Výsledky závodu: Okresní liga mládeže Opava ..... 11. závod

Datum:
21.09.2016
Místo konání:
Raduň, parkoviště u školy -> 750m pod hrází Kameníka
Pořadatel:
SOP - OOB TJ Slezan Opava
Mapa:
Raduňka východ 1:10000 e=5m stav 2012
Ředitel závodu:
Jurčák Karel - R3
Hlavní rozhodčí:
Jurčák Karel - R3
Stavitel tratí:
Jurčák Karel - R3
Kategorie:
D     D10     D12     H     H10     H12     H14    
D
13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Petra Ševčíková SOP9152 OOB TJ Slezan Opava 53:26
2. Petra Valíková AOP7351 Orientační Běh Opava 60:05 + 6:39
3. Šárka Kašparová AOP7251 Orientační Běh Opava 68:15 + 14:49
4. Gabriela Salichová AOP7601 Orientační Běh Opava 74:02 + 20:36
Vendula Podmolová DISK
D10
9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Alena Kovalčíková AOP0751 Orientační Běh Opava 19:09
2. Karolína Cetlová AOP0752 Orientační Běh Opava 30:04 + 10:55
3. Ivana Salichová AOP7151 Orientační Běh Opava 40:03 + 20:54
D12
11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Barbora Holasová AOP0651 Orientační Běh Opava 24:40
2. Anna Kovalčíková AOP0453 Orientační Běh Opava 25:03 + 0:23
3. Marie Gilíková 44:31 + 19:51
Magdaléna Cetlová AOP0552 Orientační Běh Opava DISK
H
15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tomáš Holas AOP7802 Orientační Běh Opava 38:45
2. Tomáš Kovalčík AOP7301 Orientační Běh Opava 42:04 + 3:19
3. Luděk Valík AOP7101 Orientační Běh Opava 50:05 + 11:20
4. Tomáš Borunský AOP7402 Orientační Běh Opava 50:34 + 11:49
5. Martin Schuster AOP6502 Orientační Běh Opava 51:15 + 12:30
6. Marek Gilík SOP9904 OOB TJ Slezan Opava 62:36 + 23:51
7. Honza Holec MOV6701 SKOB Ostrava 63:59 + 25:14
8. Jan Ticháček AOP8000 Orientační Běh Opava 71:12 + 32:27
9. Martin Erben SOP9001 OOB TJ Slezan Opava 80:45 + 42:00
Miroslav Hadač AOP6501 Orientační Běh Opava DISK
Tomáš Valík AOP0001 Orientační Běh Opava DISK
Ondřej Lichý SOP8802 OOB TJ Slezan Opava DISK
H10
9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Matej Borunský AOP0600 Orientační Běh Opava 12:01
2. Petr Kovalčík AOP0901 Orientační Běh Opava 23:36 + 11:35
3. Štepán Holas AOP0900 Orientační Běh Opava 25:59 + 13:58
4. Jan Cetl AOP0902 Orientační Běh Opava 27:56 + 15:55
5. Tadeáš Vítek 37:24 + 25:23
Ondřej Podmol DISK
H12
11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Matej Borunský AOP7853 Orientační Běh Opava 34:01
2. Filip Vítek AOP0401 Orientační Běh Opava 37:06 + 3:05
H14
11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Miroslav Sklenář AOP6302 Orientační Běh Opava 48:45
2. Vladimír Cetl OOP6600 TJ Opava 55:48 + 7:03