Výsledky závodu: Český pohár MTBO - 5. kolo

Datum:
11.06.2016
Místo konání:
Grafenschlag
Pořadatel:
39A - Austria MTBO Team
Mapa:
Ředitel závodu:
Hlavní rozhodčí:
Stavitel tratí:
Kategorie:
D40     Damen 21 Elite AUT     Damen 40 AUT     Damen 18-20 AUT     Damen 18-20 CZ     Damen 21 Kurz AUT     Damen 50 AUT     Damen 15-17 AUT     Damen 60 AUT     Damen -14 AUT     Herren 21 Elite AUT     Herren 40 AUT     Herren 18-20 AUT     Herren 50 AUT     Herren 21 Kurz AUT     Herren 15-17 AUT     Herren 60 AUT     Herren 70 AUT     Herren -14 AUT     M14     M17     M20     M21E     M21A     M21B     M21C     M40     M50     M60     Open long - Direkt     Open short - Neulinge     Open Family     W14     W17     W21E     W21A     W21B     W50    
D40
6.10 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Humlíčková Kateřina SBK7664 KOB Start Blansko 40:12
2. Zemková Helena SLA7450 SKOB Slaný 52:29 + 12:17
Michálková Alice GIG7650 GIGANT Orienteering DNS
Damen 21 Elite AUT
8.60 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Reiner Marina 6805 Naturfreunde Villach - Oriente 49:36
2. Mickeviciute Juodisiene Karolina OK Fortuna (LIT) 49:45 + 0:09
3. Gigon Michaela 1282 OLT Transdanubien 50:13 + 0:37
4. Hrdinova Marie VSP 51:18 + 1:42
5. Scaravonati Laura MTBO Italy 51:51 + 2:15
6. Fajtova Stanislava VBA ŠK VAZKA Bratislava 53:01 + 3:25
7. Benke Noemi OSC (HUN) 58:40 + 9:04
8. Walther Katja 7756 OLT Transdanubien 63:12 + 13:36
9. Eisl Birgit 23 ASKÖ Henndorf 68:30 + 18:54
10. Ritter Julia 3732 Naturfreunde Steiermark 70:43 + 21:07
11. Lagler Kerstin 515 HSV Pinkafeld 72:00 + 22:24
Zinkl Sonja 2583 LZ OMAHA DNS
Damen 40 AUT
6.10 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kastner Barbara 7364 Naturfreunde Wien 38:49
2. Hnilica Sonja 1284 OLT Transdanubien 42:39 + 3:50
3. Veitsberger Susi 1204 OLT Transdanubien 44:15 + 5:26
4. Exler Doris 2123 OLT Transdanubien 54:20 + 15:31
5. Weber-Jungo Marion 7056 HSV OL Wiener Neustadt 66:51 + 28:02
6. Török Lavinia 7973 ÖTK - Wien 99:44 + 60:55
Damen 18-20 AUT
6.60 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Fantoni Antonella 6978 Naturfreunde Villach - Oriente 36:50
2. Hofer Saskia 3170 HSV OL Wiener Neustadt 38:15 + 1:25
3. Tomaselli Michela MTBO Italy 38:47 + 1:57
4. Waldmann Brigitte 6697 OLT Transdanubien 40:20 + 3:30
Damen 18-20 CZ
6.60 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Grycová Veronika TBM9859 KOS TJ Tesla Brno 35:13
Damen 21 Kurz AUT
6.60 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ponweiser Eva 777 HSV OL Wiener Neustadt 42:34
2. Friedl Christina 8179 Naturfreunde Wien 69:13 + 26:39
Primus Eva 2333 Naturfreunde Villach - Oriente DNS
Damen 50 AUT
5.20 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Finder Gaby 1136 Naturfreunde Steiermark 34:39
2. Gratschmayer Martina 3776 ÖTK - Wien 36:11 + 1:32
