Výsledky závodu: Český pohár MTBO - 6. kolo

Datum:
12.06.2016
Místo konání:
Grafenschlag
Pořadatel:
39A - Austria MTBO Team
Mapa:
Ředitel závodu:
Hlavní rozhodčí:
Stavitel tratí:
Kategorie:
Damen 40 AUT     Damen 18-20 AUT     Damen 21 Kurz AUT     Damen 50 AUT     Damen 15-17 AUT     Damen 60 AUT     Damen -14 AUT     Damen 21 Elite AUT     Herren 21 Elite AUT     Herren 40 AUT     Herren 18-20 AUT     Herren 50 AUT     Herren 21 Kurz AUT     Herren 15-17 AUT     Herren 60 AUT     Herren 70 AUT     Herren -14 AUT     M14     M17     M20     M21E     M21A     M21B     M21C     M40     M50     M60     Open long - Direkt     Open Family     W14     W17     W20     W21E     W21A     W21B     W40     W50    
Damen 40 AUT
9.20 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kastner Barbara 7364 Naturfreunde Wien 69:28
2. Hnilica Sonja 1284 OLT Transdanubien 72:42 + 3:14
3. Veitsberger Susi 1204 OLT Transdanubien 77:32 + 8:04
4. Török Lavinia 7973 ÖTK - Wien 102:24 + 32:56
5. Weber-Jungo Marion 7056 HSV OL Wiener Neustadt 126:41 + 57:13
Damen 18-20 AUT
8.30 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tomaselli Michela MTBO Italy 50:04
2. Waldmann Brigitte 6697 OLT Transdanubien 52:41 + 2:37
3. Fantoni Antonella 6978 Naturfreunde Villach - Oriente 52:46 + 2:42
4. Hofer Saskia 3170 HSV OL Wiener Neustadt 60:38 + 10:34
Damen 21 Kurz AUT
8.30 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Lagler Kerstin 515 HSV Pinkafeld 54:16
2. Ponweiser Eva 777 HSV OL Wiener Neustadt 60:58 + 6:42
3. Friedl Christina 8179 Naturfreunde Wien 63:13 + 8:57
Eisl Birgit 23 ASKÖ Henndorf DISK
Primus Eva 2333 Naturfreunde Villach - Oriente DNS
Damen 50 AUT
5.60 km, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Finder Gaby 1136 Naturfreunde Steiermark 30:32
2. Pöttler Sonja 1990 Naturfreunde Steiermark 33:29 + 2:57
3. Kirchmeir Elisabeth 5264 HSV OL Wiener Neustadt 34:11 + 3:39
4. Ritter Waltraud 3850 Naturfreunde Steiermark 34:25 + 3:53
5. Gratschmayer Martina 3776 ÖTK - Wien 36:43 + 6:11
6. Luttenberger Marie Luise 211 HSV Feldbach 43:06 + 12:34
Damen 15-17 AUT
5.60 km, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hnilica Jana 3768 OLT Transdanubien 28:32
2. Kastner Ylvi 7276 Naturfreunde Wien 31:30 + 2:58
Damen 60 AUT
3.80 km, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Linhart Reingild 753 HSV OL Wiener Neustadt 19:28
2. Fesselhofer Traude 126 HSV OL Wiener Neustadt 23:04 + 3:36
3. Primus Elisabeth 2821 Naturfreunde Villach - Oriente 30:11 + 10:43
Grün Sigrid OLZ Union Waldviertel DNS
Damen -14 AUT
4.90 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kastner Maya 7307 Naturfreunde Wien 25:29
2. Veitsberger Carina 6957 OLT Transdanubien 44:00 + 18:31
