Výsledky závodu: Pražský pohár žactva

Datum:
15.06.2016
Místo konání:
Hřiště u srubu Gizela v Krčském lese
Pořadatel:
VSP - USK Praha
Mapa:
Hrádek, 1:10 000, E=5m
Ředitel závodu:
Němečková Jarmila - R2
Hlavní rozhodčí:
Uher Petr - R3
Stavitel tratí:
Gajda Jan - R3
Kategorie:
D10L     D10     D12     D14     H10     H10L     H12     H14     HDR     T3     T5     T5ULTIMATE    
D10L
1.70 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vejražková Anna KPY0750 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 19:32
2. Řeháková Karolina DVP0651 C TJ Sokol Praha Spořilov - Roztyly 19:41 + 0:09
3. Hartmanová Kateřina NNN0852 C Neregistrovaní 20:28 + 0:56
4. Endrštová Majda NNN0854 C Neregistrovaní 23:14 + 3:42
5. Hanauerová Alice LME0652 C SK Los Mělník 25:11 + 5:39
6. Štěpová Barbora PGP0951 C SK Praga 25:25 + 5:53
7. Zakouřilová Klára VSP0850 C USK Praha 25:45 + 6:13
8. Černá Adéla HCE0850 C TJ Hostivice 28:39 + 9:07
9. Drbalová Tereza ROZ0850 C OK Roztoky 33:11 + 13:39
10. Nemšovská Magdalena VSP0853 C USK Praha 35:29 + 15:57
11. Žemlová Magdalena KAM0950 C OK Kamenice 37:22 + 17:50
12. Hejnová Barbora VSP0851 C USK Praha 38:16 + 18:44
13. Vyhnánková Anna NNN105u C Neregistrovaní 41:37 + 22:05
14. Havlová Tereza KNC0750 C Sokol Kostelec n. Č. l. 43:16 + 23:44
15. Ludvíková Natálie KNC0751 C Sokol Kostelec n. Č. l. 43:47 + 24:15
16. Mácová Natálie 81C0750 C Cirkus Čakovice 45:32 + 26:00
17. Žežulková Denisa 81C0754 C Cirkus Čakovice 47:18 + 27:46
18. Mišeková Lucie KAM1050 C OK Kamenice 53:12 + 33:40
19. Čadková Anetka NNN0855 C Neregistrovaní 58:01 + 38:29
20. Nováková Emma ZVO0751 C OB SK Zvole 62:19 + 42:47
Volková Karolína LBE0850 C TJ Lokomotiva Beroun DISK
D10
2.10 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kotenová Markéta RIC0651 C OB Říčany 18:12
2. Baldrianová Eva VSP0751 C USK Praha 20:42 + 2:30
3. Růžičková Ema RIC0653 C OB Říčany 22:14 + 4:02
4. Štěpová Kateřina PGP0657 C SK Praga 22:31 + 4:19
5. Dittrtová Rozálie LME0650 C SK Los Mělník 22:54 + 4:42
6. Baxová Kateřina LBE0651 C TJ Lokomotiva Beroun 23:22 + 5:10
7. Mácová Štěpánka 81C0650 C Cirkus Čakovice 24:36 + 6:24
8. Kotková Adéla RIC0655 C OB Říčany 25:04 + 6:52
9. Alblová Zuzana LME0660 C SK Los Mělník 25:17 + 7:05
10. Polívková Beáta RIC0652 C OB Říčany 25:23 + 7:11
11. Křístková Veronika ROZ0650 C OK Roztoky 26:21 + 8:09
12. Černá Justina HCE0652 C TJ Hostivice 26:48 + 8:36
13. Bartalošová Anežka PGP0853 C SK Praga 27:39 + 9:27
14. Bulířová Žofie TAP0850 C KOB TRETRA Praha 28:13 + 10:01
15. Mišeková Kateřina KAM0756 C OK Kamenice 28:24 + 10:12
16. Grimmerová Valerie RIC0754 C OB Říčany 29:14 + 11:02
17. Lampová Amálie DKP0752 C Oddíl OB Kotlářka 29:40 + 11:28
18. Machová Karolína VSP0652 C USK Praha 29:43 + 11:31
19. Malečková Pavlína PGP0850 C SK Praga 30:06 + 11:54
20. Ptáčková Hana PGP0750 C SK Praga 30:35 + 12:23
21. Brodská Kateřina HCE0653 C TJ Hostivice 31:20 + 13:08
22. Bublíková Klára TAP0752 C KOB TRETRA Praha 32:18 + 14:06
23. Stoklasová Eliška RIC0756 C OB Říčany 33:52 + 15:40
24. Gerlachová Vendula ROZ0652 C OK Roztoky 36:26 + 18:14
25. Vosátková Julie RIC0755 C OB Říčany 36:57 + 18:45
26. Křístková Viktorie ROZ0651 C OK Roztoky 37:41 + 19:29
27. Kudrnáčová Marta KAM0754 C OK Kamenice 38:55 + 20:43
28. Kuchtová Adéla RIC0753 C OB Říčany 39:56 + 21:44
29. Kohoutková Lucie TAP0651 C KOB TRETRA Praha 40:02 + 21:50
30. Gajdová Michaela VSP0752 C USK Praha 41:14 + 23:02
31. Němcová Adélka NNN0656 C Neregistrovaní 48:18 + 30:06
32. Pangracová Anna MFP0650 C VŠSK MFF UK Praha 49:10 + 30:58
33. Straková Ester LBE0652 C TJ Lokomotiva Beroun 50:12 + 32:00
34. Kindlová Anežka RIC0850 C OB Říčany 57:40 + 39:28
35. Vlčilová Anna TAP105a C KOB TRETRA Praha 65:57 + 47:45
36. Koufidaki Isabela RIC0654 C OB Říčany 72:56 + 54:44
37. Kuncová Adéla ROZ0653 C OK Roztoky 109:19 + 91:07
Novotná Barbora PGP0751 C SK Praga DISK
MS Hlubučková Andrea NNN105r C Neregistrovaní 21:29 + 3:17
D12
2.50 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pelantová Martina RIC0550 B OB Říčany 16:08
2. Šimšová Pavla MFP0551 B VŠSK MFF UK Praha 18:17 + 2:09
3. Malečková Hana PGP0550 B SK Praga 20:07 + 3:59
4. Beranová Hana VSP0455 C USK Praha 20:27 + 4:19
5. Kopecká Valentýna VSP0453 C USK Praha 21:24 + 5:16
6. Pavlíčková Hana KPY0450 B SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 21:32 + 5:24
7. De Heij Laura RIC0450 B OB Říčany 21:43 + 5:35
8. Jedličková Kristýna KAM0455 B OK Kamenice 21:52 + 5:44
9. Kramlová Barbora ZVO0452 C OB SK Zvole 22:56 + 6:48
