Výsledky závodu: Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava, oblastní žebříček

Kategorie: H45C

Datum:
09.09.2017
Místo konání:
Pustá Polom
Pořadatel:
AOP - Orientační Běh Opava
Mapa:
Přerovec, pro kategorie DH16–DH35 v měřítku 1:15 000, ekvidistance 5 m, pro ostatní kategorie 1:10 000, stav: jaro 2017, Zdeněk Lenhart (hlavní kartograf), Evžen Cigoš, dle mapového klíče ISOM 2000, mapy budou vodovzdorně upraveny
Ředitel závodu:
Schuster Martin
Hlavní rozhodčí:
Binčík Milan - R1
Stavitel tratí:
Hadač Miroslav - R1
H45C
5.10 km, 200 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Slavík Tomáš VRB6808 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 48:03
2. Bernatík Aleš SFM7201 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 48:27 + 0:24
3. Navrátil Rostislav TRI6601 C TJ TŽ Třinec 51:50 + 3:47
4. Juračka Zdeněk HAV5702 C OB Havířov 52:17 + 4:14
5. Jurczyk Piotr 51P6900 C UKS Sparta Czyżowice 56:57 + 8:54
6. Poštulka Zdenek STE6600 C SK SKI-OB Šternberk 57:08 + 9:05
7. Kotrle Miroslav UOL7005 C SOB Olomouc 57:47 + 9:44
8. Světnický Alexandr OOL6300 C SK Haná orienteering 58:08 + 10:05
9. Antonowicz Jerzy 28P6800 C Saturn Piaseczno 58:40 + 10:37
10. Kurečka Robert ABM7210 C KOB ALFA Brno 58:52 + 10:49
11. Chmelař Miroslav JPV6217 C Oddíl OS SK Prostějov 59:13 + 11:10
12. Bačo Lubomír SOP6201 C OOB TJ Slezan Opava 59:59 + 11:56
13. Plachý Martin JPV6515 C Oddíl OS SK Prostějov 62:08 + 14:05
14. Štětínský Pavel MOV7104 C SKOB Ostrava 62:46 + 14:43
15. Svoboda Martin BFM6701 C SKOB Frýdek - Místek 65:07 + 17:04
16. Vývoda Zdeněk MOV6702 C SKOB Ostrava 65:18 + 17:15
17. Kubeš Jaromír PLU6219 C TJ SOKOL Plumlov 65:57 + 17:54
18. Vítek Zbyněk PTE6622 C TJ Sokol Ptení 68:10 + 20:07
19. Mikoška Eman STE7103 C SK SKI-OB Šternberk 69:56 + 21:53
20. Zatloukal Radek STE7000 C SK SKI-OB Šternberk 70:44 + 22:41
21. Raclavský Vladislav UOL6600 C SOB Olomouc 75:10 + 27:07
22. Květoň Vladimír KSU6800 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 77:00 + 28:57
23. Vavřík René MOV7000 C SKOB Ostrava 80:49 + 32:46
24. Zatloukal Tomáš ZLH6701 C OOB TJ Zlaté Hory 86:54 + 38:51
25. Holousek Milan NNN C Neregistrovaní (NNN) 88:04 + 40:01
26. Poláček Luboš JPV7214 C Oddíl OS SK Prostějov 101:11 + 53:08