Kirchmeir Yolanda 6688 HSV OL Wiener Neustadt DISK
Damen 21 Elite AUT
18.30 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Reiner Marina 6805 Naturfreunde Villach - Oriente 81:35
2. Fajtova Stanislava VBA ŠK VAZKA Bratislava 82:47 + 1:12
3. Scaravonati Laura MTBO Italy 83:01 + 1:26
4. Gigon Michaela 1282 OLT Transdanubien 85:43 + 4:08
4. Mickeviciute Juodisiene Karolina OK Fortuna (LIT) 85:43 + 4:08
6. Hrdinova Marie VSP 87:08 + 5:33
7. Ritter Julia 3732 Naturfreunde Steiermark 108:47 + 27:12
8. Benke Noemi OSC (HUN) 110:47 + 29:12
9. Walther Katja 7756 OLT Transdanubien 115:07 + 33:32
Zinkl Sonja 2583 LZ OMAHA DNS
Herren 21 Elite AUT
24.00 km, 22 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Waldmann Andreas 3659 OLT Transdanubien 90:58
2. Stransky Vojtech Czech Republic 92:38 + 1:40
3. Haselsberger Kevin 2336 Naturfreunde Villach - Oriente 93:00 + 2:02
4. Gritsan Ruslan Shimano Bergamont (RUS) 93:50 + 2:52
5. Breitschädel Tobias 2915 ASKÖ Henndorf 93:54 + 2:56
6. Schachinger Bernhard 546 HSV Ried 95:47 + 4:49
7. Laciga Radek VSP USK Praha 96:03 + 5:05
8. Exler Florian 2124 OLT Transdanubien 97:03 + 6:05
9. Juodisius Julius OK Fortuna (LIT) 97:56 + 6:58
10. Turra Piero MTBO Italy 99:48 + 8:50
11. Sevcik Martin TBM KOS TJ Tesla Brno 102:50 + 11:52
12. Haingartner Christof 609 OLC Graz 104:04 + 13:06
13. Gutschi Dieter 6646 Naturfreunde Villach - Oriente 104:21 + 13:23
14. Rozsa Laszlo Hungary 105:18 + 14:20
15. Toth Zoltan Team Garage Racing (ROM) 105:59 + 15:01
16. Huster Mark 54D7700 SV Sachsen 90 Werdau 108:26 + 17:28
17. Klimo Thomas 7399 OLT Transdanubien 115:09 + 24:11
18. Seppele Markus 2667 Naturfreunde Villach - Oriente 115:59 + 25:01
Rief Andreas 2478 OLC Graz DISK
Bogar Frantisek BOR OK Jiskra Nový Bor DISK
Schiller Michael 2270 HSV OL Wiener Neustadt DISK
Pletzer Matthias 3057 Naturfreunde Villach - Oriente DISK
Tomashevskiy Eduard West MTBO Team Russia DNS
Herren 40 AUT
19.60 km, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Stockmayer Manfred 815 HSV OL Wiener Neustadt 84:07
2. Dörfler Dietmar 3176 GO Harzberg 85:26 + 1:19
3. Wittberger Georg 1212 OLC Wienerwald 92:53 + 8:46
4. Hartberger Thomas 715 HSV OL Wiener Neustadt 94:15 + 10:08
5. Lagler Klaus 452 HSV Pinkafeld 98:47 + 14:40
6. Hnilica Thomas 1285 OLT Transdanubien 98:59 + 14:52
7. Borsitzky Hans 2209 HSV OL Wiener Neustadt 105:43 + 21:36
8. Veitsberger Martin 1511 OLT Transdanubien 105:44 + 21:37
9. Weichselberger Wolfgang 6900 OLT Transdanubien 118:55 + 34:48
10. Kesa Magnus OK Saule (LIT) 122:13 + 38:06
11. Raunigg Andreas 7055 HSV OL Wiener Neustadt 133:35 + 49:28
12. Lipphart-Kirchmeir Harald 3409 HSV OL Wiener Neustadt 140:10 + 56:03
Forstinger Laurenz HSV Aigen DNS
Buschek Michael 8415 OLT Transdanubien DNS
