Výsledky závodu: Klacky [7] OPEN - veřejný závod jednotlivců

Datum:
22.06.2016
Místo konání:
Ďáblický háj
Pořadatel:
TAP - KOB Tretra Praha
Mapa:
Ládví, 1:7 500, stav jaro 2016
Ředitel závodu:
Zajíc Vítězslav - R3
Hlavní rozhodčí:
Makovský Jakub - R3
Stavitel tratí:
Vlášek Jakub
Protokol:
Pri zavode byly problemy s vycitanim, kdyz se vybily vycitaci krabicky. Jinak nebyl podan zadny protest, zaznamenan jiny problem ani nedoslo k zadnemu zraneni.
Kategorie:
T3     T5    
T3
2.90 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Stáfková Jitka PGP8056 SK Praga 25:10
2. Mezník Vladimír LBE TJ Lokomotiva Beroun 25:56 + 0:46
3. Klapalová Pavla VSP USK Praha 27:21 + 2:11
4. Tejkl Jirí 81C Cirkus Čakovice 27:58 + 2:48
5. Blahová Pavla EKP VŠTJ Ekonom Praha 29:23 + 4:13
6. John Vladimír OLP5502 PSK Olymp Praha 30:40 + 5:30
7. Hájek Tomás ZVO OB SK Zvole 32:09 + 6:59
8. Prusova Marketa VSP USK Praha 32:12 + 7:02
9. Baziková Justyna TJP9851 TJ Sokol Troja 33:13 + 8:03
10. Pangracova Marie NNN Neregistrovaní (NNN) 33:55 + 8:45
11. Pavlíková Klára LIT KOB Chemopetrol Litvínov 35:14 + 10:04
12. Kondelková Radka HOS7951 TJ Tatran Hostinné 35:23 + 10:13
13. Kuklova Nikola NNN Neregistrovaní (NNN) 36:41 + 11:31
14. Bohumil Kohoutek NNN Neregistrovaní (NNN) 38:46 + 13:36
15. Voborská Jana PGP SK Praga 40:13 + 15:03
16. Kucerová Berenika DCE KOB Dobřichovice 40:20 + 15:10
17. Bohatá Jana VSP USK Praha 40:30 + 15:20
18. Kohoutek Vojtech DKP0503 Oddíl OB Kotlářka 40:45 + 15:35
19. Marková Anna LBE TJ Lokomotiva Beroun 41:07 + 15:57
20. Janderová Markéta DVP TJ Sokol Praha Spořilov - Roztyly 41:51 + 16:41
21. Misekova Martina KAM OK Kamenice 42:11 + 17:01
22. Horák Vlastimil 7KC GC 42:51 + 17:41
23. Cechmánek Václav PVP VSS Přírodověda Praha 44:10 + 19:00
24. Zednikova Maria NNN Neregistrovaní (NNN) 44:13 + 19:03
25. Plánicková Libuse SOB7250 SOBSA 44:20 + 19:10
26. Josl Jan 9JC neregistrovaní - Všenory 46:12 + 21:02
27. Snajdarová Ivana EKP VŠTJ Ekonom Praha 46:37 + 21:27
28. Malacková Jana DKP Oddíl OB Kotlářka 46:46 + 21:36
29. Petrová Martina 6YC Neregistrovaní 47:03 + 21:53
30. Duda Frantisek KPY4600 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 47:56 + 22:46
31. Chadima Lukás 87X Bohnice 47:59 + 22:49
32. Rucklova Alena NNN Neregistrovaní (NNN) 50:03 + 24:53
33. Reisingerová Eliska DLT KrOB Rozmarýn Litoměřice 50:16 + 25:06
34. Daneckova Zuzana NNN Neregistrovaní (NNN) 50:42 + 25:32
35. Bilcikova Michala NNN Neregistrovaní (NNN) 50:44 + 25:34
36. Kocián Jirí 3RX Žádný klub 52:22 + 27:12
