Výsledky závodu: 1. závod Žaket pražský pohár žactva - World orienteering day 2016

Datum:
11.05.2016
Místo konání:
Sídliště Invalidovna, Vítkov, Karlín
Pořadatel:
KAM - OK Kamenice
Mapa:
Karlín&Vítkov, 1:5000, e=5m, stav: červenec 2015, formát A3 + Invalidovna, 1:4000, e=2m, stav: květen 2015, formát A4 - obě mapy revize březen 2016
Ředitel závodu:
Prášek Přemysl - R3
Hlavní rozhodčí:
Hlubučková Kristýna - R3
Stavitel tratí:
Kettner Vojtěch - R3
Protokol:
Závod proběhl za slunečného a teplého počasí, celkově závod absolvovalo 660 závodníků. Hlavní rozhodčí schválil závod ve všech kategoriích. Dvěma závodníkům byla zrušena diskvalifikace na základě opravného ražení do mapy. Díky reklamaci po emailu byl do výsledků doplněn jeden závodník s nepřiřazeným čipem.
Kategorie:
D10     D12     D14     Elite     H10     H12     H14     HD10L     HDR     T3     T5    
D10
1.70 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kotenová Markéta RIC0651 OB Říčany 14:35
2. Baldrianová Eva VSP0751 USK Praha 16:54 + 2:19
3. Mácová Štěpánka 81C0650 Cirkus Čakovice 19:47 + 5:12
4. Kotková Adéla RIC0655 OB Říčany 19:50 + 5:15
5. Měšťanová Tereza TAP0653 KOB TRETRA Praha 20:26 + 5:51
6. Bartalošová Anežka PGP0853 SK Praga 20:34 + 5:59
7. Dittrtová Rozálie LME0650 SK Los Mělník 22:59 + 8:24
8. Křístková Veronika ROZ0650 OK Roztoky 23:16 + 8:41
9. Kudrnáčová Marta KAM0754 OK Kamenice 25:50 + 11:15
10. Geffertová Agáta FSP0753 VŠTJ Stavební fakulta Praha 27:08 + 12:33
11. Lampová Amálie DKP0752 Oddíl OB Kotlářka 27:16 + 12:41
12. Černá Justina HCE0652 TJ Hostivice 28:18 + 13:43
13. Křístková Viktorie ROZ0651 OK Roztoky 28:19 + 13:44
14. Malečková Pavlína PGP0850 SK Praga 29:35 + 15:00
15. Bublíková Klára TAP0752 KOB TRETRA Praha 29:54 + 15:19
16. Žemlová Barbora KAM0751 OK Kamenice 31:46 + 17:11
17. Chramostová Julie KAM0652 OK Kamenice 31:51 + 17:16
18. Priehodová Nela PGP0655 SK Praga 32:32 + 17:57
19. Rážová Dorota PGP0653 SK Praga 36:31 + 21:56
20. Bulířová Žofie TAP0850 KOB TRETRA Praha 37:46 + 23:11
21. Mišeková Kateřina KAM0756 OK Kamenice 38:02 + 23:27
22. Grimmerová Valerie RIC0754 OB Říčany 38:49 + 24:14
23. Stoklasová Eliška RIC0756 OB Říčany 39:19 + 24:44
24. Kindlová Anežka RIC0850 OB Říčany 40:24 + 25:49
25. Kuchtová Adéla RIC0753 OB Říčany 43:28 + 28:53
26. Vosátková Julie RIC0755 OB Říčany 46:51 + 32:16
27. Pangracová Anna MFP0650 VŠSK MFF UK Praha 51:07 + 36:32
28. Michalská Sára RIC0656 OB Říčany 61:35 + 47:00
29. Kuncová Adéla ROZ0653 OK Roztoky 74:59 + 60:24
30. Gerlachová Vendula ROZ0652 OK Roztoky 78:49 + 64:14
Růžičková Ema RIC0653 OB Říčany DISK
Babická Johana RUM0851 ZOOB Rumburk DISK
D12
2.26 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Štraitová Jolana VSP0456 USK Praha 16:40
2. Pelantová Martina RIC0550 OB Říčany 18:15 + 1:35
3. Pavlíčková Hana KPY0450 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 19:15 + 2:35
4. De Heij Laura RIC0450 OB Říčany 19:16 + 2:36
5. Jedličková Kristýna KAM0455 OK Kamenice 19:25 + 2:45
6. Beranová Hana VSP0455 USK Praha 21:33 + 4:53
7. Solarová Tereza VSP0452 USK Praha 22:55 + 6:15
8. Víšková Veronika KAM0452 OK Kamenice 23:01 + 6:21
9. Pokorná Terezie RIC0552 OB Říčany 25:20 + 8:40
10. Malečková Hana PGP0550 SK Praga 25:23 + 8:43
11. Chmelařová Romana PGP0553 SK Praga 29:43 + 13:03
12. Honzáková Lenka JHB0551 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 39:05 + 22:25
13. Březinová Klára DKP0555 Oddíl OB Kotlářka 41:05 + 24:25
14. Brychtová Helena NER 43:30 + 26:50
15. Gerlachová Eliška ROZ0551 OK Roztoky 77:59 + 61:19
16. Vosátková Eliška RIC0553 OB Říčany 82:33 + 65:53
Kotenová Barbora RIC0452 OB Říčany DISK
Chobotová Klára ROZ0550 OK Roztoky DISK
D14
3.24 km, 100 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tichá Dorotea DKP0351 Oddíl OB Kotlářka 31:20
2. Bulířová Ema TAP0452 KOB TRETRA Praha 35:30 + 4:10
3. Sanna Karin DKP0250 Oddíl OB Kotlářka 37:47 + 6:27
4. Popová Jana TAP0252 KOB TRETRA Praha 38:10 + 6:50