Herren 18-20 AUT
19.60 km, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Micko Tobias 3267 LZ OMAHA 85:46
2. Osti Dante MTBO Italy 91:18 + 5:32
3. Abart Theodor 6710 OLG Ströck Wien 94:16 + 8:30
Bettega Fabiano MTBO Italy DNS
Bettega Simone MTBO Italy DNS
Herren 50 AUT
12.00 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Janko Tamas 431 HSV Pinkafeld 70:51
2. Mickevicius Karolis OK Saule (LIT) 71:01 + 0:10
3. Luttenberger Johann 3688 HSV Feldbach 73:56 + 3:05
4. Nebel Peter 761 HSV OL Wiener Neustadt 74:21 + 3:30
5. Kradischnig Günter 2130 OLC Graz 77:36 + 6:45
6. Reiner Walter 7472 Naturfreunde Villach - Oriente 78:55 + 8:04
7. Zweimüller Wolfgang 552 HSV Ried 80:56 + 10:05
8. Mayer Ewald 754 HSV OL Wiener Neustadt 94:46 + 23:55
9. Hochreiter Andreas 717 HSV OL Wiener Neustadt 94:48 + 23:57
10. Bruckner Franz 399 HSV Pinkafeld 123:52 + 53:01
Melcher Michael 250 Naturfreunde Steiermark DISK
Kramer Klaus 1014 GO Harzberg DNS
Herren 21 Kurz AUT
11.80 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Friedrich Michael 408 HSV Pinkafeld 66:40
2. Wedl Jürgen vereinslos 84:11 + 17:31
3. Burmann Rainer 1126 OLT Transdanubien 85:53 + 19:13
4. Dan George Team Garage Racing (ROM) 90:03 + 23:23
5. Finder Markus 1137 HSV Graz 96:42 + 30:02
6. Kirchmeir Constantin 3320 HSV OL Wiener Neustadt 128:23 + 61:43
Grill Michael 1702 Naturfreunde Wien DNS
Herren 15-17 AUT
10.70 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kratky Paul 3812 OLT Transdanubien 54:16
2. Kratky Jakob 3811 OLT Transdanubien 60:17 + 6:01
Herren 60 AUT
7.00 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dravetz Walter 597 OLC Graz 36:07
2. Pidner Valentin 3203 HSV OL Wiener Neustadt 42:08 + 6:01
3. Fink Karl 603 OLC Graz 43:25 + 7:18
4. Gartlgruber Wolfgang 414 HSV Pinkafeld 43:39 + 7:32
5. Pirchegger Günter 2005 Naturfreunde Steiermark 43:55 + 7:48
6. Lang Gottfried 1998 Naturfreunde Steiermark 44:58 + 8:51
7. Benedek Robert 2343 LZ OMAHA 54:43 + 18:36
8. Wieser Ernst 514 HSV Pinkafeld 59:49 + 23:42
Rochford Ian HSV Graz DNS
Meidinger Karlheinz HSV Kremstal DNS
Herren 70 AUT
5.60 km, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Maier Curt 1241 ASKÖ OLC Ebenthal 26:20
2. Terler Hans 2015 Naturfreunde Steiermark 49:29 + 23:09
3. Fruhwirth Friedrich 334 HSV Langenlebarn 76:34 + 50:14
Herren -14 AUT
4.90 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hnilica Hannes 3769 OLT Transdanubien 29:34
2. Abart Valentin 8358 OLG Ströck Wien 43:14 + 13:40
Buschek Anton 8416 OLT Transdanubien DNS
Buschek Paul 8417 OLT Transdanubien DNS
M14
4.90 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hasman Marek VPM0201 KOS Slavia VŠ Plzeň 20:06
2. Tuma Matěj SJC0202 Sportcentrum Jičín 22:16 + 2:10
