Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Votočková Amélie | JIL0750 | OK Jilemnice | 23:51 | ||
2. | Kucharska Julia | 2FP0650 | Biały Szkwał | 24:04 | + 0:13 | |
3. | Rotková Veronika | ZBM0854 | SK Žabovřesky Brno | 24:09 | + 0:18 | |
4. | Čivrná Eliška | VRL0851 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 26:20 | + 2:29 | |
5. | Chlupáčová Anežka | OB T.J. Sokol Žamberk | 27:03 | + 3:12 | ||
6. | Chrástová Barbora | STH0851 | SK Studenec | 27:24 | + 3:33 | |
7. | Tichá Alexandra | LPU0757 | OK Lokomotiva Pardubice | 28:12 | + 4:21 | |
8. | Švíglerová Kateřina | LPU0752 | OK Lokomotiva Pardubice | 29:16 | + 5:25 | |
9. | Zakouřilová Klára | VSP0850 | USK Praha | 30:42 | + 6:51 | |
10. | Hanušová Markéta | VRL0852 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 31:24 | + 7:33 | |
11. | Strýčková Bára | ADA0852 | OOB Spartak Adamov | 35:50 | + 11:59 | |
12. | Mácová Natálie | 81C0750 | Cirkus Čakovice | 37:21 | + 13:30 | |
13. | Hájková Lucie | CET0751 | TJ Loko Česká Třebová | 37:36 | + 13:45 | |
14. | Skřivanková Anna | 1XC0800 | Skřivankovi | 46:16 | + 22:25 | |
15. | Kutlvašrová Pavla | VRL0951 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 48:57 | + 25:06 | |
16. | Pokorná Ema | PGP0950 | SK Praga | 49:53 | + 26:02 | |
17. | Pavlíková Rozárie | LIT0851 | KOB Chemopetrol Litvínov | 134:32 | + 110:41 | |
Kucharska Karolina | 2FP0950 | Biały Szkwał | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Neumannová Alžběta | PHK0650 | OK 99 Hradec Králové | 26:35 | ||
2. | Seidenglanzová Johana | SSU0650 | SK Severka Šumperk | 28:14 | + 1:39 | |
3. | Hlaváčová Lucie | TBM0660 | KOS TJ Tesla Brno | 31:09 | + 4:34 | |
4. | Rychlá Karolína | KRN0757 | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 31:21 | + 4:46 | |
5. | Mácová Štěpánka | 81C0650 | Cirkus Čakovice | 31:58 | + 5:23 | |
6. | Haasová Klára | LPU0655 | OK Lokomotiva Pardubice | 34:19 | + 7:44 | |
7. | Netuková Anežka | SHK0750 | OK Slavia Hradec Králové | 35:14 | + 8:39 | |
8. | Zitková Andrea | LPU0751 | OK Lokomotiva Pardubice | 37:39 | + 11:04 | |
9. | Petrásová Michaela | LPU0680 | OK Lokomotiva Pardubice | 38:24 | + 11:49 | |
10. | Vodičková Veronika | LPU0651 | OK Lokomotiva Pardubice | 45:26 | + 18:51 | |
11. | Pattermanová Magdalena | KSU0660 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 53:23 | + 26:48 | |
12. | Pitrmucová Lucie | JIL0651 | OK Jilemnice | 54:08 | + 27:33 | |
13. | Pipková Karolína | LPU0756 | OK Lokomotiva Pardubice | 65:09 | + 38:34 | |
14. | Voláková Viktorie | BRU | Ulita-HOBRA Orienteering Broumov | 84:39 | + 58:04 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Chvátilová Johana | PHK0450 | OK 99 Hradec Králové | 28:19 | ||
2. | Rotková Markéta | ZBM0455 | SK Žabovřesky Brno | 28:24 | + 0:05 | |
3. | Kopecká Valentýna | VSP0453 | USK Praha | 29:22 | + 1:03 | |
4. | Knobová Agáta | VRL0453 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 29:31 | + 1:12 | |
5. | Randáková Adéla | VRL0452 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 30:06 | + 1:47 | |
6. | Hanušová Kateřina | VRL0455 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 30:08 | + 1:49 | |
7. | Procházková Doubravka | ADA0651 | OOB Spartak Adamov | 30:27 | + 2:08 | |
8. | Chrástová Magdaléna | STH0551 | SK Studenec | 30:40 | + 2:21 | |
9. | Metelková Michaela | PHK0550 | OK 99 Hradec Králové | 31:22 | + 3:03 | |
10. | Beranová Hana | VSP0455 | USK Praha | 34:56 | + 6:37 | |
11. | Batani Valentina | TZL0551 | SKOB Zlín | 37:37 | + 9:18 | |
12. | Batani Valeria | TZL0550 | SKOB Zlín | 40:35 | + 12:16 | |
13. | Vorlová Eva | ASU0499 | Magnus Orienteering | 44:06 | + 15:47 | |
14. | Hošková Kateřina | LTU0451 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 54:12 | + 25:53 | |
15. | Matochová Adéla | TZL0552 | SKOB Zlín | 54:30 | + 26:11 | |
16. | Licková Štěpánka | LTU0452 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 57:11 | + 28:52 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kubcová Anna | DOB0550 | KOB Dobruška | 28:07 | ||
2. | Cachová Mirka | LPU0555 | OK Lokomotiva Pardubice | 31:29 | + 3:22 | |
3. | Drozdová Anna | ASU0497 | Magnus Orienteering | 34:18 | + 6:11 | |
4. | Blažková Simona | ASU0498 | Magnus Orienteering | 35:31 | + 7:24 | |
5. | Navrátilová Marie | ASU0599 | Magnus Orienteering | 35:39 | + 7:32 | |
6. | Matěásková Šárka | JIL0551 | OK Jilemnice | 36:41 | + 8:34 | |
7. | Chrbolková Klára | LPU0454 | OK Lokomotiva Pardubice | 36:56 | + 8:49 | |
8. | Neradová Natálie | BOR0452 | OK Jiskra Nový Bor | 37:08 | + 9:01 | |
9. | Kadaníková Tereza | LPU0552 | OK Lokomotiva Pardubice | 38:58 | + 10:51 | |
10. | Kociánová Hana | SHK0453 | OK Slavia Hradec Králové | 39:37 | + 11:30 | |
11. | Gottsteinová Ema | JIL0451 | OK Jilemnice | 39:52 | + 11:45 | |
12. | Pokorná Nela | PGP0552 | SK Praga | 41:29 | + 13:22 | |
13. | Mrskočová Markéta | LPU0553 | OK Lokomotiva Pardubice | 49:30 | + 21:23 | |
14. | Lacinová Monika | OK Lokomotiva Pardubice | 91:55 | + 63:48 | ||
Oujeská Simona | ADA0551 | OOB Spartak Adamov | DISK | |||
Samohýl Richard | PGP2800 | SK Praga | 152:02 | + 123:55 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Thýnová Martina | SHK0350 | OK Slavia Hradec Králové | 24:29 | ||
2. | Kovářová Jana | CET0251 | TJ Loko Česká Třebová | 24:43 | + 0:14 | |
3. | Vandasová Adéla | PHK0255 | OK 99 Hradec Králové | 25:22 | + 0:53 | |
4. | Chrástová Tereza | STH0251 | SK Studenec | 29:28 | + 4:59 | |
5. | Holečková Petra | SHK0250 | OK Slavia Hradec Králové | 29:39 | + 5:10 | |
6. | Karlová Anna | JIL0352 | OK Jilemnice | 30:55 | + 6:26 | |
7. | Koberová Kateřina | LPU0352 | OK Lokomotiva Pardubice | 31:13 | + 6:44 | |
8. | Chabiera Lena | 28P0351 | UNTS Warszawa | 32:02 | + 7:33 | |
9. | Vávrová Vanda | HOR0350 | TJ Jiskra Hořice | 32:47 | + 8:18 | |
10. | Fejfarová Tereza | LPU0360 | OK Lokomotiva Pardubice | 32:53 | + 8:24 | |
11. | Greschnerová Tereza | ASU0299 | Magnus Orienteering | 33:14 | + 8:45 | |
12. | Raková Petra | SHK0251 | OK Slavia Hradec Králové | 34:17 | + 9:48 | |
13. | Kodytková Denisa | SHK0252 | OK Slavia Hradec Králové | 35:13 | + 10:44 | |
14. | Růžičková Vendula | CHA0252 | OK Chrastava | 35:42 | + 11:13 | |
15. | Šritrová Lenka | TUV0252 | SOK TJ Turnov | 35:53 | + 11:24 | |
16. | Starková Terezie | CHT0251 | OOB SK Chrast | 36:03 | + 11:34 | |
17. | Nitsch Aleksandra | 28P0352 | UNTS Warszawa | 37:12 | + 12:43 | |
18. | Titzová Adéla | VSP0250 | USK Praha | 39:28 | + 14:59 | |
19. | Smolková Sabina | STE0250 | SK SKI-OB Šternberk | 42:55 | + 18:26 | |
20. | Binarová Adéla | UOL0452 | SOB Olomouc | 44:21 | + 19:52 | |
21. | Petrásová Hana | LPU0380 | OK Lokomotiva Pardubice | 49:56 | + 25:27 | |
22. | Pató Johanna | SHK0356 | OK Slavia Hradec Králové | 58:44 | + 34:15 | |
23. | Kinclová Natálie | LTU0350 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 61:41 | + 37:12 | |
24. | Janečková Josefína | EKP0351 | VŠTJ Ekonom Praha | 62:39 | + 38:10 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bednaříková Emma | VLI0359 | Slavia Liberec orienteering | 27:30 | ||
2. | Vodičková Johana | LPU0354 | OK Lokomotiva Pardubice | 28:04 | + 0:34 | |
3. | Bártová Adéla | LPU0353 | OK Lokomotiva Pardubice | 28:52 | + 1:22 | |
4. | Randáková Alžběta | VRL0252 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 29:38 | + 2:08 | |
5. | Slámová Taťána | OSN0250 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 31:32 | + 4:02 | |
6. | Pitrmucová Antonie | JIL0251 | OK Jilemnice | 32:47 | + 5:17 | |
7. | Ďoubalíková Lenka | CHT0351 | OOB SK Chrast | 40:15 | + 12:45 | |
8. | Stohanzlová Kristýna | LPU0356 | OK Lokomotiva Pardubice | 48:51 | + 21:21 | |
9. | Morávková Barbora | SHK0352 | OK Slavia Hradec Králové | 49:53 | + 22:23 | |
10. | Brožíková Barbora | SHK0358 | OK Slavia Hradec Králové | 52:19 | + 24:49 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hlaváčová Anežka | TBM0199 | KOS TJ Tesla Brno | 40:08 | ||
2. | Nechanická Klára | OSN0050 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 42:55 | + 2:47 | |
3. | Vejražková Róza | SJC0151 | Sportcentrum Jičín | 43:56 | + 3:48 | |
