Logo

Výsledky závodu: Žebříček B-Čechy

Kategorie: D21A

Datum:
17.06.2017
Místo konání:
Litošice
Pořadatel:
LPU - OK Lokomotiva Pardubice
Mapa:
Ředitel závodu:
Stránský Dušan - R2
Hlavní rozhodčí:
Klimpl Petr - R1
Stavitel tratí:
Zvěřina Petr - R2
JURY:
Ondráček Radim, Vítek Petr, Matras Tomáš

D21A 9.80 km, 90 m, 17 kontrol, Rank. koef.: 1.04, KS koef.: 0, PB: 8526

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Čepová Daniela PHK8951 E OK 99 Hradec Králové 61:23 9024
2. Šiková Karolína LPM9651 R OK Lokomotiva Plzeň 62:38 + 1:15 8847
3. Matějů Martina PGP8556 R SK Praga 63:28 + 2:05 8729
4. Aschermannová Petra KAM9354 C OK Kamenice 64:07 + 2:44 8637
5. Benešová Jana CTB9452 C SK OB Chotěboř 64:15 + 2:52 8618
6. Chmelařová Michaela SHK9151 C OK Slavia Hradec Králové 65:15 + 3:52 8476
7. Fenclová Marta LPU7667 E OK Lokomotiva Pardubice 65:20 + 3:57 8464
8. Mullis Kateřina DKP7753 C Oddíl OB Kotlářka 65:24 + 4:01 8455
9. Baldrianová Barbora VSP7850 C USK Praha 65:28 + 4:05 8445
10. Jeřábková Jitka TZL9453 C SKOB Zlín 67:00 + 5:37 8228
11. Vozdová Klára ASU8964 C Magnus Orienteering 67:59 + 6:36 8088
12. Kožinová Zuzana PGP9650 C SK Praga 68:22 + 6:59 8034
13. Gebauerová Jana ZBM7951 C SK Žabovřesky Brno 70:02 + 8:39 7797
14. Svobodová Barbora TJN8952 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 70:41 + 9:18 7705
15. Kopáčková Iva CHT8851 C OOB SK Chrast 72:08 + 10:45 7499
16. Vítková Lucie PHK8055 C OK 99 Hradec Králové 73:47 + 12:24 7265
17. Uhlíková Tereza PGP9162 C SK Praga 75:53 + 14:30 6967
18. Zamazalová Kateřina TAP9053 C KOB TRETRA Praha 76:07 + 14:44 6934
19. Ďoubalová Věra DOB8751 C KOB Dobruška 77:17 + 15:54 6769
20. Kuncová Eliška SSU8951 C SK Severka Šumperk 77:21 + 15:58 6759
21. Randáková Helena VRL7452 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 78:25 + 17:02 6608
22. Píšová Monika NPA8151 C SK LOB Nová Paka 78:32 + 17:09 6591
23. Žaloudková Klára LPU9461 C OK Lokomotiva Pardubice 79:24 + 18:01 6468
24. Procházková Klára LPU9451 R OK Lokomotiva Pardubice 79:30 + 18:07 6454
25. Kožinová Jana PGP6651 C SK Praga 83:34 + 22:11 5877
26. Peterová Alena DOB8953 C KOB Dobruška 84:11 + 22:48 5790
27. Wurzelová Hana OSN8972 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 88:17 + 26:54 5208
28. Klusáková Barbora DKP9157 C Oddíl OB Kotlářka 92:03 + 30:40 4673
29. Znamenáčková Helena TAP8153 C KOB TRETRA Praha 111:12 + 49:49 1956
Bulvová Hana CHT6655 C OOB SK Chrast DISK 0
Mechlová Lenka SHK9051 E OK Slavia Hradec Králové DISK 0