3. Štáfek Ondřej SKL0401 SMS Team Kladno 30:49 + 10:43
Vanka Matouš OKP SK OK 24 Praha DNS
M17
10.70 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hasman Ondřej VPM0002 KOS Slavia VŠ Plzeň 56:00
2. Hašek Adam VPM0101 KOS Slavia VŠ Plzeň 63:03 + 7:03
3. Švadlena Michal CHC0101 K.O.B. Choceň 65:01 + 9:01
4. Zemko Zdeněk SLA9900 SKOB Slaný 68:10 + 12:10
5. Kroc Kryštof GIG0100 GIGANT Orienteering 79:58 + 23:58
6. Humlíček Tomáš SBK0101 KOB Start Blansko 80:10 + 24:10
7. Břeň Daniel SJC0102 Sportcentrum Jičín 96:27 + 40:27
M20
19.60 km, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kanta Martin XPU9705 PARDUBICE BIKERS 78:33
2. Hašek Jan VPM0001 KOS Slavia VŠ Plzeň 85:05 + 6:32
3. Wohanka Richard SLA0100 SKOB Slaný 87:25 + 8:52
4. Hrdinka Daniel VRL9701 OOS TJ Spartak Vrchlabí 99:49 + 21:16
5. Hruška Tomáš ABR0001 A-team NOVO Bruntál 102:55 + 24:22
Vacek Jan SLA0004 SKOB Slaný DNS
Mišoň Matěj SMR9801 SK SNS Smržovka DNS
M21E
24.00 km, 22 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Svoboda Honza SMR7901 SK SNS Smržovka 92:45
2. Hradil Jiří TZL8604 SKOB Zlín 92:59 + 0:14
3. Kouřimský Jan SLA7200 SKOB Slaný 93:29 + 0:44
4. Bouchal Jiří VPM8449 KOS Slavia VŠ Plzeň 94:04 + 1:19
5. Lauerman Jan SJI7419 OK Jihlava 97:15 + 4:30
6. Vala Radek ABR8401 A-team NOVO Bruntál 98:48 + 6:03
7. Graubner Jan TZL8236 SKOB Zlín 99:11 + 6:26
8. Štěňha Martin EKP7608 VŠTJ Ekonom Praha 101:38 + 8:53
9. Kamaryt Tomáš VPM8807 KOS Slavia VŠ Plzeň 102:38 + 9:53
10. Štěpánek Martin TBM7327 KOS TJ Tesla Brno 102:42 + 9:57
11. Švadlena Pavel CHC7502 K.O.B. Choceň 102:48 + 10:03
11. Vanka Petr OKP6801 SK OK 24 Praha 102:48 + 10:03
13. Rygl Jaroslav TBM KOS TJ Tesla Brno 103:26 + 10:41
14. Johanovský Tomáš ZUP8500 MTBO ČZU Praha 104:37 + 11:52
15. Pucherna Eduard SMR7401 SK SNS Smržovka 106:36 + 13:51
16. Kalina Miroslav EKP8211 VŠTJ Ekonom Praha 106:46 + 14:01
17. Bezouška Tomáš EKP7601 VŠTJ Ekonom Praha 107:01 + 14:16
18. Hora Vojtěch VSP8301 USK Praha 107:15 + 14:30
19. Plíhal Tomáš SJI8509 OK Jihlava 107:37 + 14:52
20. Urban Miroslav DMS7900 Dynamo Malá Skála 107:56 + 15:11
21. Rygl Miroslav TBM7205 KOS TJ Tesla Brno 111:55 + 19:10
22. Moravec Štěpán SJI8101 OK Jihlava 113:21 + 20:36
23. Merenus Štěpán EKP8401 VŠTJ Ekonom Praha 113:49 + 21:04
24. Mikan Albert EKP8606 VŠTJ Ekonom Praha 116:43 + 23:58
25. Buchtík Ondřej VLI8101 Slavia Liberec orienteering 117:24 + 24:39
26. Štáfek Pavel SKL7401 SMS Team Kladno 117:30 + 24:45
27. Tománek Otakar VLI8300 Slavia Liberec orienteering 122:29 + 29:44
Janda Martin DOB8002 KOB Dobruška DNS
Snuparek Vaclav TZL SKOB Zlín DNS
Tisnovsky Martin TBM KOS TJ Tesla Brno DNS
M21A
17.20 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Daněk Roman SBK7541 KOB Start Blansko 69:38
