Výsledky závodu: Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava

Kategorie: H20A

Datum:
10.09.2017
Místo konání:
Pustá Polom
Pořadatel:
AOP - Orientační Běh Opava
Mapa:
Jankovec, 1:10 000, ekvidistance 5 m, stav: jaro 2017, Zdeněk Lenhart (hlavní kartograf), Evžen Cigoš, dle mapového klíče ISOM 2000, mapy budou vodovzdorně upraveny
Ředitel závodu:
Schuster Martin
Hlavní rozhodčí:
Binčík Milan - R1
Stavitel tratí:
Valík Luděk - R2
H20A
4.10 km, 70 m, 20 kontrol, Rank. koef.: 1.06, KS koef.: 0, PB: 8499
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Hirš Otakar ZBM9801 R SK Žabovřesky Brno 24:26 9323
2. Vystavěl Ondřej JPV9807 R Oddíl OS SK Prostějov 25:44 + 1:18 8861
3. Sýkora Vojtěch LCE9801 E OOB TJ Slovan Luhačovice 25:47 + 1:21 8843
4. Kelbl Vladimír ZBM9711 R SK Žabovřesky Brno 26:21 + 1:55 8641
5. Semrád Ladislav CHC9701 R K.O.B. Choceň 26:38 + 2:12 8540
6. Bendák Jan PHK9800 A OK 99 Hradec Králové 27:20 + 2:54 8291
7. Navrátil Šimon PGP9702 E SK Praga 27:29 + 3:03 8238
8. Bořil Jan SJI9700 R OK Jihlava 28:00 + 3:34 8054
9. Starý Ondra PHK9813 A OK 99 Hradec Králové 28:16 + 3:50 7959
10. Černocký Libor LCE9803 R OOB TJ Slovan Luhačovice 28:23 + 3:57 7918
11. Mikel David TZL9703 A SKOB Zlín 28:51 + 4:25 7752
12. Pek Daniel SHK9803 R OK Slavia Hradec Králové 29:45 + 5:19 7431
13. Gebrt Jan SHK9801 R OK Slavia Hradec Králové 30:39 + 6:13 7111
14. Janeček Mirek TJN9804 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 33:19 + 8:53 6162
15. Biederman Marcin 41P9832 C WKS Wawel Kraków 33:58 + 9:32
16. Michek David TJN9802 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 35:34 + 11:08 5361
17. Žák Jan LPU9802 A OK Lokomotiva Pardubice 38:22 + 13:56 4365
18. Šmaus Jan TJN9700 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 38:45 + 14:19 4229
19. Jurczyk Maciej 51P9800 C UKS Sparta Czyżowice 39:05 + 14:39
20. Zikmund Zdeněk SJC9703 A Sportcentrum Jičín 39:24 + 14:58 3997
21. Pokorný David SRK9701 A SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 40:34 + 16:08 3582
22. Chaloupka Josef UOL9801 A SOB Olomouc 42:35 + 18:09 2865
23. Borgiel Jarek 51P9701 C UKS Sparta Czyżowice 43:10 + 18:44
24. Topór Michal 41P9831 C WKS Wawel Kraków 44:51 + 20:25
25. Novák Aleš PGP9808 A SK Praga 46:16 + 21:50 1554
Semerád Antonín DKP9801 R Oddíl OB Kotlářka DISK 0