10. Linhartová Klára ZVO105t C OB SK Zvole 23:59 + 7:51
11. Chmelařová Romana PGP0553 C SK Praga 24:32 + 8:24
12. Pokorná Terezie RIC0552 C OB Říčany 24:35 + 8:27
13. Trešlová Veronika NNN105p C Neregistrovaní 26:11 + 10:03
14. Švecová Karolína ZVO0557 C OB SK Zvole 28:31 + 12:23
15. Brichtová Helena NNN0551 C Neregistrovaní 28:34 + 12:26
16. Honzáková Lenka JHB0551 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 30:14 + 14:06
17. Moudrá Hana DKP0552 C Oddíl OB Kotlářka 31:17 + 15:09
18. Horáčková Michaela DKP0551 C Oddíl OB Kotlářka 33:09 + 17:01
19. Trefná Alžběta NNN0552 C Neregistrovaní 33:57 + 17:49
20. Ptáčková Veronika PGP0551 C SK Praga 34:58 + 18:50
21. Kubcová Anna DOB0550 C KOB Dobruška 35:34 + 19:26
22. Vláčilová Barbora TAP0456 C KOB TRETRA Praha 38:33 + 22:25
23. Vosátková Eliška RIC0553 C OB Říčany 39:02 + 22:54
24. Gerlachová Eliška ROZ0551 C OK Roztoky 44:27 + 28:19
25. Ludvíková Alice KNC0555 C Sokol Kostelec n. Č. l. 44:43 + 28:35
26. Horáková Barbora RIC0456 C OB Říčany 47:35 + 31:27
27. Žemlová Barbora KAM0751 C OK Kamenice 48:26 + 32:18
28. Botková Josefína KNC0551 C Sokol Kostelec n. Č. l. 48:48 + 32:40
29. Volková Adéla LBE0450 C TJ Lokomotiva Beroun 57:08 + 41:00
30. Solarová Anežka VSP0552 C USK Praha 62:20 + 46:12
Řídká Tereza KPY0451 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. DISK
Řeháková Ludmila DVP0451 C TJ Sokol Praha Spořilov - Roztyly DISK
MS Berounská Adéla VSP0352 C USK Praha 52:05 + 35:57
D14
2.90 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Aschermannová Tereza VSP0253 C USK Praha 22:59
2. Tichá Dorotea DKP0351 B Oddíl OB Kotlářka 23:00 + 0:01
3. Titzová Adéla VSP0250 B USK Praha 24:20 + 1:21
4. Bulířová Ema TAP0452 B KOB TRETRA Praha 25:41 + 2:42
5. Hankovcová Helena KAM0350 B OK Kamenice 27:01 + 4:02
6. Berounská Anna VSP0256 C USK Praha 28:35 + 5:36
7. Čermáková Klára NNN105q C Neregistrovaní 30:05 + 7:06
8. Švecová Anežka ZVO0352 C OB SK Zvole 31:39 + 8:40
9. Beranová Eva VSP0254 C USK Praha 32:24 + 9:25
10. Popová Jana TAP0252 C KOB TRETRA Praha 33:01 + 10:02
11. Chalupová Aneta ROZ0250 B OK Roztoky 33:10 + 10:11
12. Bártová Kristína NNN105s C Neregistrovaní 35:05 + 12:06
13. Popová Veronika TAP0253 C KOB TRETRA Praha 35:50 + 12:51
14. Mojžíšková Lucie KAM0253 C OK Kamenice 36:08 + 13:09
15. Kramlová Kateřina ZVO0353 C OB SK Zvole 37:20 + 14:21
16. Kamzíková Andrea DKP0252 C Oddíl OB Kotlářka 40:41 + 17:42
17. Křístková Magdalena ROZ0350 C OK Roztoky 43:39 + 20:40
18. Smolková Barbora TAP0356 C KOB TRETRA Praha 45:57 + 22:58
19. Řadová Lucie DKP0251 C Oddíl OB Kotlářka 52:38 + 29:39
20. Hartmanová Barbora NNN0251 C Neregistrovaní 65:32 + 42:33
Mojžíšková Klára KAM0356 C OK Kamenice DISK
H10
2.20 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Solar Adam VSP0603 C USK Praha 15:46
2. Louša Vojtěch KPY0600 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 17:36 + 1:50
3. Kuttelwascher Adam HCE0601 C TJ Hostivice 18:30 + 2:44
4. Vrba Matyáš FSP0706 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 19:33 + 3:47
5. Hradil Martin HCE0600 C TJ Hostivice 19:55 + 4:09
6. Tichý Hubert DKP0600 C Oddíl OB Kotlářka 20:05 + 4:19
7. Bárta Viktor ZVO0601 C OB SK Zvole 20:10 + 4:24
8. Městka Václav VSP0600 C USK Praha 20:55 + 5:09
9. Göth Mikuláš PGP0602 C SK Praga 21:04 + 5:18
10. Jandera Kryštof PGP0700 C SK Praga 21:20 + 5:34
11. Horák Martin VSP0601 C USK Praha 22:03 + 6:17
12. Günter Vincent FSP0701 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 22:05 + 6:19
13. Sedláček Patrik ROZ0800 C OK Roztoky 22:07 + 6:21
14. Izdný Vít DKP0601 C Oddíl OB Kotlářka 23:18 + 7:32
15. Bažata Alberto KAM0702 C OK Kamenice 24:08 + 8:22
16. Štěňha David EKP0701 C VŠTJ Ekonom Praha 24:36 + 8:50
17. Čech Adam ROZ0601 C OK Roztoky 24:57 + 9:11
18. Skála Šimon LBE0700 C TJ Lokomotiva Beroun 25:37 + 9:51
19. Šubrt Ondřej TAP0801 C KOB TRETRA Praha 26:09 + 10:23
20. Dubec Maty NNN0703 C Neregistrovaní 26:43 + 10:57
21. Dušek Vojtěch FSP0700 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 28:02 + 12:16
22. Rudolf Matyáš DKP0702 C Oddíl OB Kotlářka 28:39 + 12:53
23. Meier David VSP0606 C USK Praha 28:49 + 13:03
24. Gärtner Václav LBE0701 C TJ Lokomotiva Beroun 28:57 + 13:11
25. Skripnik Matouš FSP0800 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 29:36 + 13:50
26. Svoboda František ROZ0700 C OK Roztoky 29:53 + 14:07
27. Pelant Jan RIC0700 C OB Říčany 30:06 + 14:20
28. Brandejs Štěpán NNN000n C Neregistrovaní 30:44 + 14:58
29. Hlaváček Vojtěch TAP0700 C KOB TRETRA Praha 32:10 + 16:24
