Event results: Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy

Class: D40B

Date:
2017/06/03
Place:
Řitka - areál jezdeckého klubu Norma
Organiser:
VSP - USK Praha
Used map:
U Trojáku, 1:10 000, E 5m
Director:
Polák Zdeněk
Referee:
Němečková Jarmila - R1
Course setter:
Bořánek Petr - R1
JURY:
Plochová Dominika, Richtr Aleš, Sysel Ondřej
Protocol:
Závod proběhl bez závad, za velmi teplého počasí. Zúčastnilo se 1593 závodníků. V cíli bylo ošetřeno několik drobných poranění.
D40B
3.90 km, 100 m, 17 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Valášková Šárka KAM6951 C OK Kamenice 34:35
2. Novotná Petra PHK6651 C OK 99 Hradec Králové 36:13 + 1:38
3. Nechanická Daniela OSN7557 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 36:37 + 2:02
4. Kamenická Lenka OSN6955 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 38:51 + 4:16
5. Vandasová Markéta VAM7250 C OOB Vamberk 38:56 + 4:21
6. Podrábská Marie VLI7451 C Slavia Liberec orienteering 39:33 + 4:58
7. Grycová Petra TBM7467 C KOS TJ Tesla Brno 39:41 + 5:06
8. Náměstková Veronika EKP7351 C VŠTJ Ekonom Praha 40:10 + 5:35
9. Vlastníková Lucie JIL7554 C OK Jilemnice 40:57 + 6:22
10. Milánová Jindřiška TBM7475 C KOS TJ Tesla Brno 41:12 + 6:37
11. Filipová Ivana SRK7373 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 42:47 + 8:12
12. Mrskočová Dana LPU7356 C OK Lokomotiva Pardubice 44:11 + 9:36
13. Kovářová Anna CET7552 C TJ Loko Česká Třebová 44:58 + 10:23
14. Rydlová Jana VIC7752 C OB Vizovice 46:22 + 11:47
15. Chvátilová Pavlína PHK7450 C OK 99 Hradec Králové 46:47 + 12:12
16. Šrámková Iva RIC7251 C OB Říčany 47:08 + 12:33
17. Bartošová Jana MLA7051 C MLOK Mariánské Lázně 47:14 + 12:39
18. Korpasová Ivana LBM7362 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 47:58 + 13:23
19. Zlesáková Stáňa CHT7352 C OOB SK Chrast 48:15 + 13:40
20. Skácelová Marie VLI7552 C Slavia Liberec orienteering 48:34 + 13:59
21. Marečková Kateřina OSN7550 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 48:45 + 14:10
22. Dolejší Lenka STB7499 C TJ Stadion Nový Bor 48:50 + 14:15
23. Žuková Marcela VLI7351 C Slavia Liberec orienteering 49:35 + 15:00
24. Karlová Kateřina JIL7553 C OK Jilemnice 50:51 + 16:16
25. Popová Veronika TAP7450 C KOB TRETRA Praha 51:07 + 16:32
26. Rusinová Alena BRU7152 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 52:31 + 17:56
27. Pelcová Pavla CST7454 C OB Strakonice 55:03 + 20:28
28. Richtrová Lucie VPM7451 C KOS Slavia Plzeň 55:51 + 21:16
29. Junková Kateřina STH7351 C SK Studenec 56:43 + 22:08
30. Tomandlová Radka 5IX7550 C NOK HoRa 57:32 + 22:57
31. Kotková Lenka RIC7352 C OB Říčany 61:12 + 26:37
32. Halamová Anna TAP7350 C KOB TRETRA Praha 63:05 + 28:30
33. Nováková Alena KRE7450 C OOB TJ Sokol Křemže 63:33 + 28:58
34. Licková Dana LTU7350 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 63:35 + 29:00
35. Janoušková Iveta BOR7457 C OK Jiskra Nový Bor 64:05 + 29:30
36. Petriláková Petra DOR7656 C OK Dobříš 65:00 + 30:25
37. Bejvlová Martina LME7350 C SK Los Mělník 66:17 + 31:42
38. Kosobudová Lenka VTA7351 C SC vebr-sport 67:54 + 33:19
39. Kolářová Michaela SLA7351 C SKOB Slaný 73:36 + 39:01
40. Petýrková Pavlína BZP7351 C Báječné ženy v orientačním běhu 76:39 + 42:04
41. Kándlová Adéla DCE7550 C KOB Dobřichovice 86:53 + 52:18
42. Sedláčková Petra ROZ7050 C OK Roztoky 87:57 + 53:22
43. Housková Monika DOR7551 C OK Dobříš 89:42 + 55:07
44. Mirčeva Lenka DOR7350 C OK Dobříš 92:00 + 57:25
Krpatová Zuzana LPU7558 C OK Lokomotiva Pardubice DISK
Boumová Irena KSH7756 C OB Kašperské Hory DISK