Výsledky závodu: Český pohár MTBO - 7. kolo

Datum:
25.06.2016
Místo konání:
Jabkenice
Pořadatel:
EKP - VŠTJ Ekonom Praha
Mapa:
Hluboký Ženský
Ředitel závodu:
Kalina Miroslav
Hlavní rozhodčí:
Sajal Martin
Stavitel tratí:
Kalinová Markéta
JURY:
Lacigová Michaela, Rygl Miroslav, Bogar Leoš
Kategorie:
M12L     M14     M17     M20     M21E     M21A     M21B     M21C     M40     M50     M60     OL     OS     W12L     W14     W17     W20     W21E     W21A     W21B     W40     W50    
M12L
4.60 km, 40 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Štěpánek Jan TBM0607 C KOS TJ Tesla Brno 16:20
2. Kužel Jan FSP0400 C VŠTJ Stavební fakulta Praha 18:20 + 2:00
3. Bogar Vojtěch BOR0604 C OK Jiskra Nový Bor 19:06 + 2:46
4. Tuma Lukáš SJC0800 C Sportcentrum Jičín 19:23 + 3:03
5. Háp Matěj PHK0501 C OK 99 Hradec Králové 21:24 + 5:04
6. Městka Václav VSP0600 C USK Praha 21:37 + 5:17
7. Toloch Eduard GIG0600 C GIGANT Orienteering 23:13 + 6:53
8. Linhart Jakub GIG0800 C GIGANT Orienteering 23:46 + 7:26
9. Bohuslav Josef LPM0401 C OK Lokomotiva Plzeň 24:22 + 8:02
10. Toloch Otakar GIG0900 C GIGANT Orienteering 24:44 + 8:24
11. Folprecht Lukáš ZUP0800 C MTBO ČZU Praha 24:50 + 8:30
12. Kadaník Petr XPU0802 C PARDUBICE BIKERS 25:41 + 9:21
13. Husák Matyáš XHK1200 C MTBO Racing team Hradec Králové 29:28 + 13:08
14. Pastuszek Lukáš VSP1000 C USK Praha 51:53 + 35:33
15. Wohanka Antonín VRL1201 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 78:10 + 61:50
Vanka Matouš OKP0701 C SK OK 24 Praha DISK
Linhart Adam GIG0801 C GIGANT Orienteering DISK
M14
7.00 km, 70 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kabát Martin EKP0412 C VŠTJ Ekonom Praha 30:54
2. Tuma Matěj SJC0202 C Sportcentrum Jičín 31:02 + 0:08
3. Tokár Radim NEJ0300 C TJ Jiskra Nejdek 31:30 + 0:36
4. Socha Ondřej BOR0302 C OK Jiskra Nový Bor 32:48 + 1:54
5. Kovář Ondřej VPM0200 C KOS Slavia VŠ Plzeň 33:14 + 2:20
6. Štregl Matyáš VRL0301 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 33:30 + 2:36
7. Štáfek Ondřej SKL0401 C SMS Team Kladno 43:04 + 12:10
8. Svoboda Antonín VPM0601 C KOS Slavia VŠ Plzeň 47:33 + 16:39
9. Staňa Ondřej BOR0301 C OK Jiskra Nový Bor 48:49 + 17:55
M17
10.00 km, 125 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hašek Jan VPM0001 C KOS Slavia VŠ Plzeň 39:10
2. Hruška Tomáš ABR0001 A A-team NOVO Bruntál 46:46 + 7:36
3. Bartosz Niebielski 94P0100 C 47:04 + 7:54
4. Nowak Bartosz 94P9900 C 49:17 + 10:07
5. Kašpar Petr TSU9900 C LKT 80 Šumperk 52:17 + 13:07
6. Igor Kielak 94P9901 C 52:33 + 13:23
7. Hašek Adam VPM0101 C KOS Slavia VŠ Plzeň 53:58 + 14:48
8. Břeň Daniel SJC0102 C Sportcentrum Jičín 54:38 + 15:28
9. Zemko Zdeněk SLA9900 B SKOB Slaný 67:45 + 28:35
10. Humlíček Tomáš SBK0101 C KOB Start Blansko 72:28 + 33:18
Kroc Kryštof GIG0100 C GIGANT Orienteering DISK
M20
14.90 km, 195 m, 24 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ludvík Matyáš STB9801 E TJ Stadion Nový Bor 72:38
2. Kanta Martin XPU9705 B PARDUBICE BIKERS 74:06 + 1:28
