Výsledky závodu: Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava

Kategorie: H20A

Datum:
14.05.2017
Místo konání:
Paprsek
Pořadatel:
SSU - SK Severka Šumperk
Mapa:
Vindoška, 1:10 000
Ředitel závodu:
Králová Zdenka - R3
Hlavní rozhodčí:
Krtička Luděk - R1
Stavitel tratí:
Král Vojtěch - R1
JURY:
Slezák Libor, Ondráček Radim, Hlava Miroslav
Protokol:
Závod proběh bez závad, zúčastnilo se 869 závodníků. V cíli bylo 0ošetřeno několik závodníků: Tichá Marie TZL0253 (kotník), Nešporová Barbora TZL7652 (kotník) a několik dalších s drobným poraněním. Pořadatelé děkují Petře Synkové za pomoc zraněné závodnici.
H20A
3.90 km, 180 m, 18 kontrol, Rank. koef.: 1.06, KS koef.: 0, PB: 8135
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Vandas Daniel PHK9805 R OK 99 Hradec Králové 23:57 8921
2. Sýkora Vojtěch LCE9801 E OOB TJ Slovan Luhačovice 24:50 + 0:53 8614
3. Bendák Jan PHK9800 A OK 99 Hradec Králové 25:38 + 1:41 8336
4. Černocký Libor LCE9803 R OOB TJ Slovan Luhačovice 26:23 + 2:26 8075
5. Koštejn Vít DOK9800 R OK Doksy 28:14 + 4:17 7432
6. Semrád Ladislav CHC9701 R K.O.B. Choceň 29:13 + 5:16 7090
7. Hirš Otakar ZBM9801 R SK Žabovřesky Brno 29:40 + 5:43 6934
7. Pek Daniel SHK9803 R OK Slavia Hradec Králové 29:40 + 5:43 6934
9. Gebrt Jan SHK9801 R OK Slavia Hradec Králové 29:57 + 6:00 6835
10. Vystavěl Ondřej JPV9807 R Oddíl OS SK Prostějov 30:03 + 6:06 6800
11. Mikel David TZL9703 A SKOB Zlín 30:23 + 6:26 6684
12. Bořil Jan SJI9700 R OK Jihlava 31:37 + 7:40 6256
13. Kelbl Vladimír ZBM9711 R SK Žabovřesky Brno 33:03 + 9:06 5757
14. Semerád Antonín DKP9801 R Oddíl OB Kotlářka 33:34 + 9:37 5578
15. Michek David TJN9802 A OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 34:04 + 10:07 5404
16. Novák Filip TJN9801 A OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 35:16 + 11:19 4987
17. Janeček Mirek TJN9804 A OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 35:22 + 11:25 4952
18. Žák Jan LPU9802 A OK Lokomotiva Pardubice 36:26 + 12:29 4581
19. Novák Aleš PGP9808 A SK Praga 36:57 + 13:00 4402
20. Šmaus Jan TJN9700 A OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 37:56 + 13:59 4060
21. Frýba Dominik SJI9702 A OK Jihlava 38:08 + 14:11 3990
22. Mielec Jaromír AOP9701 A Orientační Běh Opava 39:27 + 15:30 3532
23. Paukert Lukáš KUO9801 A KOB Ústí nad Orlicí 40:01 + 16:04 3335
24. Pokorný David SRK9701 A SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 40:21 + 16:24 3220
25. Chaloupka Josef UOL9801 A SOB Olomouc 41:05 + 17:08 2965
Zikmund Zdeněk SJC9703 A Sportcentrum Jičín DISK 0