Výsledky závodu: Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava, oblastní žebříček

Kategorie: H20A

Datum:
13.05.2017
Místo konání:
Paprsek
Pořadatel:
SSU - SK Severka Šumperk
Mapa:
Paprsek, 1:15 000; Palaš, 1:10 000
Ředitel závodu:
Králová Zdenka - R3
Hlavní rozhodčí:
Krtička Luděk - R1
Stavitel tratí:
Poklop Martin - R1, Král Václav - R2
JURY:
Slezák Libor, Ondráček Radim, Hlava Miroslav
Protokol:
Závod proběh bez problémů, zúčastnilo se 1070 závodníků. V cíli byl ošetřen závodník Tomáš Zelenka PHK9001 (zraněná noha).
H20A
9.90 km, 370 m, 14 kontrol, Rank. koef.: 1.06, KS koef.: 0, PB: 8243
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Vandas Daniel PHK9805 R OK 99 Hradec Králové 63:27 8897
2. Sýkora Vojtěch LCE9801 E OOB TJ Slovan Luhačovice 63:49 + 0:22 8847
3. Hirš Otakar ZBM9801 R SK Žabovřesky Brno 66:36 + 3:09 8471
4. Bendák Jan PHK9800 A OK 99 Hradec Králové 66:54 + 3:27 8430
5. Černocký Libor LCE9803 R OOB TJ Slovan Luhačovice 68:51 + 5:24 8166
6. Bořil Jan SJI9700 R OK Jihlava 73:19 + 9:52 7562
7. Koštejn Vít DOK9800 R OK Doksy 75:58 + 12:31 7204
8. Kelbl Vladimír ZBM9711 R SK Žabovřesky Brno 76:37 + 13:10 7116
9. Semrád Ladislav CHC9701 R K.O.B. Choceň 76:44 + 13:17 7100
10. Pek Daniel SHK9803 R OK Slavia Hradec Králové 77:42 + 14:15 6970
11. Mikel David TZL9703 A SKOB Zlín 78:03 + 14:36 6922
12. Gebrt Jan SHK9801 R OK Slavia Hradec Králové 78:26 + 14:59 6871
13. Mielec Jaromír AOP9701 A Orientační Běh Opava 78:45 + 15:18 6828
14. Vystavěl Ondřej JPV9807 R Oddíl OS SK Prostějov 79:27 + 16:00 6733
15. Novák Aleš PGP9808 A SK Praga 83:52 + 20:25 6136
16. Netuka Vojtěch SHK9701 R OK Slavia Hradec Králové 84:32 + 21:05 6046
17. Michek David TJN9802 A OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 85:44 + 22:17 5883
18. Zikmund Zdeněk SJC9703 A Sportcentrum Jičín 86:48 + 23:21 5739
19. Chaloupka Josef UOL9801 A SOB Olomouc 87:12 + 23:45 5685
20. Semerád Antonín DKP9801 R Oddíl OB Kotlářka 87:23 + 23:56 5660
21. Pokorný David SRK9701 A SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 89:44 + 26:17 5343
22. Šmaus Jan TJN9700 A OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 90:11 + 26:44 5282
23. Novák Filip TJN9801 A OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 94:17 + 30:50 4727
24. Janeček Mirek TJN9804 A OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 95:15 + 31:48 4597
25. Paukert Lukáš KUO9801 A KOB Ústí nad Orlicí 105:48 + 42:21 3170
26. Žák Jan LPU9802 A OK Lokomotiva Pardubice 110:01 + 46:34 2600
27. Frýba Dominik SJI9702 A OK Jihlava 110:23 + 46:56 2550