30. Kuchař Pavel RIC0604 C OB Říčany 32:18 + 16:32
31. Ledinský Matěj DKP0602 C Oddíl OB Kotlářka 32:37 + 16:51
32. Spál Oliver NNN0603 C Neregistrovaní 32:51 + 17:05
33. Matyšek Ondřej PGP0703 C SK Praga 34:32 + 18:46
34. Skripnik Nikola FSP0600 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 35:24 + 19:38
35. Izdný Lukáš DKP0811 C Oddíl OB Kotlářka 35:56 + 20:10
36. Lorenc Tadeáš 45X0600 C PAT Praha 36:18 + 20:32
37. Endršt Jáchym NNN0704 C Neregistrovaní 36:49 + 21:03
38. Tofel Šimon TAP0605 C KOB TRETRA Praha 37:10 + 21:24
39. Pop Jonáš TAP0600 C KOB TRETRA Praha 39:22 + 23:36
40. Kohoutek Tomáš RIC0603 C OB Říčany 41:48 + 26:02
41. Baxa David LBE0800 C TJ Lokomotiva Beroun 43:34 + 27:48
42. Friedel Matěj LBE0702 C TJ Lokomotiva Beroun 45:37 + 29:51
43. Lazar Tomáš RIC0704 C OB Říčany 46:09 + 30:23
44. Mencl Josef VSP0602 C USK Praha 46:48 + 31:02
45. Hlubuček Jakub RIC0600 C OB Říčany 51:35 + 35:49
46. Dočkal Štěpán NNN200u C Neregistrovaní 55:31 + 39:45
47. Krumlovský Vojtěch RIC0703 C OB Říčany 56:56 + 41:10
Horáček Martin DKP0802 C Oddíl OB Kotlářka DISK
H10L
1.70 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Handala Mathias DKP0810 C Oddíl OB Kotlářka 18:35
2. Picl František DVP0701 C TJ Sokol Praha Spořilov - Roztyly 20:20 + 1:45
3. Svítil Martin PGP0903 C SK Praga 21:35 + 3:00
4. Schnabl Jakub RIC0706 C OB Říčany 21:40 + 3:05
5. Šantora Marek ROZ0702 C OK Roztoky 22:40 + 4:05
6. Svítil Patrik PGP0706 C SK Praga 22:42 + 4:07
7. Tolar Ondřej RIC0701 C OB Říčany 23:01 + 4:26
8. Brna Matěj NNN0911 C Neregistrovaní 26:13 + 7:38
9. Melichar Šimon DKP0806 C Oddíl OB Kotlářka 27:27 + 8:52
10. Volek Robin KNC0701 C Sokol Kostelec n. Č. l. 27:40 + 9:05
11. Kleňha Richard DKP0809 C Oddíl OB Kotlářka 28:09 + 9:34
12. Motyčka Filip TAP0704 C KOB TRETRA Praha 28:12 + 9:37
13. Blaha Ondřej KNC0800 C Sokol Kostelec n. Č. l. 29:16 + 10:41
14. Gajda Petr VSP0903 C USK Praha 29:46 + 11:11
15. Nahi Adam FSP0705 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 30:05 + 11:30
16. Darmovzal Šimon NNN100a C Neregistrovaní 32:01 + 13:26
17. Hlubučka Ondřej NNN000i C Neregistrovaní 39:09 + 20:34
18. Jonáš Alexandr FSP0801 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 41:32 + 22:57
19. Liška Kryštof NNN0903 C Neregistrovaní 41:43 + 23:08
20. Hradil Michal HCE0900 C TJ Hostivice 43:00 + 24:25
21. Borl Filip KNC0700 C Sokol Kostelec n. Č. l. 45:51 + 27:16
22. Stříbrný Vilém LBE0900 C TJ Lokomotiva Beroun 50:04 + 31:29
23. Forst Albert MFP0901 C VŠSK MFF UK Praha 77:02 + 58:27
H12
2.50 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kabát Martin EKP0412 B VŠTJ Ekonom Praha 15:55
2. Zakouřil Matyáš VSP0400 B USK Praha 16:13 + 0:18
3. Blaha Jiří EKP0401 C VŠTJ Ekonom Praha 16:14 + 0:19
4. Bolehovský Daniel EKP0508 B VŠTJ Ekonom Praha 16:24 + 0:29
5. Tůma Šimon TAP0400 B KOB TRETRA Praha 16:26 + 0:31
6. Průša Dominik VSP0406 B USK Praha 16:47 + 0:52
7. Čtrnáct František PGP0401 B SK Praga 16:58 + 1:03
8. Štrait Vilém VSP0701 C USK Praha 17:22 + 1:27
9. Blaha Michal EKP0402 C VŠTJ Ekonom Praha 18:24 + 2:29
10. Dlouhý Aleš PGP0502 C SK Praga 19:08 + 3:13
11. Holeček Štěpán RIC0401 B OB Říčany 21:16 + 5:21
12. Mucha Ondřej RIC0400 C OB Říčany 22:14 + 6:19
13. Kohoutek Vojtěch DKP0503 C Oddíl OB Kotlářka 22:32 + 6:37
14. Milota Jakub KAM0503 C OK Kamenice 22:43 + 6:48
15. Melišík Jan TAP0502 C KOB TRETRA Praha 22:57 + 7:02
16. Janas Adam PGP0404 C SK Praga 23:25 + 7:30
17. Šubrt Vojtěch DKP0502 C Oddíl OB Kotlářka 23:36 + 7:41
18. Nemšovský Filip VSP0500 C USK Praha 24:13 + 8:18
19. Marhold Václav ZVO0501 C OB SK Zvole 24:20 + 8:25
20. Jedlička Jakub KAM0404 B OK Kamenice 24:22 + 8:27
21. Bulíř Jáchym TAP0602 C KOB TRETRA Praha 25:40 + 9:45
22. Horn Jonáš RIC0511 C OB Říčany 26:30 + 10:35
23. Hejna Igor VSP0407 C USK Praha 26:37 + 10:42
24. Bejvl Marek LME0400 B SK Los Mělník 27:03 + 11:08
25. Jíra Filip ROZ0500 C OK Roztoky 27:27 + 11:32
26. Hejna Viktor VSP0408 C USK Praha 28:05 + 12:10
27. Černý Antonín TAP0402 C KOB TRETRA Praha 28:33 + 12:38
28. Sork Dominik TAP0504 C KOB TRETRA Praha 28:58 + 13:03
29. Novák Šimon ZVO0402 C OB SK Zvole 29:40 + 13:45
30. Hudos Václav RIC0503 C OB Říčany 31:33 + 15:38
31. Krumlovský Tomáš RIC0507 C OB Říčany 31:50 + 15:55
32. Schnabl David RIC0508 C OB Říčany 33:05 + 17:10
33. Picl Daniel DVP0401 C TJ Sokol Praha Spořilov - Roztyly 34:24 + 18:29
34. Reichl Martin MKP0400 C SK GORDIC Praha Kačerov, z.s. 35:58 + 20:03
35. Černý Matouš TAP0501 C KOB TRETRA Praha 36:14 + 20:19