37. Kujanová Martina BZP Báječné ženy v orientačním běhu 52:57 + 27:47
38. Sehnal Tomás PDY Běhej Poděbrady 53:20 + 28:10
39. Petyrkova Pavlina NNN Neregistrovaní (NNN) 53:26 + 28:16
40. Ledinská Leona DKP Oddíl OB Kotlářka 54:16 + 29:06
41. Záverková Jitka 7KC GC 54:31 + 29:21
42. Krotilová Magdaléna BZP Báječné ženy v orientačním běhu 54:38 + 29:28
43. Lousa Frantisek KPY SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 54:44 + 29:34
44. Pekná Eva ROU SKOB Roudnice nad Labem 55:29 + 30:19
45. Svítilová Pavla BZP Báječné ženy v orientačním běhu 55:58 + 30:48
46. Kubcová Anna DOB KOB Dobruška 56:02 + 30:52
47. Chadima Vítek 87X Bohnice 56:23 + 31:13
48. Chadimová Petra 87X Bohnice 57:05 + 31:55
49. Kukla Jiri NNN Neregistrovaní (NNN) 57:21 + 32:11
50. Borkovec Ondrej NNN Neregistrovaní (NNN) 58:21 + 33:11
51. Kápicková Michaela FSP VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 60:49 + 35:39
52. Kosíková Helena VSP USK Praha 60:58 + 35:48
53. Hostomsky Jirí TJP TJ Sokol Troja 63:32 + 38:22
54. Vojtek Martin VSP USK Praha 63:41 + 38:31
55. Pravdova Klara DKP Oddíl OB Kotlářka 63:47 + 38:37
56. Hruba Veronika NNN Neregistrovaní (NNN) 65:58 + 40:48
57. Pangracova Anna NNN Neregistrovaní (NNN) 67:16 + 42:06
58. Novák Jakub 81C Cirkus Čakovice 67:26 + 42:16
59. Novakova Zdenka NNN Neregistrovaní (NNN) 68:21 + 43:11
60. Pisova Jitka NNN Neregistrovaní (NNN) 70:15 + 45:05
61. Leníková Jana DLT KrOB Rozmarýn Litoměřice 71:33 + 46:23
62. Havláková Daniela ROU SKOB Roudnice nad Labem 77:37 + 52:27
63. Svejdarová Hana 7KC GC 101:41 + 76:31
64. Kylarová Helena 8TC Tempo 103:44 + 78:34
Vanek Martin NNN Neregistrovaní (NNN) DISK
Splíchal Jirí OKP SK OK 24 Praha DISK
Baldrian Josef VSP USK Praha DISK
Izák Pavel LME SK Los Mělník DISK
Bobkova Sarka NNN Neregistrovaní (NNN) DISK
Klinkerová Tereza ROZ OK Roztoky DISK
T5
4.90 km, 27 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Fibír Tomás FSP VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 31:21
2. Kazda Ondrej SJC Sportcentrum Jičín 34:29 + 3:08
3. Janda Martin DOB KOB Dobruška 36:13 + 4:52
4. Nemecek Jan VSP6201 USK Praha 36:30 + 5:09
5. Mechlová Lenka SHK9051 OK Slavia Hradec Králové 37:48 + 6:27
6. Benda Lukás EKP VŠTJ Ekonom Praha 38:05 + 6:44
7. Sedivy Jirí EKP5500 VŠTJ Ekonom Praha 39:10 + 7:49
8. Domín Nikolas EKP VŠTJ Ekonom Praha 39:37 + 8:16
9. Ramba Jirí DKP8606 Oddíl OB Kotlářka 39:43 + 8:22
10. Pidrman Milan EKP VŠTJ Ekonom Praha 40:44 + 9:23
11. Pohl Zdenek SRK SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 41:16 + 9:55
