Logo

Výsledky závodu: Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy

Klubové výsledky : CHC (14)

Datum:
03.06.2017
Místo konání:
Řitka - areál jezdeckého klubu Norma
Pořadatel:
VSP - USK Praha
Mapa:
U Trojáku, 1:10 000, E 5m
Ředitel závodu:
Polák Zdeněk
Hlavní rozhodčí:
Němečková Jarmila - R1
Stavitel tratí:
Bořánek Petr - R1
JURY:
Plochová Dominika, Richtr Aleš, Sysel Ondřej
Protokol:
Závod proběhl bez závad, za velmi teplého počasí. Zúčastnilo se 1593 závodníků. V cíli bylo ošetřeno několik drobných poranění.
Kategorie:
D16A     D18A     D20A     D45B     H16A     H18A     H20A     H21A     H21B     H70B    

D16A 3.70 km, 110 m, 15 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
19. Shánělová Štěpánka CHC0152 A K.O.B. Choceň 37:42 + 10:13

D18A 3.80 km, 120 m, 16 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
7. Semrádová Jana CHC9951 A K.O.B. Choceň 32:09 + 5:26
32. Chaloupková Kateřina CHC0051 A K.O.B. Choceň 40:55 + 14:12

D20A 3.80 km, 120 m, 16 kontrol, Rank. koef.: 1.06, KS koef.: 0, PB: 8103

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
9. Chaloupková Veronika CHC9852 A K.O.B. Choceň 33:55 + 4:25 7668

D45B 3.70 km, 75 m, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Chaloupková Lenka CHC6951 C K.O.B. Choceň DISK

H16A 4.10 km, 105 m, 17 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
3. Švadlena Michal CHC0101 A K.O.B. Choceň 28:47 + 2:10

H18A 4.30 km, 110 m, 18 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
2. Křivda Tomáš CHC9901 A K.O.B. Choceň 29:09 + 0:27

H20A 4.30 km, 110 m, 18 kontrol, Rank. koef.: 1.06, KS koef.: 0, PB: 8470

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
5. Semrád Ladislav CHC9701 R K.O.B. Choceň 28:14 + 2:59 8435

H21A 5.80 km, 180 m, 21 kontrol, Rank. koef.: 1.06, KS koef.: 0, PB: 8389

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
30. Křivda Martin CHC9501 C K.O.B. Choceň 43:29 + 5:51 7657
32. Pešek Ondřej CHC8502 C K.O.B. Choceň 43:40 + 6:02 7614
44. Grundman Vojtěch CHC8801 C K.O.B. Choceň 44:42 + 7:04 7374
49. Švadlena Pavel CHC7502 C K.O.B. Choceň 45:21 + 7:43 7222

H21B 5.30 km, 130 m, 21 kontrol, Rank. koef.: 1.06, KS koef.: 0, PB: 7366

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
4. Sháněl Jan CHC9402 C K.O.B. Choceň 39:25 + 1:51 7541

H70B 3.20 km, 65 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
2. Švadlena Jiří CHC4601 C K.O.B. Choceň 31:01 + 6:20