4. | Šklíbová Veronika | SRK0153 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 45:25 | + 5:17 | |
5. | Korpasová Lucie | TBM0151 | KOS TJ Tesla Brno | 46:09 | + 6:01 | |
6. | Špringlová Kamila | TBM0050 | KOS TJ Tesla Brno | 48:14 | + 8:06 | |
7. | Hápová Petra | PHK0051 | OK 99 Hradec Králové | 50:45 | + 10:37 | |
8. | Olszanka Gabriela | 23P0151 | OK!Sport Warszawa | 51:23 | + 11:15 | |
9. | Nováková Světlana | NPA0151 | SK LOB Nová Paka | 52:26 | + 12:18 | |
10. | Mianowska Julia | 28P0150 | UNTS Warszawa | 52:27 | + 12:19 | |
11. | Horáková Barbora | VSP0150 | USK Praha | 56:45 | + 16:37 | |
12. | Foltýnová Eva | SJI0051 | OK Jihlava | 58:35 | + 18:27 | |
13. | Jeřábková Nina | BOR0151 | OK Jiskra Nový Bor | 58:51 | + 18:43 | |
14. | Glowacz Julia | 28P0050 | UNTS Warszawa | 60:14 | + 20:06 | |
15. | Zimová Barbora | SHK0151 | OK Slavia Hradec Králové | 61:21 | + 21:13 | |
16. | Kroniková Štěpánka | SHK0150 | OK Slavia Hradec Králové | 62:43 | + 22:35 | |
17. | Piwko Gabiela | 88P0050 | MKS Paulinum Jelenia Góra | 72:33 | + 32:25 | |
18. | Stará Tereza | VRL0051 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 72:34 | + 32:26 | |
19. | Staszak Alicja | 28P0151 | UNTS Warszawa | 73:53 | + 33:45 | |
20. | Čížková Eliška | ADA0051 | OOB Spartak Adamov | 77:25 | + 37:17 | |
21. | Müllerová Erika | OTK0050 | OOB TJ Jiskra Otrokovice | 78:32 | + 38:24 | |
22. | Ďoubalíková Marie | CHT | OOB SK Chrast | 107:46 | + 67:38 | |
23. | Vacková Anna | CHT0051 | OOB SK Chrast | 108:47 | + 68:39 | |
Dvořáková Anna | JIL0154 | OK Jilemnice | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Korpasová Tereza | LBM9898 | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 46:47 | ||
2. | Kubíčková Jana | PHK9999 | OK 99 Hradec Králové | 48:58 | + 2:11 | |
3. | Pilcová Sabina | JPV9898 | Oddíl OS SK Prostějov | 55:49 | + 9:02 | |
4. | Kopecká Johana | VSP9950 | USK Praha | 56:16 | + 9:29 | |
5. | Marek Wiktoria | 28P9950 | UNTS Warszawa | 57:03 | + 10:16 | |
6. | Semrádová Jana | CHC9951 | K.O.B. Choceň | 57:26 | + 10:39 | |
7. | Staňová Karolína | BOR9853 | OK Jiskra Nový Bor | 58:08 | + 11:21 | |
8. | Nechutová Aneta | PZR9951 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 61:03 | + 14:16 | |
9. | Zurynková Michaela | EKP9850 | VŠTJ Ekonom Praha | 82:33 | + 35:46 | |
10. | Jeřábková Ema | BOR9957 | OK Jiskra Nový Bor | 84:20 | + 37:33 | |
Matoušová Kateřina | VRL9955 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hrušková Barbora | ZBM9354 | SK Žabovřesky Brno | 57:24 | 9183 | ||
2. | Zvěřinová Martina | LPU8357 | OK Lokomotiva Pardubice | 59:19 | + 1:55 | 8828 | |
3. | Teplá Karolína | SHK9251 | OK Slavia Hradec Králové | 60:26 | + 3:02 | 8597 | |
4. | Kabáthová Eva | ZBM8966 | SK Žabovřesky Brno | 61:33 | + 4:09 | 8368 | |
5. | Kociánová Lenka | VBM8553 | VSK Mendelu Brno | 62:58 | + 5:34 | 8098 | |
6. | Hermanová Zuzana | LPU8752 | OK Lokomotiva Pardubice | 67:06 | + 9:42 | 7435 | |
7. | Szeliga Malgorzata | STB9399 | TJ Stadion Nový Bor | 67:19 | + 9:55 | 7347 | |
8. | Tužilová Magdaléna | ZBM9452 | SK Žabovřesky Brno | 69:20 | + 11:56 | 7002 | |
9. | Koporová Petra | ZBM9353 | SK Žabovřesky Brno | 70:22 | + 12:58 | 6801 | |
10. | Tesařová Markéta | ZBM9456 | SK Žabovřesky Brno | 72:52 | + 15:28 | 6395 | |
11. | Čermáková Magdalena | LCE9155 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 74:41 | + 17:17 | 6090 | |
12. | Kopcová Michaela | KRN8456 | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 77:20 | + 19:56 | 5674 | |
Kubicka Zuzanna | 28P9350 | UNTS Warszawa | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Randáková Helena | VRL7452 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 60:43 | 7228 | ||
2. | Chmelařová Michaela | SHK9151 | OK Slavia Hradec Králové | 61:37 | + 0:54 | 7055 | |
3. | Matrasová Kateřina | CHT8353 | OOB SK Chrast | 64:41 | + 3:58 | 6644 | |
4. | Korecká Lenka | CHT8053 | OOB SK Chrast | 65:52 | + 5:09 | 6446 | |
5. | Štáfková Jitka | PGP8056 | SK Praga | 68:37 | + 7:54 | 6082 | |
6. | Drągowska Maria | 23P9550 | OK!Sport Warszawa | 68:56 | + 8:13 | ||
7. | Fundová Eliška | SHK9351 | OK Slavia Hradec Králové | 73:13 | + 12:30 | 5524 | |
8. | Šmidrkalová Monika | NPA9051 | SK LOB Nová Paka | 74:27 | + 13:44 | 5335 | |
9. | Kameníková Andrea | BOR9751 | OK Jiskra Nový Bor | 86:16 | + 25:33 | 4037 | |
10. | Pavlíková Klára | LIT7451 | KOB Chemopetrol Litvínov | 87:15 | + 26:32 | 3891 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Veljačiková Hana | PGP9756 | SK Praga | 47:12 | 6497 | ||
2. | Pekárková Eva | TZL7653 | SKOB Zlín | 50:57 | + 3:45 | 6037 | |
3. | Horčičková Eva | UOL7051 | SOB Olomouc | 55:05 | + 7:53 | 5534 | |
4. | Žaloudková Klára | LPU9461 | OK Lokomotiva Pardubice | 55:06 | + 7:54 | 5516 | |
5. | Zurynková Jana | EKP7053 | VŠTJ Ekonom Praha | 57:24 | + 10:12 | 5231 | |
6. | Kondělková Radka | HOS7951 | TJ Tatran Hostinné | 62:58 | + 15:46 | 4567 | |
7. | Matrasová Vendula | CHT8251 | OOB SK Chrast | 64:34 | + 17:22 | 4368 | |
8. | Janečková Dagmar | EKP6550 | VŠTJ Ekonom Praha | 65:26 | + 18:14 | 4255 | |
9. | Vrbatová Petra | HOS8551 | TJ Tatran Hostinné | 66:59 | + 19:47 | 4063 | |
10. | Králová Iveta | JHB8952 | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 68:55 | + 21:43 | 3829 | |
11. | Kalata Agnieszka | 88P8950 | MKS Paulinum Jelenia Góra | 68:56 | + 21:44 | ||
12. | Pokorná Kristýna | EKP8351 | VŠTJ Ekonom Praha | 70:03 | + 22:51 | 3687 | |
13. | Vlažná Lucie | LCE8751 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 71:33 | + 24:21 | 3505 | |
14. | Voleská Alice | KAM8050 | OK Kamenice | 72:18 | + 25:06 | 3409 | |
15. | Krejsová Martina | CHT8152 | OOB SK Chrast | 72:31 | + 25:19 | 3374 | |
16. | Křenková Geislerová Blanka | LLI8450 | TJ Loko Liberec | 73:11 | + 25:59 | 3288 | |
17. | Švábková Anna | TUR9352 | OOB TJ Turnov | 73:26 | + 26:14 | 3250 | |
18. | Wylezok Dominika | MKS Paulinum Jelenia Góra | 73:31 | + 26:19 | |||
19. | Fencíková Vladislava | JHB6553 | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 78:39 | + 31:27 | 2652 | |
20. | Čížková Markéta | ADA9652 | OOB Spartak Adamov | 79:06 | + 31:54 | 2593 | |
21. | Fidrmucová Linda | UOL8650 | SOB Olomouc | 79:53 | + 32:41 | 2498 | |
22. | Chvílová Hana | 6ZX9500 | Hana Chvílová | 80:15 | + 33:03 | ||
23. | Besedová Petra | CHT7654 | OOB SK Chrast | 80:48 | + 33:36 | 2388 | |
24. | Štěpánková Petra | LBM8651 | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 81:26 | + 34:14 | 2310 | |
25. | Uhrová Zuzana | VSP8050 | USK Praha | 86:17 | + 39:05 | 1764 | |
26. | Burešová Lenka | DKP8351 | Oddíl OB Kotlářka | 88:09 | + 40:57 | 1552 | |
27. | Müllerová Petra | VAM9098 | OOB Vamberk | 93:17 | + 46:05 | 980 | |
28. | Beranová Kristína | TZL8553 | SKOB Zlín | 93:41 | + 46:29 | 933 | |
29. | Maliňáková Petra | SVS8751 | Orientklub Vsetín | 101:19 | + 54:07 | 92 | |
30. | Binková Jana | CHT8651 | OOB SK Chrast | 103:34 | + 56:22 | 0 | |
31. | Davidová Anežka | JIL9752 | OK Jilemnice | 104:35 | + 57:23 | 0 | |
32. | Rochlová Kateřina | SRK8751 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 130:43 | + 83:31 | 0 | |
Tesařová Eva | RBK9253 | SK Radioklub Blansko | DISK | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Městková Lucie | TEP7850 | Tempo Praha | 44:59 | ||
2. | Milánová Jindřiška | TBM7475 | KOS TJ Tesla Brno | 47:38 | + 2:39 | |
3. | Ďoubalíková Veronika | CHT7351 | OOB SK Chrast | 52:00 | + 7:01 | |
4. | Mrskočová Dana | LPU7356 | OK Lokomotiva Pardubice | 53:48 | + 8:49 | |
5. | Pokorná Magdaléna | PGP7562 | SK Praga | 53:59 | + 9:00 | |
6. | Vlastníková Lucie | JIL7554 | OK Jilemnice | 55:15 | + 10:16 | |
7. | Grycová Petra | TBM7467 | KOS TJ Tesla Brno | 56:38 | + 11:39 | |
8. | Šklíbová Jana | SRK7651 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 57:54 | + 12:55 | |
9. | Vandasová Markéta | VAM7250 | OOB Vamberk | 59:31 | + 14:32 | |
10. | Janků Renata | STE7251 | SK SKI-OB Šternberk | 59:36 | + 14:37 | |
11. | Bukovacová Alena | ZBM7454 | SK Žabovřesky Brno | 60:44 | + 15:45 | |
12. | Procházková Lucie | ADA7651 | OOB Spartak Adamov | 62:27 | + 17:28 | |