36. Ryšavý Jovan DKP0506 C Oddíl OB Kotlářka 37:23 + 21:28
37. Cylek Ondřej VSP0501 C USK Praha 37:37 + 21:42
38. Rožek Vojtěch RIC0501 C OB Říčany 38:02 + 22:07
39. Tolar Hynek RIC0505 C OB Říčany 38:06 + 22:11
40. Smolka Jakub TAP0500 C KOB TRETRA Praha 40:10 + 24:15
41. Drbal Tomáš ROZ0502 C OK Roztoky 40:30 + 24:35
42. Pavlík Matěj LIT0401 C KOB Chemopetrol Litvínov 40:44 + 24:49
43. Marisko Jakub DKP0406 C Oddíl OB Kotlářka 53:25 + 37:30
Michálek Michal KPY0500 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. DISK
Chessell Thomas ROZ0503 C OK Roztoky DISK
Vejražka David KPY0401 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. DISK
H14
3.60 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Malačka Milan DKP0210 B Oddíl OB Kotlářka 23:58
2. Melišík Martin TAP0200 B KOB TRETRA Praha 25:20 + 1:22
3. Gajda Martin KAM0405 B OK Kamenice 25:45 + 1:47
4. Janas Petr PGP0200 B SK Praga 26:24 + 2:26
5. Šimša Martin PGP0309 A SK Praga 26:47 + 2:49
6. Šubrt Matěj DKP0205 B Oddíl OB Kotlářka 28:29 + 4:31
7. Bolehovský Michal EKP0200 B VŠTJ Ekonom Praha 28:48 + 4:50
8. Hřivna Jakub PGP0305 B SK Praga 29:04 + 5:06
9. Kolský Pavel PGP0204 B SK Praga 30:07 + 6:09
10. Škácha Vít KAM0309 B OK Kamenice 30:10 + 6:12
11. Rejnek Lukáš RIC0203 B OB Říčany 31:34 + 7:36
12. Hankovec Hugo KAM0201 B OK Kamenice 31:42 + 7:44
13. Rožek Vilém RIC0301 B OB Říčany 31:51 + 7:53
14. Mayer Šimon KSH0202 C OB Kašperské Hory 31:57 + 7:59
15. Hejsek Filip KAM0204 B OK Kamenice 34:34 + 10:36
16. Sobotka Vojtěch PGP0203 C SK Praga 37:25 + 13:27
17. Zdražil Lukáš RIC0302 C OB Říčany 38:09 + 14:11
18. Horák Pavel VSP0301 C USK Praha 42:07 + 18:09
19. Trunečka Marek DKP0306 C Oddíl OB Kotlářka 46:17 + 22:19
20. Albrech Adam NNN200m C Neregistrovaní 49:19 + 25:21
21. Hadač Jakub 6VX0200 C TORNÁDO 50:18 + 26:20
22. Marhold Přemysl ZVO0301 C OB SK Zvole 53:41 + 29:43
23. Mareš Albert DKP0308 C Oddíl OB Kotlářka 81:02 + 57:04
Forman Šimon DKP0305 C Oddíl OB Kotlářka DISK
Pechač Jáchym KPY0303 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. DISK
Svoboda Jáchym ROZ0200 B OK Roztoky DISK
HDR
1.70 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Votočka David NNN0904 C Neregistrovaní 14:50
2. Tejkl Štěpán 81C0800 C Cirkus Čakovice 15:52 + 1:02
3. Honzáková Nelka JHB0851 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 17:41 + 2:51
4. Kunc Lukáš ROZ0802 C OK Roztoky 19:02 + 4:12
5. Jolana Vondráčková NNN1052 C Neregistrovaní 21:16 + 6:26
6. Rejšek Čeněk NNN150z C Neregistrovaní 21:38 + 6:48
7. Nechvátal Marek NNN1002 C Neregistrovaní 21:53 + 7:03
8. Nedbalová Magdalena MFP1053 C VŠSK MFF UK Praha 22:31 + 7:41
9. Junek Šimon STH1001 C SK Studenec 23:19 + 8:29
10. Hartmanová Tereza NNN1151 C Neregistrovaní 23:39 + 8:49
11. Šubrtová Barbora TAP1150 C KOB TRETRA Praha 24:01 + 9:11
12. Svoboda Filip 5FX0700 C MMOB Praha 24:28 + 9:38
13. Kříž František NNN0801 C Neregistrovaní 24:36 + 9:46
14. Ondráček Lubor EKP1111 C VŠTJ Ekonom Praha 24:46 + 9:56
15. Gothová Antonie NNN105k C Neregistrovaní 25:33 + 10:43
16. Stará Žofie FSP0851 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 25:44 + 10:54
17. Junek Matouš STH0801 C SK Studenec 26:10 + 11:20
18. Alžběta Vondráčková NNN0853 C Neregistrovaní 26:24 + 11:34
19. Janotová Sofie NNN206e C Neregistrovaní 26:49 + 11:59
20. Baldrian Josef VSP1100 C USK Praha 27:00 + 12:10
21. Kuchař Vojtěch NNN000L C Neregistrovaní 29:13 + 14:23
22. Hrdlička Petr NNN200j C Neregistrovaní 29:54 + 15:04
23. Sanvenero Matteo NNN200e C Neregistrovaní 30:10 + 15:20
24. Čevelová Adéla RIC1150 C OB Říčany 31:39 + 16:49
25. Čermáková Emílie NNN1352 C Neregistrovaní 31:49 + 16:59
26. Albl Matouš LME1111 C SK Los Mělník 32:34 + 17:44
27. Darmovzal Mareček NNN130b C Neregistrovaní 34:05 + 19:15
28. Sanvenero Marco NNN200s C Neregistrovaní 34:32 + 19:42
29. Junek Kryštof STH1201 C SK Studenec 35:05 + 20:15
30. Adélka Pávková NNN1351 C Neregistrovaní 35:13 + 20:23
31. Honzík Pávek NNN1101 C Neregistrovaní 35:21 + 20:31
32. Krčmářová Adéla NNN1252 C Neregistrovaní 36:45 + 21:55
33. Mrázková Berta DKP105z C Oddíl OB Kotlářka 38:22 + 23:32
34. Uhlířová Marie LBE0950 C TJ Lokomotiva Beroun 39:18 + 24:28
35. Uhlířová Eliška LBE1150 C TJ Lokomotiva Beroun 39:22 + 24:32
36. Stříbrná Zuzana LBE1199 C TJ Lokomotiva Beroun 40:13 + 25:23
37. Černý Ota 5BX7801 C Čepíci 54:51 + 40:01
38. Kupka Vojtěch NNN200f C Neregistrovaní 66:40 + 51:50
39. Štěpánka Raisrová NNN1051 C Neregistrovaní 125:04 + 110:14
40. Soňa Raisrová NNN1251 C Neregistrovaní 131:14 + 116:24
