 105:34 + 69:48
55. Vodičková Lenka LPU7357 OK Lokomotiva Pardubice 107:04 + 71:18
56. Procingerová Ilona VRL7053 OOS TJ Spartak Vrchlabí 110:21 + 74:35
57. Trnka Marek VSP0402 USK Praha 136:23 + 100:37
Pitrmucová Šárka JIL7852 OK Jilemnice DISK
Doubravová Blanka ASU7499 Magnus Orienteering DISK
Procházka Jan TBM4907 KOS TJ Tesla Brno DISK
Špinková Markéta TJP8550 TJ Sokol Troja DISK
T
6.01 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kochová Nikola TUR9358 OOB TJ Turnov 76:04
2. Titz Pavel VSP7400 USK Praha 78:11 + 2:07
3. Šabatka Jan SHK9001 OK Slavia Hradec Králové 89:25 + 13:21
4. Máca Petr Cirkus Čakovice 89:32 + 13:28
5. Tejkal Jan ADA8110 OOB Spartak Adamov 93:35 + 17:31
6. Musil Radek NER NEREG 100:11 + 24:07
7. Grundmannová Hana LTU9251 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 102:50 + 26:46
8. Folprecht Jaroslav Jelínková 108:38 + 32:34
9. Souček Karel SHK6601 OK Slavia Hradec Králové 108:49 + 32:45
10. Rešová Kateřina ASU9090 Magnus Orienteering 110:06 + 34:02
11. Botiková Daniela OOB TJ Slovan Luhačovice 111:16 + 35:12
12. Kratochvílová Silvie Kratochvílová 118:18 + 42:14
13. Bogulak Adam MKS Paulinum Jelenia Góra 142:30 + 66:26
14. Šváb Jan VSP 5801 USK Praha 145:00 + 68:56
15. Hanč Jaroslav OOS TJ Spartak Vrchlabí 145:56 + 69:52
16. Skryja Ondřej PZR9502 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 146:22 + 70:18
17. Maliňáková Dana SVS Orientklub Vsetín 153:31 + 77:27
18. Jadviščok Ladislav UOL7700 SOB Olomouc 154:11 + 78:07
19. Pánek Tomáš NER NEREG 162:16 + 86:12
20. Zelenková Lenka 3IX6150 Zelenkovi 166:46 + 90:42
21. Jireš František 3IX5900 Zelenkovi 167:18 + 91:14
Tauchmanová Ivana NPA7852 SK LOB Nová Paka DISK
Chromá Adéla ZBM8870 SK Žabovřesky Brno DISK