Výsledky závodu: Žebříček B-Čechy

Kategorie: H21A

Datum:
13.05.2017
Místo konání:
Křižany, louka 1 km V od obce (50.7327375N, 14.9554733E)
Pořadatel:
VLI - Slavia Liberec orienteering
Mapa:
1:15 000, E 5m, A4 pro kategorie D/H16-21; 1:10 000, E 5m, A4/A3 pro ostatní kategorie
Ředitel závodu:
Martan Jiří
Hlavní rozhodčí:
Škoda Přemek - R1
Stavitel tratí:
Henych Petr - R2
JURY:
Němečková Jarmila, Matras Tomáš, Farář Václav
H21A
14.37 km, 24 kontrol, Rank. koef.: 1.04, KS koef.: 0, PB: 8864
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Hradec Pavel TUR8801 E OOB TJ Turnov 95:45 9316
2. Rzenca Krzysztof 38P9600 UKS Orientus Lodz 96:24 + 0:39
3. Fürst Matouš LLI9603 E TJ Loko Liberec 96:46 + 1:01 9220
4. Prášil Marek SJI7313 R OK Jihlava 97:49 + 2:04 9120
5. Luštický Martin TUR8700 C OOB TJ Turnov 98:21 + 2:36 9069
6. Dlabaja Tomáš TUR8303 R OOB TJ Turnov 99:33 + 3:48 8954
7. Matějů Luboš PGP7601 C SK Praga 99:48 + 4:03 8931
8. Dragowski Kuba TUR9003 R OOB TJ Turnov 100:12 + 4:27 8893
9. Malý Aleš JIL8702 C OK Jilemnice 104:50 + 9:05 8451
10. Oma Jakub TUR8002 C OOB TJ Turnov 105:38 + 9:53 8375
11. Palas Jan ZBM8507 C SK Žabovřesky Brno 107:04 + 11:19 8238
12. Vištejn Jiří SNA9301 C TJ START Náchod 107:21 + 11:36 8212
13. Procházka Jan PGP8206 C SK Praga 107:22 + 11:37 8210
14. Hora Vojtěch PGP8301 C SK Praga 107:23 + 11:38 8208
15. Burda Matěj BOR9608 R OK Jiskra Nový Bor 108:37 + 12:52 8091
16. Wolf Daniel TUR9100 C OOB TJ Turnov 108:46 + 13:01 8077
17. Seidl Miroslav EKP7402 C VŠTJ Ekonom Praha 108:52 + 13:07 8067
18. Plíhal Tomáš SJI8509 C OK Jihlava 109:43 + 13:58 7986
19. Landovský Tomáš PGP9103 C SK Praga 110:20 + 14:35 7927
20. Kopáček Jan CHT8510 C OOB SK Chrast 110:39 + 14:54 7897
21. Kořínek Tomáš BOR9007 C OK Jiskra Nový Bor 111:42 + 15:57 7797
22. Žaloudek Petr SJC8309 C Sportcentrum Jičín 112:27 + 16:42 7726
23. Švihovský Jaromír SJC8005 C Sportcentrum Jičín 113:07 + 17:22 7662
24. Váňa Martin TUR8401 C OOB TJ Turnov 113:08 + 17:23 7661
25. Veselý Jakub PGP9503 C SK Praga 113:20 + 17:35 7642
26. Pospíšil Vítek PGP6803 C SK Praga 113:29 + 17:44 7627
27. Lučan Vladimír LPU7710 C OK Lokomotiva Pardubice 116:17 + 20:32 7361
28. Bašus Petr SCP7400 C OK Sparta Praha 117:04 + 21:19 7286
29. Sysel Ctibor PGP8700 C SK Praga 117:41 + 21:56 7227
30. Krejčík Jiří TZL8301 C SKOB Zlín 118:09 + 22:24 7183
31. Čechlovský Jan CHA9300 C OK Chrastava 118:37 + 22:52 7138
32. Pachnik Wojciech DOB9101 C KOB Dobruška 120:54 + 25:09 6921
33. Pova Ondřej KRL9304 C Kometa Kralovice 120:56 + 25:11 6918
34. Vlášek Jakub TAP9702 A KOB TRETRA Praha 124:19 + 28:34 6595
35. Lazák Tomáš LTU9102 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 126:14 + 30:29 6413
36. Pelc Václav CST6702 C OB Strakonice 127:08 + 31:23 6327
37. Illner Vojtěch DKP9600 C Oddíl OB Kotlářka 127:24 + 31:39 6302
38. Vávra Jaroslav LPU7308 C OK Lokomotiva Pardubice 128:27 + 32:42 6202
39. Pospíšil Ondřej DKP8717 C Oddíl OB Kotlářka 129:25 + 33:40 6110
40. Pidrman Milan EKP8310 C VŠTJ Ekonom Praha 132:11 + 36:26 5846
41. Fujáček Jan SCP7506 C OK Sparta Praha 132:41 + 36:56 5798
42. Kadavý Petr CHA7800 C OK Chrastava 133:29 + 37:44 5722
43. Haas Karel LPU7304 C OK Lokomotiva Pardubice 134:15 + 38:30 5649
44. Bořánek Petr VSP7000 C USK Praha 134:41 + 38:56 5608
45. Kadlec Jan SJI8306 C OK Jihlava 137:09 + 41:24 5373
46. Václavík Jan VPM8701 C KOS Slavia Plzeň 140:50 + 45:05 5022
47. Držka Štěpán LPU7604 C OK Lokomotiva Pardubice 141:08 + 45:23 4993
48. Sysel Ondřej PGP8302 C SK Praga 144:18 + 48:33 4692
49. Vondra Jiří FSP7600 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 145:19 + 49:34 4595
50. Šimík Daniel ROZ6900 C OK Roztoky 147:06 + 51:21 4425
51. Třebický Vladimír DKP8404 C Oddíl OB Kotlářka 175:54 + 80:09 1682
Podzinski Rafal 38P9101 UKS Orientus Lodz DISK
Pucherna Jan TAP7701 C KOB TRETRA Praha DISK 0
Buzek Martin PGP8401 C SK Praga DISK 0