Výsledky závodu: Mistrovství a veteraniáda ČR na klasické trati (finále), WRE

Kategorie: H45B

Datum:
24.09.2017
Místo konání:
Raspenava – U Dvora, 50.8915231N, 15.1070803E
Pořadatel:
CHA - OK Chrastava
Mapa:
Ředitel závodu:
Vokál Vojtěch - R2
Hlavní rozhodčí:
Pachnerová Dominika - R1
Stavitel tratí:
Kašková Kateřina - R2, Polák Jaroslav - R2
JURY:
Škoda Přemek, Němečková Jarmila, Cahel Marek
Protokol:
Závod proběhl bez závad.
H45B
6.10 km, 310 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rýdl Jiří TJN7000 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 56:54
2. Fürst Aleš LLI6801 C TJ Loko Liberec 57:05 + 0:11
3. Beneš Jan SJH7001 C SJH Jindřichův Hradec 57:37 + 0:43
4. Lisý Ondřej VLI7100 C Slavia Liberec orienteering 59:28 + 2:34
5. Kruliš Petr VLI6901 C Slavia Liberec orienteering 59:53 + 2:59
6. Žejdlík Michal LTP7001 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 62:24 + 5:30
7. Kubec Martin DOB7002 C KOB Dobruška 64:52 + 7:58
8. Zavřel Michal KRN6804 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 65:11 + 8:17
9. Pecka Jan EKP6800 C VŠTJ Ekonom Praha 65:23 + 8:29
9. Honzík Tomáš VLI7000 C Slavia Liberec orienteering 65:23 + 8:29
11. Koten Pavel RIC7200 C OB Říčany 65:33 + 8:39
12. Mikluš Marián 47S7200 TJ Rapid Bratislava 65:50 + 8:56
13. Vébr Jiří VTA6901 C SC vebr-sport 66:52 + 9:58
14. Filičko Marek LPU7102 C OK Lokomotiva Pardubice 69:22 + 12:28
15. Kolář Tomáš SLA7103 C SKOB Slaný 69:43 + 12:49
16. Černoch Karel TZL6835 C SKOB Zlín 70:27 + 13:33
17. Nechanický Pavel OSN7209 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 71:42 + 14:48
18. Novotný Tomáš ZLH7001 C OOB TJ Zlaté Hory 71:47 + 14:53
19. Furucz Dušan ZAK7100 C OK Netopýr Zákupy 71:55 + 15:01
19. Svěchota Milan MOV7202 C SKOB Ostrava 71:55 + 15:01
21. Lohr Ivo SCP6801 C OK Sparta Praha 72:17 + 15:23
22. Hankovec Petr KAM7101 C OK Kamenice 72:47 + 15:53
23. Šritr Martin TUV6802 C SOK TJ Turnov 73:09 + 16:15
24. Kovář Jindřich MAS6800 C KČT Aš 73:28 + 16:34
25. Pachnik Dariusz STB6901 C TJ Stadion Nový Bor 74:18 + 17:24
26. Novotný Dušan TJN7002 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 75:12 + 18:18
27. Posselt Martin TJN6802 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 75:46 + 18:52
28. Podivínský Tomáš SCP7201 C OK Sparta Praha 76:54 + 20:00
29. Netuka Jan SHK7001 C OK Slavia Hradec Králové 76:58 + 20:04
30. Kos Michal SRK6802 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 78:43 + 21:49
31. Pavel Petr LTP6806 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 81:58 + 25:04
32. Urbaník Robert VLI7002 C Slavia Liberec orienteering 82:46 + 25:52
33. Kubičko Petr SJH6901 C SJH Jindřichův Hradec 83:23 + 26:29
34. Mayer Tomáš KSH6900 C OB Kašperské Hory 85:24 + 28:30
35. Kašpar Ludvík ZAK7200 C OK Netopýr Zákupy 85:47 + 28:53
36. Kohout Josef SHK6902 C OK Slavia Hradec Králové 89:26 + 32:32
37. Kaděra Pavel HAV7100 C OB Havířov 90:31 + 33:37
38. Hejna Stanislav LLI6900 C TJ Loko Liberec 92:52 + 35:58
39. Kligl Vladislav TBM6910 C KOS TJ Tesla Brno 96:36 + 39:42
40. Řezáč Pavel VLI6900 C Slavia Liberec orienteering 97:31 + 40:37
41. Ulman Aleš TJN7201 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 103:20 + 46:26
Bílý Petr LTP6805 C OOB TJ Lokomotiva Teplice DISK
Vacek Milan SJI6901 C OK Jihlava DISK
Aschermann Jan VSP6902 C USK Praha DISK
Hořčička Petr UOL7007 C SOB Olomouc 77:02 + 20:08