5. Smolková Barbora TAP0356 KOB TRETRA Praha 39:03 + 7:43
6. Popová Veronika TAP0253 KOB TRETRA Praha 40:49 + 9:29
7. Chalupová Aneta ROZ0250 OK Roztoky 44:22 + 13:02
8. Mojžíšková Lucie KAM0253 OK Kamenice 45:59 + 14:39
9. Votavová Žofie KNC0250 Sokol Kostelec n. Č. l. 46:34 + 15:14
10. Janderová Barbora PGP0251 SK Praga 48:43 + 17:23
11. Černá Aneta PGP0254 SK Praga 70:48 + 39:28
12. Turinská Magdalena TAP0251 KOB TRETRA Praha 73:24 + 42:04
13. Chramostová Amálie KAM0355 OK Kamenice 76:52 + 45:32
Elite
5.27 km, 200 m, 28 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Flašar Jan PGP8610 SK Praga 41:33
2. Šmelík Martin ASU9644 Magnus Orienteering 43:39 + 2:06
3. Janda Martin DOB8002 KOB Dobruška 44:14 + 2:41
4. Ondráček Radim EKP7414 VŠTJ Ekonom Praha 44:21 + 2:48
5. Pidrman Milan EKP8310 VŠTJ Ekonom Praha 44:59 + 3:26
6. Kazda Jiří SJC8202 Sportcentrum Jičín 45:01 + 3:28
7. Remeš Petr SHK9403 OK Slavia Hradec Králové 45:01 + 3:28
8. Oľhava Rastislav ASU8949 Magnus Orienteering 45:07 + 3:34
9. Grundman Vojtěch CHC8801 K.O.B. Choceň 46:12 + 4:39
10. Nývlt Martin DKP8200 Oddíl OB Kotlářka 46:26 + 4:53
11. Fibír Tomáš FSP7901 VŠTJ Stavební fakulta Praha 46:30 + 4:57
12. Johanovský Tomáš DKP8500 Oddíl OB Kotlářka 47:20 + 5:47
13. Gregorová Kamila CTB8151 SK OB Chotěboř 47:20 + 5:47
14. Pospíšil Ondřej DKP8717 Oddíl OB Kotlářka 47:29 + 5:56
15. Seidl Miroslav EKP7402 VŠTJ Ekonom Praha 48:00 + 6:27
16. Ďoubal Jan DOB8600 KOB Dobruška 48:08 + 6:35
17. Hošek Radim DOB8737 KOB Dobruška 48:22 + 6:49
18. Hlaváč Jaroslav EKP9205 VŠTJ Ekonom Praha 48:24 + 6:51
19. Ramba Jiří DKP8606 Oddíl OB Kotlářka 48:44 + 7:11
20. Semerád Antonín DKP9801 Oddíl OB Kotlářka 48:52 + 7:19
21. Tomeš Jaroslav DKP8109 Oddíl OB Kotlářka 49:06 + 7:33
22. Blaha Ondřej EKP7002 VŠTJ Ekonom Praha 50:12 + 8:39
23. Štemberg Milan EKP8608 VŠTJ Ekonom Praha 50:36 + 9:03
24. Mašata Roman PHK7107 OK 99 Hradec Králové 50:58 + 9:25
25. Skripnik Ondřej FSP7502 VŠTJ Stavební fakulta Praha 51:05 + 9:32
26. Červák Jan LCE8001 OOB TJ Slovan Luhačovice 51:37 + 10:04
27. Klaška Pavel DKP9301 Oddíl OB Kotlářka 51:46 + 10:13
28. Černý Ondřej NER 51:49 + 10:16
29. Vítek Karel DKL9901 KOB Kladno 52:00 + 10:27
30. Hanč Petr VRL8001 OOS TJ Spartak Vrchlabí 52:12 + 10:39
31. Holec Jakub 1YC9000 Tygříci 52:25 + 10:52
32. Černý Ondřej EKP8511 VŠTJ Ekonom Praha 52:50 + 11:17
33. Štěňha Martin EKP7608 VŠTJ Ekonom Praha 53:14 + 11:41
34. Doležalová Monika KAM8851 OK Kamenice 53:35 + 12:02
35. Benda Lukáš EKP7705 VŠTJ Ekonom Praha 53:41 + 12:08
36. Vaněk Tomáš NER 53:42 + 12:09
37. Tichý Tomáš SJH9201 SJH Jindřichův Hradec 53:59 + 12:26
38. Měšťan Ondřej TAP0100 KOB TRETRA Praha 54:02 + 12:29
39. Škrabálek Jan NER 54:36 + 13:03
40. Řada Jakub DKP9401 Oddíl OB Kotlářka 54:48 + 13:15
41. Janas Petr PGP7106 SK Praga 55:03 + 13:30
42. Vlach Martin PGP8605 SK Praga 55:05 + 13:32
43. Illner Jakub DKP6601 Oddíl OB Kotlářka 55:34 + 14:01
44. Kučera Petr MFP7602 VŠSK MFF UK Praha 55:43 + 14:10
45. Mechlová Lenka SHK9051 OK Slavia Hradec Králové 55:54 + 14:21
46. Procházka Jonáš NER 56:00 + 14:27
47. Kabát Jan EKP6912 VŠTJ Ekonom Praha 56:07 + 14:34
48. Šesták Marek VLI7403 Slavia Liberec orienteering 56:39 + 15:06
49. Vácha Ondřej NER 56:46 + 15:13
50. Fišer Jiří SLP8503 OOB Slavia Praha 57:13 + 15:40
51. Hodek Michal TAP8808 KOB TRETRA Praha 57:16 + 15:43
52. Mrázková Romana SJC8351 Sportcentrum Jičín 57:47 + 16:14
53. Plochová Dominika DKP8651 Oddíl OB Kotlářka 58:12 + 16:39
54. Žáček Martin FSP6803 VŠTJ Stavební fakulta Praha 59:25 + 17:52
55. Šimon Jakub LBE8801 TJ Lokomotiva Beroun 59:41 + 18:08
56. Neradová Alena LIT8551 KOB Chemopetrol Litvínov 60:03 + 18:30
57. Šatánek Martin SFM8201 OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 60:42 + 19:09
58. Vávrová Veronika ASU8598 Magnus Orienteering 60:57 + 19:24
59. Kožinová Jana PGP6651 SK Praga 61:01 + 19:28
60. Valášek Václav KAM0100 OK Kamenice 61:02 + 19:29
61. Komárek Arnošt SJH7702 SJH Jindřichův Hradec 61:17 + 19:44