3. Jakub Jaroszek 94P9800 C 76:05 + 3:27
4. Mišoň Matěj SMR9801 B SK SNS Smržovka 82:31 + 9:53
5. Horák Jan LDC9800 A KOB Děčín 85:22 + 12:44
6. Hubert Kielak 94P9600 C 85:24 + 12:46
7. Vacek Jan SLA0004 B SKOB Slaný 87:04 + 14:26
8. Lukasz Czerniak 94P9601 C 94:39 + 22:01
9. Pelikán Lukáš SKL9800 B SMS Team Kladno 114:52 + 42:14
Muller Matej VBA9601 A ŠK VAZKA Bratislava DISK
Vávra Martin HOR9700 B TJ Jiskra Hořice DISK
M21E
14.90 km, 195 m, 24 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Gritsan Ruslan 12R7800 C 60:02
2. Svoboda Honza SMR7901 E SK SNS Smržovka 60:52 + 0:50
3. Laciga Radek VSP8200 E USK Praha 62:00 + 1:58
4. Pospíšek Marek TBM8907 E KOS TJ Tesla Brno 62:37 + 2:35
5. Stránský Vojtěch KPY9000 E SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 63:04 + 3:02
6. Ševčík Martin TBM7632 E KOS TJ Tesla Brno 63:36 + 3:34
7. Štěpánek Martin TBM7327 E KOS TJ Tesla Brno 64:03 + 4:01
8. Bogar František BOR8904 E OK Jiskra Nový Bor 64:25 + 4:23
9. Tišnovský Martin TBM9120 E KOS TJ Tesla Brno 64:39 + 4:37
10. Vala Radek ABR8401 E A-team NOVO Bruntál 65:58 + 5:56
11. Šňupárek Václav TZL9548 E SKOB Zlín 66:08 + 6:06
12. Rygl Miroslav TBM7205 E KOS TJ Tesla Brno 66:55 + 6:53
13. Lauerman Jan SJI7419 E OK Jihlava 67:01 + 6:59
14. Kouřimský Jan SLA7200 E SKOB Slaný 67:43 + 7:41
15. Vanka Petr OKP6801 E SK OK 24 Praha 68:05 + 8:03
16. Bogar Kryštof BOR9402 E OK Jiskra Nový Bor 68:12 + 8:10
17. Graubner Jan TZL8236 E SKOB Zlín 68:56 + 8:54
18. Pucherna Jan ZUP7702 E MTBO ČZU Praha 71:00 + 10:58
19. Fajtl Jaroslav VPM9001 E KOS Slavia VŠ Plzeň 71:24 + 11:22
20. Kamaryt Tomáš VPM8807 E KOS Slavia VŠ Plzeň 71:40 + 11:38
21. Ticháček Radek SJC7801 E Sportcentrum Jičín 71:43 + 11:41
22. Urban Miroslav DMS7900 E Dynamo Malá Skála 71:48 + 11:46
23. Pucherna Eduard SMR7401 E SK SNS Smržovka 72:49 + 12:47
24. Plíhal Tomáš SJI8509 E OK Jihlava 73:04 + 13:02
25. Buchtík Ondřej VLI8101 E Slavia Liberec orienteering 73:44 + 13:42
26. Jalový Milan RBK8347 E SK Radioklub Blansko 74:31 + 14:29
27. Anděl Robert VPM8001 E KOS Slavia VŠ Plzeň 76:05 + 16:03
28. Štáfek Pavel SKL7401 E SMS Team Kladno 77:36 + 17:34
29. Goder Josef ZUP8201 E MTBO ČZU Praha 81:09 + 21:07
Uhmann Petr TBM8307 E KOS TJ Tesla Brno DISK
Buchtík Aleš XBM8201 E PELLŽS ABND RACING TEAM DISK
Dallavalle Luca 26I8700 C DISK
Turra Piero 26I8400 C DISK
Moravec Štěpán SJI8101 E OK Jihlava DISK
Huster Mark 54D7700 C DISK
Buriánek Vojta SMR7801 E SK SNS Smržovka VZDAL
M21A
12.80 km, 150 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Schwab David TBM7401 A KOS TJ Tesla Brno 52:34
2. Husák Václav XHK7702 A MTBO Racing team Hradec Králové 53:32 + 0:58
3. Musil Pavel SJC7705 A Sportcentrum Jičín 54:02 + 1:28
4. Karkoš Petr XCR7300 A MTB Chrudim, z.s. 55:30 + 2:56
5. Kopecký Pavel VSP7800 A USK Praha 55:55 + 3:21
6. Pucherna Petr ZUP8002 A MTBO ČZU Praha 55:59 + 3:25
7. Boček Milan TBM9228 A KOS TJ Tesla Brno 56:46 + 4:12
8. Hruška Miloš ABR7501 A A-team NOVO Bruntál 57:51 + 5:17
