Kategorie: D40B
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kamenická Lenka | OSN6955 | C | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 43:45 | |
2. | Valášková Šárka | KAM6951 | C | OK Kamenice | 43:58 | + 0:13 |
3. | Vandasová Markéta | VAM7250 | C | OOB Vamberk | 44:55 | + 1:10 |
4. | Trnková Dana | VSP7351 | C | USK Praha | 47:03 | + 3:18 |
5. | Lošťáková Ivana | LTP7758 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 48:12 | + 4:27 |
6. | Škorpilová Jana | SJC7451 | C | Sportcentrum Jičín | 48:26 | + 4:41 |
7. | Smutná Jana | VAM6251 | C | OOB Vamberk | 48:39 | + 4:54 |
8. | Filipová Ivana | SRK7373 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 49:05 | + 5:20 |
9. | Kovářová Anna | CET7552 | C | TJ Loko Česká Třebová | 50:02 | + 6:17 |
10. | Podrábská Marie | VLI7451 | C | Slavia Liberec orienteering | 50:59 | + 7:14 |
11. | Šrámková Iva | RIC7251 | C | OB Říčany | 52:22 | + 8:37 |
12. | Ptáčková Kateřina | PGP7350 | C | SK Praga | 53:40 | + 9:55 |
13. | Karlová Kateřina | JIL7553 | C | OK Jilemnice | 53:54 | + 10:09 |
14. | Mrskočová Dana | LPU7356 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 55:16 | + 11:31 |
15. | Zakouřilová Helena | VSP7453 | C | USK Praha | 55:34 | + 11:49 |
16. | Vlastníková Lucie | JIL7554 | C | OK Jilemnice | 55:36 | + 11:51 |
17. | Komárková Lenka | SJH7651 | C | SJH Jindřichův Hradec | 57:13 | + 13:28 |
18. | Fábinová Iva | PDY7750 | C | Běhej Poděbrady | 57:59 | + 14:14 |
19. | Škáchová Petra | KAM7054 | C | OK Kamenice | 58:11 | + 14:26 |
20. | Rusinová Alena | BRU7152 | C | Ulita-HOBRA Orienteering Broumov | 58:34 | + 14:49 |
21. | Kubecová Jana | STB7399 | C | TJ Stadion Nový Bor | 58:35 | + 14:50 |
22. | Chvátilová Pavlína | PHK7450 | C | OK 99 Hradec Králové | 58:40 | + 14:55 |
23. | Šišmová Hana | TYN6850 | C | OOB SK Týniště nad Orlicí | 59:28 | + 15:43 |
24. | Zlesáková Stáňa | CHT7352 | C | OOB SK Chrast | 59:42 | + 15:57 |
25. | Dolejší Lenka | STB7499 | C | TJ Stadion Nový Bor | 60:23 | + 16:38 |
26. | Brettlová Marta | PGP7557 | C | SK Praga | 61:26 | + 17:41 |
27. | Malečková Iva | PGP7559 | C | SK Praga | 61:48 | + 18:03 |
28. | Sedláčková Petra | ROZ7050 | C | OK Roztoky | 64:00 | + 20:15 |
29. | Richtrová Lucie | VPM7451 | C | KOS Slavia Plzeň | 64:23 | + 20:38 |
30. | Skácelová Marie | VLI7552 | C | Slavia Liberec orienteering | 65:34 | + 21:49 |
31. | Zemánková Eva | SRK7452 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 66:05 | + 22:20 |
32. | Jeřábková Tereza | BOR7563 | C | OK Jiskra Nový Bor | 66:14 | + 22:29 |
33. | Čivrná Karolína | VRL7355 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 66:32 | + 22:47 |
34. | Brožková Květa | KUO7451 | C | KOB Ústí nad Orlicí | 66:39 | + 22:54 |
35. | Pelcová Pavla | CST7454 | C | OB Strakonice | 67:55 | + 24:10 |
36. | Balusková Ida | OKP7350 | C | SK OK 24 Praha | 68:45 | + 25:00 |
37. | Smith Lucie | VRL7353 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 70:08 | + 26:23 |
38. | Waldhauserová Irena | BOR7459 | C | OK Jiskra Nový Bor | 71:04 | + 27:19 |
39. | Hejduková Jana | BSO7250 | C | KOB Baník Sokolov | 71:44 | + 27:59 |
40. | Nováková Alena | KRE7450 | C | OOB TJ Sokol Křemže | 75:37 | + 31:52 |
41. | Palátová Lenka | TTR7551 | C | OOB Třebíč | 81:29 | + 37:44 |
42. | Zámečníková Jitka | 3VX7450 | C | Zámečníci | 82:35 | + 38:50 |
42. | Janoušková Iveta | BOR7457 | C | OK Jiskra Nový Bor | 82:35 | + 38:50 |
44. | Nováková Martina | PDY7350 | C | Běhej Poděbrady | 94:54 | + 51:09 |
45. | Cichrová Iveta | TAP7752 | C | KOB TRETRA Praha | 96:27 | + 52:42 |
46. | Šimková Markéta | LME7755 | C | SK Los Mělník | 97:27 | + 53:42 |
Heřmánková Pavla | TUR7777 | C | OOB TJ Turnov | DISK |