62. Kazdová Lenka SJC8484 Sportcentrum Jičín 61:26 + 19:53
63. Jelínková Zora PGP8851 SK Praga 61:41 + 20:08
64. Flašarová Kristýna PGP9054 SK Praga 62:04 + 20:31
65. Holub Michal NER 62:07 + 20:34
66. Yates Codey NER 62:50 + 21:17
67. Jandera Tomáš DVP7304 TJ Sokol Praha Spořilov - Roztyly 63:04 + 21:31
68. Albrechtová Eva KAM7850 OK Kamenice 64:18 + 22:45
69. Buk Michal ROU9601 SKOB Roudnice nad Labem 64:22 + 22:49
70. Křivancová Zdeňka LBE9450 TJ Lokomotiva Beroun 64:57 + 23:24
71. Havlůj František DKP8308 Oddíl OB Kotlářka 65:09 + 23:36
72. Bulva Radek NER 65:14 + 23:41
73. Pavlík Libor LIT7605 KOB Chemopetrol Litvínov 65:19 + 23:46
74. Ol'hava Richard ATU 65:20 + 23:47
75. Kubínová Veronika SKV9752 TJ Slovan Karlovy Vary 65:27 + 23:54
76. Samek Jakub NER 65:28 + 23:55
77. Lohr Ivo SCP6801 OK Sparta Praha 65:32 + 23:59
78. Hájková Eliška KAM9851 OK Kamenice 65:42 + 24:09
79. Tihonová Hana TAP9052 KOB TRETRA Praha 66:03 + 24:30
80. Voltrová Svatava ROZ6150 OK Roztoky 66:12 + 24:39
81. Jelínková Šárka PGP9153 SK Praga 66:22 + 24:49
82. Beneš Miroslav PGP8108 SK Praga 66:24 + 24:51
83. Dlabaja Tomáš TUR8303 OOB TJ Turnov 66:27 + 24:54
84. Štěpán Marek OOL8900 SK Haná orienteering 66:56 + 25:23
85. Čermák Daniel EKP7510 VŠTJ Ekonom Praha 66:58 + 25:25
86. John Vladimír OLP5502 PSK Olymp Praha 67:07 + 25:34
87. Neumannová Kateřina PVP9250 VSS Přírodověda Praha 67:08 + 25:35
88. Hnátková Tereza 1YC9250 Tygříci 67:16 + 25:43
89. Voltrová Alena ROZ9951 OK Roztoky 67:26 + 25:53
90. Kučerka David LIT8202 KOB Chemopetrol Litvínov 67:39 + 26:06
91. Borovička Tomáš FSP9801 VŠTJ Stavební fakulta Praha 67:51 + 26:18
92. Kubínová Romana SKV9452 TJ Slovan Karlovy Vary 68:13 + 26:40
93. Zalužanský David 69X8501 HO Humanita 68:33 + 27:00
94. Glaser Jiří NER 69:56 + 28:23
95. Zábranský Václav 8DC8800 DOBneregistrovani 70:51 + 29:18
96. Přívozníková Pavla BZP8650 Báječné ženy v orientačním běhu 71:25 + 29:52
97. Lžíčař Martin DOB8803 KOB Dobruška 72:16 + 30:43
98. Chodil Karel NER 72:57 + 31:24
99. Vaněk Petr ZBP7302 OOB SK Zbraslav 73:13 + 31:40
100. Pernicová Zuzana NER 73:13 + 31:40
101. Králová Vanda BZP8750 Báječné ženy v orientačním běhu 74:34 + 33:01
102. Typltová Hana OOL8750 SK Haná orienteering 75:00 + 33:27
103. Nováková Lucie PGP8552 SK Praga 75:09 + 33:36
104. Mikulášová Helena PGP9353 SK Praga 76:36 + 35:03
105. Jelínek Martin PGP5103 SK Praga 80:18 + 38:45
106. Soukalová Marie NER 90:48 + 49:15
107. Saldová Helena NER 107:02 + 65:29
Šebl Ondřej DKP9009 Oddíl OB Kotlářka DISK
Lavičková Michaela PGP9656 SK Praga DISK
Hlubučková Kristýna KAM9551 OK Kamenice DISK
Kalina Miroslav EKP8211 VŠTJ Ekonom Praha DISK
Bialožytová Tereza PGP9055 SK Praga DISK
Přeček Zdeněk SCP5200 OK Sparta Praha DISK
H10
1.70 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Louša Vojtěch KPY0600 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 15:24
2. Sedláček Patrik ROZ0800 OK Roztoky 16:35 + 1:11
3. Rudolf Matyáš DKP0702 Oddíl OB Kotlářka 17:22 + 1:58
4. Skripnik Nikola FSP0600 VŠTJ Stavební fakulta Praha 17:50 + 2:26
5. Čech Adam ROZ0601 OK Roztoky 19:16 + 3:52
6. Kouřil Vojta KPY0700 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 19:20 + 3:56
7. Meier David VSP0606 USK Praha 19:46 + 4:22
8. Šubrt Jáchym DKP0800 Oddíl OB Kotlářka 20:07 + 4:43
9. Bažata Alberto KAM0702 OK Kamenice 20:10 + 4:46
10. Skripnik Matouš FSP0800 VŠTJ Stavební fakulta Praha 20:23 + 4:59
11. Lazar Tomáš RIC0704 OB Říčany 20:52 + 5:28
12. Jirásek Šimon ROZ0602 OK Roztoky 21:25 + 6:01
13. Kuttelwascher Adam HCE0601 TJ Hostivice 22:40 + 7:16
14. Pelant Jan RIC0700 OB Říčany 22:47 + 7:23
15. Střelba Antonín PGP0605 SK Praga 23:19 + 7:55
16. Tichý Hubert DKP0600 Oddíl OB Kotlářka 23:53 + 8:29
17. Baxa David LBE0800 TJ Lokomotiva Beroun 25:15 + 9:51
18. Štěňha David EKP0701 VŠTJ Ekonom Praha 25:25 + 10:01
19. Chobot Karel ROZ0801 OK Roztoky 25:26 + 10:02
20. Ledinský Matěj DKP0602 Oddíl OB Kotlářka 27:56 + 12:32
