Výsledky závodu: Žebříček B-Čechy

Kategorie: D50B

Datum:
14.05.2017
Místo konání:
Křižany, louka 1 km V od obce (50.7327375N, 14.9554733E)
Pořadatel:
VLI - Slavia Liberec orienteering
Mapa:
1:10 000, E 5m, A4 pro všechny kategorie
Ředitel závodu:
Martan Jiří
Hlavní rozhodčí:
Škoda Přemek - R1
Stavitel tratí:
Horáček Michal - R2, Horáček Miroslav - R2
JURY:
Janata Martin, Matras Tomáš, Farář Václav
D50B
2.75 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Wurzelová Dana CHT6654 C OOB SK Chrast 31:22
2. Novotná Ivana PHK6354 C OK 99 Hradec Králové 35:54 + 4:32
3. Kavková Dana SCP6150 C OK Sparta Praha 38:55 + 7:33
4. Kavalírová Kateřina PHK6756 C OK 99 Hradec Králové 39:28 + 8:06
5. Petrželová Alena LTU6351 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 39:42 + 8:20
6. Pecková Ivana EKP6252 C VŠTJ Ekonom Praha 40:51 + 9:29
7. Cincibusová Ivana FSP6651 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 40:58 + 9:36
8. Čiháková Lenka KNC6750 C Sokol Kostelec n. Č. l. 41:17 + 9:55
9. Jermanová Eva TJN6150 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 41:38 + 10:16
10. Komersová Jana KNC6550 C Sokol Kostelec n. Č. l. 42:05 + 10:43
11. Thýnová Ivana SHK6651 C OK Slavia Hradec Králové 42:24 + 11:02
12. Hindráková Martina LTU6451 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 42:48 + 11:26
13. Kettnerová Lenka HCE6450 C TJ Hostivice 42:50 + 11:28
14. Pávková Jana BOR6550 C OK Jiskra Nový Bor 42:54 + 11:32
15. Košková Vlasta LLI6351 C TJ Loko Liberec 43:36 + 12:14
16. Hrstková Dana SJI6051 C OK Jihlava 44:50 + 13:28
17. Hubáčková Jana EKP6250 C VŠTJ Ekonom Praha 45:10 + 13:48
18. Freyová Michaela KPY6050 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 47:01 + 15:39
19. Troupová Vladěna KRE6351 C OOB TJ Sokol Křemže 49:49 + 18:27
20. Sládková Eva TEH5751 C Sokol Tehov 51:04 + 19:42
21. Pavlíková Pavla CHA6551 C OK Chrastava 53:20 + 21:58
22. Čechlovská Jana CHA6250 C OK Chrastava 53:46 + 22:24
23. Ježková Regina PGP6352 C SK Praga 53:52 + 22:30
24. Kovaříčková Darja KRE6352 C OOB TJ Sokol Křemže 54:07 + 22:45
25. Zimmerová Lenka ZVO6451 C OB SK Zvole 55:48 + 24:26
26. Illnerová Daniela DKP6651 C Oddíl OB Kotlářka 56:30 + 25:08
27. Valachová Jana LPU6654 C OK Lokomotiva Pardubice 56:58 + 25:36
28. Mudrová Martina HCE6451 C TJ Hostivice 59:01 + 27:39
29. Kábrtová Iva PEN6350 C OK RECO Sport 61:53 + 30:31
Šedivá Miroslava EKP5750 C VŠTJ Ekonom Praha DISK