Výsledky závodu: Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy

Kategorie: H21A

Datum:
04.06.2017
Místo konání:
Řitka - areál jezdeckého klubu Norma
Pořadatel:
KAM - OK Kamenice
Mapa:
Červená hlína, 1 : 15 000, E = 5 m, pro kategorie DH16 – 21. Červená hlína, 1 : 10 000, E = 5 m, pro ostatní kategorie.
Ředitel závodu:
Valášek Petr - R2
Hlavní rozhodčí:
Kurfürst Pavel - R1
Stavitel tratí:
Škvor Martin - R2
JURY:
Mrázek Jan, Venhoda Milan, Pachnerová Dominika
Protokol:
Průběh závodu v kategoriích H16A a H18A byl částečně ovlivněn odcizením kontroly č. 131. Kontrolu se podařilo v krátkém čase nalézt a vrátit na místo. Závodníci, kteří nemohli v době odcizení kontroly označit průchod kontrolou, byli diskvalifikováni. Proti diskvalifikaci závodníka Martina Kovaříka TRI0101 byl podán protest. Jury ve shodě potvrdila diskvalifikaci všech dotčených závodníků H16A a H18A a uložila hlavnímu rozhodčímu požádat SK o udělení průměru bodů do dlouhodobých soutěží. Jury zároveň doporučila vedoucím TSM/VD zohlednit dosažené časy závodníků přes jejich diskvalifikaci.
H21A
11.70 km, 500 m, 22 kontrol, Rank. koef.: 1.06, KS koef.: 0, PB: 8548
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Prášil Marek SJI7313 R OK Jihlava 81:18 9226
2. Matějů Luboš PGP7601 C SK Praga 82:59 + 1:41 9041
3. Grundmann Jan LPU9410 C OK Lokomotiva Pardubice 84:08 + 2:50 8916
4. Čermák Jan LPU9301 C OK Lokomotiva Pardubice 84:34 + 3:16 8868
5. Kolín Jan DKP7701 C Oddíl OB Kotlářka 85:07 + 3:49 8808
6. Habán Ivo VLI7707 C Slavia Liberec orienteering 86:50 + 5:32 8620
7. Bialožyt Michal ZBM8707 C SK Žabovřesky Brno 86:54 + 5:36 8613
8. Hora Vojtěch PGP8301 C SK Praga 87:13 + 5:55 8578
9. Makovský Jakub TAP8511 C KOB TRETRA Praha 87:22 + 6:04 8562
10. Ondráček Radim EKP7414 C VŠTJ Ekonom Praha 87:36 + 6:18 8536
11. Pavlovec Jan BOR9503 C OK Jiskra Nový Bor 87:38 + 6:20 8533
12. Beneš Jan SJC8703 C Sportcentrum Jičín 89:46 + 8:28 8299
13. Mašata Matěj PHK9601 R OK 99 Hradec Králové 90:42 + 9:24 8197
14. Klusáček Matěj LCE8903 C OOB TJ Slovan Luhačovice 91:39 + 10:21 8093
15. Plíhal Tomáš SJI8509 C OK Jihlava 92:47 + 11:29 7969
16. Zimmermann Jakub ZBM8928 C SK Žabovřesky Brno 93:11 + 11:53 7925
17. Valenta Jiří LCE9201 C OOB TJ Slovan Luhačovice 93:16 + 11:58 7916
18. Henych Petr VLI6001 C Slavia Liberec orienteering 93:27 + 12:09 7896
19. Panchártek Jan PHK8802 C OK 99 Hradec Králové 93:42 + 12:24 7869
20. Kopec Tomáš VLI8203 C Slavia Liberec orienteering 93:49 + 12:31 7856
21. Hadač Filip AOP9301 C Orientační Běh Opava 94:00 + 12:42 7836
22. Kazda Jiří SJC8006 C Sportcentrum Jičín 94:07 + 12:49 7823
23. Kopáček Jan CHT8510 C OOB SK Chrast 94:43 + 13:25 7758