2. Kurz Pavel EKP7408 VŠTJ Ekonom Praha 71:20 + 1:42
3. Schwab David TBM7401 KOS TJ Tesla Brno 72:47 + 3:09
4. Sháněl Jan CHC9402 K.O.B. Choceň 72:48 + 3:10
5. Wohanka Pavel VRL7501 OOS TJ Spartak Vrchlabí 73:20 + 3:42
6. Faltejsek Lukas XPU PARDUBICE BIKERS 73:54 + 4:16
7. Hegner Lukáš LPM8104 OK Lokomotiva Plzeň 74:48 + 5:10
8. Smrt Martin EKP8431 VŠTJ Ekonom Praha 75:59 + 6:21
9. Jirka Michal SBK8403 KOB Start Blansko 77:07 + 7:29
9. Pucherna Petr ZUP8002 MTBO ČZU Praha 77:07 + 7:29
11. Müller Pavel SEP7900 vereinslos 79:24 + 9:46
12. Kratochvíl Karel ABR7001 A-team NOVO Bruntál 79:31 + 9:53
13. Boček Milan TBM9228 KOS TJ Tesla Brno 79:54 + 10:16
14. Červinka Jan OKP8901 SK OK 24 Praha 82:00 + 12:22
15. Nedopílek David SVR7600 TJ Švýcárna 82:44 + 13:06
16. Kolář Rudolf ABR6301 A-team NOVO Bruntál 83:23 + 13:45
17. Šimon Václav LBE9100 TJ Lokomotiva Beroun 83:29 + 13:51
18. Jirka Jakub VPM KOS Slavia VŠ Plzeň 83:42 + 14:04
19. Maňásek Josef SVR7700 TJ Švýcárna 83:47 + 14:09
20. Schwab Martin TBM8101 KOS TJ Tesla Brno 84:35 + 14:57
21. Odvody Zdeněk XPU8206 PARDUBICE BIKERS 84:59 + 15:21
22. Humlíček Aleš SBK7539 KOB Start Blansko 87:05 + 17:27
23. Tošner Michal VPM7803 KOS Slavia VŠ Plzeň 87:22 + 17:44
24. Pucher Filip ZUP7404 MTBO ČZU Praha 88:01 + 18:23
25. Bitter Aleš KNC8803 Sokol Kostelec n. Č. l. 90:35 + 20:57
26. Jiráček Josef SBK8501 KOB Start Blansko 93:27 + 23:49
Pavlík Radek ABR6849 A-team NOVO Bruntál DISK
Šebesta Petr ZUP7604 MTBO ČZU Praha DISK
Šmíd Ivo SJC7700 Sportcentrum Jičín DNS
Černý Ladislav ZUP8200 MTBO ČZU Praha DNS
M21B
13.90 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Izdný Pavel SJI7613 OK Jihlava 73:22
2. Geisler Michal SKL7500 SMS Team Kladno 74:32 + 1:10
3. Domín Nikolas EKP8806 VŠTJ Ekonom Praha 74:44 + 1:22
4. Jirásek Aleš XPU7601 PARDUBICE BIKERS 74:50 + 1:28
5. Fukátko Jan XPU8105 PARDUBICE BIKERS 77:28 + 4:06
6. La Carbonara Claudio TBM7337 KOS TJ Tesla Brno 78:08 + 4:46
7. Opršal Juraj VBA8301 ŠK VAZKA Bratislava 78:57 + 5:35
8. Horak Pavel VSP 79:34 + 6:12
9. Ančic Ľuboš VBA8101 ŠK VAZKA Bratislava 82:29 + 9:07
10. Žemlička Jan XPU8303 PARDUBICE BIKERS 87:01 + 13:39
11. Sochor Jan SBK6922 KOB Start Blansko 90:20 + 16:58
12. Pátek Richard SBK7609 KOB Start Blansko 91:02 + 17:40
13. Urbaník Robert VLI7002 Slavia Liberec orienteering 92:52 + 19:30
Kužel Tomáš FSP7610 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha DNS
Otoupalik Jan TBM KOS TJ Tesla Brno DNS
Bartoš Marián VSP8201 USK Praha DNS
M21C
10.70 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hlaváč David JIL7501 OK Jilemnice 58:48
2. Kurka Vojtěch SMR8400 SK SNS Smržovka 67:51 + 9:03
3. Lindenberger Béla 55H8600 Tibortelep SC 71:24 + 12:36
4. Klíma David VBA7901 ŠK VAZKA Bratislava 81:56 + 23:08