9. Stachoň Zdeněk SBK8014 A KOB Start Blansko 59:25 + 6:51
10. Wohanka Pavel VRL7501 A OOS TJ Spartak Vrchlabí 59:32 + 6:58
11. Faltejsek Lukáš XPU7725 A PARDUBICE BIKERS 59:48 + 7:14
12. Odvody Zdeněk XPU8206 A PARDUBICE BIKERS 60:46 + 8:12
13. Putík Jiří VLI7505 A Slavia Liberec orienteering 61:40 + 9:06
14. Kolář Rudolf ABR6301 A A-team NOVO Bruntál 61:53 + 9:19
15. Hons Miši SMR7700 A SK SNS Smržovka 62:53 + 10:19
16. Schwab Martin TBM8101 A KOS TJ Tesla Brno 63:00 + 10:26
17. Šmíd Ivo SJC7700 A Sportcentrum Jičín 63:06 + 10:32
18. Štochel Miroslav MFP9300 A VŠSK MFF UK Praha 63:09 + 10:35
19. Lukavec Petr SMR7800 A SK SNS Smržovka 64:10 + 11:36
20. Kříž Libor XHK7804 A MTBO Racing team Hradec Králové 66:25 + 13:51
21. Hegner Lukáš LPM8104 A OK Lokomotiva Plzeň 66:34 + 14:00
22. Drobník Lukáš SJC8500 A Sportcentrum Jičín 67:06 + 14:32
23. Šenk Petr VBA8001 A ŠK VAZKA Bratislava 67:59 + 15:25
24. Maňásek Josef SVR7700 A TJ Švýcárna 70:12 + 17:38
25. Šebesta Petr ZUP7604 A MTBO ČZU Praha 70:55 + 18:21
26. Jiráček Josef SBK8501 A KOB Start Blansko 72:00 + 19:26
27. Bitter Aleš KNC8803 A Sokol Kostelec n. Č. l. 72:26 + 19:52
28. Humlíček Aleš SBK7539 A KOB Start Blansko 77:07 + 24:33
29. Jedlička Marek XHK7502 A MTBO Racing team Hradec Králové 77:31 + 24:57
Nedopílek David SVR7600 A TJ Švýcárna DISK
Kafka Tomáš SJI8504 A OK Jihlava DISK
Kratochvíl Karel ABR7001 A A-team NOVO Bruntál DISK
Pavlík Radek ABR6849 A A-team NOVO Bruntál DISK
Les Martin VPM7906 A KOS Slavia VŠ Plzeň DISK
Haničák Tomáš DMS7700 A Dynamo Malá Skála DISK
Bergl Tomáš ZUP7800 A MTBO ČZU Praha DISK
Chmelař Lukáš XHK9100 A MTBO Racing team Hradec Králové DISK
Francke Jan DOK8400 C OK Doksy DISK
M21B
10.20 km, 135 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Havlík Ctibor SJC8105 B Sportcentrum Jičín 47:47
2. Jirásek Aleš XPU7601 B PARDUBICE BIKERS 49:18 + 1:31
3. Jedlička Lukáš XHK8100 B MTBO Racing team Hradec Králové 49:52 + 2:05
4. Izdný Pavel SJI7613 B OK Jihlava 50:06 + 2:19
5. Horák Pavel VSP7200 B USK Praha 50:13 + 2:26
6. Opršal Juraj VBA8301 B ŠK VAZKA Bratislava 50:17 + 2:30
7. Jirásek Radek XPU7802 B PARDUBICE BIKERS 53:04 + 5:17
8. Vaněček Jan ZUP8003 B MTBO ČZU Praha 53:11 + 5:24
9. Kužel Tomáš FSP7610 B VŠTJ Stavební fakulta Praha 53:44 + 5:57
10. Hýbl Lukáš VIP7504 B SK VIPrahlo 53:48 + 6:01
11. Suchý Jiří SJI9201 B OK Jihlava 54:44 + 6:57
12. Pastuszek Jakub VSP7500 B USK Praha 55:13 + 7:26
13. Karlík Michal GIG8000 A GIGANT Orienteering 56:02 + 8:15
14. Zít Jan LDC8200 B KOB Děčín 56:22 + 8:35
15. Šafář Jan XHK7700 B MTBO Racing team Hradec Králové 56:47 + 9:00
16. Meier Milan VLI7301 B Slavia Liberec orienteering 57:42 + 9:55
17. Žemlička Jan XPU8303 B PARDUBICE BIKERS 58:06 + 10:19
18. Urbaník Robert VLI7002 B Slavia Liberec orienteering 58:17 + 10:30
19. Hodoň Miroslav GIG8100 B GIGANT Orienteering 58:30 + 10:43
20. Ištok Martin BLI8001 B MTBO Bludný kořen 59:01 + 11:14
21. Bartoš Marián VSP8201 B USK Praha 59:19 + 11:32
22. Ohera Karel BLI7803 B MTBO Bludný kořen 59:24 + 11:37