21. Friedel Matěj LBE0702 TJ Lokomotiva Beroun 29:46 + 14:22
22. Peprný Vojtěch DKP0706 Oddíl OB Kotlářka 30:58 + 15:34
23. Gärtner Václav LBE0701 TJ Lokomotiva Beroun 31:37 + 16:13
24. Skála Šimon LBE0700 TJ Lokomotiva Beroun 31:39 + 16:15
25. Göth Mikuláš PGP0602 SK Praga 34:35 + 19:11
26. Dušek Vojtěch FSP0700 VŠTJ Stavební fakulta Praha 35:44 + 20:20
27. Solar Adam VSP0603 USK Praha 37:22 + 21:58
28. Izdný Vít DKP0601 Oddíl OB Kotlářka 40:45 + 25:21
29. Kuchař Pavel RIC0604 OB Říčany 47:27 + 32:03
Němeček Štěpán RIC0705 OB Říčany DISK
Cordier Jan NER DISK
Bittner Václav NER DISK
H12
2.15 km, 80 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kabát Martin EKP0412 VŠTJ Ekonom Praha 21:24
2. Tůma Šimon TAP0400 KOB TRETRA Praha 21:24 + 0:00
3. Čtrnáct František PGP0401 SK Praga 21:43 + 0:19
4. Štrait Vilém VSP0701 USK Praha 21:52 + 0:28
5. Král Adam MFP0507 VŠSK MFF UK Praha 21:58 + 0:34
6. Milota Jakub KAM0503 OK Kamenice 25:04 + 3:40
7. Kohoutek Vojtěch DKP0503 Oddíl OB Kotlářka 25:15 + 3:51
8. Schnabl David RIC0508 OB Říčany 26:11 + 4:47
9. Jedlička Jakub KAM0404 OK Kamenice 26:28 + 5:04
10. Baldrian Tomáš VSP0405 USK Praha 26:32 + 5:08
11. Rožek Vojtěch RIC0501 OB Říčany 26:42 + 5:18
12. Jíra Filip ROZ0500 OK Roztoky 26:46 + 5:22
13. Holeček Štěpán RIC0401 OB Říčany 27:25 + 6:01
14. Sork Dominik TAP0504 KOB TRETRA Praha 27:25 + 6:01
15. Mucha Ondřej RIC0400 OB Říčany 29:41 + 8:17
16. Šubrt Vojtěch DKP0502 Oddíl OB Kotlářka 30:29 + 9:05
17. Němeček Matouš RIC0510 OB Říčany 31:15 + 9:51
18. Michálek Michal KPY0500 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 31:40 + 10:16
19. Nemšovský Filip VSP0500 USK Praha 31:48 + 10:24
20. Černý Antonín TAP0402 KOB TRETRA Praha 33:30 + 12:06
21. Hejna Igor VSP0407 USK Praha 33:41 + 12:17
22. Krumlovský Tomáš RIC0507 OB Říčany 34:28 + 13:04
23. Cylek Ondřej VSP0501 USK Praha 34:42 + 13:18
24. Bartaloš Matyáš PGP0503 SK Praga 35:55 + 14:31
25. Pavlík Matěj LIT0401 KOB Chemopetrol Litvínov 36:19 + 14:55
26. Dlouhý Aleš PGP0502 SK Praga 37:27 + 16:03
27. Vejražka David KPY0401 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 37:57 + 16:33
28. Smolka Jakub TAP0500 KOB TRETRA Praha 40:47 + 19:23
29. Bulíř Jáchym TAP0602 KOB TRETRA Praha 42:52 + 21:28
30. Černý Matouš TAP0501 KOB TRETRA Praha 46:09 + 24:45
31. Hejna Viktor VSP0408 USK Praha 53:07 + 31:43
32. Ryšavý Jovan DKP0506 Oddíl OB Kotlářka 88:42 + 67:18
Otevřel Rostislav DKP0508 Oddíl OB Kotlářka DISK
H14
4.06 km, 130 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Melišík Martin TAP0200 KOB TRETRA Praha 33:55
2. Malačka Milan DKP0210 Oddíl OB Kotlářka 34:50 + 0:55
3. Škvor Adam KAM0202 OK Kamenice 35:36 + 1:41
4. Kožina Štěpán PGP0300 SK Praga 35:51 + 1:56
5. Gajda Martin KAM0405 OK Kamenice 36:18 + 2:23
6. Janas Petr PGP0200 SK Praga 36:37 + 2:42
7. Hankovec Hugo KAM0201 OK Kamenice 37:04 + 3:09
8. Šubrt Matěj DKP0205 Oddíl OB Kotlářka 39:29 + 5:34
9. Hejsek Filip KAM0204 OK Kamenice 44:15 + 10:20
10. Kolský Pavel PGP0204 SK Praga 44:41 + 10:46
11. Rožek Vilém RIC0301 OB Říčany 45:52 + 11:57
12. Svoboda Jáchym ROZ0200 OK Roztoky 50:37 + 16:42
13. Zdražil Lukáš RIC0302 OB Říčany 53:11 + 19:16
14. Sobotka Vojtěch PGP0203 SK Praga 56:05 + 22:10
15. Mareš Albert DKP0308 Oddíl OB Kotlářka 58:45 + 24:50
16. Trunečka Marek DKP0306 Oddíl OB Kotlářka 65:24 + 31:29
Sedláček Jaroslav ROZ0300 OK Roztoky DISK
Votruba Jan RIC0201 OB Říčany DISK
HD10L
1.01 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kleňha Richard DKP0809 Oddíl OB Kotlářka 12:29
2. Horáček Martin DKP0802 Oddíl OB Kotlářka 13:05 + 0:36
3. Handala Mathias DKP0810 Oddíl OB Kotlářka 13:28 + 0:59
4. Izdný Lukáš DKP0811 Oddíl OB Kotlářka 13:59 + 1:30
5. Jandera Kryštof PGP0700 SK Praga 14:02 + 1:33
6. Melichar Šimon DKP0708 Oddíl OB Kotlářka 14:20 + 1:51
7. Krumlovský Vojtěch RIC0703 OB Říčany 14:32 + 2:03
8. Vejražková Anna KPY0750 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 15:01 + 2:32
9. Kamarád Tomáš NER 15:06 + 2:37