13. | Cicvárková Lucie | ZBM7651 | SK Žabovřesky Brno | 77:58 | + 32:59 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kameníková Kateřina | BOR7758 | OK Jiskra Nový Bor | 50:59 | ||
2. | Černá Petra | ALB7450 | OOB Albrechtice nad Orlicí | 53:16 | + 2:17 | |
3. | Štáblová Michaela | KSU7551 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 53:22 | + 2:23 | |
4. | Šimková Markéta | LME7755 | SK Los Mělník | 54:47 | + 3:48 | |
5. | Bednaříková Daniela | VLI7759 | Slavia Liberec orienteering | 55:08 | + 4:09 | |
6. | Haasová Renata | LPU7960 | OK Lokomotiva Pardubice | 56:11 | + 5:12 | |
7. | Suchardová Jana | JIL7555 | OK Jilemnice | 57:00 | + 6:01 | |
8. | Votýpková Zuzana | BOR7958 | OK Jiskra Nový Bor | 58:32 | + 7:33 | |
9. | Švidrnochová Hana | OOP7751 | TJ Opava | 58:33 | + 7:34 | |
10. | Karlová Kateřina | JIL7553 | OK Jilemnice | 61:05 | + 10:06 | |
11. | Navrátilová Helena | ASU7799 | Magnus Orienteering | 64:13 | + 13:14 | |
12. | Baldrianová Barbora | VSP7850 | USK Praha | 66:02 | + 15:03 | |
13. | Neradová Zuzana | BOR7950 | OK Jiskra Nový Bor | 119:28 | + 68:29 | |
Vacková Petra | CHT7852 | OOB SK Chrast | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Batani Hana | TZL7351 | SKOB Zlín | 49:37 | ||
2. | Trnková Dana | VSP7351 | USK Praha | 54:04 | + 4:27 | |
3. | Hájková Ludmila | CET7554 | TJ Loko Česká Třebová | 56:29 | + 6:52 | |
4. | Švíglerová Pavla | LPU7658 | OK Lokomotiva Pardubice | 57:12 | + 7:35 | |
5. | Kovářová Anna | CET7552 | TJ Loko Česká Třebová | 57:42 | + 8:05 | |
6. | Horáková Lenka | VSP7255 | USK Praha | 63:12 | + 13:35 | |
7. | Chovancová Jana | TZL7352 | SKOB Zlín | 63:26 | + 13:49 | |
8. | Petrásová Simona | LPU7556 | OK Lokomotiva Pardubice | 63:33 | + 13:56 | |
9. | Zlesáková Stáňa | CHT7352 | OOB SK Chrast | 64:11 | + 14:34 | |
10. | Pipková Táňa | LPU7156 | OK Lokomotiva Pardubice | 64:40 | + 15:03 | |
11. | Rusinová Alena | BRU7152 | Ulita-HOBRA Orienteering Broumov | 65:24 | + 15:47 | |
12. | Korpasová Ivana | LBM7362 | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 70:32 | + 20:55 | |
13. | Włodarczyk-Szymańska Anna | Paulinum J.G. | 71:20 | + 21:43 | ||
14. | Semíková Iva | KAM6850 | OK Kamenice | 89:24 | + 39:47 | |
15. | Beranová Iva | VSP7150 | USK Praha | 108:48 | + 59:11 | |
Zakouřilová Helena | VSP7453 | USK Praha | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hlaváčová Šárka | TBM7258 | KOS TJ Tesla Brno | 39:34 | ||
2. | Čivrná Karolína | VRL7355 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 41:08 | + 1:34 | |
3. | Šišmová Hana | TYN6850 | OOB SK Týniště nad Orlicí | 41:34 | + 2:00 | |
4. | Pavlicová Anna | SKOB Kobra Vsetín | 43:54 | + 4:20 | ||
5. | Junková Petra | STH7451 | SK Studenec | 46:43 | + 7:09 | |
6. | Finstrlová Alena | ZBM7550 | SK Žabovřesky Brno | 47:56 | + 8:22 | |
7. | Moskvová Jitka | ZLH7551 | OOB TJ Zlaté Hory | 48:03 | + 8:29 | |
8. | Kubcová Lenka | DOB7451 | KOB Dobruška | 48:45 | + 9:11 | |
9. | Jeřábková Tereza | BOR7563 | OK Jiskra Nový Bor | 54:20 | + 14:46 | |
10. | Licková Dana | LTU7350 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 55:03 | + 15:29 | |
11. | Stará Petra | VRL7354 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 56:35 | + 17:01 | |
12. | Obrátilová Naďa | ABM6654 | KOB Moira Brno | 58:10 | + 18:36 | |
13. | Urbanová Edita | STE7454 | SK SKI-OB Šternberk | 65:03 | + 25:29 | |
14. | Urbánková Lenka | Neregistrovaná - Urbánková | 71:47 | + 32:13 | ||
15. | Christodoulou Iva | ASU7599 | Magnus Orienteering | 81:05 | + 41:31 | |
16. | Strachotová Eva | ASU6099 | Magnus Orienteering | 87:04 | + 47:30 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Gornicka-Antonowicz Anna | 28P6850 | UNTS Warszawa | 39:12 | ||
2. | Hiršová Marcela | VBM7079 | VSK Mendelu Brno | 50:09 | + 10:57 | |
3. | Müllerová Zorka | 3XX6700 | POT | 51:58 | + 12:46 | |
4. | Kosová Michaela | SRK6752 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 53:02 | + 13:50 | |
5. | Novotná Neyrinck Markéta | VSP7051 | USK Praha | 59:26 | + 20:14 | |
6. | Kostková Jana | AOP7151 | Orientační Běh Opava | 61:13 | + 22:01 | |
7. | Hrušková Lenka | ZBM6251 | SK Žabovřesky Brno | 68:08 | + 28:56 | |
8. | Bendáková Jitka | LTU6951 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 75:00 | + 35:48 | |
9. | Tesařová Jitka | RBK6451 | SK Radioklub Blansko | 85:26 | + 46:14 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Wysocka Joanna | 49P7150 | DFS Wrocław | 49:44 | ||
2. | Valachová Jana | LPU6654 | OK Lokomotiva Pardubice | 53:42 | + 3:58 | |
3. | Lazáková Šárka | LTU6952 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 58:25 | + 8:41 | |
4. | Machová Iveta | NPA6851 | SK LOB Nová Paka | 66:39 | + 16:55 | |
5. | Nadera Agata | CX-80 | NEREG | 74:49 | + 25:05 | |
6. | Tomanová Elena | ABM6666 | KOB Moira Brno | 87:57 | + 38:13 | |
Suchá Helena | ABM6664 | KOB Moira Brno | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Wurzelová Dana | CHT6654 | OOB SK Chrast | 44:27 | ||
2. | Šedivá Miroslava | EKP5750 | VŠTJ Ekonom Praha | 47:30 | + 3:03 | |
3. | Hlavová Miroslava | KON6389 | KOB Konice | 47:49 | + 3:22 | |
4. | Vlachová Hana | VRL6251 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 51:26 | + 6:59 | |
5. | Němečková Jarmila | VSP6650 | USK Praha | 51:48 | + 7:21 | |
6. | Thýnová Ivana | SHK6651 | OK Slavia Hradec Králové | 54:43 | + 10:16 | |
7. | Veljačiková Markéta | SCP6451 | OK Sparta Praha | 61:15 | + 16:48 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Ostřanská Iveta | SSU6591 | SK Severka Šumperk | 31:09 | ||
2. | Syslová Iva | TTR6151 | OOB Třebíč | 36:35 | + 5:26 | |
3. | Víchová Ladislava | LPU5851 | OK Lokomotiva Pardubice | 36:41 | + 5:32 | |
4. | Kábrtová Iva | PEN6350 | OK RECO Sport | 39:11 | + 8:02 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Horynová Eva | TZL5254 | SKOB Zlín | 51:22 | ||
2. | Vlažná Mirka | LCE5852 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 51:52 | + 0:30 | |
3. | Řezníčková Hana | CHT6051 | OOB SK Chrast | 55:04 | + 3:42 | |
4. | Jansová Alena | CHT5852 | OOB SK Chrast | 58:49 | + 7:27 | |
5. | Hušková Eva | NPA5754 | SK LOB Nová Paka | 59:11 | + 7:49 | |
6. | Kynčlová Miroslava | JIL5851 | OK Jilemnice | 63:54 | + 12:32 | |
7. | Nýdrlová Eva | VRL5451 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 64:02 | + 12:40 | |
8. | Bláhová Luba | SHK5852 | OK Slavia Hradec Králové | 66:10 | + 14:48 | |
9. | Smičková Eva | KON5887 | KOB Konice | 70:52 | + 19:30 | |
10. | Svobodová Hana | SMB5951 | SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav | 102:59 | + 51:37 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Horová Magda | VSP5450 | USK Praha | 37:17 | ||
2. | Doležalová Vlasta | PGP5550 | SK Praga | 41:55 | + 4:38 | |
3. | Procházková Helena | TBM5351 | KOS TJ Tesla Brno | 41:58 | + 4:41 | |
4. | Kolaříková Věra | SBK5251 | KOB Start Blansko | 46:25 | + 9:08 | |
5. | Bartoňová Marie | BOR5351 | OK Jiskra Nový Bor | 49:13 | + 11:56 | |
6. | Salajková Věra | LBM5558 | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 50:37 | + 13:20 | |
7. | Štáblová Jitka | HSU5350 | Horizont klub Šumperk | 50:40 | + 13:23 | |
8. | Nováková Jana | NPA5552 | SK LOB Nová Paka | 51:18 | + 14:01 | |
9. | Kalibánová Jiřina | NPA5351 | SK LOB Nová Paka | 52:21 | + 15:04 | |
10. | Kabáthová Jitka | ZBM5582 | SK Žabovřesky Brno | 53:20 | + 16:03 | |
11. | Fejlková Alice | SHK5351 | OK Slavia Hradec Králové | 53:55 | + 16:38 | |
12. | Klimplová Alena | LPU5551 | OK Lokomotiva Pardubice | 66:51 | + 29:34 | |
13. | Lennerová Eva | LPU5653 | OK Lokomotiva Pardubice | 77:21 | + 40:04 | |
Zlesáková Vlasta | JIL5362 | OK Jilemnice | DISK | |||
Kosińska Halina | 2FP5550 | Biały Szkwał | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kupcová Věroslava | HSU4850 | Horizont klub Šumperk | 40:34 | ||
2. | Bogdálková Věra | LBM4858 | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 59:12 | + 18:38 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Třešňák Matěj | JIL0701 | OK Jilemnice | 22:28 | ||
2. | Světnický Antonín | STE0800 | SK SKI-OB Šternberk | 25:39 | + 3:11 | |
