Výsledky závodu: Skalní OB v Tisé E1

Datum:
27.08.2016
Místo konání:
Tisá
Pořadatel:
LDC - KOB Děčín
Mapa:
Různá měřítka od 1: 2 000 do 1:4 000 , E=5 m, stav 08/2016, ISSOM, mapoval Z.Sokolář, J. Drbal
Ředitel závodu:
Martan Jiří
Hlavní rozhodčí:
Nehasil Vladislav - R3
Stavitel tratí:
Martan Jiří
Kategorie:
Cerna     Cervena     Fialová     Modrá     Zelená    
Cerna
21 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Flašar Jan PGP8610 SK Praga 24:49
2. Kettner Lukáš KAM9403 OK Kamenice 25:16 + 0:27
3. Wolf Daniel TUR9100 OOB TJ Turnov 25:48 + 0:59
4. Bravený Vít ZBM9102 SK Žabovřesky Brno 26:04 + 1:15
5. Baier Martin TUR7603 OOB TJ Turnov 26:12 + 1:23
6. Pavlovec Jan BOR9503 OK Jiskra Nový Bor 28:00 + 3:11
7. Nehasil David BOR7713 OK Jiskra Nový Bor 28:03 + 3:14
8. Váňa Martin TUR8401 OOB TJ Turnov 28:36 + 3:47
9. Picek Jan TJN9101 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 28:42 + 3:53
10. Zakouřil Vít TUR9301 OOB TJ Turnov 29:13 + 4:24
11. Pavlovec Dan BOR0001 OK Jiskra Nový Bor 29:44 + 4:55
12. Štičková Anna LLI9651 TJ Loko Liberec 30:32 + 5:43
13. Gregorová Kamila CTB8151 SK OB Chotěboř 31:29 + 6:40
14. Dlabaja Tomáš TUR8303 OOB TJ Turnov 31:38 + 6:49
15. Thoř Tomáš TUR9904 OOB TJ Turnov 33:10 + 8:21
16. Neradová Alena LIT8551 KOB Chemopetrol Litvínov 33:28 + 8:39
17. Karatsiolis Kryštof TUR9901 OOB TJ Turnov 33:41 + 8:52
18. Šťastný Karel CTB7901 SK OB Chotěboř 34:48 + 9:59
19. Arnošt Kamil DOR7301 OK Dobříš 35:45 + 10:56
20. Kašková Kateřina CHA7850 OK Chrastava 36:04 + 11:15
21. Hanč Petr VRL8001 OOS TJ Spartak Vrchlabí 36:18 + 11:29
22. Hošek Radim DOB8737 KOB Dobruška 36:30 + 11:41
23. Šmaus Jan TJN9700 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 36:31 + 11:42
24. Fišer Jiří SLP8503 OOB Slavia Praha 36:46 + 11:57
25. Kožina Petr PGP6000 SK Praga 37:17 + 12:28
26. Schulhof Jan TUR8900 OOB TJ Turnov 37:21 + 12:32
27. Lžíčař Martin DOB8803 KOB Dobruška 37:22 + 12:33
28. Hübner Jan CTB7902 SK OB Chotěboř 37:38 + 12:49
29. Bambousek Martin DOR7302 OK Dobříš 38:23 + 13:34
30. Nagy Josef TJN0006 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 39:20 + 14:31
31. Hrabánek David PGP6003 SK Praga 39:38 + 14:49
32. Karmazín Pavel LBE6800 TJ Lokomotiva Beroun 39:40 + 14:51
33. Kožinová Jana PGP6651 SK Praga 40:06 + 15:17
34. Gajda Jan VSP6801 USK Praha 40:21 + 15:32
35. Borovička Tomáš FSP9801 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 40:48 + 15:59
36. Novák Daniel DOK8700 OK Doksy 40:58 + 16:09
37. Blaha Ondřej EKP7002 VŠTJ Ekonom Praha 42:56 + 18:07
38. Kučerka David LIT8202 KOB Chemopetrol Litvínov 43:22 + 18:33
39. Kožinová Anna PGP9350 SK Praga 44:07 + 19:18
40. Kožinová Zuzana PGP9650 SK Praga 44:59 + 20:10
41. Hrazdil Jiří 9BC8400 NNN 47:04 + 22:15
42. Šesták Marek VLI7403 Slavia Liberec orienteering 48:24 + 23:35