10. Schnabl Jakub RIC0706 OB Říčany 15:57 + 3:28
11. Šimek Matouš KAM0800 OK Kamenice 16:50 + 4:21
12. Šubert Ondřej TAP KOB TRETRA Praha 17:30 + 5:01
13. Chmelař David PGP0801 SK Praga 18:17 + 5:48
14. Mošničková Lucie DKP0854 Oddíl OB Kotlářka 20:38 + 8:09
15. Brandejs Štěpán DKP0807 Oddíl OB Kotlářka 20:56 + 8:27
16. Tolar Ondřej RIC0701 OB Říčany 21:04 + 8:35
17. Mišeková Lucie KAM1050 OK Kamenice 21:14 + 8:45
18. Hladíková Julie DKP0857 Oddíl OB Kotlářka 21:17 + 8:48
19. Solar Daniel VSP0901 USK Praha 23:55 + 11:26
20. Šimůnková Michaela TAP0851 KOB TRETRA Praha 24:20 + 11:51
21. Jonáš Alexandr FSP0801 VŠTJ Stavební fakulta Praha 29:21 + 16:52
22. Motyčka Filip TAP KOB TRETRA Praha 29:27 + 16:58
23. Bublík František TAP0803 KOB TRETRA Praha 29:29 + 17:00
24. Nemšovská Magdalena VSP0853 USK Praha 31:00 + 18:31
25. Nahi Adam FSP0705 VŠTJ Stavební fakulta Praha 31:43 + 19:14
26. Forst Albert MFP0901 VŠSK MFF UK Praha 33:48 + 21:19
27. Hanauerová Alice NER 39:48 + 27:19
Liberdová Magdaléna KSH0851 OB Kašperské Hory DISK
Kalinová Ella EKP0961 VŠTJ Ekonom Praha DISK
Bittnerová Jana NER DISK
Vojtíková Klára NER DISK
Hanulík Oskar DKP0804 Oddíl OB Kotlářka DISK
Pavlíková Rozárie LIT0851 KOB Chemopetrol Litvínov DISK
Poláková Štěpánka NER DISK
Hejnová Barbora VSP0851 USK Praha DISK
Frýdecký Tomáš BZP1000 Báječné ženy v orientačním běhu DISK
HDR
1.33 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pokorný Petr NER 14:19
2. Řeháková Karolina DVP0651 TJ Sokol Praha Spořilov - Roztyly 14:44 + 0:25
3. Picl František DVP0701 TJ Sokol Praha Spořilov - Roztyly 15:32 + 1:13
4. Janata Matěj DKP1111 Oddíl OB Kotlářka 16:11 + 1:52
5. Babická Rozálie RUM1051 ZOOB Rumburk 17:25 + 3:06
6. Novák Jan NER 17:55 + 3:36
7. Svoboda Filip NER 18:01 + 3:42
8. Černá Adéla HCE0850 TJ Hostivice 18:01 + 3:42
9. Junek Matouš STH0801 SK Studenec 19:18 + 4:59
10. Vondráčková Alžběta NER 19:24 + 5:05
11. Bartalošová Ada PGP1050 SK Praga 19:49 + 5:30
12. Stříbrný Vilém LBE0900 TJ Lokomotiva Beroun 20:23 + 6:04
13. Šubrtová Barbora TAP KOB TRETRA Praha 21:13 + 6:54
14. Junek Šimon STH1001 SK Studenec 21:46 + 7:27
15. Mácová Barbora 81C1050 Cirkus Čakovice 21:56 + 7:37
16. Baldrian Josef VSP1100 USK Praha 21:59 + 7:40
17. Kindl Jiří RIC7950 OB Říčany 22:35 + 8:16
18. Kazda Matěj SJC1515 Sportcentrum Jičín 23:01 + 8:42
19. Krčmářová Adéla NER 23:01 + 8:42
20. Kazdová Rozárie SJC1350 Sportcentrum Jičín 23:03 + 8:44
21. Kuchařová Blanka NER 23:37 + 9:18
22. Brichta Ondřej NER 23:39 + 9:20
23. Vojtíková Tereza NER 24:44 + 10:25
24. Vojtíková Daniela DKP7851 Oddíl OB Kotlářka 24:45 + 10:26
25. Šimková Anežka LME0950 SK Los Mělník 27:58 + 13:39
26. Šimková Šárka LME1150 SK Los Mělník 28:03 + 13:44
27. Uhlířová Marie LBE0950 TJ Lokomotiva Beroun 28:22 + 14:03
28. Louša Vítek KPY0800 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 28:42 + 14:23
29. Uhlířová Eliška LBE1150 TJ Lokomotiva Beroun 28:46 + 14:27
30. Ledinská Lucie NER 29:37 + 15:18
31. Novotná Eva NER 30:33 + 16:14
32. Mišeková Martina KAM7851 OK Kamenice 30:34 + 16:15
33. Pilař Jiří 5BX1300 Čepíci 34:05 + 19:46
34. Mrázek Emil SJC1300 Sportcentrum Jičín 34:11 + 19:52
35. Mrázková Berta SJC1151 Sportcentrum Jičín 35:08 + 20:49
36. Černý Ota NER 40:02 + 25:43
37. Kovaková Michaela NER 43:27 + 29:08
38. Salgueiro Eva DKL8450 KOB Kladno 45:01 + 30:42
39. Veselá Lenka NER 48:38 + 34:19
40. Sedláková Helena NER 51:18 + 36:59
41. Sedlák Václav NER 51:18 + 36:59
42. Zuzaňák Kryštof NER 61:21 + 47:02
Hladík Filip DKP1102 Oddíl OB Kotlářka DISK
Poláková Ronja NER DISK
T3
2.39 km, 80 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mezník Vladimír LBE6400 TJ Lokomotiva Beroun 21:45
2. Koten Pavel RIC7200 OB Říčany 22:36 + 0:51
3. Frnka Tomáš 1NC7100 Neregistrovaní - Frnka 24:11 + 2:26
4. Novák Přemysl DKP0107 Oddíl OB Kotlářka 24:41 + 2:56
5. Milota Jan KAM7200 OK Kamenice 24:53 + 3:08
6. Bartalošová Jana PGP8154 SK Praga 25:08 + 3:23
