Výsledky závodu: Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy

Kategorie: H40B

Datum:
03.06.2017
Místo konání:
Řitka - areál jezdeckého klubu Norma
Pořadatel:
VSP - USK Praha
Mapa:
U Trojáku, 1:10 000, E 5m
Ředitel závodu:
Polák Zdeněk
Hlavní rozhodčí:
Němečková Jarmila - R1
Stavitel tratí:
Bořánek Petr - R1
JURY:
Plochová Dominika, Richtr Aleš, Sysel Ondřej
Protokol:
Závod proběhl bez závad, za velmi teplého počasí. Zúčastnilo se 1593 závodníků. V cíli bylo ošetřeno několik drobných poranění.
H40B
4.60 km, 130 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Milán Pavel TBM7227 C KOS TJ Tesla Brno 36:25
2. Venhoda Milan SJI7104 C OK Jihlava 38:02 + 1:37
3. Zuzánek Zdeněk TJN5901 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 38:47 + 2:22
4. Nehasil David BOR7713 C OK Jiskra Nový Bor 41:06 + 4:41
5. Pachner Pavel CHA7501 C OK Chrastava 41:45 + 5:20
6. Folprecht Eduard TUV7304 C SOK TJ Turnov 44:15 + 7:50
7. Janda Pavel DOR7600 C OK Dobříš 44:37 + 8:12
8. Tomeš Petr SJC7531 C Sportcentrum Jičín 44:46 + 8:21
9. Orany Tomáš SJI7311 C OK Jihlava 44:57 + 8:32
10. Toužil Karel SHK7602 C OK Slavia Hradec Králové 45:02 + 8:37
11. Martan Jiří VLI7300 C Slavia Liberec orienteering 45:53 + 9:28
12. Gregor Petr RUZ7500 C TJ Růžená 46:30 + 10:05
13. Tesař Zdeněk SJC7401 C Sportcentrum Jičín 48:37 + 12:12
14. Chrást Tomáš STH7401 C SK Studenec 48:42 + 12:17
15. Slovák Miroslav SHK7704 C OK Slavia Hradec Králové 48:58 + 12:33
16. Kolář Viktor HOR7300 C TJ Jiskra Hořice 49:07 + 12:42
17. Sedlář Petr TBM7319 C KOS TJ Tesla Brno 50:32 + 14:07
18. Pecháček Libor RIC7600 C OB Říčany 51:30 + 15:05
19. Zlesák Martin CHT7302 C OOB SK Chrast 53:05 + 16:40
20. Pavlík Libor LIT7605 C KOB Litvínov 55:12 + 18:47
21. Blažek Petr SJH7402 C SJH Jindřichův Hradec 57:02 + 20:37
22. Mareš Alexander NEK7300 C Nejdek Orienteering 57:53 + 21:28
23. Hofhanzl Abrahám RUZ7300 C TJ Růžená 61:39 + 25:14
24. Rusin Jan BRU7601 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 62:29 + 26:04
25. Houska Jindřich DOR7601 C OK Dobříš 62:45 + 26:20
26. Stoklasa Radek OSN7500 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 63:19 + 26:54
27. Mokrý Pavel VLI7501 C Slavia Liberec orienteering 63:59 + 27:34
28. Koten Pavel RIC7200 C OB Říčany 65:15 + 28:50
29. Matoušek Petr EKP7503 C VŠTJ Ekonom Praha 76:04 + 39:39
30. Čtrnáct Jiří PGP7603 C SK Praga 94:49 + 58:24
31. Barták Matěj FSP7500 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 96:24 + 59:59
32. Střelba Ondřej KTA7501 C SK Kotnov Tábor 96:27 + 60:02
Melichar Jan DKP7500 C Oddíl OB Kotlářka DISK