Novotná Karolína NNN206u C Neregistrovaní DISK
T3
2.90 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mezník Vladimír LBE6400 C TJ Lokomotiva Beroun 21:12
2. Pavlíček Lubomír KPY7800 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 24:28 + 3:16
3. Pangrácová Jana MFP7653 C VŠSK MFF UK Praha 26:47 + 5:35
4. Rožková Petra RIC7575 C OB Říčany 27:43 + 6:31
5. Pavlíková Klára LIT7451 C KOB Chemopetrol Litvínov 27:47 + 6:35
6. Louša Ladislav KPY7300 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 27:59 + 6:47
7. Klinkerová Jitka ROZ6450 C OK Roztoky 29:10 + 7:58
8. Tejkl Jiří 81C7700 C Cirkus Čakovice 29:24 + 8:12
9. Marková Anna LBE9250 C TJ Lokomotiva Beroun 29:31 + 8:19
10. Švec Karel ZVO7601 C OB SK Zvole 29:59 + 8:47
11. Červenka Jakub ZVO0006 C OB SK Zvole 30:12 + 9:00
12. Mácová Martina 81C0050 C Cirkus Čakovice 30:14 + 9:02
13. Hromádka Jiří 26X7300 C Neregistrovaní - PBJH 30:41 + 9:29
14. Hájek Tomáš ZVO6401 C OB SK Zvole 31:01 + 9:49
15. Kohoutek Bohumil 4XX7100 C LOST 31:17 + 10:05
16. Alblová Lucie LME7555 C SK Los Mělník 31:33 + 10:21
17. Benešová Jaroslava DKL7050 C KOB Kladno 32:21 + 11:09
18. Tihonová Jindra TAP6253 C KOB TRETRA Praha 32:31 + 11:19
19. Janečková Dagmar EKP6550 C VŠTJ Ekonom Praha 33:23 + 12:11
20. Šrůtová Pavla PGP9151 C SK Praga 33:39 + 12:27
21. Janderová Markéta DVP7751 C TJ Sokol Praha Spořilov - Roztyly 33:59 + 12:47
22. Mrázková Ivana DKP5650 C Oddíl OB Kotlářka 34:24 + 13:12
23. Malečková Iva PGP7559 C SK Praga 34:28 + 13:16
24. Kraml Martin ZVO7102 C OB SK Zvole 34:38 + 13:26
25. Burešová Lenka DKP8351 C Oddíl OB Kotlářka 34:54 + 13:42
26. Čermáková Kateřina ROZ0150 B OK Roztoky 35:24 + 14:12
27. Borl Jaroslav KNC0102 C Sokol Kostelec n. Č. l. 35:33 + 14:21
28. Šrůtová Marcela PGP6351 C SK Praga 36:03 + 14:51
29. Míchalová Šárka KPY0050 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 36:33 + 15:21
30. Kotenová Klára RIC7252 C OB Říčany 38:47 + 17:35
31. Kudrnáčová Hana KAM6250 C OK Kamenice 39:08 + 17:56
32. Skřivanová Dagmar NNN6431 C Neregistrovaní 39:18 + 18:06
33. Lenka Kotková NNN0051 C Neregistrovaní 39:59 + 18:47
34. De Heij Margita RIC7350 C OB Říčany 40:12 + 19:00
35. Siblíková Jana SLP7952 C OOB Slavia Praha 40:25 + 19:13
36. Růžičková Lucie RIC7351 C OB Říčany 40:45 + 19:33
37. Hlavatá Pavla 45X7050 C PAT Praha 40:57 + 19:45
38. Šlapáková Libuše 7KC5650 C GC 41:40 + 20:28
39. Náhlíková Erika HCE9750 C TJ Hostivice 41:56 + 20:44
40. Alice Nováková NNN8451 C Neregistrovaní 42:45 + 21:33
41. Krumlovská Barbora RIC8050 C OB Říčany 43:04 + 21:52
42. Blahová Pavla EKP0153 C VŠTJ Ekonom Praha 43:07 + 21:55
43. Zlesáková Adéla CHT0151 C OOB SK Chrast 43:08 + 21:56
44. Krausová Kateřina DKP8859 C Oddíl OB Kotlářka 43:46 + 22:34
44. Benešová Hana DKL0050 C KOB Kladno 43:46 + 22:34
46. Horák Vlastimil 7KC5600 C GC 43:48 + 22:36
47. Škáchová Magdalena KAM0151 A OK Kamenice 43:59 + 22:47
48. Malačková Jana DKP6150 C Oddíl OB Kotlářka 44:17 + 23:05
49. Horychová Zuzana DKL0150 C KOB Kladno 44:42 + 23:30
50. Popová Veronika TAP7450 C KOB TRETRA Praha 45:11 + 23:59
51. Hrdličková Ludmila SLA6950 C SKOB Slaný 45:16 + 24:04
52. Petrová Martina 6YC6850 C Neregistrovaní 46:05 + 24:53
53. Klinkerová Magdaléna ROZ9950 C OK Roztoky 47:25 + 26:13
54. Krotilová Magdaléna BZP7150 C Báječné ženy v orientačním běhu 48:02 + 26:50
55. Zlesáková Stáňa CHT7352 C OOB SK Chrast 48:34 + 27:22
56. Vojtěch Procházka NNN9501 C Neregistrovaní 48:40 + 27:28
56. Ivana Janichová NNN C Neregistrovaní 48:40 + 27:28
58. Vařeková Bohdana RIC0152 C OB Říčany 48:58 + 27:46
59. Magdalena Janichová NNN66 C Neregistrovaní 49:08 + 27:56
60. Černá Petra HCE7751 C TJ Hostivice 49:10 + 27:58
61. Duda František KPY4600 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 49:24 + 28:12
62. Blaha Ondřej EKP7002 C VŠTJ Ekonom Praha 49:29 + 28:17
63. Pecháček Vít RIC0101 C OB Říčany 49:58 + 28:46
64. Kápičková Michaela FSP9550 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 50:31 + 29:19
65. Šimůnková Martina TAP6851 C KOB TRETRA Praha 50:34 + 29:22
66. Hačecká Hana DVP5951 C TJ Sokol Praha Spořilov - Roztyly 50:52 + 29:40
67. Mišeková Martina KAM7851 C OK Kamenice 51:27 + 30:15
68. Hlaváčková Klára 6MC7750 C Atletický oddíl TJ Sokol Horní Počernice 53:48 + 32:36
69. Volek Jaroslav KNC0100 C Sokol Kostelec n. Č. l. 54:20 + 33:08
70. Wagnerová Lenka DKP5450 C Oddíl OB Kotlářka 55:57 + 34:45
71. Vallová Kristýna ZVO0152 C OB SK Zvole 56:07 + 34:55
72. Marholdová Martina ZVO7451 C OB SK Zvole 56:27 + 35:15