3. | Junek Matouš | STH0801 | SK Studenec | 25:50 | + 3:22 | |
4. | Pernička Martin | TZL0800 | SKOB Zlín | 26:53 | + 4:25 | |
5. | Švestka Štěpán | SKOB Kobra Vsetín | 36:46 | + 14:18 | ||
6. | Kadaník Petr | LPU0802 | OK Lokomotiva Pardubice | 36:55 | + 14:27 | |
7. | Mrkvica Václav | ZLH0800 | OOB TJ Zlaté Hory | 38:27 | + 15:59 | |
8. | Junek Šimon | STH1001 | SK Studenec | 53:04 | + 30:36 | |
9. | Kunt Martin | OB T.J. Sokol Žamberk | 72:48 | + 50:20 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hanuš Filip | VRL0604 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 23:08 | ||
2. | Cicvárek Radim | ZBM0601 | SK Žabovřesky Brno | 25:41 | + 2:33 | |
3. | Metelka Tomáš | PHK0801 | OK 99 Hradec Králové | 26:30 | + 3:22 | |
4. | Pernička Václav | TZL0602 | SKOB Zlín | 27:30 | + 4:22 | |
5. | Gasienica-Samek Adam | 28P0601 | UNTS Warszawa | 27:33 | + 4:25 | |
6. | Pavelec Michal | NPA0801 | SK LOB Nová Paka | 28:32 | + 5:24 | |
7. | Folprecht Matyáš | TBM0606 | KOS TJ Tesla Brno | 31:03 | + 7:55 | |
8. | Horák Martin | VSP0601 | USK Praha | 35:51 | + 12:43 | |
9. | Navrátil Pavel | ASU0747 | Magnus Orienteering | 37:06 | + 13:58 | |
10. | Macek Vojtěch | ASU0748 | Magnus Orienteering | 43:31 | + 20:23 | |
11. | Hájek Dominik | CET0601 | TJ Loko Česká Třebová | 45:35 | + 22:27 | |
12. | Král Ondřej | ASU0746 | Magnus Orienteering | 82:49 | + 59:41 | |
13. | Oujeský Dan | ADA0701 | OOB Spartak Adamov | 86:57 | + 63:49 | |
Votoček Michal | JIL0601 | OK Jilemnice | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Zřídkaveselý Adam | ZBM0505 | SK Žabovřesky Brno | 26:17 | ||
2. | Novosad Pavel | TZL0404 | SKOB Zlín | 27:34 | + 1:17 | |
3. | Pekárek Tobias | TZL0502 | SKOB Zlín | 27:38 | + 1:21 | |
4. | Gryc Ondřej | TBM0406 | KOS TJ Tesla Brno | 27:57 | + 1:40 | |
5. | Černík Adam | SHK0404 | OK Slavia Hradec Králové | 28:15 | + 1:58 | |
6. | Kolář Šimon | HOR0400 | TJ Jiskra Hořice | 28:22 | + 2:05 | |
7. | Strýček Jan | ADA0503 | OOB Spartak Adamov | 28:24 | + 2:07 | |
8. | Antonowicz Jan | 28P0600 | UNTS Warszawa | 29:35 | + 3:18 | |
9. | Dohnálek Tomáš | SHK0403 | OK Slavia Hradec Králové | 29:36 | + 3:19 | |
10. | Zakouřil Matyáš | VSP0400 | USK Praha | 30:14 | + 3:57 | |
11. | Štábl Patrik | KSU0606 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 30:28 | + 4:11 | |
12. | Hustý Adam | TZL0403 | SKOB Zlín | 31:53 | + 5:36 | |
13. | Neumann Matěj | PHK0400 | OK 99 Hradec Králové | 32:21 | + 6:04 | |
14. | Haas Filip | LPU0401 | OK Lokomotiva Pardubice | 32:44 | + 6:27 | |
15. | Bukovác Filip | ZBM0501 | SK Žabovřesky Brno | 33:18 | + 7:01 | |
16. | Wójtowicz Krzysztof | 28P0401 | UNTS Warszawa | 33:22 | + 7:05 | |
17. | Štoudek Martin | ASU0448 | Magnus Orienteering | 35:36 | + 9:19 | |
18. | Wołek Stanisław | 28P0400 | UNTS Warszawa | 36:27 | + 10:10 | |
19. | Šedivka Pavel | LTU0401 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 36:49 | + 10:32 | |
20. | Janků Martin | STE0404 | SK SKI-OB Šternberk | 37:35 | + 11:18 | |
21. | Lazák Jan | LTU0500 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 38:17 | + 12:00 | |
22. | Kasza Tomáš | ZBM0512 | SK Žabovřesky Brno | 45:35 | + 19:18 | |
23. | Pirožek Vojtěch | LTU | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 53:35 | + 27:18 | |
Pompach Lukáš | PHK0500 | OK 99 Hradec Králové | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Typlt Tomáš | NPA0406 | SK LOB Nová Paka | 21:41 | ||
2. | Bednařík Vilém | VLI0509 | Slavia Liberec orienteering | 21:46 | + 0:05 | |
3. | Choutka Matěj | NPA0402 | SK LOB Nová Paka | 22:18 | + 0:37 | |
4. | Novák Stanislav | NPA0404 | SK LOB Nová Paka | 22:25 | + 0:44 | |
5. | Sucharda Tomáš | JIL0502 | OK Jilemnice | 25:07 | + 3:26 | |
6. | Čivrný Jan | VRL0501 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 25:27 | + 3:46 | |
7. | Wieczorek Hubert | 28P0505 | UNTS Warszawa | 26:09 | + 4:28 | |
8. | Kodytek Adam | SHK0402 | OK Slavia Hradec Králové | 26:14 | + 4:33 | |
9. | Rak Tomáš | SHK0400 | OK Slavia Hradec Králové | 26:18 | + 4:37 | |
10. | Fajfer Filip | NPA0401 | SK LOB Nová Paka | 26:34 | + 4:53 | |
11. | Stohanzl Patrik | LPU0510 | OK Lokomotiva Pardubice | 27:10 | + 5:29 | |
12. | Greschner Adam | ASU0547 | Magnus Orienteering | 27:28 | + 5:47 | |
13. | Pavelec Matěj | NPA0501 | SK LOB Nová Paka | 28:01 | + 6:20 | |
14. | Jach Bartha Jan | 28P0411 | UNTS Warszawa | 28:17 | + 6:36 | |
15. | Drosik Oskar | 28P0407 | UNTS Warszawa | 29:14 | + 7:33 | |
16. | Pavlík Matěj | LIT0401 | KOB Chemopetrol Litvínov | 33:10 | + 11:29 | |
17. | Prusinski Kacper | 28P0404 | UNTS Warszawa | 35:28 | + 13:47 | |
18. | Juška Michal | LPU0504 | OK Lokomotiva Pardubice | 35:36 | + 13:55 | |
19. | Bartášek Tomáš | ASU0447 | Magnus Orienteering | 36:44 | + 15:03 | |
20. | Kurka Jaroslav | SHK0501 | OK Slavia Hradec Králové | 38:21 | + 16:40 | |
21. | Sádovský Jáchym | LPU0508 | OK Lokomotiva Pardubice | 38:58 | + 17:17 | |
22. | Lacina Marek | OK Lokomotiva Pardubice | 40:09 | + 18:28 | ||
23. | Oujeský Lukáš | ADA0504 | OOB Spartak Adamov | 41:01 | + 19:20 | |
24. | Kovář Radim | CET0501 | TJ Loko Česká Třebová | 44:44 | + 23:03 | |
25. | Tesař Zdeněk | SJC0401 | Sportcentrum Jičín | 45:52 | + 24:11 | |
26. | Koblic Jan | VAM0400 | OOB Vamberk | 50:18 | + 28:37 | |
27. | Urbankiewicz Kacper | 28P0405 | UNTS Warszawa | 50:33 | + 28:52 | |
28. | Vališ Vojtěch | LPU0512 | OK Lokomotiva Pardubice | 51:36 | + 29:55 | |
29. | Kobylka David | ASU0546 | Magnus Orienteering | 55:43 | + 34:02 | |
30. | Serafin Kacper | 28P0408 | UNTS Warszawa | 56:45 | + 35:04 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Mareček Šimon | OSN0201 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 26:22 | ||
2. | Milán Jakub | TBM0411 | KOS TJ Tesla Brno | 28:26 | + 2:04 | |
3. | Waněk Hubert | LPU0309 | OK Lokomotiva Pardubice | 30:31 | + 4:09 | |
4. | Kostka Jiří | AOP0201 | Orientační Běh Opava | 30:38 | + 4:16 | |
5. | Chovanec Václav | TZL0201 | SKOB Zlín | 31:12 | + 4:50 | |
6. | Pipek Ondřej | LPU0203 | OK Lokomotiva Pardubice | 32:32 | + 6:10 | |
7. | Světnický František | STE0204 | SK SKI-OB Šternberk | 32:59 | + 6:37 | |
8. | Štregl Matyáš | VRL0301 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 33:08 | + 6:46 | |
9. | Macek Ondřej | LPU0209 | OK Lokomotiva Pardubice | 33:36 | + 7:14 | |
10. | Rusin Vojtěch | BRU0301 | Ulita-HOBRA Orienteering Broumov | 35:17 | + 8:55 | |
11. | Mrskoč Marek | LPU0205 | OK Lokomotiva Pardubice | 36:16 | + 9:54 | |
12. | Fejfar Lukáš | LPU0310 | OK Lokomotiva Pardubice | 37:15 | + 10:53 | |
13. | Tichý Lubomír | SHK0303 | OK Slavia Hradec Králové | 39:02 | + 12:40 | |
14. | Štábl Adam | KSU0401 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 40:57 | + 14:35 | |
15. | Stryk Štěpán | KSU0306 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 41:06 | + 14:44 | |
16. | Fábera David | SHK0305 | OK Slavia Hradec Králové | 41:43 | + 15:21 | |
17. | Hecl František | KSU0201 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 42:30 | + 16:08 | |
18. | Šišma Vojtěch | LPU0204 | OK Lokomotiva Pardubice | 42:47 | + 16:25 | |
19. | Lička Adam | TBM0326 | KOS TJ Tesla Brno | 43:33 | + 17:11 | |
20. | Šitina Tomáš | LTU0300 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 57:36 | + 31:14 | |
21. | Seidenglanz Jáchym | SSU0202 | SK Severka Šumperk | 100:26 | + 74:04 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vlastník Matouš | JIL0201 | OK Jilemnice | 25:18 | ||
2. | Šabata Radek | SRK0202 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 27:12 | + 1:54 | |
3. | Procinger Jakub | VRL0305 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 27:53 | + 2:35 | |
4. | Novák Adam | LPU0320 | OK Lokomotiva Pardubice | 28:17 | + 2:59 | |
5. | Vébr Tomáš | HAV0200 | OB Havířov | 28:46 | + 3:28 | |
6. | Jończy Jakub | 88P0300 | MKS Paulinum Jelenia Góra | 29:19 | + 4:01 | |
7. | Trnka Martin jun | VSP0300 | USK Praha | 30:08 | + 4:50 | |
8. | Švestka Jakub | SKOB Kobra Vsetín | 39:09 | + 13:51 | ||
9. | Patterman Prokop | KSU0333 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 41:36 | + 16:18 | |