3. Ritter Waltraud 3850 Naturfreunde Steiermark 36:34 + 1:55
4. Pöttler Sonja 1990 Naturfreunde Steiermark 37:38 + 2:59
5. Kirchmeir Elisabeth 5264 HSV OL Wiener Neustadt 38:36 + 3:57
6. Luttenberger Marie Luise 211 HSV Feldbach 43:55 + 9:16
Damen 15-17 AUT
5.20 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kastner Ylvi 7276 Naturfreunde Wien 33:01
Damen 60 AUT
3.60 km, 5 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Linhart Reingild 753 HSV OL Wiener Neustadt 25:17
2. Fesselhofer Traude 126 HSV OL Wiener Neustadt 26:29 + 1:12
3. Primus Elisabeth 2821 Naturfreunde Villach - Oriente 36:38 + 11:21
Grün Sigrid OLZ Union Waldviertel DNS
Damen -14 AUT
3.90 km, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hnilica Jana 3768 OLT Transdanubien 23:19
2. Kastner Maya 7307 Naturfreunde Wien 26:23 + 3:04
3. Veitsberger Carina 6957 OLT Transdanubien 37:34 + 14:15
4. Kirchmeir Yolanda 6688 HSV OL Wiener Neustadt 49:07 + 25:48
5. Schnetz Lena 7378 GO Harzberg 54:05 + 30:46
Herren 21 Elite AUT
11.20 km, 20 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Gritsan Ruslan Shimano Bergamont (RUS) 49:03
2. Breitschädel Tobias 2915 ASKÖ Henndorf 49:40 + 0:37
3. Waldmann Andreas 3659 OLT Transdanubien 50:16 + 1:13
4. Stransky Vojtech Czech Republic 50:23 + 1:20
5. Schachinger Bernhard 546 HSV Ried 50:36 + 1:33
6. Exler Florian 2124 OLT Transdanubien 51:27 + 2:24
7. Bogar Frantisek BOR OK Jiskra Nový Bor 51:44 + 2:41
8. Turra Piero MTBO Italy 52:05 + 3:02
9. Laciga Radek VSP USK Praha 52:52 + 3:49
10. Haingartner Christof 609 OLC Graz 53:07 + 4:04
11. Sevcik Martin TBM KOS TJ Tesla Brno 53:59 + 4:56
12. Juodisius Julius OK Fortuna (LIT) 56:23 + 7:20
13. Rief Andreas 2478 OLC Graz 56:44 + 7:41
14. Haselsberger Kevin 2336 Naturfreunde Villach - Oriente 56:58 + 7:55
15. Huster Mark 54D7700 SV Sachsen 90 Werdau 57:10 + 8:07
16. Rozsa Laszlo Hungary 59:29 + 10:26
17. Seppele Markus 2667 Naturfreunde Villach - Oriente 60:33 + 11:30
18. Toth Zoltan Team Garage Racing (ROM) 62:29 + 13:26
19. Klimo Thomas 7399 OLT Transdanubien 69:11 + 20:08
20. Pletzer Matthias 3057 Naturfreunde Villach - Oriente 70:54 + 21:51
21. Gutschi Dieter 6646 Naturfreunde Villach - Oriente 72:28 + 23:25
Schiller Michael 2270 HSV OL Wiener Neustadt DISK
Herren 40 AUT
10.30 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Stockmayer Manfred 815 HSV OL Wiener Neustadt 55:39
2. Dörfler Dietmar 3176 GO Harzberg 56:30 + 0:51
3. Veitsberger Martin 1511 OLT Transdanubien 65:32 + 9:53
4. Borsitzky Hans 2209 HSV OL Wiener Neustadt 66:11 + 10:32
5. Hartberger Thomas 715 HSV OL Wiener Neustadt 67:15 + 11:36
6. Wittberger Georg 1212 OLC Wienerwald 67:24 + 11:45
7. Hnilica Thomas 1285 OLT Transdanubien 67:54 + 12:15
8. Lagler Klaus 452 HSV Pinkafeld 70:01 + 14:22
9. Wieser Thomas 517 HSV Pinkafeld 73:43 + 18:04