73. Hrdličková Ludmila SLA9851 C SKOB Slaný 57:01 + 35:49
74. Mišek Michal KAM7202 C OK Kamenice 57:23 + 36:11
75. Čtrnáct Šimon PGP0001 C SK Praga 57:39 + 36:27
76. Geislerová Aneta DKL0151 B KOB Kladno 59:42 + 38:30
77. Šnajdarová Ivana EKP6350 C VŠTJ Ekonom Praha 59:54 + 38:42
78. Závěrková Jitka 7KC6450 C GC 61:06 + 39:54
79. Beranová Jana 1SC6950 C Wall Street Systems 61:34 + 40:22
80. Louša František KPY3700 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 62:39 + 41:27
81. Skálová Petra LBE6850 C TJ Lokomotiva Beroun 65:24 + 44:12
82. Gärtnerová Alena LBE7250 C TJ Lokomotiva Beroun 67:49 + 46:37
83. Šplíchal Jiří OKP4500 C SK OK 24 Praha 68:28 + 47:16
84. Turinská Ivana TAP6850 C KOB TRETRA Praha 70:09 + 48:57
85. Podivínská Pavla TAP4750 C KOB TRETRA Praha 71:37 + 50:25
86. Švejdarová Hana 7KC5400 C GC 107:08 + 85:56
Bláha Petr 26X7500 C Neregistrovaní - PBJH DISK
Blahová Markéta EKP6951 C VŠTJ Ekonom Praha DISK
Štella Lukáš 6FX8900 C .) DISK
T5
5.10 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kazda Ondřej SJC8202 C Sportcentrum Jičín 30:39
2. Uhlík Michal 6YC8001 C Neregistrovaní 38:34 + 7:55
3. Skripnik Ondřej FSP7502 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 39:36 + 8:57
4. Bolehovský Pavel EKP7103 C VŠTJ Ekonom Praha 39:49 + 9:10
5. Měšťan Ondřej TAP0100 B KOB TRETRA Praha 39:52 + 9:13
6. Melichar Jan DKP7500 C Oddíl OB Kotlářka 40:26 + 9:47
7. Mechlová Lenka SHK9051 R OK Slavia Hradec Králové 40:28 + 9:49
8. Čermák Radek NNN200t C Neregistrovaní 40:49 + 10:10
9. Černý Ondřej 5BX7800 C Čepíci 41:42 + 11:03
10. Holub Michal NNN7401 C Neregistrovaní 42:10 + 11:31
11. Mrázková Romana SJC8351 C Sportcentrum Jičín 42:14 + 11:35
12. Beneš Miroslav PGP8108 C SK Praga 42:40 + 12:01
13. Hrouda Martin FSP7612 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 43:14 + 12:35
14. Křížan Jiří PVP8000 C VSS Přírodověda Praha 43:47 + 13:08
15. Kubát Petr NNN000d C Neregistrovaní 43:56 + 13:17
16. Kazdová Lenka SJC8484 C Sportcentrum Jičín 44:24 + 13:45
17. Škrabálek Jan 11C7001 C Letci v akci 44:53 + 14:14
18. Kožina Petr PGP6000 C SK Praga 45:00 + 14:21
19. Felkel Jonáš ROZ0100 C OK Roztoky 46:12 + 15:33
20. Gemperle František 1SC7100 C Wall Street Systems 46:38 + 15:59
21. Kopecká Johana VSP9950 B USK Praha 46:55 + 16:16
22. Svoboda Jiří ROZ7500 C OK Roztoky 47:17 + 16:38
23. Ridgill Philip 38C9700 C PORG Orienteering 47:23 + 16:44
24. Kabát Jan EKP6912 C VŠTJ Ekonom Praha 47:24 + 16:45
25. Kettner Pavel HCE5900 C TJ Hostivice 47:33 + 16:54
26. Koten Pavel RIC7200 C OB Říčany 47:55 + 17:16
27. Jiřištová Zuzana DKP8254 C Oddíl OB Kotlářka 48:17 + 17:38
28. Ledinský Martin DKP7901 C Oddíl OB Kotlářka 48:23 + 17:44
29. Černý Radomír HCE6901 C TJ Hostivice 48:24 + 17:45
30. Sedlecký Robert NNN200w C Neregistrovaní 48:57 + 18:18
31. Hejsek Jiří KAM6900 C OK Kamenice 49:08 + 18:29
32. Reichl Michal MKP6402 C SK GORDIC Praha Kačerov, z.s. 49:10 + 18:31
33. Nováková Kateřina OKP9450 C SK OK 24 Praha 49:14 + 18:35
34. Víšek Martin KAM0102 B OK Kamenice 49:24 + 18:45
34. Lampa David DKP7702 C Oddíl OB Kotlářka 49:24 + 18:45
36. Kudrnáčová Lucie HCE8850 C TJ Hostivice 49:38 + 18:59
37. Čermák Daniel EKP7510 C VŠTJ Ekonom Praha 49:57 + 19:18
38. Vaněk Petr ZBP7302 C OOB SK Zbraslav 50:25 + 19:46
39. Jirásek Kryštof ROZ0101 C OK Roztoky 51:21 + 20:42
40. Pliska Miloš PGP6304 C SK Praga 51:37 + 20:58
41. Křístková Hana ROZ7450 C OK Roztoky 51:39 + 21:00
42. Bulva Radek 8XC8401 C NER - Neregistrovaní 51:48 + 21:09
43. Kopečný Mojmír TAP6402 C KOB TRETRA Praha 52:14 + 21:35
44. Milota Jan KAM7200 C OK Kamenice 52:23 + 21:44
45. Melichna Matěj DKL0102 B KOB Kladno 53:00 + 22:21
46. Jiříková Dana NNN206r C Neregistrovaní 53:33 + 22:54
47. Dlouhá Marta BZP7851 C Báječné ženy v orientačním běhu 54:04 + 23:25
48. Slovák Tomáš 2NC6900 C Traged Team 54:27 + 23:48
49. Dittrt Štěpán LME0001 C SK Los Mělník 54:28 + 23:49
50. Klimešová Iva TEP9550 C Tempo Praha 54:46 + 24:07
51. Kudrass Peter 1VD6600 C SG Zittau Süd 54:56 + 24:17
52. Hnátková Tereza 64C9250 C Ekonom Praha Outdoor 55:14 + 24:35
53. Nebeský Daniel KAM9404 C OK Kamenice 55:19 + 24:40
54. Přívozníková Pavla BZP8650 C Báječné ženy v orientačním běhu 55:21 + 24:42
55. Ptáčková Kateřina PGP7350 C SK Praga 56:01 + 25:22
56. Hankovec Petr KAM7101 C OK Kamenice 56:06 + 25:27
57. Vyskočil Jan NNN000e C Neregistrovaní 56:36 + 25:57
58. Beran Jaroslav UVP8800 C Slovan Praha 56:44 + 26:05
59. Buriánek Jaromír SCP4700 C OK Sparta Praha 56:48 + 26:09
60. Buňata Tomáš 64C8201 C Ekonom Praha Outdoor 57:13 + 26:34