10. | Vališ Jan | LPU0210 | OK Lokomotiva Pardubice | 43:31 | + 18:13 | |
11. | Lacina Jindřich | LPU0211 | OK Lokomotiva Pardubice | 44:14 | + 18:56 | |
12. | Klíma Robert | OTK0202 | OOB TJ Jiskra Otrokovice | 48:12 | + 22:54 | |
13. | Juška Jiří | LPU0304 | OK Lokomotiva Pardubice | 49:34 | + 24:16 | |
14. | Kamil Omri | SK Haná orienteering | 50:07 | + 24:49 | ||
15. | Gorsky Kiril | SK Haná orienteering | 59:23 | + 34:05 | ||
David Chen | SK Haná orienteering | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Rusin Jan | LPU0008 | OK Lokomotiva Pardubice | 36:19 | ||
2. | Rücker Jan | HOR0201 | TJ Jiskra Hořice | 42:37 | + 6:18 | |
3. | Pierzchala Michal | 28P0101 | UNTS Warszawa | 43:55 | + 7:36 | |
4. | Milán Tomáš | TBM0111 | KOS TJ Tesla Brno | 46:53 | + 10:34 | |
5. | Zur Amir | SK Haná orienteering | 48:37 | + 12:18 | ||
6. | Tichý Radomír | SHK0000 | OK Slavia Hradec Králové | 51:26 | + 15:07 | |
7. | Gryc Vojtěch | TBM0106 | KOS TJ Tesla Brno | 51:51 | + 15:32 | |
8. | Burket Vojtěch | JIL0105 | OK Jilemnice | 52:01 | + 15:42 | |
9. | Uzan Dror | SK Haná orienteering | 52:16 | + 15:57 | ||
10. | Samek Tomáš | OK 99 Hradec Králové | 54:43 | + 18:24 | ||
11. | Yarden Gilad | SK Haná orienteering | 54:48 | + 18:29 | ||
12. | Semík Jakub | VSP0000 | USK Praha | 55:55 | + 19:36 | |
12. | Kaprál Jan | SSU0000 | SK Severka Šumperk | 55:55 | + 19:36 | |
14. | Gottstein Jonáš | JIL0107 | OK Jilemnice | 57:24 | + 21:05 | |
15. | Šitina Jakub | LTU0001 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 58:12 | + 21:53 | |
16. | Kynčl Vojtěch | JIL0101 | OK Jilemnice | 59:06 | + 22:47 | |
17. | Pawłowicz Bruno | 88P0000 | MKS Paulinum Jelenia Góra | 63:03 | + 26:44 | |
18. | Kučera Jan | PHK0100 | OK 99 Hradec Králové | 64:26 | + 28:07 | |
19. | Ježek Jakub | JIL0104 | OK Jilemnice | 64:40 | + 28:21 | |
20. | Procinger Jan | VRL0102 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 65:14 | + 28:55 | |
21. | Hašek Patrik | LTU0000 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 71:27 | + 35:08 | |
22. | Porkert Jan | SHK0100 | OK Slavia Hradec Králové | 86:09 | + 49:50 | |
23. | Salomon Noam | SK Haná orienteering | 99:18 | + 62:59 | ||
24. | Kovář Lukáš | CET0102 | TJ Loko Česká Třebová | 120:39 | + 84:20 | |
Shavit Yuval | SK Haná orienteering | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vlastník Šimon | JIL9904 | OK Jilemnice | 54:20 | ||
2. | Šabata Milan | SRK9904 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 55:21 | + 1:01 | |
3. | Šklíba Michal | SRK9900 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 65:23 | + 11:03 | |
4. | Burket Tomáš | JIL9805 | OK Jilemnice | 66:32 | + 12:12 | |
5. | Kučera Kryšpín | PHK9900 | OK 99 Hradec Králové | 70:08 | + 15:48 | |
6. | Ježek Vít | JIL9903 | OK Jilemnice | 77:22 | + 23:02 | |
7. | Švestka Vít | SKOB Kobra Vsetín | 82:59 | + 28:39 | ||
Juhász Matěj | LTU9900 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 110:44 | + 56:24 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hájek Daniel | ZBM8919 | SK Žabovřesky Brno | 60:41 | 9696 | ||
2. | Kubelka Tomáš | LPU9307 | OK Lokomotiva Pardubice | 64:17 | + 3:36 | 9136 | |
3. | Kolovský František | LPM9202 | OK Lokomotiva Plzeň | 64:25 | + 3:44 | 9088 | |
4. | Chromý Adam | ZBM8841 | SK Žabovřesky Brno | 64:26 | + 3:45 | 9057 | |
5. | Dlabaja Štěpán | TZL8508 | SKOB Zlín | 65:28 | + 4:47 | 8878 | |
6. | Mokrý Stanislav | ZBM9202 | SK Žabovřesky Brno | 66:50 | + 6:09 | 8651 | |
7. | Schuster Marek | AOP9303 | Orientační Běh Opava | 68:47 | + 8:06 | 8341 | |
8. | Komanec Václav | SHK8406 | OK Slavia Hradec Králové | 69:35 | + 8:54 | 8200 | |
9. | Hruška Jakub | ZBM9515 | SK Žabovřesky Brno | 72:46 | + 12:05 | 7715 | |
10. | Valeš Jiří | LPM9502 | OK Lokomotiva Plzeň | 73:10 | + 12:29 | 7633 | |
11. | Zvěřina Petr | LPU8208 | OK Lokomotiva Pardubice | 73:54 | + 13:13 | 7504 | |
12. | Valenta Jiří | LCE9201 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 76:56 | + 16:15 | 7046 | |
13. | Kos Tomáš | LPU9303 | OK Lokomotiva Pardubice | 77:32 | + 16:51 | 6938 | |
14. | Pachnik Wojciech | STB9101 | TJ Stadion Nový Bor | 78:49 | + 18:08 | 6734 | |
15. | Zháňal Jan | ZBM8721 | SK Žabovřesky Brno | 80:01 | + 19:20 | 6543 | |
16. | Kopec Tomáš | KRN8203 | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 81:13 | + 20:32 | 6352 | |
17. | Rychlý Pavel | KRN8505 | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 81:19 | + 20:38 | 6318 | |
18. | Pokorný Ondřej | PGP7506 | SK Praga | 87:12 | + 26:31 | 5473 | |
19. | Dragowski Kuba | TUR9003 | OOB TJ Turnov | 88:51 | + 28:10 | 5225 | |
20. | Dwojak Wojciech | SHK8101 | OK Slavia Hradec Králové | 90:48 | + 30:07 | 4936 | |
21. | Křivda Martin | CHC9501 | K.O.B. Choceň | 95:14 | + 34:33 | 4305 | |
22. | Červinka Jan | OKP8901 | SK OK 24 Praha | 95:27 | + 34:46 | 4261 | |
23. | Krejsa Martin | CHT9001 | OOB SK Chrast | 96:04 | + 35:23 | 4162 | |
24. | Strachota Petr | TJN8700 | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 97:08 | + 36:27 | 4002 | |
25. | Gazda Viktor | TRI9203 | TJ TŽ Třinec | 98:55 | + 38:14 | 3744 | |
26. | Kolárik Jan | TZL9003 | SKOB Zlín | 103:46 | + 43:05 | 3070 | |
27. | Janda Martin | DOB8002 | KOB Dobruška | 117:31 | + 56:50 | 1189 | |
Kafka Miloš | LPU8608 | OK Lokomotiva Pardubice | DISK | 0 | |||
Grundmann Jan | LPU9410 | OK Lokomotiva Pardubice | DISK | 0 | |||
Lenner Miroslav | LPU8605 | OK Lokomotiva Pardubice | DISK | 0 | |||
Dzioba Mateusz | 88P9500 | MKS Paulinum Jelenia Góra | DISK | ||||
Bencúr Juraj | LCE7701 | OOB TJ Slovan Luhačovice | DISK | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Přikryl Petr | ZBM6708 | SK Žabovřesky Brno | 57:48 | 7111 | ||
2. | Bukovac Maroš | ZBM7605 | SK Žabovřesky Brno | 57:57 | + 0:09 | 7062 | |
3. | Mrkvica Petr | ZLH7800 | OOB TJ Zlaté Hory | 65:00 | + 7:12 | 6238 | |
4. | Kolárik Tomáš | TZL9302 | SKOB Zlín | 65:28 | + 7:40 | 6158 | |
5. | Kočí Martin | VBM8702 | VSK Mendelu Brno | 68:52 | + 11:04 | 5752 | |
6. | Skřivanek Marcel | JPV7713 | Oddíl OS SK Prostějov | 69:51 | + 12:03 | 5617 | |
7. | Bořil Tomáš | ZBM8833 | SK Žabovřesky Brno | 71:42 | + 13:54 | 5387 | |
8. | Hlaváč Jiří | TBM6116 | KOS TJ Tesla Brno | 73:57 | + 16:09 | 5115 | |
9. | Remeš Petr | SHK9403 | OK Slavia Hradec Králové | 77:42 | + 19:54 | 4681 | |
10. | Dvorský Vojtěch | SKM9401 | KOB Směr Kroměříž | 77:46 | + 19:58 | 4653 | |
11. | Finstrle Luděk | ZBM7902 | SK Žabovřesky Brno | 79:53 | + 22:05 | 4402 | |
12. | Vlažný Jakub | LCE9102 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 80:50 | + 23:02 | 4279 | |
13. | Vodička Oldřich | LPU7715 | OK Lokomotiva Pardubice | 81:39 | + 23:51 | 4171 | |
14. | Korecký Miroslav | CHT7901 | OOB SK Chrast | 83:29 | + 25:41 | 3956 | |
15. | Procházka Jiří | ADA7512 | OOB Spartak Adamov | 85:32 | + 27:44 | 3719 | |
16. | Haas Karel | LPU7304 | OK Lokomotiva Pardubice | 87:47 | + 29:59 | 3463 | |
17. | Kořan Pavel | VBM7401 | VSK Mendelu Brno | 94:42 | + 36:54 | 2718 | |
18. | Matras Tomáš | CHT8001 | OOB SK Chrast | 100:52 | + 43:04 | 2058 | |
19. | Krajcar Ivo | SKM9501 | KOB Směr Kroměříž | 122:51 | + 65:03 | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pokorný David | SRK9701 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 51:28 | 6460 | ||
2. | Semík Luboš | KAM6201 | OK Kamenice | 56:04 | + 4:36 | 5918 | |
3. | Leštínský Tomáš | DOB7801 | KOB Dobruška | 56:20 | + 4:52 | 5860 | |
4. | Kalata Michał | 88P8901 | MKS Paulinum Jelenia Góra | 56:37 | + 5:09 | ||
5. | Pavlík Libor | LIT7605 | KOB Chemopetrol Litvínov | 59:29 | + 8:01 | 5485 | |
6. | Frýba Dominik | SJI9702 | OK Jihlava | 60:04 | + 8:36 | 5395 | |
7. | Bubela Tomáš | ASU8101 | Magnus Orienteering | 60:30 | + 9:02 | 5322 | |
8. | Moskva Roman | ZLH7501 | OOB TJ Zlaté Hory | 60:50 | + 9:22 | 5260 | |
9. | Šedivý Jiří | EKP5500 | VŠTJ Ekonom Praha | 61:43 | + 10:15 | 5139 | |
10. | Kulich Martin | ZBM9009 | SK Žabovřesky Brno | 62:58 | + 11:30 | 4979 | |
11. | Obrátil Štěpán | ABM9409 | KOB Moira Brno | 64:49 | + 13:21 | 4757 | |
12. | Kala Matěj | OOL8901 | SK Haná orienteering | 66:07 | + 14:39 | 4595 | |