7. Malečková Iva PGP7559 SK Praga 25:38 + 3:53
8. Betlach Miroslav DKP6300 Oddíl OB Kotlářka 25:58 + 4:13
9. Seifertová Magda DKP9155 Oddíl OB Kotlářka 26:23 + 4:38
10. Hovorková Tereza ZVO0153 OB SK Zvole 26:36 + 4:51
11. Svoboda Jiří NER 26:56 + 5:11
12. Beranová Iva VSP7150 USK Praha 26:58 + 5:13
13. Vojtíková Lenka NER 27:08 + 5:23
14. Rožková Petra RIC7575 OB Říčany 27:32 + 5:47
15. Náhlíková Erika HCE9750 TJ Hostivice 27:54 + 6:09
16. Tolar Jan NER 28:04 + 6:19
17. Kohoutek Bohumil 4XX7100 LOST 28:17 + 6:32
18. Šimek Miroslav LME6300 SK Los Mělník 28:44 + 6:59
19. Pavlíková Klára LIT7451 KOB Chemopetrol Litvínov 28:48 + 7:03
20. Bublík Martin NER 29:08 + 7:23
21. Vařeková Bohdana RIC0152 OB Říčany 29:14 + 7:29
22. Grundmanová Lenka NER 29:14 + 7:29
23. Valla Zdeněk ZVO6501 OB SK Zvole 29:37 + 7:52
24. Úlehlová Monika TAP6950 KOB TRETRA Praha 29:41 + 7:56
25. Čermáková Kateřina ROZ0150 OK Roztoky 29:52 + 8:07
26. Benešová Jaroslava DKL7050 KOB Kladno 30:04 + 8:19
27. Meier Milan VLI7301 Slavia Liberec orienteering 30:07 + 8:22
28. Kazdová Jana SJC7752 Sportcentrum Jičín 30:08 + 8:23
29. Krumlovská Barbora RIC8050 OB Říčany 30:14 + 8:29
30. Pecháček Vít RIC0101 OB Říčany 30:19 + 8:34
31. Zunová Markéta NER 30:46 + 9:01
32. Glasová Ester 7KC8350 GC 31:08 + 9:23
33. Junková Petra STH7451 SK Studenec 31:12 + 9:27
34. Trafina Tomáš NER 31:17 + 9:32
35. Frnková Dana 1NC7250 Neregistrovaní - Frnka 31:26 + 9:41
36. Kondělková Radka HOS7951 TJ Tatran Hostinné 31:36 + 9:51
37. Šrůtová Pavla PGP9151 SK Praga 31:52 + 10:07
38. Erik Podhradský NER 32:01 + 10:16
39. De Heij Margita RIC7350 OB Říčany 32:12 + 10:27
40. Nováková Irena OKP6651 SK OK 24 Praha 32:14 + 10:29
41. Štraitová Jitka VSP7252 USK Praha 32:50 + 11:05
42. Tichá Dagmar DKP7250 Oddíl OB Kotlářka 32:51 + 11:06
43. Čtrnáctová Magdalena PGP7151 SK Praga 33:20 + 11:35
44. Bublíková Zuzana TAP7751 KOB TRETRA Praha 33:37 + 11:52
45. Babický Tomáš RUM5001 ZOOB Rumburk 33:48 + 12:03
46. Sork Viktor NER 33:58 + 12:13
47. Bártíková Irena VSP7461 USK Praha 34:05 + 12:20
48. Tolarová Ivana RIC7650 OB Říčany 34:07 + 12:22
49. Bielinová Petra NER 34:22 + 12:37
50. Hladíková Zuzana DKP7852 Oddíl OB Kotlářka 34:23 + 12:38
51. Prouza Jaromír DKP8705 Oddíl OB Kotlářka 34:35 + 12:50
52. Benešová Hana DKL0050 KOB Kladno 34:35 + 12:50
53. Šimůnková Martina TAP6851 KOB TRETRA Praha 34:53 + 13:08
54. Seifertová Jitka NER 35:09 + 13:24
55. Horychová Zuzana DKL0150 KOB Kladno 35:35 + 13:50
56. Hrdličková Ludmila SLA9851 SKOB Slaný 35:58 + 14:13
57. Šípová Soňa BOR6150 OK Jiskra Nový Bor 36:03 + 14:18
58. Dudová Hana DKP5752 Oddíl OB Kotlářka 36:11 + 14:26
59. Kápičková Michaela FSP9550 VŠTJ Stavební fakulta Praha 37:28 + 15:43
60. Nováková Alice NER 37:49 + 16:04
61. Hartl Zdeněk ODV6300 TJ Aero Odolena Voda 37:52 + 16:07
62. Ledinská Leona DKP8161 Oddíl OB Kotlářka 38:53 + 17:08
63. Hrdličková Ludmila SLA6950 SKOB Slaný 38:57 + 17:12
64. Šimková Markéta LME7755 SK Los Mělník 39:16 + 17:31
65. Vallová Kristýna ZVO0152 OB SK Zvole 40:25 + 18:40
66. Zimmerová Lenka ZVO6451 OB SK Zvole 41:04 + 19:19
67. Nosál Stanislav LBE4600 TJ Lokomotiva Beroun 41:26 + 19:41
68. Louša František KPY3700 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 41:33 + 19:48
69. Wagnerová Lenka DKP5450 Oddíl OB Kotlářka 44:16 + 22:31
70. Cedrych Karel TJP5500 TJ Sokol Troja 44:20 + 22:35
71. Čtrnáct Šimon PGP0001 SK Praga 45:18 + 23:33
72. Beranová Jana 1SC6950 Wall Street Systems 46:04 + 24:19
73. Johanovská Tereza NER 46:11 + 24:26
74. Štembergová Lucie EKP8851 VŠTJ Ekonom Praha 46:53 + 25:08
75. Turinská Ivana TAP6850 KOB TRETRA Praha 53:30 + 31:45
76. Podivínská Pavla TAP4750 KOB TRETRA Praha 62:02 + 40:17
Němečková Jarmila VSP6650 USK Praha DISK
Pavlíček Lubomír KPY7800 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. DISK
Kvapil Lukáš DKP0108 Oddíl OB Kotlářka DISK
Votavová Renata KNC6452 Sokol Kostelec n. Č. l. DISK
Vyterna Lukáš NER DISK
T5