10. Weichselberger Wolfgang 6900 OLT Transdanubien 88:52 + 33:13
11. Raunigg Andreas 7055 HSV OL Wiener Neustadt 95:50 + 40:11
12. Kesa Magnus OK Saule (LIT) 97:32 + 41:53
13. Kratky Alexander 3703 OLT Transdanubien 161:19 + 105:40
Lipphart-Kirchmeir Harald 3409 HSV OL Wiener Neustadt DISK
Forstinger Laurenz HSV Aigen DNS
Buschek Michael 8415 OLT Transdanubien DNS
Herren 18-20 AUT
8.30 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Abart Theodor 6710 OLG Ströck Wien 44:31
2. Osti Dante MTBO Italy 57:36 + 13:05
3. Finder Markus 1137 HSV Graz 66:04 + 21:33
Bettega Simone MTBO Italy DISK
Bettega Fabiano MTBO Italy DNS
Herren 50 AUT
7.40 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Janko Tamas 431 HSV Pinkafeld 41:24
1. Nebel Peter 761 HSV OL Wiener Neustadt 41:24
3. Kramer Klaus 1014 GO Harzberg 42:50 + 1:26
4. Luttenberger Johann 3688 HSV Feldbach 45:10 + 3:46
5. Kradischnig Günter 2130 OLC Graz 47:44 + 6:20
6. Mickevicius Karolis OK Saule (LIT) 49:54 + 8:30
7. Melcher Michael 250 Naturfreunde Steiermark 53:06 + 11:42
8. Reiner Walter 7472 Naturfreunde Villach - Oriente 56:38 + 15:14
9. Zweimüller Wolfgang 552 HSV Ried 57:55 + 16:31
10. Hochreiter Andreas 717 HSV OL Wiener Neustadt 64:42 + 23:18
11. Bruckner Franz 399 HSV Pinkafeld 77:36 + 36:12
Mayer Ewald 754 HSV OL Wiener Neustadt DISK
Herren 21 Kurz AUT
6.40 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dan George Team Garage Racing (ROM) 45:26
2. Burmann Rainer 1126 OLT Transdanubien 48:36 + 3:10
3. Wedl Jürgen vereinslos 49:18 + 3:52
Friedrich Michael 408 HSV Pinkafeld DISK
Grill Michael 1702 Naturfreunde Wien DNS
Herren 15-17 AUT
6.00 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Micko Tobias 3267 LZ OMAHA 26:44
2. Kratky Paul 3812 OLT Transdanubien 33:12 + 6:28
3. Kratky Jakob 3811 OLT Transdanubien 43:19 + 16:35
4. Buschek Paul 8417 OLT Transdanubien 55:53 + 29:09
Herren 60 AUT
5.70 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dravetz Walter 597 OLC Graz 32:38
2. Pidner Valentin 3203 HSV OL Wiener Neustadt 41:37 + 8:59
3. Lang Gottfried 1998 Naturfreunde Steiermark 41:47 + 9:09
4. Fink Karl 603 OLC Graz 43:14 + 10:36
5. Gartlgruber Wolfgang 414 HSV Pinkafeld 47:00 + 14:22
6. Benedek Robert 2343 LZ OMAHA 49:02 + 16:24
7. Wieser Ernst 514 HSV Pinkafeld 54:02 + 21:24
Schwarz Rudolf 216 HSV Feldbach DISK
Pirchegger Günter 2005 Naturfreunde Steiermark DISK
Rochford Ian HSV Graz DNS
Meidinger Karlheinz HSV Kremstal DNS
Herren 70 AUT
5.20 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Maier Curt 1241 ASKÖ OLC Ebenthal 36:07
2. Lackner Herbert 6589 OLG Ströck Wien 38:08 + 2:01
3. Hauser Siegfried 2681 HSV Linz 45:56 + 9:49
4. Terler Hans 2015 Naturfreunde Steiermark 54:56 + 18:49
5. Fruhwirth Friedrich 334 HSV Langenlebarn 70:23 + 34:16
Herren -14 AUT