43. Novotný Marek TJN9901 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 48:30 + 23:41
44. Žitný Tomáš SMB6401 SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 48:59 + 24:10
45. Vavřík Tomáš MOV0004 SKOB Ostrava 49:10 + 24:21
46. Koča Jaroslav ZBM8206 SK Žabovřesky Brno 51:01 + 26:12
47. Svěchota Milan MOV7202 SKOB Ostrava 53:26 + 28:37
48. Houska Jindřich DOR7601 OK Dobříš 56:52 + 32:03
49. Kučera Pavel DOR7101 OK Dobříš 57:38 + 32:49
50. Gajdová Kristina VSP7752 USK Praha 57:47 + 32:58
51. Lužnický Jiří 69X8500 HO Humanita 58:37 + 33:48
52. Králová Vanda BZP8750 Báječné ženy v orientačním běhu 61:59 + 37:10
53. Střelba Ondřej KTA7501 SK Kotnov Tábor 65:06 + 40:17
54. Hronza Jan DOR7800 OK Dobříš 71:33 + 46:44
55. Ježek Ladislav VLI4900 Slavia Liberec orienteering 72:56 + 48:07
MS. Burda Matěj BOR9608 OK Jiskra Nový Bor 23:53 +
MS. Chaloupský Jakub PHK0302 OK 99 Hradec Králové 32:00 + 7:11
MS. Gálus Igor LDC7302 KOB Děčín 35:02 + 10:13
MS. Chaloupská Pavlína PHK7051 OK 99 Hradec Králové 37:40 + 12:51
MS. Chaloupský David PHK7103 OK 99 Hradec Králové 41:54 + 17:05
MS. Burdová Adéla BOR9161 OK Jiskra Nový Bor 49:56 + 25:07
Karmazín Petr VLI4901 Slavia Liberec orienteering DISK
Vedra David TBM7402 KOS TJ Tesla Brno DISK
Štěpán Petr LDC7301 KOB Děčín DISK
Cervena
18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Veselý Jakub PGP9503 SK Praga 20:10
2. Karvánek Matouš BOR9006 OK Jiskra Nový Bor 23:55 + 3:45
3. Ptáček Pavel BBM9600 BETA URSUS Orienteering 24:49 + 4:39
4. Poloprutský Tomáš VLI6205 Slavia Liberec orienteering 25:11 + 5:01
5. Král Aleš MFP7808 VŠSK MFF UK Praha 25:18 + 5:08
6. Eckardt Cornelia 71D6900 USV TU Dresden 25:33 + 5:23
7. Löhning Michael 71D7300 USV TU Dresden 25:35 + 5:25
8. Novotný Dušan TJN7002 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 25:45 + 5:35
9. Roškotová Lucie TUR9753 OOB TJ Turnov 25:48 + 5:38
10. Heczková Bohdana VLI7750 Slavia Liberec orienteering 25:54 + 5:44
11. Pachner Pavel CHA7501 OK Chrastava 26:14 + 6:04
12. Bradáč Jakub LLI0002 TJ Loko Liberec 26:30 + 6:20
13. Dolejší Kateřina STB0199 TJ Stadion Nový Bor 26:39 + 6:29
14. Pavlovcová Petra TUR9353 OOB TJ Turnov 26:45 + 6:35
15. Blahuta Marek MFP7301 VŠSK MFF UK Praha 26:55 + 6:45
16. Veverka Tomáš VAM8401 OOB Vamberk 27:02 + 6:52
17. Bílý Jakub LTP0104 OOB TJ Lokomotiva Teplice 27:10 + 7:00
18. Pavlíková Markéta CHA0050 OK Chrastava 27:39 + 7:29
19. Vaniš Ondřej TJN9500 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 27:56 + 7:46
20. Nedbalová Jana MFP8050 VŠSK MFF UK Praha 28:14 + 8:04
21. Kunc Radovan TJN5549 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 28:19 + 8:09
22. Pachnerová Dominika CHA7750 OK Chrastava 28:39 + 8:29
23. Riby Rose LTP0051 OOB TJ Lokomotiva Teplice 28:51 + 8:41
24. Smutná Pavla VAM8651 OOB Vamberk 29:04 + 8:54
25. Dvořáček Jiří OSN7502 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 29:19 + 9:09