13. | Filičko Marek | LPU7102 | OK Lokomotiva Pardubice | 67:49 | + 16:21 | 4392 | |
14. | Vašíček Michal | ABM8908 | KOB Moira Brno | 69:31 | + 18:03 | 4191 | |
15. | Voleský Leoš | KAM7900 | OK Kamenice | 69:48 | + 18:20 | 4140 | |
16. | Horčička Petr | UOL7007 | SOB Olomouc | 77:54 | + 26:26 | 3274 | |
17. | Pitra Martin | CHT9204 | OOB SK Chrast | 85:55 | + 34:27 | 2424 | |
18. | Křenek Tomáš | LLI8300 | TJ Loko Liberec | 89:26 | + 37:58 | 2048 | |
19. | Bouzek Petr | SVS7901 | Orientklub Vsetín | 120:22 | + 68:54 | 0 | |
Toman Viktor | 1ZS9300 | Neregistrovaní SVK | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Panovec Jan | VIC8931 | OB Vizovice | 58:22 | 4344 | ||
2. | Krunčík Pavel | SRK8501 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 60:17 | + 1:55 | 4167 | |
3. | Ostřanský Filip | ASU9243 | Magnus Orienteering | 61:56 | + 3:34 | 4012 | |
4. | Goldner Yakir | SK Haná orienteering | 63:17 | + 4:55 | |||
5. | Jirčák Ondřej | SRK8805 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 63:19 | + 4:57 | 3877 | |
6. | Andrš Petr | ZAM8401 | OB T.J. Sokol Žamberk | 66:50 | + 8:28 | 3601 | |
7. | Kutálek Jan | TAP8301 | KOB TRETRA Praha | 69:39 | + 11:17 | 3376 | |
8. | Hyka Jan | TUR9002 | OOB TJ Turnov | 75:00 | + 16:38 | 2988 | |
9. | Kavan Tomáš | TBM8603 | KOS TJ Tesla Brno | 81:02 | + 22:40 | 2563 | |
10. | Beran Pavel | TZL7920 | SKOB Zlín | 99:01 | + 40:39 | 1377 | |
11. | Knotek Vojtěch | NNN9203 | Neregistrovaní (NNN) | 101:48 | + 43:26 | ||
12. | Nesrovnal Jaroslav | 71X8300 | Hoši Planá | 123:02 | + 64:40 | ||
Seitler Milan | ASU9148 | Magnus Orienteering | DISK | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Janků Marek | STE7102 | SK SKI-OB Šternberk | 57:34 | ||
2. | Milán Pavel | TBM7227 | KOS TJ Tesla Brno | 57:57 | + 0:23 | |
3. | Golinowski Paweł | HKS Azymut Mochy | 59:37 | + 2:03 | ||
4. | Junek Petr | STH7801 | SK Studenec | 61:59 | + 4:25 | |
5. | Binar Robert | UOL7500 | SOB Olomouc | 68:48 | + 11:14 | |
6. | Šklíba Jan | SRK7501 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 69:52 | + 12:18 | |
7. | Toužil Karel | SHK7602 | OK Slavia Hradec Králové | 76:05 | + 18:31 | |
8. | Vrbata Alan | HOS7801 | TJ Tatran Hostinné | 76:56 | + 19:22 | |
9. | Čížek Petr | ADA7101 | OOB Spartak Adamov | 78:51 | + 21:17 | |
10. | Boudný Jan | SCP7417 | OK Sparta Praha | 80:49 | + 23:15 | |
11. | Beneš Michal | TJP7800 | TJ Sokol Troja | 82:42 | + 25:08 | |
12. | Cicvárek Ivo | ZBM7504 | SK Žabovřesky Brno | 82:49 | + 25:15 | |
13. | Slovák Miroslav | SHK7704 | OK Slavia Hradec Králové | 82:54 | + 25:20 | |
14. | Růžička Lukáš | KSU7849 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 83:37 | + 26:03 | |
15. | Rigó Marek | ODR7101 | SKOB Odry | 87:25 | + 29:51 | |
16. | Dvořák Pavel | LPM7805 | OK Lokomotiva Plzeň | 92:35 | + 35:01 | |
17. | Svoboda Ondřej | SHK7605 | OK Slavia Hradec Králové | 92:40 | + 35:06 | |
Rotek Pavel | ZBM7704 | SK Žabovřesky Brno | DISK | |||
Václavek Jan | LPU7816 | OK Lokomotiva Pardubice | DISK | |||
Šitra Vladimír | LPM7904 | OK Lokomotiva Plzeň | DISK | |||
Vébr Radek | HAV7103 | OB Havířov | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bercha Šimon | TEP7700 | Tempo Praha | 61:11 | ||
2. | Hecl Miloš | KSU7601 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 72:43 | + 11:32 | |
3. | Štábl Roman | KSU7501 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 84:57 | + 23:46 | |
4. | Pavelka Martin | KSU7503 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 86:02 | + 24:51 | |
5. | Pitrmuc Jan | JIL7703 | OK Jilemnice | 108:19 | + 47:08 | |
Seidenglanz Marek | SSU7401 | SK Severka Šumperk | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Horák Pavel (Starosta) | VSP7305 | USK Praha | 56:58 | ||
2. | Pekárek Evžen | TZL7007 | SKOB Zlín | 60:33 | + 3:35 | |
3. | Kaplan Jan | LPU6401 | OK Lokomotiva Pardubice | 68:09 | + 11:11 | |
4. | Koblic Jan | VAM7601 | OOB Vamberk | 68:25 | + 11:27 | |
5. | Volák Pavel | BRU7001 | Ulita-HOBRA Orienteering Broumov | 70:34 | + 13:36 | |
6. | Fencl Petr | LPU6901 | OK Lokomotiva Pardubice | 71:57 | + 14:59 | |
7. | Klvaňa Milan | CHT7500 | OOB SK Chrast | 72:06 | + 15:08 | |
8. | Chrást Tomáš | STH7401 | SK Studenec | 72:07 | + 15:09 | |
9. | Rusin Jan | BRU7601 | Ulita-HOBRA Orienteering Broumov | 73:13 | + 16:15 | |
10. | Švestka Vítězslav | KVS7301 | SKOB Kobra Vsetín | 73:23 | + 16:25 | |
11. | Zlesák Martin | CHT7302 | OOB SK Chrast | 91:05 | + 34:07 | |
12. | Pipek Kamil | LPU7310 | OK Lokomotiva Pardubice | 95:47 | + 38:49 | |
13. | Belej Jiří | LPU7421 | OK Lokomotiva Pardubice | 97:45 | + 40:47 | |
14. | Ježek Zdenek | JIL7301 | OK Jilemnice | 101:30 | + 44:32 | |
15. | Müller Kamil | VAM7501 | OOB Vamberk | 103:41 | + 46:43 | |
16. | Kutlvašr Ruda | VRL7601 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 117:19 | + 60:21 | |
Kolář Viktor | HOR7300 | TJ Jiskra Hořice | DISK | |||
Vacek František | CHT7001 | OOB SK Chrast | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Tesař Zdeněk | SJC7401 | Sportcentrum Jičín | 50:06 | ||
2. | Jirous Jiří | TAP7201 | KOB TRETRA Praha | 55:18 | + 5:12 | |
3. | Müller Libor | OTK7201 | OOB TJ Jiskra Otrokovice | 61:56 | + 11:50 | |
4. | Bartášek Jiří | ASU7448 | Magnus Orienteering | 65:48 | + 15:42 | |
5. | Sedlák Radek | LIP7500 | SOS Mamuti z Lipovky | 69:56 | + 19:50 | |
6. | Macek Karel | ASU7102 | Magnus Orienteering | 70:17 | + 20:11 | |
7. | Navrátil Martin | ASU7449 | Magnus Orienteering | 71:14 | + 21:08 | |
8. | Kunt Stanislav | OB T.J. Sokol Žamberk | 75:10 | + 25:04 | ||
9. | Bednařík Aleš | VLI7309 | Slavia Liberec orienteering | 75:27 | + 25:21 | |
10. | Novosad Pavel | 5QC7400 | Zlínské Prašivky | 77:20 | + 27:14 | |
11. | Šišma Pavel | TYN6901 | OOB SK Týniště nad Orlicí | 80:11 | + 30:05 | |
12. | Zlesák Ondřej | JIL7601 | OK Jilemnice | 97:20 | + 47:14 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Gryc Jan | TBM6709 | KOS TJ Tesla Brno | 50:57 | ||
2. | Křivda Ivan | 2PC6700 | Sportovní klub hasičů Královéhradeckého kraje | 51:09 | + 0:12 | |
3. | Mareček Petr | OSN6900 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 53:11 | + 2:14 | |
4. | Vlastník Zdeněk | JIL6901 | OK Jilemnice | 57:10 | + 6:13 | |
5. | Smolka Martin | STE7100 | SK SKI-OB Šternberk | 57:17 | + 6:20 | |
6. | Janeček Jura | EKP6701 | VŠTJ Ekonom Praha | 57:52 | + 6:55 | |
7. | Šritr Martin | TUV6802 | SOK TJ Turnov | 59:04 | + 8:07 | |
8. | Kubec Martin | DOB7002 | KOB Dobruška | 59:08 | + 8:11 | |
9. | Szczygieł Marcin | 49P7100 | DFS Wrocław | 65:48 | + 14:51 | |
10. | Nadera Dariusz | CX-80 | NEREG | 68:13 | + 17:16 | |
11. | Sláma Jaroslav | OSN6901 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 69:15 | + 18:18 | |
12. | Valenta Jiří | SSU6301 | SK Severka Šumperk | 70:25 | + 19:28 | |
13. | Láznička Robert | TZL6309 | SKOB Zlín | 71:36 | + 20:39 | |
14. | Votoček Tomáš | JIL7041 | OK Jilemnice | 75:54 | + 24:57 | |
15. | Kohout Josef | SHK6902 | OK Slavia Hradec Králové | 86:30 | + 35:33 | |
Galík Svatopluk | TZL6301 | SKOB Zlín | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Wysocki Romuald | 49P6800 | DFS Wrocław | 61:41 | ||
2. | Lazák Jan | LTU6900 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 68:11 | + 6:30 | |
3. | Beseda Pavel | CHT6910 | OOB SK Chrast | 71:40 | + 9:59 | |
4. | Jeřábek Petr | BOR7105 | OK Jiskra Nový Bor | 83:23 | + 21:42 | |
5. | Kasza Ladislav | ZBM7100 | SK Žabovřesky Brno | 84:34 | + 22:53 | |
6. | Vališ Jan | LPU7104 | OK Lokomotiva Pardubice | 107:48 | + 46:07 | |
Antonowicz Jerzy | 28P6800 | UNTS Warszawa | DISK | |||
Strýček Jiří | ADA6701 | OOB Spartak Adamov | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Krejčí Jaroslav | BOR6302 | OK Jiskra Nový Bor | 44:10 | ||
2. | Němeček Jan | VSP6201 | USK Praha | 44:11 | + 0:01 | |
3. | Vandas Luděk | VAM6601 | OOB Vamberk | 45:55 | + 1:45 | |
4. | Grepl Ladislav | KON6111 | KOB Konice | 46:32 | + 2:22 | |
5. | Semík Jan | VSP6507 | USK Praha | 48:13 | + 4:03 | |
6. | Neumann Jaroslav | STE5902 | SK SKI-OB Šternberk | 54:48 | + 10:38 | |