4.60 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hnilica Hannes 3769 OLT Transdanubien 40:15
2. Abart Valentin 8358 OLG Ströck Wien 45:05 + 4:50
3. Buschek Anton 8416 OLT Transdanubien 50:30 + 10:15
M14
4.60 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tuma Matěj SJC0202 Sportcentrum Jičín 29:30
2. Hasman Marek VPM0201 KOS Slavia VŠ Plzeň 31:08 + 1:38
3. Štáfek Ondřej SKL0401 SMS Team Kladno 43:28 + 13:58
M17
6.00 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hasman Ondřej VPM0002 KOS Slavia VŠ Plzeň 30:12
2. Hašek Adam VPM0101 KOS Slavia VŠ Plzeň 33:07 + 2:55
2. Švadlena Michal CHC0101 K.O.B. Choceň 33:07 + 2:55
4. Zemko Zdeněk SLA9900 SKOB Slaný 36:47 + 6:35
5. Kroc Kryštof GIG0100 GIGANT Orienteering 36:53 + 6:41
6. Humlíček Tomáš SBK0101 KOB Start Blansko 43:11 + 12:59
7. Břeň Daniel SJC0102 Sportcentrum Jičín 43:45 + 13:33
M20
8.30 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kanta Martin XPU9705 PARDUBICE BIKERS 40:20
2. Hašek Jan VPM0001 KOS Slavia VŠ Plzeň 42:34 + 2:14
3. Wohanka Richard SLA0100 SKOB Slaný 44:59 + 4:39
4. Hrdinka Daniel VRL9701 OOS TJ Spartak Vrchlabí 46:57 + 6:37
5. Hruška Tomáš ABR0001 A-team NOVO Bruntál 51:01 + 10:41
6. Pelikán Lukáš SKL9800 SMS Team Kladno 78:43 + 38:23
Vacek Jan SLA0004 SKOB Slaný DNS
Mišoň Matěj SMR9801 SK SNS Smržovka DNS
M21E
11.20 km, 20 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bouchal Jiří VPM8449 KOS Slavia VŠ Plzeň 50:01
2. Svoboda Honza SMR7901 SK SNS Smržovka 50:53 + 0:52
3. Kouřimský Jan SLA7200 SKOB Slaný 51:34 + 1:33
4. Hradil Jiří TZL8604 SKOB Zlín 52:46 + 2:45
5. Kamaryt Tomáš VPM8807 KOS Slavia VŠ Plzeň 53:58 + 3:57
6. Štěpánek Martin TBM7327 KOS TJ Tesla Brno 55:14 + 5:13
7. Graubner Jan TZL8236 SKOB Zlín 55:35 + 5:34
8. Vala Radek ABR8401 A-team NOVO Bruntál 56:00 + 5:59
9. Rygl Miroslav TBM7205 KOS TJ Tesla Brno 56:31 + 6:30
10. Kalina Miroslav EKP8211 VŠTJ Ekonom Praha 58:26 + 8:25
11. Švadlena Pavel CHC7502 K.O.B. Choceň 58:31 + 8:30
12. Moravec Štěpán SJI8101 OK Jihlava 58:51 + 8:50
13. Lauerman Jan SJI7419 OK Jihlava 59:44 + 9:43
14. Pucherna Eduard SMR7401 SK SNS Smržovka 61:28 + 11:27
15. Urban Miroslav DMS7900 Dynamo Malá Skála 62:14 + 12:13
16. Plíhal Tomáš SJI8509 OK Jihlava 63:17 + 13:16
17. Štáfek Pavel SKL7401 SMS Team Kladno 63:46 + 13:45
18. Snuparek Vaclav TZL SKOB Zlín 63:49 + 13:48
19. Bezouška Tomáš EKP7601 VŠTJ Ekonom Praha 63:50 + 13:49
20. Merenus Štěpán EKP8401 VŠTJ Ekonom Praha 65:26 + 15:25
21. Johanovský Tomáš ZUP8500 MTBO ČZU Praha 67:05 + 17:04
22. Tománek Otakar VLI8300 Slavia Liberec orienteering 69:20 + 19:19
23. Hora Vojtěch VSP8301 USK Praha 69:46 + 19:45
24. Buchtík Ondřej VLI8101 Slavia Liberec orienteering 70:48 + 20:47
25. Štěňha Martin EKP7608 VŠTJ Ekonom Praha 73:22 + 23:21
26. Mikan Albert EKP8606 VŠTJ Ekonom Praha 78:11 + 28:10
Rygl Jaroslav TBM KOS TJ Tesla Brno DISK