12. Jiristova Zuzana DKP8254 Oddíl OB Kotlářka 41:24 + 10:03
13. Hrouda Martin FSP VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 42:16 + 10:55
14. Uhlík Michal SJC Sportcentrum Jičín 42:36 + 11:15
15. Kubec Martin DOB KOB Dobruška 42:47 + 11:26
16. Jurga Vaclav NNN Neregistrovaní (NNN) 42:57 + 11:36
17. Simon Václav LBE TJ Lokomotiva Beroun 42:59 + 11:38
18. Holec Jakub 64C Ekonom Praha Outdoor 43:43 + 12:22
19. Neumann Petr 6YC Neregistrovaní 43:55 + 12:34
20. Poborsky Petr EKP VŠTJ Ekonom Praha 44:31 + 13:10
21. Neradová Alena LIT8551 KOB Chemopetrol Litvínov 45:52 + 14:31
22. Fiser Jirí SLP OOB Slavia Praha 46:07 + 14:46
23. Cerny Ondrej EKP VŠTJ Ekonom Praha 46:42 + 15:21
24. Lzícar Martin DOB KOB Dobruška 46:46 + 15:25
25. Strelba Ondrej KTA SK Kotnov Tábor 47:04 + 15:43
26. Pavlík Libor LIT KOB Chemopetrol Litvínov 47:05 + 15:44
26. Blaha Ondrej EKP VŠTJ Ekonom Praha 47:05 + 15:44
28. Skáchová Petra KAM OK Kamenice 47:39 + 16:18
29. Cerny Ondrej NNN Neregistrovaní (NNN) 48:30 + 17:09
30. Pastuszek Jakub VSP USK Praha 48:38 + 17:17
31. Benes Michal TJP TJ Sokol Troja 49:24 + 18:03
32. Kudrnácová Lucie HCE TJ Hostivice 49:37 + 18:16
33. Sedlecky Robert NNN Neregistrovaní (NNN) 49:43 + 18:22
34. Komárek Arnost SJH SJH Jindřichův Hradec 49:44 + 18:23
35. Tomandl Jan 5IX NOK HoRa 49:51 + 18:30
36. Suk Jirí MFP VŠSK MFF UK Praha 50:03 + 18:42
37. Lampa David DKP Oddíl OB Kotlářka 50:05 + 18:44
38. Kettner Pavel HCE TJ Hostivice 50:25 + 19:04
39. Sladkovsky Jaromír TAP6901 KOB TRETRA Praha 50:35 + 19:14
40. Príbrsky Adam LBE TJ Lokomotiva Beroun 50:40 + 19:19
41. Reichl Michal MKP SK GORDIC Praha Kačerov, z.s. 51:23 + 20:02
42. Sebl Ondrej DKP Oddíl OB Kotlářka 51:33 + 20:12
43. Pes Rudolf 9VC OK SUDOP 51:51 + 20:30
44. Málek Martin 6KC Neregistrovaný 52:21 + 21:00
45. Milota Jan KAM OK Kamenice 52:33 + 21:12
46. Skorpilová Jana SJC Sportcentrum Jičín 53:19 + 21:58
47. Vácha Pavel MFP VŠSK MFF UK Praha 53:21 + 22:00
48. Voltrová Svatava ROZ OK Roztoky 53:39 + 22:18
49. Zemlová Eva KAM7550 OK Kamenice 53:44 + 22:23
50. Precek Zdenek SCP OK Sparta Praha 54:27 + 23:06
51. Hnátková Tereza 64C Ekonom Praha Outdoor 55:12 + 23:51
52. Solar Jan VSP USK Praha 55:20 + 23:59
53. Beran Jakub 8TC Tempo 56:07 + 24:46
54. Kopecky Martin OPI Orientační sporty Písek 56:43 + 25:22
55. Vacha Ondrej NNN Neregistrovaní (NNN) 57:09 + 25:48
56. Veres Lukas 57:15 + 25:54
57. Klusáková Jitka DKP5651 Oddíl OB Kotlářka 57:46 + 26:25
58. Slovák Tomás 2NC Traged Team 58:18 + 26:57
