Výsledky závodu: Okresní liga mládeže Opava ..... 1. závod

Datum:
20.04.2016
Místo konání:
Kalvarie, pod vrcholem
Pořadatel:
AOP - Orientační Běh Opava
Mapa:
Kalvarie 2015, 1:10000, e=5m
Ředitel závodu:
Holas Tomáš - R3
Hlavní rozhodčí:
Holas Tomáš - R3
Stavitel tratí:
Holas Tomáš - R3
Kategorie:
D     D10     D12     H     H10     H12     H14    
D
9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Marie Procházková SOP9551 OOB TJ Slezan Opava 57:14
2. Pavla Rychlá KRN8505 KOS TJ Lokomotiva Krnov 58:33 + 1:19
3. Jana Glabazňová AOP6151 Orientační Běh Opava 62:28 + 5:14
D10
4 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Karolína Rychlá KRN0757 KOS TJ Lokomotiva Krnov 24:18
2. Barbora Holasová AOP0651 Orientační Běh Opava 26:35 + 2:17
3. Katka Pachmannová AOP0551 Orientační Běh Opava 32:09 + 7:51
4. Alena Kovalčíková AOP0751 Orientační Běh Opava 35:22 + 11:04
5. Iva Pachmannová AOP0852 Orientační Běh Opava 43:52 + 19:34
6. Martina Kotůlková AOP0650 Orientační Běh Opava 50:06 + 25:48
7. Dorotka Kotůlková AOP1150 Orientační Běh Opava 54:40 + 30:22
8. Anna Glabazňová XXX 54:49 + 30:31
9. Lucie Tesařová AOP1451 Orientační Běh Opava 68:22 + 44:04
Karolína Cetlová AOP0752 Orientační Běh Opava DISK
D12
6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bára Pachmannová AOP0351 Orientační Běh Opava 44:03
2. Anna Kovalčíková AOP0453 Orientační Běh Opava 58:16 + 14:13
3. Karolína Klechová AOP0452 Orientační Běh Opava 68:03 + 24:00
Magdalena Cetlová AOP0552 Orientační Běh Opava DISK
H
9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Filip Hadač AOP9301 Orientační Běh Opava 43:12
2. Luděk Valík AOP7101 Orientační Běh Opava 44:10 + 0:58
3. Tomáš Borunský AOP7402 Orientační Běh Opava 45:10 + 1:58
4. Miroslav Hadač AOP6501 Orientační Běh Opava 46:16 + 3:04
5. Jiří Tesař AOP6702 Orientační Běh Opava 46:41 + 3:29
6. Honza Holec MOV6701 SKOB Ostrava 50:01 + 6:49
7. Miloš Rychlý OOP5302 TJ Opava 53:33 + 10:21
8. Tomáš Čech AOP7001 Orientační Běh Opava 55:49 + 12:37
9. Jakub Procházka SOP9903 OOB TJ Slezan Opava 63:06 + 19:54
10. Jan Ticháček AOP8000 Orientační Běh Opava 65:06 + 21:54
11. David Řehulka XXX 73:52 + 30:40
Miloš Sonnek AOP4801 Orientační Běh Opava DISK
H10
4 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Petr Kovalčík AOP0901 Orientační Běh Opava 34:17
2. Matěj Borunský AOP0600 Orientační Běh Opava 45:26 + 11:09
3. Štěpán Holas AOP0900 Orientační Běh Opava 47:42 + 13:25
4. Jan Cetl AOP0902 Orientační Běh Opava 47:51 + 13:34
H12
6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Filip Vítek AOP0401 Orientační Běh Opava 87:47
H14
8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Adam Valík AOP0301 Orientační Běh Opava 46:24
2. Jiří Kostka AOP0201 Orientační Běh Opava 47:54 + 1:30
3. Vít Čech AOP0302 Orientační Běh Opava 48:39 + 2:15