61. Kalista Jiří PGP7105 C SK Praga 57:16 + 26:37
62. Hönigová Iva 3RX7800 C žádný 57:33 + 26:54
63. Krupička Václav NNN200y C Neregistrovaní 57:41 + 27:02
64. Horný Jakub LBE0002 C TJ Lokomotiva Beroun 57:52 + 27:13
65. Němec Jan NNN7702 C Neregistrovaní 58:05 + 27:26
66. Soukupová Leona NNN6552 C Neregistrovaní 58:09 + 27:30
67. Veselý Vojtěch NNN000f C Neregistrovaní 58:36 + 27:57
68. Vejražka Jiří KPY7400 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 59:27 + 28:48
69. Kohl Jiří KPY6201 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 59:32 + 28:53
70. Rusý Karel NNN0017 C Neregistrovaní 59:56 + 29:17
71. Valerián Martin 8LC8400 C eNca.cz 60:02 + 29:23
72. Balej Jiří KAM7201 C OK Kamenice 60:18 + 29:39
73. Petržela Michal NNN200c C Neregistrovaní 60:21 + 29:42
74. Uhlíř Patrik LBE7000 C TJ Lokomotiva Beroun 60:25 + 29:46
75. Brabencová Alena SOB7150 C SOBSA 60:30 + 29:51
76. Babický Tomáš RUM5001 C ZOOB Rumburk 60:51 + 30:12
77. Codey Yates NNN0015 C Neregistrovaní 61:13 + 30:34
78. Faltus Jan 59X6900 C KEN 61:40 + 31:01
79. Znamenáčková Helena TAP8153 C KOB TRETRA Praha 61:58 + 31:19
80. Izdná Petra DKP105b C Oddíl OB Kotlářka 62:13 + 31:34
81. Glas Petr 48A5100 C nesmysl 62:23 + 31:44
82. Králová Vanda BZP8750 C Báječné ženy v orientačním běhu 62:25 + 31:46
83. Dittrtová Lucie LME6852 C SK Los Mělník 62:31 + 31:52
84. Chloupková Jana SLP5951 C OOB Slavia Praha 62:33 + 31:54
85. Mikulová Zuzana ZVO7951 C OB SK Zvole 62:34 + 31:55
86. Čiháková Lenka KNC6750 C Sokol Kostelec n. Č. l. 62:43 + 32:04
87. Nováková Irena OKP6651 C SK OK 24 Praha 63:42 + 33:03
88. Sádovská Petra 55X8750 C CEDA 64:04 + 33:25
89. Sedláčková Petra ROZ7050 C OK Roztoky 64:07 + 33:28
89. Svítilová Pavla BZP7750 C Báječné ženy v orientačním běhu 64:07 + 33:28
91. Sedláček Jaroslav ROZ6801 C OK Roztoky 64:26 + 33:47
92. Svoboda Ondřej ROZ7100 C OK Roztoky 64:52 + 34:13
93. Šedivý Ondřej KNC9103 C Sokol Kostelec n. Č. l. 65:33 + 34:54
94. Příbrský Adam LBE0001 C TJ Lokomotiva Beroun 65:58 + 35:19
95. Klimeš Petr TEP6300 C Tempo Praha 66:03 + 35:24
96. Marhold Ondřej ZVO0101 B OB SK Zvole 66:12 + 35:33
97. Rydlová Eva FSP8989 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 66:35 + 35:56
98. Brachtl Daniel ZVO6902 C OB SK Zvole 66:37 + 35:58
99. Brachtl Adam ZVO0102 C OB SK Zvole 66:44 + 36:05
100. Villaris Vojtech 8LC8500 C eNca.cz 66:57 + 36:18
101. Sedláčková Linda ROZ0050 C OK Roztoky 67:12 + 36:33
102. Ridzoň Daniel DKP9907 C Oddíl OB Kotlářka 67:22 + 36:43
103. Kadlček Václav NNN8901 C Neregistrovaní 67:26 + 36:47
103. Freyová Michaela KPY6050 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 67:26 + 36:47
105. Foglarová Naďa DKP6553 C Oddíl OB Kotlářka 67:29 + 36:50
106. Glasová Ester 7KC8350 C GC 67:31 + 36:52
107. Samek Jakub NNN8801 C Neregistrovaní 67:35 + 36:56
108. Valla Zdeněk ZVO6501 C OB SK Zvole 67:58 + 37:19
109. Klikarová Ivana DKP9953 C Oddíl OB Kotlářka 68:13 + 37:34
110. Hadačová Pavla 6VX7150 C TORNÁDO 68:21 + 37:42
111. Novák Miloš SCP4600 C OK Sparta Praha 69:10 + 38:31
112. Kříž Pavel PZR4800 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 69:38 + 38:59
113. Rejšková Alena KAM7750 C OK Kamenice 71:08 + 40:29
114. Mrzena Jan 8LC8100 C eNca.cz 71:27 + 40:48
115. Škácha Michal KAM7102 C OK Kamenice 71:31 + 40:52
116. Čtrnáctová Magdalena PGP7151 C SK Praga 72:01 + 41:22
117. Tihon Jaroslav TAP6102 C KOB TRETRA Praha 72:16 + 41:37
118. Sláma Jiří 8LC8301 C eNca.cz 73:17 + 42:38
119. Kraus Ota TJP5700 C TJ Sokol Troja 74:45 + 44:06
120. Volencová Kamila 64C8950 C Ekonom Praha Outdoor 74:54 + 44:15
121. Krupová Tereza 6YC8751 C Neregistrovaní 75:13 + 44:34
122. Tloušťová Eva SCP6950 C OK Sparta Praha 75:33 + 44:54
123. Bártová Pavla ZVO7152 C OB SK Zvole 75:41 + 45:02
124. Kohout Václav DKL0101 C KOB Kladno 76:07 + 45:28
125. Beranová Vlasta UVP5450 C Slovan Praha 76:26 + 45:47
126. Melišík Michael TAP7100 C KOB TRETRA Praha 76:53 + 46:14
127. Kufner Jan NNN0018 C Neregistrovaní 77:51 + 47:12
128. Netek Petr NNN100o C Neregistrovaní 79:05 + 48:26
129. Mencl Pavel DKP7912 C Oddíl OB Kotlářka 79:12 + 48:33
130. Blažková Kristina NNN105o C Neregistrovaní 79:22 + 48:43
131. Zimmerová Lenka ZVO6451 C OB SK Zvole 79:27 + 48:48
132. Kolský Alexander PGP5000 C SK Praga 80:48 + 50:09
133. Janečková Veronika SOB7151 C SOBSA 82:31 + 51:52
134. Křepelková Hana NNN8851 C Neregistrovaní 83:28 + 52:49
135. Hlaváčová Jarka 7KC6000 C GC 83:30 + 52:51
136. Izák Pavel LME7102 C SK Los Mělník 83:39 + 53:00