7. | Dokoupil Vojtěch | ZPV6425 | KOB ZPV Prostějov | 56:11 | + 12:01 | |
8. | Valach Petr | LPU6505 | OK Lokomotiva Pardubice | 56:23 | + 12:13 | |
9. | Vávra Martin | HOR6302 | TJ Jiskra Hořice | 56:34 | + 12:24 | |
10. | Peřinka Jan | AOP6301 | Orientační Běh Opava | 56:45 | + 12:35 | |
11. | Kniebugl Anton | 39S6401 | KOBRA Bratislava | 58:21 | + 14:11 | |
12. | Petržela Pavel | LTU6301 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 61:42 | + 17:32 | |
13. | Veljačik Pavel | SCP6200 | OK Sparta Praha | 62:07 | + 17:57 | |
14. | Starý Pavel | VRL6301 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 62:33 | + 18:23 | |
15. | Vávra Radek | HOR6301 | TJ Jiskra Hořice | 63:35 | + 19:25 | |
16. | Bendák Petr | LTU6500 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 71:38 | + 27:28 | |
17. | Petráček Aleš | SJI6301 | OK Jihlava | 79:25 | + 35:15 | |
18. | Čivrný Pavel | VRL6306 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 97:02 | + 52:52 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Chmelař Miroslav | JPV6217 | Oddíl OS SK Prostějov | 64:22 | ||
2. | Sysel Svatobor | TTR6202 | OOB Třebíč | 64:32 | + 0:10 | |
3. | Imlauf Martin | SNA6301 | TJ START Náchod | 65:43 | + 1:21 | |
4. | Žemlík Radim | KVS6401 | SKOB Kobra Vsetín | 66:02 | + 1:40 | |
5. | Vydra Pavel | PEN6200 | OK RECO Sport | 70:16 | + 5:54 | |
6. | Šimek Miroslav | LME6300 | SK Los Mělník | 80:06 | + 15:44 | |
7. | Rücker Petr | HOR6500 | TJ Jiskra Hořice | 82:09 | + 17:47 | |
8. | Hruška Tomáš | ZBM6401 | SK Žabovřesky Brno | 95:45 | + 31:23 | |
Hlava Miroslav | KON6515 | KOB Konice | DISK | |||
Světnický Alexandr | STE6333 | SK SKI-OB Šternberk | DISK | |||
Jašek Milan | TBM6201 | KOS TJ Tesla Brno | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Zdráhal Robert | OOL5707 | SK Haná orienteering | 49:12 | ||
2. | Drągowski Robert | 23P5900 | OK!Sport Warszawa | 49:50 | + 0:38 | |
3. | Ryšavý Jiří | OOP5803 | TJ Opava | 51:44 | + 2:32 | |
4. | Konopáč Jiří | TUR5803 | OOB TJ Turnov | 54:42 | + 5:30 | |
5. | Wurzel Břetislav | OSN6005 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 55:25 | + 6:13 | |
6. | Hirš Libor | VBM6000 | VSK Mendelu Brno | 56:11 | + 6:59 | |
7. | Zeman Jaroslav | SJI5901 | OK Jihlava | 56:53 | + 7:41 | |
8. | Skryja Bořivoj | PZR6106 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 58:41 | + 9:29 | |
9. | Kopáček Miroslav | CHT6049 | OOB SK Chrast | 61:54 | + 12:42 | |
10. | Škorpil Martin | HOR5700 | TJ Jiskra Hořice | 62:17 | + 13:05 | |
11. | Korpas Jaroslav | LBM6113 | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 63:51 | + 14:39 | |
12. | Červinka Jaroslav | OKP5803 | SK OK 24 Praha | 64:58 | + 15:46 | |
13. | Jeřábek Luboš | JPV6112 | Oddíl OS SK Prostějov | 66:09 | + 16:57 | |
14. | Janů Zdeněk | KSU5749 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 71:16 | + 22:04 | |
Tomášek Pavel | OTK5800 | OOB TJ Jiskra Otrokovice | DISK | |||
Černý Petr | ALB6000 | OOB Albrechtice nad Orlicí | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kršák Karel | VIC5902 | OB Vizovice | 48:56 | ||
2. | Karel Miloš | JIL6004 | OK Jilemnice | 51:08 | + 2:12 | |
3. | Mutina Vlastimil | BFM5701 | SKOB Frýdek - Místek | 57:26 | + 8:30 | |
4. | Andrš Milan | ZAM5801 | OB T.J. Sokol Žamberk | 58:08 | + 9:12 | |
5. | Svoboda Slavomír | SMB5801 | SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav | 58:27 | + 9:31 | |
6. | Klimpl Petr | LPU5401 | OK Lokomotiva Pardubice | 60:45 | + 11:49 | |
7. | Pilc Oldřich | ZPV5100 | KOB ZPV Prostějov | 64:31 | + 15:35 | |
8. | Grivalský Michal | PGP5900 | SK Praga | 75:08 | + 26:12 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kolařík Zdeněk | SBK5406 | KOB Start Blansko | 46:15 | ||
2. | Hrouza Jan | KRN5401 | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 48:26 | + 2:11 | |
3. | Kalibán Jaroslav | NPA5101 | SK LOB Nová Paka | 49:58 | + 3:43 | |
4. | Hrbas Vladimír | KVS5301 | SKOB Kobra Vsetín | 50:11 | + 3:56 | |
5. | Koudelný Jiří | TTR5401 | OOB Třebíč | 50:13 | + 3:58 | |
6. | Erlebach Josef | JIL5201 | OK Jilemnice | 50:15 | + 4:00 | |
7. | Třasák Milan | LPU5206 | OK Lokomotiva Pardubice | 50:40 | + 4:25 | |
8. | Matras Jaroslav | CHT5301 | OOB SK Chrast | 55:15 | + 9:00 | |
9. | Robotka Libor | PBM5303 | TJ Spartak 1. Brněnská | 55:44 | + 9:29 | |
10. | Rychlý Miloš | OOP5302 | TJ Opava | 56:27 | + 10:12 | |
11. | Štěpánek Jiří | LBM5401 | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 60:37 | + 14:22 | |
12. | Maliňák Josef | SVS5501 | Orientklub Vsetín | 62:42 | + 16:27 | |
13. | Kynčl Stanislav | JIL5401 | OK Jilemnice | 62:44 | + 16:29 | |
14. | Kosiński Leszek | 2FP5500 | Biały Szkwał | 80:01 | + 33:46 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Uher Petr | VSP5001 | USK Praha | 34:51 | ||
2. | Pospíšil Jaromír | PZR4417 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 39:52 | + 5:01 | |
3. | Buriánek Jaromír | SCP4700 | OK Sparta Praha | 41:51 | + 7:00 | |
4. | Hrobař Rudolf | SRK4702 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 42:26 | + 7:35 | |
5. | Pilgr Bohuslav | CET5101 | TJ Loko Česká Třebová | 43:06 | + 8:15 | |
6. | Jelínek Vít | TZL5102 | SKOB Zlín | 43:47 | + 8:56 | |
7. | Rejmont Milan | LTU4801 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 45:32 | + 10:41 | |
8. | Čípa Jiří | CET5002 | TJ Loko Česká Třebová | 49:21 | + 14:30 | |
9. | Farář Jaroslav | VRL5002 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 50:01 | + 15:10 | |
10. | Hora Vladimír | VSP5100 | USK Praha | 52:29 | + 17:38 | |
11. | Šponar Josef | ZAM4701 | OB T.J. Sokol Žamberk | 52:40 | + 17:49 | |
12. | Novák Karel | NPA5001 | SK LOB Nová Paka | 53:33 | + 18:42 | |
13. | Procházka Jiří | LTU4802 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 54:44 | + 19:53 | |
14. | Ševčík Břetislav | OOP5001 | TJ Opava | 56:08 | + 21:17 | |
15. | Štregl Tomáš | VRL5001 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 59:17 | + 24:26 | |
16. | Jadviščok Ladislav | UOL5101 | SOB Olomouc | 59:55 | + 25:04 | |
17. | Zlesák Zdeněk | JIL4701 | OK Jilemnice | 60:56 | + 26:05 | |
18. | Starka František | CHT4801 | OOB SK Chrast | 74:59 | + 40:08 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Švadlena Jiří | CHC4601 | K.O.B. Choceň | 33:16 | ||
2. | Ostřanský Josef | SSU4302 | SK Severka Šumperk | 33:19 | + 0:03 | |
3. | Fridrich Jaroslav | LPU4501 | OK Lokomotiva Pardubice | 36:16 | + 3:00 | |
4. | Havlík Jaroslav | SJC3601 | Sportcentrum Jičín | 37:03 | + 3:47 | |
5. | Šidla Antonín | OTK4601 | OOB TJ Jiskra Otrokovice | 46:51 | + 13:35 | |
6. | Mrkvica Miroslav | ZLH4600 | OOB TJ Zlaté Hory | 49:10 | + 15:54 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Šidla Jiří | OTK4001 | OOB TJ Jiskra Otrokovice | 54:21 | ||
2. | Máslo Miroslav | SHK4001 | OK Slavia Hradec Králové | 148:26 | + 94:05 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Lička Jakub | VSK Mendelu Brno | 22:06 | |||
2. | Belžíková Nelly | SKOB Kobra Vsetín | 25:55 | + 3:49 | ||
3. | Matěásko Marek | OK Jilemnice | 26:06 | + 4:00 | ||
4. | Mácová Barbora | 81C1050 | Cirkus Čakovice | 27:10 | + 5:04 | |
5. | Bercha Matouš | TEP0800 | Tempo Praha | 27:24 | + 5:18 | |
6. | Moskva Vojtěch | ZLH0802 | OOB TJ Zlaté Hory | 27:30 | + 5:24 | |
7. | Bercha Jonáš | TEP1000 | Tempo Praha | 27:39 | + 5:33 | |
8. | Salajka Michal | LBM0701 | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 30:33 | + 8:27 | |
9. | Pavlica Bedřich | SKOB Kobra Vsetín | 30:46 | + 8:40 | ||
10. | Kubec Adam | DOB0900 | KOB Dobruška | 31:30 | + 9:24 | |
11. | Veljačik Jonáš | SCP0800 | OK Sparta Praha | 32:16 | + 10:10 | |
12. | Unicorn | NEREG | 32:41 | + 10:35 | ||
13. | Folprecht Mia | Jelínková | 32:50 | + 10:44 | ||
14. | Zitková Veronika | LPU1051 | OK Lokomotiva Pardubice | 33:11 | + 11:05 | |
15. | Košková Martina | SHK0652 | OK Slavia Hradec Králové | 33:56 | + 11:50 | |
16. | Švec Jakub | SKOB Kobra Vsetín | 34:23 | + 12:17 | ||
17. | Termer Štěpán | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 34:43 | + 12:37 | ||
18. | Morávková Alžběta | SHK0653 | OK Slavia Hradec Králové | 34:46 | + 12:40 | |