23. Paulíček Jiří SJI7727 B OK Jihlava 59:45 + 11:58
24. Šafek Jiří SBK7621 B KOB Start Blansko 60:27 + 12:40
25. Komín David LME7401 B SK Los Mělník 61:18 + 13:31
26. Hlaváč David JIL7501 C OK Jilemnice 61:59 + 14:12
27. Geisler Michal SKL7500 B SMS Team Kladno 62:03 + 14:16
28. Sedlák Radek LIP7500 B SOS Mamuti z Lipovky 67:42 + 19:55
29. Sochor Jan SBK6922 B KOB Start Blansko 72:48 + 25:01
30. Reif Jan TSU8604 B LKT 80 Šumperk 126:06 + 78:19
M21C
9.00 km, 105 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šrůta Milan BOR7703 C OK Jiskra Nový Bor 36:52
2. Šimon Václav LBE9100 C TJ Lokomotiva Beroun 37:30 + 0:38
3. Šabatka Zdeněk XHK8900 C MTBO Racing team Hradec Králové 37:39 + 0:47
4. Vítek Jan VSP8100 C USK Praha 38:52 + 2:00
5. Ševčík Matěj XHK7908 C MTBO Racing team Hradec Králové 40:57 + 4:05
6. Hons Lukáš XPU8005 C PARDUBICE BIKERS 41:20 + 4:28
7. Háp Pavel XHK7101 C MTBO Racing team Hradec Králové 41:35 + 4:43
8. Justa Pavel XHK8701 C MTBO Racing team Hradec Králové 42:39 + 5:47
9. Kvapil Petr TUR7410 C OOB TJ Turnov 42:48 + 5:56
10. Linhart Tomáš TSU8540 C LKT 80 Šumperk 44:04 + 7:12
11. Bohuslav Václav LPM7206 C OK Lokomotiva Plzeň 46:57 + 10:05
12. Vozka Radim BLI7402 C MTBO Bludný kořen 47:18 + 10:26
13. Netuka Martin XHK7302 C MTBO Racing team Hradec Králové 47:29 + 10:37
14. Pilný Jiří VRL7002 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 48:01 + 11:09
15. Popule Tomáš LPM8803 C OK Lokomotiva Plzeň 48:04 + 11:12
16. Kurka Vojtěch SMR8400 C SK SNS Smržovka 48:12 + 11:20
17. Hečko Michal TZL7749 C SKOB Zlín 49:02 + 12:10
18. Bochňák Zbyněk LOV7600 C lepus.cz 49:37 + 12:45
19. Klíma David VBA7901 C ŠK VAZKA Bratislava 54:55 + 18:03
20. Láner Roman ABR8100 C A-team NOVO Bruntál 55:29 + 18:37
21. Vojtěch Richard BLI7605 C MTBO Bludný kořen 59:17 + 22:25
22. Jireček Lukáš BLI8006 C MTBO Bludný kořen 65:44 + 28:52
Podivínský Tomáš SCP7201 C OK Sparta Praha DISK
M40
12.80 km, 180 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bureš Pavel XBM7549 C PELLŽS ABND RACING TEAM 52:30
2. Vaněk Petr XHK7600 E MTBO Racing team Hradec Králové 56:10 + 3:40
3. Toloch Alexandr GIG7000 C GIGANT Orienteering 58:43 + 6:13
4. Tuma Jaroslav SJC7305 C Sportcentrum Jičín 59:42 + 7:12
5. Jašek Petr ABR7601 E A-team NOVO Bruntál 60:21 + 7:51
6. Hašek Ondřej VPM6902 C KOS Slavia VŠ Plzeň 60:29 + 7:59
7. Linhart Aleš GIG7200 C GIGANT Orienteering 62:37 + 10:07
8. Novák Libor OKP6504 C SK OK 24 Praha 63:44 + 11:14
9. Svoboda Petr SLA6803 C SKOB Slaný 63:58 + 11:28
10. Štregl Petr VRL7303 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 64:14 + 11:44
11. Pařízek Petr SMR7001 C SK SNS Smržovka 64:40 + 12:10
11. Gryc Tomáš TBM6903 C KOS TJ Tesla Brno 64:40 + 12:10
13. Šňupárek Martin XBM7107 C PELLŽS ABND RACING TEAM 65:18 + 12:48
14. Folprecht Eduard ZUP7300 C MTBO ČZU Praha 65:21 + 12:51
15. Bílý Milan JES7001 C OK Rakovník 65:33 + 13:03
16. Svoboda Ivan SMR6200 C SK SNS Smržovka 66:19 + 13:49
17. Kovář Vladimír VPM7200 C KOS Slavia VŠ Plzeň 66:24 + 13:54