Vanka Petr OKP6801 SK OK 24 Praha DISK
Tomashevskiy Eduard West MTBO Team Russia DNS
Janda Martin DOB8002 KOB Dobruška DNS
Tisnovsky Martin TBM KOS TJ Tesla Brno DNS
M21A
9.00 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Schwab David TBM7401 KOS TJ Tesla Brno 43:46
2. Jirka Michal SBK8403 KOB Start Blansko 47:26 + 3:40
3. Kurz Pavel EKP7408 VŠTJ Ekonom Praha 47:43 + 3:57
4. Smrt Martin EKP8431 VŠTJ Ekonom Praha 48:00 + 4:14
5. Kratochvíl Karel ABR7001 A-team NOVO Bruntál 48:35 + 4:49
6. Pucherna Petr ZUP8002 MTBO ČZU Praha 48:46 + 5:00
7. Sháněl Jan CHC9402 K.O.B. Choceň 49:04 + 5:18
8. Faltejsek Lukas XPU PARDUBICE BIKERS 49:57 + 6:11
9. Maňásek Josef SVR7700 TJ Švýcárna 50:16 + 6:30
10. Wohanka Pavel VRL7501 OOS TJ Spartak Vrchlabí 50:17 + 6:31
11. Kolář Rudolf ABR6301 A-team NOVO Bruntál 50:19 + 6:33
12. Daněk Roman SBK7541 KOB Start Blansko 50:43 + 6:57
13. Červinka Jan OKP8901 SK OK 24 Praha 51:14 + 7:28
14. Boček Milan TBM9228 KOS TJ Tesla Brno 51:41 + 7:55
15. Tošner Michal VPM7803 KOS Slavia VŠ Plzeň 53:05 + 9:19
16. Schwab Martin TBM8101 KOS TJ Tesla Brno 53:28 + 9:42
17. Humlíček Aleš SBK7539 KOB Start Blansko 53:30 + 9:44
17. Odvody Zdeněk XPU8206 PARDUBICE BIKERS 53:30 + 9:44
19. Šimon Václav LBE9100 TJ Lokomotiva Beroun 53:47 + 10:01
20. Jirka Jakub VPM KOS Slavia VŠ Plzeň 55:03 + 11:17
21. Hegner Lukáš LPM8104 OK Lokomotiva Plzeň 55:36 + 11:50
22. Šebesta Petr ZUP7604 MTBO ČZU Praha 56:19 + 12:33
23. Bitter Aleš KNC8803 Sokol Kostelec n. Č. l. 57:15 + 13:29
24. Nedopílek David SVR7600 TJ Švýcárna 58:05 + 14:19
25. Jiráček Josef SBK8501 KOB Start Blansko 58:15 + 14:29
26. Müller Pavel SEP7900 vereinslos 61:16 + 17:30
27. Pavlík Radek ABR6849 A-team NOVO Bruntál 69:10 + 25:24
Pucher Filip ZUP7404 MTBO ČZU Praha DISK
Černý Ladislav ZUP8200 MTBO ČZU Praha DNS
Šmíd Ivo SJC7700 Sportcentrum Jičín DNS
M21B
7.10 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Izdný Pavel SJI7613 OK Jihlava 39:46
2. Domín Nikolas EKP8806 VŠTJ Ekonom Praha 40:05 + 0:19
3. Horak Pavel VSP 41:37 + 1:51
4. Sochor Jan SBK6922 KOB Start Blansko 42:35 + 2:49
5. Žemlička Jan XPU8303 PARDUBICE BIKERS 45:26 + 5:40
6. Otoupalik Jan TBM KOS TJ Tesla Brno 45:32 + 5:46
7. Jirásek Aleš XPU7601 PARDUBICE BIKERS 45:34 + 5:48
8. Opršal Juraj VBA8301 ŠK VAZKA Bratislava 46:27 + 6:41
9. La Carbonara Claudio TBM7337 KOS TJ Tesla Brno 47:30 + 7:44
10. Pátek Richard SBK7609 KOB Start Blansko 47:33 + 7:47
11. Geisler Michal SKL7500 SMS Team Kladno 48:07 + 8:21
12. Ančic Ľuboš VBA8101 ŠK VAZKA Bratislava 48:12 + 8:26
13. Urbaník Robert VLI7002 Slavia Liberec orienteering 48:34 + 8:48
Kužel Tomáš FSP7610 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha DNS
Bartoš Marián VSP8201 USK Praha DNS
M21C
6.00 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Fukátko Jan XPU8105 PARDUBICE BIKERS 31:27