4.37 km, 120 m, 22 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Domín Nikolas EKP8806 VŠTJ Ekonom Praha 31:06
2. Baldrian Petr PGP7203 SK Praga 34:35 + 3:29
3. Pangrác Ondřej MFP7603 VŠSK MFF UK Praha 35:56 + 4:50
4. Král Aleš MFP7808 VŠSK MFF UK Praha 37:11 + 6:05
5. Horák Pavel (Starosta) VSP7305 USK Praha 37:24 + 6:18
6. Novák Ivo OKP6200 SK OK 24 Praha 37:35 + 6:29
7. Siegl Roman MFP6700 VŠSK MFF UK Praha 39:46 + 8:40
8. Jiřištová Zuzana DKP8254 Oddíl OB Kotlářka 39:49 + 8:43
9. Khel Richard SCP7500 OK Sparta Praha 40:10 + 9:04
10. Janatová Lucie DKP8154 Oddíl OB Kotlářka 40:20 + 9:14
11. Kameník Jan KPY7900 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 40:25 + 9:19
12. Tihon Jaroslav TAP6102 KOB TRETRA Praha 40:50 + 9:44
13. Kalousek Jiří DKP6901 Oddíl OB Kotlářka 40:55 + 9:49
14. Jiřišta Lubomír JIL8802 OK Jilemnice 41:01 + 9:55
15. Kopečný Mojmír TAP6402 KOB TRETRA Praha 41:07 + 10:01
16. Šubrt Antonín DKP7100 Oddíl OB Kotlářka 41:23 + 10:17
17. Hančová Marie SNA8255 TJ START Náchod 41:30 + 10:24
18. Ryšavá Magdalena PGP7650 SK Praga 41:37 + 10:31
19. Novák Libor OKP6504 SK OK 24 Praha 41:43 + 10:37
20. Junek Petr STH7801 SK Studenec 41:45 + 10:39
21. Beran Jakub 8TC8700 Tempo 41:53 + 10:47
22. Felkel Jonáš ROZ0100 OK Roztoky 42:10 + 11:04
23. Ryantová Jana NER 42:13 + 11:07
24. Forst Antonín MFP0101 VŠSK MFF UK Praha 42:30 + 11:24
25. Snížková Petra DKP7752 Oddíl OB Kotlářka 42:37 + 11:31
26. Kubec Martin DOB7002 KOB Dobruška 43:05 + 11:59
27. Znamenáčková Helena TAP8153 KOB TRETRA Praha 43:32 + 12:26
28. Collis Mark 15G7700 DRONGO 43:44 + 12:38
29. Solar Jan VSP7303 USK Praha 44:02 + 12:56
30. Faltus Jan NER 44:09 + 13:03
31. Vácha Jan NER 44:16 + 13:10
32. Haering Jan LME7500 SK Los Mělník 44:25 + 13:19
33. Rusá Šárka KAM9157 OK Kamenice 44:39 + 13:33
34. Bürger Michal NER 44:48 + 13:42
35. Kožina Petr PGP6000 SK Praga 44:56 + 13:50
36. Dlouhá Hana DKP9450 Oddíl OB Kotlářka 45:00 + 13:54
37. Vacek Jan PGP0004 SK Praga 45:00 + 13:54
38. Nováková Kateřina OKP9450 SK OK 24 Praha 45:03 + 13:57
39. Dědková Teodora TAP0051 KOB TRETRA Praha 45:18 + 14:12
40. Brožek Jiří NER 45:35 + 14:29
41. Postolka Jáchym DKL9900 KOB Kladno 45:45 + 14:39
42. Buriánek Jaromír SCP4700 OK Sparta Praha 46:08 + 15:02
43. Zimmerová Kateřina KAM9850 OK Kamenice 46:10 + 15:04
44. Ledinský Martin DKP7901 Oddíl OB Kotlářka 46:30 + 15:24
45. Kudrnáčová Lucie HCE8850 TJ Hostivice 46:53 + 15:47
46. Solarová Zuzana VSP7750 USK Praha 46:57 + 15:51
47. Konečná Marcela EKP7257 VŠTJ Ekonom Praha 47:08 + 16:02
48. Honzáková Jana JHB7753 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 47:13 + 16:07
49. Hnátková Anna EKP9250 VŠTJ Ekonom Praha 47:17 + 16:11
50. Petříček Martin MKP8000 SK GORDIC Praha Kačerov, z.s. 47:19 + 16:13
51. Jirásek Kryštof ROZ0101 OK Roztoky 47:35 + 16:29
52. Kettner Pavel HCE5900 TJ Hostivice 47:36 + 16:30
53. Slovák Tomáš 2NC6900 Traged Team 47:40 + 16:34
54. Sobotková Anna PGP0050 SK Praga 47:41 + 16:35
55. Zurynková Jana EKP7053 VŠTJ Ekonom Praha 47:53 + 16:47
56. Klusáková Jitka DKP5651 Oddíl OB Kotlářka 48:21 + 17:15
57. Melichna Matěj DKL0102 KOB Kladno 48:48 + 17:42
58. Kalousková Marie DKP0151 Oddíl OB Kotlářka 49:11 + 18:05
59. Ondřeječek Jiří NER 49:19 + 18:13
60. Křístková Hana ROZ7450 OK Roztoky 49:20 + 18:14
61. Klinkerová Jitka ROZ6450 OK Roztoky 49:58 + 18:52
62. Pes Rudolf 9VC7700 OK SUDOP 50:07 + 19:01
63. Tůma Marek NER 50:09 + 19:03
64. Vereš Lukáš 8TC8800 Tempo 50:20 + 19:14
65. Dlouhá Marta BZP7851 Báječné ženy v orientačním běhu 50:23 + 19:17
66. Horný Jakub LBE0149 TJ Lokomotiva Beroun 50:33 + 19:27
67. Balusková Ida OKP7350 SK OK 24 Praha 50:34 + 19:28
68. Michalský Richard 6KX7700 Neregistrovaní - Michalští 50:41 + 19:35
69. Pliska Miloš PGP6304 SK Praga 50:45 + 19:39
70. Černý Radomír HCE6901 TJ Hostivice 50:48 + 19:42
71. Soukupová Leona ASP6552 50:54 + 19:48
72. Kolařík Petr 6IX9200 Velkomoravský klub Uherské Hradiště 51:19 + 20:13
73. Nebeský Daniel NER 51:22 + 20:16
