Logo

Výsledky závodu: Mistrovství a veteraniáda ČR v nočním OB

Kategorie: D21

Datum:
08.04.2017
Místo konání:
Rantířov
Pořadatel:
SJI - OK Jihlava
Mapa:
Peklo
Ředitel závodu:
Dokulilová Eva
Hlavní rozhodčí:
Kratochvíl Martin - R1
Stavitel tratí:
Petráček Aleš - R2
JURY:
Zbranek Roman, Bořánek Petr, Otrusina Jiří
Protokol:
Závodník Roman Siegl (MFP6700) podal protest proti své diskvalifikaci z důvodu chybějících záznamů v čipu z kontrol č. 1-14, neboť se důvodně domníval, že vadná kontrola č. 155, kterou měl jako následující, vymazala tyto záznamy. Jury nařídila vyčíst data z dotčených kontrol a vzhledem k tomu, že krabičky obsahovaly
záznam o průchodu závodníka všemi dotčenými kontrolami, protest byl uznán a Roman Siegl byl zařazen do výsledků.

D21 7.60 km, 22 kontrol, Rank. koef.: 1.04, KS koef.: 0, PB: 9464

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Kabáthová Eva ZBM8966 C SK Žabovřesky Brno 52:59 10089
2. Kosová Denisa PHK9150 C OK 99 Hradec Králové 54:42 + 1:43 9778
3. Mechlová Lenka SHK9051 C OK Slavia Hradec Králové 55:20 + 2:21 9663
4. Indráková Adélka ZBM9153 C SK Žabovřesky Brno 56:07 + 3:08 9521
5. Hrušková Barbora ZBM9354 C SK Žabovřesky Brno 59:59 + 7:00 8821
6. Chmelařová Michaela SHK9151 C OK Slavia Hradec Králové 61:12 + 8:13 8600
7. Hlubučková Kristýna KAM9551 C OK Kamenice 61:14 + 8:15 8594
8. Benešová Jana CTB9452 C SK OB Chotěboř 64:20 + 11:21 8033
9. Hančová Petra LPU9659 C OK Lokomotiva Pardubice 64:24 + 11:25 8021
10. Plochová Dominika DKP8651 C Oddíl OB Kotlářka 66:29 + 13:30 7643
11. Teplá Karolína SHK9251 C OK Slavia Hradec Králové 66:33 + 13:34 7631
12. Valešová Jana PHK9154 C OK 99 Hradec Králové 67:10 + 14:11 7519
13. Kopáčková Iva CHT8851 A OOB SK Chrast 70:33 + 17:34 6906
14. Hiklová Natalia ZBM8350 C SK Žabovřesky Brno 70:46 + 17:47 6867
15. Hiršová Gabriela ZBM9651 C SK Žabovřesky Brno 71:13 + 18:14 6786
16. Voborníková Alena CTB9451 C SK OB Chotěboř 72:10 + 19:11 6614
17. Gebauerová Jana ZBM7951 C SK Žabovřesky Brno 76:05 + 23:06 5904
18. Kožinová Zuzana PGP9650 C SK Praga 76:40 + 23:41 5799
19. Bořánková Karolína KAM9550 C OK Kamenice 76:56 + 23:57 5750
20. Koporová Petra ASU9353 C Magnus Orienteering 78:35 + 25:36 5451
21. Křížová Lenka TTR8551 C OOB Třebíč 83:48 + 30:49 4506
22. Sabelová Markéta TRI9656 C TJ TŽ Třinec 88:11 + 35:12 3712
23. Tichá Tereza SJH9452 C SJH Jindřichův Hradec 89:14 + 36:15 3522
24. Tvarůžková Petra ZBM8459 C SK Žabovřesky Brno 94:37 + 41:38 2547
25. Rajnošek Tereza KSU8691 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 105:51 + 52:52 512
26. Hendrychová Zuzana ZBM8954 C SK Žabovřesky Brno 109:16 + 56:17 0