5. Císař Jan EKP8503 VŠTJ Ekonom Praha 98:39 + 39:51
M40
19.60 km, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Venhoda Milan SJI7104 OK Jihlava 88:47
2. Štregl Petr VRL7303 OOS TJ Spartak Vrchlabí 93:53 + 5:06
3. Gryc Tomáš TBM6903 KOS TJ Tesla Brno 94:04 + 5:17
4. Kroc Dalibor GIG7400 GIGANT Orienteering 94:58 + 6:11
5. Svoboda Petr SLA6803 SKOB Slaný 95:33 + 6:46
6. Štregl Tomáš VRL7406 OOS TJ Spartak Vrchlabí 101:13 + 12:26
7. Hanovec Petr VLI7101 Slavia Liberec orienteering 110:47 + 22:00
Klučár Daniel RCP7141 RC&P TEAM Bratislava DISK
Toloch Alexandr GIG7000 GIGANT Orienteering DNS
Vacek Petr SLA6800 SKOB Slaný DNS
Novák Libor OKP6504 SK OK 24 Praha DNS
Šňupárek Ondřej TZL6949 SKOB Zlín DNS
Pařízek Petr SMR7001 SK SNS Smržovka DNS
M50
12.00 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hejna Jiří KNC6200 Sokol Kostelec n. Č. l. 63:34
2. Maennel Harald BOR5501 OK Jiskra Nový Bor 66:42 + 3:08
3. Novotný Petr TZL6601 SKOB Zlín 66:44 + 3:10
4. Pospíšek Zbyněk TBM6007 KOS TJ Tesla Brno 70:13 + 6:39
5. Fajtl Jaroslav VPM6001 KOS Slavia VŠ Plzeň 70:57 + 7:23
6. Autrata Vlastimil RCP6041 RC&P TEAM Bratislava 75:26 + 11:52
7. Buřt Vladimír SBK6301 KOB Start Blansko 76:29 + 12:55
8. Jánoška Jozef RBA5902 TJ Rapid Bratislava 83:32 + 19:58
9. Kuchyňka Ivan SJH6602 SJH Jindřichův Hradec 90:43 + 27:09
10. Kuchař Pavel SJC6000 Sportcentrum Jičín 97:46 + 34:12
Král Jiří TSU5941 LKT 80 Šumperk DISK
M60
7.00 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sladký Ivan PBM5513 TJ Spartak 1. Brněnská 43:39
Open long - Direkt
9.50 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Grassinger Helmut vereinslos 80:08
2. Sikorova Michaele Forride 91:07 + 10:59
3. Kratky Alexander 3703 OLT Transdanubien 102:50 + 22:42
Open Family
3.50 km, 5 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Weichselberger Elias OLT Transdanubien 23:47
2. La Carbonara Matteo TBM KOS TJ Tesla Brno 29:19 + 5:32
3. Kaunova Lisa EKP VŠTJ Ekonom Praha 35:59 + 12:12
4. Veitsberger Miriam 7701 OLT Transdanubien 38:12 + 14:25
5. Kalinova Ella EKP VŠTJ Ekonom Praha 56:01 + 32:14
Müllerova Karla vereinslos DNS
W14
4.90 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Štreglová Zuzana VRL0251 OOS TJ Spartak Vrchlabí 23:26
2. Kuchařová Rozálie SJC0251 Sportcentrum Jičín 24:05 + 0:39
3. Pilná Natálie VRL0351 OOS TJ Spartak Vrchlabí 27:38 + 4:12
4. Vanková Anna OKP0550 SK OK 24 Praha 38:59 + 15:33
5. Zemková Pavlína SLA0551 SKOB Slaný 60:32 + 37:06
W17
5.60 km, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pilná Bára VRL0052 OOS TJ Spartak Vrchlabí 26:08
2. Svobodová Alexandra VPM0051 KOS Slavia VŠ Plzeň 27:37 + 1:29
3. Grycová Kateřina TBM0058 KOS TJ Tesla Brno 27:52 + 1:44
W20