26. Komín David PGP7405 SK Praga 29:35 + 9:25
27. Lederer Pavel DOK6600 OK Doksy 29:43 + 9:33
28. Pavel Petr LTP6806 OOB TJ Lokomotiva Teplice 30:24 + 10:14
29. Bradáč Stanislav LLI7201 TJ Loko Liberec 30:38 + 10:28
30. Hrabánková Klára PGP9654 SK Praga 30:54 + 10:44
31. Bílý Petr LTP6805 OOB TJ Lokomotiva Teplice 31:07 + 10:57
32. Kovář Karel LTP6102 OOB TJ Lokomotiva Teplice 31:09 + 10:59
33. Simr Pavel ROU7504 SKOB Roudnice nad Labem 31:44 + 11:34
34. Klaška Pavel DKP6500 Oddíl OB Kotlářka 31:47 + 11:37
35. Thořová Markéta TUR9952 OOB TJ Turnov 31:53 + 11:43
36. Posselt Martin TJN9501 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 32:12 + 12:02
37. Gossel Heiko 71D6500 USV TU Dresden 32:24 + 12:14
38. Linková Alena TUR9751 OOB TJ Turnov 32:55 + 12:45
39. Karvánek Petr BOR6600 OK Jiskra Nový Bor 33:00 + 12:50
40. Fürst Aleš LLI6801 TJ Loko Liberec 33:10 + 13:00
41. Moravec Jan TUR9000 OOB TJ Turnov 33:12 + 13:02
41. Hlubuček Tomáš CHA9704 OK Chrastava 33:12 + 13:02
43. Žuková Marcela VLI7351 Slavia Liberec orienteering 33:16 + 13:06
44. Nešpor Jan TTR6101 OOB Třebíč 33:17 + 13:07
45. Patočka Petr BBM6300 BETA URSUS Orienteering 33:30 + 13:20
46. Bruner Luboš LTP6501 OOB TJ Lokomotiva Teplice 33:35 + 13:25
47. Šťastná Lenka CTB8351 SK OB Chotěboř 33:50 + 13:40
48. Šimša Jaromír MFP7100 VŠSK MFF UK Praha 33:56 + 13:46
49. Králová Michaela MFP7959 VŠSK MFF UK Praha 34:03 + 13:53
50. Bejvl Jakub LME7100 SK Los Mělník 34:22 + 14:12
51. Šimša Martin PGP0309 SK Praga 34:31 + 14:21
52. Běhoun Pavel PHK5701 OK 99 Hradec Králové 34:37 + 14:27
52. Podivínský Tomáš SCP7201 OK Sparta Praha 34:37 + 14:27
54. Gorčicová Eliška CHA9150 OK Chrastava 34:39 + 14:29
55. Bozděchová Lenka PGP8254 SK Praga 34:54 + 14:44
56. Posselt Martin TJN6802 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 35:30 + 15:20
57. Fürstová Anna LLI9854 TJ Loko Liberec 35:37 + 15:27
58. Škáchová Magdalena KAM0151 OK Kamenice 35:39 + 15:29
59. Sokolářová Šárka TUR9999 OOB TJ Turnov 35:40 + 15:30
60. Kundratová Lucie TZL0058 SKOB Zlín 35:45 + 15:35
61. Würz Jiří LTP6502 OOB TJ Lokomotiva Teplice 35:48 + 15:38
62. Posseltová Tereza TJN9252 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 36:05 + 15:55
63. Šimšová Jana MFP7651 VŠSK MFF UK Praha 36:11 + 16:01
64. Vančura Martin ASU8049 Magnus Orienteering 36:17 + 16:07
65. Suk Jiří MFP6401 VŠSK MFF UK Praha 36:18 + 16:08
66. Žitná Jana SMB9251 SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 36:27 + 16:17
67. Opálková Martina BBM0050 BETA URSUS Orienteering 36:38 + 16:28
68. Végsöová Markéta DOB8850 KOB Dobruška 36:43 + 16:33
69. Arnoštová Kateřina DOR7652 OK Dobříš 36:44 + 16:34
70. Hickethier Manfred VLI5201 Slavia Liberec orienteering 37:09 + 16:59
70. Kundratová Jana TZL7350 SKOB Zlín 37:09 + 16:59
72. Vildmonová Pavla PGP7454 SK Praga 37:14 + 17:04