2. Hlaváč David JIL7501 OK Jilemnice 36:02 + 4:35
3. Klíma David VBA7901 ŠK VAZKA Bratislava 38:25 + 6:58
4. Císař Jan EKP8503 VŠTJ Ekonom Praha 39:54 + 8:27
5. Lindenberger Béla 55H8600 Tibortelep SC 48:44 + 17:17
Kurka Vojtěch SMR8400 SK SNS Smržovka DNS
M40
10.30 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Venhoda Milan SJI7104 OK Jihlava 60:33
2. Štregl Petr VRL7303 OOS TJ Spartak Vrchlabí 61:03 + 0:30
3. Gryc Tomáš TBM6903 KOS TJ Tesla Brno 64:49 + 4:16
4. Svoboda Petr SLA6803 SKOB Slaný 66:38 + 6:05
5. Kroc Dalibor GIG7400 GIGANT Orienteering 67:20 + 6:47
6. Šňupárek Ondřej TZL6949 SKOB Zlín 67:22 + 6:49
7. Klučár Daniel RCP7141 RC&P TEAM Bratislava 70:13 + 9:40
8. Štregl Tomáš VRL7406 OOS TJ Spartak Vrchlabí 71:09 + 10:36
9. Hanovec Petr VLI7101 Slavia Liberec orienteering 94:43 + 34:10
Novák Libor OKP6504 SK OK 24 Praha DNS
Toloch Alexandr GIG7000 GIGANT Orienteering DNS
Vacek Petr SLA6800 SKOB Slaný DNS
Pařízek Petr SMR7001 SK SNS Smržovka DNS
M50
7.40 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Novotný Petr TZL6601 SKOB Zlín 37:45
2. Maennel Harald BOR5501 OK Jiskra Nový Bor 37:59 + 0:14
3. Hejna Jiří KNC6200 Sokol Kostelec n. Č. l. 39:06 + 1:21
4. Fajtl Jaroslav VPM6001 KOS Slavia VŠ Plzeň 41:10 + 3:25
5. Buřt Vladimír SBK6301 KOB Start Blansko 42:21 + 4:36
6. Král Jiří TSU5941 LKT 80 Šumperk 43:11 + 5:26
7. Pospíšek Zbyněk TBM6007 KOS TJ Tesla Brno 43:34 + 5:49
8. Autrata Vlastimil RCP6041 RC&P TEAM Bratislava 44:04 + 6:19
9. Jánoška Jozef RBA5902 TJ Rapid Bratislava 45:43 + 7:58
Kuchař Pavel SJC6000 Sportcentrum Jičín DISK
Kuchyňka Ivan SJH6602 SJH Jindřichův Hradec DISK
M60
5.70 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sladký Ivan PBM5513 TJ Spartak 1. Brněnská 37:24
Open long - Direkt
6.10 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Stockmayer Josefin 772 HSV OL Wiener Neustadt 46:55
2. Grassinger Helmut vereinslos 48:47 + 1:52
Open short - Neulinge
3.60 km, 5 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Exler Martin OLT Transdanubien 22:57
2. Siki Mysak TZL SKOB Zlín 32:36 + 9:39
Open Family
2.60 km, 5 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Weichselberger Elias OLT Transdanubien 15:38
2. La Cabonara Matteo TBM KOS TJ Tesla Brno 24:19 + 8:41
3. Veitsberger Miriam 7701 OLT Transdanubien 27:22 + 11:44
4. Kalinova Ella EKP VŠTJ Ekonom Praha 28:27 + 12:49
5. Müllerova Karla vereinslos 39:27 + 23:49
6. Kaunova Lisa EKP VŠTJ Ekonom Praha 50:16 + 34:38
Diesenreiter Ben 7377 GO Harzberg 22:37 + 6:59
Vanka Matous OKP SK OK 24 Praha DNS
W14
3.90 km, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Štreglová Zuzana VRL0251 OOS TJ Spartak Vrchlabí 21:20
2. Kuchařová Rozálie SJC0251 Sportcentrum Jičín 21:21 + 0:01
3. Pilná Natálie VRL0351 OOS TJ Spartak Vrchlabí 23:45 + 2:25
4. Zemková Pavlína SLA0551 SKOB Slaný 43:37 + 22:17