137. Hrubá Veronika NNN206c C Neregistrovaní 84:40 + 54:01
138. Zavadilová Naďa SCP5450 C OK Sparta Praha 85:04 + 54:25
139. Řadová Jaromíra DKP6551 C Oddíl OB Kotlářka 89:45 + 59:06
140. Jirous Jiří TAP7201 C KOB TRETRA Praha 95:23 + 64:44
141. Hlavatý Karel SJP4200 C KČT Slavoj Praha 108:42 + 78:03
142. Horáková Jana 9BC8000 C NNN 119:18 + 88:39
Sedlecký Libor NNN100x C Neregistrovaní DISK
Šimek Tomáš FSP6304 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha DISK
Hlubuček Petr RIC6300 C OB Říčany DISK
T5ULTIMATE
4.70 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kettner Lukáš KAM9303 C OK Kamenice 30:43
2. Mašata Matěj PHK9601 R OK 99 Hradec Králové 30:59 + 0:16
3. Červák Jan LCE8001 C OOB TJ Slovan Luhačovice 33:23 + 2:40
4. Jíra Tomáš KAM9802 A OK Kamenice 34:51 + 4:08
5. Kettner Vojtěch KAM9601 E OK Kamenice 35:26 + 4:43
6. Neumann Petr 6YC8700 C Neregistrovaní 35:50 + 5:07
7. Štěňha Martin EKP7608 C VŠTJ Ekonom Praha 35:54 + 5:11
8. Pidrman Milan EKP8310 C VŠTJ Ekonom Praha 36:27 + 5:44
9. Falta Ondřej DKP8502 C Oddíl OB Kotlářka 36:54 + 6:11
10. Janovský Tomáš PGP6401 C SK Praga 37:00 + 6:17
11. Seidl Miroslav EKP7402 C VŠTJ Ekonom Praha 38:21 + 7:38
12. Benda Lukáš EKP7705 C VŠTJ Ekonom Praha 39:00 + 8:17
13. Černý Ondřej EKP8511 C VŠTJ Ekonom Praha 39:39 + 8:56
13. Pašek František KAM7600 C OK Kamenice 39:39 + 8:56
15. Klaška Pavel DKP9301 C Oddíl OB Kotlářka 40:15 + 9:32
16. Ramba Jiří DKP8606 C Oddíl OB Kotlářka 40:39 + 9:56
17. Janas Petr PGP7106 C SK Praga 41:03 + 10:20
18. Albl Miloslav LME7600 C SK Los Mělník 41:21 + 10:38
19. Rožek David RIC7403 C OB Říčany 41:39 + 10:56
20. Janovský Tomáš PGP0101 A SK Praga 42:18 + 11:35
21. Ďoubal Jan DOB8600 C KOB Dobruška 42:46 + 12:03
22. Lebeda Dušan NNN0014 C Neregistrovaní 43:06 + 12:23
22. Plochová Dominika DKP8651 R Oddíl OB Kotlářka 43:06 + 12:23
24. Siegl Roman MFP6700 C VŠSK MFF UK Praha 43:54 + 13:11
25. Trefný Pavel NNN7000 C Neregistrovaní 44:45 + 14:02
26. Sieglová Eliška PGP9954 A SK Praga 44:51 + 14:08
27. Kalina Miroslav EKP8211 C VŠTJ Ekonom Praha 45:31 + 14:48
28. Žemla Tomáš KAM7105 C OK Kamenice 45:49 + 15:06
29. Střelba Ondřej KTA7501 C SK Kotnov Tábor 46:05 + 15:22
30. Šesták Marek VLI7403 C Slavia Liberec orienteering 46:36 + 15:53
31. Ptáček Jan PVP7200 C VSS Přírodověda Praha 46:54 + 16:11
32. Vavrova Veronika ASU8598 C Magnus Orienteering 46:57 + 16:14
33. Zlesák Martin CHT7302 C OOB SK Chrast 48:36 + 17:53
34. Novák Aleš PGP9808 B SK Praga 49:16 + 18:33
35. Bauer Tomáš DKP8307 C Oddíl OB Kotlářka 49:59 + 19:16
36. Tomeš Jaroslav DKP8109 C Oddíl OB Kotlářka 50:07 + 19:24
37. Domín Nikolas EKP8806 C VŠTJ Ekonom Praha 51:13 + 20:30
38. Bejvlová Karolína LME0250 A SK Los Mělník 51:35 + 20:52
39. Nedbalová Jana MFP8050 C VŠSK MFF UK Praha 53:28 + 22:45
40. Šubrt Antonín DKP7100 C Oddíl OB Kotlářka 54:56 + 24:13
41. Forst Libor MFP6301 C VŠSK MFF UK Praha 56:05 + 25:22
42. Collis Mark 15G7700 C DRONGO 56:15 + 25:32
43. Pecháček Libor RIC7600 C OB Říčany 57:04 + 26:21
44. Voltrová Alena ROZ9951 B OK Roztoky 57:15 + 26:32
45. Vyhnálková Marie RIC0151 A OB Říčany 57:41 + 26:58
46. Voltrová Svatava ROZ6150 C OK Roztoky 60:02 + 29:19
47. Maška Marek MKP8800 C SK GORDIC Praha Kačerov, z.s. 60:06 + 29:23
48. Albrechtová Eva KAM7850 C OK Kamenice 60:21 + 29:38
49. Adrián Petr EKP5600 C VŠTJ Ekonom Praha 60:31 + 29:48
50. Borovička Tomáš FSP9801 B VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 60:49 + 30:06
51. Janeček Ondřej SOB7001 C SOBSA 61:01 + 30:18
52. Forst Antonín MFP0101 B VŠSK MFF UK Praha 64:07 + 33:24
53. Jandera Tomáš DVP7304 C TJ Sokol Praha Spořilov - Roztyly 64:10 + 33:27
54. Beran Jakub 8TC8700 C Tempo 64:15 + 33:32
55. Černohorský Mikuláš RIC9800 B OB Říčany 65:20 + 34:37
56. Vereš Lukáš 8TC8800 C Tempo 66:59 + 36:16
57. Koč Lumír MKP5401 C SK GORDIC Praha Kačerov, z.s. 67:31 + 36:48
58. Hric Jan MFP6300 C VŠSK MFF UK Praha 68:41 + 37:58
59. Žemlová Eva KAM7550 C OK Kamenice 68:55 + 38:12
60. Jeníčková Kateřina CST9551 C OB Strakonice 78:22 + 47:39
61. Ježková Regina PGP6352 C SK Praga 80:26 + 49:43
62. Glaser Jiří 87C8100 C Divoké kvasnice 82:36 + 51:53
63. Rambová Kamila DKP8655 C Oddíl OB Kotlářka 83:12 + 52:29
64. Rejnek Tomáš RIC7800 C OB Říčany 83:16 + 52:33
65. Melišíková Radka TAP7152 C KOB TRETRA Praha 93:54 + 63:11
Valtr Pavel MFP6600 C VŠSK MFF UK Praha DISK
Suk Jiří MFP6401 C VŠSK MFF UK Praha DISK
Fišer Jiří SLP8503 C OOB Slavia Praha DISK
Setnička Karel SOB9300 C SOBSA DISK
Forstová Lenka MFP6850 C VŠSK MFF UK Praha DISK