18. Žák Pavel ABR7600 B A-team NOVO Bruntál 66:56 + 14:26
19. Horák Martin LDC7100 C KOB Děčín 67:32 + 15:02
20. Rejholec Michal BOR7412 C OK Jiskra Nový Bor 68:07 + 15:37
21. Ambrož Pavel TBM7339 B KOS TJ Tesla Brno 68:12 + 15:42
22. Vacek Petr SLA6800 C SKOB Slaný 68:39 + 16:09
23. Šňupárek Ondřej TZL6949 B SKOB Zlín 69:52 + 17:22
24. Štregl Tomáš VRL7406 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 70:24 + 17:54
25. Švarcbach Michal KNC7001 C Sokol Kostelec n. Č. l. 71:04 + 18:34
26. Vraný Jiří VLI7504 C Slavia Liberec orienteering 71:40 + 19:10
27. Kroc Dalibor GIG7400 C GIGANT Orienteering 72:10 + 19:40
28. Klech Richard VRB7201 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. 72:40 + 20:10
29. Kašpar Jaroslav TSU7000 C LKT 80 Šumperk 75:51 + 23:21
Král Jan XBM6903 C PELLŽS ABND RACING TEAM DISK
M50
10.30 km, 125 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Král Jiří TSU5941 C LKT 80 Šumperk 44:38
2. Náhlovský David TBM6512 C KOS TJ Tesla Brno 45:37 + 0:59
3. Novotný Petr TZL6601 C SKOB Zlín 45:38 + 1:00
4. Bogar Leoš BOR6603 C OK Jiskra Nový Bor 46:03 + 1:25
5. Fajtl Jaroslav VPM6001 C KOS Slavia VŠ Plzeň 46:26 + 1:48
6. Pospíšek Zbyněk TBM6007 C KOS TJ Tesla Brno 46:54 + 2:16
7. Maennel Harald BOR5501 C OK Jiskra Nový Bor 48:41 + 4:03
8. Mlynárik Peter VBA6501 C ŠK VAZKA Bratislava 50:00 + 5:22
9. Autrata Vlastimil RCP6041 C RC&P TEAM Bratislava 51:53 + 7:15
10. Stránský Jiří KPY6300 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 58:07 + 13:29
11. Kopáček Miroslav CHT6049 C OOB SK Chrast 58:23 + 13:45
12. Kuchař Pavel SJC6000 C Sportcentrum Jičín 79:43 + 35:05
13. Sejkora Miroslav KOR5900 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 81:37 + 36:59
Hejna Jiří KNC6200 C Sokol Kostelec n. Č. l. DISK
Janda Luboš CHT6001 C OOB SK Chrast DISK
Němec Lubomír ABR6201 C A-team NOVO Bruntál DISK
Vrábel Jaromír ABR6102 C A-team NOVO Bruntál DISK
Vávra Martin HOR6302 C TJ Jiskra Hořice DISK
Ludvík Petr STB5701 C TJ Stadion Nový Bor DISK
Veselý Jan ZUP6500 C MTBO ČZU Praha VZDAL
M60
10.30 km, 125 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Laciga Zdeněk VSP5200 C USK Praha 49:20
2. Nejedlý Petr TZL5101 C SKOB Zlín 52:43 + 3:23
3. Müller Petr JEP4800 C Jehlanka Team 60:28 + 11:08
4. Kadlec Luděk VEY5600 C YETTI & PINGUIN 67:40 + 18:20
5. Lukavec Míla SMR4900 C SK SNS Smržovka 78:56 + 29:36
6. Vintr Ivan TZL4501 C SKOB Zlín 108:10 + 58:50
Vojtášek Jan ABR5301 C A-team NOVO Bruntál DISK
OL
13.80 km, 145 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kruliš Petr 8KC6900 C 72:32
OS
6.60 km, 55 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Michalica Martin NNN74 C 28:11
2. Tumová Adéla SJC0154 C Sportcentrum Jičín 29:37 + 1:26
3. Králová Dana XBM7650 C PELLŽS ABND RACING TEAM 32:11 + 4:00
4. Uhnavá Markéta SBK8485 A KOB Start Blansko 34:14 + 6:03
5. Stachoňová Barbara ZBM8451 C SK Žabovřesky Brno 34:25 + 6:14
6. Kameníková Kateřina BOR7758 B OK Jiskra Nový Bor 36:05 + 7:54
