Výsledky závodu: Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava, oblastní žebříček

Kategorie: D20A

Datum:
13.05.2017
Místo konání:
Paprsek
Pořadatel:
SSU - SK Severka Šumperk
Mapa:
Paprsek, 1:15 000; Palaš, 1:10 000
Ředitel závodu:
Králová Zdenka - R3
Hlavní rozhodčí:
Krtička Luděk - R1
Stavitel tratí:
Poklop Martin - R1, Král Václav - R2
JURY:
Slezák Libor, Ondráček Radim, Hlava Miroslav
Protokol:
Závod proběh bez problémů, zúčastnilo se 1070 závodníků. V cíli byl ošetřen závodník Tomáš Zelenka PHK9001 (zraněná noha).
D20A
6.90 km, 290 m, 11 kontrol, Rank. koef.: 1.06, KS koef.: 0, PB: 7791
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Čechová Tereza KAM9852 R OK Kamenice 61:33 8595
2. Vyhnálková Barbora RIC9850 R OB Říčany 63:02 + 1:29 8405
3. Staňová Karolína BOR9853 A OK Jiskra Nový Bor 67:56 + 6:23 7774
4. Odehnalová Tereza ZBM9757 R SK Žabovřesky Brno 68:29 + 6:56 7703
5. Kavánková Iva TZL9753 R SKOB Zlín 69:22 + 7:49 7590
6. Grycová Veronika TBM9859 R KOS TJ Tesla Brno 70:23 + 8:50 7459
7. Slavíková Silvie PGP9751 E SK Praga 72:20 + 10:47 7208
8. Fukalová Hana AOP9850 R Orientační Běh Opava 73:32 + 11:59 7053
9. Hájková Eliška KAM9851 A OK Kamenice 73:43 + 12:10 7030
10. Tesařová Jana TRI9751 R TJ TŽ Třinec 74:49 + 13:16 6888
11. Korpasová Tereza TBM9898 R KOS TJ Tesla Brno 74:55 + 13:22 6875
12. Chovancová Zuzana TZL9754 R SKOB Zlín 75:29 + 13:56 6802
13. Kinkorová Tereza LPM9850 R OK Lokomotiva Plzeň 76:12 + 14:39 6710
14. Červená Adéla SHK9755 A OK Slavia Hradec Králové 76:28 + 14:55 6676
15. Nováková Lucie BOR9854 A OK Jiskra Nový Bor 77:21 + 15:48 6562
16. Horvátová Hana ASU9797 A Magnus Orienteering 77:47 + 16:14 6506
17. Szarzecová Lucie TRI9850 A TJ TŽ Třinec 84:06 + 22:33 5694
18. Chaloupková Veronika CHC9852 A K.O.B. Choceň 88:53 + 27:20 5078
19. Vývodová Jana ASU9852 A Magnus Orienteering 89:01 + 27:28 5061
20. Linková Alena TUR9751 R OOB TJ Turnov 89:54 + 28:21 4947
Nováková Tereza DKP9751 E Oddíl OB Kotlářka DISK 0