Výsledky závodu: Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava

Kategorie: D21A

Datum:
14.05.2017
Místo konání:
Paprsek
Pořadatel:
SSU - SK Severka Šumperk
Mapa:
Vindoška, 1:10 000
Ředitel závodu:
Králová Zdenka - R3
Hlavní rozhodčí:
Krtička Luděk - R1
Stavitel tratí:
Král Vojtěch - R1
JURY:
Slezák Libor, Ondráček Radim, Hlava Miroslav
Protokol:
Závod proběh bez závad, zúčastnilo se 869 závodníků. V cíli bylo 0ošetřeno několik závodníků: Tichá Marie TZL0253 (kotník), Nešporová Barbora TZL7652 (kotník) a několik dalších s drobným poraněním. Pořadatelé děkují Petře Synkové za pomoc zraněné závodnici.
D21A
4.20 km, 230 m, 18 kontrol, Rank. koef.: 1.06, KS koef.: 0, PB: 7636
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Dékány Pavla LCE9052 C OOB TJ Slovan Luhačovice 43:21 8154
2. Hepnerová Martina SHK8152 C OK Slavia Hradec Králové 43:24 + 0:03 8144
3. Ptáčková Veronika TBM7374 C KOS TJ Tesla Brno 44:16 + 0:55 7984
4. Mádlová Věra ZBM8951 C SK Žabovřesky Brno 44:36 + 1:15 7922
5. Dittrichová Petra KON8787 C KOB Konice 45:19 + 1:58 7789
6. Myslivcová Pavla SHK9352 C OK Slavia Hradec Králové 45:36 + 2:15 7737
7. Pekárková Eva TZL7653 C SKOB Zlín 46:44 + 3:23 7527
8. Kožinová Zuzana PGP9650 C SK Praga 46:46 + 3:25 7520
9. Azebová Nina PHK8855 C OK 99 Hradec Králové 46:52 + 3:31 7502
10. Janů Hana KSU9393 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 47:27 + 4:06 7394
11. Petrželová Tereza LTU8950 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 48:11 + 4:50 7258
12. Sabelová Markéta TRI9656 R TJ TŽ Třinec 49:03 + 5:42 7097
13. Křížová Lenka TTR8551 C OOB Třebíč 49:27 + 6:06 7023
14. Chromá Adéla TBM8870 C KOS TJ Tesla Brno 49:59 + 6:38 6924
15. Kopecká Eliška ASU9299 C Magnus Orienteering 51:09 + 7:48 6708
16. Balcarová Jana PHK8753 C OK 99 Hradec Králové 53:05 + 9:44 6350
17. Žaloudková Klára LPU9461 C OK Lokomotiva Pardubice 53:57 + 10:36 6189
18. Rychlá Pavlína KRN8559 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 54:59 + 11:38 5998
19. Vozdová Klára ASU8964 C Magnus Orienteering 55:02 + 11:41 5988
20. Tesařová Marcela LCE9450 C OOB TJ Slovan Luhačovice 55:20 + 11:59 5933
21. Bialožytová Tereza PGP9055 C SK Praga 55:31 + 12:10 5899
22. Slováčková Věra TZL8181 C SKOB Zlín 58:30 + 15:09 5346
23. Boháčová Lucie PTE8771 C TJ Sokol Ptení 61:13 + 17:52 4842
24. Vítková Lucie PTE9474 C TJ Sokol Ptení 69:17 + 25:56 3347
25. Hendrychová Zuzana ZBM8954 C SK Žabovřesky Brno 71:40 + 28:19 2906
Panchenko Olena 28P8650 C UNTS Warszawa DISK