Výsledky závodu: Mistrovství ČR v MTBO na krátké trati, Český pohár MTBO - 15. kolo

Klubové výsledky : VLI (20)

Datum:
17.09.2016
Místo konání:
Jablonec nad Nisou, Areál Na Hutích
Pořadatel:
SMR - SNS Smržovka
Mapa:
1:10 000
Ředitel závodu:
Svoboda Honza
Hlavní rozhodčí:
Pařízková Věrka
Stavitel tratí:
Svoboda Honza
JURY:
Rygl Jaroslav, Lauerman Jan, Wohanka Pavel
Protokol:
Závod proběhl bez závad.
Kategorie:
M12L     M21E     M21A     M21B     M21C     M40     Open Long     Open Short     W21A     W21B     W40    
M12L
1.87 km, 57 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
3. Podrábský Ctbor VLI0510 Slavia Liberec orienteering 16:05 + 1:54
6. Habán Oliver VLI0600 Slavia Liberec orienteering 24:35 + 10:24
M21E
13.94 km, 618 m, 29 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
13. Škoda Jakub VLI8800 Slavia Liberec orienteering 67:00 + 10:07
29. Buchtík Ondřej VLI8101 Slavia Liberec orienteering 80:02 + 23:09
M21A
11.69 km, 525 m, 25 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
15. Kolaja Jan VLI8100 Slavia Liberec orienteering 66:54 + 12:04
29. Putík Jiří VLI7505 Slavia Liberec orienteering 71:32 + 16:42
M21B
10.23 km, 434 m, 21 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
18. Meier Milan VLI7301 Slavia Liberec orienteering 83:57 + 28:07
Urbaník Robert VLI7002 Slavia Liberec orienteering DISK
M21C
8.91 km, 379 m, 21 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Habán Ivo VLI7707 Slavia Liberec orienteering 44:41
M40
11.01 km, 474 m, 21 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
3. Vodrážka Jakub VLI7604 Slavia Liberec orienteering 51:01 + 1:30
17. Podrábský Ctibor VLI7001 Slavia Liberec orienteering 60:57 + 11:26
25. Vraný Jiří VLI7504 Slavia Liberec orienteering 70:56 + 21:25
30. Hanovec Petr VLI7101 Slavia Liberec orienteering 86:57 + 37:26
Open Long
12.00 km, 538 m, 25 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
4. Severýn Otto VLI7402 Slavia Liberec orienteering 95:45 + 19:20
Open Short
6.12 km, 262 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
4. Brzáková Kristýna VLI8650 Slavia Liberec orienteering 61:54 + 15:36
5. Vodrážka Matěj VLI0101 Slavia Liberec orienteering 63:29 + 17:11
W21A
8.82 km, 377 m, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
15. Kolaja Ehlerová Jana VLI8055 Slavia Liberec orienteering 59:34 + 9:17
22. Mokrá Julie VLI8051 Slavia Liberec orienteering 67:13 + 16:56
W21B
7.59 km, 336 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
12. Masopustová Elis VLI8656 Slavia Liberec orienteering 73:02 + 24:10
W40
7.59 km, 336 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
3. Zápotocká Anna VLI7250 Slavia Liberec orienteering 46:30 + 4:54