Výsledky závodu: Mistrovství a veteraniáda ČR na klasické trati (finále), WRE

Klubové výsledky : SJI (18)

Datum:
24.09.2017
Místo konání:
Raspenava – U Dvora, 50.8915231N, 15.1070803E
Pořadatel:
CHA - OK Chrastava
Mapa:
Ředitel závodu:
Vokál Vojtěch - R2
Hlavní rozhodčí:
Pachnerová Dominika - R1
Stavitel tratí:
Kašková Kateřina - R2, Polák Jaroslav - R2
JURY:
Škoda Přemek, Němečková Jarmila, Cahel Marek
Protokol:
Závod proběhl bez závad.
Kategorie:
D18C     D20B     D55A     H18A     H18B     H20A     H20C     H21A     H21D     H35A     H40B     H45A     H45B     H50B     H55B    
D18C
5.00 km, 265 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
7. Foltýnová Eva SJI0051 A OK Jihlava 62:46 + 12:08
12. Nechutová Aneta SJI9950 A OK Jihlava 71:49 + 21:11
D20B
5.80 km, 310 m, 13 kontrol, Rank. koef.: 1.06, KS koef.: 0, PB: 6935
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
11. Petráčková Kristýna SJI9851 B OK Jihlava 79:25 + 22:00 4781
D55A
4.50 km, 210 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
2. Hrstková Dana SJI6051 C OK Jihlava 49:51 + 3:39
H18A
9.10 km, 470 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
15. Čech Petr SJI0001 A OK Jihlava 76:12 + 15:48
H18B
8.00 km, 455 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
14. Šenkýř Matěj SJI9902 A OK Jihlava 79:42 + 13:28
H20A
10.30 km, 560 m, 18 kontrol, Rank. koef.: 1.1, KS koef.: 0, PB: 8590
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
10. Bořil Jan SJI9700 R OK Jihlava 80:49 + 13:56 7797
H20C
7.90 km, 435 m, 10 kontrol, Rank. koef.: 1.04, KS koef.: 0, PB: 5334
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
2. Frýba Dominik SJI9702 A OK Jihlava 86:50 + 4:29 5604
H21A
15.60 km, 845 m, 26 kontrol, Rank. koef.: 1.1, KS koef.: 0, PB: 9773
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
29. Prášil Marek SJI7313 R OK Jihlava 134:38 + 32:08 7708
H21D
9.50 km, 490 m, 14 kontrol, Rank. koef.: 1.02, KS koef.: 0, PB: 7931
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
8. Plíhal Tomáš SJI8509 C OK Jihlava 82:45 + 6:53 7567
11. Srb Vladimír SJI7801 C OK Jihlava 85:35 + 9:43 7272
H35A
9.40 km, 510 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
15. Prošek Michal SJI7823 C OK Jihlava 87:20 + 17:48
H40B
7.00 km, 330 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
7. Orany Tomáš SJI7311 C OK Jihlava 68:58 + 10:19
H45A
7.50 km, 360 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
2. Venhoda Milan SJI7104 C OK Jihlava 52:17 + 2:55
9. Vítek Jaroslav SJI7201 C OK Jihlava 60:49 + 11:27
H45B
6.10 km, 310 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Vacek Milan SJI6901 C OK Jihlava DISK
H50B
5.50 km, 315 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
25. Petráček Aleš SJI6301 C OK Jihlava 82:00 + 27:26
H55B
4.90 km, 265 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
24. Šenkýř Vladimír SJI6000 C OK Jihlava 97:11 + 43:13