Výsledky závodu: Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy

Kategorie: H21C

Datum:
03.06.2017
Místo konání:
Řitka - areál jezdeckého klubu Norma
Pořadatel:
VSP - USK Praha
Mapa:
U Trojáku, 1:10 000, E 5m
Ředitel závodu:
Polák Zdeněk
Hlavní rozhodčí:
Němečková Jarmila - R1
Stavitel tratí:
Bořánek Petr - R1
JURY:
Plochová Dominika, Richtr Aleš, Sysel Ondřej
Protokol:
Závod proběhl bez závad, za velmi teplého počasí. Zúčastnilo se 1593 závodníků. V cíli bylo ošetřeno několik drobných poranění.
H21C
4.80 km, 140 m, 18 kontrol, Rank. koef.: 1.06, KS koef.: 0, PB: 5950
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Šňupárek Václav DKP9500 C Oddíl OB Kotlářka 35:21 6737
2. Zakouřil Tomáš TUV7500 C SOK TJ Turnov 37:41 + 2:20 6349
3. Špicar Petr SJC8801 C Sportcentrum Jičín 40:47 + 5:26 5834
4. Krejsa Vladimír CHT9202 C OOB SK Chrast 40:51 + 5:30 5823
5. Kamenický Tobiáš OSN9339 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 45:41 + 10:20 5019
6. Nývlt Petr DKP8004 C Oddíl OB Kotlářka 46:17 + 10:56 4920
7. Vejstrk Daniel CHA9105 C OK Chrastava 46:56 + 11:35 4812
8. Ptáček Jan PVP7200 C VSS Přírodověda Praha 47:43 + 12:22 4681
9. Vaněk Petr ZBP7302 C OOB SK Zbraslav 48:15 + 12:54 4593
10. Buzek Martin PGP8401 C SK Praga 48:17 + 12:56 4587
11. Vlažný Jan LCE8901 C OOB TJ Slovan Luhačovice 48:36 + 13:15 4535
12. Knepr Lukáš BSO9401 C KOB Baník Sokolov 49:50 + 14:29 4330
13. Pustai David TJN9301 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 50:03 + 14:42 4293
14. Schäfer Jan TZL9301 C SKOB Zlín 50:39 + 15:18 4194
15. Beneš Filip TAP8701 C KOB TRETRA Praha 50:58 + 15:37 4141
16. Komárek Arnošt SJH7702 C SJH Jindřichův Hradec 51:00 + 15:39 4136
17. Oujeský Tomáš ADA7433 C OOB Spartak Adamov 51:54 + 16:33 3986
18. Laga Miroslav ZBP7900 C OOB SK Zbraslav 52:04 + 16:43 3958
19. Beneš Miroslav PGP8108 C SK Praga 53:09 + 17:48 3778
20. Kočí Martin VBM8702 C VSK Mendelu Brno 54:51 + 19:30 3496
21. Pešan Jan LTU7400 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 56:28 + 21:07 3227
22. Bernášek Jiří STB8101 C TJ Stadion Nový Bor 57:25 + 22:04 3069
23. Pračka Tomáš RIC7302 C OB Říčany 57:53 + 22:32 2991
24. Janeček Jura EKP6701 C VŠTJ Ekonom Praha 58:21 + 23:00 2914
25. Lžíčař Martin DOB8803 C KOB Dobruška 59:54 + 24:33 2656
26. Vébr Jiří VTA6901 C SC vebr-sport 60:42 + 25:21 2523
27. Vojtík Petr DKP7203 C Oddíl OB Kotlářka 61:09 + 25:48 2448
28. Skalka Jakub 5RX9101 C NNN 61:22 + 26:01
29. Beran Pavel TZL7920 C SKOB Zlín 61:44 + 26:23 2351
30. Posselt Martin TJN9501 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 63:04 + 27:43 2130
31. Borák Michal EKP8304 C VŠTJ Ekonom Praha 65:29 + 30:08 1728
32. Jedlička Lukáš SHK8100 C OK Slavia Hradec Králové 69:45 + 34:24 1019
33. Klusáček Radim BOR7710 C OK Jiskra Nový Bor 77:01 + 41:40 0
34. Kubák Martin SJH9902 C SJH Jindřichův Hradec 83:26 + 48:05 0
Šmol Marcel DOK7300 C OK Doksy DISK 0