7. Votýpková Zuzana BOR7958 C OK Jiskra Nový Bor 36:21 + 8:10
8. Kirchmann Miloš 6KC5500 C 36:26 + 8:15
9. Punčochářová Simona 4LC0050 C 37:20 + 9:09
10. Tichovská Jitka 6YC6101 C 48:40 + 20:29
11. Dubový Pavel ABR0000 C A-team NOVO Bruntál 64:16 + 36:05
Polák Radek DMS0000 C Dynamo Malá Skála DISK
W12L
4.60 km, 40 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sochová Anna BOR0550 C OK Jiskra Nový Bor 19:10
2. Rejholcová Tereza BOR0751 C OK Jiskra Nový Bor 23:12 + 4:02
3. Folprechtová Julie ZUP0650 C MTBO ČZU Praha 23:55 + 4:45
4. Kopecká Marie VSP0951 C USK Praha 25:14 + 6:04
5. Králová Denisa TBM0559 C KOS TJ Tesla Brno 27:23 + 8:13
6. Hegnerová Adéla LPM0450 C OK Lokomotiva Plzeň 28:13 + 9:03
7. Bochňák Vitoslavská Beatrice LOV0450 C lepus.cz 29:10 + 10:00
8. Pastuszková Laura VSP0654 C USK Praha 51:21 + 32:11
W14
6.40 km, 60 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Štreglová Zuzana VRL0251 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 25:10
2. Kuchařová Rozálie SJC0251 C Sportcentrum Jičín 28:12 + 3:02
3. Pilná Natálie VRL0351 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 30:13 + 5:03
4. Králová Jolana TBM0360 C KOS TJ Tesla Brno 31:05 + 5:55
5. Randáková Alžběta VRL0252 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 31:29 + 6:19
6. Randáková Adéla VRL0452 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 31:54 + 6:44
7. Horáková Kateřina LDC0351 C KOB Děčín 32:50 + 7:40
8. Tymešová Anna BOR0253 C OK Jiskra Nový Bor 35:30 + 10:20
9. Vanková Anna OKP0550 C SK OK 24 Praha 37:14 + 12:04
10. Zemková Pavlína SLA0551 C SKOB Slaný 49:47 + 24:37
11. Kadaníková Tereza XPU0552 C PARDUBICE BIKERS 52:53 + 27:43
12. Burešová Veronika XBM0550 C PELLŽS ABND RACING TEAM 53:12 + 28:02
W17
8.40 km, 100 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Králová Vilma TZL9952 A SKOB Zlín 40:34
2. Svobodová Alexandra VPM0051 C KOS Slavia VŠ Plzeň 47:08 + 6:34
3. Pelikánová Máša SKL0050 C SMS Team Kladno 49:23 + 8:49
4. Pilná Bára VRL0052 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 52:41 + 12:07
5. Čiháková Barbora KNC9950 C Sokol Kostelec n. Č. l. 65:47 + 25:13
6. Lacigová Marie VSP0050 C USK Praha 78:53 + 38:19
W20
12.10 km, 170 m, 20 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Grycová Veronika TBM9859 C KOS TJ Tesla Brno 67:32
2. Kohoutová Barbora BOR9850 B OK Jiskra Nový Bor 82:56 + 15:24
W21E
12.10 km, 170 m, 20 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tichovská Martina VSP8650 E USK Praha 51:38
2. Březinová Marie TSU9191 E LKT 80 Šumperk 54:12 + 2:34
3. Hrdinová Marie VSP7852 E USK Praha 54:29 + 2:51
4. Kubínová Veronika SKV9752 E TJ Slovan Karlovy Vary 54:39 + 3:01
5. Paulíčková Renata SJI8057 E OK Jihlava 55:00 + 3:22
6. Zaliauskaite Algirda 15L9450 C 55:19 + 3:41
7. Nováková Kateřina OKP9450 E SK OK 24 Praha 55:40 + 4:02
8. Scaravonati Laura 26I7850 C 56:04 + 4:26
9. Arlauskiene Ramune 31L7350 C 58:20 + 6:42
10. Staňková Štěpánka TSU8992 E LKT 80 Šumperk 58:26 + 6:48