72. Škáchová Petra KAM7054 OK Kamenice 37:14 + 17:04
74. Pavlovec Petr BOR6303 OK Jiskra Nový Bor 37:20 + 17:10
75. Nešporová Marie TTR7251 OOB Třebíč 37:41 + 17:31
76. Žukov Libor VLI6803 Slavia Liberec orienteering 38:11 + 18:01
77. Dvořáčková Jana OSN7850 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 38:17 + 18:07
78. Dejnožka Jiří TJN7503 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 38:19 + 18:09
79. Forstová Lenka MFP6850 VŠSK MFF UK Praha 38:29 + 18:19
80. Mokrá Julie VLI8051 Slavia Liberec orienteering 38:42 + 18:32
81. Čadil Jan FSP4300 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 38:51 + 18:41
82. Kettner Pavel HCE5900 TJ Hostivice 39:09 + 18:59
83. Jirásková Kateřina PGP8852 SK Praga 39:23 + 19:13
84. Peterová Alena DOB8953 KOB Dobruška 39:41 + 19:31
85. Hošková Tereza DOB8971 KOB Dobruška 39:56 + 19:46
86. Ďoubalová Věra DOB8751 KOB Dobruška 40:34 + 20:24
87. Průcha Miloslav BOR5800 OK Jiskra Nový Bor 40:51 + 20:41
88. Dvořák Martin ZBM8425 SK Žabovřesky Brno 41:12 + 21:02
89. Mokrý Pavel VLI7501 Slavia Liberec orienteering 41:45 + 21:35
90. Hančová Marie SNA8255 TJ START Náchod 41:56 + 21:46
91. Smolková Alena PGP6450 SK Praga 42:09 + 21:59
92. Horáček Miroslav VLI5000 Slavia Liberec orienteering 42:12 + 22:02
93. Nedvídková Iva RUM8551 ZOOB Rumburk 42:22 + 22:12
94. Zeman Jaroslav DOB8844 KOB Dobruška 42:33 + 22:23
95. Krausz Milan FSP6700 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 43:15 + 23:05
96. Valtr Pavel MFP6600 VŠSK MFF UK Praha 43:43 + 23:33
97. Posseltová Romana TJN7050 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 44:19 + 24:09
98. Žáček Martin FSP6803 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 44:53 + 24:43
99. Dvořáková Hana ZBM8676 SK Žabovřesky Brno 45:37 + 25:27
100. Borovička Milan FSP6104 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 45:55 + 25:45
101. Liška Jindřich KPY6700 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 46:35 + 26:25
102. Dobeš Václav KPY5701 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 47:17 + 27:07
103. Kundisch Diethard BOR5849 OK Jiskra Nový Bor 48:26 + 28:16
104. Čiháková Lenka KNC6750 Sokol Kostelec n. Č. l. 48:29 + 28:19
105. Komersová Jana KNC6550 Sokol Kostelec n. Č. l. 48:38 + 28:28
106. Přibík Jan PGP6301 SK Praga 48:40 + 28:30
107. Pohořalá Anna ROU9954 SKOB Roudnice nad Labem 49:06 + 28:56
108. Pavlíková Pavla CHA6551 OK Chrastava 49:23 + 29:13
109. Sieglová Dagmar MFP7050 VŠSK MFF UK Praha 49:31 + 29:21
110. Jirků Martina TUR8750 OOB TJ Turnov 50:05 + 29:55
111. Škácha Michal KAM7102 OK Kamenice 51:22 + 31:12
112. Zelená Markéta PGP5850 SK Praga 55:04 + 34:54
113. Čtrnáctová Magdalena PGP7151 SK Praga 56:21 + 36:11
114. Mirčeva Lenka DOR7355 OK Dobříš 57:12 + 37:02
115. Nová Jana DOR7150 OK Dobříš 57:59 + 37:49