59. Sedlácková Petra ROZ OK Roztoky 58:43 + 27:22
60. Králová Vanda BZP Báječné ženy v orientačním běhu 59:28 + 28:07
61. Janku Jirí 6YC Neregistrovaní 59:35 + 28:14
62. Klimes Petr TEP6300 Tempo Praha 60:34 + 29:13
63. Nosek Petr DLT KrOB Rozmarýn Litoměřice 60:38 + 29:17
64. Kríz Pavel PZR UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 60:53 + 29:32
65. Horny Jakub LBE TJ Lokomotiva Beroun 61:32 + 30:11
66. Ramba Jan NNN Neregistrovaní (NNN) 61:33 + 30:12
67. Kettnerová Lenka HCE TJ Hostivice 61:44 + 30:23
68. Chloupková Jana SLP OOB Slavia Praha 62:04 + 30:43
69. Krupová Tereza 6YC Neregistrovaní 63:02 + 31:41
70. Petrzela Michal NNN Neregistrovaní (NNN) 63:32 + 32:11
71. Mertová Eva DOB KOB Dobruška 63:43 + 32:22
71. Krelina Michal DOB KOB Dobruška 63:43 + 32:22
73. Janík Pavel SOB SOBSA 63:49 + 32:28
74. Novák Milos SCP OK Sparta Praha 64:29 + 33:08
75. Baldrianová Barbora VSP USK Praha 64:52 + 33:31
76. Buresová Lenka DKP Oddíl OB Kotlářka 66:05 + 34:44
77. Hanzlícková Martina EKP VŠTJ Ekonom Praha 68:35 + 37:14
78. Pospísilová Stepánka BZP Báječné ženy v orientačním běhu 68:49 + 37:28
79. Sváb Jan VSP USK Praha 69:38 + 38:17
80. Dlouhá Marta BZP Báječné ženy v orientačním běhu 70:02 + 38:41
81. Sedlácek Jaroslav ROZ OK Roztoky 70:28 + 39:07
82. Vesely Vojtech NNN Neregistrovaní (NNN) 71:23 + 40:02
83. Hönigová Iva 3RX Žádný klub 72:21 + 41:00
84. Zavadilová Nada SCP OK Sparta Praha 72:45 + 41:24
85. Volencová Kamila 64C Ekonom Praha Outdoor 73:04 + 41:43
86. Jurgova Martina NNN Neregistrovaní (NNN) 74:25 + 43:04
87. Malecek Vít PGP SK Praga 74:28 + 43:07
88. Hausmannová Klára EKP VŠTJ Ekonom Praha 76:34 + 45:13
89. Stella Lukas NNN Neregistrovaní (NNN) 77:32 + 46:11
90. Foglarová Nada DKP Oddíl OB Kotlářka 78:13 + 46:52
91. Mencl Pavel DKP Oddíl OB Kotlářka 78:16 + 46:55
92. Uhlíková Sárka 64C Ekonom Praha Outdoor 79:45 + 48:24
93. Kolsky Alexander PGP SK Praga 82:21 + 51:00
94. Hartmanova Katerina NNN Neregistrovaní (NNN) 84:04 + 52:43
95. Hlavácová Jarka 7KC GC 85:32 + 54:11
96. Sádovská Petra 55X CEDA 90:19 + 58:58
97. Horakova Jana NNN Neregistrovaní (NNN) 95:45 + 64:24
98. Blazkova Kristina NNN Neregistrovaní (NNN) 97:42 + 66:21
99. Janikova Katerina NNN Neregistrovaní (NNN) 100:02 + 68:41
100. Hlavaty Karel SJP KČT Slavoj Praha 102:10 + 70:49
101. Janíková Martina SOB SOBSA 105:27 + 74:06
102. Slapáková Libuse 7KC GC 106:13 + 74:52
Cechmánek Vladimír OKP SK OK 24 Praha DISK
Veres Lukás 8TC Tempo DISK
Hlubucek Petr RIC OB Říčany DISK
Pliska Milos PGP SK Praga DISK
Cech Adam ROZ OK Roztoky DISK