Výsledky závodu: Mistrovství a veteraniáda ČR na klasické trati (finále), WRE

Kategorie: D21A

Datum:
24.09.2017
Místo konání:
Raspenava – U Dvora, 50.8915231N, 15.1070803E
Pořadatel:
CHA - OK Chrastava
Mapa:
Ředitel závodu:
Vokál Vojtěch - R2
Hlavní rozhodčí:
Pachnerová Dominika - R1
Stavitel tratí:
Kašková Kateřina - R2, Polák Jaroslav - R2
JURY:
Škoda Přemek, Němečková Jarmila, Cahel Marek
Protokol:
Závod proběhl bez závad.
D21A
9.80 km, 580 m, 17 kontrol, Rank. koef.: 1.1, KS koef.: 0, PB: 9727
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Horčičková Vendula LCE9353 E OOB TJ Slovan Luhačovice 78:49 10846
2. Knapová Jana LPU9053 E OK Lokomotiva Pardubice 79:00 + 0:11 10822
3. Indráková Adélka ZBM9153 E SK Žabovřesky Brno 81:55 + 3:06 10431
4. Gregorová Kamila CTB8151 E SK OB Chotěboř 86:54 + 8:05 9764
5. Omová Michaela TUR8153 E OOB TJ Turnov 87:54 + 9:05 9630
6. Mechlová Lenka SHK9051 E OK Slavia Hradec Králové 88:10 + 9:21 9595
7. Rufferová Iva TUR8354 E OOB TJ Turnov 88:19 + 9:30 9574
8. Šístková Iveta LPU8654 R OK Lokomotiva Pardubice 88:54 + 10:05 9496
9. Tesařová Markéta ZBM9456 E SK Žabovřesky Brno 89:35 + 10:46 9405
10. Zvěřinová Martina LPU8357 E OK Lokomotiva Pardubice 89:45 + 10:56 9383
11. Jedličková Zuzana SHK8150 E OK Slavia Hradec Králové 89:47 + 10:58 9378
12. Aschermannová Petra KAM9354 R OK Kamenice 93:32 + 14:43 8876
13. Kozáková Zdenka TBM7952 R KOS TJ Tesla Brno 93:50 + 15:01 8836
14. Hlavová Jindra ZBM8989 E SK Žabovřesky Brno 95:03 + 16:14 8673
15. Kabáthová Eva ZBM8966 E SK Žabovřesky Brno 95:27 + 16:38 8619
16. Hiklová Natalia ZBM8350 E SK Žabovřesky Brno 96:04 + 17:15 8537
17. Hlavová Hana ZBM8888 R SK Žabovřesky Brno 96:09 + 17:20 8526
18. Jirčáková Martina LCE8951 R OOB TJ Slovan Luhačovice 96:17 + 17:28 8508
19. Tužilová Magdaléna ZBM9452 E SK Žabovřesky Brno 96:29 + 17:40 8481
20. Wiśniewska Hanna CHC9051 R K.O.B. Choceň 96:48 + 17:59 8439
21. Matějů Martina PGP8556 R SK Praga 97:51 + 19:02 8298
22. Bochenková Martina DKP8758 C Oddíl OB Kotlářka 101:47 + 22:58 7771
23. Čermáková Magdalena LCE9155 R OOB TJ Slovan Luhačovice 104:00 + 25:11 7474
24. Fenclová Marta LPU7667 E OK Lokomotiva Pardubice 108:55 + 30:06 6816