11. Lacigová Michaela VSP8152 E USK Praha 58:39 + 7:01
12. Haltof Ewa ABR9499 E A-team NOVO Bruntál 59:03 + 7:25
13. Skácelová Naděžda TSU8889 E LKT 80 Šumperk 60:17 + 8:39
14. Drobníková Markéta ZUP8452 E MTBO ČZU Praha 60:27 + 8:49
15. Kameníková Andrea BOR9751 E OK Jiskra Nový Bor 61:55 + 10:17
16. Babrauskaite Patricija Jo 15L9650 C 61:58 + 10:20
17. Ryšavá Vendula ZUP8151 E MTBO ČZU Praha 62:57 + 11:19
18. Veselá Iva ZUP7551 E MTBO ČZU Praha 65:02 + 13:24
19. Michnovic Viktorija 15L9750 C 73:22 + 21:44
20. Fólová Martina SMR8850 E SK SNS Smržovka 81:36 + 29:58
Vanková Jana OKP7750 E SK OK 24 Praha DISK
Shipilova-Vinogradova Olg RUS90 C DISK
W21A
9.40 km, 120 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Randáková Helena VRL7452 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 49:27
2. Chudíková Barbora SJI7850 A OK Jihlava 49:57 + 0:30
3. Veličková Monika ABR8951 A A-team NOVO Bruntál 50:43 + 1:16
4. Krejčíková Barbora TZL8551 A SKOB Zlín 51:11 + 1:44
5. Faltejsková Jana XPU7652 A PARDUBICE BIKERS 52:03 + 2:36
6. Folprechtová Kateřina ZUP7452 A MTBO ČZU Praha 52:33 + 3:06
7. Ticháčková Magdalena SJC7962 A Sportcentrum Jičín 52:57 + 3:30
8. Pařízková Věrka SMR7151 A SK SNS Smržovka 53:21 + 3:54
9. Musilová Vendula SJC8355 A Sportcentrum Jičín 54:19 + 4:52
10. Seifertová Magda TBM9150 A KOS TJ Tesla Brno 54:29 + 5:02
11. Rychterová Dana SMR6950 A SK SNS Smržovka 54:31 + 5:04
12. Kubínová Romana SKV9452 A TJ Slovan Karlovy Vary 56:01 + 6:34
13. Honsová Lenka SMR7750 A SK SNS Smržovka 56:02 + 6:35
14. Lamichová Martina XHK9150 A MTBO Racing team Hradec Králové 56:50 + 7:23
15. Puchernová Radka ZUP8759 A MTBO ČZU Praha 57:02 + 7:35
16. Hanajová Káťa SMR8451 A SK SNS Smržovka 57:36 + 8:09
17. Odvodyová Šárka XPU8352 B PARDUBICE BIKERS 58:08 + 8:41
18. Puchernová Zuzana ZUP8451 A MTBO ČZU Praha 58:24 + 8:57
19. Lánerová Leona ABR7752 A A-team NOVO Bruntál 59:20 + 9:53
20. Rolná Janka SMR8150 A SK SNS Smržovka 60:03 + 10:36
21. Fajtlová Jana VPM8850 A KOS Slavia VŠ Plzeň 60:26 + 10:59
22. Košíková Jitka VSP7799 A USK Praha 60:40 + 11:13
23. Haničáková Denisa DMS8350 A Dynamo Malá Skála 60:59 + 11:32
24. Štěpánová Dita DOB7956 A KOB Dobruška 61:29 + 12:02
25. Pařízková Anežka SMR9350 A SK SNS Smržovka 61:41 + 12:14
26. Vaněčková Petra ZUP7950 A MTBO ČZU Praha 62:33 + 13:06
27. Kopecká Anežka VSP8150 A USK Praha 63:09 + 13:42
28. Kalošová TerKa SMR8950 A SK SNS Smržovka 65:22 + 15:55
29. Karlíková Zuzana GIG8050 A GIGANT Orienteering 68:39 + 19:12
30. Linhartová Martina GIG7750 A GIGANT Orienteering 71:23 + 21:56
31. Kratschmerová Kateřina TBM8558 A KOS TJ Tesla Brno 71:26 + 21:59
32. Drahorádová Lenka XPU8660 A PARDUBICE BIKERS 74:16 + 24:49
Lesová Markéta VPM8494 A KOS Slavia VŠ Plzeň DISK
W21B
7.80 km, 95 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kvapilová Věra TUR7650 C OOB TJ Turnov 35:16
2. Kolaja Ehlerová Jana VLI8055 C Slavia Liberec orienteering 35:35 + 0:19
3. Městková Kateřina VSP7650 C USK Praha 37:14 + 1:58
4. Hečková Petra TZL8153 C SKOB Zlín 37:39 + 2:23
