Výsledky závodu: Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A

Kategorie: D35

Datum:
16.09.2017
Místo konání:
Lázně Bělohrad
Pořadatel:
SJC - Sportcentrum Jičín
Mapa:
Ředitel závodu:
Kalenský Tomáš - R1
Hlavní rozhodčí:
Kořínek Jindřich - R1
Stavitel tratí:
Mrázek Jan - R1
JURY:
Král Vojtěch, Ondráček Radim, Zbranek Roman
Protokol:
Závod proběhl bez problémů. Vyražený zub Michala Bořánka byl ošetřen zubařem MDDr. Janem Benešem.
D35
2.10 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jiřištová Zuzana DKP8254 C Oddíl OB Kotlářka 13:26
2. Stolinová Lenka DOB8158 C KOB Dobruška 13:35 + 0:09
3. Pavelcová Gabriela NPA7851 C SK LOB Nová Paka 14:13 + 0:47
4. Zabořilová Romana JEN7457 C OB Jenišovice 14:15 + 0:49
5. Nechanická Daniela OSN7557 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 14:51 + 1:25
6. Novotná Martina PHK8255 C OK 99 Hradec Králové 14:58 + 1:32
7. Bejvlová Martina LME7350 C SK Los Mělník 15:04 + 1:38
8. Havlínová Zuzana SCP8150 C OK Sparta Praha 15:08 + 1:42
9. Vandasová Markéta VAM7250 C OOB Vamberk 15:23 + 1:57
10. Švíglerová Pavla LPU7658 C OK Lokomotiva Pardubice 15:26 + 2:00
11. Štěpánová Dita DOB7956 C KOB Dobruška 15:28 + 2:02
12. Šklíbová Jana SRK7651 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 15:29 + 2:03
13. Filipová Ivana SRK7373 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 15:42 + 2:16
14. Šilerová Eva PDY8050 C Běhej Poděbrady 15:47 + 2:21
15. Kozumplíková Alice RBK8151 C SK Radioklub Blansko 15:57 + 2:31
16. Čivrná Karolína VRL7355 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 16:01 + 2:35
16. Haasová Renata LPU7960 C OK Lokomotiva Pardubice 16:01 + 2:35
18. Karlová Kateřina JIL7553 C OK Jilemnice 16:04 + 2:38
19. Chvátilová Pavlína PHK7450 C OK 99 Hradec Králové 16:15 + 2:49
19. Kinštová Dominka SJH8051 C SJH Jindřichův Hradec 16:15 + 2:49
21. Tučková Monika BOR7650 C OK Jiskra Nový Bor 16:30 + 3:04
22. Štichhauerová Kateřina LPU7468 C OK Lokomotiva Pardubice 16:47 + 3:21
23. Krpatová Zuzana LPU7558 C OK Lokomotiva Pardubice 17:12 + 3:46
24. Skácelová Marie VLI7552 C Slavia Liberec orienteering 17:18 + 3:52
25. Ježková Dana SNA7850 C TJ START Náchod 17:30 + 4:04
25. Dolejší Lenka STB7499 C TJ Stadion Nový Bor 17:30 + 4:04
27. Hladká Petra KOR7950 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 17:45 + 4:19
28. Kolářová Michaela SLA7351 C SKOB Slaný 18:13 + 4:47
29. Linková Eva STH7753 C SK Studenec 18:17 + 4:51
30. Bartošová Jana MLA7051 C MLOK Mariánské Lázně 18:21 + 4:55
31. Brandejsová Petra DKP7853 C Oddíl OB Kotlářka 18:34 + 5:08
32. Čapková Petra PHK7850 C OK 99 Hradec Králové 18:41 + 5:15
33. Matěásková Eva JIL7651 C OK Jilemnice 19:16 + 5:50
34. Licková Dana LTU7350 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 19:21 + 5:55
35. Richtrová Lucie VPM7451 C KOS Slavia Plzeň 19:39 + 6:13
36. Mišeková Martina KAM7851 C OK Kamenice 19:45 + 6:19
37. Vyhnálková Eva RIC7552 C OB Říčany 20:29 + 7:03
38. Hájková Magdalena TUV7351 C SOK TJ Turnov 21:35 + 8:09
39. Dejnožková Blanka TJN7651 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 22:11 + 8:45
40. Sedláčková Petra KOR7451 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 22:20 + 8:54
41. Vondrová Denisa LTU7950 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 22:44 + 9:18
42. Tichá Elena LPU8258 C OK Lokomotiva Pardubice 23:07 + 9:41
43. Nováková Martina PDY7350 C Běhej Poděbrady 24:01 + 10:35
44. Štemberová Iva TJN7550 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 24:56 + 11:30
45. Junková Petra STH7451 C SK Studenec 27:25 + 13:59
46. Podrábská Marie VLI7451 C Slavia Liberec orienteering 37:31 + 24:05
47. Martanová Daniela VLI7452 C Slavia Liberec orienteering 87:33 + 74:07
Podlipná Veronika NPA8152 C SK LOB Nová Paka 14:01 + 0:35