116. Peřinka Šimon BBM9700 BETA URSUS Orienteering 58:57 + 38:47
117. Vavřík René MOV7000 SKOB Ostrava 59:34 + 39:24
118. Pohořalá Karolína ROU6850 SKOB Roudnice nad Labem 62:35 + 42:25
119. Pavlíčková Lenka DOR7251 OK Dobříš 63:07 + 42:57
120. Čtrnáct Jiří PGP7603 SK Praga 64:20 + 44:10
121. Kočová Lenka ZBM8160 SK Žabovřesky Brno 67:46 + 47:36
122. Slavík Viktor PGP6300 SK Praga 69:13 + 49:03
123. Svěchotová Hana MOV7150 SKOB Ostrava 75:21 + 55:11
124. Vavříková Iveta MOV7450 SKOB Ostrava 75:33 + 55:23
125. Pěnička Libor TJN6000 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 76:36 + 56:26
Ptáček Pavel BBM6508 BETA URSUS Orienteering DISK
Fialová
7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bradáč David LLI0203 TJ Loko Liberec 13:37
2. Kruliš Janek 8KC1000 ZŠ a MŠ Chotyně 21:03 + 7:26
3. Šestáková Johana VLI0853 Slavia Liberec orienteering 26:56 + 13:19
4. Nešporová Terezie TTR0852 OOB Třebíč 27:42 + 14:05
5. Nešpor Jiří TTR0502 OOB Třebíč 28:55 + 15:18
6. Dolejší Miloš STB6701 TJ Stadion Nový Bor 28:59 + 15:22
7. Krejčiříková Zuzana BBM1150 BETA URSUS Orienteering 30:31 + 16:54
8. Riby Philip LTP0702 OOB TJ Lokomotiva Teplice 30:49 + 17:12
9. Dvořáčková Jana OSN0757 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 30:54 + 17:17
10. Kočová Klára ZBM0850 SK Žabovřesky Brno 32:16 + 18:39
11. Heczko Erik VLI0804 Slavia Liberec orienteering 35:40 + 22:03
12. Jiras František DOR0900 OK Dobříš 52:55 + 39:18
Kučera Teodor DOR0800 OK Dobříš DISK
Modrá
18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Žejdlík Michal LTP7001 OOB TJ Lokomotiva Teplice 21:51
2. Matěj Tkáč NNN Neregistrovaní (NNN) 24:08 + 2:17
3. Dejnožka Vojtěch TJN0300 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 25:35 + 3:44
4. Podrábská Marie VLI7451 Slavia Liberec orienteering 26:47 + 4:56
5. Dittrt Štěpán LME0001 SK Los Mělník 27:24 + 5:33
6. Pavlová Martina LTP0151 OOB TJ Lokomotiva Teplice 30:21 + 8:30
7. Pohořalý Hugo ROU0103 SKOB Roudnice nad Labem 30:46 + 8:55
8. Vedrová Ela TBM0357 KOS TJ Tesla Brno 31:21 + 9:30
9. Kubecová Kateřina BOR9959 OK Jiskra Nový Bor 31:34 + 9:43
10. Klašková Josefina DKP9651 Oddíl OB Kotlářka 31:47 + 9:56
11. Linková Lucie TUR0251 OOB TJ Turnov 31:55 + 10:04
12. Blahová Pavla EKP0153 VŠTJ Ekonom Praha 32:00 + 10:09
13. Kaška Rudolf CHA5500 OK Chrastava 33:10 + 11:19
14. Babický Tomáš RUM5001 ZOOB Rumburk 33:53 + 12:02
15. Linková Iva TUR6850 OOB TJ Turnov 34:14 + 12:23
16. Šimšová Barbora MFP0150 VŠSK MFF UK Praha 34:25 + 12:34
17. Dolejší Lenka STB7499 TJ Stadion Nový Bor 35:20 + 13:29
17. Kettnerová Lenka HCE6450 TJ Hostivice 35:20 + 13:29
19. Riby Kateřina LTP7252 OOB TJ Lokomotiva Teplice 35:37 + 13:46
20. Řezáč Pavel VLI6900 Slavia Liberec orienteering 35:42 + 13:51
21. Eiselt Miloš LTP5802 OOB TJ Lokomotiva Teplice 35:56 + 14:05
22. Hulha Lukáš LTP9405 OOB TJ Lokomotiva Teplice 36:31 + 14:40
