Logo

Výsledky závodu: Žebříček B-Morava (Mistrovství Moravy)

Klubové výsledky : SSU (11)

Datum:
22.04.2017
Místo konání:
Kynologický klub Otrokovice
Pořadatel:
TZL - SKOB Zlín
Mapa:
Žlutava 1:15 000 (pro některé 1:10 000), e 5 m, stav 7-10/2016, revize duben 2017, mapový klíč ISOM 2000
Ředitel závodu:
Podmolík Tomáš - R3
Hlavní rozhodčí:
Krejčíková Monika - R1
Stavitel tratí:
Pekárek Evžen - R1
JURY:
Zbranek Roman, Slezák Libor, Otrusina Jiří
Protokol:
Bez závad.
Kategorie:
D12C     D45B     D50B     H16B     H18B     H21B     H40B     H50B     H70B     HDR    

D12C 2.40 km, 90 m, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
19. Seidenglanzová Johana SSU0650 C SK Severka Šumperk 66:20 + 42:38

D45B 4.70 km, 145 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
5. Králová Zdenka SSU6091 C SK Severka Šumperk 50:41 + 8:22

D50B 4.40 km, 125 m, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
10. Ostřanská Iveta SSU6591 C SK Severka Šumperk 54:28 + 13:35

H16B 6.90 km, 210 m, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
16. Seidenglanz Jáchym SSU0202 B SK Severka Šumperk 75:10 + 23:20

H18B 9.10 km, 345 m, 19 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
16. Kaprál Jan SSU0000 B SK Severka Šumperk 95:32 + 30:57

H21B 12.00 km, 485 m, 29 kontrol, Rank. koef.: 1.04, KS koef.: 0, PB: 9094

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Poklop Martin SSU8802 E SK Severka Šumperk 78:37 9644
2. Schuster Marek SSU9303 E SK Severka Šumperk 80:10 + 1:33 9461

H40B 8.00 km, 360 m, 17 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
19. Seidenglanz Marek SSU7401 C SK Severka Šumperk 153:34 + 90:06

H50B 6.40 km, 220 m, 18 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
11. Valenta Jiří SSU6301 C SK Severka Šumperk 71:32 + 16:58

H70B 3.30 km, 90 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
3. Ostřanský Josef SSU4302 C SK Severka Šumperk 48:10 + 4:39

HDR 1.90 km, 55 m, 6 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
34. Tichá Anna SSU1150 C SK Severka Šumperk 45:45 + 22:28