Výsledky závodu: Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava

Kategorie: H21A

Datum:
10.09.2017
Místo konání:
Pustá Polom
Pořadatel:
AOP - Orientační Běh Opava
Mapa:
Jankovec, 1:10 000, ekvidistance 5 m, stav: jaro 2017, Zdeněk Lenhart (hlavní kartograf), Evžen Cigoš, dle mapového klíče ISOM 2000, mapy budou vodovzdorně upraveny
Ředitel závodu:
Schuster Martin
Hlavní rozhodčí:
Binčík Milan - R1
Stavitel tratí:
Valík Luděk - R2
H21A
5.20 km, 80 m, 23 kontrol, Rank. koef.: 1.06, KS koef.: 0, PB: 8040
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Čech Jan SJI9601 R OK Jihlava 34:27 8747
2. Henek Vladan VBM8002 C VSK Mendelu Brno 35:36 + 1:09 8470
3. Dutkowski Mikolaj DOB9200 C KOB Dobruška 36:06 + 1:39 8350
4. Ehl Jiří TBM7701 C KOS TJ Tesla Brno 36:44 + 2:17 8197
5. Pešek Ondřej CHC8502 C K.O.B. Choceň 37:27 + 3:00 8025
6. Cahel Marek LCE8803 C OOB TJ Slovan Luhačovice 38:00 + 3:33 7892
7. Hovorka Lukáš LPU9001 C OK Lokomotiva Pardubice 38:09 + 3:42 7856
8. Šabatka Zdeněk PHK8900 C OK 99 Hradec Králové 38:21 + 3:54 7808
9. Slováček Tomáš TZL8002 C SKOB Zlín 38:44 + 4:17 7716
10. Klech Richard VRB7201 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 39:05 + 4:38 7631
11. Waněk Adam LPU9505 C OK Lokomotiva Pardubice 39:59 + 5:32 7414
12. Zicha Jiří LCE7708 C OOB TJ Slovan Luhačovice 40:18 + 5:51 7338
13. Drábek Jan ZBM8511 C SK Žabovřesky Brno 40:22 + 5:55 7322
14. Hubáček Josef LCE6127 C OOB TJ Slovan Luhačovice 40:37 + 6:10 7262
15. Hlaváč Jiří TBM6116 C KOS TJ Tesla Brno 41:14 + 6:47 7113
15. Fiala Jan BBM7205 C BETA URSUS Orienteering 41:14 + 6:47 7113
15. Vlach Jiří AOV7900 C OOB TJ Baník Ostrava 41:14 + 6:47 7113
18. Majasow Kostiantyn 17P8300 C WKS ľląsk Wroclaw 41:27 + 7:00
19. Müller Martin PHK8903 C OK 99 Hradec Králové 41:48 + 7:21 6977
20. Zelenka Tomáš PHK9001 C OK 99 Hradec Králové 42:04 + 7:37 6913
21. Cienciala Jan TRI9801 B TJ TŽ Třinec 42:37 + 8:10 6780
22. Mazal Zdeněk VBM8103 C VSK Mendelu Brno 42:38 + 8:11 6776
23. Fendrych Michal STE7607 C SK SKI-OB Šternberk 42:54 + 8:27 6712
24. Bencúr Juraj LCE7701 C OOB TJ Slovan Luhačovice 44:03 + 9:36 6435
25. Václavek Tomáš STE5809 C SK SKI-OB Šternberk 44:12 + 9:45 6399
26. Novotný Jiří TZL8001 C SKOB Zlín 44:28 + 10:01 6335
27. Matuš Vojtěch VRB9606 R Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 44:50 + 10:23 6246
28. Tichý Tomáš SJH9201 C SJH Jindřichův Hradec 44:57 + 10:30 6218
29. Bořánek Petr VSP7000 C USK Praha 45:17 + 10:50 6138
30. Deml Tomáš LPU9502 C OK Lokomotiva Pardubice 45:20 + 10:53 6126
31. Mašata Matěj PHK9601 R OK 99 Hradec Králové 45:40 + 11:13 6046
32. Khýn Vítězslav ASU8304 C Magnus Orienteering 45:57 + 11:30 5977
33. Tomeš Jaroslav DKP8109 C Oddíl OB Kotlářka 47:20 + 12:53 5644
34. Dvorský Vojtěch SKM9401 C KOB Směr Kroměříž 47:24 + 12:57 5628
35. Zavřel Michal KRN6804 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 48:07 + 13:40 5455
36. Zrník Tomáš OSN7118 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 48:18 + 13:51 5411
37. Kala Matěj OOL8901 C SK Haná orienteering 51:35 + 17:08 4620
38. Walach Ondřej TRI9601 C TJ TŽ Třinec 57:48 + 23:21 3123
39. Sochor Tomáš HAV6301 C OB Havířov 67:17 + 32:50 839
Jílek Jakub KSU9202 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk DISK 0