5. Křivancová Zdeňka LBE9450 C TJ Lokomotiva Beroun 38:45 + 3:29
6. Petrová Daniela XPU8454 B PARDUBICE BIKERS 39:13 + 3:57
7. Jedličková Adéla XHK8253 C MTBO Racing team Hradec Králové 39:17 + 4:01
8. Jašková Šárka ABR7751 A A-team NOVO Bruntál 42:21 + 7:05
9. Žuchová Nikola SMR9351 B SK SNS Smržovka 42:38 + 7:22
10. Honsová Petra XPU8252 B PARDUBICE BIKERS 42:53 + 7:37
11. Klíchová Jana SSU8151 C SK Severka Šumperk 43:51 + 8:35
12. Salingerová Anna ZUP7750 B MTBO ČZU Praha 45:21 + 10:05
13. Večeřová Marcela ABR8888 A A-team NOVO Bruntál 46:27 + 11:11
14. Zítová Pavla LDC8151 B KOB Děčín 46:38 + 11:22
15. Kratochvílová Lucie VPM9251 B KOS Slavia VŠ Plzeň 49:17 + 14:01
16. Skobová Tereza VIP7855 B SK VIPrahlo 50:00 + 14:44
17. Kvapilová Lenka TUR8151 B OOB TJ Turnov 50:03 + 14:47
18. Hlaváčová Bára JIL8551 B OK Jilemnice 50:49 + 15:33
19. Prylová Pavla ZUP7552 C MTBO ČZU Praha 51:25 + 16:09
20. Nehasilová Petra BOR8253 C OK Jiskra Nový Bor 53:50 + 18:34
21. Studihradová Barbora EKP9100 C VŠTJ Ekonom Praha 57:11 + 21:55
22. Sedláková Hana LIP7850 C SOS Mamuti z Lipovky 59:09 + 23:53
Hejnová Aneta KNC9350 B Sokol Kostelec n. Č. l. DISK
W40
8.40 km, 100 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rejholcová Andrea BOR6951 C OK Jiskra Nový Bor 42:04
2. Schwabová Kateřina TBM7371 C KOS TJ Tesla Brno 44:28 + 2:24
3. Kovářová Jitka VPM7350 C KOS Slavia VŠ Plzeň 44:41 + 2:37
4. Abelová Ivana STB6798 C TJ Stadion Nový Bor 45:36 + 3:32
5. Zápotocká Anna VLI7250 C Slavia Liberec orienteering 45:47 + 3:43
6. Humlíčková Kateřina SBK7664 A KOB Start Blansko 47:00 + 4:56
7. Čiháková Lenka KNC6750 C Sokol Kostelec n. Č. l. 48:23 + 6:19
8. Svobodová Petra VPM7455 C KOS Slavia VŠ Plzeň 49:00 + 6:56
9. Thomas Sylvia 48D6950 C 49:18 + 7:14
10. Vavrysová Lenka TZL7400 C SKOB Zlín 50:21 + 8:17
11. Kubínová Jana SKV6751 C TJ Slovan Karlovy Vary 51:23 + 9:19
12. Pilná Libuše VRL7153 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 52:06 + 10:02
13. Hápová Šárka XHK7157 C MTBO Racing team Hradec Králové 52:28 + 10:24
14. Michálková Alice GIG7650 B GIGANT Orienteering 52:33 + 10:29
15. Zemková Helena SLA7450 C SKOB Slaný 54:57 + 12:53
16. Švarcbachová Jaroslava KNC6754 C Sokol Kostelec n. Č. l. 55:46 + 13:42
17. Sochová Petra BOR7363 C OK Jiskra Nový Bor 59:10 + 17:06
18. Jiráňová Irena JES6750 C OK Rakovník 59:53 + 17:49
19. Ježková Hana TUR6950 C OOB TJ Turnov 60:29 + 18:25
W50
8.40 km, 100 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Králová Dana TSU5896 C LKT 80 Šumperk 42:58
2. Lacigová Ivana VSP5950 C USK Praha 46:28 + 3:30
3. Pospíšková Luisa TBM5959 C KOS TJ Tesla Brno 46:38 + 3:40
4. Maliňáková Eva TSU6550 C LKT 80 Šumperk 47:24 + 4:26
5. Skácelová Naděžda TSU6183 C LKT 80 Šumperk 50:26 + 7:28
6. Kroeber Andrea BOR6551 C OK Jiskra Nový Bor 51:08 + 8:10
7. Perůtková Ivana TSU5850 C LKT 80 Šumperk 60:38 + 17:40
8. Řezníčková Hana CHT6051 C OOB SK Chrast 91:50 + 48:52
Havlíčková Jindra KNC6150 C Sokol Kostelec n. Č. l. DISK