23. Dejnožková Blanka TJN7651 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 36:35 + 14:44
24. Žejdlíková Karolína LTP9950 OOB TJ Lokomotiva Teplice 36:42 + 14:51
25. Juren Lukáš LTP9703 OOB TJ Lokomotiva Teplice 36:57 + 15:06
26. Kubec Pavel STB6601 TJ Stadion Nový Bor 37:53 + 16:02
27. Ptáček Ladislav BBM5300 BETA URSUS Orienteering 37:57 + 16:06
28. Kříž Pavel PZR4800 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 38:32 + 16:41
29. Jan Tkáč NNN9999 Neregistrovaní (NNN) 38:34 + 16:43
30. Křížová Zdenka PZR5051 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 39:44 + 17:53
31. Pěnička Tomáš TJN0202 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 39:45 + 17:54
32. Barták Jiří CHA5100 OK Chrastava 39:59 + 18:08
33. Běhounová Jiřina PHK5651 OK 99 Hradec Králové 40:30 + 18:39
34. Bejvlová Martina LME7350 SK Los Mělník 40:57 + 19:06
35. Kovář Boris LTP6710 OOB TJ Lokomotiva Teplice 42:03 + 20:12
36. Glöckner Michael KUL7000 KOB Ústí nad Labem 42:23 + 20:32
37. Mudrová Martina HCE6451 TJ Hostivice 42:43 + 20:52
38. Pavlů Jaroslav DCE6100 KOB Dobřichovice 45:07 + 23:16
39. Moravec Zdeněk KUL6800 KOB Ústí nad Labem 45:59 + 24:08
40. Jirasová Anežka DOR0350 OK Dobříš 47:31 + 25:40
41. Pěničková Martina TJN0052 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 48:53 + 27:02
42. Kadavý Zdeněk CHA4901 OK Chrastava 49:41 + 27:50
43. Pavlík Milan CHA5400 OK Chrastava 51:31 + 29:40
44. Denemarek Oldřich BBM5100 BETA URSUS Orienteering 51:40 + 29:49
45. Dvořák Miloš BBM7300 BETA URSUS Orienteering 52:01 + 30:10
46. Kovářová Alena LTP6151 OOB TJ Lokomotiva Teplice 52:28 + 30:37
47. Křtěnský Jaroslav BOR3600 OK Jiskra Nový Bor 52:35 + 30:44
48. Žukov Michal TJN9701 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 54:04 + 32:13
49. Blahová Markéta EKP6951 VŠTJ Ekonom Praha 54:16 + 32:25
50. Blahutová Hanka MFP7953 VŠSK MFF UK Praha 55:57 + 34:06
51. Löhning Susanne 71D7850 USV TU Dresden 56:06 + 34:15
52. Přibíková Monika PGP7256 SK Praga 56:10 + 34:19
53. Kuncová Jiřina TJN5752 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 57:09 + 35:18
54. Kalinová Lucie RUM8750 ZOOB Rumburk 58:17 + 36:26
55. Korejčíková Dáďa LLI5550 TJ Loko Liberec 59:50 + 37:59
56. Horáčková Stanislava VLI4950 Slavia Liberec orienteering 65:39 + 43:48
57. Kašková Eva CHA4650 OK Chrastava 67:05 + 45:14
58. Jirasová Jana DOR7450 OK Dobříš 68:21 + 46:30
59. Čtrnáct Šimon PGP0001 SK Praga 70:04 + 48:13
60. Hrabánková Ilona PGP6250 SK Praga 70:37 + 48:46
61. Pohořalý Dobroslav ROU6401 SKOB Roudnice nad Labem 72:22 + 50:31
62. Nosál Stanislav LBE4600 TJ Lokomotiva Beroun 79:05 + 57:14
63. Hronza Jakub DOR0300 OK Dobříš 90:07 + 68:16
64. Zmeková Míla SLP4451 OOB Slavia Praha 91:29 + 69:38
65. Benešová Zuzana 69X8350 HO Humanita 93:53 + 72:02
66. Vojáčková Šárka 69X9050 HO Humanita 94:16 + 72:25
