Výsledky závodu: Mistrovství a veteraniáda ČR na klasické trati (kvalifikace, WRE-Q)

Kategorie: H21C

Datum:
23.09.2017
Místo konání:
Raspenava – U Dvora, 50.8915231N, 15.1070803E
Pořadatel:
CHA - OK Chrastava
Mapa:
Ředitel závodu:
Vokál Vojtěch - R2
Hlavní rozhodčí:
Pachnerová Dominika - R1
Stavitel tratí:
Kašková Kateřina - R2, Polák Jaroslav - R2
JURY:
Škoda Přemek, Němečková Jarmila, Cahel Marek
Protokol:
závod proběhl bez závad
H21C
10.10 km, 520 m, 16 kontrol, Rank. koef.: 1.04, KS koef.: 0, PB: 9318
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Kubelka Tomáš LPU9307 E OK Lokomotiva Pardubice 58:36 9824
2. Král Vojtěch SSU8841 E SK Severka Šumperk 59:15 + 0:39 9718
3. Rollier Baptiste PHK8200 E OK 99 Hradec Králové 60:24 + 1:48 9530
4. Schuster Marek SSU9303 E SK Severka Šumperk 62:18 + 3:42 9220
5. Prášil Marek SJI7313 R OK Jihlava 63:20 + 4:44 9052
6. Zimmermann Štěpán ZBM9101 E SK Žabovřesky Brno 65:14 + 6:38 8742
7. Zvěřina Petr LPU8208 R OK Lokomotiva Pardubice 65:16 + 6:40 8737
8. Procházka David LPU9113 E OK Lokomotiva Pardubice 65:20 + 6:44 8726
9. Udržal Tomáš LPU8002 E OK Lokomotiva Pardubice 66:00 + 7:24 8617
10. Luštický Martin TUR8700 C OOB TJ Turnov 67:40 + 9:04 8345
11. Kettner Lukáš KAM9403 R OK Kamenice 67:48 + 9:12 8323
12. Kozák Osvald TBM8201 R KOS TJ Tesla Brno 68:30 + 9:54 8209
13. Nakvosas Gytis 17Lxxx1 OK Azuolas 68:55 + 10:19
14. Kamenický Jeroným OSN9549 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 69:20 + 10:44 8073
15. Klusáček Matěj LCE8903 C OOB TJ Slovan Luhačovice 70:44 + 12:08 7845
16. Šmelík Martin ASU9644 R Magnus Orienteering 72:16 + 13:40 7595
17. Krejčík Jiří TZL8301 C SKOB Zlín 72:22 + 13:46 7579
18. Slezák Zdeněk LCE8902 C OOB TJ Slovan Luhačovice 73:16 + 14:40 7432
19. Matuš Vojtěch VRB9606 R Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 73:52 + 15:16 7334
20. Přikryl Petr ZBM6708 C SK Žabovřesky Brno 74:01 + 15:25 7309
21. Král Václav SSU8243 C SK Severka Šumperk 74:04 + 15:28 7301
22. Dlabaja Tomáš TUR8303 R OOB TJ Turnov 74:22 + 15:46 7252
23. Bialožyt Michal ZBM8707 C SK Žabovřesky Brno 74:39 + 16:03 7206
24. Benroth Martin TZL9206 C SKOB Zlín 75:18 + 16:42 7100
25. Vlach Jiří AOV7900 C OOB TJ Baník Ostrava 77:00 + 18:24 6823
26. Oľhava Rastislav ASU8949 C Magnus Orienteering 77:24 + 18:48 6758
27. Slováček Tomáš TZL8002 C SKOB Zlín 77:38 + 19:02 6720
28. Srb Vladimír SJI7801 C OK Jihlava 78:25 + 19:49 6592
29. Mokrý Ondřej ABM9410 C KOB ALFA Brno 78:31 + 19:55 6576
30. Kobr Tomáš TJN8901 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 79:03 + 20:27 6489
31. Holas Ondřej TUR8501 C OOB TJ Turnov 85:36 + 27:00 5420
32. Křivda Martin CHC9501 C K.O.B. Choceň 89:31 + 30:55 4781
33. Pašek František KAM7600 C OK Kamenice 94:30 + 35:54 3969
Sysel Ctibor PGP8700 C SK Praga DISK 0
Rusý Tomáš KAM9301 C OK Kamenice DISK 0