8.30 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Grycová Veronika TBM9859 KOS TJ Tesla Brno 50:22
W21E
18.30 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tichovská Martina VSP8650 USK Praha 74:37
2. Paulíčková Renata SJI8057 OK Jihlava 78:09 + 3:32
3. Nováková Kateřina OKP9450 SK OK 24 Praha 83:21 + 8:44
4. Staňková Štěpánka TSU8992 LKT 80 Šumperk 86:15 + 11:38
5. Haltof Ewa ABR9499 A-team NOVO Bruntál 89:08 + 14:31
6. Fólová Martina SMR8850 SK SNS Smržovka 89:23 + 14:46
7. Březinová Marie TSU9191 LKT 80 Šumperk 90:57 + 16:20
8. Kameníková Andrea BOR9751 OK Jiskra Nový Bor 92:06 + 17:29
9. Vanková Jana OKP7750 SK OK 24 Praha 98:10 + 23:33
10. Lacigová Michaela VSP8152 USK Praha 98:38 + 24:01
11. Tučková Dagmar EKP8653 VŠTJ Ekonom Praha 103:03 + 28:26
Ryšavá Vendula ZUP8151 MTBO ČZU Praha DNS
W21A
11.80 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. La Carbonara Hana TBM7652 KOS TJ Tesla Brno 64:11
2. Jakobová Adélka VSP9050 USK Praha 64:29 + 0:18
3. Chudíková Barbora SJI7850 OK Jihlava 64:59 + 0:48
4. Pařízková Věrka SMR7151 SK SNS Smržovka 67:51 + 3:40
5. Kalinová Markéta EKP8259 VŠTJ Ekonom Praha 68:05 + 3:54
6. Faltejsekova Jana XPU PARDUBICE BIKERS 70:22 + 6:11
7. Puchernová Radka ZUP8759 MTBO ČZU Praha 71:05 + 6:54
8. Daňková Veronika SBK8151 KOB Start Blansko 72:11 + 8:00
9. Pařízková Anežka SMR9350 SK SNS Smržovka 74:06 + 9:55
10. Fremrová Jaroslava LPM7954 OK Lokomotiva Plzeň 80:19 + 16:08
11. Jirkova Petra VPM KOS Slavia VŠ Plzeň 80:33 + 16:22
12. Kalošová TerKa SMR8950 SK SNS Smržovka 87:31 + 23:20
13. Křivancová Zdeňka LBE9450 TJ Lokomotiva Beroun 87:32 + 23:21
14. Hanzlíčková Martina EKP8452 VŠTJ Ekonom Praha 88:09 + 23:58
15. Trčková Helena EKP8756 VŠTJ Ekonom Praha 89:58 + 25:47
Veličková Monika ABR8951 A-team NOVO Bruntál DISK
Seifertová Magda TBM9150 KOS TJ Tesla Brno DNS
Košíková Jitka VSP7799 USK Praha DNS
W21B
8.30 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Odvodyová Šárka XPU8352 PARDUBICE BIKERS 55:25
2. Masopustová Eliška VLI8656 Slavia Liberec orienteering 58:26 + 3:01
3. Večeřová Marcela ABR8888 A-team NOVO Bruntál 66:47 + 11:22
4. Hejnová Aneta KNC9350 Sokol Kostelec n. Č. l. 77:34 + 22:09
W40
9.20 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Humlíčková Kateřina SBK7664 KOB Start Blansko 62:56
2. Zemková Helena SLA7450 SKOB Slaný 74:01 + 11:05
Michálková Alice GIG7650 GIGANT Orienteering DNS
W50
5.60 km, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pospíšková Luisa TBM5959 KOS TJ Tesla Brno 34:07
2. Sladká Zora PBM6059 TJ Spartak 1. Brněnská 40:47 + 6:40
3. Kralova Eva VBA4751 ŠK VAZKA Bratislava 41:06 + 6:59
4. Kroeber Andrea BOR6551 OK Jiskra Nový Bor 41:24 + 7:17
Jánošková Taťjana RBA6051 TJ Rapid Bratislava DNS