Výsledky závodu: Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy

Kategorie: D21A

Datum:
03.06.2017
Místo konání:
Řitka - areál jezdeckého klubu Norma
Pořadatel:
VSP - USK Praha
Mapa:
U Trojáku, 1:10 000, E 5m
Ředitel závodu:
Polák Zdeněk
Hlavní rozhodčí:
Němečková Jarmila - R1
Stavitel tratí:
Bořánek Petr - R1
JURY:
Plochová Dominika, Richtr Aleš, Sysel Ondřej
Protokol:
Závod proběhl bez závad, za velmi teplého počasí. Zúčastnilo se 1593 závodníků. V cíli bylo ošetřeno několik drobných poranění.
D21A
4.70 km, 135 m, 18 kontrol, Rank. koef.: 1.06, KS koef.: 0, PB: 8209
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Mullis Kateřina DKP7753 C Oddíl OB Kotlářka 35:58 8903
2. Aschermannová Petra KAM9354 C OK Kamenice 36:25 + 0:27 8796
3. Udržalová Pavla LPU8552 C OK Lokomotiva Pardubice 38:04 + 2:06 8406
4. Balcarová Jana PHK8753 C OK 99 Hradec Králové 39:17 + 3:19 8119
5. Hepnerová Martina SHK8152 C OK Slavia Hradec Králové 40:15 + 4:17 7890
6. Bochenková Martina DKP8758 C Oddíl OB Kotlářka 40:17 + 4:19 7882
7. Kožinová Zuzana PGP9650 C SK Praga 40:43 + 4:45 7780
8. Dittrichová Petra KON8787 C KOB Konice 41:08 + 5:10 7681
9. Gebauerová Jana ZBM7951 C SK Žabovřesky Brno 41:15 + 5:17 7654
10. Janatová Lucie DKP8154 C Oddíl OB Kotlářka 41:44 + 5:46 7540
11. Hlubučková Kristýna KAM9551 C OK Kamenice 41:48 + 5:50 7524
12. Hanáková Magda KRL9651 C Kometa Kralovice 42:58 + 7:00 7248
13. Kamenická Kateřina PHK9353 C OK 99 Hradec Králové 43:12 + 7:14 7193
14. Kopcová Michaela VLI8456 C Slavia Liberec orienteering 43:26 + 7:28 7138
15. Panchártková Tereza LTU8950 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 43:29 + 7:31 7126
16. Folbrechtová Šárka BOR9051 C OK Jiskra Nový Bor 43:59 + 8:01 7008
16. Benešová Lucie SJC8951 C Sportcentrum Jičín 43:59 + 8:01 7008
18. Kopáčková Iva CHT8851 C OOB SK Chrast 44:04 + 8:06 6988
19. Jeřábková Jitka TZL9453 C SKOB Zlín 44:09 + 8:11 6968
20. Kábrtová Oldřiška BOR8752 C OK Jiskra Nový Bor 44:14 + 8:16 6949
21. Fundová Eliška SHK9351 C OK Slavia Hradec Králové 44:15 + 8:17 6945
22. Myslivcová Pavla SHK9352 C OK Slavia Hradec Králové 44:20 + 8:22 6925
23. Doležalová Monika KAM8851 R OK Kamenice 44:24 + 8:26 6909
24. Kašková Kateřina CHA7850 R OK Chrastava 45:26 + 9:28 6665
25. Jiřištová Zuzana DKP8254 C Oddíl OB Kotlářka 46:10 + 10:12 6492
26. Tesařová Marcela LCE9450 C OOB TJ Slovan Luhačovice 46:36 + 10:38 6389
27. Kulhavá Eliška LPU9657 R OK Lokomotiva Pardubice 47:16 + 11:18 6232
28. Randáková Helena VRL7452 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 47:27 + 11:29 6189
29. Karbanová Vendula DKP8350 C Oddíl OB Kotlářka 47:30 + 11:32 6177
30. Kožinová Jana PGP6651 C SK Praga 47:36 + 11:38 6153
31. Svobodová Barbora TJN8952 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 48:00 + 12:02 6059
32. Ďoubalová Věra DOB8751 C KOB Dobruška 48:16 + 12:18 5996
33. Janů Hana KSU9393 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 48:28 + 12:30 5948
34. Bialožytová Tereza PGP9055 C SK Praga 49:01 + 13:03 5818
35. Zamazalová Kateřina TAP9053 C KOB TRETRA Praha 49:31 + 13:33 5700
36. Mokrá Julie VLI8051 C Slavia Liberec orienteering 49:32 + 13:34 5696
37. Hrabánková Klára PGP9654 C SK Praga 49:35 + 13:37 5684
38. Hrstková Vladěna ZBM8787 C SK Žabovřesky Brno 49:53 + 13:55 5613
39. Kožinová Anna PGP9350 C SK Praga 50:48 + 14:50 5397
40. Kosová Štěpánka LPU9460 C OK Lokomotiva Pardubice 51:07 + 15:09 5322
41. Kopecká Eliška ASU9299 C Magnus Orienteering 52:07 + 16:09 5086
42. Wurzelová Hana OSN8972 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 52:10 + 16:12 5074
43. Šiková Barbora LPM9650 R OK Lokomotiva Plzeň 52:38 + 16:40 4963
44. Klíchová Jana SSU8151 C SK Severka Šumperk 52:44 + 16:46 4940
45. Neradová Alena LIT8551 C KOB Litvínov 52:58 + 17:00 4885
46. Henychová Zuzana VLI6151 C Slavia Liberec orienteering 53:50 + 17:52 4680
47. Mrštíková Květa CHT8754 C OOB SK Chrast 54:07 + 18:09 4613
48. Hančová Marie SNA8255 C TJ START Náchod 55:06 + 19:08 4380
49. Tihonová Hana TAP9052 C KOB TRETRA Praha 55:50 + 19:52 4207
50. Jirčáková Martina LCE8951 C OOB TJ Slovan Luhačovice 58:39 + 22:41 3541
51. Kohlová Zuzana KPY8852 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 62:47 + 26:49 2564
52. Kolaja Ehlerová Jana VLI8055 C Slavia Liberec orienteering 62:59 + 27:01 2517
53. Koporová Petra ASU9353 C Magnus Orienteering 63:53 + 27:55 2304
54. Šimšová Jana MFP7651 C VŠSK MFF UK Praha 64:15 + 28:17 2218
55. Kudrnáčová Lucie HCE8850 C TJ Hostivice 65:40 + 29:42 1883
56. Myslivečková Zuzana TUR9253 C OOB TJ Turnov 66:14 + 30:16 1749
57. Pospíšilová Marie DKP8756 R Oddíl OB Kotlářka 66:26 + 30:28 1702
Žaloudková Klára LPU9461 C OK Lokomotiva Pardubice DISK 0
Nedbalová Jana MFP8050 C VŠSK MFF UK Praha DISK 0
Zurynková Jana EKP7053 C VŠTJ Ekonom Praha DISK 0
Procházková Zuzana KPY8650 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. DISK 0