19. | Michalina Wysocka | 49P0451 | DFS Wrocław | 34:52 | + 12:46 | |
20. | Balcar Jiří | SHK0600 | OK Slavia Hradec Králové | 37:32 | + 15:26 | |
21. | Rémiš Šimon | SHK0801 | OK Slavia Hradec Králové | 37:33 | + 15:27 | |
22. | Rémiš Štěpán | SHK0802 | OK Slavia Hradec Králové | 37:34 | + 15:28 | |
23. | Kunart Lukáš | OK 99 Hradec Králové | 37:37 | + 15:31 | ||
24. | Panáčková Alžběta | 8MC0850 | Papiyon | 38:04 | + 15:58 | |
25. | Salajka Viktor | LBM1000 | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 38:07 | + 16:01 | |
26. | Machková Berenika | SHK0751 | OK Slavia Hradec Králové | 38:40 | + 16:34 | |
27. | Pekárek David | TZL1000 | SKOB Zlín | 40:10 | + 18:04 | |
28. | Lhotský Lukáš | SHK | OK Slavia Hradec Králové | 40:33 | + 18:27 | |
29. | Čečka Vojtěch | SHK0804 | OK Slavia Hradec Králové | 40:46 | + 18:40 | |
30. | Fojtíková Petra | Los Brňos | 40:50 | + 18:44 | ||
31. | Viktor Baláž | SHK0803 | OK Slavia Hradec Králové | 41:33 | + 19:27 | |
32. | Kutlvašr Vláďa | VRL1002 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 41:37 | + 19:31 | |
33. | Švestka Patrik | SKOB Kobra Vsetín | 41:52 | + 19:46 | ||
34. | Kunartová Dominika | OK 99 Hradec Králové | 43:04 | + 20:58 | ||
35. | Novosadová Klára | 5QC0950 | Zlínské Prašivky | 43:10 | + 21:04 | |
36. | Procházka Ferdinand | ADA1001 | OOB Spartak Adamov | 43:25 | + 21:19 | |
37. | Kurka Antonín | SHK0700 | OK Slavia Hradec Králové | 44:42 | + 22:36 | |
38. | Besedová Barborka | CHT1051 | OOB SK Chrast | 44:59 | + 22:53 | |
39. | Matys Richard | OK Slavia Hradec Králové | 47:30 | + 25:24 | ||
40. | Krestová Ema | Krestovi | 48:27 | + 26:21 | ||
41. | Baldrian Josef | VSP1100 | USK Praha | 48:58 | + 26:52 | |
42. | Škorpil Marek | Sportcentrum Jičín | 49:31 | + 27:25 | ||
43. | Kynčlová Anna | JIL0852 | OK Jilemnice | 49:42 | + 27:36 | |
44. | Neyrinck Nina | USK Praha | 51:20 | + 29:14 | ||
45. | Musilová Anna | NER | NEREG | 51:31 | + 29:25 | |
46. | Štábl Vít | KSU1100 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 55:09 | + 33:03 | |
47. | Robotková Tereza | PBM | TJ Spartak 1. Brněnská | 57:21 | + 35:15 | |
48. | Sedláková Anna | LIP1550 | SOS Mamuti z Lipovky | 60:59 | + 38:53 | |
49. | Mrkvica Jan | OOB TJ Zlaté Hory | 63:42 | + 41:36 | ||
50. | Aleš Mikuláš | ZBM1017 | SK Žabovřesky Brno | 66:35 | + 44:29 | |
51. | Junek Kryštof | STH1201 | SK Studenec | 67:51 | + 45:45 | |
52. | Alešová Anna | ZBM1077 | SK Žabovřesky Brno | 68:55 | + 46:49 | |
53. | Baláž Samuel | OK Slavia Hradec Králové | 77:16 | + 55:10 | ||
54. | Matys Eduard | OK Slavia Hradec Králové | 77:26 | + 55:20 | ||
55. | Bouzek David | SVS8151 | Orientklub Vsetín | 94:00 | + 71:54 | |
Růžička Matěj | KSU0901 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hauptfleisch Filip | Kociánová | 25:15 | |||
2. | Strachota Jaroslav | ASU5600 | Magnus Orienteering | 26:35 | + 1:20 | |
3. | Romportl Dušan | Romportl | 28:28 | + 3:13 | ||
4. | Zdráhalová de Oliveira Pavla | OOL | SK Haná orienteering | 29:21 | + 4:06 | |
5. | Koláriková Lucie | Koláriková | 29:45 | + 4:30 | ||
6. | Mácová Martina | 81C0050 | Cirkus Čakovice | 30:33 | + 5:18 | |
7. | Kresta Aleš | Krestovi | 31:20 | + 6:05 | ||
8. | Kociánová Barbora | Kociánová | 33:26 | + 8:11 | ||
9. | Lacina Martin | OK Lokomotiva Pardubice | 36:06 | + 10:51 | ||
10. | Ježková Romana | JIL7552 | OK Jilemnice | 36:54 | + 11:39 | |
11. | Skonieczny Andrzej | 29P5701 | Paulinum J.G. | 37:13 | + 11:58 | |
12. | Juríček Jakub | Koláriková | 37:33 | + 12:18 | ||
13. | Pleskač Jiří | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 37:46 | + 12:31 | ||
14. | Greshner Luboš | ASU7848 | Magnus Orienteering | 38:01 | + 12:46 | |
15. | Belžík Karel | SKOB Kobra Vsetín | 38:11 | + 12:56 | ||
16. | Švestka Jiří | SKOB Kobra Vsetín | 38:13 | + 12:58 | ||
17. | Koblicová Milena | VAM7651 | OOB Vamberk | 43:06 | + 17:51 | |
18. | Kynčlová Dagmar | OK Jilemnice | 43:20 | + 18:05 | ||
19. | Řeháková Jana | BFM7152 | SKOB Frýdek - Místek | 43:36 | + 18:21 | |
20. | Pavlica Jiří | SKOB Kobra Vsetín | 44:25 | + 19:10 | ||
21. | Metelka Jiří | 9CC8600 | NEREG | 44:41 | + 19:26 | |
22. | Strýčková Monika | ADA7454 | OOB Spartak Adamov | 44:43 | + 19:28 | |
23. | Hanuš Vladimír | VRL7508 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 45:48 | + 20:33 | |
24. | Jelinkova Irena | Jelínková | 45:58 | + 20:43 | ||
25. | Jaromír Rémiš | OK Slavia Hradec Králové | 47:37 | + 22:22 | ||
26. | Hudečková Petra | OOP | TJ Opava | 47:44 | + 22:29 | |
27. | Navrátilová Anna | OK Slavia Hradec Králové | 47:57 | + 22:42 | ||
28. | Procházka Jiří | OOB Spartak Adamov | 48:38 | + 23:23 | ||
29. | Opravil Daniel | ASU | Magnus Orienteering | 49:02 | + 23:47 | |
30. | Švestková Jana | SKOB Kobra Vsetín | 49:25 | + 24:10 | ||
31. | Sedláčková Dagmar | NEREG | 49:31 | + 24:16 | ||
32. | Vodičková Lenka | LPU7357 | OK Lokomotiva Pardubice | 50:09 | + 24:54 | |
33. | Remešová Alena | DOB | KOB Dobruška | 50:16 | + 25:01 | |
34. | Hrabicová Iva | OOP6150 | TJ Opava | 50:39 | + 25:24 | |
35. | Matěásková Eva | SKOB Zlín | 51:26 | + 26:11 | ||
36. | Golinowska Ela | HKS Azymut Mochy | 53:05 | + 27:50 | ||
37. | Třešňák Miloš | OK Jilemnice | 53:33 | + 28:18 | ||
38. | Pitrmucová Šárka | JIL7852 | OK Jilemnice | 55:02 | + 29:47 | |
39. | Kurz Vlastimil | NEREG | 55:44 | + 30:29 | ||
40. | Karlík Jan | NER | NEREG | 55:58 | + 30:43 | |
41. | Vébrová Šárka | HAV7050 | OB Havířov | 57:08 | + 31:53 | |
42. | Bendáková Eliška | NER | NEREG | 57:57 | + 32:42 | |
43. | Kukolová Alena | LCE | OOB TJ Slovan Luhačovice | 60:15 | + 35:00 | |
44. | Volencová Ivana | NEREG | 61:12 | + 35:57 | ||
45. | Zlesák Matyáš | OOB SK Chrast | 63:02 | + 37:47 | ||
46. | Král Martin | OTK0100 | OOB TJ Jiskra Otrokovice | 68:07 | + 42:52 | |
47. | Robotková Lenka | PBM5451 | TJ Spartak 1. Brněnská | 68:21 | + 43:06 | |
48. | Králová Věra | OOB TJ Jiskra Otrokovice | 70:45 | + 45:30 | ||
49. | Trnka Marek | VSP0402 | USK Praha | 75:23 | + 50:08 | |
50. | Kobylka Roman | Magnus Orienteering | 75:31 | + 50:16 | ||
51. | Doubravová Blanka | ASU7499 | Magnus Orienteering | 76:53 | + 51:38 | |
52. | Procingerová Ilona | VRL7053 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 86:52 | + 61:37 | |
53. | Procházka Jan | TBM4907 | KOS TJ Tesla Brno | 105:08 | + 79:53 | |
Špinková Markéta | TJP8550 | TJ Sokol Troja | DISK | |||
Třešňáková Blanka | OK Jilemnice | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Titz Pavel | VSP7400 | USK Praha | 53:27 | ||
2. | Bohuš Peter | Farmaceut Bratislava | 58:21 | + 4:54 | ||
3. | Chromá Adéla | ZBM8870 | SK Žabovřesky Brno | 58:25 | + 4:58 | |
4. | Chmelař Martin | ASU9505 | Magnus Orienteering | 59:40 | + 6:13 | |
5. | Killar Marek | LTU6801 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 60:18 | + 6:51 | |
6. | Kochová Nikola | TUR9358 | OOB TJ Turnov | 60:48 | + 7:21 | |
7. | Máca Petr | Cirkus Čakovice | 66:02 | + 12:35 | ||
8. | Rohan Tomáš | ASU9009 | Magnus Orienteering | 66:41 | + 13:14 | |
9. | Folprecht Jaroslav | Jelínková | 69:17 | + 15:50 | ||
10. | Grundmannová Hana | LTU9251 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 71:57 | + 18:30 | |
11. | Filip Aleš | OK Slavia Hradec Králové | 74:31 | + 21:04 | ||
12. | Botiková Daniela | OOB TJ Slovan Luhačovice | 78:45 | + 25:18 | ||
13. | Musil Radek | NER | NEREG | 84:48 | + 31:21 | |
14. | Petrželová Alena | LTU6351 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 86:07 | + 32:40 | |
15. | Šmídová Stanislava | CHT8751 | OOB SK Chrast | 96:31 | + 43:04 | |
16. | Termerová Jana | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 103:49 | + 50:22 | ||
17. | Šváb Jan | VSP 5801 | USK Praha | 106:33 | + 53:06 | |
18. | Jireš František | 3IX5900 | Zelenkovi | 109:41 | + 56:14 | |
19. | Zelenková Lenka | 3IX6150 | Zelenkovi | 118:32 | + 65:05 | |
20. | Pánek Tomáš | NER | NEREG | 118:45 | + 65:18 | |
21. | Jadviščok Ladislav | UOL7700 | SOB Olomouc | 144:04 | + 90:37 | |
Rešová Kateřina | ASU9090 | Magnus Orienteering | DISK | |||
Souček Karel | SHK6601 | OK Slavia Hradec Králové | DISK |