24. Landovský Tomáš PGP9103 C SK Praga 94:49 + 13:31 7747
25. Wolf Daniel TUR9100 C OOB TJ Turnov 94:51 + 13:33 7743
26. Košárek Pavel PGP7107 C SK Praga 94:54 + 13:36 7737
27. Stehlík Petr LPM7903 C OK Lokomotiva Plzeň 94:55 + 13:37 7736
28. Pešek Ondřej CHC8502 C K.O.B. Choceň 95:25 + 14:07 7681
29. Žaloudek Petr SJC8309 C Sportcentrum Jičín 95:36 + 14:18 7661
30. Holas Ondřej TUR8501 C OOB TJ Turnov 96:11 + 14:53 7597
31. Bašus Petr SCP7400 C OK Sparta Praha 96:23 + 15:05 7575
32. Král Václav SSU8243 C SK Severka Šumperk 96:51 + 15:33 7524
33. Kos Tomáš LPU9303 C OK Lokomotiva Pardubice 96:54 + 15:36 7519
34. Zajíc Vítězslav TAP8610 C KOB TRETRA Praha 96:56 + 15:38 7515
35. Křivda Martin CHC9501 C K.O.B. Choceň 96:57 + 15:39 7513
36. Pospíšil Vítek PGP6803 C SK Praga 97:24 + 16:06 7464
37. Justa Pavel PHK8701 C OK 99 Hradec Králové 97:27 + 16:09 7458
38. Jílek Jakub KSU9202 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 97:44 + 16:26 7427
39. Kazda Adam ZBM9104 C SK Žabovřesky Brno 97:48 + 16:30 7420
40. Červinka Jan OKP8901 C SK OK 24 Praha 97:58 + 16:40 7402
41. Váňa Martin TUR8401 C OOB TJ Turnov 98:46 + 17:28 7314
42. Skoupý Jan STE9411 C SK SKI-OB Šternberk 99:15 + 17:57 7261
43. Balcar Aleš PHK8602 C OK 99 Hradec Králové 99:24 + 18:06 7245
44. Polášek Jan TZL8601 C SKOB Zlín 99:39 + 18:21 7218
45. Čechlovský Jan CHA9300 C OK Chrastava 100:07 + 18:49 7167
46. Skripnik Štěpán FSP7909 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 100:36 + 19:18 7114
47. Peterka Vojtěch LLI7502 C TJ Loko Liberec 100:52 + 19:34 7085
48. Illner Vojtěch DKP9600 C Oddíl OB Kotlářka 101:02 + 19:44 7066
49. Novák Daniel DOK8700 C OK Doksy 101:50 + 20:32 6979
50. Janas Petr PGP7106 C SK Praga 102:31 + 21:13 6904
51. Sklenář Martin AOP9501 C Orientační Běh Opava 103:04 + 21:46 6844
52. Kolárik Jan TZL9003 C SKOB Zlín 103:34 + 22:16 6789
53. Přikryl Petr ZBM6708 C SK Žabovřesky Brno 108:26 + 27:08 6257
54. Kovář Miroslav SJC8104 C Sportcentrum Jičín 109:42 + 28:24 6118
55. Janovský Tomáš PGP6401 C SK Praga 109:58 + 28:40 6089
56. Strachota Petr TJN8700 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 113:19 + 32:01 5722
57. Kobr Tomáš TJN8901 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 114:55 + 33:37 5547
58. Pospíšil Ondřej DKP8717 C Oddíl OB Kotlářka 155:45 + 74:27 1079
Kamenický Jeroným OSN9549 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě DISK 0
Hepner David SHK7601 C OK Slavia Hradec Králové DISK 0
Paclík Roman SHK7801 C OK Slavia Hradec Králové DISK 0
Zháňal Jan ZBM8721 C SK Žabovřesky Brno DISK 0
Seidl Miroslav EKP7402 C VŠTJ Ekonom Praha DISK 0
Vacek Vojtěch SJI9602 C OK Jihlava DISK 0