MS. Slezáčková Věra KAS6550 KOB Kamenický Šenov 39:16 + 17:25
MS. Hnízdil Matěj KAS0301 KOB Kamenický Šenov 39:22 + 17:31
Karmazínová Ivana VLI5150 Slavia Liberec orienteering DISK
Beránek Miroslav BOR3900 OK Jiskra Nový Bor DISK
Nešpor Jan TTR0101 OOB Třebíč DISK
Peřinková Irena BBM6550 BETA URSUS Orienteering DISK
Hulha Karel LTP6001 OOB TJ Lokomotiva Teplice DISK
Pecharová Aneta 69X8600 HO Humanita DISK
Dittrtová Lucie LME6852 SK Los Mělník DISK
Bozděch Vojta PGP1000 SK Praga DISK
Kruschina Jan LTP7202 OOB TJ Lokomotiva Teplice DISK
Hartl Zdeněk ODV6300 TJ Aero Odolena Voda DISK
Zelená
10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vedra Tobiáš TBM0621 KOS TJ Tesla Brno 17:53
2. Jiras Jenda DOR0505 OK Dobříš 19:53 + 2:00
3. Dejnožka Martin TJN0600 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 20:42 + 2:49
4. Vambera Filip 5TX7300 VAM OB 20:46 + 2:53
5. Nový Jáchym DOR0502 OK Dobříš 22:15 + 4:22
6. Riby Thomas LTP0202 OOB TJ Lokomotiva Teplice 23:05 + 5:12
7. Arnoštová Veronika DOR0455 OK Dobříš 23:42 + 5:49
8. Šimšová Pavla MFP0551 VŠSK MFF UK Praha 25:33 + 7:40
9. Nešporová Marie TTR0351 OOB Třebíč 26:09 + 8:16
10. Ferbasová Zdeňka 5TX7350 VAM OB 26:25 + 8:32
11. Dvořáček Tomáš OSN0505 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 26:34 + 8:41
12. Šestáková Marie VLI0452 Slavia Liberec orienteering 26:48 + 8:55
13. Kubecová Magdalena STB0550 TJ Stadion Nový Bor 26:52 + 8:59
14. Žejdlíková Eliška LTP0350 OOB TJ Lokomotiva Teplice 27:55 + 10:02
15. Kotková Adéla RIC0655 OB Říčany 28:01 + 10:08
16. Žejdlíková Jitka LTP7251 OOB TJ Lokomotiva Teplice 28:06 + 10:13
17. Dvořáček Jakub OSN0303 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 28:16 + 10:23
18. Pěnička Jan TJN0501 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 30:47 + 12:54
19. Dolejší Jan STB0601 TJ Stadion Nový Bor 30:49 + 12:56
20. Budilová Jana KUL8150 KOB Ústí nad Labem 32:07 + 14:14
21. Koča Vojtěch ZBM0602 SK Žabovřesky Brno 32:09 + 14:16
22. Dvořáková Lucie BBM0750 BETA URSUS Orienteering 32:30 + 14:37
23. Vlašaná Karolína DOR0751 OK Dobříš 33:11 + 15:18
24. Dvořák Jakub BBM0502 BETA URSUS Orienteering 33:15 + 15:22
25. Čiháková Barbora KNC9950 Sokol Kostelec n. Č. l. 33:20 + 15:27
26. Mirčeva Tereza DOR0755 OK Dobříš 33:34 + 15:41
27. Blahutová Martina MFP0550 VŠSK MFF UK Praha 33:35 + 15:42
27. Vlašaná Michaela DOR0452 OK Dobříš 33:35 + 15:42
29. Žukov Jakub TJN0305 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 36:13 + 18:20
30. Hartlová Blanka ODV6350 TJ Aero Odolena Voda 36:36 + 18:43
31. Housková Monika DOR7551 OK Dobříš 40:49 + 22:56
32. Jiras Antonín DOR0701 OK Dobříš 45:45 + 27:52
33. Löhning Jakob 71D0500 USV TU Dresden 47:47 + 29:54
34. Střelba Antonín PGP0605 SK Praga 51:16 + 33:23
35. Nedvídková Jitka RUM5151 ZOOB Rumburk 62:57 + 45:04
Hronza Štěpán DOR0501 OK Dobříš DISK