5. Vanková Anna OKP0550 SK OK 24 Praha 49:25 + 28:05
W17
5.20 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Grycová Kateřina TBM0058 KOS TJ Tesla Brno 29:32
2. Pilná Bára VRL0052 OOS TJ Spartak Vrchlabí 31:27 + 1:55
3. Svobodová Alexandra VPM0051 KOS Slavia VŠ Plzeň 32:10 + 2:38
4. Pelikánová Máša SKL0050 SMS Team Kladno 34:28 + 4:56
W21E
8.60 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tichovská Martina VSP8650 USK Praha 47:05
2. Paulíčková Renata SJI8057 OK Jihlava 47:39 + 0:34
3. Březinová Marie TSU9191 LKT 80 Šumperk 49:24 + 2:19
4. Staňková Štěpánka TSU8992 LKT 80 Šumperk 52:33 + 5:28
5. Haltof Ewa ABR9499 A-team NOVO Bruntál 53:20 + 6:15
6. Fólová Martina SMR8850 SK SNS Smržovka 54:04 + 6:59
7. Lacigová Michaela VSP8152 USK Praha 55:36 + 8:31
8. Nováková Kateřina OKP9450 SK OK 24 Praha 55:57 + 8:52
9. Tučková Dagmar EKP8653 VŠTJ Ekonom Praha 56:00 + 8:55
10. Ryšavá Vendula ZUP8151 MTBO ČZU Praha 57:55 + 10:50
11. Kameníková Andrea BOR9751 OK Jiskra Nový Bor 66:49 + 19:44
Vanková Jana OKP7750 SK OK 24 Praha DISK
W21A
6.40 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Veličková Monika ABR8951 A-team NOVO Bruntál 34:38
2. La Carbonara Hana TBM7652 KOS TJ Tesla Brno 34:54 + 0:16
3. Chudíková Barbora SJI7850 OK Jihlava 36:08 + 1:30
4. Pařízková Věrka SMR7151 SK SNS Smržovka 36:15 + 1:37
5. Kalinová Markéta EKP8259 VŠTJ Ekonom Praha 37:48 + 3:10
6. Daňková Veronika SBK8151 KOB Start Blansko 38:50 + 4:12
7. Pařízková Anežka SMR9350 SK SNS Smržovka 39:48 + 5:10
8. Faltejsekova Jana XPU PARDUBICE BIKERS 40:01 + 5:23
9. Fremrová Jaroslava LPM7954 OK Lokomotiva Plzeň 40:19 + 5:41
10. Jakobová Adélka VSP9050 USK Praha 40:33 + 5:55
11. Puchernová Radka ZUP8759 MTBO ČZU Praha 41:44 + 7:06
12. Jirkova Petra VPM KOS Slavia VŠ Plzeň 43:02 + 8:24
13. Hanzlíčková Martina EKP8452 VŠTJ Ekonom Praha 43:06 + 8:28
14. Kalošová TerKa SMR8950 SK SNS Smržovka 47:03 + 12:25
15. Křivancová Zdeňka LBE9450 TJ Lokomotiva Beroun 48:31 + 13:53
Ouhrabková Radka EKP8151 VŠTJ Ekonom Praha DNS
Mikanová Kateřina EKP8461 VŠTJ Ekonom Praha DNS
Seifertová Magda TBM9150 KOS TJ Tesla Brno DNS
Košíková Jitka VSP7799 USK Praha DNS
W21B
5.70 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Trčková Helena EKP8756 VŠTJ Ekonom Praha 37:17
2. Odvodyová Šárka XPU8352 PARDUBICE BIKERS 38:19 + 1:02
3. Večeřová Marcela ABR8888 A-team NOVO Bruntál 44:22 + 7:05
4. Hejnová Aneta KNC9350 Sokol Kostelec n. Č. l. 53:50 + 16:33
Masopustová Eliška VLI8656 Slavia Liberec orienteering DISK
W50
5.20 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pospíšková Luisa TBM5959 KOS TJ Tesla Brno 35:29
2. Kroeber Andrea BOR6551 OK Jiskra Nový Bor 42:41 + 7:12
3. Sladká Zora PBM6059 TJ Spartak 1. Brněnská 46:55 + 11:26
4. Kralova Eva VBA4751 ŠK VAZKA Bratislava 50:54 + 15:25
Jánošková Taťjana RBA6051 TJ Rapid Bratislava DNS