74. Horáková Lenka VSP7255 USK Praha 52:00 + 20:54
75. Ondráčková Lucie CHT9254 OOB SK Chrast 52:09 + 21:03
76. Veselý Vojtěch NER 52:14 + 21:08
77. Rambová Kamila DKP8655 Oddíl OB Kotlářka 52:28 + 21:22
78. Trčková Helena EKP8756 VŠTJ Ekonom Praha 52:28 + 21:22
79. Knotek Kamil OLP5701 PSK Olymp Praha 52:38 + 21:32
80. Hönigová Iva NER 52:38 + 21:32
81. Klička Petr NER 53:06 + 22:00
82. Mědílková Iva DKL7152 KOB Kladno 53:09 + 22:03
83. Rusá Pavla NER 53:12 + 22:06
84. Sedláčková Petra ROZ7050 OK Roztoky 53:17 + 22:11
85. Votava Petr KNC6602 Sokol Kostelec n. Č. l. 53:21 + 22:15
86. Dittrtová Lucie LME6852 SK Los Mělník 53:27 + 22:21
87. Fiala Zdeněk TAP5501 KOB TRETRA Praha 53:29 + 22:23
88. Hausmannová Klára EKP8651 VŠTJ Ekonom Praha 53:36 + 22:30
89. Koč Zdeněk MKP4700 SK GORDIC Praha Kačerov, z.s. 53:54 + 22:48
90. Uhlíř Patrik LBE7000 TJ Lokomotiva Beroun 54:06 + 23:00
91. Vaníček Tomáš LBE6600 TJ Lokomotiva Beroun 54:13 + 23:07
92. Kudrnáč Martin HCE5901 TJ Hostivice 54:44 + 23:38
93. Tihonová Jindra TAP6253 KOB TRETRA Praha 55:19 + 24:13
94. Balej Jiří KAM7201 OK Kamenice 55:26 + 24:20
95. Pospíšilová Štěpánka BZP7650 Báječné ženy v orientačním běhu 55:43 + 24:37
96. Sedláček Jaroslav ROZ6801 OK Roztoky 55:46 + 24:40
97. Hric Jan MFP6300 VŠSK MFF UK Praha 55:49 + 24:43
98. Koč Lumír MKP5401 SK GORDIC Praha Kačerov, z.s. 56:25 + 25:19
99. Forstová Lenka MFP6850 VŠSK MFF UK Praha 56:28 + 25:22
100. Svoboda Ondřej ROZ7100 OK Roztoky 56:28 + 25:22
101. Doubková Emma PGP0154 SK Praga 56:48 + 25:42
102. Šváb Jan VSP5801 USK Praha 57:26 + 26:20
103. Studničná Lenka NER 58:37 + 27:31
104. Melišík Michael TAP KOB TRETRA Praha 59:04 + 27:58
105. Novák Miloš SCP4600 OK Sparta Praha 59:06 + 28:00
106. Toušek Miloslav MKP5000 SK GORDIC Praha Kačerov, z.s. 59:11 + 28:05
107. Horáková Barbora VSP0150 USK Praha 59:36 + 28:30
108. Melišíková Radka TAP7152 KOB TRETRA Praha 59:38 + 28:32
109. Cabrnochová Hana DKL5550 KOB Kladno 59:43 + 28:37
110. Krotilová Magdaléna BZP7150 Báječné ženy v orientačním běhu 59:58 + 28:52
111. Freyová Michaela KPY6050 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 60:14 + 29:08
112. Řadová Jaromíra DKP6551 Oddíl OB Kotlářka 60:51 + 29:45
113. Krupová Tereza 6YC8751 Neregistrovaní 60:52 + 29:46
114. Vobořilová Markéta NER 61:43 + 30:37
115. Kettnerová Lenka HCE6450 TJ Hostivice 61:51 + 30:45
116. Koppová Ingrid SLP7960 OOB Slavia Praha 62:10 + 31:04
117. Pavlů Jaroslav DCE6100 KOB Dobřichovice 63:14 + 32:08
118. Ježková Dominika PGP9053 SK Praga 63:30 + 32:24
119. Sádovská Petra NER 63:30 + 32:24
120. Líbal Roman NER 63:49 + 32:43
121. Ježková Regina PGP6352 SK Praga 64:01 + 32:55
122. Sedláčková Linda ROZ0050 OK Roztoky 65:55 + 34:49
123. Foglarová Naďa DKP6553 Oddíl OB Kotlářka 66:15 + 35:09
124. Cabrnoch Jiří DKL5400 KOB Kladno 67:45 + 36:39
125. Hanzlíčková Martina EKP8452 VŠTJ Ekonom Praha 68:04 + 36:58
126. Malačková Jana DKP6150 Oddíl OB Kotlářka 68:14 + 37:08
127. Řada Richard DKP6701 Oddíl OB Kotlářka 70:00 + 38:54
128. Zavadilová Naďa SCP5450 OK Sparta Praha 71:34 + 40:28
129. Janderová Markéta DVP7751 TJ Sokol Praha Spořilov - Roztyly 71:47 + 40:41
130. Polášková Pavlína 2NC8150 Traged Team 72:08 + 41:02
131. Tloušťová Eva SCP6950 OK Sparta Praha 73:15 + 42:09
132. Wolkerová Dagmar TJP5250 TJ Sokol Troja 73:23 + 42:17
133. Beranová Vlasta UVP5450 Slovan Praha 74:28 + 43:22
134. Jelínková Radana PGP5851 SK Praga 74:43 + 43:37
135. Dubský Miloš SCP5100 OK Sparta Praha 75:29 + 44:23
136. Kolský Alexander PGP5000 SK Praga 77:38 + 46:32
137. Večeřa Jakub NER 77:44 + 46:38
138. Svoboda Pavel NER 78:12 + 47:06
139. Petrová Martina 6YC6850 Neregistrovaní 81:14 + 50:08
140. Šomvársky Ján NER 86:34 + 55:28
Kohl Jiří KPY6201 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. DISK
Gemperle František 1SC7100 Wall Street Systems DISK
Vejražka Jiří KPY7400 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. DISK
Petříčková Zuzana MKP8251 SK GORDIC Praha Kačerov, z.s. DISK